Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stāmeriena

11.01.2021. 18:03

Lampeduzam ir "Gepards", nevis "Leopards". Bet nav jau svarīgi...

Atbildēt

Haralds

08.12.2020. 11:35

»

Tautas nodevējs

Filmas beigās salikti rindā visi lielie meli par 1919 gadu...


Nu precīzāk vairs nepateiksi! Jums žetons!

Atbildēt

jb91

07.12.2020. 14:50

Paldies! saturīgi! brīžiem pat ļoti! ja mazliet piestrādātu sanāktu kvalitatīvs apskats! kritiku par neprasmi pretnostatīt patriotismam ir vecs triks!
Autoram tiešām paldies!
P.S. Skumji, ka starp mums vairs nav NN! viņā ieklausījās un respektēja- tas veicina izaugsmi!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.12.2020. 14:05

»

Čekists J.Streičs

Latgales frontē latviešu armija karoja pret krievu armiju, un latvieši krievus sasita. To filmā neparādīja


Jā, karoja ar Sarkano armiju kopā ar Polijas armiju un Daugavpili atbrīvoja. Un Latvijas armiju toreiz komandēja ģenerālis Radziņš. Tikai tas bija jau 1920.gadā. Bet Cēsu kaujās Latvijas armija pulkveža Zemitāna vadībā kopā ar Igaunijas armiju cīnījās ar vācu dzelzs divīziju. Tieši šī epizode ir parādīta filmā. Filmā galvenais varonis visu laiku karo ar vāciešiem vai ar baltgvardiem, bet vispār Latviešiem par savu valsti bija jākaro gan ar vāciešiem, gan ar komunistiem. 1919.gada pavasarī Vācu armijas okupācijas spēki Liepājā gāza Ulmaņa valdību un izveidoja savu- provācisku Latvijas valdību Niedras vadībā, kuru pēc tam gāza boļševiki un ielika Stučku, kuru, savukārt, atkal gāza Ulmaņa valdība. Un lielu palīdzību Ulmaņa valdībai cīņā ar komunistiem toreiz sniedza vietējo vāciešu Landesvērs. Tikai pēc kara beigām Latvijā tika veikta zemes reforma un vietējiem vāciešiem atņēma viņu muižas un viņu zemes un izdalīja tās zemes latviešiem. Un manam vectēvam kā brīvības cīņu dalībniekam arī zemi iedeva.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.12.2020. 21:39

»

Pret valdību!

Biju vīlies. Koministu melu propaganda. Zeltiņš, tas klauns, kā vispār varēja tikt filmā? Nevajadzīgi netīri jociņi. Krievi labie jo dzīvojam kopā ar viņiem un vācieši ir ļaunie, tas nekas kad Rīga tika uzcelta vāciešu vadībā. Daudziem te ir tā, ja kāds uzdrošnās kritizēt, tad rokas trīc. Labi kad mums...


NATO debīlības centra makaronu uz ausīm karinātājiem un vietējiem neofašistiem gribētos, lai latviešu strēlnieki filmā karotu kopā ar vāciešiem pret krieviem. Bet diemžēl tāda bija vēsture. Karoja kopā ar krieviem krievu cara armijā pret Vāciju. Pēc tam vēl kopā ar Sarkano armiju karoja pret Deņikinu un Vrangelu. Un eposa Lāčplēsis autors Punpurs arī starp citu bija krievu cara armijas pulkvedis un melnais bruņinieks eposā Lāčplēsis nebija krievs, bet vācietis. Tāda lūk ir latviešu tautas vēsture, lai kā to aŗī daži mūsdienās negribētu noslēpt un gribētu pārveidot atbisltoši NATO debīlības centra vēlmēm. 700 gadus pret paverdzināšanau latvieši cīnījās ne jau ar krieviem, bet ar vāciešiem.

Atbildēt

Jens Z

06.12.2020. 18:25

»

šiklgrūbers

Il Gattopardo,ir leopards


Atvainojiet, bet filoloģijas ģēnijiem nevajadzētu spriedelēt ne par zooloģiju, ne par heraldiku! Lampedūzas dzimtas ģērbonī tomēr ir drusku mazāks plēsējs nekā leopards.

Atbildēt

Pret valdību!

