Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stāmeriena

11.01.2021. 18:03

Lampeduzam ir "Gepards", nevis "Leopards". Bet nav jau svarīgi...

Atbildēt

Haralds

08.12.2020. 11:35

»

Tautas nodevējs

Filmas beigās salikti rindā visi lielie meli par 1919 gadu...


Nu precīzāk vairs nepateiksi! Jums žetons!

Atbildēt

jb91

07.12.2020. 14:50

Paldies! saturīgi! brīžiem pat ļoti! ja mazliet piestrādātu sanāktu kvalitatīvs apskats! kritiku par neprasmi pretnostatīt patriotismam ir vecs triks!
Autoram tiešām paldies!
P.S. Skumji, ka starp mums vairs nav NN! viņā ieklausījās un respektēja- tas veicina izaugsmi!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.12.2020. 14:05

»

Čekists J.Streičs

Latgales frontē latviešu armija karoja pret krievu armiju, un latvieši krievus sasita. To filmā neparādīja


Jā, karoja ar Sarkano armiju kopā ar Polijas armiju un Daugavpili atbrīvoja. Un Latvijas armiju toreiz komandēja ģenerālis Radziņš. Tikai tas bija jau 1920.gadā. Bet Cēsu kaujās Latvijas armija pulkveža Zemitāna vadībā kopā ar Igaunijas armiju cīnījās ar vācu dzelzs divīziju. Tieši šī epizode ir parādīta filmā. Filmā galvenais varonis visu laiku karo ar vāciešiem vai ar baltgvardiem, bet vispār Latviešiem par savu valsti bija jākaro gan ar vāciešiem, gan ar komunistiem. 1919.gada pavasarī Vācu armijas okupācijas spēki Liepājā gāza Ulmaņa valdību un izveidoja savu- provācisku Latvijas valdību Niedras vadībā, kuru pēc tam gāza boļševiki un ielika Stučku, kuru, savukārt, atkal gāza Ulmaņa valdība. Un lielu palīdzību Ulmaņa valdībai cīņā ar komunistiem toreiz sniedza vietējo vāciešu Landesvērs. Tikai pēc kara beigām Latvijā tika veikta zemes reforma un vietējiem vāciešiem atņēma viņu muižas un viņu zemes un izdalīja tās zemes latviešiem. Un manam vectēvam kā brīvības cīņu dalībniekam arī zemi iedeva.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.12.2020. 21:39

»

Pret valdību!

Biju vīlies. Koministu melu propaganda. Zeltiņš, tas klauns, kā vispār varēja tikt filmā? Nevajadzīgi netīri jociņi. Krievi labie jo dzīvojam kopā ar viņiem un vācieši ir ļaunie, tas nekas kad Rīga tika uzcelta vāciešu vadībā. Daudziem te ir tā, ja kāds uzdrošnās kritizēt, tad rokas trīc. Labi kad mums...


NATO debīlības centra makaronu uz ausīm karinātājiem un vietējiem neofašistiem gribētos, lai latviešu strēlnieki filmā karotu kopā ar vāciešiem pret krieviem. Bet diemžēl tāda bija vēsture. Karoja kopā ar krieviem krievu cara armijā pret Vāciju. Pēc tam vēl kopā ar Sarkano armiju karoja pret Deņikinu un Vrangelu. Un eposa Lāčplēsis autors Punpurs arī starp citu bija krievu cara armijas pulkvedis un melnais bruņinieks eposā Lāčplēsis nebija krievs, bet vācietis. Tāda lūk ir latviešu tautas vēsture, lai kā to aŗī daži mūsdienās negribētu noslēpt un gribētu pārveidot atbisltoši NATO debīlības centra vēlmēm. 700 gadus pret paverdzināšanau latvieši cīnījās ne jau ar krieviem, bet ar vāciešiem.

Atbildēt

Jens Z

06.12.2020. 18:25

»

šiklgrūbers

Il Gattopardo,ir leopards


Atvainojiet, bet filoloģijas ģēnijiem nevajadzētu spriedelēt ne par zooloģiju, ne par heraldiku! Lampedūzas dzimtas ģērbonī tomēr ir drusku mazāks plēsējs nekā leopards.

Atbildēt

Pret valdību!

