Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kika

18.06.2018. 11:39

»

no Jūrmalas

Bunkus kā jurists bija daudz gudrāks par šo nekaunīgo, rupjo populistu Gobzemu...


Gobzems kopā ar advokātu Miķelsonu bija iesaistits Pilsētprojekta rederisma shĕmă.
Źēl, ka Pietiek nesavac info par patieso nelieşa Gobzema seju.
Par šo gadijumu tika ierosinata kriminallieta.
Gobzems pats ir juristu mafijas sastavdaļa

Atbildēt

to Idiots

18.06.2018. 00:16

»

Idiots, vienrocīgā laupītāja - spēļu automāta,

upuris K. Seržants ir politisks līķis un tādu tur ir pilna Saeima. Vienīgi ZZS Brigmanis, Barča, Dūklavs, vecie čekisti, kas izkalpojās, stučījot citus, līdz kļuva par kompartijas īderiem - tie prot iztapt, savirknēt vārdus, zagt un maldināt, turpinot cionisma- komunisma iluminātu tradīcijas. Un tradīcija...


Vai Vienotības un JKP atbalstītāji, pediņi, visi tādi idioti? Neviens čekists nekļuva par kompartijas, vai komjaunatnes darboņiem un otrādi. Kad nelieši Reirs, Piebalgs, Riekstiņš, Vaivars un Urbanovičs uzsāka savu noziedzīgo komjauniešu darbību, viņi bija par jaunu, lai čeka tos vervētu, bet kad tie paaugās, viņu sadarbība ar čeku iekļāvās to darba pienākumos.

Atbildēt

TYT

17.06.2018. 21:59

»

Idiots, vienrocīgā laupītāja - spēļu automāta,

upuris K. Seržants ir politisks līķis un tādu tur ir pilna Saeima. Vienīgi ZZS Brigmanis, Barča, Dūklavs, vecie čekisti, kas izkalpojās, stučījot citus, līdz kļuva par kompartijas īderiem - tie prot iztapt, savirknēt vārdus, zagt un maldināt, turpinot cionisma- komunisma iluminātu tradīcijas. Un tradīcija...


OK. Lai tā būtu. Bet ko tad Bunkum vajadzēja ar šo tipu runāt? Vai viņš bija no Mēness atlidojis un nezināja ar ko runā? Absolūti skaidrs, ka zināja ar ko runā. Tātad? Protams, viņa biroja darbinieki var uzstāt, ka "tur nav nekādu pamatu aizdomām," utt. Bet tas nav ticami. Nav un viss.

Atbildēt

Idiots, vienrocīgā laupītāja - spēļu automāta,

17.06.2018. 14:26

»

TYT

Nopietna problēma ir tā, ka biroja darbinieki paši ļoti labi saprot, ka saruna ar deputātu Seržantu visdrīzākais bija tieši tāda, kāda tā bija. Un to saprot arī sabiedrība. Šāda lieka spēlēšanās ar pieņēmumiem patiesībā nav īpaši gudra un arī nekādu papildus cieņu neraisa. Ir pilnīgi skaidrs, ka tā ...


upuris K. Seržants ir politisks līķis un tādu tur ir pilna Saeima. Vienīgi ZZS Brigmanis, Barča, Dūklavs, vecie čekisti, kas izkalpojās, stučījot citus, līdz kļuva par kompartijas īderiem - tie prot iztapt, savirknēt vārdus, zagt un maldināt, turpinot cionisma- komunisma iluminātu tradīcijas. Un tradīcija ir izskatīties konstruktīvam, abvēlīgam,realizējot destruktivitāti. Ne katrs to spēj izprast, kur nu realizēt. Pirmais tam nosacījums ir dziļš naids pret paša tautu.