06.12.2020. 10:00

Biju vīlies. Koministu melu propaganda. Zeltiņš, tas klauns, kā vispār varēja tikt filmā? Nevajadzīgi netīri jociņi. Krievi labie jo dzīvojam kopā ar viņiem un vācieši ir ļaunie, tas nekas kad Rīga tika uzcelta vāciešu vadībā. Daudziem te ir tā, ja kāds uzdrošnās kritizēt, tad rokas trīc. Labi kad mums vēl ir cilvēki ar kritisko domāšanu. Dreibergs varēja filmu nosaukt par Rīgas sargi 2, komēdija. Paldies raksta autoram.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

06.12.2020. 07:56

Diemžēl kovid-19 (covid-19) sērga ir paralizējusi mūsu valsts ekonomiku. Kovid-19 sērga ir iedragājusi daudzu manu tautiešu labklājību. Daudzas ģimenes kovid-19 sērgas dēļ knapi savelk galus. Daudzi no mums ir zaudējuši darbu un iztikas līdzekļus. Daudzām ģimenēm ir pienākuši skaudri laiki. Kovid-19 ekonomiskā krīze rit pilnā sparā, taču mēs nezaudēsim gribasspēku, nepadosimies, bet saglabāsim savā sirdī cerību. Lūgsim visvareno Laimu – Likteņa Dievieti! Iedegsim uz palodzes dzeltenu sveci par godu Laimai! Lūgsim Laimu, lai Laima atvaira visas mūsu nelaimes un ķibeles! Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā mums veiksmi, iespējas un finansiālu labklājību! Ticēsim Laimai, lai ticība Laimai kalpo mums par labu ceļa vēju! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #panākumi #gribasspēks #LatvjuDievuSvētība #svētavots #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētakmeņa

06.12.2020. 07:55

Kovid-19 (covid-19) joprojām apdraud mūsu drošību un dzīvības. Rūpīgi ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Ieturēsim 2m distanci viens no otra. Mazgāsim rokas ar ziepēm, neaizmirsīsim izmantot dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus sabiedriskajās vietās. Būsim apzinīgi. Cienīsim viens otru! Nepadosimies bailēm un panikai, saglabāsim mieru un cerību savā sirdī. Lūgsim Veļu Māti – Aizkapa Valdnieci! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte iznīdē kovid-19 sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte pasaudzē kovid-19 sirgstošos un dod mums visiem ilgu mūžu! Aizlūgsim Veļu Māti par kovid-19 sērgā mirušo dvēselītēm, lai Veļu Māte aizsargā šīs dvēselītes līdz nākamajai pārdzimšanai! Lai Veļu Māte ir ar mums! Lai slavēta Veļu Māte mūžīgi mūžos!
Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #VeļuMāte #miers #drošība #viedums #SenčuSpēks #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētakmens #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

06.12.2020. 07:54

Gan ar sniegiem, gan ar saliem ir atnākusi ziema. Zemi klāj balts sniegs. Āra valda aukstums. Taču kovid-19 (covid-19) sērga negrasās atkāpties no mūsu Tēvzemes robežām. Tāpēc lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Ar izstieptām rokām uz klaja lauka lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu prom no mūsu mīļās zemītes. Lūgsim Pērkona aizsardzību sev un savai valstij. Aizlūgsim Pērkonu par mūsu tautu. Lai Pērkons palīdz mums pārvarēt kovid-19 krīzi! Lai Pērkons ir ar mums! Lai slavēts Pērkons mūžīgi mūžos!
Ar Pērkona viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #veselība #drošība #spēks #LatvjuDievuSvētība #svētezers #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

AV

05.12.2020. 23:19

»

Anna Krivāne

Savārstījuma autors ir ļoti jauns vai arī pamuļķis, kurš audzis mucā un nezina, ka dzīvē notiek tādi likteņa pavērsieni un sakritības, kādas neviens rakstnieks neizdomās. Nezina, ka artilērijas lādiņi ne vienmēr trāpa mērķī, nezina, ka no zirgu astriem darināja makšķerauklu, utt...


Savārstījums ir filma, ne šis raksts. Sliecos domāt, ka bija patiesi nelietīgi izmantot ikonisko Grīna romānu, lai taptu sekls puišeļa "pieaugšanas stāsts". Un ir ne mazāk nelietīgi šo "falšo zaķi" slavināt, bet jebkuru, kas nejūt sevī degsmi tā rīkoties un vēl atļaujas par to runāt, nograuzt.

