Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

galējam kretīnam

16.10.2020. 16:05

»

idiotsam

Mani ar viņiem nekas nesaista, bet redzams, ka tu visur meklē un visur atrodi pedarastus. Streips meklē jaunus partnerus. Piesakies, nekautrējies


Ja ne tu pats, tad tavas sugas un saprāta brālis bija ievietojis komentāru:
idiotsam 16.10.2020. 10:19
"Tu te gribi iestāstīt, ka Latvijas streipi un rinkēviči ir krievi? Tad tu esi idiots un provokators."

Atbildēt

idiotsam

16.10.2020. 14:15

»

krievsam

Kas tevi saista ar streipiem un rinkēvičiem


Mani ar viņiem nekas nesaista, bet redzams, ka tu visur meklē un visur atrodi pedarastus. Streips meklē jaunus partnerus. Piesakies, nekautrējies:
https://www.apollo.lv/7086770/karlis-streips-atklati-par-savu-homoseksualitati-un-aicinajumu-citiem-iznakt-no-skapja

Atbildēt

idiotsam

16.10.2020. 13:38

»

krievsam

Ar apzīmējumu "pederasti", es nedomāju tikai tavu seksuālo orientāciju


Man orientācija tradicionālā, bet tev gan visur pedarasti rādās. Kas tevi tā viņos saista? Vai tik pats tāds neesi, vai arī ļoti gribi tāds būt?

Atbildēt

idiotam

16.10.2020. 13:09

»

krievsam

Latvijā smirdošie pederasti ir krievmīļi, kuri arī nav pelnījuši žēlastības


Tu pats smirdi un neārstējies. Tvaika ielas palāta tevi sen gaida. Tur tu varēsi ar krievsu pederastiem cīnīties, nevis internetu ar rupjībām te piesārņot.

Atbildēt

krievsam

16.10.2020. 09:53

»

idiotsam

Tu te gribi iestāstīt, ka Latvijas streipi un rinkēviči ir krievi? Tad tu esi idiots un provokators


Latvijā smirdošie pederasti ir krievmīļi, kuri arī nav pelnījuši žēlastības.

Atbildēt

Karlis

15.10.2020. 20:35

»

idiotam

Neviens negribētu būt Putina vai Lukašesku vietā, neskatoties uz to salaupītiem miljardiem, jo no visbaisākā soda abiem neizdosies izvairīties...


Par kādiem miljardiem tu runā?Nekad nevajag spriest par citiem pēc sevis Ja latvijā katrs deputāts vai ministrs pēc termiņa beigām kļūst miljonārs .vissi nav tādi ASV un ES drošības dienesti gadus 16 atpakaļ meklēja Putina .Lukašenko apslēptās bagātības pa visu pasauli lai varētu vērst pret viņiem krasas sankcijas un nekā neatrada Un vari man ticēt tās organizācijas māk meklēt.SANĀK KA TU ESI JEBNU PROVOKATORS JEBNU TUPS DAUNIS KURŠ IZPLATA VILTUS ZIŅAS

Atbildēt

fakts

15.10.2020. 14:41

»

kazmīzlim pietieklapsai

nestāv senjau


Uz jums, krievu pediņiem, tik tiešām nestāv.

Atbildēt

krievsam

15.10.2020. 14:40

»

labvēlis

tu,mūlāp,paskaties uz pedarastiju savā zemē


Pirms jums, civilizācijas atkritumiem, Latvijā par pederastiju nebija dzirdēts, jo to reizē ar Bizantijas sātanisko ideoloģiju ievazāja krievu popi: pederasti, sadisti un alkaši.

Atbildēt

to Yes

15.10.2020. 14:35

»

Yes

Kasīkļa mamma bija tik pretīga, ka viņas minets skaitījās kā anālais


Tava tēva, krievu militārista - deģenerāta minets arī skaitījās anālais, jo tā mutē vienmēr bija fekāliju paliekas.

