Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gena

19.01.2022. 15:18

Vai nevajadzētu Ošlejam atvainoties Trojanskim un atsaukt savu murgojumu? Vakar konstatēti >5000 saslimušie un skaitlis tikai pieaugs..

Atbildēt

online

16.01.2022. 18:51

ara once described Pod as soft. Pod has told her personally that it is difficult to figure out what to do, like that someone says what to do, then the little shorts Kaspars say what to do, and Rancāns Jurčiks covers. Kyong at your fingertips.,,,,,,,,,,,,,,,,...........www.now37.com

Atbildēt

Ja

15.01.2022. 22:38

»

derdz

Liecība par dabiskās imunitātes spējām bez vakcīnas. Avots: https://www.rsu.lv/aktualitates/rsu-profesore-un-infektologe-ludmila-viksna-aicina-pret-koronavirusu-iztureties-ar , RSU profesore un infektoloģe Ludmila Vīksna aicina pret koronavīrusu izturēties ar pietāti. Publiskots 16. jūnijs, 2020. (Vakcīnas...


Dazi jautajumi Viksnas kundzei. Pirmais: Kapec Jus visai Latvijai Dombura raidijuma apgalvojat, ka covid arstesanai musu valsti specifisko zalu pietiekot? Skaneja loti parliecinosi. Savejiem, elitei varbut pietek, bet ne parastajai tautai. Nevajag ta melot, vajag paskatities apkart. Es te runaju par atlautajam zalem. Labas un letas jau nedrikst. Pat remdezeviru, kuru iepirka virs trisdesmit tukstosiem devu dod retajiem, arpus Rigas. Tad vel, ja arsts vispar nosutis pieprasijumu un Rigas arstu/dievu konsilijs atlaus. Par monoklonalajam antivielam pat nav verts runat, jo iepirka 100 devas oktobra sakuma, sobrid virs divdesmit izlietotas izredzetajiem. Ir ari citas, iepirktas loti mazos daudzumos. Plasak lieto deksametazonu, kuram ir plasas blaknes. Ar ta palidzibu it ka glabjot no citokinu vetras. Palasiet blaknes, bail paliek, tas pats ari par remdezeviru. Monoklonalas antivielas nopirkt nevar, valsts ieperk, tas pats ar parejam zalem. Loti labi izplanota slepkavosanas taktika. Redz, zales ir, bet mes jums nedosim. Tas nekas, ka pirktas pa visu nodoklu maksataju naudu. Visi gribeja dzivot, ne tikai izredzetie.Nelava, noslepkavoja tukstosiem.
Otrais: Jus vadat darba grupu Austrumu slimnica, kura izmekle augstas mirstibas celonus. Nu jau kads laiks apkart, ka ta saka darbu. Nav dzirdami rezultati, kur tie ir? Nebrinos, ka mes nekad neuzinasim rezultatus. Divus gadus valsts slimnicas noarste cilvekus ar PVO atlauto, stradinu algoritmu. Nekas nemainas joprojam. Tas ir noziegums, kas notiek, kamer, taja pasa laika ir algoritmi un arsti, kuri sekmigi izglabj pacientus. Liekas, ka pie mums loti apzinati arsti -varoni , valdiba, ieredni, specialisti, noved lidz navei pacientus, kurus vareja izglabt. Ja, kads nositis citu uz ielas, vinu ieliks cietuma, bet slimnicas apzinati nomirdina tukstosiem nevainigu cilveku, bet seit vainigo nav. Ceru, ka kadreiz si varza tiks tiesata. Ta, luk, profesore! Zinu, ka neatbildesiet. Zinu, ka jutaties liela un varena, ka lielaka dala arstu- varonu, atbildigo personu. Tauta jau neaizmirsis. Tie nogalinatie sapnos naks un jautas!

