Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

galējam kretīnam

16.10.2020. 17:05

»

idiotsam

Mani ar viņiem nekas nesaista, bet redzams, ka tu visur meklē un visur atrodi pedarastus. Streips meklē jaunus partnerus. Piesakies, nekautrējies


Ja ne tu pats, tad tavas sugas un saprāta brālis bija ievietojis komentāru:
idiotsam 16.10.2020. 10:19
"Tu te gribi iestāstīt, ka Latvijas streipi un rinkēviči ir krievi? Tad tu esi idiots un provokators."

Atbildēt

idiotsam

16.10.2020. 15:15

»

krievsam

Kas tevi saista ar streipiem un rinkēvičiem


Mani ar viņiem nekas nesaista, bet redzams, ka tu visur meklē un visur atrodi pedarastus. Streips meklē jaunus partnerus. Piesakies, nekautrējies:
https://www.apollo.lv/7086770/karlis-streips-atklati-par-savu-homoseksualitati-un-aicinajumu-citiem-iznakt-no-skapja

Atbildēt

idiotsam

16.10.2020. 14:38

»

krievsam

Ar apzīmējumu "pederasti", es nedomāju tikai tavu seksuālo orientāciju


Man orientācija tradicionālā, bet tev gan visur pedarasti rādās. Kas tevi tā viņos saista? Vai tik pats tāds neesi, vai arī ļoti gribi tāds būt?

Atbildēt

idiotam

16.10.2020. 14:09

»

krievsam

Latvijā smirdošie pederasti ir krievmīļi, kuri arī nav pelnījuši žēlastības


Tu pats smirdi un neārstējies. Tvaika ielas palāta tevi sen gaida. Tur tu varēsi ar krievsu pederastiem cīnīties, nevis internetu ar rupjībām te piesārņot.

Atbildēt

krievsam

16.10.2020. 10:53

»

idiotsam

Tu te gribi iestāstīt, ka Latvijas streipi un rinkēviči ir krievi? Tad tu esi idiots un provokators


Latvijā smirdošie pederasti ir krievmīļi, kuri arī nav pelnījuši žēlastības.

Atbildēt

Karlis

15.10.2020. 21:35

»

idiotam

Neviens negribētu būt Putina vai Lukašesku vietā, neskatoties uz to salaupītiem miljardiem, jo no visbaisākā soda abiem neizdosies izvairīties...


Par kādiem miljardiem tu runā?Nekad nevajag spriest par citiem pēc sevis Ja latvijā katrs deputāts vai ministrs pēc termiņa beigām kļūst miljonārs .vissi nav tādi ASV un ES drošības dienesti gadus 16 atpakaļ meklēja Putina .Lukašenko apslēptās bagātības pa visu pasauli lai varētu vērst pret viņiem krasas sankcijas un nekā neatrada Un vari man ticēt tās organizācijas māk meklēt.SANĀK KA TU ESI JEBNU PROVOKATORS JEBNU TUPS DAUNIS KURŠ IZPLATA VILTUS ZIŅAS

Atbildēt

fakts

15.10.2020. 15:41

»

kazmīzlim pietieklapsai

nestāv senjau


Uz jums, krievu pediņiem, tik tiešām nestāv.

Atbildēt

krievsam

15.10.2020. 15:40

»

labvēlis

tu,mūlāp,paskaties uz pedarastiju savā zemē


Pirms jums, civilizācijas atkritumiem, Latvijā par pederastiju nebija dzirdēts, jo to reizē ar Bizantijas sātanisko ideoloģiju ievazāja krievu popi: pederasti, sadisti un alkaši.

Atbildēt

to Yes

15.10.2020. 15:35

»

Yes

Kasīkļa mamma bija tik pretīga, ka viņas minets skaitījās kā anālais


Tava tēva, krievu militārista - deģenerāta minets arī skaitījās anālais, jo tā mutē vienmēr bija fekāliju paliekas.