Atbildēt

Mafija 90 un tagad

17.06.2018. 11:50

Analizējot esošo situāciju, 90 gados, ar jumta un mafijas organizēto noziedzību aktīvi cīnījās policija.Tagad, izrādās, Saeimā un valdībā atrodas jumta organizācijas un policija vairs nesaprot ar ko un par ko cīnīties, pašlaik mafiozās partijas, ar visiem iespējamajiem variantiem, darbojas savās interesēs,lai tikai saglabātu varu Latvijā. Ministrijās valda partiju ministri, kas aizstāv savas partijas intereses, bet ne taisnību. Mīļie cilvēki, neklausieties esošo partiju skaistajos vārdos,bet vērtējat padarīto.Vārdi un solījumi reklāmās, kur tiek tērēta mūsu nodokļu nauda, ir cīņas sastāvdaļa,lai nezaudētu esošo krēslu. Domājam ar galvu,par ko vēlēt rudenī.Pirmais svētīgais darbs jaunajai Saeimai būtu mainīt vēlēšanu sistēmu,samazināt birokrātisko aparātu, ministriju skaitu un sakārtot likumus. Pagaidām mums citas civilizētas iespējas nav.

Atbildēt

Z

17.06.2018. 11:37

Atkal četriem...... par papīru pāršķīrstīšanu piešķir 22000 mēnesī!Cik ilgi tas vēl turpināsies???

Atbildēt

>Jā, tikai viens arguments,

17.06.2018. 10:41

.. un kurš tad to sūdu spieda vispār kautko spēlēt, ar vai bez noteikumiem...?

Atbildēt

punkussa pīslis

17.06.2018. 10:38

ahujeķ, izrādās ka es tomēr biju "labais"

Atbildēt

TYT

17.06.2018. 00:58

Nopietna problēma ir tā, ka biroja darbinieki paši ļoti labi saprot, ka saruna ar deputātu Seržantu visdrīzākais bija tieši tāda, kāda tā bija. Un to saprot arī sabiedrība. Šāda lieka spēlēšanās ar pieņēmumiem patiesībā nav īpaši gudra un arī nekādu papildus cieņu neraisa. Ir pilnīgi skaidrs, ka tā tikšanās bija ar konkrētu mērķi un tur lielas šaubas nav. Nevajadzēja tagad sākt izlocīties, jo šobrīd izskatās, ka viņi paši sāka darīt to, ko pārmet citiem. Kopumā tā publikas daļa, kas nezina "virtuvi" netiks pārliecināta tik un tā, bet labi informētie skaidri tikai sāji pasmaidīs. Jo nopietnam juridiskajam birojam vajadzētu saprast arī kontekstu. Un izskatās, ka viņiem ar to nopietnas problēmas.

Atbildēt

to Labā slava

16.06.2018. 21:41

»

Labā slava

Tātad, par labo slavu un gaišo piemiņu. Lūdzu, nosauciet kaut vienu pēdējo piecu gadu M. Bunkus administrētu uzņēmumu, kurš tika atveseļots MAKSĀTNESPĒJAS PROCESA ADMINISTRĒŠANAS (tā taču viņam amats saucas) laikā? Kaut vienu


Vispār jau ciltstēva Mārča Ločmeļa radītais MNA kartelis, bija paredzēt negodīgo uzņēmēju interesēm, neatdot parādus kreditoriem un partneriem, ko veiksmīgi izmantoja bēdīgi slavenais Ķirsons. Loti bieži, iespējams arī Bunkuss gadījumā, juristi - noziedznieki vienlaikus strādāja uz abām pusēm un uzmeta abas.

Atbildēt

to Bunkus birojā

16.06.2018. 21:32

»

Bunkus birojā

nogalināts gudrākais. Kā LPSR VDK laikos. Visiem jādzīvo bailēs. Komunisms-cionisms joprojām. TM Dz. Rasnačs pārbiedēts atsaka bailēs no jautājumiem doties uz TV 24 Preses kluba tiešraidi


Nez vai tieslietu ministra pienākumos ietilpst nekavējoties ierasties, visur, kur tiek aicināts, bet mēsls, Dombrovskis, gan nomīza aiziet uz iepriekš jau sarunātu interviju pie Kaimiņa.

Atbildēt

rezumē

16.06.2018. 20:19

mafijas sakāvās

Atbildēt

canny

16.06.2018. 19:26

»

Drum

Bunkusam pietuvinātie plosās ;-). Laikam klienti sāk pazust


Kaa tad neplosiities, situaacijaa, kad krussteevs aizgaajis, nav stngraas un bargaas rokas, kas baro bljodlaizhas. Naaksies mekleet beidzot darbu, nevis feikot rindas un apiet sisteemu.

Atbildēt

Drum

16.06.2018. 19:21

Bunkusam pietuvinātie plosās ;-). Laikam klienti sāk pazust ;-).

