Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis Cirvis

11.11.2022. 18:33

esmu labākais

Atbildēt

ha

10.11.2022. 18:37

augstas klases dirsējs joprojām nespēj noiet no skatuves. Atslābsti, priekškars jau aizvērts.

Atbildēt

redziet Lire

09.11.2022. 20:09

»

Lire

Gobzems kā nevar pamest Latviju, tā nevar. Te ir pamuļķu bariņš vēl palicis, kuriem viņš ir dievs. Tas vismaz kaut kā kompensē to, ka ārzemēs cienīgu darbu nav atradis (vismaz nav nekas dzirdēts). Un par tiem aizbraucējiem kopumā - ja nav izglītības, kvalifikācijas, ja gribas uzreiz bez nekādas pieredzes...


viss jau būtu tā kā rakstiet, ja LV būtu normāla ekonomiskā sistēma, tak nav. Te jau darbojas ne zināšanu un izglītības faktors, bet blatu un pazīšanās faktors-tas ir mafijas faktors..

Atbildēt

jautājums:

08.11.2022. 15:48

un kapēc Jums Gobzem, te sēdēt tādā valstī, kura izveidota ar Jūsu paša aktīvu līdzdalību? Ko Jūs te vēl darāt? Jums te nekas nav ne tuvs, ne dārgs, Jūs gaida bagātā rodina..

Atbildēt

Njaaa

08.11.2022. 14:51

Hmmmm… ieprieks teica ka brauc prom tapec ka visi Latvija ir idioti. Tagad atklajas, ka no nodokliem beg. To tac var darit bez afisu stabiem.

Atbildēt

viedais

08.11.2022. 10:29

»

ss

skumji , ja tā ir


Tieši tā, nevēlēšanās iejaukties klaji banditiska advokātu rīcība pārkājot visus iespējamos likumus ar tiesu atbalstu, jo tie jau "savējie" (sponsori?) sapratu, ka viss šis radītais "labā puiša" tēls ir miskastē izmetams!

Atbildēt

Lire

08.11.2022. 10:03

Gobzems kā nevar pamest Latviju, tā nevar. Te ir pamuļķu bariņš vēl palicis, kuriem viņš ir dievs. Tas vismaz kaut kā kompensē to, ka ārzemēs cienīgu darbu nav atradis (vismaz nav nekas dzirdēts). Un par tiem aizbraucējiem kopumā - ja nav izglītības, kvalifikācijas, ja gribas uzreiz bez nekādas pieredzes saņemt lielo rubli, tādiem laimīgu taciņu! Lai strādā par melnstrādniekiem ārzemēs. Ja cilvēks kaut ko spēj, tad varēs arī Latvijā normāli dzīvot.

Atbildēt

MNA

08.11.2022. 08:52

Nu Aldim jau nu vajadzētu zināt, ka ir lietas, ko ar “maksātnespēju nenokratīsi”. Jāšaubās par tām lieliskajām runām un cienīgajiem dokumentiem…

Atbildēt

No malas

07.11.2022. 21:04

Aldi, beidz pīkstēt, raudāt un vaimanāt kā bāba.
Tu uzvedies kā bērndārznieks, kas nav dabūjis mantiņu, kuru tik ļoti grib.
Ja esi tāds kruts džeks, kā mēģini tēlot, tad esi vecis un cīnies, nevis aizmūc un gļēvi noliec citus.

Atbildēt

Vovans

07.11.2022. 20:06

»

Huntas trollis

No savas juridiskas prakses pieredzes varu parakstīties zem katra Gobzema šī teksta vārda. Atšķirībā no Gobzema es laikus pārstāju šai cionistu huntas tueslietu sistēmai mest izaicinājumus, jo sapratu, ka mani samals tieši tā, kā samala Gobzemu...


