Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dinalds

23.09.2019. 23:53

Ne korupcijai bet valdiba pedejos izlecejus un vienkarsi idiotus.

Atbildēt

LELDE KURPES

23.09.2019. 23:52

Kad Girgena iekslietu ministrijai puevonos tieslietu ministriju un Geberalprokuraturu??

Atbildēt

Vainigos jasoda

23.09.2019. 23:50

Karinam ka ministru prezidentam ir jauznemas atbildiba par Latvijas Republikas likumu nepildisanu par ko draud kriminalatbildiba. VALSTS POLICIJA TIEK AICINATA UZSKATK KRIMINALPROCESU UN VEIKT PARBAUDI.

Atbildēt

vai nav jocīgi

23.09.2019. 12:33

»

Sapāta balss

Cienītais,saprotu,ka nav nekā vienkāršaka kā stāstīt to,kas kādam citam jādara... Satversmes tiesā saskaņā ar LR likumiem var vērsties nevis opozīcija vai arodbiedrība, bet tikai fiziska persona


ka Satversmes tiesā nevar griezties arodbiedrība, kas ir fizisko personu pilnvarots pārstāvis ?
Nu, jā ! Žīdi jau allaž iegrozīs "likumus" tā, ka "vienkāršais cilvēks" allaž "paliks ar garu degunu" !

Atbildēt

bilde

23.09.2019. 12:09

subjekts no asv ,kurs nozaga berniem Latvija kinoteatri ,,Pionieris,, un pardeva krieviem bordela ierikosanai .

Atbildēt

...

23.09.2019. 11:15

Diez vai Krišjānis Kariņš par to pārdzīvo. Viņš nu nekādi nav cienīgs būt Ministru prezidents. Salīdzināsim. Ministru prezidents Kārlis Ulmanis relatīvi īsā laikā pacēla latviešu dzīves līmeni augstā līmenī un vēl izveidoja zelta krājumus. Ulmaņa laikā cēla skolas un attīstīja dievnamus. Tauta tika audzināta dzīvot veselīgu dzīves veidu. Tajā laikā tika panākts, ka uz cilvēku tika izdzerts 4 litri alkohola, šī sērga tika apkarota. Padomju laikos labākos izveda un nodzirdīja. Tad uz cilvēku tika izdzerts 11 litri alkohola. Pēc PSRS sabrukuma Latvijā dzeršana samazinājās, bet pagājušo gadu pie šīs prettautiskās valdības atkal sasniedza 11 litrus alkohola uz cilvēku. Kariņš un Levits sāka ar akcīzes nodokļa samazināšanu alkoholam, tādējādi palielinot tautas nodzirdīšanu. Tajā pašā laikā valsts ārējais parāds ir 12 miļjardi, neprasot atpakaļ Godmaņa nozagto no pensionāriem nozagtā un ieguldītā Pareksa bankā. Kariņš un Levits pēc Gidmaņa ir lielākā latviešu tautas nelaime. Kamēr cilvēki to nesapratīs un neorganizēta 4.Atmodu, paliks tikai sliktāk un sliktāk. Skaudrāk to sajutīsim pēc Brexit, kad Anglija aiztaisīs ciet robežas un latviešiem vairāk nebūs vieta, kur patverties tālāk no šī Godmaņa, Levita un Kariņa radītās nelaimes. Varbūt tad cilvēki te uz vietas sāks cīnīties par savām tiesībām, jo aizbraukt nebūs kur. Nav šaubu, ka agri vai vēlu Latvijā tiks atjaunots patiess tiesiskums un latviešu tauta atgūs nozagtās vērtības.

Atbildēt

!

23.09.2019. 10:56

redz ,ko Latvija sastrada amerikanu valdiba .

Atbildēt

kuri ir svarīgāki,

23.09.2019. 10:49

veselības rūpētāju tūkstoši, vai uz vienas rokas pirkstiem skaitāmie "priekšnieki" ?

Ja no tūkstošiem daži simti aizmuks no "veiksmes stāsta" - vietā radīsies citi izsalkušie...

Ja aizies viens svarīgs priekšnieks, kā, piemēram, radio boss - kur dabūs jaunu "vietu"
ja gribētāji viens otru nozūmēs...

Loģiski - jāņem nauda no daudzajiem un jāatdod nedaudzajiem !

Atbildēt

no problems

23.09.2019. 07:19

un nopamatos tā ka smird, ar patriotismu , dzimtenes mīlestību,kritiešu pacietību un krievu tankiem...

