Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tēvocis Sems

06.10.2016. 11:08

»

Piekrtu

100


Jukuši esat? Nezinat latviešu tautas pasaku - vispirms no tava, tad katrs no sava? Kamēr Tuvajos Austrumos būs nafta, tikmēr būs imports. Pēc tam vai nu viņus sabombīsim vai uzcelsim sētu līdz debesīm...

Atbildēt

Jahve

06.10.2016. 11:05

»

Sariats=Islama teokratiska valsts

Allahs mums Islamistiem,ir novelejis/atdevis visu zemi ! Planetu Zemi ! Un jus pedarasti,krustnesi un cilveki ari,to apganat ! Visu galaktiku mums ir davinajis Allahs,lai svetits ikviens muhamedianis (visa musu Melna rase). Allah akbar,baltie


Allāhs ir paranoidāls, šizofrēnisks pusjucis citplanētietis ar slimīgu patmīlību un kosmiska izmēra ambīcijām, tāpēc viņa sekotāji arī ir tādi paši. Patiesībā viņš sen jau kā ir aizlaidies no šejienes atpakaļ uz Orionu.

Atbildēt

Klons

06.10.2016. 09:22

Islamistiem patīk čikstēt, ka eiropieši iebrūkot viņu zemēs. Tik aizmirst vēsturi, ka paši gadu simtiem un pat pirms islama ir mēģinājuši iekarot eiropu.

Atbildēt

tikai mieru, elpojiet dziļi

02.10.2016. 19:04

»

anon

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Muslim_attitudes_toward_terrorism#Polls


Esiet laikam ļoti aprobežots, ka pat tekstu nespējiet kārtīgi izlasīt.

Vai tika pieminēti civilie? Vai tika pieminēti konkrēti skaitļi par aptaujām? Vai jūs esiet drošāks, ka tikai mazākā daļa, nevis visi 100% ir ar mieru ka tiek nogalināti savi līdzpilsoņi? Interesanti kā mainītos aina, ja tiktu uzdots jautājums attiecībā pret musulmaņu civilajiem vai neticīgajiem civilajiem... laikam reakcija būtu tāda pati, kā koptu slepkavošanas Ēģiptē arābu pavasara laikā, vai nesunnītu genocīds opozīcijas teritorijās Sīrijā.

Atbildēt

patiesiba

02.10.2016. 17:55

Vienigaa miera religija musdienas ir kristietiba. Tie, kas saka, ka islams ir miera religija melo. Jo vajag tik palasit Koranu, un tur skaidri var izlasit, ka neticigie ir jaiznicina. Un to burtiski ari izlasijusi un dara Daesh. Bibelee nav nekas tamnlidzigs.

Atbildēt

anon

02.10.2016. 15:29

»

tikai mieru, elpojiet dziļi

Par drōniem - kādā paralēlā pasaulē jūs eksistējiet? Ar tādu aprobežotību un stulbumu iesaku jums uztaisīt sepuku un miers - pat Kļimovičam ir vairāk rievu, salīdzinājumā ar jums...


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Muslim_attitudes_toward_terrorism#Polls
Lielākā daļa musulmaņu pat Āfrikā un Tuvajos Austrumos neatbalsta uzbrukumus civilajiem.

Atbildēt

tikai mieru, elpojiet dziļi

02.10.2016. 14:11

»

anon

Mušas draudi haizivij...


Par drōniem - kādā paralēlā pasaulē jūs eksistējiet? Ar tādu aprobežotību un stulbumu iesaku jums uztaisīt sepuku un miers - pat Kļimovičam ir vairāk rievu, salīdzinājumā ar jums.