Atbildēt

Gints Apals

05.12.2020. 16:35

»

Žuks

Ne re arī "anonīmais" autors atradies


Neesmu gan šīs recenzijas autors

Atbildēt

Anna Krivāne

05.12.2020. 16:19

Savārstījuma autors ir ļoti jauns vai arī pamuļķis, kurš audzis mucā un nezina, ka dzīvē notiek tādi likteņa pavērsieni un sakritības, kādas neviens rakstnieks neizdomās. Nezina, ka artilērijas lādiņi ne vienmēr trāpa mērķī, nezina, ka no zirgu astriem darināja makšķerauklu, utt.

Sliecos domāt, ka tomēr nelietis.

Atbildēt

Žuks

05.12.2020. 16:07

Ne re arī "anonīmais" autors atradies:
https://twitter.com/GintsApals/status/1334081308004323328

Atbildēt

AB

05.12.2020. 15:20

Kinoteātrī iespaidīgi!
TV ekrānā - nekā.
Vilšanās arī bija, ka nedzirdēju dziesmas, ko apkopojis filmai Sējāns.

Atbildēt

MucuRanoEtumi

05.12.2020. 00:48

»

ObiVanKenobi

Dirsējs


Prieks iepazīties! Es esmu mīzējs.

Atbildēt

ObiVanKenobi

04.12.2020. 23:42

Dirsējs!

Atbildēt

AV

04.12.2020. 21:30

Trīs galvenajiem varoņiem (tēvs un abi dēli) gan perfekti aktieri piemeklēti - viņu sejās vairāk no Grīna romāna, nekā visā filmā kopā. Un Ritmanes "Dodi mieru mūsu brāļiem" ieskanas kaut kas no īsta (ko nevar teikt par pārējo filmas skaņu celiņu). Apbrīnoju režisora PR rūdījumu – uzņemt šādu filmu un vienlaikus publiski mudināt lasīt "Dvēseļu puteni". To, šķiet, var droši darīt tikai lieliski apzinoties, ka nelasīs vairs mūsdienās tauta neko tik "garu un sarežģītu". Starp citu – ko Grīna mazmeita, romāna tiesību turētāja, domā par gatavo izstrādājumu? Un kāpēc klusums arī par to, kurā brīdī kā scenārija autore pazuda Māra Svīre? Kad tika piešķirti līdzekļi versijai ar viņas scenāriju, autore teica: "Dvēseļu putenis" latviešiem palicis atmiņā kā kara drāma par latviešu varonību un skaudro kara realitāti. Patiesībā Grīns ar savu dziļi cilvēcisko un gleznaino izteiksmi to paceļ līdz leģendai, kurā visniknākās un asiņainākās ainas ir saistītas ar cilvēka dvēseles pārdzīvojumiem. (..) Mans uzdevums ir skatītājiem atklāt, ka "Dvēseļu putenis" nav stāsts tikai par karu, tas ir par "puteni", kas norisinās cilvēku dvēselēs." Kur un kāpēc tas viss zuda?

Atbildēt

AV

04.12.2020. 21:29

Paldies autor! Patiess prieks, ka vēl kāds uztvēris šo banālo gabalu līdzīgi. Vēl idiotisko ainu ar vārītā putna kaulu Ziemassvētku eglītē varēja pieminēt... Atgādināšu, ka filma ieguva izšķirošo finansējuma daļu, apejot konkursus, lai taptu vēsturiskā romāna ekranizācija, ne banāla kompilācija "pēc motīviem", ar prasti saholivudizētu to, kas grāmatā bija smalks un daudznozīmīgs. Grīnam nav plakani salkanu tēlu! Un viņam nav neizskaidrojami sarežģīta vēstures tvēruma. Pat ļoti skaidrs un precīzs... Tikai būtu vajadzīga dūša un godaprāts, lai šo politnekorektumu (pēc mūsdienu mērauklas) atļautos iemūžināt kino.

Atbildēt

paldies par filmu

04.12.2020. 16:42

Visu cieņu režisoram un aktieriem! Ceru, ka viņi nelasīs savu tautiešu ķengas, kaut gan es uzskatu, ka tās nav rakstījuši latvieši. Par savas tautas ciešānām un sāpēm, ilgām pēc brīvibas'Kaut gan, dzejnieks ir teicis "" pret savas tautas dziesmu var tikai savējie"...
Man ļoti patika filma. Neesmu satikusi nevienu no saviem paziņām, kuri domā citādāk..

Atbildēt

666

04.12.2020. 11:07

»

ps

Pilnīga taisnība


Precizi

Atbildēt

asis

03.12.2020. 23:37

»

Andris

Šis raksts gan ir viens vienīgs murgojums


Ja mums trūkst spējīgu scenāristu,režisoru un arī ar aktieriem ne visai, varbūt nemocīsimies un netērēsim resursus?