Atbildēt

Pirātu partija

15.01.2022. 19:44

Patiesībā raksts ļoti "gudrs" murgojums.
Uz zemes notiek tīrīšana, pāreja jaunā ērā, protams ka ar tādu daudzumu idiotu un patreizējām valsts iekārtām, lielo kleptokrātu daudzumu, tajā neieiesim, tāpēc bija izvēlē :
Vai nu karš, vai vīrus!
Šoreiz daba izvēlējās vīrus.
Parslimos pilnīgi visi! Gan sadurtie, gan nesadurtie.
Sadurtos ņems prom vai nu uzreiz, vai trīs četru gadu garumā!
Pārējie sadurtie cieties no dūrienu blaknēm.
Saāsināsies kādreiz bijušās kaites.
P.S. Šajā gadā daba palīdzes, un procesus paātrinās. Pavasarī durstīšanu atcels, nākošā gada janvārī vīrus pazudīs visur.
Paliks sadurtie, kas mocīsies. Normāliem cilvēkiem viss būs labi.
Šajā gadā divas ļoti stipras zemestrīces.
Viena drīz 150km no Suhumi, Melnā jūrā.
Nobruks kerčas tilts, un sabruks viena pilsēta ar sadurtiem. Upuri četrzīmju skaitlis!
Kara Ukrainā nebūs!
Būs kaukāza, Gruzijā revolūcija, Eiropā vienā valstī revolūcija. ASV baidenu iznesīs.
Raškā puķinu arī!

Atbildēt

faktam

15.01.2022. 19:25

»

fakts

Kārtējoreiz izgāzies ir lata devalvators Ošlejs, par to katrs var pārliecināties paskatoties uz saslimušo skaita pieaugumu pēdējā mēneša laikā...


Par ko tu runā? Par iksezonas gripas uzliesmojumu? Vai tas nav katru gadu? Varbūt pie vainas jocigā ārstēšanas metode? Domāju ka būs izmeklēšana par ārstēšanas reglamentu, kā rezultātā iespējams apzināti nonāvēti cilvēki! Skaits varētu būt tūkstošos! Neviens nevar pasakaidrot kāpēc mirstības līkne ir paralēlā vakcinācijas līknei? Kāpēc pagājušovasar mirstība pieauga par gandrīz 20% un ne no kovid? Sakritība? Sazvērestības teorija?

Atbildēt

?

15.01.2022. 19:20

Diez kungam ego prasa līst lietās, par ko neko nesaprot, un tēlot lielo ekspertu? Pilnas slimnīcas un kapi Covid dēļ ar viedajiem cilvēkiem. Pats vakcinējies, bet laiž kaut kādu šļuru, ar ko principā veicina mirstību no Covid, jo tieši mazākizglītotie uz visu šo uzķeras.

Atbildēt

jans

15.01.2022. 19:00

ziņas no amerikas , ka ar šodienu tur vairs NAV
pandēmijas nav covid pandēmijas nav . Tas ir
veselības iestādes izdots dokuments.
Augstākā tiesa atzina, ka nav obligātā vakcinācija.
Un , ka prezidents ir vainīgs, nav ievērojis, likumus, konstitūciju,..... melojis visu laiku,

Atbildēt

fakts

15.01.2022. 17:14

Kārtējoreiz izgāzies ir lata devalvators Ošlejs, par to katrs var pārliecināties paskatoties uz saslimušo skaita pieaugumu pēdējā mēneša laikā.
P.S. Muldoņām, ka inficētie nav saslimušie jautājums- vai jūs tādu inficēto laistu pie saviem vecajiem vecākiem, vai ļautu aprūpēt savu tuvinieku slimnīcā?

Atbildēt

cik ilgi vēl tauta to pacietīs ?

15.01.2022. 16:19

Nu Trojanskis vieds nav un nemaz nevar būt, jo ir aizrāvies ar savas idejas ģenerēšanu, tipiska rīcība viņa paudzei, a kāds būs rezultāts viņam pofigi - galvenais , lai visi viņā iekļausās un rīkojas pēc viņa norādēm. Kaut kur dzirdēju,ka tādējādi cilvēki ēd citu enerģijas.

Atbildēt

Levitu dzimtas gaišākie prāti

15.01.2022. 14:47

ir spoži ne tikai Pionieru pilī un Jura Alunāna iela 1 smukākajā tiesnesē, Rīgā.
Stenforda universitātes profesora Maikla Levita kovida izplatības modelis, kurš ir ikvienam brīvi pieejams lejuplādei internetā, arī uzbudina latvijcus.

