Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas uzņemsies atbildību?

Edgars Eglītis
15.06.2020.
Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

līga

16.06.2020. 13:20

Sadales tīklu valde, padome un vēl tur kādas,,goda'' labi atalgotas politiskās struktūras ir zem Finanšu ministra cepures. Par elektrības pārrāvumu un tā radītiem zaudējumiem ir jāvēršās pie Reira. Viņš atklātību prasa no VID priekšnieces, bet vajadzētu sākt ar sevi un FM pakļautām struktūrām.

Atbildēt

Joprojām nav sniegta oficiāla atbilde par elektrības lielo pārrāvumu no Teikas līdz Siguldai

16.06.2020. 07:55

Ir tikai baumas.

Baumas audzē citas baumas- ka tā varētu būt kiberkaru ietveroša diversija.

Atbildēt

Ja solījumi patiešām uzlabotu pakalpojumu kvalitāti,

16.06.2020. 07:53

»

OIK afērists, izmests no Sadales tīkliem

tagad Gaiļezerā elektrosaimniecību sakārtos...


tas būtu pirmais pasaules brīnums! Visi vispirms iemācās solīt tik labi, lai neizklausītos pēc meliem.

Atbildēt

Drīz pats piedzīvosi

16.06.2020. 07:51

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


visas rakstā uzskaitītās nebūšanas un vēl citas. Kad tās skars tieši tevi, dziedāsi citu dziesmu! Jo šī valsts korporācija dzīvo savā pasaulē, bet iedzīvotāji citā.

Atbildēt

nekad neesi dzirdējis

15.06.2020. 23:58

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


-pateicienu: - Nestāsti kas man jādara un es tev nestāstīšu kur tev jāiet ? -

Atbildēt

OIK afērists, izmests no Sadales tīkliem

15.06.2020. 20:27

»

Cicīcs

Mani atkal sasniedza info, ka gaiļezerā, kur tai skaitā covid pacientu elpināšana, nebija ieslēgušies kā iecerēts ģenerātori...


tagad Gaiļezerā elektrosaimniecību sakārtos:

"Esmu gandarīts pievienoties Latvijā lielākās daudzprofilu ārstniecības iestādes darbinieku komandai," stājoties amatā saka Pinkulis. "Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem," norāda Pinkulis. Viņš ir pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot, izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.

Atbildēt

Cicīcs

15.06.2020. 20:13

Mani atkal sasniedza info, ka gaiļezerā, kur tai skaitā covid pacientu elpināšana, nebija ieslēgušies kā iecerēts ģenerātori.
Un zinātāji pieļāva, ka tādēļ, ka savā laikā "profesionāļi" uzstādīja un uztur.
Vakarā panorāmā skaidroja, ka vis nostrādāja. Tik žurnālistiem gan jau arī šis jautājums neradās tāpat vien.

Atbildēt

nu bet

15.06.2020. 18:57

»

ROFLMAO

Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst...


Ko tad tu satraucies? Tev taču bija ideāla vadības sistēma, viss pārslēdzās uz alternatīviem avotiem milisekunžu laikā un par elektrības atslēgumu tu uzzināji tikai tāpēc, ka to paziņoja tava izveidotā sistēma.

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 18:33

»

ROFLMAO

Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst...


8.jūnija vakarā, kad lietus laikā uz vairākām stundām pazuda elektrība, izgāju laukā pie remotbrigādes un viņi apliecināja, ka elektrības pārrāvums esot tāpēc, ka transformatoriem neesot jumta, salijis iekšā lietus un vairāki transformatori aizgāja pa īso, daži pat nodega.

Atbildēt

ROFLMAO

15.06.2020. 18:28

»

Liene

Vai tiešām lietus Latvijā ir nepārvaramas varas apstākļi? Neuzlikt transfotmatoram pienācīgu jumtu, lai lietus laikā nelīst lietus iekšā, nav nolaidība


Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst.
Arī kabelis kā šajā gadījumā.

Bet tāpēc ir jābūt vadības sistēmai, kas atrod rezerves variantus. Šajā gadījumā slodzi neizturēja arī tā.

Un vismulsinošākais bija tas, ka ilgi nebija nekādas informācijas, kas ir noticis...