Atbildēt

čala

22.09.2019. 21:10

Biedri lielajā tautas hurālā tā arī nesaprot, ka visi mediķi un skolotāji ir potenciāli noziedznieki-- tātad absolūtā prioritāte ir cietumi! Ir taču absolūtais tiesiskums, bezkompromisa... ko lieki laiku tērēt tukšām čalošanām augstajā namā

Atbildēt

Noziedznieks kariņš

22.09.2019. 21:06

tagad jau pilnīgi droši var apgalvoit, ka Kariņš ir noziedznieks. Noziegums izdarīts pildot amata pienākumus. Šitādu idiņu, kas atkjlāti ignorē likumu, ir jābāž nekavējoties cietumā. Tad jau ikviens var , piemēram, neievērot satiksmes noteikumus un prasīt , lai viņu nesoda. Kariņš ir jāiesūdz un tam jābūt kriminālprocesam. Faktiski Kariņš sludina tiesisko nepakļaušanos, viņš rīda cilvēkus nekakļauties likumam, kas ir pretvalstisks, destruktīvs un ļoti bīstams precedents. Kariņš ir valsts mēroga kriminālnoziedznieks un ja atkla ģenerālprokurors neko nedarīs, tad tikai apstiprinās, ka pats ir Vienotības mafijas kriminālais jumts.

Atbildēt

budž

22.09.2019. 20:51

»

derdz

kāpēc tikai veselībai varbūt visiem kopā, izglītībai, utt


Cienītais, Jums vajadzētu analizēt valstī notiekošos procesus nopietnāk. Valstis salīdzinot finasējumu nozarēm izmanto izdeumu no iekšzemes kopprodukta. Tad nu lūk tieši izglītībai,kultūrai un ekonomikai tie ir ievērojami lielākinekā vidēji Eiropā, bet medicīnai paši zemākie. Protams,tas, ka izdevumi izglītibai ir lielākie, bet algas ne tik lielas, pie tā nav vainīgi skolotāji. Runājot par ekonomiku..... vai nu man Jums būtu jāstāsta.

Atbildēt

sapr

22.09.2019. 20:42

»

R

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda


Kā jau būsiet pamanījis, viens no OIK aferas uzsācējs tagad vada valdību... atbilde nekur tālu nav jāmeklē

Atbildēt

Sapāta balss

22.09.2019. 20:40

»

Tā tam būs būt

Nu šis solis būs ar sekām- jaunie un vēl studējošie šo valsti, pateicoties šai saeimai, nopietni neuztvers un pie pirmās izdevības piekritīs jebkuram rietumnieku piedāvājumam. Labi ja atbrauks vienreiz pa trīs gadiem ciemos uz LV. Vispār jau opozīcijai, tiesībsargam un arodbiedrībai jābeidz kult tukšus...


Cienītais,saprotu,ka nav nekā vienkāršaka kā stāstīt to,kas kādam citam jādara... Satversmes tiesā saskaņā ar LR likumiem var vērsties nevis opozīcija vai arodbiedrība, bet tikai fiziska persona... :(

Atbildēt

Gunars

22.09.2019. 20:31

»

Q

Valdība domā , ka likumi rakstīti muļķiem, ko tauta domā par valdību, tas tādam jeņķu ieliktenim pie pakaļas, un kāds vēl te runā par valsts neatkarību


Vai tiesam sodien ir vel cilveki, kas doma, ka Latvija ir neatkariga valsts? Jabut tiesam loti politiski aprobezotam!

Atbildēt

Gunars

22.09.2019. 20:25

»

R

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda


Nekad, jo visi ir ciesi saistiti savos noziegumos jau no skeles un godmana laikiem. Uzvardi ar mazo burtu, jo sie cilveki ne to ir pelnijusi.

Atbildēt

Tā tam būs būt

22.09.2019. 19:53

»

švamme

Nu ko, jau tā trūkst med. darbinieki, būs pavisam slikti, jo parasti cilvēki nevēlas strādāt bez atalgojuma. Ja medmāsai maksā mazāk, nekā kaut kādas ostas "valdes loceklim", kāda motivācija ir viņai palikt šeit un izniekot savu dzīvi? Tas pats attiecināms uz visiem medicīnas nozarē strādājošiem (nejaukt...


