Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Kas uzņemsies atbildību?

Edgars Eglītis
15.06.2020.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

līga

16.06.2020. 13:20

Sadales tīklu valde, padome un vēl tur kādas,,goda'' labi atalgotas politiskās struktūras ir zem Finanšu ministra cepures. Par elektrības pārrāvumu un tā radītiem zaudējumiem ir jāvēršās pie Reira. Viņš atklātību prasa no VID priekšnieces, bet vajadzētu sākt ar sevi un FM pakļautām struktūrām.

Atbildēt

Joprojām nav sniegta oficiāla atbilde par elektrības lielo pārrāvumu no Teikas līdz Siguldai

16.06.2020. 07:55

Ir tikai baumas.

Baumas audzē citas baumas- ka tā varētu būt kiberkaru ietveroša diversija.

Atbildēt

Ja solījumi patiešām uzlabotu pakalpojumu kvalitāti,

16.06.2020. 07:53

»

OIK afērists, izmests no Sadales tīkliem

tagad Gaiļezerā elektrosaimniecību sakārtos...


tas būtu pirmais pasaules brīnums! Visi vispirms iemācās solīt tik labi, lai neizklausītos pēc meliem.

Atbildēt

Drīz pats piedzīvosi

16.06.2020. 07:51

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


visas rakstā uzskaitītās nebūšanas un vēl citas. Kad tās skars tieši tevi, dziedāsi citu dziesmu! Jo šī valsts korporācija dzīvo savā pasaulē, bet iedzīvotāji citā.

Atbildēt

nekad neesi dzirdējis

15.06.2020. 23:58

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


-pateicienu: - Nestāsti kas man jādara un es tev nestāstīšu kur tev jāiet ? -

Atbildēt

OIK afērists, izmests no Sadales tīkliem

15.06.2020. 20:27

»

Cicīcs

Mani atkal sasniedza info, ka gaiļezerā, kur tai skaitā covid pacientu elpināšana, nebija ieslēgušies kā iecerēts ģenerātori...


tagad Gaiļezerā elektrosaimniecību sakārtos:

"Esmu gandarīts pievienoties Latvijā lielākās daudzprofilu ārstniecības iestādes darbinieku komandai," stājoties amatā saka Pinkulis. "Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem," norāda Pinkulis. Viņš ir pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot, izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.

Atbildēt

Cicīcs

15.06.2020. 20:13

Mani atkal sasniedza info, ka gaiļezerā, kur tai skaitā covid pacientu elpināšana, nebija ieslēgušies kā iecerēts ģenerātori.
Un zinātāji pieļāva, ka tādēļ, ka savā laikā "profesionāļi" uzstādīja un uztur.
Vakarā panorāmā skaidroja, ka vis nostrādāja. Tik žurnālistiem gan jau arī šis jautājums neradās tāpat vien.

Atbildēt

nu bet

15.06.2020. 18:57

»

ROFLMAO

Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst...


Ko tad tu satraucies? Tev taču bija ideāla vadības sistēma, viss pārslēdzās uz alternatīviem avotiem milisekunžu laikā un par elektrības atslēgumu tu uzzināji tikai tāpēc, ka to paziņoja tava izveidotā sistēma.

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 18:33

»

ROFLMAO

Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst...


8.jūnija vakarā, kad lietus laikā uz vairākām stundām pazuda elektrība, izgāju laukā pie remotbrigādes un viņi apliecināja, ka elektrības pārrāvums esot tāpēc, ka transformatoriem neesot jumta, salijis iekšā lietus un vairāki transformatori aizgāja pa īso, daži pat nodega.

Atbildēt

ROFLMAO

15.06.2020. 18:28

»

Liene

Vai tiešām lietus Latvijā ir nepārvaramas varas apstākļi? Neuzlikt transfotmatoram pienācīgu jumtu, lai lietus laikā nelīst lietus iekšā, nav nolaidība


Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst.
Arī kabelis kā šajā gadījumā.

Bet tāpēc ir jābūt vadības sistēmai, kas atrod rezerves variantus. Šajā gadījumā slodzi neizturēja arī tā.

Un vismulsinošākais bija tas, ka ilgi nebija nekādas informācijas, kas ir noticis...