Atbildēt

idiotam

15.10.2020. 14:32

»

Derdz

Laikam kasīklis vēlas būt līdzīgs lukašenko, ja rik citīgi raksta pēc savad ideoloģijas par visuma kārtību


Neviens negribētu būt Putina vai Lukašesku vietā, neskatoties uz to salaupītiem miljardiem, jo no visbaisākā soda abiem neizdosies izvairīties.
Šaška vismaz varēja padomāt par to, kādu galu ir ņēmuši Putina sakūdītie un beigās uzmestie izdzimteņi: Huseins, Miloševičs un Kadafi. Tas pats būs arī ar Asadu un Pašiņjanu.
Visvairāk savu senci nolādēs nabaga Koļeņka, jo tā vietā, lai bezrūpīgi tusētu ar bagātiem Rietumu jauniešiem, līdz pat Krievijas galam, dzīvos tur apsargāts, līdzās starptautiski meklētām padibenēm: Akajevam, Abašidzei, Georgadzei, Burdžanidzei, Borjkam Miloševičam, Janokovičam un baidīsies par savu dzīvību, bet pēc tam kāds to pārdos par miljonu un tad kirdik.

Atbildēt

to Q

15.10.2020. 14:15

»

Q

Šī pederasta kasmīsļa rakstus vairs nelasu, automātiski lieku mīnusu! Caur caurēm sapuvis līdz serdej ir šis naida raksteļu sacerētājs


Dirsā drāztiem krievu deģenerātiem nav citas nodarbes, kā vien Kasīklim salikt mīnusus.

Atbildēt

Kreisais

15.10.2020. 10:03

»

Ivo

Krievu pasaule ir gan krievija,gan baltkrievija,gan maskačkas un bolderājas bioatkritumi ..visi pēc tautības krievi..baltkrievu kā nacionalitātes nav un nekad nebija


Kā tu urļiks sevi nodevi;)) nacionalitāte.. latvieši saka - tautība. Tas ir pēc tavas matuškas nacionaļnosķ.

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 08:23

Krievu pasaule ir gan krievija,gan baltkrievija,gan maskačkas un bolderājas bioatkritumi ..visi pēc tautības krievi..baltkrievu kā nacionalitātes nav un nekad nebija..

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 08:17

Krievu pasaule pat nav noderīgu idiotu kopums,jo smadzeņu nav,rokas aug no pakaļas..visa kultūra un attīstība sastāv no vodka, vobla, sēmenes un trenuškas ..zoodārzs..

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 08:07

Neattīstitā,atpalikušo krievu pasaule ,bez molāles,tikuma, ir svešķermenis civilizācijā.šarikovi..ne cilvēki,Nē dzīvnieki

Atbildēt

Svētais Vazelīns

15.10.2020. 07:05

»

raksti isak !

kasiklis ir primitivs asv kolonizatoru propogandas apmaksats subjekts


Nemāci mani slīdēt!

Kasīklis ir kā spoža ceļa zvaigzne, kas rāda vienīgo iespējamo izeju Latviešu civilizācijai šajā tumšajā, slapjajā, ļaunuma un agresijas pārņemtajā laikā un vidē. Sākotnēji tas virziens var šķists pārsteidzoši nepareizs – kā gan krītot uz leju var tikt brīvībā un gaismā? Bet dabā tā iekārots, pat cērmes to zina un Kasīklis, protams.

Tavas domas ir primitīvas, apaļas un mazas kā zaķa spiras, bet manas, tādas, lai viņās var kārtīgi iekāpt un pat silti uz brīdi paliktu.

Atbildēt

raksti isak !

15.10.2020. 06:26

»

Svētais Vazelīns

Kasīklis ir augstākās raudzes un tīrākās sugas starptautisko un internacianālo lietu un vietu eksperts...


kasiklis ir primitivs asv kolonizatoru propogandas apmaksats subjekts.

Atbildēt

Tjanamin laukuma pieredze ka pozitivs piemers

15.10.2020. 06:23

»

Es

Lai realizētu savas iegribas bērna prātā nonākušais vecītis Lukašenko ir gatavs slepkavot pats savu tautu un ņirgāties par savas valsts jaunatni, kura vairs negrib dzīvot viņa izlolotajā krātiņā un savā visvarenībā ir aizgājis tik tālu, ka daudzi aizturētie tiek pakārti un viņu līķus slepeni dedzina...


