Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eģiks

18.07.2018. 13:51

Apskatiet ko savās reklāmās raksta šī banka un ko publicē finanšu ministre. FairPlay tā teikt - viens reklāmists uz abiem? Sakritība?

Atbildēt

goiji ir nesaprasana !

18.07.2018. 06:28

»

Haha

Esterkins dzīvo ASV


asv ebreji lauj Latvijas ebrejiem biski nopelnit,kads tur brinums.

Atbildēt

elementari

18.07.2018. 06:24

frs saviem tautiesiem Latvija atlauj mazliet nopelnit !

Atbildēt

Latvietis

17.07.2018. 22:22

Ja godīgi man kā Latvietim, un Latvijas patriotam pret šādu vienošanos (ja tiešām tāda ir) nav pilnīgi nekādu iebildumu, Es priecājos ka Žīdi pieklusīs jautājumā par kompensācijām un īpašumu atgūšanu un otrs Rietumu Bankas noguldītāji pārsvarā ir Latvijas nerezidenti un man personīgi ir pilnīgi po....j ka viņus kāds čakarē.
Latvijas ekonomikai viennozīmīgi šādas bankas saglabāšana ir tikai par labu.

Atbildēt

Lapato Lapspistai debiloīdei - štata durkai no pietirs-komas sūdubedres

17.07.2018. 14:41

»

Indjuli Drikai- Drukam no Dikļiem

ar kļičku Dikļu muļķis, židmasonu paraonīdam sargātājam, anālā acī debess klāra, nenāk sanitāre Māra. Dzeja raustās Muļķu zemē rāmi kā židiete Aija Kinca no Panorāmas


ar kļičku pidrilla pasīvā židmasonu paraonīdai sargātājai, čura raustās Muļķu zemē rāmi kā smirdošai nomī(z)tai seskādas pastalai. lupatai lapsai anālā acī debess klāra, nenāk sanitāre māra.

Atbildēt

Es, debiloīds un Pietirst-comas šata muļķis Lato Lapspistais

17.07.2018. 14:34

»

Es Idjulis Duka debloids no Dikļiem

te nedošu mieru nevienam normālam komentētājam. Latviju saucu par Muļķu zemi


te latviju saucu par Muļķu zemi. Bļe zajeb ta ļetku! Daite tabļedku!

Nedošu mieru nevienam normālam komentētājam.

Atbildēt

Potapovs

17.07.2018. 14:20

Baurs žēlojas, kādēļ vēl kāda banka nav likvidēta. Ja banka čakarē savus klientus, tad bauram labākais risinājums ir banku likvidēt.
Cik dumjam jābūt, lai tā spriestu?
Bauri neizmanto iepriekšejo paaudžu pieredzi, tāda viņiem neeksistē. Tāpat bauriem neeksistē saikne starp iepriekš pieņemtiem lēmumiem un šodien iegūto rezultātu. Kad klientus čakarē svešas bankas, tad bauriem tas liekas kā pagodinājums, kungi skolo.
Tā starpcitu, kā gadu gaitā visi likumi tika mainīti par labu bankām, tikai fakti un piemēri
https://youtu.be/6RV_Vjo6bTE

Atbildēt

Bijušsis

17.07.2018. 11:39

Kādreiz strādāju Latvijas bankā par galveno ekonomistu.....
Neko nekomentēšu pirms nav notiesāts Rimšēvica kungs.....

Atbildēt

vērotājs

17.07.2018. 11:09

Oficiāla atbilde apliecina: Dombrovskis ziņas par ģimenes kredītu iekļaušanu "3.a portfelī" ieguvis prettiesiskā ceļā

Atbildēt

Indjuli Drikai- Drukam no Dikļiem

17.07.2018. 08:54

»

Diemžēl,

atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem...


ar kļičku Dikļu muļķis, židmasonu paraonīdam sargātājam, anālā acī debess klāra, nenāk sanitāre Māra. Dzeja raustās Muļķu zemē rāmi kā židiete Aija Kinca no Panorāmas.

Atbildēt

Zed

17.07.2018. 07:12

un nevajag aizmirst par valdes locekli -hemofroditu Jelenu Buruju kura koriģē visas noziedzīgās shemas,un ir viena no tautas aplaupīšanas iniciatorēm!

Atbildēt

Es Idjulis Duka debloids no Dikļiem

17.07.2018. 06:08

»

nutanugan

stacijas tuneļa bomžus arī izdresējuši ar vienu pirkstu bakstīt komentārus


te nedošu mieru nevienam normālam komentētājam. Latviju saucu par Muļķu zemi.

Bļe zajeb ta ļetku! Daite tabļedku!

Atbildēt

nutanugan

16.07.2018. 23:48

»

Gobems

Tvaiku ielas pacientiem arī mobilos telefonus izdalījuši


stacijas tuneļa bomžus arī izdresējuši ar vienu pirkstu bakstīt komentārus?