Atbildēt

stāsts

15.01.2022. 09:42

Stāsts ir pilnīgi par ko citu. Omikronam nav pilnīgi nekādas ietekmes uz biznesu, sadzīvi un realitāti. ja beigtu testēties, neviens tādu omikronu uz pavasara iesnu fonu nemanītu. Bet tagad nāk rēķini, tirgus roka sakārtojusi visu tā, ka degvielas cena aug, ekonomikai krītot , nevis augot. Nāk hiperinflācija un ģeopolitiskās pārdales.Pēc dažiem mnēnešiem trešdaļa valsts būs badā, jo amerikāņi ar dolāra inflācija krampjaini laupa visu pasauli ar dolāra drukāšanas palīdzību. To neviens nesaka. Partiju sistēma ir mirusi, tā nenodrošina aizsardzību pret tirāniju, tautai jāmaina Satversme, lai izdzīvotu. Klauns Rinkēvičs sajucis prātā un ziņo, ka novēroti mēģinajumi mainīt valsts iekšpolitisko kursu nākošajās vēlēšanās!!! Nabaga imbicīlis aizmirsis, ka tam vēlēšanas arī domātas. Nevis cov19 testus jātaisa, bet gan IQ, lai klaji idioti tuvu varai vairs nekad nenonāktu.

Atbildēt

Trojanska modelis

15.01.2022. 09:31

kad tas viss būs galā, mans modelis, izbāzts un nolakots, stāvēs Medicīnas muzejā pārējiem mudakiem par brīdinājumu.
Jo visi modeļi, kurus taisīja katastrofu teoriju piekritēji, bija sorosītu apmaksāti.Arī angļu modelis, ar kuru sākās lokdauni, bija blefs.Trojāns ir tikai kārtējais apliecinājums tam, ka sorosītus ir laiks izkaut saknē.

Atbildēt

pavils

14.01.2022. 21:42

šodien jau ziņoja , ka amerikas augstākā tiesa
izlēma,ka prezidents NAV ievērojis konstitūciju
likumus, ka visa šī obligātā špicēšana NAV likumīga. Tas viss- jāatceļ. Skatīsimies, kas būs
tālāk. ---Un čehijā protestēja pie valdības mājas
policija, drošībnieki, ugunsdzēsnieki,.... lai valdības veči ievēro VISUS likumus, citādi būs slikti ...... tas viss priecē. Cilvēki sāk saprast, ka šefmaņi viņu veselību bendē nost.

Atbildēt

Ko brīnīties

14.01.2022. 19:37

Vācijā un Šveicē nevakcinētie nevar pieteikties uz eitanāziju ! Nākas pašiem kautko izdomāt !!!

Atbildēt

manel

14.01.2022. 18:06

»


tikai nadirs! Cietumā krievu valoda ir galvenā valoda, kā tu ķurķī varēji strādāt, nezinādams krievu valodu?

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:05

Ministru kabineta e-mājas lapā atainota informācija par vīrusa raksturu, no kuras secināms un apliecina par dabiskās imunitātes aizsardzības spējām bez vakcīnām un zālēm minot, ka 80 % no inficētiem mājas apstākļos var izveseļoties. Vīruss nav bīstams daļai cilvēku, jo tā raksturs – 80 procenti no inficētiem mājas apstākļos var atveseļoties bez hospitalizācijas, 20 procenti tiek stacionēti https://covid19.gov.lv/covid-19/veseliba 07.01.2022. / Cilvēki, kas inficējušies ar Covid-19, lielākoties izjūt vieglu vai vidēji smagu elpceļu saslimšanu un spēj atveseļoties bez hospitalizācijas jeb mājas apstākļos. https://covid19.gov.lv/covid-19/par-covid-19. (www.covid19.gov.lv Covid-19 informatīvo mājaslapu veido un uztur Valsts kanceleja. Ņemot vērā izmaiņas visās nozarēs, aicinām aktuālo informāciju meklēt arī atbildīgo iestāžu mājaslapās. https://www.mk.gov.lv/lv/valsts-kanceleja Valsts kanceleja ir centrālā valsts pārvaldes iestāde. Tā ir tieši pakļauta Ministru prezidentam.)

