Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Moni*** draugs

19.10.2022. 11:05

Hahahah paldies par caurumu

Atbildēt

Mazulis

03.09.2022. 06:41

Nepievērsiet uzmanību tiem kuri uzskata, ka jūs dzīvojat ne tā... kā vajadzētu dzīvot. Ignorējiet tos, kuri saka, ka jūs... pieļaujat kļūdu un neklausieties tajos, kuri lūdz jūs... atgriezties uz tā ceļa, kuru viņi uzskata par... pareizu. Sapņojiet par to... par ko vēlaties sapņot, ejiet uz turieni... kur vēlaties nokļūt un esat tāds... kāds esat. Dzīve ir... neatkārtojama un atcerieties, jūs pats esat tās... durvis, kuras jūs tik izmisīgi meklējat!!!

Atbildēt

Dainis

28.08.2022. 07:15

KURŠ VAINĪGS?
Vainas apziņas iesēšana bija viens no audzināšanas instrumentiem caur kuru uzauga vairākas paaudzes. Šī programma un bacilis joprojām ir dzīvs gandrīz ikvienā no mums, kā arī mēs to turpinām izplatīt saviem bērniem. Ja kaut kas ir noticis ne tā, vainu esam iemācījušies meklēt ārpus sevis. Zināmā mērā, citu vainošana ir bijusi viena no izdzīvošanas stratēģijām, vieglākām pieejām, kas ļauj neuzņemties atbildību, vienmēr atrodot kādu malējo, kas vainīgs. Bet cik ilgi sevi mānīsim, cik ilgi vainosim politiķus vai jebkurus citus tur ārā?
Vainas sajūta var būt izveidojusies jau tik liela, ka vainojam visā sevi, bet tā norāda uz brieduma trūkumu, neizpratni par to, kas esi, kur esi. Pasaule ir caurausta ar mūžību un mīlestību, kur mēs visi satiekamies, lai to piedzīvotu. Mēs viens otram esam labākie spoguļi un skolotāji, kas spēj izgaismot to, kas paslēpts no paša acīm. Ja es kādu vai sevi gribu vainot, tad vainas sajūta manī vēl gruzd. Ja es kādu gribu vēl pārveidot, tad kaut ko vēl sevī nespēju pieņemt, integrēt. Brīnišķīga pasaule kurā mācīties, mācīties uzņemties atbildību par sevi un caur to arī par pasauli.

Atbildēt

Erlands

22.08.2022. 18:52

Šis bija fantastisks laiks manā mūžā. Laiks, ko vienmēr sirdī glabāšu. Bet, ko tālāk?! It nemaz negribas atgriezties brutālajā realitātē. Āāā!(Izmisuma kliedziens) . Principā var tā līdz rudenim klīst, jau pierasts pamosties ik pa laikam kaut kur citur un neatšķirt sapņus no realitātes 😂 Māju sajūta? Māju sajūta ir tur, kur ir Mīlestība. Citur tādas nav. Ceļš kā māju sajūta arī labi der, bet tikai ne stagnācīja pasaulē bez mīlestības! Bet par to citreiz, lai izsmīdinātu zampas fanus. Šoreiz tāds liriski apcerīgs stāvoklis, kad negribas iet un skaldīt malku. Jo vēl jau nezinu, kā beigsies mans sociālais eksperiments, garīgā alķīmija, pie kuras strādāju. Gribas tajā būt ar visu savu būtību un tur arī palikt. Pilnīgi un galīgi. Mūžīgi. Es ne tikai ticu, bet tagad es arī zinu, ka ir šī cita pasaule. Vēl tā nav pabeigta, taču tā top. 🙂

Atbildēt

Pahans

22.08.2022. 08:51

Lai puisis padomā par savu tetovējumu uz ceļgala. Nedomāju, ka tas pienākas mentu zonā sēdējušajiem.