Nevis sistēma, bet Gobzemis pats sevi samala, glorificējot sevi un mēģinot tikt pie varas uz lētticīgo pamuļķu balsīm. Smagi piezemējās, mēģinot pacelt to, kas viņam nav “pa zobam”.

Atbildēt

07.11.2022. 18:34

Lasot viņa rakstus, nepamet sajūta, ka tādā līmenī nevar rakstīt cilvēks ar augstāko izglītību...

Atbildēt

Tik ļoti žēl

07.11.2022. 17:47

Tukša vāvuļošana un čīkstēšana. Es nabadziņš neko sliktu, nekad. Bet man smilšukastītē kā baro ar kaķu mēsliem, tā baro. Valdība vainīga. Īstens gobomžems.

Atbildēt

Peksis

07.11.2022. 17:20

Aldiņ, nemurgo! Tas nav jurista cienīgs arguments, nesodiet mani, jo tad nemaksāšu nodokļus. Likumu pārkāpi, atbildi! Ko liet te ar rakstiem LV auditorijai, citur tadu planpratiņu nevienam nevajag?

Atbildēt

Volta

07.11.2022. 14:17

Nu bet taa jau ir padošanās runa! Tieši Gobzemam bija jaaciinaas pret netaisnīgiem leemumiem kaa speejiigam juristam. Lietderīgāk būtu uzrakstīti juridiski pamatotu rakstu par savu konfliktu ar valsts varu. Konkrēti kaadi likuma panti attiecības pret viņu no valsts puses ir pārkāpti. Konkrēti un detalizēti bez rupjiem apvainojumiem. Izvērsti, salīdzinot ar citiem līdzīgiem gadījumiem.

Atbildēt

vēl joprojām

07.11.2022. 13:30

Levit/Kariņ kliķei bail no Gobzema! Izlej žulti!

Atbildēt

A

07.11.2022. 12:02

»

VĒLĒŠANU REZULTĀTI

Gobzem


Laikam Kremlis vairs nefinansē AG, tāpēc tādi paģiru murgi.

Atbildēt

vv

07.11.2022. 11:48

Gobzems diezgan bīstama persona Latvijas korumpantiem, tāpēc jau liela kampaņa pret viņu bija vēlēšanu laikā, un turpinās šī kampaņa, par LV tiesu pilnīga taisnība, visi to zin, bet neviens pat netaisās ar to cīnīties, ir svarīgākas lietas, kā piemēram pieminekļu jaukšana uzvarai pret Hitleru.

Atbildēt

Aldim veselību, izturību

07.11.2022. 11:11

Levitu un Kariņu - ziepēs!

Atbildēt

aldis

07.11.2022. 10:11

»

ha-ha

Aldis pats ir šīs sistēmas radīts un ir tās stute,lai kā šeit vīterotu


uz kotlešu ēdājiem iebrauca Saiemā un šim šķita, ka nu tik varēs bīdīt lietas, bet izrādījās pa vieglu vai paviegls vai abi kopā. Beidzās ar to, ka sistēma šo izfisa ārā un tikai tad tā vīterošana sākās.

Atbildēt

Aldim respect

07.11.2022. 10:04

Alda aprējēji ir no Levit/Knariņa zagļu un neliešu bandas!

Atbildēt

ha-ha

07.11.2022. 09:45

Aldis pats ir šīs sistēmas radīts un ir tās stute,lai kā šeit vīterotu.

Atbildēt

Māris

07.11.2022. 09:17

Tā ir karma.. atceries SIA "RK1" lietu. Izkrāpi pilnvaru un nekvalitatīvi ierosināji maksātnespēju. Rezultātā visus izdevumus piedzina no pilnvarotās personas..

Atbildēt

Aldi - beidz dirsties!

07.11.2022. 07:38

Vienkārši brauc mājās! Steidzami!!! Un neatkārto visu laiku, ka esam stulbeņi!!!

Atbildēt

videjais pirksts karinlevita rezimam !