06.12.2020. 10:00

Biju vīlies. Koministu melu propaganda. Zeltiņš, tas klauns, kā vispār varēja tikt filmā? Nevajadzīgi netīri jociņi. Krievi labie jo dzīvojam kopā ar viņiem un vācieši ir ļaunie, tas nekas kad Rīga tika uzcelta vāciešu vadībā. Daudziem te ir tā, ja kāds uzdrošnās kritizēt, tad rokas trīc. Labi kad mums vēl ir cilvēki ar kritisko domāšanu. Dreibergs varēja filmu nosaukt par Rīgas sargi 2, komēdija. Paldies raksta autoram.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

06.12.2020. 07:56

Diemžēl kovid-19 (covid-19) sērga ir paralizējusi mūsu valsts ekonomiku. Kovid-19 sērga ir iedragājusi daudzu manu tautiešu labklājību. Daudzas ģimenes kovid-19 sērgas dēļ knapi savelk galus. Daudzi no mums ir zaudējuši darbu un iztikas līdzekļus. Daudzām ģimenēm ir pienākuši skaudri laiki. Kovid-19 ekonomiskā krīze rit pilnā sparā, taču mēs nezaudēsim gribasspēku, nepadosimies, bet saglabāsim savā sirdī cerību. Lūgsim visvareno Laimu – Likteņa Dievieti! Iedegsim uz palodzes dzeltenu sveci par godu Laimai! Lūgsim Laimu, lai Laima atvaira visas mūsu nelaimes un ķibeles! Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā mums veiksmi, iespējas un finansiālu labklājību! Ticēsim Laimai, lai ticība Laimai kalpo mums par labu ceļa vēju! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #panākumi #gribasspēks #LatvjuDievuSvētība #svētavots #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētakmeņa

06.12.2020. 07:55

Kovid-19 (covid-19) joprojām apdraud mūsu drošību un dzīvības. Rūpīgi ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Ieturēsim 2m distanci viens no otra. Mazgāsim rokas ar ziepēm, neaizmirsīsim izmantot dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus sabiedriskajās vietās. Būsim apzinīgi. Cienīsim viens otru! Nepadosimies bailēm un panikai, saglabāsim mieru un cerību savā sirdī. Lūgsim Veļu Māti – Aizkapa Valdnieci! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte iznīdē kovid-19 sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte pasaudzē kovid-19 sirgstošos un dod mums visiem ilgu mūžu! Aizlūgsim Veļu Māti par kovid-19 sērgā mirušo dvēselītēm, lai Veļu Māte aizsargā šīs dvēselītes līdz nākamajai pārdzimšanai! Lai Veļu Māte ir ar mums! Lai slavēta Veļu Māte mūžīgi mūžos!
Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #VeļuMāte #miers #drošība #viedums #SenčuSpēks #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētakmens #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

06.12.2020. 07:54

Gan ar sniegiem, gan ar saliem ir atnākusi ziema. Zemi klāj balts sniegs. Āra valda aukstums. Taču kovid-19 (covid-19) sērga negrasās atkāpties no mūsu Tēvzemes robežām. Tāpēc lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Ar izstieptām rokām uz klaja lauka lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu prom no mūsu mīļās zemītes. Lūgsim Pērkona aizsardzību sev un savai valstij. Aizlūgsim Pērkonu par mūsu tautu. Lai Pērkons palīdz mums pārvarēt kovid-19 krīzi! Lai Pērkons ir ar mums! Lai slavēts Pērkons mūžīgi mūžos!
Ar Pērkona viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #veselība #drošība #spēks #LatvjuDievuSvētība #svētezers #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

AV

05.12.2020. 23:19

»

Anna Krivāne

Savārstījuma autors ir ļoti jauns vai arī pamuļķis, kurš audzis mucā un nezina, ka dzīvē notiek tādi likteņa pavērsieni un sakritības, kādas neviens rakstnieks neizdomās. Nezina, ka artilērijas lādiņi ne vienmēr trāpa mērķī, nezina, ka no zirgu astriem darināja makšķerauklu, utt...


Savārstījums ir filma, ne šis raksts. Sliecos domāt, ka bija patiesi nelietīgi izmantot ikonisko Grīna romānu, lai taptu sekls puišeļa "pieaugšanas stāsts". Un ir ne mazāk nelietīgi šo "falšo zaķi" slavināt, bet jebkuru, kas nejūt sevī degsmi tā rīkoties un vēl atļaujas par to runāt, nograuzt.

