Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:33


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

jaa

30.05.2011. 14:01

Kamdēļ Jūs viņu saucat par čigānzēnu? Jau kādu gadu atpakaļ, viena sieviete no Jēkabpils zvanīja uz raidījumu "Brīvais mikrafons" unapgalvoja ka viņa ļoti labi pazinusi Aivariņa tēvu - tautība ebrejs!

Atbildēt

Nika

29.05.2011. 17:11

Vai tad hūte aptīs ar pirkstu arī angļu justīciju?

Bet par Sudrabas simpātijām pret ļoti ļoti bagātiem cilvēkiem, mēs zinām pēc KNABa priekšnieka Loskutova ātras novākšanas ar viņas palīdzīgo roku. Tātad, sanāk,ka arī šai kundzei godīgi cilvēki nepatīk. Īstenībā Valsts Kontrole ir 'tukša' iestāde- to ko Sudraba šad tad paziņo,mēs paši zinām.Tāda veida VK nav vajadzīga, nav nekāda pienesuma valstij,tika iestāde ar varenām algām. Un viss.

Atbildēt

gnīda

29.05.2011. 15:01

Ir jauki lasīt šo informāciju,bet nekādi negribu saprast kāpēc tā tiek pasniegta selektīvi.
Tiesas process taču Anglijas tiesā ir uzsākts pret Stepanovu un & un galvenie apsūdzētie šai lietā ir viņi. Kāpēc informācija par šo kungu nodarījumiem un procesa gaita netiek atspoguļota tik pat konsekventi kā tas tiek darīts ar Lembergu? Kopš kura laika viņi no atbildētājiem pārkvalificēti par lieciniekiem? Jeb Vienotības sponsori automātiski tiek PASARGĀTI NO PUBLICITĀTES un ATBILDĪBAS?
Darbojoties kopā ar Lembergu arī peļņa tika dalīta uz galviņām. Valstij tika nozagti stipri vien vairāk miljonu kā pieder vienam Lembergam.

Atbildēt

OPSĀĀĀ

29.05.2011. 14:37

TO ZAGLI VAJADZĒTU IESPUNDĒT KĀDĀ ARĀBU CIETUMĀ UN PALAIST PĪLI,KA ŠITAIS NEIEREDZ KORĀNU!VARAT VIENREIZ MINĒT,CIK DAUDZ NO TĀ CIETUMA PĒC TAM IZNESTU?

Atbildēt

sss

25.05.2011. 22:09

Dzelzs jākaļ karsta!

Atbildēt

R

25.05.2011. 22:08

Lembis iedomājās, ka UK tiesā varēs muļķoties kā LV... Naivulis. Izdupsēs viens un divi.

Atbildēt

par

25.05.2011. 18:04

ja jau grib, lai tiesa Latvija, tad ir vainigs, nav vairs jasaubas, bet te varetu vel ,,krukities,, un melot, melot, melot.....

Atbildēt

kur var izlasīt?

24.05.2011. 14:19

Lūdzu paskaidrojiet, kas mums vēl jāgaida sakarā ar Lemberga lietu līdz 26.maijam. Par kādiem papildus pierādījumiem iet runa? Kur par to kas rakstīts?

Atbildēt

Bolīvijietis

23.05.2011. 19:58

Paņemieit priekšā galveno liecinieku Junkeru.Man čoms viņu atika Mexico.

Atbildēt

he, he

23.05.2011. 11:41

čigānzēns lokās un lavierē kā tik var :)) latvijā, kur visu nosaka nauda un sakari, tas viņam izdodas jau kuro gadu, bet kā būs englandē ?

Atbildēt

a411

22.05.2011. 23:26

Aivariņš-vērdiņa Ansis? Jautājums:kurš stāv aiz "japāņu" aizdevējiem?!Bajāns un balalaika varētu tik pieņemti kā jāpāņu nacionālas mūzikas skolas instrumenti tikai gadījumā, kad Kļučusopka kļūtu par Kremļa skursteni...