Atbildēt

Precīzi uzrakstīts

15.06.2020. 17:14

AS "Sadales tīkls" nav privāta kompānija, bet sistēmu bojājumu pieteikšanai laikam izveidojis speciālists ar nopirktu diplomu un “pa blatu” darbā pieņemts, jo pieteikt bojājumu var tikai tādā gadījumā, ja pieteicējam ir elektrības pieslēgums un internets.

Autors patiesi aprakstījis 2016.gadā, no SEB bankas izmestās, Baibas Priedītes, kura tagad ir AS "Sadales tīkls" Valdes locekle, klientu direktore bezddarbības sekas.

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 17:09

»

nezinītis

vajadzētu saprast un nošķirt nepārvaramus apstākļus no vienkāršas bezatbildības, neprofesionālas attieksmes un atklāta nihilisma, bet zinīši, jau tāpat visu zina


Vai tiešām lietus Latvijā ir nepārvaramas varas apstākļi? Neuzlikt transfotmatoram pienācīgu jumtu, lai lietus laikā nelīst lietus iekšā, nav nolaidība?

Atbildēt

nezinītis

15.06.2020. 16:49

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


vajadzētu saprast un nošķirt nepārvaramus apstākļus no vienkāršas bezatbildības, neprofesionālas attieksmes un atklāta nihilisma, bet zinīši, jau tāpat visu zina.

Atbildēt

nekuriene

15.06.2020. 16:28

Politisko bezatbildību? Tā jau visa valdiba un parlaments- tie jau tie labākie paraugi Tik pat skaidri paši ar sevi spēj apspriesties kā zinātņu akadēmijā Galvenais taču ir process! Mērķis nekas.

Atbildēt

ROFLMAO

15.06.2020. 16:07

»

Atis

Ko te kāds runā par atbildību, šajā valstī tāda neeksistē, jo mums ir demokrātija un kolektīvā bezatbildības sistēma.Nav ko uztraukties par dažam bedrēm, ja pazūd miljoni un atbildīgo nevar atrast, ja pazūd veseli dzelsceļa sastavi ar kokvilnu,ja strādā elektrostacijas kuras patiesībā nav(OIK) un tt...


Satversmes "demokrātija" ir bezatbildība no augšas līdz apakšai.

Latvija ir kleptokrātiska republika, kur vara pieder partijām-mafijām.

Nekas nemainīsies, kamēr tauta neies ar cirvjiem un dakšām atlaist partiju saeimu uz visiem laikiem.

Atbildēt

Atis

15.06.2020. 14:45

Ko te kāds runā par atbildību, šajā valstī tāda neeksistē, jo mums ir demokrātija un kolektīvā bezatbildības sistēma.Nav ko uztraukties par dažam bedrēm, ja pazūd miljoni un atbildīgo nevar atrast, ja pazūd veseli dzelsceļa sastavi ar kokvilnu,ja strādā elektrostacijas kuras patiesībā nav(OIK) un tt.Mums vainīgo valstī nav, mēs esam brīva un veiksmīga valsts.

Atbildēt

Zinošais

15.06.2020. 13:59

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens !
Tāpat nevietā ir spriedelēšana par dažādo atbildību atkarībā no uzņēmuma īpašnieka - civillikums nešķiro !
Pateicoties nozīmīgām pārmaiņām autors sev netīkamo mobilā telefona operatoru vai nomainīt ar "dažiem klikšiem", tāpat kā izvēlēties alternatīvus apkures veidus, dzīvesvietu u.t.l.
Konkurence ir milzīgs spēks un jo biežāk to izmantosim jo efektīvāk tā darbosies !

Atbildēt

lauķis

15.06.2020. 13:54

Visām amatpersonām, kuru bezdarbības pēc daļa valsts palika bez elektrības un 4 mašīnas iekrita bedrēs, vajadzētu stāvēt stacijas tunelī ar izstieptu roku,tāpat kā visiem partijniekiem.
Melošana ir vissmagākais noziegums.

Atbildēt

jurisx

15.06.2020. 13:38

Skats šim vieplim kā no krievu komēdijas....

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 13:21

Protams, ka par visu maksā un turpinās maksās nodokļu maksātāji, bet vismaz pieklājības pēc atbildīgajām amatpersonām, kuru bezdarbības pēc daļa valsts palika bez elektrības un 4 mašīnas iekrita bedrēs, vajadzētu aizrotēt no šīm siltajām vietiņām uz citām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...