Atbildēt

Alejandro

21.08.2022. 12:11

Daudz godīgu cilvēku pasulē dzīvo:
Tie strādā kā skudras un rūpīgi krāj,
Tie nolād alu, tie nolād sīvo
Un strādā, un krāj, līdz smiltis tos klāj.
Daudz prātīgu cilvēku pasaulē dzīvo:
Tie manīgi citu nopelnu slauc,
Ar manšetēm baltām, ar apkakli stīvo
Tie pasaules drūzmā kā valdnieki brauc
Bet ticīgo muļķu visvairāk ir radīts:
Tie galviņas nodur un dieviņam tic;
Tāds rokas laiza, kad sists tiek un badīts,
Un dievam pateic, kad piekrāpj to cits.
Un "ārprātīgie" ir ceturtā suga,
Diemžēl, ka viņu tik visai nedaudz,
Pie sirds kam ķeras šī bēdu luga,
Kas muļķus pie gaismas, pie brīvības sauc.

Atbildēt

Mazulis

21.08.2022. 08:09

Vienmēr atceraties, ka lielākie noziegumi pasaulē notiek nevis tādēļ, ka cilvēki pārkāpj likumus ,bet gan tādēļ ka tie pakļaujas un seko likumiem... Es kādu laiku atpakaļ teicu vectēvam : "Bet Papu... tevi taču nelikumīgi toreiz aizsūtīja, kā jaunu puiku, uz Mordovijas lāgeri?" Uz ko viņš man atbildēja : "Nē! Tas bija likumīgi! Tādi tajā laikā bija likumi..." Likumīgi bija nodot vienam otru... Likumīgi bija veidot izsūtāmo sarakstus, likumīgi bija "stūra mājā" nogalināt tos ,kas nepakļāvās... Tādēļ man nav bail no politiķiem, man ir bail no "savējiem" kas akli pieņem visu ko tiem liek, neuzdodot nekādus jautājumus un neparunājot ar savu sirdsapziņu...

Atbildēt

Visu ko vajag var dabūt

21.08.2022. 07:03

Dzīvo daudz labāk kā parasts strādnieks ārpus zonas var tik apskaust. Nu atsēdēs sroku un būs atkal biznesā balts un pūkains varēs turpināt.

Atbildēt

Maybe

20.08.2022. 17:05

Tas tāpēc, ka šajās iestādēs nestrādā profesionāli fotogrāfi,
Vai vismaz cilvēki ar mākslinieka izglītību.
Te ir vienkārši šušķi kuri grib ātri drīkstu pelnīt naudu.
Jā ko tādu grib. Tad ir jāstāv klāt, lai iekadrēka nākas,
Jo citādi viss iet yz ātru roku, ar automātu.
Un neviens neņem vērā , ka bildei ir citi izmēri nekā viņiem iestelleta tehnika

Atbildēt

Karma

19.08.2022. 23:21

Reči tas drīz notiks! Karma atgriežas!

Atbildēt

Brašulis

19.08.2022. 18:50

»

Jebako-maniako

Teši ar vidvudu reĉu ir jasak reviziju.tur ir pilns komplekts visu iespejamo likumparkapumu.kadas vinam ir tiesibas parkapt operativas darbibas likumu un veidot savuss zinnotaju tiklus un pec tam šantazet ar to un laut savieem cilvekiem lietot teleefonus un internetu...ka ari veikt saraksti šaada veida...


Vidvuds un Juris (Uzraudzības dalas darbinieki) aizstāv 5.korpusā tā saucamos kreisos(status kreisais ir apbizots,pazemots).Kur vienlīdzība pret visiem notiesātajiem?Šiem darbiniekiem pat apkopējs ir stukaĉs-oficiāls,es kaut kad lasīju to avīzē,lūk tāda harmonija.To apkopēju Bikernieku Juri vajag likvidēt.

Atbildēt

Eeeeeee

19.08.2022. 16:12

Kur jogurtu dabuja? Par ka naudu piegadaja. Papucis ta ments..

Atbildēt

antidemokrats.

