Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

galējam kretīnam

16.10.2020. 16:05

»

idiotsam

Mani ar viņiem nekas nesaista, bet redzams, ka tu visur meklē un visur atrodi pedarastus. Streips meklē jaunus partnerus. Piesakies, nekautrējies


Ja ne tu pats, tad tavas sugas un saprāta brālis bija ievietojis komentāru:
idiotsam 16.10.2020. 10:19
"Tu te gribi iestāstīt, ka Latvijas streipi un rinkēviči ir krievi? Tad tu esi idiots un provokators."

Atbildēt

idiotsam

16.10.2020. 14:15

»

krievsam

Kas tevi saista ar streipiem un rinkēvičiem


Mani ar viņiem nekas nesaista, bet redzams, ka tu visur meklē un visur atrodi pedarastus. Streips meklē jaunus partnerus. Piesakies, nekautrējies:
https://www.apollo.lv/7086770/karlis-streips-atklati-par-savu-homoseksualitati-un-aicinajumu-citiem-iznakt-no-skapja

Atbildēt

idiotsam

16.10.2020. 13:38

»

krievsam

Ar apzīmējumu "pederasti", es nedomāju tikai tavu seksuālo orientāciju


Man orientācija tradicionālā, bet tev gan visur pedarasti rādās. Kas tevi tā viņos saista? Vai tik pats tāds neesi, vai arī ļoti gribi tāds būt?

Atbildēt

idiotam

16.10.2020. 13:09

»

krievsam

Latvijā smirdošie pederasti ir krievmīļi, kuri arī nav pelnījuši žēlastības


Tu pats smirdi un neārstējies. Tvaika ielas palāta tevi sen gaida. Tur tu varēsi ar krievsu pederastiem cīnīties, nevis internetu ar rupjībām te piesārņot.

Atbildēt

krievsam

16.10.2020. 09:53

»

idiotsam

Tu te gribi iestāstīt, ka Latvijas streipi un rinkēviči ir krievi? Tad tu esi idiots un provokators


Latvijā smirdošie pederasti ir krievmīļi, kuri arī nav pelnījuši žēlastības.

Atbildēt

Karlis

15.10.2020. 20:35

»

idiotam

Neviens negribētu būt Putina vai Lukašesku vietā, neskatoties uz to salaupītiem miljardiem, jo no visbaisākā soda abiem neizdosies izvairīties...


Par kādiem miljardiem tu runā?Nekad nevajag spriest par citiem pēc sevis Ja latvijā katrs deputāts vai ministrs pēc termiņa beigām kļūst miljonārs .vissi nav tādi ASV un ES drošības dienesti gadus 16 atpakaļ meklēja Putina .Lukašenko apslēptās bagātības pa visu pasauli lai varētu vērst pret viņiem krasas sankcijas un nekā neatrada Un vari man ticēt tās organizācijas māk meklēt.SANĀK KA TU ESI JEBNU PROVOKATORS JEBNU TUPS DAUNIS KURŠ IZPLATA VILTUS ZIŅAS

Atbildēt

fakts

15.10.2020. 14:41

»

kazmīzlim pietieklapsai

nestāv senjau


Uz jums, krievu pediņiem, tik tiešām nestāv.

Atbildēt

krievsam

15.10.2020. 14:40

»

labvēlis

tu,mūlāp,paskaties uz pedarastiju savā zemē


Pirms jums, civilizācijas atkritumiem, Latvijā par pederastiju nebija dzirdēts, jo to reizē ar Bizantijas sātanisko ideoloģiju ievazāja krievu popi: pederasti, sadisti un alkaši.

Atbildēt

to Yes

15.10.2020. 14:35

»

Yes

Kasīkļa mamma bija tik pretīga, ka viņas minets skaitījās kā anālais


Tava tēva, krievu militārista - deģenerāta minets arī skaitījās anālais, jo tā mutē vienmēr bija fekāliju paliekas.

