Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eģiks

18.07.2018. 13:51

Apskatiet ko savās reklāmās raksta šī banka un ko publicē finanšu ministre. FairPlay tā teikt - viens reklāmists uz abiem? Sakritība?

Atbildēt

goiji ir nesaprasana !

18.07.2018. 06:28

»

Haha

Esterkins dzīvo ASV


asv ebreji lauj Latvijas ebrejiem biski nopelnit,kads tur brinums.

Atbildēt

elementari

18.07.2018. 06:24

frs saviem tautiesiem Latvija atlauj mazliet nopelnit !

Atbildēt

Latvietis

17.07.2018. 22:22

Ja godīgi man kā Latvietim, un Latvijas patriotam pret šādu vienošanos (ja tiešām tāda ir) nav pilnīgi nekādu iebildumu, Es priecājos ka Žīdi pieklusīs jautājumā par kompensācijām un īpašumu atgūšanu un otrs Rietumu Bankas noguldītāji pārsvarā ir Latvijas nerezidenti un man personīgi ir pilnīgi po....j ka viņus kāds čakarē.
Latvijas ekonomikai viennozīmīgi šādas bankas saglabāšana ir tikai par labu.

Atbildēt

Lapato Lapspistai debiloīdei - štata durkai no pietirs-komas sūdubedres

17.07.2018. 14:41

»

Indjuli Drikai- Drukam no Dikļiem

ar kļičku Dikļu muļķis, židmasonu paraonīdam sargātājam, anālā acī debess klāra, nenāk sanitāre Māra. Dzeja raustās Muļķu zemē rāmi kā židiete Aija Kinca no Panorāmas


ar kļičku pidrilla pasīvā židmasonu paraonīdai sargātājai, čura raustās Muļķu zemē rāmi kā smirdošai nomī(z)tai seskādas pastalai. lupatai lapsai anālā acī debess klāra, nenāk sanitāre māra.

Atbildēt

Es, debiloīds un Pietirst-comas šata muļķis Lato Lapspistais

17.07.2018. 14:34

»

Es Idjulis Duka debloids no Dikļiem

te nedošu mieru nevienam normālam komentētājam. Latviju saucu par Muļķu zemi


te latviju saucu par Muļķu zemi. Bļe zajeb ta ļetku! Daite tabļedku!

Nedošu mieru nevienam normālam komentētājam.

Atbildēt

Potapovs

17.07.2018. 14:20

Baurs žēlojas, kādēļ vēl kāda banka nav likvidēta. Ja banka čakarē savus klientus, tad bauram labākais risinājums ir banku likvidēt.
Cik dumjam jābūt, lai tā spriestu?
Bauri neizmanto iepriekšejo paaudžu pieredzi, tāda viņiem neeksistē. Tāpat bauriem neeksistē saikne starp iepriekš pieņemtiem lēmumiem un šodien iegūto rezultātu. Kad klientus čakarē svešas bankas, tad bauriem tas liekas kā pagodinājums, kungi skolo.
Tā starpcitu, kā gadu gaitā visi likumi tika mainīti par labu bankām, tikai fakti un piemēri
https://youtu.be/6RV_Vjo6bTE

Atbildēt

Bijušsis

17.07.2018. 11:39

Kādreiz strādāju Latvijas bankā par galveno ekonomistu.....
Neko nekomentēšu pirms nav notiesāts Rimšēvica kungs.....

Atbildēt

vērotājs

17.07.2018. 11:09

Oficiāla atbilde apliecina: Dombrovskis ziņas par ģimenes kredītu iekļaušanu "3.a portfelī" ieguvis prettiesiskā ceļā

Atbildēt

Indjuli Drikai- Drukam no Dikļiem

17.07.2018. 08:54

»

Diemžēl,

atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem...


ar kļičku Dikļu muļķis, židmasonu paraonīdam sargātājam, anālā acī debess klāra, nenāk sanitāre Māra. Dzeja raustās Muļķu zemē rāmi kā židiete Aija Kinca no Panorāmas.

Atbildēt

Zed

17.07.2018. 07:12

un nevajag aizmirst par valdes locekli -hemofroditu Jelenu Buruju kura koriģē visas noziedzīgās shemas,un ir viena no tautas aplaupīšanas iniciatorēm!

Atbildēt

Es Idjulis Duka debloids no Dikļiem

17.07.2018. 06:08

»

nutanugan

stacijas tuneļa bomžus arī izdresējuši ar vienu pirkstu bakstīt komentārus


te nedošu mieru nevienam normālam komentētājam. Latviju saucu par Muļķu zemi.

Bļe zajeb ta ļetku! Daite tabļedku!