19.08.2022. 13:14

Musors uztetovējis sev zagļu nakolku. Tā luuk visu par naudu nopērk liberālajā pasaulē. Patiesiībās tas petušina sev pasludinājis nāves sodu, ja tiks ievietots kamerā pie normālkiem ieslodzītajiem, ne musoriem.

Atbildēt

...

19.08.2022. 10:06

ЗНАЧЕНИЕ ТАТУ ЗВЕЗДЫ НА КОЛЕНЯХ
«ЗВЕЗДЫ» НА КОЛЕНЯХ
Татуировку «звезды» на коленях накалывают, в основном, воры в законе, воровские авторитеты и те заключенные, которые убеждены в своей заслуженности таких званий.

Звезда, которая набивается на колене, может быть различных цветов (красного, черного и синего) и разных вариаций:

шестиконечная;
восьмиконечная;
десятиконечная;
двенадцатиконечная;
Полярная Звезда;
Роза ветров.

В любом случае, любая из этих татуировок на колене в преступном мире говорит о том, что человек принадлежит к его элитной группе. Несомненно, для того чтобы набить такое изображение, нужно его сначала заслужить. И в том случае, если татуированного заключенного отправляют в другое место, он там обязан будет пройти различные испытания, подтверждающие статус звезд на коленях.

Тату звезды на коленях, значение которых может быть опасно для простых людей, в тюремном мире называются «звездой беспредела» или «звездой отрицания». Носители этих татуировок – отрицалы и беспредельщики зоны. Таким людям ни в коем случае нельзя связываться с органами правоохранительной власти и просить об амнистии и условном досрочном освобождении. В случае нарушения законов зоны, обладатель такой татуировки опозорит ее и вынужден будет от нее избавляться.

ЗНАЧЕНИЕ ЗВЕЗД НА КОЛЕНЯХ
Значение такой «зэковской» татуировки носит отрицательный характер. Этот человек может быть насильником, грабителем или совершившим тяжкое деяние преступником. Такие люди не хотят трудиться или делать какую-либо другую работу в местах лишения свободы, при этом подбивая остальных преступников совершать бунты, и настраивают всех против надзирателей. Девиз их гласит о том, что они не будут никому подчиняться и вставать на колени.

В современном мире все же встречаются люди, которые никоим образом не относясь к миру преступности, набивают такие татуировки. В их случае набитое изображение обозначает неподчинение к власти, недовольство ей и некое презрение ко всему правительству. Это можно назвать своеобразным протестом, выраженным в такой форме.
Однако, даже в случае вашего протеста и ярого желания набить звезду на коленях, категорически не рекомендуется делать этого. Поскольку, если их случайно увидит человек, живущий «по тюремным понятиям», вы обретете огромные проблемы, вплоть до лишения татуировок вместе с кожей. Да, и к тому же, нанесение их – крайне болезненный процесс, с длительным периодом заживания вследствие постоянного сгибания ноги в колене. А идеального наложения краски тоже не добиться, поскольку кожа в этих местах грубая.

При сильном желании, можно набить татуировку в виде звезды, например, на предплечье или лопатке.

Atbildēt

Cool

19.08.2022. 06:31

Cilvēkam ir jābūt... skaistam un es šeit nerunāju par... izskatu, sejas pantiem vai figūru. Es runāju par... dvēseles skaistumu un iespaidu, kuru cilvēks atstāj par sevi. Man nepatīk... garlaicīgi, paredzami, auksti cilvēki... tipveida, pareizie, vaimanātāji un nūği. Man patīk cilvēki, kuri nebaidās nēsāt... dīvainu apğērbu, runāt... patiesus vārdus un darīt... trakas lietas, kuri vispār ne no kā... nebaidās, pat ne no tā... ko par viņiem padomās citi. Cilvēkam nevajadzētu būt... remdenam, pareizam un normālam, cilvēkam jābūt... dīvainam... ar savu rozīnīti, unikālam un neatkārtojamam... roku darbam. Kuru var atpazīt pēc... rakstīšanas stila, apğērba, klauvējiena pie durvīm, smiekliem un soļiem. Man patīk cilvēki, kuri dzīvē ienes... krāsas un emocijas, padarot dzīvi... daudzveidīgu, man patīk cilvēki, kuri dzīvē ienes... notikumus!!!