Atbildēt

idiotam

15.10.2020. 14:32

»

Derdz

Laikam kasīklis vēlas būt līdzīgs lukašenko, ja rik citīgi raksta pēc savad ideoloģijas par visuma kārtību


Neviens negribētu būt Putina vai Lukašesku vietā, neskatoties uz to salaupītiem miljardiem, jo no visbaisākā soda abiem neizdosies izvairīties.
Šaška vismaz varēja padomāt par to, kādu galu ir ņēmuši Putina sakūdītie un beigās uzmestie izdzimteņi: Huseins, Miloševičs un Kadafi. Tas pats būs arī ar Asadu un Pašiņjanu.
Visvairāk savu senci nolādēs nabaga Koļeņka, jo tā vietā, lai bezrūpīgi tusētu ar bagātiem Rietumu jauniešiem, līdz pat Krievijas galam, dzīvos tur apsargāts, līdzās starptautiski meklētām padibenēm: Akajevam, Abašidzei, Georgadzei, Burdžanidzei, Borjkam Miloševičam, Janokovičam un baidīsies par savu dzīvību, bet pēc tam kāds to pārdos par miljonu un tad kirdik.

Atbildēt

to Q

15.10.2020. 14:15

»

Q

Šī pederasta kasmīsļa rakstus vairs nelasu, automātiski lieku mīnusu! Caur caurēm sapuvis līdz serdej ir šis naida raksteļu sacerētājs


Dirsā drāztiem krievu deģenerātiem nav citas nodarbes, kā vien Kasīklim salikt mīnusus.

Atbildēt

Kreisais

15.10.2020. 10:03

»

Ivo

Krievu pasaule ir gan krievija,gan baltkrievija,gan maskačkas un bolderājas bioatkritumi ..visi pēc tautības krievi..baltkrievu kā nacionalitātes nav un nekad nebija


Kā tu urļiks sevi nodevi;)) nacionalitāte.. latvieši saka - tautība. Tas ir pēc tavas matuškas nacionaļnosķ.

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 08:23

Krievu pasaule ir gan krievija,gan baltkrievija,gan maskačkas un bolderājas bioatkritumi ..visi pēc tautības krievi..baltkrievu kā nacionalitātes nav un nekad nebija..

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 08:17

Krievu pasaule pat nav noderīgu idiotu kopums,jo smadzeņu nav,rokas aug no pakaļas..visa kultūra un attīstība sastāv no vodka, vobla, sēmenes un trenuškas ..zoodārzs..

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 08:07

Neattīstitā,atpalikušo krievu pasaule ,bez molāles,tikuma, ir svešķermenis civilizācijā.šarikovi..ne cilvēki,Nē dzīvnieki

Atbildēt

Svētais Vazelīns

15.10.2020. 07:05

»

raksti isak !

kasiklis ir primitivs asv kolonizatoru propogandas apmaksats subjekts


Nemāci mani slīdēt!

Kasīklis ir kā spoža ceļa zvaigzne, kas rāda vienīgo iespējamo izeju Latviešu civilizācijai šajā tumšajā, slapjajā, ļaunuma un agresijas pārņemtajā laikā un vidē. Sākotnēji tas virziens var šķists pārsteidzoši nepareizs – kā gan krītot uz leju var tikt brīvībā un gaismā? Bet dabā tā iekārots, pat cērmes to zina un Kasīklis, protams.

Tavas domas ir primitīvas, apaļas un mazas kā zaķa spiras, bet manas, tādas, lai viņās var kārtīgi iekāpt un pat silti uz brīdi paliktu.

Atbildēt

raksti isak !

15.10.2020. 06:26

»

Svētais Vazelīns

Kasīklis ir augstākās raudzes un tīrākās sugas starptautisko un internacianālo lietu un vietu eksperts...


kasiklis ir primitivs asv kolonizatoru propogandas apmaksats subjekts.

Atbildēt

Tjanamin laukuma pieredze ka pozitivs piemers

15.10.2020. 06:23

»

Es

Lai realizētu savas iegribas bērna prātā nonākušais vecītis Lukašenko ir gatavs slepkavot pats savu tautu un ņirgāties par savas valsts jaunatni, kura vairs negrib dzīvot viņa izlolotajā krātiņā un savā visvarenībā ir aizgājis tik tālu, ka daudzi aizturētie tiek pakārti un viņu līķus slepeni dedzina...


