Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viedoklis

06.11.2020. 07:32

»

Atbilde viedoklim

Tad ej un dari! :)) nevis sēdi dīvānā un liekus viedokli runā


Sports ir pārvērsts par biznesu tur apgrozās milzu summas, bet ko tas atstāj nākamajām paaudzēm ja neskaita bleķus spīdīgus un invalīdus kuri vecumdienās pārtiek no sabiedrības žēlastības dāvanām.Nodarbojoties ar fizkultūru iegūsiet veselību, prieku sev un nebūs jāplēšas dēļ naudas.

Atbildēt

Mamma

06.11.2020. 05:37

»

Anna

Šie ir tā pati nožēlojamā sporta skola kura ziemā ņirgājās par jauno super talantu peldēšanā Ievu Maļuku


https://www.lsm.lv/raksts/sports/peldesana/peldetajai-malukai-pirms-olimpiades-jatrenejas-parpildita-peldcelina.a340414/

Protams vesels sižets TV. Direktore tik neskarīgi runā, tā vietā lai risinātu problēmu viņa vienkārši muld.

Atbildēt

Bijušais treneris

06.11.2020. 03:40

Sāksim ar to, ka Raivo Aglenieks nav izaudzinājis nevienu audzēkņi no bērna kājas līdz izlasei, bet kā parazīts savācis labākos citu treneru jau sagatavotus audzēkņus piesolot viņiem jaunas laivas, airus, labākus apstākļus, ko viņam sagādājis papucītis. Treniņu metodikā un tehnikā praktiski neorientējas, jo pats nekad nav īsti airējis, bet spēlējis basketbolu, kaut skatās A kategorijas treneris ar maģistra grādu, kuru uzrakstīja viņa audzēkne, visu metodiku sastāda papucītis tāpēc Raivo nekad neizlaiž telefonu no rokas un visu laiku ir tiešsaistē ar papucīti. Nu kā zīdainis ar mātes krūti. Aivars Aglenieks tagad skaitās 2 sporta skolās direktors vienlaicīgi un dēlu arī iekārtojis gan Lucavsalā gan Murjāņos. Tie treneri, kas nostājas pret šo ģimeni un iestājas par godīgumu tiek terorizēti no departamenta un sporta skolas puses, izteikti rājieni, brīdinājumi, veiktas nemitīgas pārbaudes bez brīdinājuma,jo Aivara Aglenieka sieva ieņem augstu amatu sporta departamentā un izmatojot administratīvo resursu rāli mobingo visus nepaklausīgos, kuri kaut mazliet uzdod neērtus jautājumus, šādu attieksmi nav varējuši izturēt 7 - 8 perspektīvi jauni treneri, bet palikušas ir 2 vecā kaluma treneres Zīle un Lazdeniece, kuras reāli tiek mobingotas, pazemotas viss tiek darīts lai tik viņas dabūtu nost, un rebes varētu bīdīt, attiecīgi cieš viņu audzēkņi. Vēl bāzē ir Aivars Mackevičs, ja šo personāžu papurinātu atrastos interesantas lietas par dokumentiem, ko parakstījis Aglenieku klana intetesēs. Vēl bāzē ir Aglenieka Aivara brālis, kurš pilda sargā funkcijas un pieskata nepaklausīgās avis, kā sargsuns visu laiku sazvanāms ar brāli. Mēs treneru smējāmies uztaisījuši SIA Zaglenieki. Treneres Zīle un Lazdeniece turaties cerams 90 gadi drīz Lucavsalas airēšanas bāzē beigsies.

Atbildēt

Anna

06.11.2020. 02:16

Šie ir tā pati nožēlojamā sporta skola kura ziemā ņirgājās par jauno super talantu peldēšanā Ievu Maļuku??

Atbildēt

Limbaži

06.11.2020. 00:23

»

Bijušais airētājs

5 gadu laikā aizgāja 8 perspektīvie treneri. Tes par kaut ko liecina. Paliek tikai tie kam nav kur sprukt


Visi jau pa Rīgu smejas rezultāti zem katras kritikas, Limbaži, Jelgava, Ventspils, Talsi vareno Rīgu atstāj četrrāpus. Tas ir nonsens ņemot vērā bērnu un jauniešu skaitu. Starp citu cik dzirdēju Rīga šogad neatvērā mazo grupu. Drīz varēs pārējām sporta skolām laivas pienest. Resurs Rīgai milzīgs, bet laikam vadībai smadzeņu pamaz.