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:05

Liecība par dabiskās imunitātes spējām bez vakcīnas. Avots: https://www.rsu.lv/aktualitates/rsu-profesore-un-infektologe-ludmila-viksna-aicina-pret-koronavirusu-iztureties-ar , RSU profesore un infektoloģe Ludmila Vīksna aicina pret koronavīrusu izturēties ar pietāti. Publiskots 16. jūnijs, 2020. (Vakcīnas nebija pieejamas. Vakcinācija sākās ar 2020.gada 28.decembri.). Rakstā - Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesore un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā speciāliste infektoloģijā Ludmila Vīksna intervijā Latvijas Avīzes žurnālistei Mārai Libekai stāsta par sadzīvošanu ar koronavīrusu. Jautājums: Jūs vairākkārt esat teikusi, ka ierobežojumus, ko valdība uzlikusi, lai pasargātu cilvēkus no inficēšanās ar koronavīrusu, vajadzētu atcelt pakāpeniski, tad cilvēki vairāk inficēsies, nevis smagi slimos. Iegūsim dabisku cilvēku grupas slāni, kuri būs saskārušies ar vīrusu, un līdz ar to tā tālāka izplatība būs apgrūtināta. Lūdzu, izstāstiet sīkāk, ko jūs ar to bijāt domājusi! Atbilde: Vīruss, pārejot no viena cilvēku uz otru, lielākajā daļā gadījumu novājinās. Ļoti reti tas kļūst spēcīgāks. Vīruss, kas ierosina slimību vienam cilvēkam, pārejot pie otra, ar vislielāko varbūtību būs vājāks. Turpmāk katram jābūt atbildīgam par savu situāciju un, lai nesaslimtu, jādzīvo ar domu, ka visi apkārt ir inficēti, bet es, lūk, neesmu. Jāuzvedas uzmanīgi, lai neinficētos. Piemēram, nav jāiet tuvu vienam pie otra, nevajadzētu ilgi atrasties slēgtā, nevēdinātā telpā, vajadzētu iespējami retāk. Jautājums: Bet, ja jau tas vīruss kļūst arvien vājāks transmisijas ceļā, tad varbūt tas izzudīs pavisam? Nē, tik optimistiska es neesmu. Atbilde: Bet sadzīvot jau nu gan ar to mēs varēsim. Jautājums: Cik ir taisnība, ka tieši tiem cilvēkiem, kuriem ir labas organisma aizsargspējas, koronavīruss spēj radīt smagas sekas organisma pastiprinātās reakcijas dēļ? Atbilde: Koronavīruss rosina ļoti strauju, var pat teikt, neadekvātu organisma imūno reakciju. Tāpēc tiem cilvēkiem, kuriem ir normāla vai pat nedaudz pazemināta imūnā sistēma, atbildes reakcija uz šo vīrusu ir mērenāka, neradot organisma šūnu bojājumus. Šis vīruss mēģina piemuļķot mūs visus, jo cilvēkiem ar labām organisma aizsargspējām, inficējoties ar koronavīrusu, pastāv paaugstināta organisma reakcija un līdz ar to risks piedzīvot tā saukto citokīnu vētru. Tas nozīmē, ka asinīs rodas tādas vielas, kas pēc daudzuma un sortimenta ikdienā neparādās

Atbildēt

vice

14.01.2022. 18:03

Visu kļūdu pamatā-aplami pieņēmumi!
Par jaunkomjaunieti Trojanski viss skaidrs!

Bet lēmumus jau pieņem aborigēni no Latvijas valdības!!!!

Kas traucē izstrādāt vairākus variantus, pieaicināt kādu ekspertu?

Atbildēt

derdz

14.01.2022. 18:03

Liecība par dabiskās imunitātes aizsardzības veselīgumu. Avots: žurnāls Santa Patiesība par jauno Ķīnas vīrusu — skaidro infektoloģe Baiba Rozentāle — Santa https://www.santa.lv/raksts/ievasveseliba/padomi/patiesiba-par-jauno-kinas-virusu--skaidro-infektologe-baiba-rozentale-31377/ , ANIJA PELŪDE, Publiskots 27 Februārī 2020 (Pandēmiju izsludināja Latvijā martā 2020 gadā!!!) . Patiesība par jauno Ķīnas vīrusu — skaidro infektoloģe Baiba Rozentāle. Rīgas Stradiņa universitātes profesore un infektoloģe, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Infektoloģijas centra vadītāja BAIBA ROZENTĀLE. Līdz ar to cilvēkiem ir vismazākā iespēja izveidoties specifiskajai imunitātei pret tiem. Tas attiecas arī uz jauno Ķīnas vīrusu. No infektologa viedokļa raugoties, tas būtu loģiski – ne jau visi cilvēki, kas inficējas ar šo vīrusu, arī saslimst. Jo infekcijas slimības principā ir mijiedarbība starp makroorganismu, tātad cilvēku, un mikroorganismu – šinī gadījumā koronavīrusu, un daudz ko šajā sadursmē nosaka mūsu imunitātes šūnas un vīrusa inficējošā daļa. Ja vīrusu ir maz un mūsu aizsargšūnas – leikocīti, monocīti, makrofāgi – ir aktīvas, tad šos dažus vīrusus, kurus cilvēks ieelpojis, tās fagocitē – ievelk sevī un iznīcina, tāpēc slimība neattīstās.

