Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dinalds

23.09.2019. 23:53

Ne korupcijai bet valdiba pedejos izlecejus un vienkarsi idiotus.

Atbildēt

LELDE KURPES

23.09.2019. 23:52

Kad Girgena iekslietu ministrijai puevonos tieslietu ministriju un Geberalprokuraturu??

Atbildēt

Vainigos jasoda

23.09.2019. 23:50

Karinam ka ministru prezidentam ir jauznemas atbildiba par Latvijas Republikas likumu nepildisanu par ko draud kriminalatbildiba. VALSTS POLICIJA TIEK AICINATA UZSKATK KRIMINALPROCESU UN VEIKT PARBAUDI.

Atbildēt

vai nav jocīgi

23.09.2019. 12:33

»

Sapāta balss

Cienītais,saprotu,ka nav nekā vienkāršaka kā stāstīt to,kas kādam citam jādara... Satversmes tiesā saskaņā ar LR likumiem var vērsties nevis opozīcija vai arodbiedrība, bet tikai fiziska persona


ka Satversmes tiesā nevar griezties arodbiedrība, kas ir fizisko personu pilnvarots pārstāvis ?
Nu, jā ! Žīdi jau allaž iegrozīs "likumus" tā, ka "vienkāršais cilvēks" allaž "paliks ar garu degunu" !

Atbildēt

bilde

23.09.2019. 12:09

subjekts no asv ,kurs nozaga berniem Latvija kinoteatri ,,Pionieris,, un pardeva krieviem bordela ierikosanai .

Atbildēt

...

23.09.2019. 11:15

Diez vai Krišjānis Kariņš par to pārdzīvo. Viņš nu nekādi nav cienīgs būt Ministru prezidents. Salīdzināsim. Ministru prezidents Kārlis Ulmanis relatīvi īsā laikā pacēla latviešu dzīves līmeni augstā līmenī un vēl izveidoja zelta krājumus. Ulmaņa laikā cēla skolas un attīstīja dievnamus. Tauta tika audzināta dzīvot veselīgu dzīves veidu. Tajā laikā tika panākts, ka uz cilvēku tika izdzerts 4 litri alkohola, šī sērga tika apkarota. Padomju laikos labākos izveda un nodzirdīja. Tad uz cilvēku tika izdzerts 11 litri alkohola. Pēc PSRS sabrukuma Latvijā dzeršana samazinājās, bet pagājušo gadu pie šīs prettautiskās valdības atkal sasniedza 11 litrus alkohola uz cilvēku. Kariņš un Levits sāka ar akcīzes nodokļa samazināšanu alkoholam, tādējādi palielinot tautas nodzirdīšanu. Tajā pašā laikā valsts ārējais parāds ir 12 miļjardi, neprasot atpakaļ Godmaņa nozagto no pensionāriem nozagtā un ieguldītā Pareksa bankā. Kariņš un Levits pēc Gidmaņa ir lielākā latviešu tautas nelaime. Kamēr cilvēki to nesapratīs un neorganizēta 4.Atmodu, paliks tikai sliktāk un sliktāk. Skaudrāk to sajutīsim pēc Brexit, kad Anglija aiztaisīs ciet robežas un latviešiem vairāk nebūs vieta, kur patverties tālāk no šī Godmaņa, Levita un Kariņa radītās nelaimes. Varbūt tad cilvēki te uz vietas sāks cīnīties par savām tiesībām, jo aizbraukt nebūs kur. Nav šaubu, ka agri vai vēlu Latvijā tiks atjaunots patiess tiesiskums un latviešu tauta atgūs nozagtās vērtības.

Atbildēt

!

23.09.2019. 10:56

redz ,ko Latvija sastrada amerikanu valdiba .

Atbildēt

kuri ir svarīgāki,

23.09.2019. 10:49

veselības rūpētāju tūkstoši, vai uz vienas rokas pirkstiem skaitāmie "priekšnieki" ?

Ja no tūkstošiem daži simti aizmuks no "veiksmes stāsta" - vietā radīsies citi izsalkušie...

Ja aizies viens svarīgs priekšnieks, kā, piemēram, radio boss - kur dabūs jaunu "vietu"
ja gribētāji viens otru nozūmēs...

Loģiski - jāņem nauda no daudzajiem un jāatdod nedaudzajiem !

Atbildēt

no problems

23.09.2019. 07:19

un nopamatos tā ka smird, ar patriotismu , dzimtenes mīlestību,kritiešu pacietību un krievu tankiem...