Tāda Saūda Arābija pati iegādājās ķīniešu drōnus(jo ASV šiem tankus pārdeva, bet drōnus baidījās tirgot), lai varētu izslaktēt savus Jemenas kaimiņus... viss ko rietumi pagaidām dara ir svešu karstu ogļu grābšana ar savām rokām. Drōni nogalina tikai citu grupu pretiniekus - tai pārapdzīvotībai, kas ir tur tāda asins nolaišana nekaitē - Jemenā dēļ pārapdzīvotības(50 gados iedzīvotāju skaits četrkāršojies) ūdens maksā dārgāk kā pie mums benzīns. Bet kaŗiem Tuvajos Austrumos vispār nav nekāda jēga kuŗš tos uzvarēs, jo Tuvie Austrumi jau ir atnākuši uz Rietumiem.


Pats islams nav drauds, bet drauds ir tas ko varētu dēvēt par rietumu morālo pagrimumu. Priekš tā nav jāpēta nevienu reliģiju murgu raksti, ja var novērot ka tiek izmantoti pašu rietumu līdzekļi - bagātīgais welfare, ko islamisti uzskata par neticīgo nodokli, sabiedrisko un bezpeļņas organizāciju(charity) izmantošana islamistiskiem mērķiem, jo kāpēc gan nē - arī kristīgās organizācijas tādas skaitās. Tiek izmantots tas ar ko rietumos lepojas - diversity, equality, free speech/hate speech, kas ir plūstoši jēdzieni, tāpēc var tikt traktēti pēc vajadzības. Kad islāmisti nonāk pašvaldību organizācijās, tad tās tiek vadītas par labu islamistiem un viņu mērķiem. Var pat nepieminēt cietumu islamizāciju, kur notiek pievēršana reliģijai un tiek organizētas radikālās grupas, ne tikai taksometru vadītāju, bet arī aizbildņu grupas, kas varo nepilngadīgos utt. Pamēģiniet ar suni iekāpt musulmaņa taksometrā... jautājums ir kas ir svarīgāks - jūsu izvēle, ko pielūgt vai kādus rituālus ievērot vai jūsu dabisko vajadzību izvēle, ko jau ir noteicis Liktenis/Dievs?


Un nē - ar džihādu nenoņemas minoritāte - viņi ir tikai aktīvākie sabiedrības locekļi un pārējie ir ne tikai klusējošais, bet atbalstošais vairākums. Kas atbalsta ar labu vārdu, kas ar naudu. Nezinu kā jūs, bet es neredzu atšķirību tam, ka islāmticīg aptaujās(rietumos - ne jau kaut kur tusknešos) par pilnīgi normālu uzskata neticīgo nogalināšanu, jo es un arī - jūs esiet šajā grupā. Ja kāds no musulmaņiem neatbalsta kādu no esošajām džihāda grupām, tad visticamāk, ka viņi neatbalsta šo grupu dēļ personālijām vai reliģiskā novirziena dēļ, bet ne galveno ideju. Tie nedaudzie, kas ir citādās domās, ir pametuši islāmu. Un nē - ar džihādu nodarbojas ne tikai lūzeri, bet arī cienījami ģimenes cilvēki ar kārtīgu darbu un stāvokli sabiedrībā. Ja jūs to vēl neesiet pamanījis, tad problēmteroristi bija tie, par kuriem policija plātīja rokas un teica - kā mēs to varējām zināt?

Atbildēt

VB

02.10.2016. 14:11

»

reptilis

Jūs aizvainojat dieva vārdus,kurus viņš ir izteicis ar sava pravieša muti


Nē, Dievs pasarg!
Es drīzāk gribēju aizvainot raksta autoru / -us par tieši šādu, radikālu, Korana traktējumu. Tā kā, nepiekasies, rāpo tālak!