Atbildēt

haralds

22.05.2011. 19:50

par ko to Lembergu taisās lopināt un zvērināt un vēl Englandē, neiebraucu, bet saprotama lieta, nekādas ziņas par lieliem čiekuriem, VIP'iem un ĻIP'iem nedrīkst noplūst Latvijas medijiem un sabiedrībai!

Atbildēt

kaķa smiekli>TanteSidra

22.05.2011. 11:09

pilnīgi manas domas par "Zvaigzni ABC" - un nekas nemainās. Bet vēl apbrīnojamāk ir tas, ka pielāgojoties skolotāju ērtībām, vecāki turpina pirkt šīs faktiski bērnu attīstību bremzējošās un degradējošās darba burtnīcas. Izglītības likums tās nemaz neprasa - bet Kilblokas labi ieeļļotais mehānisms darbojas ar lielu inerci. Kad es mūsu novada izglitības specialistei uzjautāju, kāpēc viņa nenorāda pedagogiem, ka lauku skolās lielas trūcības apstākļos varētu iztikt arī bez tās dārgās makulatūras, viņa spēja tikai nopīkstēt, ka tā skolotājiem esot ērtāk.
P.S. ceru, ka atpazini mani arī ar šo niku:)

Atbildēt

UNDO

22.05.2011. 09:53

:)
Tātad Lembis tomēr prasīja laiku, lai ierobežotu direktoru iiespējas atbrīvoties no uzņēmumiem... :). Bet pirms tam taču muldēja presē, ka ši uzņēmumi nav viņa... ! :D

Jautājums - vai tam zēnam ar hūti vispār var ticēt un vai vispār ir jēga ieklausīties tajā ko viņš vervelē presē?

Atbildēt

Haris

21.05.2011. 15:49

Īsti nesaprotu, kas tad mainīsies, kad Lembergu piespiedīs atzīties, kādi īpašumi viņam pieder?

Kaut ko atņems?
Tik un tā taču paliks leilākā daļa sazagtā. Ietekme saglabāsies MILZĪGA.

Pilsoņi vairs nebalsos par ZZS?
Smieklīgi. Balsos tāpat. Ventspils trotuārus un uzšķiņķotos pieclatniekus Ventspils pensionāriem taču neatņems.:)

Atbildēt

padomājiet!

21.05.2011. 12:45

Padomājiet, cik šim valsts nozadzējam drausmīga dzīve, cik daudz cilvēku viņu nicina un neieredz! Pašam jādomā shēmas kā apzagt citus, pēc tam - kā izlocīties, kā piekukuļot amatpersonas un tiesu.
Nauda maisiem, bet dzīve iet garām...nožēlojami...

Atbildēt

reku

21.05.2011. 08:35

Lembim Nobela premiju un visus iespejamos Latvijas blendukus ,ja Anglijas tiesu uzliks uz ausim!!!