Atbildēt

Alias

16.06.2018. 17:47

»

lauķis

Mārtiņš Bunkus - zinošs, neatlaidīgs un principiāls advokāts bija ļoti neērts oponents


"Zinošs" un "neatlaidīgs" - droši vien,citādi nebūtu kļuvis par overnight millionaire. "Principiāls" - jā,kādi nu kuram tie principi,dažs,acīmredzot,uzskata,ka zārkiem ir kabatas,ko patiesībā varētu teikt par visiem tiem daudzajiem,kuri gatavi rīt ar piecām rīklēm un iet pāri līķiem,atstājot aiz sevis tik daudz sapostītu likteņu. Citējot klasiķi, "ķieģeļi ne no tā,ne no šā nevienam uz galvas nekrīt"...bumerangs vienmēr atgriežas,agrāk vai vēlāk.

Atbildēt

Labā slava

16.06.2018. 17:16

Tātad, par labo slavu un gaišo piemiņu. Lūdzu, nosauciet kaut vienu pēdējo piecu gadu M. Bunkus administrētu uzņēmumu, kurš tika atveseļots MAKSĀTNESPĒJAS PROCESA ADMINISTRĒŠANAS (tā taču viņam amats saucas) laikā? Kaut vienu!!!

Atbildēt

Piena Zobs

16.06.2018. 16:23

Jūs biroja darbinieki arī dosieties tur pat kur jūsu kolēģis.
Agrāk vai vēlāk šīs pasaules gaitas būs jāizbeidz.
Naļiku un zeltu nepaņemsi līdzi, bet grēkus un vājības gan.
Padomājiet biroja darbinieki par eksistenciālismu un no tā visām izrietošajām sekām.

Atbildēt

Onka no jauns.lv

16.06.2018. 16:02

Cik daudziem cilvēkiem viņš ir palīdzējis pārvarēt maksātnespēju? Maksātnespēja jau nav bankrots un saprātīgi vadot saimniecisko darbību, daļā gadījumu ir iespēja to pārvarēt. Atceros to Jelgavas skolotāju kura, dēļ piena iepirkuma cenu krituma (11 santīmi), nespēja norēķināties ar banku. Pagāja 4, 5 mēneši un piena cenas atgriezās iepriekšējā līmenī (16 santīmi), bet ganāmpulks jau bija aizlaists gaļā, ferma un skolotājas māja atņemta un aizlaista ūtrupē. Tas viss vairāk izskatījās pēc cilvēka aplaupīšanas, pēc iespējas izpostīt ģimenei dzīvi un kādam par lētu naudu iegādāties māju, zemi , fermu. Saprotams, ja izvērtējot maksātnespējas situāciju, redzams ka īpašnieks ļaunprātīgi izšķiež līdzekļus, dzer, lieto narkotikas, ir spēļu zāļu atkarīgs, tad var saprast ka nekas labs nav gaidāms, bet ja ģimene strādā un no viņiem neatkarīgu iemeslu dēļ ir mainījusies iepirkuma cena, tad izeja jau gan bija jāmeklē. Tādas slepkavības jau nenotiek dzērumā, kāds cilvēks ir cietis nopietnus zaudējumus dēļ kāda cita cilvēka rīcības un neredzot iespēju situāciju atrisināt likumiskā veidā, risina to pēc savas izpratnes.

Atbildēt

canny

16.06.2018. 12:37

Te vietaa sakamais " Katrs sanjem pec nopelniem".

Atbildēt

Bunkus birojā

16.06.2018. 11:18

»

TYT

Bēdu nomāktie Bunkus biroja darbinieki liek sabiedrībai aizdomāties - par ko tieši Bunkus runāja tiekoties ar ZZS deputātu Seržantu? Par to kāpēc viņš pameta Degupunktu, ko uzlabot Latvijas cietumos vai kā uzlabot Latvijas Saeimas darba kvalitāti


nogalināts gudrākais. Kā LPSR VDK laikos. Visiem jādzīvo bailēs. Komunisms-cionisms joprojām. TM Dz. Rasnačs pārbiedēts atsaka bailēs no jautājumiem doties uz TV 24 Preses kluba tiešraidi.