Atbildēt

paga paga

02.10.2016. 11:43

Un tas, ka vini saka, ka rietumnieki iebrukusi vinu zemes un vinus iznicina, ir pilnigi meli. Jau gadu simtiem pasi musulmani slaktee viens otru ( siiiti un sunniti utt)un vini pasi nedzivo mieraa, kaut sauc sevi par musulmaniem. Palaikam gan kerkdami sauc Rietumus paligaa, kad viena musulmanu grupa par daudz otru noslaktejusi. Un visa taa ASV vai Eiropas palidziba vinu nemitigajos savstarpejos karos, ir bijusi tikai vinu pasu lugta un pieprasita. Tapec vispareizak butu laut viniem pasiem sevi noslaktet, bet nekadas palidzibas!

Atbildēt

paga paga

02.10.2016. 11:38

Paskatoties un vismaz 4 gadsimtiem pasaules vesturee, redzam, ka islama zemes nav noticis neviens zinatnisks atklajums, ne atklats kaa cinities ar slimibam, ne tur ir izcili arsti, kas transplantee organus vai cinas pret navejosiem virusiem, neviens nepeta kosmosu un nesuta kosmosa kugus utt. utt. Bet to visu dara tie ienistie Rietumi, kas attista pasauli un palidz cilvekam. Musulmani tikai sit galvu pret zemi 5 reizes dienaa un dzivo loti primitivu dzivi. Luk, pieradijums, ka fanatiska ticesana Dievam nepalidz pasaulei,bet to degradee.

Atbildēt

Aigars

02.10.2016. 10:32

Apkures sezona jau klauvē pie durvīm, dažās mājās jau ienākusi, strauji pieaugs komunālo pakalpojumu rēķini, sevišķi, ņemot vērā vasaras vidū palielināto PVN. Reģistrējies Rietumeiropas lielākajā loterijām un saņemsim katrs pa biļetei: http://ej.uz/bp94 Papildus ienākumi reizi nedēļā taču ir atbalsts ikdienā, bet ilgtermiņā palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti.

Atbildēt

Jns

02.10.2016. 09:46

Vēl viens apliecinājums tam ka visi musulmaņi ir teroristi.

Atbildēt

Sariats=Islama teokratiska valsts

02.10.2016. 09:05

Allahs mums Islamistiem,ir novelejis/atdevis visu zemi ! Planetu Zemi ! Un jus pedarasti,krustnesi un cilveki ari,to apganat ! Visu galaktiku mums ir davinajis Allahs,lai svetits ikviens muhamedianis (visa musu Melna rase). Allah akbar,baltie !

Atbildēt

Aga

02.10.2016. 08:18

Prātīgāk būtu aizliegt jebkuru naftas produktu importu no musulmaņu zemēm. Tad viņi ļoti ātri nonāktu pie Āllaha dabīgā ceļā.

Atbildēt

bula

02.10.2016. 08:00

kopumā nekādu murgu nebija.samera precīzs rietumu sabiedrības attēlojums

Atbildēt

...

02.10.2016. 03:12

Atkal nekas nesanāk...

Atbildēt

anon

02.10.2016. 02:09

Mušas draudi haizivij.
Pirmkārt, no terorisma mirst niecīgs skaits cilvēku, salīdzinot ar autoavārijām vai citiem sadzīves negadījumiem.
Otrkārt, Rietumu valstu armijas šobrīd tiešā veidā nekaro ar islāma ekstrēmistiem, tikai ar uzlidojumiem un droniem. Ja būtu tāda dedzīga nepieciešamība, varētu okupēt visus līdz Irānai, varbūt pat Pakistānai (tiem gan ir kodolieroči). Un droni paliks tikai labāki - rietumniekiem drīz vienkārši nebūs vajadzības kāpt uz "svētās" musulmaņu zemes, lai ieviestu tur kārtību.
Treškārt, lai kā šiem runātājiem un rakstītājiem negribētos, ar džihādu noņemās niecīga minoritāte musulmaņu. Turklāt šai minoritātei ir izteiktas pazīmes, starp kurām nav laba integrētība sabiedrībā, stabils darbs, izglītība.