Atbildēt

Mums jauniem visi ceļi vaļā

14.01.2022. 16:59

»

NIKNAIS

Trojanskis Kembridžā nav mācījies par epidemiologu (satatistiku analītiķi), bet infektologu (vīrusu zinātni), salīdzinājumam, tas ir tas pats kas rakstnieks tēlotu bibliotekāru, vai zobārsts piehalturētu arī par ausu ārstu bez zināšanām


Tas ko mācījās , nav svarīgi . Galvenais , ka Kembridžā un galvenais , ka apguva nocovidoloģizēšanas speckursu . Tagad jāatstrādā studuju maksa.

Atbildēt

nekas nepārsteidz

14.01.2022. 13:52

»

brex

O, bljin, Augstais intelekts ierunājies! :) Arvien vairāk pārliecinos, ka pietiek.com ir kaut kāda debilo virtuālā saieta vieta. Antivakserisms un valdības sirsnīga gānīšana – ieejas maksa. Tas, ka reizēm (pieņemu – pats Lapsa) to pašķaida ar no sociālajiem tīkliem pārspiestiem “zaļo” viedokļiem, kopējo...


Šajā laikā, kad dažādi sātanisma paveidi tiek atklāti un pat godā celti, tādi sadistiski komentāri jāuztver vienā mierā.
Cilvēks droši vien saskatījies seriālu par vikingiem. Tur no kāda nodevēja taisīja "asins ērgli". Pietiekoši šaušalīgs skats, lai ietekmētu vēl nenobriedušu indivīdu psihi.

Atbildēt

Spuļģis

14.01.2022. 12:02

Šodad gaidāma banku provokācija un jaunas naudas vienības ieviešana. bet ne par to, fināls būs sava konta pieeja tikai ar QR kodu, kas sasaistīts ar medicīnas datiem, respektīvi - jābūt visām potēm un visām viņu noteiktajam manipulācijām, runa vairs nav tikai par būsteriem, bet visu aptveri un obligāto asins analīzi.
Man nav ko teikt, kā tikai - šitie maukas vēl tikai sāk !!! Tas nav pat fašisms, tas ir absolūts sātanisms, kuram noņemtas visas barjeras.
Visdrīzāk viņi nosprāgs ātrāk, kā spēs ieviest šo velnišķīgo full control.

Atbildēt

Marija

14.01.2022. 10:41

Alkoholiķi, narkomāni un Covid nopotêtie.

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:27

»

Admin

Zviedrijā viss ir labi, tiek pastiprināti ierobežojumi un pieaug saslimšana...Pirmajā vilnī apmira 9000 pensionāru, kas dzīvoja pansionātos! Ja Zviedrijā valdība rekomendē, tad visi to izpilda! Latvāņi ir pati gudrākā tauta pasaulē: negribu vakcinēties(tevi vakcinē no agras bērnības), nomiršu par spīti...


Esi sagrābstījies ziņas par Zviedriju, taču par mirstību no covid gan neesi tā arī uzzinājis neko 2 gadu laikā. Paaugstināta mirstība apdraud kādu 1% populācijas. Tos, kam jau tā ir veselības problēmu buķete.

Tevi nevakcinē gan no agras bērnības divreiz gadā vai četrreiz divos gados ar vienu un to pašu poti, un nestāsta, ka tā strādā. Tu jauc vienu reizi ievadītu dzīvas vakcīnas poti ar eksperimentālu, izpētes stadijā esošu vakcīnu. Salīdzināt var tikai līdzīgo. Gripu neviens ar vakcīnām nav uzveicis.

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:24

Izgāžas modelis tāpēc, ka Latvijas nekompetentie politikāņi meklē jebkādu, pat vissliktāko un visšaubīgāko ieganstu, lai apgūtu kovid naudu. Ne jau medicīna, ne jau cilvēki viņus interesē - tikai nauda un vara.

Un tad atnāk noderīgais Trojas zirgs. Un viņu, protams, izmanto.