Pret valsts apversuma organizatoriem Baltkrievija Lukasenko vajadzeja versties daudz noteiktak,vins par velu saprata par savu kludu koketejot ar rietumiem.Ja negribi klut par asv koloniju,tad kompromisi nedrikst tikt pielauti.

Atbildēt

lieciet

15.10.2020. 05:21

Lieciet tam vecam kroplim mieru.....

Atbildēt

Abrenes novads

15.10.2020. 03:58

Saglābts eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas leģendārais mersedess.

Atbildēt

Yes

14.10.2020. 23:48

Kasīkļa mamma bija tik pretīga, ka viņas minets skaitījās kā anālais

Atbildēt

Svētais Vazelīns

14.10.2020. 23:25

Kasīklis ir augstākās raudzes un tīrākās sugas starptautisko un internacianālo lietu un vietu eksperts.

Viņš vienīgais uzdrošinās atklāt visu patiesību par dižo Krievzemi, Baltkrieviju un citām sūdu mītnes vietām uz spraugām. Ikreiz nepacietībā gaidu kārtējo Kasīkļa kunga daudzkārtaino politiski intelektuālās konditorejas darinājumu, ko publicē dziļi cienījamā pietiek.com redakcija (jo Twitter garos palagus neņem pretī).

Visuredzošā Kasīkļa modrās acs, no kuras neviena kaunuma uts, kas uzdrošināsies šķībi paskatīties uz mūsu valsti, neizspruks nepamanīta un tūlīt trāpīs melnajā sarakstā.

Tā visu mūžu domāji, ka tumsa apkārt ir kantaina, bet paraugoties no ārpuses, saprati, kas tas ir tikai piepirsts finiera skapis.

Šalom un āmen.

Atbildēt

Aldis

14.10.2020. 22:06

»

interesanti

ka man neizdevās nomīnusot rakstu


Droši vien tavai troļļu fabrikai ir viena IP adrese un kāds cits cirvis jau uzlika mīnusu. Man pluss gan bez grūtībām sanāca. Droši vien tā ir valdošā kliķe, kura šmauc cilvēkus.

Atbildēt

Aldis

14.10.2020. 22:04

»

Q

Šī pederasta kasmīsļa rakstus vairs nelasu, automātiski lieku mīnusu! Caur caurēm sapuvis līdz serdej ir šis naida raksteļu sacerētājs


Un kuru te interesē tavs analfabēta viedoklis par tēmu, kurā tu esi infantils? Viens labums gan ir no tādiem kā tu- tu padari visus Kasīkļa oponentus līdzīgi debīlus, kā tu pats.

Atbildēt

Tironis

14.10.2020. 19:46

Kamēr Latvija savas zelta rezerves veiksmīgi 20 gados paspēja notralināt tādu Kasīkļu pavadībā un tagad par to klusē.
Tikmēr Lukašenko valsts zelta krājumus pieckāršoja līdz 50tonnām.Tikai totāli idioti var mēģināt apgalvot, ka viņa vadībā valsts neattīstās.

Atbildēt

Mx

14.10.2020. 18:53

»

ASV protektorāts Latvija

Tie neattīstītie ir šogad ievākuši otru lielāko graudaugu ražu Krievijas vēsturē. Krievija ir lielākais graudaugu eksportētājs pasaulē. Praktiski visa Latvijā izceptā maize ir izcepta no Krievijas graudiem un lielākā daļa automašīnas Latvijā brauc ar degvielu, kas izgatavota no Krievijā iegūtas naftas...


Ko Tu pajoliņ te muļķības gvelz?! Vispirms palasi par Krievijas graudu kvalitāti un kādiem nolūkiem citas valstis importē graudus no tavas Krievijas. Izskatās, ka par lopbarību un spirta ražošanu no nekvalitatīviem graudiem neko neesi dzirdējis. Pie reizes, painteresējies cik tūkstošus tonnas 1. kvalitātes kategorijas kviešus Krievija pati importē.