Atbildēt

TanteSidra > degvīns,13:39

21.05.2011. 01:26

degvīns,13:39 _..vēl es gribētu redzēt tur arī, piemēram, Kilbloku, kura ar skolas grāmatu un burtnīcu bezcenām uztaisījās par miljonāri.._
~~~
es tev piekritu.
ta ir ljoti interesanta lieta kada veida, ar ko sadarbojoties Kilbloka uz macibu gramatu izdoshanu radija un notureja sev monopolstavokli ar valsts nekontroleti uzpustam cenam nu jau vairak ka 20 gadus.
shi lieta nakotne noteikti prasa izmekleshanu.

Atbildēt

Idiots

21.05.2011. 00:14

Laj dzivo c'iganiesis daudz laika jela Tvajka .

Atbildēt

Lelle-index

20.05.2011. 23:04

Nu tad jau visi konti būs nost un villas Vidusjūras krastos arī... Mož ka angļi būs tik godīgi un atgriezīs gandrīz miljardu Latvijas budžetam. Finks taču tā pareģoja...

Atbildēt

index

20.05.2011. 20:42

esot nozvērējis atbilstoši deklarācijai

Atbildēt

pamela

20.05.2011. 19:30

Glumais maita un supermelis.Šis redz esot valdošās koalīcijas pārstāvis!Kretībns!Arī te grib izbraukt uz stulb o vēlētāju skausta,tapēc arī izrāda tās aktivitātes.Tādu nošaut b ūtu par maz,jo žēl 9 gr.svina.

Atbildēt

degvīns

20.05.2011. 13:39

Vispār jau smieklīga tā koncentrēšanās uz vienu, divām, trijām personām, kam ir tie miljoni. To, starp citu, ieviesa miljonāres S. Ēlertes vadītā "Diena", bet viens otrs pats to pastiprināja ar aktīvu jaukšanos/līdzdalību valsts politikā. Tagad, kad Šķēle un Šlesers uz laiku vai vispār ir lūzeri politikā par viņiem vispār piemirstu, ja paši neatgadinātu, ka ir vēl dzīvi. Lembergs ir aktīvs politiskā teātra dalībnieks un tad nu visi suņi tiek viņam uzkārti. Ziniet, es labprāt lielāko daļu no tiem mūsu tranzītniekiem (varbūt visus) redzētu uz viena sola kopā ar Lembergu, sākot ar Stepanovu un beidzot ar Krūmiņu. Bet vēl es gribētu redzēt tur arī, piemēram, Kilboku, kura ar skolas grāmatu un burtnīcu bezcenām uztaisījās par miljonāri. Kilbloka ir pirmā, bet tādu ir pāris desmiti tajā vai citā jomā. Un es te nerakstu par privātās iniciatīvas apspiešanu, bet par t.s. ētiku, ko visu laiku viens apvainotājs vai viņa oponents piesauc. Tā nafta, no kuras iedzīvojās ne tikai A. L., bet daudzi, tomēr bija mirkļa labklājības ilūzija. Tiklīdz Krievija trubu aizvēra, tūdaļ hiēnas sāka dalīt pārpalikumu. Bet mācību grāmatas unciti ik dienu vai vismaz gadu nepieciešamie pakalpojumi jau ir stabila naudas ādere. Visiem komentētājiem var ieteikt uz brīdi piemirst, ka eksistē Lembergs, Stepanovs, Krūmiņš un citi, kas barojās no tranzītbiznesa. Kurš tad nāktu pirmajā vietā? Neiesaku izvirzīt nekustamo īpašumu spekulantus, jo viņu laimes mirklis bija īss, turklāt daudzi jau ir miskastē, ko sauc par bankrotu.

Atbildēt

Boldrix

20.05.2011. 12:51

Sudraba meklē ZZS atbalstu, Zatlers cīnās par visām PLL balsīm, katrs tirgojās ar to kas viņam ir. Mēs lamājam valdību un paliekma zaudētājos vienmēr, jo mēs neesam pie šprices. Un daudzi klaji arī atzīst, ka ko līdz viņiem būtu iespēja, tā nekādi principi netraucētu tikt pie bagātibas, un pēc tam visiem spēkiem turēties pie varas.