Nu šis solis būs ar sekām- jaunie un vēl studējošie šo valsti, pateicoties šai saeimai, nopietni neuztvers un pie pirmās izdevības piekritīs jebkuram rietumnieku piedāvājumam. Labi ja atbrauks vienreiz pa trīs gadiem ciemos uz LV. Vispār jau opozīcijai, tiesībsargam un arodbiedrībai jābeidz kult tukšus salmus un jāiesniedz pieteikums Satversmes tiesai, lai izskaidro, kāpēc tieši šo likumu var neievērot, nevis pašu deputātu, valdības vai tiesnešu atalgojumu likumus. Mediķi pēc īsa taisnīguma brīža tiek atkal čakarēti, tikai nesen izbeidza krīzes sākumā pieņemto netaisnīgo pagarinātā darbalaika likumu, kas legalizēja praksi nekad atjaunotās LV laikā neapmaksāt mediķu nostrādātās virsstundas.

Atbildēt

R

22.09.2019. 19:48

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda???

Atbildēt

R

22.09.2019. 19:45

Ja uzņēmumus vada Padomes,priekš kā ir vajadzīgas ministrijas?Ar steigu tās jālikvidē,būs nauda ārstiem,māsiņām,skolotājiem,pensionāriem!!!

Atbildēt

derdz

22.09.2019. 18:37

ir jau trīs valdes locekļi un priekšsēdētājs, bet paildus virs viņiem padomes locekļi - http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/6068_izsludina_konkursus_uz_universitates_slimnicu_padomju_locekl

Lai veicinātu lielāku atklātību kapitālsabiedrību darbībā un ieviestu starptautiski atzītus labas pārvaldības nosacījumus, Veselības ministrija izsludinājusi konkursus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomju locekļu amatiem. Paredzēts, ka katrā slimnīcas padomē strādās ne mazāk kā trīs locekļi ar kompetencēm veselības aprūpes, finanšu un pārmaiņu vadības jautājumos.

Atbildēt

derdz

22.09.2019. 18:32

kāpēc tikai veselībai varbūt visiem kopā, izglītībai, utt

Atbildēt

Cicha

22.09.2019. 17:42

Viss pēc plāna, šitas planktons vnk realizē pasūtījumu paretināt tautu, finkelschteini kontrolē!

Atbildēt

švamme

22.09.2019. 17:14

Nu ko, jau tā trūkst med. darbinieki, būs pavisam slikti, jo parasti cilvēki nevēlas strādāt bez atalgojuma. Ja medmāsai maksā mazāk, nekā kaut kādas ostas "valdes loceklim", kāda motivācija ir viņai palikt šeit un izniekot savu dzīvi? Tas pats attiecināms uz visiem medicīnas nozarē strādājošiem (nejaukt ar bēdīgi slavenajiem "valdes locekļiem" un citiem birokrātiem).
Vai kāds mediķis varētu šeit mums pastāstīt, cik šodien saņem uz rokas medmāsa parastā, vai ārsta palīgs ātrajos, strādājot 1 slodzi? Un ārstam parastajam jau arī nemaksā eiropeisku algu. Cik Latvijas mediķu jau uz šodienu ir izkaisīti pa pasauli? Un cik šogad būs aizbraukušo?

Atbildēt

hmm

22.09.2019. 16:33

gribu velet nakotne par cilvekiem nevis par partijam.Karins ir naudas apmazgatajs,turklat gudri un likumigi nostradajis.Negribu vinu valdibaa redzeet

Atbildēt

Jāatzīmē

22.09.2019. 15:47

mediķu atalgojuma sasaistei ar OIK nav saistības. Tās ir divas dažādas problēmas. MK nepildīt likumā paredzēto ir dīvaini. Tas nozīmē likumpārkāpumu, ar visām no tā izrietošajām sekām.
OIK problēma ir nevēlēšanās redzēt cēloņsakarību starp CO2 kvotu tirdzniecības ienākumiem un atjaunojamēs elektroenerģijas ražošanu, kas varētu būt avots OIK kompensācijām.
Turklāt ir atrasts veids,kā papildināt valsts budžetu uz elektrības patērētāju rēķina - Latvenergo izmaksu no TEC pārlikšana uz patērētāju. Neskatoties uz to, ka dabas gāzei ar atjaunojamo enerģiju nav nekāda sakara.
Visa šī ņemšanās ap OIK ir politiķu un valdības nevēlēšanās atkāpties no elektrības nodokļa katru gadu apmēram 100 milj. apmērā, kas tiek iekasēts caur Latvenergo samaksātajām dividendēm.

Atbildēt

Q

22.09.2019. 15:06

Jāsaprot elementāra lieta, ja valdība atcels OIK, nabagmāja bankrotēs, tātad būs jāsamierinās!

Atbildēt

Q

22.09.2019. 15:00

Valdība domā , ka likumi rakstīti muļķiem, ko tauta domā par valdību, tas tādam jeņķu ieliktenim pie pakaļas, un kāds vēl te runā par valsts neatkarību?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....