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

03.12.2020. 21:56

»

ASV protektorāts Latvija

Pietiek lasītājs ir viltvārdis, jo pietiek neviens nelasa


Tu Vaņka tak latviski lasīt nemāki! Velc vāļinkus un pa špalām uz rodinu.

Atbildēt

Labais

03.12.2020. 21:20

Bljadj, viss slikti un būs vēl sliktāk, visu vajag un var apdrist, lai tikai būtu asprātīgi, bet NAV,ne asprātīgi ne smieklīgi.

Atbildēt

interesanti

03.12.2020. 20:23

kā var zināt,ka lielākai daļai filma nav patikusi?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.12.2020. 20:11

»

pietiek lasītājs (ar mazo "p" (!))

Vai tad "Pietiek lasītājs" nav gana labs pseidonīms?Iespējams,parezāk būt rakstīt "Pietiek lasītājs,pseid


Pietiek lasītājs ir viltvārdis, jo pietiek neviens nelasa.

Atbildēt

lat

03.12.2020. 20:10

Lielākai daļais skatītāju filma nav patikusi, tas ir skaidrs un nevajag turpmāk taisīt šādas filmas,kas nav ne sižetiski , ne saturiski interesantas, lai veido režisori, kuri māk to darīt. Ne jau tematika nosaka filmas kvalitāti un vērtību.

Atbildēt

Apelsīns

03.12.2020. 20:06

»

Izsakies jau tu gudri

"Un skatīties šo filmu TV ekrānā ir tas pats, kas restorānā ēst no konservu bundžas...


Katram sava dzīves pieredze. Kad skatījos filmu, popkorna ēdāju nebija. Un šī ir lielā ekrāna filma, kaut vai tāpēc, ka Latvija skaistāka izskatās uz lielā ekrāna. Daba savu lomu nospēlēja lieliski.

Atbildēt

Izsakies jau tu gudri

03.12.2020. 18:39

»

Apelsīns

Ir cilvēki, kam filma patika un nesaprotu, kas tur slikts. Nerakstīju, ka man patika, tāpēc šis senili debīlais uzbrauciens ir nevietā un ne Tev spriest par to, kādi televizori man dzīvē bijuši. Tu noteikti esi no tiem, kurš nesaprot, kāpēc mazs bērns nav olimpiskais čempions jau šodien. Tomēr Tu liecies...


"Un skatīties šo filmu TV ekrānā ir tas pats, kas restorānā ēst no konservu bundžas."
Tu gan pats pirmais uzbrauci citiem, tāpēc es vien izteicu viedokli par Tavu uzbraucienu. Kā tu vari zināt, kā citi uztver filmas skatīšanos TV ekrānā? Varbūt tieši viņi jūtas kā restorānā, salīdzinot ar to, ka kinoteātrī blakus sēž popkorna čāpstinātāji!

Atbildēt

Apelsīns

03.12.2020. 17:51

»

Izsakies jau tu gudri

Tikai var redzēt, ka tava izpratne par to, kas ir laba filma, aprobežojas ar lētu specefektu baudīšanu dolby un vēl nezin kādā kvalitātē. Labai filmai, tāpat kā mūzikai, nav svarīgi, kādā kvalitātē un uz kādas aparatūras to skatās vai klausās. Tev to laikam grūti saprast, jo acīmredzot neesi piedzīvojis...


Ir cilvēki, kam filma patika un nesaprotu, kas tur slikts. Nerakstīju, ka man patika, tāpēc šis senili debīlais uzbrauciens ir nevietā un ne Tev spriest par to, kādi televizori man dzīvē bijuši. Tu noteikti esi no tiem, kurš nesaprot, kāpēc mazs bērns nav olimpiskais čempions jau šodien. Tomēr Tu liecies interesants cilvēks un man patīc, lai arī citiem varbūt riebies. Līdzīgi kā ar šo filmu.

Atbildēt

Izsakies jau tu gudri

03.12.2020. 17:10

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Tikai var redzēt, ka tava izpratne par to, kas ir laba filma, aprobežojas ar lētu specefektu baudīšanu dolby un vēl nezin kādā kvalitātē. Labai filmai, tāpat kā mūzikai, nav svarīgi, kādā kvalitātē un uz kādas aparatūras to skatās vai klausās. Tev to laikam grūti saprast, jo acīmredzot neesi piedzīvojis padomju laikus ar sūdīgiem melnbaltajiem televizoriem un radioparātiem, kuriem ir regulāri traucējumi, neesi klausījies vecus plašu ierakstus. Tas viss, ko tu uzskati par galveno filmas kvalitātes kritēriju, ir tikai nebūtiska piedeva, ne filmas kvalitātes rādītājs.