Atbildēt

Bijušais airētājs

06.11.2020. 00:13

5 gadu laikā aizgāja 8 perspektīvie treneri. Tes par kaut ko liecina. Paliek tikai tie kam nav kur sprukt.

Atbildēt

Anonìms

05.11.2020. 23:53

Paldies, ka pacelāt šo tēmu. Gadiem var verot, ka Aglenieki uzskata Lucavsalas bāzi par savu privāt īpašumu.
Redzēju septembrī, ka Raivo A. bļāva virsū un ņirgājās par divām mammām, kas runāja ar viņa tēvu. Viņš uzskara sevi par nesodamo. Pretīgi skatīties. Atklāta korupcija un interešu konflikts.

Atbildēt

Vecāks

05.11.2020. 23:52

»

Natalija

K - korupcija


Viņiem vieglāk aiztaisīt spirta veidu Rīgā, nekā iedziļinātos šajā lietā!

Atbildēt

Dina

05.11.2020. 23:48

»

!!!

Izlīdis! Slidens tips


Tur jau viss Rīgas sporta departaments jāatlaiž, jo gadiem visi viens otru piesedz. Viņi dzīvo pēc principa varas nāk un iet, bet mums neko izdarīt nevar. Cerams būs uzņēmīgi cilvēki un izspārdīs šo čūsku midzeni, kas apzog mūsu nākotni.

Atbildēt

Natalija

05.11.2020. 23:44

K - korupcija :(
Ceru, ka vecākiem tomēr izdosies tikt pie taisnīguma!

Atbildēt

Tiesnesis

05.11.2020. 23:36

Agleniek tas tev nav vairs vizināties jaunā BMW ar privāto numuru un puikiņam nopirkt jauno Land Cruizer. Cerams stāsies tiesas priekšā.

Atbildēt

Airētājs

05.11.2020. 23:31

»

ko lienat pie netīŗā sporta

klausīties negribas


Sportam nav ne vainas. No cikvēkiem smird.

Atbildēt

Mamma

05.11.2020. 23:22

Vēl viens iesnieguma punkts. Mēs kā vecāki esam informēti, ka 2017 gadā tika darbā pieņemts Roberts Prūsis uz laivu meistara amatu, nosakot skolas pienākumus remontēt skolas laivas. Skolas bijušie treneri var apliecināt, ka šāda persona nav redzēta Lucavsalas airēšanas bāzē nevienu reizi, mums ir pieņēmums, ka tikusi nodarbināta fiktīva persona. Ja šī persona pie jums ir nodarbināta lūdzu atsūtiet Roberta Prūša darba pienākumus un darba laiku. Lūdzu sniegt atbildi: Kāpēc atsevišķiem treneriem netiek nodrošināts skolas laivu, inventāra remonts par skolas līdzekļiem, bet tas tiek novirzīts uz vecāku rēķina.

Atbildēt

lbijušais uzraugs-treniņbāzē.

05.11.2020. 23:16

ŠINĪ treninbāzē attīrīšanas iekārtas neatbilst sanitārām normām,jo tur bija domāta orģināla attīrīšanas iekārtas plastmasas baseins,tā vietā tika ielikti divi betona grodi,un grodiem dibeni netika aizbetonēti.Netīrais ūdens sūcas lidz dolomita slānim,un tālāk var aiziet uz Daugavu.Rodas jautājumas kur palika orginālais baseins?Attīrīsanas darbus vadīja A.Aglenieks.

Atbildēt

Mamma

05.11.2020. 23:12

»

Dollārs

Kāpēc šāds raksts ir šeit nebūs izglītības ministrijā? Vai pie kādiem citiem


Šis ir vēstules teksts, kas tika sūtīts skolai, departamentam, IZM un tālāk.

Atbildēt

Neteikšu kas

05.11.2020. 23:06

Ivetai Agleniecei labi sanāk piespiest izpildīt viņas pavēles! Un pārliecināt lielāko daļu biedrības par viņas pareizo un godīgu rīcību!

Atbildēt

Audzēknis

05.11.2020. 23:00

»

Murjāņu filiāle.