Atbildēt

Vafele

19.08.2022. 03:42

Ar tādu zvaigzniti uz ceļiem vajadzēja vinju uz parasto zonu sūtit,tur ar žileti sev to izgrieztu.

Atbildēt

Edgars

18.08.2022. 16:51

Atceros, ka daudz gadus atpakaļ sazvanījos ar savu klases biedru, kurš atradas tajā brīdī Rīgas Centrālcietumā. Viņš nekad nav bijis policists, vai policistiem pietuvināta persona, bet telefons kamerā, jau tajā laikā nebija problēma. Tikko bija parādījušā blutuza austiņas un mēs kopā pasmējāmies, ka cietuma apsargs tās uztvēra, kā audio austiņas. Redzot, ka ieslodzītais staigā pa kameru un kaut ko runā, noprot, ka klausās mūziku un dzied līdzi. Cietuma sargi nekad nav atšķīrušies ar prāta spējām un kā sociāli maznodrošināts apsars tajā laikā vispār varēja zināt, par tādu tehnikas brīnumu. Ja gribējāt kārtējo reizi iedir.. policijas lauciņā, vajadzēja kaut ko oriģinālāku izdomāt.

Atbildēt

Jebako-maniako

18.08.2022. 11:59

»

Maniako

Ha,a varbut jasak ar revizijas veiksanu raksta autoram mums visiem labi zinamajam Robertam Mutulim,kurs atrodoties speczonas 5korpusa 3vieniba 3kamera publice visus sos rakstus 🤔 kurs tur uz akisa pat rezim dalu kas brivi atlauj vinam izmantot internetu cietuma un publiskot visus rakstus tikai tapec...


Teši ar vidvudu reĉu ir jasak reviziju.tur ir pilns komplekts visu iespejamo likumparkapumu.kadas vinam ir tiesibas parkapt operativas darbibas likumu un veidot savuss zinnotaju tiklus un pec tam šantazet ar to un laut savieem cilvekiem lietot teleefonus un internetu...ka ari veikt saraksti šaada veida ar tiem pašiem notiesatiem un kur tad vel iesniegums,ka esott notiesato jegorovu dibena izvarojis kopa ar juri prokofjevu.

Atbildēt

tikpat stulbi un pašlepni uz savu stulbumu kā krievi

18.08.2022. 11:52

ĢENĒTIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UN TĀDAS PAŠAS veroņikas DALA DIPLOMUS.....................

Atbildēt

MUMS NAV POLICIJAS

18.08.2022. 11:51

tikai milicija, nav tiesu nav prokurosru-savējie...UN NAV CERĪBU, JA JEL KAD BŪS CITĀDI, JA ŠUR TUR JAU 90% MUĻĶU, TAD TĀ IR MALAJA ROSSIJA

Atbildēt

Nevajag vainot citus,

17.08.2022. 22:34

»

Pietik

jau kuro reizi, atzīmējot "+", nostrādā


ja Tev pašam pirkstu vietā sardeles... (

Atbildēt

Saules brālis

17.08.2022. 22:34

Jūs tik sametat naudiņu, lai varam dotēt siltumu kamerās.