Atbildēt

nutanugan

16.07.2018. 23:48

»


stacijas tuneļa bomžus arī izdresējuši ar vienu pirkstu bakstīt komentārus?

Atbildēt

Diemžēl,

16.07.2018. 20:02

»

Pareizi,

jo latviešu tauta nespēj nokratīt cionistu- komunistu verdzību kopš 1941. gada. Nekas nav mainijies. Cionistu- komunistu vara turpinās kā ES VARA ar židmasonu brīvmūrniekiem valstu vadītāju postenī. Cionistu vara samazina izglītības līmeni, lai tautas nespēj pretoties tās varai


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Lato Lapsa, netīri dzelteno noplūdumu žurkANĀLISTS, atkal trako pietirst-komā

16.07.2018. 20:01

»

Indulis Bruka idiots no Dikļiem

Neinteresē pilnīgi


pilnīgi neinteresē!

Atbildēt

Haha

16.07.2018. 19:16

Esterkins dzīvo ASV.

Atbildēt

Murovejs

16.07.2018. 19:04

http://www.pietiek.com/raksti/oficiala_atbilde_apliecina_dombrovskis_zinas_par_gimenes_kreditu_ieklausanu_3a_portfeli_ieguvis_prettiesiska_cela

Atbildēt

Murovejs

16.07.2018. 19:00

http://www.pietiek.com/raksti/ka_prognozets,_knab_nesaskata_nekadus_interesu_konfliktus_saistiba_ar_bedigi_slaveno_dombrovsku__3a_portfeli_

Atbildēt

Murovejs

16.07.2018. 18:19

Vai tas kas jauns? Ja te kkur arhīvā kur saglabājušies raksti, - palasiet par īpaši kredītu 3A portfelīti, kura citastarpā mūsu veiksmesstāsta grāmatvedis Valdis savulaik esot kreditējies.

Atbildēt

HJ335

16.07.2018. 18:18

...Viens premjers, viena finanšu ministre, viens ārlietu ministrs, daži cilvēki FKTK vadībā – domāju, viņi visi par nodrošinātām vecumdienām varēs nebēdāt. ...


Bet Lemberga istabmeitai būs savi bērni jāskolo žīdu metropolē:

2011. gadā precējusies ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūras direktoru Andri Ozolu un mainījusi uzvārdu.[1] D. Reizniecei-Ozolai ir divas meitas, kas dzimušas pirms šīs laulības, bet 2011. gada Saeimas ārkārtas vēlēšanu dienā viņai piedzima trešā meita.[2] 2013. gada 29. janvārī D. Reizniecei-Ozolai piedzima dēls.[3]Atbildēt

Pareizi,

16.07.2018. 16:29

»


jo latviešu tauta nespēj nokratīt cionistu- komunistu verdzību kopš 1941. gada. Nekas nav mainijies. Cionistu- komunistu vara turpinās kā ES VARA ar židmasonu brīvmūrniekiem valstu vadītāju postenī. Cionistu vara samazina izglītības līmeni, lai tautas nespēj pretoties tās varai.

Atbildēt

Indulis Bruka idiots no Dikļiem

16.07.2018. 16:26

»


Neinteresē pilnīgi!

Atbildēt

to VB

16.07.2018. 15:13

»

VB

Pirmie divi varētu būt vnk. muļķības...


Ieguglē|: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā" un ieraudzīsi izdzimteņu, kuriem pateicoties Rietumu banka var nesodīti pastrādāt noziegumus, pretīgos purnus.

Atbildēt

Cionists Tramps

16.07.2018. 15:07

»

VB

Pirmie divi varētu būt vnk. muļķības...


pèc cionistu stratēģijas un taktikas nāk klajā ar pretrunīgiem paziņojumiem žīdmasonu B' nai B' rith interesēs. Amerikāņu tauta ir tāds pats upuris kā latviešu un Latvijas tauta cionistu mērķos. Tās ir tukšas runas par valstu un tautu interesēm.

Atbildēt

VB

16.07.2018. 14:53

Pirmie divi varētu būt vnk. muļķības:
- hokejs - nu padomā, liela lieta?!;
- ebreju īpašumi - pēc Klintones aiziešanas miskastē, tāpat varētu mums nebūt aktuāli;
- BET 3. ir nopietns! Varbūt i amurikāņiem tika, lai aizrītos?! To mēs NEKAD neuzzināsim, bet vai mums nav vienalga? Man ir.

Atbildēt

LV ir čaulas valsts

16.07.2018. 14:18

un tās vadība neko nevar apsolīt. Tikko Valsts kase ir aizņēmusies 3 miljardus €, ko NA I, Mūrniece komentē kā lielu sasniegumu. LV ir čaulas valsts, tās plānus noteic aizdevēji - SVF/PB.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...