Atbildēt

TYT

16.06.2018. 10:50

Bēdu nomāktie Bunkus biroja darbinieki liek sabiedrībai aizdomāties - par ko tieši Bunkus runāja tiekoties ar ZZS deputātu Seržantu? Par to kāpēc viņš pameta Degupunktu, ko uzlabot Latvijas cietumos vai kā uzlabot Latvijas Saeimas darba kvalitāti?

Atbildēt

no Jūrmalas

16.06.2018. 09:37

Bunkus kā jurists bija daudz gudrāks par šo nekaunīgo, rupjo populistu Gobzemu.
Vai pats neatceras kā pinās ar Jaunupu, kad nokļuva Tieslietu ministrijā un sāka vadīta maksātnespējas administratorus?
Vai pats neatceras, ka piedalījies vairākos ar rēderismu saistītos procesos?
Tagad pēc kolēģa nāves, kas sevi vairs nevar aizstāvēt, NE;IETIS Gobzems " bradā par līķiem" .

Atbildēt

lauķis

16.06.2018. 05:41

»

!

Bunkus bija parasts lielceļa laupītājs, vienīgā atšķirība , ka darbojas uzvalkā un kaklasaitē


Mārtiņš Bunkus - zinošs, neatlaidīgs un principiāls advokāts bija ļoti neērts oponents....
Nu ko tur vēl var teikt?

Atbildēt

ķuzis

16.06.2018. 04:17

Vai tā ir taisnība, ka Artusu Kaimiņu tā saucamajās saeimas vēlēšanās finansē aizkraukles bankas klauni?

Atbildēt

Olu kasītājs vecais

16.06.2018. 01:50

Un kasu vairākas reizes dienā-KAD SAGRIBAS un,kaut ne Tēvzemē okupētajà ar Krieviju

Atbildēt

Aizkraukles baņķieris eks

16.06.2018. 01:47

Un kā tad ar bankas pārņemšanu (reiderismu)...un te kaut kāds sīks šakkālis bukkus ielīda,vēl nošakaļoot...mēsls.
Vēsturi vajag zināt..olās ir spēks un tu pamuļķi kurš neesi kasijis olas-kas svešas olas...a es savas.

Atbildēt

sīkumi

16.06.2018. 01:02

no teksta: “..., lai nekādā gadījumā nepieļautu bankas piespiedu likvidāciju? Ir arī ļoti daudz citu neatbildētu jautājumu...”
Izskatās, ka “bankas piespiedu likvidācija” šim biroja darbiniekam likās pašsaprotama lieta savai “skaistajai” nākotnei Mežaparka mājā un Bentlijā, un notikušais netiek uz sevi attiecināts

Atbildēt

E.S.

15.06.2018. 22:01

...un kā ar ceļu būves mafiju?
Būs interesanti.....

Atbildēt

Meli

15.06.2018. 20:53

Nu,tad Bunkus attiecīgie biroja darbinieki presei varētu godīgi paskaidrot,kā tad viņi sareģistrējās administratoru rindā viens aiz otra. Kauns būtu tagad tēlot nezinīšus.Kuram vai kurai tad rokās nonāca pārējo paroles,kas ir unikālie kodi un nevienam nav nododami? Vai kļūdos? Jā, rindu elektroniski jauc 1Xceturksnī, bet vesels ceturksnis dotu Jums vēl iespēju kopīgi kādu rebi paveikt.Vai kļūdos?

Atbildēt

to vudrākais

15.06.2018. 20:37

»

Tieši vudrākos novāc,

Bunkus sāka liecināt KNAB par citiem un parKstīja sev nāves spriedumu. Maksāja viņš tiem no NA, kas prasīja, lai var turpināt shēmot. Novāca, jo varēja pastsstīt par tiesnešiem, kam maksāts, gan politiķiem. Viņš ticēja, ka visi spēlēs godīgi un katrs saņems pēc nopelniem. Vinš zināja par daudz...


Vienotības cilvēks Bunkus varēja tik vērienīgi shēmot, tāpēc, ka uz izdomātas apsūdzības un ķengājošu rakstu pamata Kozlovska kantoris Sprūda kungu ilgstoši noturēja cietumā. Kas viņu novāca: pašu savējie, lai tas klusētu, organizētā noziedzība, par to, ka pietiekoši nedalījās, vai kāds viņa uzmestais kreditors, izņemot dažus pediņus, nevienam citam nav zināms.