Atbildēt

Gints Apals

05.12.2020. 16:35

»

Žuks

Ne re arī "anonīmais" autors atradies


Neesmu gan šīs recenzijas autors

Atbildēt

Anna Krivāne

05.12.2020. 16:19

Savārstījuma autors ir ļoti jauns vai arī pamuļķis, kurš audzis mucā un nezina, ka dzīvē notiek tādi likteņa pavērsieni un sakritības, kādas neviens rakstnieks neizdomās. Nezina, ka artilērijas lādiņi ne vienmēr trāpa mērķī, nezina, ka no zirgu astriem darināja makšķerauklu, utt.

Sliecos domāt, ka tomēr nelietis.

Atbildēt

Žuks

05.12.2020. 16:07

Ne re arī "anonīmais" autors atradies:
https://twitter.com/GintsApals/status/1334081308004323328

Atbildēt

AB

05.12.2020. 15:20

Kinoteātrī iespaidīgi!
TV ekrānā - nekā.
Vilšanās arī bija, ka nedzirdēju dziesmas, ko apkopojis filmai Sējāns.

Atbildēt

MucuRanoEtumi

05.12.2020. 00:48

»

ObiVanKenobi

Dirsējs


Prieks iepazīties! Es esmu mīzējs.

Atbildēt

ObiVanKenobi

04.12.2020. 23:42

Dirsējs!

Atbildēt

AV

04.12.2020. 21:30

Trīs galvenajiem varoņiem (tēvs un abi dēli) gan perfekti aktieri piemeklēti - viņu sejās vairāk no Grīna romāna, nekā visā filmā kopā. Un Ritmanes "Dodi mieru mūsu brāļiem" ieskanas kaut kas no īsta (ko nevar teikt par pārējo filmas skaņu celiņu). Apbrīnoju režisora PR rūdījumu – uzņemt šādu filmu un vienlaikus publiski mudināt lasīt "Dvēseļu puteni". To, šķiet, var droši darīt tikai lieliski apzinoties, ka nelasīs vairs mūsdienās tauta neko tik "garu un sarežģītu". Starp citu – ko Grīna mazmeita, romāna tiesību turētāja, domā par gatavo izstrādājumu? Un kāpēc klusums arī par to, kurā brīdī kā scenārija autore pazuda Māra Svīre? Kad tika piešķirti līdzekļi versijai ar viņas scenāriju, autore teica: "Dvēseļu putenis" latviešiem palicis atmiņā kā kara drāma par latviešu varonību un skaudro kara realitāti. Patiesībā Grīns ar savu dziļi cilvēcisko un gleznaino izteiksmi to paceļ līdz leģendai, kurā visniknākās un asiņainākās ainas ir saistītas ar cilvēka dvēseles pārdzīvojumiem. (..) Mans uzdevums ir skatītājiem atklāt, ka "Dvēseļu putenis" nav stāsts tikai par karu, tas ir par "puteni", kas norisinās cilvēku dvēselēs." Kur un kāpēc tas viss zuda?

Atbildēt

AV

04.12.2020. 21:29

Paldies autor! Patiess prieks, ka vēl kāds uztvēris šo banālo gabalu līdzīgi. Vēl idiotisko ainu ar vārītā putna kaulu Ziemassvētku eglītē varēja pieminēt... Atgādināšu, ka filma ieguva izšķirošo finansējuma daļu, apejot konkursus, lai taptu vēsturiskā romāna ekranizācija, ne banāla kompilācija "pēc motīviem", ar prasti saholivudizētu to, kas grāmatā bija smalks un daudznozīmīgs. Grīnam nav plakani salkanu tēlu! Un viņam nav neizskaidrojami sarežģīta vēstures tvēruma. Pat ļoti skaidrs un precīzs... Tikai būtu vajadzīga dūša un godaprāts, lai šo politnekorektumu (pēc mūsdienu mērauklas) atļautos iemūžināt kino.

Atbildēt

paldies par filmu

04.12.2020. 16:42

Visu cieņu režisoram un aktieriem! Ceru, ka viņi nelasīs savu tautiešu ķengas, kaut gan es uzskatu, ka tās nav rakstījuši latvieši. Par savas tautas ciešānām un sāpēm, ilgām pēc brīvibas'Kaut gan, dzejnieks ir teicis "" pret savas tautas dziesmu var tikai savējie"...
Man ļoti patika filma. Neesmu satikusi nevienu no saviem paziņām, kuri domā citādāk..

Atbildēt

666

04.12.2020. 11:07

»

ps

Pilnīga taisnība


Precizi

Atbildēt

asis

03.12.2020. 23:37

»

Andris

Šis raksts gan ir viens vienīgs murgojums


Ja mums trūkst spējīgu scenāristu,režisoru un arī ar aktieriem ne visai, varbūt nemocīsimies un netērēsim resursus?