07.11.2022. 06:33

»

Sasirgušais

Aldi, tavas aizstāvības runas tiesā, lasīju visu, ir izcilas, ģeniālas, gudras, bet ATVAINO, tu gudrs...


Aldis ir imuns pret sorositu sergu un neonacisma baciliem latvija !

Atbildēt

Kloze

07.11.2022. 02:40

Jurists tagad lasa zemenes.

Atbildēt

Harald paklusē

06.11.2022. 23:21

»

Haralds Kalns

Gobzems pateicis TAISNĪBU!!! Tie aizbraukušie ir vien daļa no tiem, kuri nemaksā nodokļus Latvijai. Liela daļa neaizbraukušo tāpat maksimāli cenšas, kur un kā vien var- nemaksāt. P.S. Atļaušos iebilst "v i s pirms" par minēto nemitīgo likumu pārkāpšanu. Pandēmijas laikā, varas pieņemtie noteikumi vai...


Aldis ir uzrakstījis anonīmu, nesakarīgu, tukšu rakstu, kas nav advokāta cienīgs. Ar šādiem rakstiem, lai cik vārdu un teikumu tajā arī būtu teikti pareizi, bet ja advokāts rakņājas pa sū ... m , tas vairs nav raksts. Tas varētu būt piederīgs dzērājam,vai to rakstījis nepilnvērtīgais.

Gobzem, ja tu nevari uzrakstīt īsi kad, par ko sastādīti protokoli, kādēļ vairākas reizes, ja "nodarījums, ko tev injicē, ir turpinošs, viens nepabeigts, un vismaz par vienu un to pašu nevar sodīt vairākas reizes, kā izskatās. tu neraksti nemaz.

Ja tu kaut ko saproti vēl, uzraksti tādu rakstu, sākot ar īsu notikuma apskatu un "pārkāpuma" raksturu, kuras tiesas kādu sodu uzliek, kādas summas un tad prasi STUPIŠAM, lai iejaucas, kaut pārsūdzībai jābūt, lai tu varētu apstrīdēt Eiropas Cilvēktiesību tiesā (domāju, ka ir vērts), tādu rakstu, lai to var pievienot pārsūdzībām, bet šo kauns karināt pat tualetē, jo kāds var izlasīt un pateiks, ka raksts ir stulbs, nav ņemams vērā.

Atbildēt

patiesībā

06.11.2022. 23:10

»

Sasirgušais

Aldi, tavas aizstāvības runas tiesā, lasīju visu, ir izcilas, ģeniālas, gudras, bet ATVAINO, tu gudrs...


šajā "valstī" PATIESĪBA (ko atsevišķi "sasirgušie" atļaujas dēvēt par "lamuvārdiem") jau 30+ gadus "neuzrunā nevienu juristu, nevienu lasītāju, nevienu tiesnesi" u.t.t., u.t.j.pr. Diemžēl, diemžēl...

Patiesība "neuzrunā" nevienu no tā dēvētajiem "silei pietuvinātajiem" varas turētājiem un šo kustoņu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem, tieši tāpat kā nevienu "no siles distancētajiem" klusajiem mīīīzējiem un taml. biogaļas izstrādājumiem.

Atšķirībā no iepriekš minētajiem - PATIESĪBA "uzrunā" tikai godīgus un patiesus Cilvēkus.

Atbildēt

Guntis Akmeņkalns

06.11.2022. 22:55

Latvijas valsts patiesi ir briesmās! Vara aprobežota, nereti trula, tiesās meklēt taisnību pēdējais ko var darīt viens saprātīgs cilvēks. Latvijā ir kaudze likumu, tajos easošās normas, kuras ir kliedzošā pretrunā LR Satversmei, un visam pāri neiecietīga, ļauna sabiedrība, cilvēki. Mēs esamm mežoņi! Aldim Gobzemam vēlu turēties, neiespringt par ļaunumu, to nevar uzveikt viens cilvēks.