Atbildēt

Es

14.10.2020. 18:50

Lai realizētu savas iegribas bērna prātā nonākušais vecītis Lukašenko ir gatavs slepkavot pats savu tautu un ņirgāties par savas valsts jaunatni, kura vairs negrib dzīvot viņa izlolotajā krātiņā un savā visvarenībā ir aizgājis tik tālu, ka daudzi aizturētie tiek pakārti un viņu līķus slepeni dedzina, tas tiešām ir demokrātijas kalngals. Jājautā, vai tiem nezvēriem policajiem, kas to dara ir ģimenes, vai viņiem ir mātes un vai viņas zina, ar ko dēli nodarbojas un ja zina, kā jūtas.

Atbildēt

Es

14.10.2020. 18:38

Lukašenko ir pārāk aizrāvies savā pasaulītē, kuru uztur Krievija un kura ir ļoti tāla no realitātes. Jo tās preces, kas tiek tur ražotas būs absolūti konkurēt nespējīgas un nevienam nevajadzīgas, kad izejvielas vajadzēs pirkt par pasaules cenām un nevarēs vairs izmantot beztiesīgu vergu darbaspēku.Jāsaka, ka arī ar visu peisprici, politiskos nolūkos no Krievijas, daudz kas tur tiek ražots tikai ražošanas pēc, lai būtu ko darīt, līdzīgi, kā tas bija pie arī mums krievu okupācijas laikā.

Atbildēt

Mx

14.10.2020. 18:36

Lukašenko ir nekas cits, kā Krievijas gubernators ar īpašu statusu. Savukārt, tā saucamā Baltkrievijas armija ir nekas cits, kā Krievijas kara apgabals, kura uzdevumi ir piesegt Krievijas rietumu un ziemeļrietumu buferzonu. Un, viss tas lētais teātris ar trim mājsaimniecēm - opozicionārēm, agri vai vēlu beigsies ar militārām provokācijām uz Baltijas valstu robežām.

Atbildēt

ROFLMAO

14.10.2020. 18:16

»

baltais

Pret tādiem, kuri "protestētāji met akmeņus, pudeles, ceļ barikādes un dedzina riepas." batja vēl pārāk maigi izturas! Turies, batja, latviešu vairums ir par tevi


Nebāz savu pimpi Baltkrievijā, kasīkli!

Par Lukašenko ir balsojuši vairāk baltkrievu, nekā latvieši jebkad nobalsotu par leviatānu, kuru iecēla 61 partiju saeimas kleptokrāts.

Atbildēt

cilveks444

14.10.2020. 17:48

1.Jā, tautas vienotība ir būtiskākais faktors, bet jautājums paliek: kurš uzvarēja prezidenta vēlēšanās? Ja Lukašenko, tad ne tās lielākās tautas daļas protesti nav arguments, lai Tihanovska, kurai pakaļ velkas pamatīga netīrumu šleife, bet, kura ir kā raustāma marionete Rietumu rokās, tiktu kronēta par prezidentu.

2. Kā Lukašenko nosargāt leģitīmi iegūtu varu, ja pieņemam, ka par viņu ir nobalsojuši vairākums, pat, ja tie būtu tikai 55%-60%? Kādas viņam tiesības ļaut pārņemt varu citiem, ja tie, kas par Lukašenko balsojuši, ir paļāvušies uz to, ka skaļāk bļaujošais mazākums nebūs arguments, lai aizslaucītu mēslainē viņu viedokli?

3. Nākamais! Mēs jau varam gavilēt un atbalstīt Baltkrievijas opozīciju, tomēr jāņem vērā daži būtiski faktori. Lukašenko bija mūsu partneris, mēs ar viņu, ar Baltkrieviju sastrādājāmies, bet mūsu politiķi ir sagrāvuši gan banku sistēmu, gan pilnā sparā grauj tranzītu. Ko tālāk?

4. Kariņš nosvīdušām brillēm auro, ka naudas ir vairāk, kā jebkad, bet Ārstu Ētikas komisija lemj, ka vecos atslēgs no elpināšanas aparātiem, ja intensīvās terapijas gultas samazināsies līdz 10%. Linkaits vispār izturas, kā nepieskaitāms, un paziņo, ka bez nodokļa vecajiem auto, jaunu vilcienu Latvijā nebūs. Paralēli ir sagrauts dzelzceļa elektrifikācijas projekts.