Atbildēt

idiotam

15.10.2020. 15:32

»

Derdz

Laikam kasīklis vēlas būt līdzīgs lukašenko, ja rik citīgi raksta pēc savad ideoloģijas par visuma kārtību


Neviens negribētu būt Putina vai Lukašesku vietā, neskatoties uz to salaupītiem miljardiem, jo no visbaisākā soda abiem neizdosies izvairīties.
Šaška vismaz varēja padomāt par to, kādu galu ir ņēmuši Putina sakūdītie un beigās uzmestie izdzimteņi: Huseins, Miloševičs un Kadafi. Tas pats būs arī ar Asadu un Pašiņjanu.
Visvairāk savu senci nolādēs nabaga Koļeņka, jo tā vietā, lai bezrūpīgi tusētu ar bagātiem Rietumu jauniešiem, līdz pat Krievijas galam, dzīvos tur apsargāts, līdzās starptautiski meklētām padibenēm: Akajevam, Abašidzei, Georgadzei, Burdžanidzei, Borjkam Miloševičam, Janokovičam un baidīsies par savu dzīvību, bet pēc tam kāds to pārdos par miljonu un tad kirdik.

Atbildēt

to Q

15.10.2020. 15:15

»

Q

Šī pederasta kasmīsļa rakstus vairs nelasu, automātiski lieku mīnusu! Caur caurēm sapuvis līdz serdej ir šis naida raksteļu sacerētājs


Dirsā drāztiem krievu deģenerātiem nav citas nodarbes, kā vien Kasīklim salikt mīnusus.

Atbildēt

Kreisais

15.10.2020. 11:03

»

Ivo

Krievu pasaule ir gan krievija,gan baltkrievija,gan maskačkas un bolderājas bioatkritumi ..visi pēc tautības krievi..baltkrievu kā nacionalitātes nav un nekad nebija


Kā tu urļiks sevi nodevi;)) nacionalitāte.. latvieši saka - tautība. Tas ir pēc tavas matuškas nacionaļnosķ.

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 09:23

Krievu pasaule ir gan krievija,gan baltkrievija,gan maskačkas un bolderājas bioatkritumi ..visi pēc tautības krievi..baltkrievu kā nacionalitātes nav un nekad nebija..

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 09:17

Krievu pasaule pat nav noderīgu idiotu kopums,jo smadzeņu nav,rokas aug no pakaļas..visa kultūra un attīstība sastāv no vodka, vobla, sēmenes un trenuškas ..zoodārzs..

Atbildēt

Ivo

15.10.2020. 09:07

Neattīstitā,atpalikušo krievu pasaule ,bez molāles,tikuma, ir svešķermenis civilizācijā.šarikovi..ne cilvēki,Nē dzīvnieki

Atbildēt

Svētais Vazelīns

15.10.2020. 08:05

»

raksti isak !

kasiklis ir primitivs asv kolonizatoru propogandas apmaksats subjekts


Nemāci mani slīdēt!

Kasīklis ir kā spoža ceļa zvaigzne, kas rāda vienīgo iespējamo izeju Latviešu civilizācijai šajā tumšajā, slapjajā, ļaunuma un agresijas pārņemtajā laikā un vidē. Sākotnēji tas virziens var šķists pārsteidzoši nepareizs – kā gan krītot uz leju var tikt brīvībā un gaismā? Bet dabā tā iekārots, pat cērmes to zina un Kasīklis, protams.

Tavas domas ir primitīvas, apaļas un mazas kā zaķa spiras, bet manas, tādas, lai viņās var kārtīgi iekāpt un pat silti uz brīdi paliktu.

Atbildēt

raksti isak !

15.10.2020. 07:26

»

Svētais Vazelīns

Kasīklis ir augstākās raudzes un tīrākās sugas starptautisko un internacianālo lietu un vietu eksperts...


kasiklis ir primitivs asv kolonizatoru propogandas apmaksats subjekts.

Atbildēt

Tjanamin laukuma pieredze ka pozitivs piemers

15.10.2020. 07:23

»

Es

Lai realizētu savas iegribas bērna prātā nonākušais vecītis Lukašenko ir gatavs slepkavot pats savu tautu un ņirgāties par savas valsts jaunatni, kura vairs negrib dzīvot viņa izlolotajā krātiņā un savā visvarenībā ir aizgājis tik tālu, ka daudzi aizturētie tiek pakārti un viņu līķus slepeni dedzina...