Atbildēt

Precīzi uzrakstīts

15.06.2020. 17:14

AS "Sadales tīkls" nav privāta kompānija, bet sistēmu bojājumu pieteikšanai laikam izveidojis speciālists ar nopirktu diplomu un “pa blatu” darbā pieņemts, jo pieteikt bojājumu var tikai tādā gadījumā, ja pieteicējam ir elektrības pieslēgums un internets.

Autors patiesi aprakstījis 2016.gadā, no SEB bankas izmestās, Baibas Priedītes, kura tagad ir AS "Sadales tīkls" Valdes locekle, klientu direktore bezddarbības sekas.

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 17:09

»

nezinītis

vajadzētu saprast un nošķirt nepārvaramus apstākļus no vienkāršas bezatbildības, neprofesionālas attieksmes un atklāta nihilisma, bet zinīši, jau tāpat visu zina


Vai tiešām lietus Latvijā ir nepārvaramas varas apstākļi? Neuzlikt transfotmatoram pienācīgu jumtu, lai lietus laikā nelīst lietus iekšā, nav nolaidība?

Atbildēt

nezinītis

15.06.2020. 16:49

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


vajadzētu saprast un nošķirt nepārvaramus apstākļus no vienkāršas bezatbildības, neprofesionālas attieksmes un atklāta nihilisma, bet zinīši, jau tāpat visu zina.

Atbildēt

nekuriene

15.06.2020. 16:28

Politisko bezatbildību? Tā jau visa valdiba un parlaments- tie jau tie labākie paraugi Tik pat skaidri paši ar sevi spēj apspriesties kā zinātņu akadēmijā Galvenais taču ir process! Mērķis nekas.

Atbildēt

ROFLMAO

15.06.2020. 16:07

»

Atis

Ko te kāds runā par atbildību, šajā valstī tāda neeksistē, jo mums ir demokrātija un kolektīvā bezatbildības sistēma.Nav ko uztraukties par dažam bedrēm, ja pazūd miljoni un atbildīgo nevar atrast, ja pazūd veseli dzelsceļa sastavi ar kokvilnu,ja strādā elektrostacijas kuras patiesībā nav(OIK) un tt...


Satversmes "demokrātija" ir bezatbildība no augšas līdz apakšai.

Latvija ir kleptokrātiska republika, kur vara pieder partijām-mafijām.

Nekas nemainīsies, kamēr tauta neies ar cirvjiem un dakšām atlaist partiju saeimu uz visiem laikiem.

Atbildēt

Atis

15.06.2020. 14:45

Ko te kāds runā par atbildību, šajā valstī tāda neeksistē, jo mums ir demokrātija un kolektīvā bezatbildības sistēma.Nav ko uztraukties par dažam bedrēm, ja pazūd miljoni un atbildīgo nevar atrast, ja pazūd veseli dzelsceļa sastavi ar kokvilnu,ja strādā elektrostacijas kuras patiesībā nav(OIK) un tt.Mums vainīgo valstī nav, mēs esam brīva un veiksmīga valsts.

Atbildēt

Zinošais

15.06.2020. 13:59

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens !
Tāpat nevietā ir spriedelēšana par dažādo atbildību atkarībā no uzņēmuma īpašnieka - civillikums nešķiro !
Pateicoties nozīmīgām pārmaiņām autors sev netīkamo mobilā telefona operatoru vai nomainīt ar "dažiem klikšiem", tāpat kā izvēlēties alternatīvus apkures veidus, dzīvesvietu u.t.l.
Konkurence ir milzīgs spēks un jo biežāk to izmantosim jo efektīvāk tā darbosies !

Atbildēt

lauķis

15.06.2020. 13:54

Visām amatpersonām, kuru bezdarbības pēc daļa valsts palika bez elektrības un 4 mašīnas iekrita bedrēs, vajadzētu stāvēt stacijas tunelī ar izstieptu roku,tāpat kā visiem partijniekiem.
Melošana ir vissmagākais noziegums.

Atbildēt

jurisx

15.06.2020. 13:38

Skats šim vieplim kā no krievu komēdijas....

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 13:21

Protams, ka par visu maksā un turpinās maksās nodokļu maksātāji, bet vismaz pieklājības pēc atbildīgajām amatpersonām, kuru bezdarbības pēc daļa valsts palika bez elektrības un 4 mašīnas iekrita bedrēs, vajadzētu aizrotēt no šīm siltajām vietiņām uz citām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...