Atbildēt

Sasirgušais

06.11.2022. 22:51

»

nezaimo Dievu

Pats tu esi vistipiskkais Kremlim noderīgais idiots


Aldi, tavas aizstāvības runas tiesā, lasīju visu, ir izcilas, ģeniālas, gudras, bet ATVAINO, tu gudrs
gan neesi
Kas pat lietu? Vai tu ievēroji, kādu iemeslu dēļ tavas gudrās, patiesi, gudrās runas tiesas neņem vērā.

Atbildi: ja tev medus mucā iemet karoti darvas, tu ēdīsi šo medu? Nē!

Tur ir tava nelaime un šizofrēniskā gudrība sabrūk, jo tu atspēkojoša tekstā LIETO LAMIUVĀRDUS: Te tu uzrunā AT priekšsēdētāju, te viņu ieskaiti pie blēžiem utt. Tu manipulē un apsaukā tiesnešus un beidzot viņus nosūti pie savas "tikumisko pakaļas".

ALDI GONZEM, tādi samaitāti raksti neuzrunā nevienu juristu, nevienu lasītāju, nevienu tiesnesi, tavas gaudas neviens neņem, par pilnu.

Aldi, atjēdzies un nesmīdini pasauli, pārtrauc ar šādu nostāju kalpot, netieši, Kremlim, kas šādus cilvēkus "zvejo" , ķer un izmanto viņu pakalpojumus, tieši un netieši.

Aldi, tev vienīgais, nomierinies un pārtrauc dumpoties un paust savas dumjības, ārstējies, ja jūties nevesels.

Atbildēt

Gobzem!

06.11.2022. 22:24

Tulīt valsis bankrotēs. To vietu ieņems globālās datu sistēmas kā google plus centrālās bankas ar Latvijas medijos jau paziņoto par ES pilsoņu kontiem EIropas centrālajā bankā ar sociālo kreditēšanu utt.

The Ekonomist atklāja globālo korporāciju kā PB plānus usd likvidācija, ko pārcēla uz no 2022. gada maija uz 2022. gada beigām, bet ciparu valūtu plāno Eiropas centrālā banka ieviest 2023. gada 30. martā.


https://youtu.be/X6isbPW1huI

Atbildēt

Jocīgi..

06.11.2022. 21:35

Aldi, cik reizes tu tinies prom no LV ar samazgu spaini rokās, bet visu laiku paskrien atpakaļ..nu dzīvo kur un kā gribi, bet nelien ar savu šizofrēniju publiskajā vidē..Kāds tu profesionālis?! Pat tiesā dokumentus par sevi nespēj ar pirmo reizi iesniegt..un tas ir profesionāli.. un apgalvot, ka esi saskāries ar korpuciju tieslietās, bet beigās savu apgalvojumu nosaukt lar literāru var tikai bazūnēšos gailēns..

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.11.2022. 21:25

»

tavejie zaudes !

gala rezultata tavejie zaudes un ir jau zaudejusi.Par to liecina cilveku skaita samazinasanas mulku zeme


Oi, meita (22 g.) stāsta, ka vienaudžu vairākums meklējot tieši tagad katru iespēju no "Laimes zemes" notīties. Te vnk neesot, ko darīt - pilnīgs bezpersektivņaks. Puse vidusskolas klases 3 gadus pēc izlaiduma jau esot prom. Gobzemam taisnība. Latvieši atbrīvo teritoriju "for New Israel".

Atbildēt

Liene

06.11.2022. 21:01

Vispār jau dīvaini, ka Gobzemu izslēdza no advokatūras, nosauca bsndītu par bandītu, bet Bordāns netiek izslēgts no advokatūras, kaut visu advokatūru nosauca par mēslu bedri.

Atbildēt

Kirdik podkradivajetsja,Feģja!