Atbildēt

Diemžēl,

16.07.2018. 20:02

»

Pareizi,

jo latviešu tauta nespēj nokratīt cionistu- komunistu verdzību kopš 1941. gada. Nekas nav mainijies. Cionistu- komunistu vara turpinās kā ES VARA ar židmasonu brīvmūrniekiem valstu vadītāju postenī. Cionistu vara samazina izglītības līmeni, lai tautas nespēj pretoties tās varai


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Lato Lapsa, netīri dzelteno noplūdumu žurkANĀLISTS, atkal trako pietirst-komā

16.07.2018. 20:01

»

Indulis Bruka idiots no Dikļiem

Neinteresē pilnīgi


pilnīgi neinteresē!

Atbildēt

Haha

16.07.2018. 19:16

Esterkins dzīvo ASV.

Atbildēt

Murovejs

16.07.2018. 19:04

http://www.pietiek.com/raksti/oficiala_atbilde_apliecina_dombrovskis_zinas_par_gimenes_kreditu_ieklausanu_3a_portfeli_ieguvis_prettiesiska_cela

Atbildēt

Murovejs

16.07.2018. 19:00

http://www.pietiek.com/raksti/ka_prognozets,_knab_nesaskata_nekadus_interesu_konfliktus_saistiba_ar_bedigi_slaveno_dombrovsku__3a_portfeli_

Atbildēt

Murovejs

16.07.2018. 18:19

Vai tas kas jauns? Ja te kkur arhīvā kur saglabājušies raksti, - palasiet par īpaši kredītu 3A portfelīti, kura citastarpā mūsu veiksmesstāsta grāmatvedis Valdis savulaik esot kreditējies.

Atbildēt

HJ335

16.07.2018. 18:18

...Viens premjers, viena finanšu ministre, viens ārlietu ministrs, daži cilvēki FKTK vadībā – domāju, viņi visi par nodrošinātām vecumdienām varēs nebēdāt. ...


Bet Lemberga istabmeitai būs savi bērni jāskolo žīdu metropolē:

2011. gadā precējusies ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūras direktoru Andri Ozolu un mainījusi uzvārdu.[1] D. Reizniecei-Ozolai ir divas meitas, kas dzimušas pirms šīs laulības, bet 2011. gada Saeimas ārkārtas vēlēšanu dienā viņai piedzima trešā meita.[2] 2013. gada 29. janvārī D. Reizniecei-Ozolai piedzima dēls.[3]Atbildēt

Pareizi,

16.07.2018. 16:29

»

Buba

Caur Laventu, Karginu, Krasovicki, Zaharjinu u.t.t. mēs esam pierādījuši, ka latvu reņģēdāji nav skopuļi - antisemīti. Kā pateicību vērojam, ka Ždanoka, Giļmans, Korens, Lidremnans u.t.t., tā vietā lai gozētos saulītē uz Gazas/Izraēlas robežos, - ar putām uz lūpām cīnās tepat,Rīgā, par "Saskanas"tiesībām...


jo latviešu tauta nespēj nokratīt cionistu- komunistu verdzību kopš 1941. gada. Nekas nav mainijies. Cionistu- komunistu vara turpinās kā ES VARA ar židmasonu brīvmūrniekiem valstu vadītāju postenī. Cionistu vara samazina izglītības līmeni, lai tautas nespēj pretoties tās varai.

Atbildēt

to VB

16.07.2018. 15:13

»

VB

Pirmie divi varētu būt vnk. muļķības...


Ieguglē|: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā" un ieraudzīsi izdzimteņu, kuriem pateicoties Rietumu banka var nesodīti pastrādāt noziegumus, pretīgos purnus.

Atbildēt

Cionists Tramps

16.07.2018. 15:07

»

VB

Pirmie divi varētu būt vnk. muļķības...


pèc cionistu stratēģijas un taktikas nāk klajā ar pretrunīgiem paziņojumiem žīdmasonu B' nai B' rith interesēs. Amerikāņu tauta ir tāds pats upuris kā latviešu un Latvijas tauta cionistu mērķos. Tās ir tukšas runas par valstu un tautu interesēm.

Atbildēt

VB

16.07.2018. 14:53

Pirmie divi varētu būt vnk. muļķības:
- hokejs - nu padomā, liela lieta?!;
- ebreju īpašumi - pēc Klintones aiziešanas miskastē, tāpat varētu mums nebūt aktuāli;
- BET 3. ir nopietns! Varbūt i amurikāņiem tika, lai aizrītos?! To mēs NEKAD neuzzināsim, bet vai mums nav vienalga? Man ir.

Atbildēt

LV ir čaulas valsts

16.07.2018. 14:18

un tās vadība neko nevar apsolīt. Tikko Valsts kase ir aizņēmusies 3 miljardus €, ko NA I, Mūrniece komentē kā lielu sasniegumu. LV ir čaulas valsts, tās plānus noteic aizdevēji - SVF/PB.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....