Kopsummā es pat teiktu, ka gan prese pievērš par daudz uzmanības šim "draudam", gan valstis iegāž pārāk daudz līdzekļu, kurus varētu izlietot daudz efektīvāk, daudz svarīgākām problēmām.

Atbildēt

tikai mieru, elpojiet dziļi

02.10.2016. 00:10

»

Angel Merkela

Ak aizliegt Islamu eiropa! Tas nav iespejams,jo ir saslegti neskaitami ligumi/konvencijas par religiskam brivibam. Un tad Bibeli (kas ari ir anticilveciga,ekstremiska,nacistiska-tas dievs mil ir izredzejis tikai zidu tautu) un rasistiska (zidi ir visi melnie>fiziobiokimiski) ari vajag aizliegt...


Semīti un dagestāņi ar čečeniem ir tuvāki radinieki islandiešiem, kā mēs. Tādi īsti melnie ir tikai rietumāfrikas iedzīvotāji un arī tad viņiem ir ģenētiskie radinieki Eiropā - grieķu vairākums utt.

Problēma ir tikai reliģija un neviens jums neliedz iet Kļimoviča pēdās un to pieņemt... :))

Galvenais, ka beigās paliek mazāk cilvēku - būs vairāk skābekļa, mazāk auto, mazāk ledusskapju utt. Bet ja jūs tik ļoti satrauksieties, tad variet arī nomirt no sirdstriekas...

Atbildēt

Angel Merkela

01.10.2016. 22:11

Ak aizliegt Islamu eiropa! Tas nav iespejams,jo ir saslegti neskaitami ligumi/konvencijas par religiskam brivibam. Un tad Bibeli (kas ari ir anticilveciga,ekstremiska,nacistiska-tas dievs mil ir izredzejis tikai zidu tautu) un rasistiska (zidi ir visi melnie>fiziobiokimiski) ari vajag aizliegt.
Un kas tad talak,par sveto religiju atzisiet "Mei Kampt=Mana Cina" gramatu,kas atmasko cionismu!
Allah ahbar !
Un vispar,vai kads no kristiesiem ir izlasijis Bibeli gan jauno deribu,gan veco?

Atbildēt

Fakts

01.10.2016. 22:01

Reliģija ir opijs tautai - oriģināli un patiesi, jo tu, es, mēs visi ticīgie un neticīgie, esam tādi paši dzīvnieki, ka visa dzīvā radība, vienīgā atšķirība ir tā, ka mums ir iemantots ļoti kaitīgs ierocis - smadzenes ar spēju domāt, ar ko mēs nereti esam ļaunāki par jebkuru dzīvo būtni, jo mēs iznīcinām ne tikai dzīvniekus, bet arī paši savu sugu nogalinām, slepkavojam krāpjamies, zogam, laupām, ko nedara savas sugas brāļi.

Nebūtu šī absurdā fanātisma - reliģijas, pasaule dzīvotu svētumā un godbijībā par 90 % lielākā.

Atbildēt

māla lācis

01.10.2016. 19:19

pesec, pēc tādu tekstu izlasīšanas liekas, ka islāma ideoloģiju Eiropas teritorijā vajadzētu pasludināt par krimināli sodāmu, līdzīgi kā Hitlera propagandu. Tad šitie džihādisti vismaz būtu spiesti noiet pagrīdē, nebūtu jāuzņem islāmticīgi bēgļi u.t.t.

Atbildēt

reptilis

01.10.2016. 17:20

»

VB

Slima suņa murgi


Jūs aizvainojat dieva vārdus,kurus viņš ir izteicis ar sava pravieša muti??? :)))))

Atbildēt

VB

01.10.2016. 15:37

Slima suņa murgi...

Atbildēt

x

01.10.2016. 14:46

»

x

Latvijas mēdiji raksta gan


atvainojos, pareizais links:
http://m.tvnet.lv/article/627966

Atbildēt

x

01.10.2016. 14:45

Latvijas mēdiji raksta gan:
http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=47966991

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....