Atbildēt

Redzéju

17.08.2022. 21:58

Redzéju,ka tieši Vidvuds šo sacepa....tipa baigi hitrais hods...tagad varés puikas pašmonit,plus akmens Mutulja laucinjà...gudri...bet paredzami

Atbildēt

Aaa

17.08.2022. 20:56

Mutula kunga vnm ir paticis izcelties, ja ne ar ko gudru tad .... Jabut ir ipaši stulbam lai zagetu zaru uz kura sez. Robert lai tev sapiga piezemešanas🤣🤣🤣🤣

Atbildēt

Maniako

17.08.2022. 20:48

Ha,a varbut jasak ar revizijas veiksanu raksta autoram mums visiem labi zinamajam Robertam Mutulim,kurs atrodoties speczonas 5korpusa 3vieniba 3kamera publice visus sos rakstus 🤔 kurs tur uz akisa pat rezim dalu kas brivi atlauj vinam izmantot internetu cietuma un publiskot visus rakstus tikai tapec ka ir iespiedis sturi mums visiem labi zinamo Vitvudu Recu 🤔

Atbildēt

Killemall

17.08.2022. 20:12

Cigaars vai ne, bet izskataas, ka ledusskapja gan shim nav... ;-)

Atbildēt

ta ta ta

17.08.2022. 19:30

"Aizliegtais paņēmiens" 2017.gadā ziņoja, ka Valsts ieņēmumu dienests par aplokšņu algu maksāšanu darbiniekiem aizturējusi apsardzes kompānijas "Verge" īpašnieku Mētru un bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Zemgales iecirkņa priekšnieku Rolands Strautu.

Atbildēt

Huntas trollis

17.08.2022. 19:18

»

MB

Tetovējums uz ceļgala ir "atricalovas" vizītkarte. "Nikogda ne vstanu na koleni


Labiem policistiem ir labu noziedznieku psihe un psiholoģija

Par labiem policistiem kļūst no dabas dzimuši noziedznieki, lai sevi kontrolētu un savu dabisko noziedznieka naidu vērstu pret citiem noziedzniekiem, kuri ir “iekrituši”.

Labs noziedznieka piemērs ir Jurašs un viņu piesedz politiskā noziedznieku elite., lai izmantotu savos noziedzīgos nolūkos.

Lai policisti gūtu privilēģijas, labi kalpojot varai, ir Operatīvās darbības likums, kas atļauj policistiem nelikumīgas darbības, lai it kā atklātu lielākus noziegumus.

Operatīvās darbības likums rada policistus- noziedzniekus “ar kompromātiem uz mūžu”. Kāds ir J. Jurašs, ko politiķi ievirzīja politikā.

Atbildēt

Bordāns

17.08.2022. 18:48

Šajā "mājā" ar "padagrevu" viss ir vislabākajā kārtībā. Tā izskatās. Vismaz "sarkanās" kamerās.
Vecā Strauta brālis Raimonds ir bijis Šķirotavas cietuma apsargs. Apmēram 2005.gadā.
Svarīgi ir kā sēdēt, nevis cik ilgi sēdēt.

Atbildēt

raksts ne par ko

17.08.2022. 17:56

Cietumos ir ieslodzīti un izcieš sodu arī nepatiesi apsūdzēti, varbūt par to ir cepiens.

Atbildēt

Pietik

17.08.2022. 17:24

jau kuro reizi, atzīmējot "+", nostrādā "-"

Atbildēt

MB

17.08.2022. 16:24

Tetovējums uz ceļgala ir "atricalovas" vizītkarte. "Nikogda ne vstanu na koleni".

Kāpēc mentu bērniem ir tik tuva cietuma romantika? Cik atceros, notiesātā tēvs ir Rolands Strauts, bijušais ments, bet māte - advokāte Diāna Strauta (nomira 2019.gada 13.aprīlī).

Atbildēt

Huntas trollis

17.08.2022. 16:12

Tas, ko redzam, ir Centrālcietuma vadības faktiskā rīcība, bezdarbība. Noziedzīga nolaidība.

Ja uzsāks izmeklēšanu, nekas nemainīsies, jo tiks atradts vainīgais darbinieks.. kurš ļūdījies.., nav zinājis kaut ko.. pārpratis. Cits darbinieks, kam jāatbild, inis atvaļinājumā .. utt. Vai atlaists no darba.. aizejot pensijā…

Atbildēt

17.08.2022. 15:36

ir priekšspēle Bordāna izreklamētajam Eiropas līmeņa cietumam Liepājā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...