Atbildēt

NIKNAIS

14.01.2022. 10:08

Trojanskis Kembridžā nav mācījies par epidemiologu (satatistiku analītiķi), bet infektologu (vīrusu zinātni), salīdzinājumam, tas ir tas pats kas rakstnieks tēlotu bibliotekāru, vai zobārsts piehalturētu arī par ausu ārstu bez zināšanām,

Atbildēt

Admin

14.01.2022. 09:52

Zviedrijā viss ir labi, tiek pastiprināti ierobežojumi un pieaug saslimšana...Pirmajā vilnī apmira 9000 pensionāru, kas dzīvoja pansionātos! Ja Zviedrijā valdība rekomendē, tad visi to izpilda! Latvāņi ir pati gudrākā tauta pasaulē: negribu vakcinēties(tevi vakcinē no agras bērnības), nomiršu par spīti Kariņam un Levitam(Neviens no viņiem dikti nepārdzīvoa)!

Atbildēt

Agita

14.01.2022. 09:43

Paldies par rakstu. Man redzot un dzirdot, jau poeminētā, mazā cilvēka ar lielajām ambīcijām, uzvārds likās ļoti piemērots viņa darbiem. Tojanskis-"Trojas zirgs", tā jau nav nejaušība, ka viņam šobrīd uzticēja veikt šos aprēķinus un prognozes.
Un tas jau sākotnēji bija redzams, pat sajūtams,ar mugurkaula smadzenēm, ka neviens vīruss neizdarīs valstij tādu postu, kā cilvēku absurdi lēmumi.Uzņemtais kurss-apkarot vīrusu-ir līdzīgi kā mēs gribētu apkarot dabu, lielu vēju, salu utt. Cilvēks rūpējoties par savu ķermeni un savu mentāli veselību ļoti labi var sadzīvot ar vīrusu, pārsvarā pat ne izjūtot tā klātbūtni.

Atbildēt

brex

14.01.2022. 09:21

»

nu tā neko

Brīnos, ka neviens kaimiņš tev vēl nav uzšķērdis vēderu, izgriezis dzemdi un uzmaucis to uz tavas tukšās vienotības apsēstās liberālmarksistiskās galvas


O, bljin, Augstais intelekts ierunājies! :) Arvien vairāk pārliecinos, ka pietiek.com ir kaut kāda debilo virtuālā saieta vieta. Antivakserisms un valdības sirsnīga gānīšana – ieejas maksa. Tas, ka reizēm (pieņemu – pats Lapsa) to pašķaida ar no sociālajiem tīkliem pārspiestiem “zaļo” viedokļiem, kopējo noskaņu nekādi neuzlabo;)

Atbildēt

Bendes meitiņa

14.01.2022. 08:47

»


Pareizi, Latvijas Republikas ienaidniekus pēc likumīgas tiesas sprieduma vajag pakārt!!! Čekistu cilvēkēdājus par saviem noziegumiem pret cilvēci arī, pirms pakāršanas vēl izrūnījot vai pie Brīvības pieminekļa noperot. Un tad uz karātavām un tad uz Getliņiem tomātu kompostā. Tā būs.

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 08:12

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10400971/Sajid-Javid-scrap-Covid-passes-fortnight.html

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 07:49

»


Tev kauns nav , draņķi ?

Atbildēt

Oki

14.01.2022. 07:42

»

patiesībā

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES...


Atšķirība starp tevi un Ošleju ir tāda, ka Ošlejs redz pilnu bildi un adekvāti analizē . Ņem savu diplomu un ej spēlēties uz smilšu kasti , laboratoriju vai kā nu to sauc, ģēnij!

Lidmašīnu pilotiem arī - vismaz 500 stundas ir jānolido uz tādu pašu modeļu kravas lidmašīnām, pirms viņiem ļauj (iesākumā kā otrajiem pilotiem) vadīt pasažieru lidmašīnas .

Atbildēt

Trojanska zirgs

14.01.2022. 07:40

»

patiesībā

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES...


Saslimstības? Ar puņķiem?

Vai ar hospitalizāciju un līķiem ielās?

Šmurgulis, noderīgs zagšanā.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2022. 06:14

Smieklīgi, bet izgāzies ir tieši Ošleja modelis, jo raksts ir tapis nedaudz pirms Ziemassvētkiem un kopš tā laika saslimstības līmenis pasaulē ir pieaudzis "nieka" TRĪS REIZES!!
Tāpēc autora uzdotais jautājums modeļa autoriem "kāpēc pašiem modeļa autoriem 5000 saslimušo uz miljonu nelikās ļoti savāds rezultāts?" pats ir savāds, jo šādi skaitļi jau IR REALITĀTE,tiesa pagaidām vēl ne Latvijā.