Katram jāsāk ar sevi, vai tiešām, ja jūs redzētu miljoniem vērtu kompāniju, kuru var viegli pagrābt, jūs stāvētu malā vai pat ieteiktu valdībai labāku risinājumu, norādot uz izsaimniekošanas un korupcijas riskiem. Lemberga gadījums ir tāda pati čubināšanās zem segas kā puse valsts to dara, tikai tagad tas ir nācis klajā un mums ir pašiem kauns par sevi.

Atbildēt

papa to Boldrix

20.05.2011. 11:55

pat mūsu lielā taisnības mīlētāja Sudraba domā, ka hūte ir goda zellis. Portālā Kas jauns var iepazīties ar Sudrabas nodomu, ka ņemtu par premjeru šo goda zelli, ja viņa kļūtu prezidente.

Atbildēt

to es

20.05.2011. 11:33

Uzrādīt vai neuzrādīt Latvijas VID - am ir viena lieta, bet neuzrādīt Anglijai - pavisam cita. Būs melots vai nu vienai, vai otrai valstij. Ar no tā izrietošām sekām, kā lēš ap 135 miljoniem, kuri var zust.

Atbildēt

omite

20.05.2011. 11:13

Vai tiesam tam glumeklim hutei izdosies panakt,lai ievel vinam labveligu prezidentu- veci berzinu?

Atbildēt

es

20.05.2011. 10:44

Bet, ko tad īsti tā zvērēšana nozīmē? Ka visi aktīvi ir legāli iegūti? Vai kā?

Atbildēt

ha,

20.05.2011. 10:40

runājot Zalāna vārdiem, es vakaar pamatīgi "ierēcu", lasot komentāru pie Lemberga atklāsmes NRA! Tur viens asprātis ieteica Lemberga rakstu iztulkot un nosūtīt Anglijas tiesai, citādi tiesa var tā arī nekad neuzzināt, ka pieņēmusi Lembergam labvēlīgu lēmumu!

Atbildēt

Veidne

20.05.2011. 10:39

Liecināt ''Latvijas formā'' DDD Dikti gribētu redzēt tā Anglijas tiesneša seju, kad Lembja advokāts viņam neskaidroja, ko tas īsti nozīmē.
Diez vai mūsu tiesnešiem nekas nebūs sakām, ja Anglijas tiesa panāks savu? Drošvien arī skaidrosies ar ''Latvijas formu'' :)))

Atbildēt

kaķa smiekli>Boldrix

20.05.2011. 10:15

Protams, kopējais nācijas intelekts ir pazems, to nevar noliegt, jo lielai daļai cilvēku diemžēl, nepiemīt t.s. dabiskā intelektuālā zinātkāre. To neveicina arī degradētā vērtību skala, kas faktiski ir apgriezta otrādi. Bet laikam jau tās ir nenovēršamās globalizācijas sekas. Taču es tomēr uzskatu, ka 700 verdzības jūga gadi izkopa zināmas nācijas identitātes pazīmes. Lai izdzīvotu, bija jālokās kungu priekšā, savukārt protests varēja izpausties tikai čukstus un dainojot Tāpēc tagad esam TIK pacietīgi.

Atbildēt

Boldrix->kaķa smiekliem

20.05.2011. 09:54

Domāju, ka neeksistē tādas kalpa domāšanas, turklāt tā netiek nodota caur gēniem. Domāju, ka ir tikai cilvēka intelekts un viņa iespējas to realizēt. Iespējams, ka okupācija izsūtīšanas un bēgšana no Padomjus Savienības patīrija mūsu genofondu, savukārt vietā importēja cilvēkus ne no sabiedrības inteleiģences, bet drīzāk strādniekus.
Tā nu mēs visi kopā cenšamies, lai Latvija būtu labāka valsts :D

Atbildēt

kaķa smiekli>Boldrix

20.05.2011. 09:50

tas vispār ir kkāds Latvijas fenomens - laikam pie vainas vidējā latvieša polit- un ekonomiskā tumsonība kombinācijā ar gadsimtos iesakņojušos kalpu sindromu gēnu līmenī. nožēlojami.

Atbildēt

gaidīsim

20.05.2011. 09:43

Lūk, un tad pēc Grīničas laika plkst.16.00 20.maijā arī varēs turpināt PAMTOTAS debates par to, ko atbalsta vai neatbalsta ZZS kā prezidenta kandidātu, par KNAB - būt vai nebūt Vilnītim u.t.t..

Atbildēt

Lelle

20.05.2011. 09:43

"Tāpat advokāts pietiekami skaidri tiesai norādījis gan to, ka Lembergs vēloties tikt tiesāts nevis Anglijā, bet gan Latvijā,...