Pret valsts apversuma organizatoriem Baltkrievija Lukasenko vajadzeja versties daudz noteiktak,vins par velu saprata par savu kludu koketejot ar rietumiem.Ja negribi klut par asv koloniju,tad kompromisi nedrikst tikt pielauti.

Atbildēt

lieciet

15.10.2020. 06:21

Lieciet tam vecam kroplim mieru.....

Atbildēt

Abrenes novads

15.10.2020. 04:58

Saglābts eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas leģendārais mersedess.

Atbildēt

Yes

15.10.2020. 00:48

Kasīkļa mamma bija tik pretīga, ka viņas minets skaitījās kā anālais

Atbildēt

Svētais Vazelīns

15.10.2020. 00:25

Kasīklis ir augstākās raudzes un tīrākās sugas starptautisko un internacianālo lietu un vietu eksperts.

Viņš vienīgais uzdrošinās atklāt visu patiesību par dižo Krievzemi, Baltkrieviju un citām sūdu mītnes vietām uz spraugām. Ikreiz nepacietībā gaidu kārtējo Kasīkļa kunga daudzkārtaino politiski intelektuālās konditorejas darinājumu, ko publicē dziļi cienījamā pietiek.com redakcija (jo Twitter garos palagus neņem pretī).

Visuredzošā Kasīkļa modrās acs, no kuras neviena kaunuma uts, kas uzdrošināsies šķībi paskatīties uz mūsu valsti, neizspruks nepamanīta un tūlīt trāpīs melnajā sarakstā.

Tā visu mūžu domāji, ka tumsa apkārt ir kantaina, bet paraugoties no ārpuses, saprati, kas tas ir tikai piepirsts finiera skapis.

Šalom un āmen.

Atbildēt

Aldis

14.10.2020. 23:06

»

interesanti

ka man neizdevās nomīnusot rakstu


Droši vien tavai troļļu fabrikai ir viena IP adrese un kāds cits cirvis jau uzlika mīnusu. Man pluss gan bez grūtībām sanāca. Droši vien tā ir valdošā kliķe, kura šmauc cilvēkus.

Atbildēt

Aldis

14.10.2020. 23:04

»

Q

Šī pederasta kasmīsļa rakstus vairs nelasu, automātiski lieku mīnusu! Caur caurēm sapuvis līdz serdej ir šis naida raksteļu sacerētājs


Un kuru te interesē tavs analfabēta viedoklis par tēmu, kurā tu esi infantils? Viens labums gan ir no tādiem kā tu- tu padari visus Kasīkļa oponentus līdzīgi debīlus, kā tu pats.

Atbildēt

Tironis

14.10.2020. 20:46

Kamēr Latvija savas zelta rezerves veiksmīgi 20 gados paspēja notralināt tādu Kasīkļu pavadībā un tagad par to klusē.
Tikmēr Lukašenko valsts zelta krājumus pieckāršoja līdz 50tonnām.Tikai totāli idioti var mēģināt apgalvot, ka viņa vadībā valsts neattīstās.

Atbildēt

Mx

14.10.2020. 19:53

»

ASV protektorāts Latvija

Tie neattīstītie ir šogad ievākuši otru lielāko graudaugu ražu Krievijas vēsturē. Krievija ir lielākais graudaugu eksportētājs pasaulē. Praktiski visa Latvijā izceptā maize ir izcepta no Krievijas graudiem un lielākā daļa automašīnas Latvijā brauc ar degvielu, kas izgatavota no Krievijā iegūtas naftas...


Ko Tu pajoliņ te muļķības gvelz?! Vispirms palasi par Krievijas graudu kvalitāti un kādiem nolūkiem citas valstis importē graudus no tavas Krievijas. Izskatās, ka par lopbarību un spirta ražošanu no nekvalitatīviem graudiem neko neesi dzirdējis. Pie reizes, painteresējies cik tūkstošus tonnas 1. kvalitātes kategorijas kviešus Krievija pati importē.