06.11.2022. 20:56

»

tavejie zaudes !

gala rezultata tavejie zaudes un ir jau zaudejusi.Par to liecina cilveku skaita samazinasanas mulku zeme


https://youtu.be/10y59V_nsRQ?list LL
https://youtu.be/dFJLF3OOXSU?list LL

Atbildēt

Haralds Kalns

06.11.2022. 20:52

Gobzems pateicis TAISNĪBU!!! Tie aizbraukušie ir vien daļa no tiem, kuri nemaksā nodokļus Latvijai. Liela daļa neaizbraukušo tāpat maksimāli cenšas, kur un kā vien var- nemaksāt. P.S. Atļaušos iebilst "v i s pirms" par minēto nemitīgo likumu pārkāpšanu. Pandēmijas laikā, varas pieņemtie noteikumi vai lēmumi (iegribas)- NAV LIKUMS!!!

Atbildēt

Re kur impeerija gruust!

06.11.2022. 20:48

»

tavejie zaudes !

gala rezultata tavejie zaudes un ir jau zaudejusi.Par to liecina cilveku skaita samazinasanas mulku zeme


https://theins.ru/opinions/pavel-luzin/256500

Atbildēt

tavejie zaudes !

06.11.2022. 20:24

»

savāciet

visus suslikovus un traktorus un marš uz Muhosransku ,vai velikij vasjukiem! :D


gala rezultata tavejie zaudes un ir jau zaudejusi.Par to liecina cilveku skaita samazinasanas mulku zeme.

Atbildēt

Smieklīgi!

06.11.2022. 20:14

»

viedais

Aldi, kad reiz pieminēju par kādu starptautisku advokātu biroju, kurš nodarbojas ar klaju bandītismu sadarbibā ar tiesām, tad teici - tie ir savējie, tos nevar aiztikt... Tu pats ilgu laiku piedalījies šajā bandītiskajā obščakā, kaut ko vēl murmulē par cieņpilnu runu? Vai tiesu sistēma nedarbojas pēc...


Vēl viņš nav sapratis,ka lietas tāpat vien un bez iemesla nenotiek Lai parakņājas savā pagātnē,savos noziegumos,tāpat no advokātiem izslēdza arī ne tāpat vien,daudz kļūdu ir sadarījis,bet neatzīst.Aldi,gribēji pārāk augstu lekt,bet nesanāca.nesanāks arī nekad,esi neglābjams zaudētājs,jo Tev nav tālredzības spēju,nav ielikts šūpulī...

Atbildēt

viedais

06.11.2022. 19:54

Aldi, kad reiz pieminēju par kādu starptautisku advokātu biroju, kurš nodarbojas ar klaju bandītismu sadarbibā ar tiesām, tad teici - tie ir savējie, tos nevar aiztikt... Tu pats ilgu laiku piedalījies šajā bandītiskajā obščakā, kaut ko vēl murmulē par cieņpilnu runu? Vai tiesu sistēma nedarbojas pēc cenrāžā principa un kāds tai sakars ar likumu (kuru patiesībā nemaz nav)? Vai nav dīvains izbrīns? Ko sēsi, to pļausi!

Atbildēt

zem diviem karogiem

06.11.2022. 19:53

Aldi , turies! Mēs uzvarēsim!
Tev neļaus dzīvot , Tevi apmelos!
Kamēr , šeit būs NATO , klerki - peldēsies šokolādē ,
to pierāda , vēlēšanas rezultāti.
Valsts parāds pieaug ar katru dienu , un tur,
kādiem būs jāatbild!
Nacionālā Drošibas Komisija....Kučinskis , Lībiņa....mēslu vabole...

Atbildēt

Pensis

06.11.2022. 19:52

»

apriori

Latvijas pensi gaida vismaz pusgadu rinda pie arsta,bet vienalga katru vakaru spitigi skatas tv panoramas melus. ko tur var pamainit


Beerninj,beidz murgot,es jau 20 gadus televizoru neskatos,visa infa no neta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...