Tas nu gan ir kuriozs!!! Advokāts Anglijas tiesai norāda, ka hūtainis jātiesā Latvijas ķēķī, kur viss nopirkts. Jēzus Marija, cik gan tupi tie mūsu advokāti!

Atbildēt

mr. been.

20.05.2011. 09:15

ko dara sturi iedzits cilveks vai zvers? sak trakot. iespejams, ka pec tam nekas cits neatliks ka telot idiotu. ari tas ir variants.

Atbildēt

Boldrix

20.05.2011. 08:54

Domāju, ka tā ir Lemberga kā mahinatora agonija.
Taču, ja aktīvi tiešām nepieder viņam, bet būs sadāvināti radiem, draugiem paziņām, tad Anglijas tiesa tāpat neko nevarēs atņemt, pat ja Lembergs viņiem klaji samelos. Domāju arī Anlgijas tiesai šāds sprukstiņš nav gluži ikdiena un vēl pāris gadi līdz kaut kādam rezultātam būs jāgaida. Bet vissliktākajas šajā lietā ir tas, ka tiešām liela daļa cilvēku domā, ka Lembergs ir lāga zellis. Nu cilvēki ir vienkārši mazohisti, neko citu nevar no tā secināt.

Atbildēt

reāliste

20.05.2011. 08:54

Vai tiešām vienreiz tai nelietībai pienāks gals? Pašlaik vēl neticu, bet pateicoties Anglijas tiesai, cerību stars, beidzot ir parādījies. Varbūt, tiks vienreiz pielikts punkts arī Latvijas tiesu bezgalīgajam cirkam.
Gaidīsim, ticēsim un cerēsim, ka vienreiz spriedums būs pēc nopelniem, un nevis 10 gadu garumā, bet pavisam īsā laikā

Atbildēt

Juris.

20.05.2011. 08:23

Lembergs prognozējot nelabu iznākumu Anglijas tiesā, kam būs turpinājums Latvijā, kas nebūs lavēlīgs Lembergam, par katru cenu grib iedabūt prezidenta amatā savu cilvēku Bērziņu. KAd pienāks tā diena, tad caur prezidentu varēs kaut kā mīkstināt atbildību par pārkāpumiem, un notiesājoša lēmuma situācijā, apžēlošanu vai mīkstināšanu. Lembergam šodienas valdības pastāvēšana ir pie kājas. Viņām ir izdevīgāk haoss, jo tanī brīdī viņš spēs "pazaudēt" daudzko svarīgu no savas krimināllietas.

Atbildēt

tante Bauskā

20.05.2011. 01:49

Pietiek.com labi pastrādājis. Maniem empīriskajiem secinājumiem tagad ir faktoloģija

Atbildēt

Janka

20.05.2011. 00:46

Nevaru vien šim pasākumam beigas sagaidīt. Atkal atlika to liecināšanu. Āāāāātrāāk gribu.

Atbildēt

Termometrs

20.05.2011. 00:03

Apsūdzētā patiešo īpašumu temperatūra sasniegusi teju kritisko robežu. Anglija nav Latvija, tur pirkt, pārdot, iebiedēt, šantažēt tiesnešus un procesa virzītājus -prokurorus neizdosies. Izskatās pēc beigu sākuma.

Atbildēt

mangusts

19.05.2011. 23:51

kas ir lemberga advokati saja tiesas procesa?

Atbildēt

Roachford

19.05.2011. 23:45

Izskatas ka mazais lupsis ilgi vairs uz brivam kajam nebus.

Atbildēt

Purple rain

19.05.2011. 23:35

Zapad s nami.Zapad nam pomozhet.

Atbildēt

Varbūt

19.05.2011. 23:31

pietiek tēlot ... jēlo?

Atbildēt

?

19.05.2011. 22:54

Pēdējā laikā lembergs tēlo IDIOTU

Atbildēt

zivs

19.05.2011. 22:31

uz doto momentu lembergs ir savu panācis tiesa atlikta, laiks ir vinnēts ,pa to laiku tiks ievēlēts prezidents no zzs lietas bīdīsies tālāk .ja tiesa nebūtu atlikta prezidents būtu ne no zzs,un lietas arī sāktu bremzēties.

Atbildēt

alekss

19.05.2011. 21:48

nu šitam jābūt lielākajam pērienam lemberga vēsturē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...