Atbildēt

atvaino ka pielabošu

15.06.2018. 19:13

»

!

Bunkus bija parasts lielceļa laupītājs, vienīgā atšķirība , ka darbojas uzvalkā un kaklasaitē


parasts ir pārāk labs vārds priekš bunkšķa. prasts laupītājs, tas jau skan manām ausīm tīkamāk. Ašradens jau ar bij tuvāk pieracies, lai starpnieki netraucē.

Atbildēt

O.Migla

15.06.2018. 19:11

Normàli. Savu neatdošu-svešu neņemšu. Pelni pats-nemānot.
Pretèji runàs AK-47.
Paldies Dievam-ir vēl normāli Cilvēki un vispār cilvèki Totalitàrajà Krievu FSB/KGB uzturētajà un kontrolētajā okupētajā teritorijà/LV!

Atbildēt

ei

15.06.2018. 18:35

Nošautais bija Bunkus nevis Bunkuss. Ne jau Bunkusa piemiņu bet Bunkus piemiņu. Skolā vajadzēja mācīties, nevis olas kasīt. Lielie spriedēji un gudrinieki, pat uzvārdu nejēdz izlasīt un uzrakstīt pareizajā locījumā.

Atbildēt

Neliešu nekrologa

15.06.2018. 18:17

izcilākā pērle:


Uzticamies tiesībsargājošo institūciju darbam un ticam, ka slepkavībā vainīgie tiks saukti pie atbildības. Kolēģa Mārtiņa Bunkus piemiņu aizstāvēsim mēs un neļausim to sabradāt.

Atbildēt

Tieši vudrākos novāc,

15.06.2018. 18:02

Bunkus sāka liecināt KNAB par citiem un parKstīja sev nāves spriedumu. Maksāja viņš tiem no NA, kas prasīja, lai var turpināt shēmot. Novāca, jo varēja pastsstīt par tiesnešiem, kam maksāts, gan politiķiem. Viņš ticēja, ka visi spēlēs godīgi un katrs saņems pēc nopelniem. Vinš zināja par daudz.

Atbildēt

Bet ja nu

15.06.2018. 16:48

Bet ja nu izrādās, ka Bunkus labās slavas trubadūrus un rakstus finansē ar kādai bankai jau atņemtu naudu. Ko tad?

Atbildēt

ciniķis

15.06.2018. 16:43

»

Jā, tikai viens arguments,

kad Bunkuss sevi nevar aistāvēt...


Viņu nogalināja paša alkatība. Uzrāvās ne uz tiem. Trāpījās tādi, kas netic mūsu tiesu varai, likuma spēkam un tam, ka "viņš neko nepārkāpa". Tā gadās. Ja būtu tik labs cilvēks kā te raksta, nevienam prātā neienāktu uz viņu šaut. Labus cilvēkus nenošauj kā suņus.

Atbildēt

TT

15.06.2018. 16:19

Nepārkāpa. Iespējams, taču to, ka procesus ietekmēja, turklāt izmantojot savus sakarus - pilnīgi noteikti. Slava par darījumu sakārtošanu ar VID pati par sevi nerodas. Tai vienmēr ir avots.
Dzīvē un sekas bieži vien ir likumsakarība darbībām dzīves laikā.
Arī Ļeņina darbus un nedarbus atceras, un slavina un nope. Tāds diemžēl ir publiski pamanāmas personas liktenis. Pat ja kādam tas sāp.

Atbildēt

!

15.06.2018. 16:13

Bunkus bija parasts lielceļa laupītājs, vienīgā atšķirība , ka darbojas uzvalkā un kaklasaitē!

Atbildēt

Jā, tikai viens arguments,

15.06.2018. 16:06

kad Bunkuss sevi nevar aistāvēt.

Kaut kā tūlīt pēc slepkavības nomelnot M. Bunkusa piemiņu metās tieši LTV Panorāma, paziņojot, ka notikusi rēķinu kārtošana. Kā lai nerodas naids pret šādu valsti, ja tā ar sabiedriskā medija starpniecību nomelno personu, kas nespēj sevi aizstāvēt.

M. Bunkusu nogalināja šī valsts iekārta. M. Bunkuss spēlēja pēc tās izvirzītiem noteikumiem, tos nepārkāpa.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...