Pret valsts apversuma organizatoriem Baltkrievija Lukasenko vajadzeja versties daudz noteiktak,vins par velu saprata par savu kludu koketejot ar rietumiem.Ja negribi klut par asv koloniju,tad kompromisi nedrikst tikt pielauti.

Atbildēt

lieciet

15.10.2020. 05:21

Lieciet tam vecam kroplim mieru.....

Atbildēt

Abrenes novads

15.10.2020. 03:58

Saglābts eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas leģendārais mersedess.

Atbildēt

Yes

14.10.2020. 23:48

Kasīkļa mamma bija tik pretīga, ka viņas minets skaitījās kā anālais

Atbildēt

Svētais Vazelīns

14.10.2020. 23:25

Kasīklis ir augstākās raudzes un tīrākās sugas starptautisko un internacianālo lietu un vietu eksperts.

Viņš vienīgais uzdrošinās atklāt visu patiesību par dižo Krievzemi, Baltkrieviju un citām sūdu mītnes vietām uz spraugām. Ikreiz nepacietībā gaidu kārtējo Kasīkļa kunga daudzkārtaino politiski intelektuālās konditorejas darinājumu, ko publicē dziļi cienījamā pietiek.com redakcija (jo Twitter garos palagus neņem pretī).

Visuredzošā Kasīkļa modrās acs, no kuras neviena kaunuma uts, kas uzdrošināsies šķībi paskatīties uz mūsu valsti, neizspruks nepamanīta un tūlīt trāpīs melnajā sarakstā.

Tā visu mūžu domāji, ka tumsa apkārt ir kantaina, bet paraugoties no ārpuses, saprati, kas tas ir tikai piepirsts finiera skapis.

Šalom un āmen.

Atbildēt

Aldis

14.10.2020. 22:06

»

interesanti

ka man neizdevās nomīnusot rakstu


Droši vien tavai troļļu fabrikai ir viena IP adrese un kāds cits cirvis jau uzlika mīnusu. Man pluss gan bez grūtībām sanāca. Droši vien tā ir valdošā kliķe, kura šmauc cilvēkus.

Atbildēt

Aldis

14.10.2020. 22:04

»

Q

Šī pederasta kasmīsļa rakstus vairs nelasu, automātiski lieku mīnusu! Caur caurēm sapuvis līdz serdej ir šis naida raksteļu sacerētājs


Un kuru te interesē tavs analfabēta viedoklis par tēmu, kurā tu esi infantils? Viens labums gan ir no tādiem kā tu- tu padari visus Kasīkļa oponentus līdzīgi debīlus, kā tu pats.

Atbildēt

Tironis

14.10.2020. 19:46

Kamēr Latvija savas zelta rezerves veiksmīgi 20 gados paspēja notralināt tādu Kasīkļu pavadībā un tagad par to klusē.
Tikmēr Lukašenko valsts zelta krājumus pieckāršoja līdz 50tonnām.Tikai totāli idioti var mēģināt apgalvot, ka viņa vadībā valsts neattīstās.

Atbildēt

Mx

14.10.2020. 18:53

»

ASV protektorāts Latvija

Tie neattīstītie ir šogad ievākuši otru lielāko graudaugu ražu Krievijas vēsturē. Krievija ir lielākais graudaugu eksportētājs pasaulē. Praktiski visa Latvijā izceptā maize ir izcepta no Krievijas graudiem un lielākā daļa automašīnas Latvijā brauc ar degvielu, kas izgatavota no Krievijā iegūtas naftas...


Ko Tu pajoliņ te muļķības gvelz?! Vispirms palasi par Krievijas graudu kvalitāti un kādiem nolūkiem citas valstis importē graudus no tavas Krievijas. Izskatās, ka par lopbarību un spirta ražošanu no nekvalitatīviem graudiem neko neesi dzirdējis. Pie reizes, painteresējies cik tūkstošus tonnas 1. kvalitātes kategorijas kviešus Krievija pati importē.