Atbildēt

prātvēders

14.01.2022. 04:16

»

zinātnieks

Modeļa pieņemšana un realitātes ignorēšana liecina par varas idiotiem


Latvijas sabiedrībai ļoti labi piemērojams Gausa normālsadalījums.Saskaņā ar to 70% tautas ir pelēkā masa, 15% ir nelieši un 15% ir normāli. Tas ir kā svaros, lai būtu līdzsvars. 70% ir tie, kuri neko un nekad neietekmēs, bet notiekošo Latvijas valstī un sabiedrībā noteiks vienas vai otras puses 15% izmaiņas. Pie kuras daļas pieder minētie jaunizceptie ambiciozie šmurguļ"zinātnieki", pie kuras pieder minētais Nobeļa prēmijas laureāts vai raksta autors un pie kuriem 15% valdošā "elite", lai katrs izlemj pats.

Atbildēt

hahaha

14.01.2022. 03:51

»

Vecais boļševiks

Lai būtu liela uzņēmuma vadītājs nav vajadzīga rakstītprasme vai izglītība, galvenais ir vecāku un vecvecāku biogrāfija


Tā jau pie jums, vecajiem un jaunajiem boļševikiem ir pieņemts. Ja jau slaucēja var vadīt valsti, kā tas bija vecajos labajos komunistu laikos, tad kāpēc gan jaunajos laikos klavieru pļerkšķinātājs nevar vadīt veselības ministriju? Galvenais taču ir ticība partijai, nevis izglītība, vai ne, sarkanais?

Atbildēt

hahaha

14.01.2022. 03:45

»

fakts

Ošlejs atkal melo


fakt, beidz nu melot! Īrijā taču vairāk kā 90% nošpricēti ar superlabo un superdrošo "vakcīnu", tāpēc tur jau izveidojusies "pūļa imunitāte" un tāds saslimušo daudzums nemaz nav iespējams.

Atbildēt

Vecais boļševiks

14.01.2022. 03:32

»

Ēriks

Neticu ka liela uzņēmuma "vadītājs" pats sēdēja un rakstīja. Pa lielam daudz kļūdu nav , bet ne uzņēmuma vadītājs to rakstījis :D


Lai būtu liela uzņēmuma vadītājs nav vajadzīga rakstītprasme vai izglītība, galvenais ir vecāku un vecvecāku biogrāfija.

Atbildēt

Ēriks

14.01.2022. 02:36

Neticu ka liela uzņēmuma "vadītājs" pats sēdēja un rakstīja. Pa lielam daudz kļūdu nav , bet ne uzņēmuma vadītājs to rakstījis :D

Atbildēt

Leopolds II

14.01.2022. 00:39

»

Modelis

Nē, tas, no modelēšanas teorijas viedokļa, nozīmē sekojošo...


Trojas modeļa problēma ir tā, ka tas skatās uz sekām, bet ignorē vīrusu kā patstāvīgu "būtni" ar savu uzvedību, kas, pirmkārt, dzīvo savu dzīvi, bet, otrkārt, (un tas ir pats interesantākais un dīvainākais) tas labi pielāgojas un adaptējas tam, kāda ir cilvēku reakcija. Validēšana ir daudzmaz iespējama, salīdzinot ar citu modeļu rezultātiem, kā arī var izmantot "bootstrap" pieeju. Bet galvenā problēma: nav precīzu ieejas datu ne LV, ne arī kur citur (iespejams). Pagaidām nav īsti saprotams vīrusa mērķis.

Atbildēt

Modelis

13.01.2022. 23:02

»

zinātnieks

Modeļa pieņemšana un realitātes ignorēšana liecina par varas idiotiem


Nē, tas, no modelēšanas teorijas viedokļa, nozīmē sekojošo:
Modeli ir iespējams verificēt (tehniski tas darbojas, atbilstoši algoritmam un specifikācijai), bet šo modeli nav iespējams validēt (modeļa atbilstība reālajai dzīvei).
Tātad tas modelis ir uzreiz metams ārā. Bez variantiem, jo verifikācija un validācija ir jebkura modeļa oblighātas sastāvdaļas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...