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

03.12.2020. 21:56

»

ASV protektorāts Latvija

Pietiek lasītājs ir viltvārdis, jo pietiek neviens nelasa


Tu Vaņka tak latviski lasīt nemāki! Velc vāļinkus un pa špalām uz rodinu.

Atbildēt

Labais

03.12.2020. 21:20

Bljadj, viss slikti un būs vēl sliktāk, visu vajag un var apdrist, lai tikai būtu asprātīgi, bet NAV,ne asprātīgi ne smieklīgi.

Atbildēt

interesanti

03.12.2020. 20:23

kā var zināt,ka lielākai daļai filma nav patikusi?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.12.2020. 20:11

»

pietiek lasītājs (ar mazo "p" (!))

Vai tad "Pietiek lasītājs" nav gana labs pseidonīms?Iespējams,parezāk būt rakstīt "Pietiek lasītājs,pseid


Pietiek lasītājs ir viltvārdis, jo pietiek neviens nelasa.

Atbildēt

lat

03.12.2020. 20:10

Lielākai daļais skatītāju filma nav patikusi, tas ir skaidrs un nevajag turpmāk taisīt šādas filmas,kas nav ne sižetiski , ne saturiski interesantas, lai veido režisori, kuri māk to darīt. Ne jau tematika nosaka filmas kvalitāti un vērtību.

Atbildēt

Apelsīns

03.12.2020. 20:06

»

Izsakies jau tu gudri

"Un skatīties šo filmu TV ekrānā ir tas pats, kas restorānā ēst no konservu bundžas...


Katram sava dzīves pieredze. Kad skatījos filmu, popkorna ēdāju nebija. Un šī ir lielā ekrāna filma, kaut vai tāpēc, ka Latvija skaistāka izskatās uz lielā ekrāna. Daba savu lomu nospēlēja lieliski.

Atbildēt

Izsakies jau tu gudri

03.12.2020. 18:39

»

Apelsīns

Ir cilvēki, kam filma patika un nesaprotu, kas tur slikts. Nerakstīju, ka man patika, tāpēc šis senili debīlais uzbrauciens ir nevietā un ne Tev spriest par to, kādi televizori man dzīvē bijuši. Tu noteikti esi no tiem, kurš nesaprot, kāpēc mazs bērns nav olimpiskais čempions jau šodien. Tomēr Tu liecies...


"Un skatīties šo filmu TV ekrānā ir tas pats, kas restorānā ēst no konservu bundžas."
Tu gan pats pirmais uzbrauci citiem, tāpēc es vien izteicu viedokli par Tavu uzbraucienu. Kā tu vari zināt, kā citi uztver filmas skatīšanos TV ekrānā? Varbūt tieši viņi jūtas kā restorānā, salīdzinot ar to, ka kinoteātrī blakus sēž popkorna čāpstinātāji!

Atbildēt

Apelsīns

03.12.2020. 17:51

»

Izsakies jau tu gudri

Tikai var redzēt, ka tava izpratne par to, kas ir laba filma, aprobežojas ar lētu specefektu baudīšanu dolby un vēl nezin kādā kvalitātē. Labai filmai, tāpat kā mūzikai, nav svarīgi, kādā kvalitātē un uz kādas aparatūras to skatās vai klausās. Tev to laikam grūti saprast, jo acīmredzot neesi piedzīvojis...


Ir cilvēki, kam filma patika un nesaprotu, kas tur slikts. Nerakstīju, ka man patika, tāpēc šis senili debīlais uzbrauciens ir nevietā un ne Tev spriest par to, kādi televizori man dzīvē bijuši. Tu noteikti esi no tiem, kurš nesaprot, kāpēc mazs bērns nav olimpiskais čempions jau šodien. Tomēr Tu liecies interesants cilvēks un man patīc, lai arī citiem varbūt riebies. Līdzīgi kā ar šo filmu.

Atbildēt

Izsakies jau tu gudri

03.12.2020. 17:10

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Tikai var redzēt, ka tava izpratne par to, kas ir laba filma, aprobežojas ar lētu specefektu baudīšanu dolby un vēl nezin kādā kvalitātē. Labai filmai, tāpat kā mūzikai, nav svarīgi, kādā kvalitātē un uz kādas aparatūras to skatās vai klausās. Tev to laikam grūti saprast, jo acīmredzot neesi piedzīvojis padomju laikus ar sūdīgiem melnbaltajiem televizoriem un radioparātiem, kuriem ir regulāri traucējumi, neesi klausījies vecus plašu ierakstus. Tas viss, ko tu uzskati par galveno filmas kvalitātes kritēriju, ir tikai nebūtiska piedeva, ne filmas kvalitātes rādītājs.