Atbildēt

xxx

03.12.2020. 16:48

»

Andris

Šis raksts gan ir viens vienīgs murgojums


es izsaku autpram komplimentu- vispirms par sulīgo filmas satura pārstāstu. Pārsmējos.
Man viena kolēģe izteica visfantastiskāko raksturojumu šobrīt Latvijā tapušajām filmām- PLAKANAS.
Jā, arī Sapņu komanda visvērtīgākais bija- beigu apraksts, kas ar katru basketbolistu noticis.
Dvēseļu puteni līdz galam neizcietu.
Filnās aktieri tēlo, nevis izdzīvo tēlu. To ļoti var redzēt.

Atbildēt

ilgais cels kapas

03.12.2020. 16:30

1.scenarija autori krievs un moldavs PSRS laika
2.scenarija autors ebrejs no asv ,asv okupacijas laika,sorosa propogandas merce.

Atbildēt

Mārtiņam

03.12.2020. 16:18

»

Mārtiņš Bondars

Tikai lumpeņi skatās filmas kinoteātros. Turīgiem cilvēkiem ir mājas kinozāles ar milzīgu ekrānu un izcilu skaņuŽēl tikai, ka paši sev filmas netaisa. Varētu taisīt un paši par sevi šausmināties.

Atbildēt

Gaismotājs

03.12.2020. 16:12

»

vienīgi nav skaidrs

kāpēc scenāriju veidot bija jāaicina Fruminu,kurš godīgi atzīst,ka grāmatu nav lasījis,jo tā ir latviešu valodā.Bet ,neraugoties uz viņa pūlēm,filma ir izdevusies tīri laba


Viņš tika pieaicināts kā gastarbaiters. Režisors viņu nolīga pa lēto savā mikrouznēmumā - par kādiem 300 eiro mēnesī uz pusgadu. Vietējais latvietis par scenārija rakstīšanu paprasītu 25 000.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

03.12.2020. 16:09

»

Oki

Precīzi -skatīties šo filmu ir kā restorānā ēst viesmīļa ( kurš tērpies smokingā un gumijniekos ) atnestu konservu bundžu . Izrādās atrodas arī tādi , kam tas ir baudāms pasākums


Tikai lumpeņi skatās filmas kinoteātros. Turīgiem cilvēkiem ir mājas kinozāles ar milzīgu ekrānu un izcilu skaņu.

Atbildēt

pietiek lasītājs (ar mazo "p" (!))

03.12.2020. 16:08

»

kāpēc tad

jums jāraksta sava e-adrese?Pietiktu ar vārdu un uzvārdu vai pat pseidonīmu,ja gribējāt recenzēt mākslas filmu


Vai tad "Pietiek lasītājs" nav gana labs pseidonīms?Iespējams,parezāk būt rakstīt "Pietiek lasītājs,pseid.".

Atbildēt

vienīgi nav skaidrs

03.12.2020. 16:07

kāpēc scenāriju veidot bija jāaicina Fruminu,kurš godīgi atzīst,ka grāmatu nav lasījis,jo tā ir latviešu valodā.Bet ,neraugoties uz viņa pūlēm,filma ir izdevusies tīri laba.

Atbildēt

nu tik gānīsimies,cien.tautieši!

03.12.2020. 15:56

Izskatās,ka daudzi filmu nemaz nav redzējuši,bet izmanto iespēju pavaimanāt,cik vissirslikti.Nav filmu,slikti.Ir filma,arī slikti.Ka tik varētu "norakt"citu cilvēku darbu un vēl "pārbraukt pāri ar grābekli".

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.12.2020. 15:56

Lasot šo skrebelējumu un komentārus jāsecina, ka latvieši ir nožēlojami skaudīgi un kašķīgi.

Atbildēt

Oki

03.12.2020. 15:49

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Precīzi -skatīties šo filmu ir kā restorānā ēst viesmīļa ( kurš tērpies smokingā un gumijniekos ) atnestu konservu bundžu . Izrādās atrodas arī tādi , kam tas ir baudāms pasākums .

Atbildēt

Valdībai tuvu stāvoša persona

03.12.2020. 15:40

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Labi - turpmāk iekš TV netiks izrādīta neviena Latvijā ražotā filma.
Un režisori savas filmas vairs netaisīs par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...