Atbildēt

Es

14.10.2020. 19:50

Lai realizētu savas iegribas bērna prātā nonākušais vecītis Lukašenko ir gatavs slepkavot pats savu tautu un ņirgāties par savas valsts jaunatni, kura vairs negrib dzīvot viņa izlolotajā krātiņā un savā visvarenībā ir aizgājis tik tālu, ka daudzi aizturētie tiek pakārti un viņu līķus slepeni dedzina, tas tiešām ir demokrātijas kalngals. Jājautā, vai tiem nezvēriem policajiem, kas to dara ir ģimenes, vai viņiem ir mātes un vai viņas zina, ar ko dēli nodarbojas un ja zina, kā jūtas.

Atbildēt

Es

14.10.2020. 19:38

Lukašenko ir pārāk aizrāvies savā pasaulītē, kuru uztur Krievija un kura ir ļoti tāla no realitātes. Jo tās preces, kas tiek tur ražotas būs absolūti konkurēt nespējīgas un nevienam nevajadzīgas, kad izejvielas vajadzēs pirkt par pasaules cenām un nevarēs vairs izmantot beztiesīgu vergu darbaspēku.Jāsaka, ka arī ar visu peisprici, politiskos nolūkos no Krievijas, daudz kas tur tiek ražots tikai ražošanas pēc, lai būtu ko darīt, līdzīgi, kā tas bija pie arī mums krievu okupācijas laikā.

Atbildēt

Mx

14.10.2020. 19:36

Lukašenko ir nekas cits, kā Krievijas gubernators ar īpašu statusu. Savukārt, tā saucamā Baltkrievijas armija ir nekas cits, kā Krievijas kara apgabals, kura uzdevumi ir piesegt Krievijas rietumu un ziemeļrietumu buferzonu. Un, viss tas lētais teātris ar trim mājsaimniecēm - opozicionārēm, agri vai vēlu beigsies ar militārām provokācijām uz Baltijas valstu robežām.

Atbildēt

ROFLMAO

14.10.2020. 19:16

»

baltais

Pret tādiem, kuri "protestētāji met akmeņus, pudeles, ceļ barikādes un dedzina riepas." batja vēl pārāk maigi izturas! Turies, batja, latviešu vairums ir par tevi


Nebāz savu pimpi Baltkrievijā, kasīkli!

Par Lukašenko ir balsojuši vairāk baltkrievu, nekā latvieši jebkad nobalsotu par leviatānu, kuru iecēla 61 partiju saeimas kleptokrāts.

Atbildēt

cilveks444

14.10.2020. 18:48

1.Jā, tautas vienotība ir būtiskākais faktors, bet jautājums paliek: kurš uzvarēja prezidenta vēlēšanās? Ja Lukašenko, tad ne tās lielākās tautas daļas protesti nav arguments, lai Tihanovska, kurai pakaļ velkas pamatīga netīrumu šleife, bet, kura ir kā raustāma marionete Rietumu rokās, tiktu kronēta par prezidentu.

2. Kā Lukašenko nosargāt leģitīmi iegūtu varu, ja pieņemam, ka par viņu ir nobalsojuši vairākums, pat, ja tie būtu tikai 55%-60%? Kādas viņam tiesības ļaut pārņemt varu citiem, ja tie, kas par Lukašenko balsojuši, ir paļāvušies uz to, ka skaļāk bļaujošais mazākums nebūs arguments, lai aizslaucītu mēslainē viņu viedokli?

3. Nākamais! Mēs jau varam gavilēt un atbalstīt Baltkrievijas opozīciju, tomēr jāņem vērā daži būtiski faktori. Lukašenko bija mūsu partneris, mēs ar viņu, ar Baltkrieviju sastrādājāmies, bet mūsu politiķi ir sagrāvuši gan banku sistēmu, gan pilnā sparā grauj tranzītu. Ko tālāk?

4. Kariņš nosvīdušām brillēm auro, ka naudas ir vairāk, kā jebkad, bet Ārstu Ētikas komisija lemj, ka vecos atslēgs no elpināšanas aparātiem, ja intensīvās terapijas gultas samazināsies līdz 10%. Linkaits vispār izturas, kā nepieskaitāms, un paziņo, ka bez nodokļa vecajiem auto, jaunu vilcienu Latvijā nebūs. Paralēli ir sagrauts dzelzceļa elektrifikācijas projekts.