Atbildēt

xxx

03.12.2020. 16:48

»

Andris

Šis raksts gan ir viens vienīgs murgojums


es izsaku autpram komplimentu- vispirms par sulīgo filmas satura pārstāstu. Pārsmējos.
Man viena kolēģe izteica visfantastiskāko raksturojumu šobrīt Latvijā tapušajām filmām- PLAKANAS.
Jā, arī Sapņu komanda visvērtīgākais bija- beigu apraksts, kas ar katru basketbolistu noticis.
Dvēseļu puteni līdz galam neizcietu.
Filnās aktieri tēlo, nevis izdzīvo tēlu. To ļoti var redzēt.

Atbildēt

ilgais cels kapas

03.12.2020. 16:30

1.scenarija autori krievs un moldavs PSRS laika
2.scenarija autors ebrejs no asv ,asv okupacijas laika,sorosa propogandas merce.

Atbildēt

Mārtiņam

03.12.2020. 16:18

»

Mārtiņš Bondars

Tikai lumpeņi skatās filmas kinoteātros. Turīgiem cilvēkiem ir mājas kinozāles ar milzīgu ekrānu un izcilu skaņuŽēl tikai, ka paši sev filmas netaisa. Varētu taisīt un paši par sevi šausmināties.

Atbildēt

Gaismotājs

03.12.2020. 16:12

»

vienīgi nav skaidrs

kāpēc scenāriju veidot bija jāaicina Fruminu,kurš godīgi atzīst,ka grāmatu nav lasījis,jo tā ir latviešu valodā.Bet ,neraugoties uz viņa pūlēm,filma ir izdevusies tīri laba


Viņš tika pieaicināts kā gastarbaiters. Režisors viņu nolīga pa lēto savā mikrouznēmumā - par kādiem 300 eiro mēnesī uz pusgadu. Vietējais latvietis par scenārija rakstīšanu paprasītu 25 000.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

03.12.2020. 16:09

»

Oki

Precīzi -skatīties šo filmu ir kā restorānā ēst viesmīļa ( kurš tērpies smokingā un gumijniekos ) atnestu konservu bundžu . Izrādās atrodas arī tādi , kam tas ir baudāms pasākums


Tikai lumpeņi skatās filmas kinoteātros. Turīgiem cilvēkiem ir mājas kinozāles ar milzīgu ekrānu un izcilu skaņu.

Atbildēt

pietiek lasītājs (ar mazo "p" (!))

03.12.2020. 16:08

»

kāpēc tad

jums jāraksta sava e-adrese?Pietiktu ar vārdu un uzvārdu vai pat pseidonīmu,ja gribējāt recenzēt mākslas filmu


Vai tad "Pietiek lasītājs" nav gana labs pseidonīms?Iespējams,parezāk būt rakstīt "Pietiek lasītājs,pseid.".

Atbildēt

vienīgi nav skaidrs

03.12.2020. 16:07

kāpēc scenāriju veidot bija jāaicina Fruminu,kurš godīgi atzīst,ka grāmatu nav lasījis,jo tā ir latviešu valodā.Bet ,neraugoties uz viņa pūlēm,filma ir izdevusies tīri laba.

Atbildēt

nu tik gānīsimies,cien.tautieši!

03.12.2020. 15:56

Izskatās,ka daudzi filmu nemaz nav redzējuši,bet izmanto iespēju pavaimanāt,cik vissirslikti.Nav filmu,slikti.Ir filma,arī slikti.Ka tik varētu "norakt"citu cilvēku darbu un vēl "pārbraukt pāri ar grābekli".

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.12.2020. 15:56

Lasot šo skrebelējumu un komentārus jāsecina, ka latvieši ir nožēlojami skaudīgi un kašķīgi.

Atbildēt

Oki

03.12.2020. 15:49

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Precīzi -skatīties šo filmu ir kā restorānā ēst viesmīļa ( kurš tērpies smokingā un gumijniekos ) atnestu konservu bundžu . Izrādās atrodas arī tādi , kam tas ir baudāms pasākums .

Atbildēt

Valdībai tuvu stāvoša persona

03.12.2020. 15:40

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Labi - turpmāk iekš TV netiks izrādīta neviena Latvijā ražotā filma.
Un režisori savas filmas vairs netaisīs par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....