Atbildēt

Es

14.10.2020. 18:50

Lai realizētu savas iegribas bērna prātā nonākušais vecītis Lukašenko ir gatavs slepkavot pats savu tautu un ņirgāties par savas valsts jaunatni, kura vairs negrib dzīvot viņa izlolotajā krātiņā un savā visvarenībā ir aizgājis tik tālu, ka daudzi aizturētie tiek pakārti un viņu līķus slepeni dedzina, tas tiešām ir demokrātijas kalngals. Jājautā, vai tiem nezvēriem policajiem, kas to dara ir ģimenes, vai viņiem ir mātes un vai viņas zina, ar ko dēli nodarbojas un ja zina, kā jūtas.

Atbildēt

Es

14.10.2020. 18:38

Lukašenko ir pārāk aizrāvies savā pasaulītē, kuru uztur Krievija un kura ir ļoti tāla no realitātes. Jo tās preces, kas tiek tur ražotas būs absolūti konkurēt nespējīgas un nevienam nevajadzīgas, kad izejvielas vajadzēs pirkt par pasaules cenām un nevarēs vairs izmantot beztiesīgu vergu darbaspēku.Jāsaka, ka arī ar visu peisprici, politiskos nolūkos no Krievijas, daudz kas tur tiek ražots tikai ražošanas pēc, lai būtu ko darīt, līdzīgi, kā tas bija pie arī mums krievu okupācijas laikā.

Atbildēt

Mx

14.10.2020. 18:36

Lukašenko ir nekas cits, kā Krievijas gubernators ar īpašu statusu. Savukārt, tā saucamā Baltkrievijas armija ir nekas cits, kā Krievijas kara apgabals, kura uzdevumi ir piesegt Krievijas rietumu un ziemeļrietumu buferzonu. Un, viss tas lētais teātris ar trim mājsaimniecēm - opozicionārēm, agri vai vēlu beigsies ar militārām provokācijām uz Baltijas valstu robežām.

Atbildēt

ROFLMAO

14.10.2020. 18:16

»

baltais

Pret tādiem, kuri "protestētāji met akmeņus, pudeles, ceļ barikādes un dedzina riepas." batja vēl pārāk maigi izturas! Turies, batja, latviešu vairums ir par tevi


Nebāz savu pimpi Baltkrievijā, kasīkli!

Par Lukašenko ir balsojuši vairāk baltkrievu, nekā latvieši jebkad nobalsotu par leviatānu, kuru iecēla 61 partiju saeimas kleptokrāts.

Atbildēt

cilveks444

14.10.2020. 17:48

1.Jā, tautas vienotība ir būtiskākais faktors, bet jautājums paliek: kurš uzvarēja prezidenta vēlēšanās? Ja Lukašenko, tad ne tās lielākās tautas daļas protesti nav arguments, lai Tihanovska, kurai pakaļ velkas pamatīga netīrumu šleife, bet, kura ir kā raustāma marionete Rietumu rokās, tiktu kronēta par prezidentu.

2. Kā Lukašenko nosargāt leģitīmi iegūtu varu, ja pieņemam, ka par viņu ir nobalsojuši vairākums, pat, ja tie būtu tikai 55%-60%? Kādas viņam tiesības ļaut pārņemt varu citiem, ja tie, kas par Lukašenko balsojuši, ir paļāvušies uz to, ka skaļāk bļaujošais mazākums nebūs arguments, lai aizslaucītu mēslainē viņu viedokli?

3. Nākamais! Mēs jau varam gavilēt un atbalstīt Baltkrievijas opozīciju, tomēr jāņem vērā daži būtiski faktori. Lukašenko bija mūsu partneris, mēs ar viņu, ar Baltkrieviju sastrādājāmies, bet mūsu politiķi ir sagrāvuši gan banku sistēmu, gan pilnā sparā grauj tranzītu. Ko tālāk?

4. Kariņš nosvīdušām brillēm auro, ka naudas ir vairāk, kā jebkad, bet Ārstu Ētikas komisija lemj, ka vecos atslēgs no elpināšanas aparātiem, ja intensīvās terapijas gultas samazināsies līdz 10%. Linkaits vispār izturas, kā nepieskaitāms, un paziņo, ka bez nodokļa vecajiem auto, jaunu vilcienu Latvijā nebūs. Paralēli ir sagrauts dzelzceļa elektrifikācijas projekts.