5. Bet nauda taču esot, vismaz melnajā caurumā airBaltica to gāz iekšā riekšavām vien. Partijām arī miljoni ripo kabatās. Tomēr VID ārdās un ir gatavi izspiest pēdējo sulu no Latvijas uzņēmējiem, jo, redz, kaut kas neiet, kā nākas. Sak, līdzekļu trūkst? Ko? Tikko 4 vai pat vairāk miljardi bija pieejami ekonomikas attīstīšanai, bet nu – pļurkš?

6. Kamēr Latvija straujā tempā iet pa burbuli, kāds viltvārdis, kurš iesēdies prezidenta krēslā, cem augšā Vēsturisko zemju likumu. Kas viņš tāds? No kurienes nācis, kādus mērķus un uzdevumus pilda? Par Lukašenko balsoja tauta, bet šo – ar lielu stīvēšanos un kaprīzēm no viltvārža puses koalīcijas darboņi. Nieks uz visas vai lielākās tautas daļas fona. Bet Lukašenko slikts, šis albs un derīgs?

7. Nu, ja tā godīgi, ko? Un cik balsotu par viltvārdi, ja tautai Latvijā beidzot atļautu vēlēt prezidentu? Cik? Ar vislielāko varbūtību – nospiedošs mazākums, ko kliķe arī labi zina, un tieši tāpēc neļauj tautai balsot par Latvijas Valsts prezidentu. Ja būtu vairākums, tad zinot kliķes viltīgumu, šie uzreiz mestu jau ne pirmo reizi kažoku uz otru pusi un teiktu, ka, redz, nu tauta ir nobriedusi balsot par Latvijas Valsts prezidentu.

8. Tālāk. Baltkrievijā notiek nelāgas lietas. Tas ir fakts, cilvēkus vajā, dauza un represē. Bet fakts, ka arī protestētāji-provokatori met molotova kokteiļus, draud drošības struktūru darbiniekiem un viņu ģimenēm. Tātad scenārijs ir gribēts līdzīgs Ukrainai. Bet Lukašenko nekur nebēgs, tā prezidentam arī ir jārīkojas. Un var iesmiet, ka viņš staigā ar automātu, bet katrs, kurs gribēs linčot Lukašenko, zinās, ka mirs.

9. Ko vēlos sacīt? Neesmu liels eksperts Baltkrievijas lietās, bet uzklausu cilvēkus, kuri, manuprāt, par Baltkrieviju zina pietiekoši daudz. Viņu domas dalās, tās nav viennozīmīgas. Jā, Lukašenko ir par ilgu amatā. Varbūt. Bet kādas ir alternatīvas? Tihanovska? Smieklīgi. Jā, viņa varētu būt par prezidenti, bet tad Baltkrieviju gaida sekojošs liktenis.

10. Iznīcināta rūpniecība, maksimāli sagrauta, cenu celšanās ievērojama, cilvēku pamešanu Baltkrieviju, anarhija un haoss, nemieri un kašķi, oligarhu slānis, pasaules mega korporāciju pilnīga vara pār Baltkrieviju, milzu valsts parāds, cenu celšanās arī uz resursiem, kolonijas statuss. Vai Baltkrievijai un baltkrieviem (litviniem, par kādiem tie daudzi sevi uzskata) to vajag?

Atbildēt

Sietlas tautas republika

14.10.2020. 18:35

»

forcemajeure

labprāt palasītos kasīkļa apcerējumu par bildi USA vai Katalonijā vai Kosovā vai DĀR vai Irākā vai Libānā vai citā kādā karstā punktā


Labprat ierametu bildi sev uz rakstamgalda ,ka kasiklis buco negeriem kajas Portlenda,sava sapnu zeme asv !

Atbildēt

?