Atbildēt

čala

22.09.2019. 21:10

Biedri lielajā tautas hurālā tā arī nesaprot, ka visi mediķi un skolotāji ir potenciāli noziedznieki-- tātad absolūtā prioritāte ir cietumi! Ir taču absolūtais tiesiskums, bezkompromisa... ko lieki laiku tērēt tukšām čalošanām augstajā namā

Atbildēt

Noziedznieks kariņš

22.09.2019. 21:06

tagad jau pilnīgi droši var apgalvoit, ka Kariņš ir noziedznieks. Noziegums izdarīts pildot amata pienākumus. Šitādu idiņu, kas atkjlāti ignorē likumu, ir jābāž nekavējoties cietumā. Tad jau ikviens var , piemēram, neievērot satiksmes noteikumus un prasīt , lai viņu nesoda. Kariņš ir jāiesūdz un tam jābūt kriminālprocesam. Faktiski Kariņš sludina tiesisko nepakļaušanos, viņš rīda cilvēkus nekakļauties likumam, kas ir pretvalstisks, destruktīvs un ļoti bīstams precedents. Kariņš ir valsts mēroga kriminālnoziedznieks un ja atkla ģenerālprokurors neko nedarīs, tad tikai apstiprinās, ka pats ir Vienotības mafijas kriminālais jumts.

Atbildēt

budž

22.09.2019. 20:51

»

derdz

kāpēc tikai veselībai varbūt visiem kopā, izglītībai, utt


Cienītais, Jums vajadzētu analizēt valstī notiekošos procesus nopietnāk. Valstis salīdzinot finasējumu nozarēm izmanto izdeumu no iekšzemes kopprodukta. Tad nu lūk tieši izglītībai,kultūrai un ekonomikai tie ir ievērojami lielākinekā vidēji Eiropā, bet medicīnai paši zemākie. Protams,tas, ka izdevumi izglītibai ir lielākie, bet algas ne tik lielas, pie tā nav vainīgi skolotāji. Runājot par ekonomiku..... vai nu man Jums būtu jāstāsta.

Atbildēt

sapr

22.09.2019. 20:42

»

R

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda


Kā jau būsiet pamanījis, viens no OIK aferas uzsācējs tagad vada valdību... atbilde nekur tālu nav jāmeklē

Atbildēt

Sapāta balss

22.09.2019. 20:40

»

Tā tam būs būt

Nu šis solis būs ar sekām- jaunie un vēl studējošie šo valsti, pateicoties šai saeimai, nopietni neuztvers un pie pirmās izdevības piekritīs jebkuram rietumnieku piedāvājumam. Labi ja atbrauks vienreiz pa trīs gadiem ciemos uz LV. Vispār jau opozīcijai, tiesībsargam un arodbiedrībai jābeidz kult tukšus...


Cienītais,saprotu,ka nav nekā vienkāršaka kā stāstīt to,kas kādam citam jādara... Satversmes tiesā saskaņā ar LR likumiem var vērsties nevis opozīcija vai arodbiedrība, bet tikai fiziska persona... :(

Atbildēt

Gunars

22.09.2019. 20:31

»

Q

Valdība domā , ka likumi rakstīti muļķiem, ko tauta domā par valdību, tas tādam jeņķu ieliktenim pie pakaļas, un kāds vēl te runā par valsts neatkarību


Vai tiesam sodien ir vel cilveki, kas doma, ka Latvija ir neatkariga valsts? Jabut tiesam loti politiski aprobezotam!

Atbildēt

Gunars

22.09.2019. 20:25

»

R

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda


Nekad, jo visi ir ciesi saistiti savos noziegumos jau no skeles un godmana laikiem. Uzvardi ar mazo burtu, jo sie cilveki ne to ir pelnijusi.

Atbildēt

Tā tam būs būt

22.09.2019. 19:53

»

švamme

Nu ko, jau tā trūkst med. darbinieki, būs pavisam slikti, jo parasti cilvēki nevēlas strādāt bez atalgojuma. Ja medmāsai maksā mazāk, nekā kaut kādas ostas "valdes loceklim", kāda motivācija ir viņai palikt šeit un izniekot savu dzīvi? Tas pats attiecināms uz visiem medicīnas nozarē strādājošiem (nejaukt...