A.Aglenieks arī mūsu viņa darba jomā nostrādājis!Vinu dēls arī tur viņu uzraudzībā par sporta pedagogu. Bet tēvs -filiāla direktors


Airētāji jau smejas, katru reizi kad visa grupa ir uz ūdens zvana tētim kādu programmu dot. Nešaubos ka Aivars ir labs treneris, bet kā cilvēks.... bet dēls pilnīgs 0 trenēšanas jomā.

Atbildēt

Murjāņu filiāle.

05.11.2020. 22:56

A.Aglenieks arī mūsu viņa darba jomā nostrādājis!Vinu dēls arī tur viņu uzraudzībā par sporta pedagogu. Bet tēvs -filiāla direktors!

Atbildēt

Anna

05.11.2020. 22:41

Paldies vecākiem, kuri uzņēmušies šo grūto taisnības ceļu, ceru arī uz tiesībsargājošo iestāžu atbalstu, tiesāt arī visus cilvēkus, kuri atbalstījuši un pieseguši šo ģimenes biznesu. Šī ģimene ar saviem dzeltenajiem zobiem jau gadiem nograuž mūsu bērnu nākotni un iespējas. Brīnos tik kas viņus aizstāv.

Atbildēt

Beidzot

05.11.2020. 22:23

Ja vēl visām citām Aglenieka darbībām nebūtu noilguma, varbūt jau sen atrastos aiz restotiem logiem!!! Ne velti ir teiciens viss nāk atpakaļ....

Atbildēt

Bijušais airētājs!

05.11.2020. 22:20

Tas notiek jau gadus ilgi!! "Ģimenīte" nejūt robežas! Mēs par mūsu vecaku naudiņu gatavojamies un braucam uz sacensībām, bet Aglenieka audzēkņi vienmēr bija nodrošināti ar daudz vairāk..... Tagad viņu dēls, kurš nekad neairēja, ar visu nodrošināts! Māte un tēvs attīra ceļu no tiem, kuri "bedigam" strādāt! Un tā jau "atbrivoti" pēc pašavelešanas 8 treneri,3 direktori un nelabvēlīgi strādnieki.....

Atbildēt

Aglenieka tēvs

05.11.2020. 21:56

»

viedoklis

Ja kaut kas nepatīk, nopērciet katrs pats savas laivas un airējiet pāri jūrai uz Somiju vai Zviedriju, iztiksim mēs šeit bez jūsu sūdzībām, valstī ir daudz svarīgākas lietas kuras jārisina


Labi teikts dēliņ! Redzu ka tevi labi esmu audzinājis, daudz gudras lietas zini - pat divas valstis! Malacis puika!

Atbildēt

Sportists

05.11.2020. 21:44

Šādu līdzīgu stāstu ir visās Rīgas sporta skolās. Tikai departamenta vadībai viss ir kārtībā, pārkāpumi nav konstatēti!!

Atbildēt

Goda vārds

05.11.2020. 21:31

Viss tas pats notiek Latvijas Kanoe Federācijā (LKF) - līdzīgi principi darbojas līdzīgu domājošu cilvēku prātos.
Lai cik “dīvaini” tas nebūtu, gan IZM, gan LSFP un LOK ir lietas kursā par notiekošo, bet darīts tiek NEKAS. Skaidrs ir tas, ka kādā brīdī par notiekošo arī tur kādam būs jāuzńemas atbildība, vai vismaz jāskaidro sava bezatbildība.

Atbildēt

Dollārs

05.11.2020. 19:47

Kāpēc šāds raksts ir šeit nebūs izglītības ministrijā? Vai pie kādiem citiem?

Atbildēt

viedoklis

05.11.2020. 19:33

Ja kaut kas nepatīk, nopērciet katrs pats savas laivas un airējiet pāri jūrai uz Somiju vai Zviedriju, iztiksim mēs šeit bez jūsu sūdzībām, valstī ir daudz svarīgākas lietas kuras jārisina.

Atbildēt

Koko

05.11.2020. 18:54

Līdzīgs stāsts ar treneru diskrimināciju un baseinu maiņu pirms gada bija peldēšanā. Piegriezās, pametām.

Atbildēt

ko lienat pie netīŗā sporta

05.11.2020. 18:29

klausīties negribas

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...