14.10.2020. 18:33

»

ha-ha

Tihanovska uztādīja ultimātu Lukašenko. Ja viņš neatteiksies no prezidenta pilnvarām, tauta izies ielās, sekos visu valsti aptveroši streiki un Lukašenko padzīs ar varu...


tikanovskai ir izraelas un lietuvas pilsoniba ,bet vai tihanovskai ir ari Baltkrievijas pilsoniba,uz to pagaidam neatbild neviens intereta resurss?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.10.2020. 18:13

»

Ivo

Gan krievijas pederastijā,gan baltkrievijā dzīvo pamatā krievi..9.maija atkritumi .abās valstīs slepkavas un necilvēkiem ir varoņi..kaut kā grūti pozitīvi pret viņiem attiekties. Vienīgais labums ka baltkrievija rada spriedzi krievijas pederastijas cūkām..tas ir labi


Tie neattīstītie ir šogad ievākuši otru lielāko graudaugu ražu Krievijas vēsturē. Krievija ir lielākais graudaugu eksportētājs pasaulē. Praktiski visa Latvijā izceptā maize ir izcepta no Krievijas graudiem un lielākā daļa automašīnas Latvijā brauc ar degvielu, kas izgatavota no Krievijā iegūtas naftas, bet cik graudaugus šogad ir ievākuši attīstītie un izglītotie latvieši?

Atbildēt

Alfredo Strossners

14.10.2020. 18:09

»

s

Kasīklis vienmēr taisnību raksta. Turklāt to vienmēr arī pamato. Turklāt viņa izteiksmes stils ir racionāls, pārdomāts. Varbūt kādreiz viņa prognozes nav precīzas, bet tas ir normāli...


Kasīklis ir humoristiskās literatūras ģēnijs. Tādi literatūras dižgari kā Marks Tvens un Hemingvejs nobāl viņa priekšā. Nu kā kaut ko tādu var vispār sacerēt :))

Atbildēt

baltais

14.10.2020. 18:07

Pret tādiem, kuri "protestētāji met akmeņus, pudeles, ceļ barikādes un dedzina riepas." batja vēl pārāk maigi izturas! Turies, batja, latviešu vairums ir par tevi!

Atbildēt

forcemajeure

14.10.2020. 17:40

labprāt palasītos kasīkļa apcerējumu par bildi USA vai Katalonijā vai Kosovā vai DĀR vai Irākā vai Libānā vai citā kādā karstā punktā

Atbildēt

ha-ha

14.10.2020. 17:26

Tihanovska uztādīja ultimātu Lukašenko. Ja viņš neatteiksies no prezidenta pilnvarām, tauta izies ielās, sekos visu valsti aptveroši streiki un Lukašenko padzīs ar varu.
Kad Lukašenko izraidīja Tihanovsku no Baltkrievijas, viņš ceļa naudai kundzei iedeva 15 ooo dolārus, tas starp citu.
Patiesībā tiek izvirzīti ārvalstu atbalstīti teroristiski lozungi. Vairs nav runa par vēlēšanām un vēlēšanu rezultātiem. Vienīgā kandidāte ir mājsaimniece - Tihanovska, kuru uztur Eiropas valstu valdības.
Daži eksperti iesaka Lukašenko izlaist no apcietinājma mūsdienu dekabristes vīru, lai viņš sievu ved pie prāta!
Kasīkli, kā Francijā dzeltenajām vestēm sokas? Nav kāda ziņa? Vai anerikāņi piemērotu mūsdienu Žannu vēl nav makronam piemeklējuši?

Atbildēt

Kašķis

14.10.2020. 17:13

»

Ivo

Gan krievijas pederastijā,gan baltkrievijā dzīvo pamatā krievi..9.maija atkritumi .abās valstīs slepkavas un necilvēkiem ir varoņi..kaut kā grūti pozitīvi pret viņiem attiekties. Vienīgais labums ka baltkrievija rada spriedzi krievijas pederastijas cūkām..tas ir labi


Muģila, ej izmazgā zobus un uzreiz pie ārsta. Bet labāk aizrijies sava žultspūšļa plīsuma rezultātā, jeb pakaries, lai mēs varētu to godam nosvinēt. Fašistu-aizsargu pabira.

Atbildēt

Kasīkli,

14.10.2020. 17:07

Šuplinska un Vīņķele?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...