5. Bet nauda taču esot, vismaz melnajā caurumā airBaltica to gāz iekšā riekšavām vien. Partijām arī miljoni ripo kabatās. Tomēr VID ārdās un ir gatavi izspiest pēdējo sulu no Latvijas uzņēmējiem, jo, redz, kaut kas neiet, kā nākas. Sak, līdzekļu trūkst? Ko? Tikko 4 vai pat vairāk miljardi bija pieejami ekonomikas attīstīšanai, bet nu – pļurkš?

6. Kamēr Latvija straujā tempā iet pa burbuli, kāds viltvārdis, kurš iesēdies prezidenta krēslā, cem augšā Vēsturisko zemju likumu. Kas viņš tāds? No kurienes nācis, kādus mērķus un uzdevumus pilda? Par Lukašenko balsoja tauta, bet šo – ar lielu stīvēšanos un kaprīzēm no viltvārža puses koalīcijas darboņi. Nieks uz visas vai lielākās tautas daļas fona. Bet Lukašenko slikts, šis albs un derīgs?

7. Nu, ja tā godīgi, ko? Un cik balsotu par viltvārdi, ja tautai Latvijā beidzot atļautu vēlēt prezidentu? Cik? Ar vislielāko varbūtību – nospiedošs mazākums, ko kliķe arī labi zina, un tieši tāpēc neļauj tautai balsot par Latvijas Valsts prezidentu. Ja būtu vairākums, tad zinot kliķes viltīgumu, šie uzreiz mestu jau ne pirmo reizi kažoku uz otru pusi un teiktu, ka, redz, nu tauta ir nobriedusi balsot par Latvijas Valsts prezidentu.

8. Tālāk. Baltkrievijā notiek nelāgas lietas. Tas ir fakts, cilvēkus vajā, dauza un represē. Bet fakts, ka arī protestētāji-provokatori met molotova kokteiļus, draud drošības struktūru darbiniekiem un viņu ģimenēm. Tātad scenārijs ir gribēts līdzīgs Ukrainai. Bet Lukašenko nekur nebēgs, tā prezidentam arī ir jārīkojas. Un var iesmiet, ka viņš staigā ar automātu, bet katrs, kurs gribēs linčot Lukašenko, zinās, ka mirs.

9. Ko vēlos sacīt? Neesmu liels eksperts Baltkrievijas lietās, bet uzklausu cilvēkus, kuri, manuprāt, par Baltkrieviju zina pietiekoši daudz. Viņu domas dalās, tās nav viennozīmīgas. Jā, Lukašenko ir par ilgu amatā. Varbūt. Bet kādas ir alternatīvas? Tihanovska? Smieklīgi. Jā, viņa varētu būt par prezidenti, bet tad Baltkrieviju gaida sekojošs liktenis.

10. Iznīcināta rūpniecība, maksimāli sagrauta, cenu celšanās ievērojama, cilvēku pamešanu Baltkrieviju, anarhija un haoss, nemieri un kašķi, oligarhu slānis, pasaules mega korporāciju pilnīga vara pār Baltkrieviju, milzu valsts parāds, cenu celšanās arī uz resursiem, kolonijas statuss. Vai Baltkrievijai un baltkrieviem (litviniem, par kādiem tie daudzi sevi uzskata) to vajag?

Atbildēt

Sietlas tautas republika

14.10.2020. 17:35

»

forcemajeure

labprāt palasītos kasīkļa apcerējumu par bildi USA vai Katalonijā vai Kosovā vai DĀR vai Irākā vai Libānā vai citā kādā karstā punktā


Labprat ierametu bildi sev uz rakstamgalda ,ka kasiklis buco negeriem kajas Portlenda,sava sapnu zeme asv !

Atbildēt

?