Nu šis solis būs ar sekām- jaunie un vēl studējošie šo valsti, pateicoties šai saeimai, nopietni neuztvers un pie pirmās izdevības piekritīs jebkuram rietumnieku piedāvājumam. Labi ja atbrauks vienreiz pa trīs gadiem ciemos uz LV. Vispār jau opozīcijai, tiesībsargam un arodbiedrībai jābeidz kult tukšus salmus un jāiesniedz pieteikums Satversmes tiesai, lai izskaidro, kāpēc tieši šo likumu var neievērot, nevis pašu deputātu, valdības vai tiesnešu atalgojumu likumus. Mediķi pēc īsa taisnīguma brīža tiek atkal čakarēti, tikai nesen izbeidza krīzes sākumā pieņemto netaisnīgo pagarinātā darbalaika likumu, kas legalizēja praksi nekad atjaunotās LV laikā neapmaksāt mediķu nostrādātās virsstundas.

Atbildēt

R

22.09.2019. 19:48

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda???

Atbildēt

R

22.09.2019. 19:45

Ja uzņēmumus vada Padomes,priekš kā ir vajadzīgas ministrijas?Ar steigu tās jālikvidē,būs nauda ārstiem,māsiņām,skolotājiem,pensionāriem!!!

Atbildēt

derdz

22.09.2019. 18:37

ir jau trīs valdes locekļi un priekšsēdētājs, bet paildus virs viņiem padomes locekļi - http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/6068_izsludina_konkursus_uz_universitates_slimnicu_padomju_locekl

Lai veicinātu lielāku atklātību kapitālsabiedrību darbībā un ieviestu starptautiski atzītus labas pārvaldības nosacījumus, Veselības ministrija izsludinājusi konkursus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomju locekļu amatiem. Paredzēts, ka katrā slimnīcas padomē strādās ne mazāk kā trīs locekļi ar kompetencēm veselības aprūpes, finanšu un pārmaiņu vadības jautājumos.

Atbildēt

derdz

22.09.2019. 18:32

kāpēc tikai veselībai varbūt visiem kopā, izglītībai, utt

Atbildēt

Cicha

22.09.2019. 17:42

Viss pēc plāna, šitas planktons vnk realizē pasūtījumu paretināt tautu, finkelschteini kontrolē!

Atbildēt

švamme

22.09.2019. 17:14

Nu ko, jau tā trūkst med. darbinieki, būs pavisam slikti, jo parasti cilvēki nevēlas strādāt bez atalgojuma. Ja medmāsai maksā mazāk, nekā kaut kādas ostas "valdes loceklim", kāda motivācija ir viņai palikt šeit un izniekot savu dzīvi? Tas pats attiecināms uz visiem medicīnas nozarē strādājošiem (nejaukt ar bēdīgi slavenajiem "valdes locekļiem" un citiem birokrātiem).
Vai kāds mediķis varētu šeit mums pastāstīt, cik šodien saņem uz rokas medmāsa parastā, vai ārsta palīgs ātrajos, strādājot 1 slodzi? Un ārstam parastajam jau arī nemaksā eiropeisku algu. Cik Latvijas mediķu jau uz šodienu ir izkaisīti pa pasauli? Un cik šogad būs aizbraukušo?

Atbildēt

hmm

22.09.2019. 16:33

gribu velet nakotne par cilvekiem nevis par partijam.Karins ir naudas apmazgatajs,turklat gudri un likumigi nostradajis.Negribu vinu valdibaa redzeet

Atbildēt

Jāatzīmē

22.09.2019. 15:47

mediķu atalgojuma sasaistei ar OIK nav saistības. Tās ir divas dažādas problēmas. MK nepildīt likumā paredzēto ir dīvaini. Tas nozīmē likumpārkāpumu, ar visām no tā izrietošajām sekām.
OIK problēma ir nevēlēšanās redzēt cēloņsakarību starp CO2 kvotu tirdzniecības ienākumiem un atjaunojamēs elektroenerģijas ražošanu, kas varētu būt avots OIK kompensācijām.
Turklāt ir atrasts veids,kā papildināt valsts budžetu uz elektrības patērētāju rēķina - Latvenergo izmaksu no TEC pārlikšana uz patērētāju. Neskatoties uz to, ka dabas gāzei ar atjaunojamo enerģiju nav nekāda sakara.
Visa šī ņemšanās ap OIK ir politiķu un valdības nevēlēšanās atkāpties no elektrības nodokļa katru gadu apmēram 100 milj. apmērā, kas tiek iekasēts caur Latvenergo samaksātajām dividendēm.

Atbildēt

Q

22.09.2019. 15:06

Jāsaprot elementāra lieta, ja valdība atcels OIK, nabagmāja bankrotēs, tātad būs jāsamierinās!

Atbildēt

Q

22.09.2019. 15:00

Valdība domā , ka likumi rakstīti muļķiem, ko tauta domā par valdību, tas tādam jeņķu ieliktenim pie pakaļas, un kāds vēl te runā par valsts neatkarību?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....