5. Bet nauda taču esot, vismaz melnajā caurumā airBaltica to gāz iekšā riekšavām vien. Partijām arī miljoni ripo kabatās. Tomēr VID ārdās un ir gatavi izspiest pēdējo sulu no Latvijas uzņēmējiem, jo, redz, kaut kas neiet, kā nākas. Sak, līdzekļu trūkst? Ko? Tikko 4 vai pat vairāk miljardi bija pieejami ekonomikas attīstīšanai, bet nu – pļurkš?

6. Kamēr Latvija straujā tempā iet pa burbuli, kāds viltvārdis, kurš iesēdies prezidenta krēslā, cem augšā Vēsturisko zemju likumu. Kas viņš tāds? No kurienes nācis, kādus mērķus un uzdevumus pilda? Par Lukašenko balsoja tauta, bet šo – ar lielu stīvēšanos un kaprīzēm no viltvārža puses koalīcijas darboņi. Nieks uz visas vai lielākās tautas daļas fona. Bet Lukašenko slikts, šis albs un derīgs?

7. Nu, ja tā godīgi, ko? Un cik balsotu par viltvārdi, ja tautai Latvijā beidzot atļautu vēlēt prezidentu? Cik? Ar vislielāko varbūtību – nospiedošs mazākums, ko kliķe arī labi zina, un tieši tāpēc neļauj tautai balsot par Latvijas Valsts prezidentu. Ja būtu vairākums, tad zinot kliķes viltīgumu, šie uzreiz mestu jau ne pirmo reizi kažoku uz otru pusi un teiktu, ka, redz, nu tauta ir nobriedusi balsot par Latvijas Valsts prezidentu.

8. Tālāk. Baltkrievijā notiek nelāgas lietas. Tas ir fakts, cilvēkus vajā, dauza un represē. Bet fakts, ka arī protestētāji-provokatori met molotova kokteiļus, draud drošības struktūru darbiniekiem un viņu ģimenēm. Tātad scenārijs ir gribēts līdzīgs Ukrainai. Bet Lukašenko nekur nebēgs, tā prezidentam arī ir jārīkojas. Un var iesmiet, ka viņš staigā ar automātu, bet katrs, kurs gribēs linčot Lukašenko, zinās, ka mirs.

9. Ko vēlos sacīt? Neesmu liels eksperts Baltkrievijas lietās, bet uzklausu cilvēkus, kuri, manuprāt, par Baltkrieviju zina pietiekoši daudz. Viņu domas dalās, tās nav viennozīmīgas. Jā, Lukašenko ir par ilgu amatā. Varbūt. Bet kādas ir alternatīvas? Tihanovska? Smieklīgi. Jā, viņa varētu būt par prezidenti, bet tad Baltkrieviju gaida sekojošs liktenis.

10. Iznīcināta rūpniecība, maksimāli sagrauta, cenu celšanās ievērojama, cilvēku pamešanu Baltkrieviju, anarhija un haoss, nemieri un kašķi, oligarhu slānis, pasaules mega korporāciju pilnīga vara pār Baltkrieviju, milzu valsts parāds, cenu celšanās arī uz resursiem, kolonijas statuss. Vai Baltkrievijai un baltkrieviem (litviniem, par kādiem tie daudzi sevi uzskata) to vajag?

Atbildēt

Sietlas tautas republika

14.10.2020. 17:35

»

forcemajeure

labprāt palasītos kasīkļa apcerējumu par bildi USA vai Katalonijā vai Kosovā vai DĀR vai Irākā vai Libānā vai citā kādā karstā punktā


Labprat ierametu bildi sev uz rakstamgalda ,ka kasiklis buco negeriem kajas Portlenda,sava sapnu zeme asv !

Atbildēt

?