14.10.2020. 17:33

»

ha-ha

Tihanovska uztādīja ultimātu Lukašenko. Ja viņš neatteiksies no prezidenta pilnvarām, tauta izies ielās, sekos visu valsti aptveroši streiki un Lukašenko padzīs ar varu...


tikanovskai ir izraelas un lietuvas pilsoniba ,bet vai tihanovskai ir ari Baltkrievijas pilsoniba,uz to pagaidam neatbild neviens intereta resurss?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.10.2020. 17:13

»

Ivo

Gan krievijas pederastijā,gan baltkrievijā dzīvo pamatā krievi..9.maija atkritumi .abās valstīs slepkavas un necilvēkiem ir varoņi..kaut kā grūti pozitīvi pret viņiem attiekties. Vienīgais labums ka baltkrievija rada spriedzi krievijas pederastijas cūkām..tas ir labi


Tie neattīstītie ir šogad ievākuši otru lielāko graudaugu ražu Krievijas vēsturē. Krievija ir lielākais graudaugu eksportētājs pasaulē. Praktiski visa Latvijā izceptā maize ir izcepta no Krievijas graudiem un lielākā daļa automašīnas Latvijā brauc ar degvielu, kas izgatavota no Krievijā iegūtas naftas, bet cik graudaugus šogad ir ievākuši attīstītie un izglītotie latvieši?

Atbildēt

Alfredo Strossners

14.10.2020. 17:09

»

s

Kasīklis vienmēr taisnību raksta. Turklāt to vienmēr arī pamato. Turklāt viņa izteiksmes stils ir racionāls, pārdomāts. Varbūt kādreiz viņa prognozes nav precīzas, bet tas ir normāli...


Kasīklis ir humoristiskās literatūras ģēnijs. Tādi literatūras dižgari kā Marks Tvens un Hemingvejs nobāl viņa priekšā. Nu kā kaut ko tādu var vispār sacerēt :))

Atbildēt

baltais

14.10.2020. 17:07

Pret tādiem, kuri "protestētāji met akmeņus, pudeles, ceļ barikādes un dedzina riepas." batja vēl pārāk maigi izturas! Turies, batja, latviešu vairums ir par tevi!

Atbildēt

forcemajeure

14.10.2020. 16:40

labprāt palasītos kasīkļa apcerējumu par bildi USA vai Katalonijā vai Kosovā vai DĀR vai Irākā vai Libānā vai citā kādā karstā punktā

Atbildēt

ha-ha

14.10.2020. 16:26

Tihanovska uztādīja ultimātu Lukašenko. Ja viņš neatteiksies no prezidenta pilnvarām, tauta izies ielās, sekos visu valsti aptveroši streiki un Lukašenko padzīs ar varu.
Kad Lukašenko izraidīja Tihanovsku no Baltkrievijas, viņš ceļa naudai kundzei iedeva 15 ooo dolārus, tas starp citu.
Patiesībā tiek izvirzīti ārvalstu atbalstīti teroristiski lozungi. Vairs nav runa par vēlēšanām un vēlēšanu rezultātiem. Vienīgā kandidāte ir mājsaimniece - Tihanovska, kuru uztur Eiropas valstu valdības.
Daži eksperti iesaka Lukašenko izlaist no apcietinājma mūsdienu dekabristes vīru, lai viņš sievu ved pie prāta!
Kasīkli, kā Francijā dzeltenajām vestēm sokas? Nav kāda ziņa? Vai anerikāņi piemērotu mūsdienu Žannu vēl nav makronam piemeklējuši?

Atbildēt

Kašķis

14.10.2020. 16:13

»

Ivo

Gan krievijas pederastijā,gan baltkrievijā dzīvo pamatā krievi..9.maija atkritumi .abās valstīs slepkavas un necilvēkiem ir varoņi..kaut kā grūti pozitīvi pret viņiem attiekties. Vienīgais labums ka baltkrievija rada spriedzi krievijas pederastijas cūkām..tas ir labi


Muģila, ej izmazgā zobus un uzreiz pie ārsta. Bet labāk aizrijies sava žultspūšļa plīsuma rezultātā, jeb pakaries, lai mēs varētu to godam nosvinēt. Fašistu-aizsargu pabira.

Atbildēt

Kasīkli,

14.10.2020. 16:07

Šuplinska un Vīņķele?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...