14.10.2020. 17:33

»

ha-ha

Tihanovska uztādīja ultimātu Lukašenko. Ja viņš neatteiksies no prezidenta pilnvarām, tauta izies ielās, sekos visu valsti aptveroši streiki un Lukašenko padzīs ar varu...


tikanovskai ir izraelas un lietuvas pilsoniba ,bet vai tihanovskai ir ari Baltkrievijas pilsoniba,uz to pagaidam neatbild neviens intereta resurss?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.10.2020. 17:13

»

Ivo

Gan krievijas pederastijā,gan baltkrievijā dzīvo pamatā krievi..9.maija atkritumi .abās valstīs slepkavas un necilvēkiem ir varoņi..kaut kā grūti pozitīvi pret viņiem attiekties. Vienīgais labums ka baltkrievija rada spriedzi krievijas pederastijas cūkām..tas ir labi


Tie neattīstītie ir šogad ievākuši otru lielāko graudaugu ražu Krievijas vēsturē. Krievija ir lielākais graudaugu eksportētājs pasaulē. Praktiski visa Latvijā izceptā maize ir izcepta no Krievijas graudiem un lielākā daļa automašīnas Latvijā brauc ar degvielu, kas izgatavota no Krievijā iegūtas naftas, bet cik graudaugus šogad ir ievākuši attīstītie un izglītotie latvieši?

Atbildēt

Alfredo Strossners

14.10.2020. 17:09

»

s

Kasīklis vienmēr taisnību raksta. Turklāt to vienmēr arī pamato. Turklāt viņa izteiksmes stils ir racionāls, pārdomāts. Varbūt kādreiz viņa prognozes nav precīzas, bet tas ir normāli...


Kasīklis ir humoristiskās literatūras ģēnijs. Tādi literatūras dižgari kā Marks Tvens un Hemingvejs nobāl viņa priekšā. Nu kā kaut ko tādu var vispār sacerēt :))

Atbildēt

baltais

14.10.2020. 17:07

Pret tādiem, kuri "protestētāji met akmeņus, pudeles, ceļ barikādes un dedzina riepas." batja vēl pārāk maigi izturas! Turies, batja, latviešu vairums ir par tevi!

Atbildēt

forcemajeure

14.10.2020. 16:40

labprāt palasītos kasīkļa apcerējumu par bildi USA vai Katalonijā vai Kosovā vai DĀR vai Irākā vai Libānā vai citā kādā karstā punktā

Atbildēt

ha-ha

14.10.2020. 16:26

Tihanovska uztādīja ultimātu Lukašenko. Ja viņš neatteiksies no prezidenta pilnvarām, tauta izies ielās, sekos visu valsti aptveroši streiki un Lukašenko padzīs ar varu.
Kad Lukašenko izraidīja Tihanovsku no Baltkrievijas, viņš ceļa naudai kundzei iedeva 15 ooo dolārus, tas starp citu.
Patiesībā tiek izvirzīti ārvalstu atbalstīti teroristiski lozungi. Vairs nav runa par vēlēšanām un vēlēšanu rezultātiem. Vienīgā kandidāte ir mājsaimniece - Tihanovska, kuru uztur Eiropas valstu valdības.
Daži eksperti iesaka Lukašenko izlaist no apcietinājma mūsdienu dekabristes vīru, lai viņš sievu ved pie prāta!
Kasīkli, kā Francijā dzeltenajām vestēm sokas? Nav kāda ziņa? Vai anerikāņi piemērotu mūsdienu Žannu vēl nav makronam piemeklējuši?

Atbildēt

Kašķis

14.10.2020. 16:13

»

Ivo

Gan krievijas pederastijā,gan baltkrievijā dzīvo pamatā krievi..9.maija atkritumi .abās valstīs slepkavas un necilvēkiem ir varoņi..kaut kā grūti pozitīvi pret viņiem attiekties. Vienīgais labums ka baltkrievija rada spriedzi krievijas pederastijas cūkām..tas ir labi


Muģila, ej izmazgā zobus un uzreiz pie ārsta. Bet labāk aizrijies sava žultspūšļa plīsuma rezultātā, jeb pakaries, lai mēs varētu to godam nosvinēt. Fašistu-aizsargu pabira.

Atbildēt

Kasīkli,

14.10.2020. 16:07

Šuplinska un Vīņķele?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....