Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

15.03.2019. 17:24

(hare)(pray)(xmas)SOCIOLOGI:Latv. Radio 1-13.03.2019.g. SVINĪGI PAZIŅO-drīz /viņi jau zina kad/ sākšoties CIEŠANU LAIKS-TIEM CILVĒKIEM,-KAS IR- KO PAŠI ŽĪDI SAUC PAR GOJIEM-LOPIEM- PAR GODU -kādam tur žīdam-, ko saucot JEŠUA-iesauka JĒZUS...,kas 2000 gadus atpakaļ vardarbīgi un ar viltu-PIESPIESTI PIEŅEMT"" JUDOKRISTIETĪBU... pašu ''žīdu nolādēts ! un par to esot PIESIETS !/NE JAU PIESISTS/, bet vēstures pētnieki atgādina-KĀ DZĪVS JEŠUA PIESIETS-TĀ ARĪ DZĪVS ATSIETS no koka krusta TUR/ ŽĪDIJĀ/-PALESTĪNĀ.. un tad kopā ar saviem bērniem un sievām devies uz INDIJU-par Viņu esot JĀCIEŠ...LAI TAGAD UN TURPMĀK CIEŠ PAŠI JUDOKRISTIETĪBAS IZGUDROTĀJI UN IZPLATĪTĀJI.-ĀMEN ! Labi, ka Viņš pats to NEZINĀJA...:))...
Zinām, ka VISĀM TAUTĀM IR 1-VIENS IENAIDNIEKS- TĀ IR KRISTIETĪBA, JEB JUDOKRISTIETĪBA !...
F-2-2020

Atbildēt

Fēlis

08.03.2019. 11:17

»

Fēlis

Kas tie te par ķeburiem? Arābu


Paklau, dolbajob, atpisies, citādi tevi nobadīšu ar ragiem ko man uzliek pediņskapja partneri!

Atbildēt

arābu ķeburam

07.03.2019. 09:52

Un cik no tevis nosauktajiem dižgariem ir krievu?Pašam tev problēmas ar smadzenēm,ja pat tik vienkāršas lietas nezini.Vai Latvijā dzīvodams kaut reizi esi izlīdis no savas netīrās mucas?Kālab ielīdi šeit ar saviem ķeburiem?

Atbildēt

Asus

06.03.2019. 22:47

Смешно читать все эти бредни- их наверно писали дебилы. Русские - нация, давшая миру Пушкина, Толстого, Чехова, Достоевского. Их читает весь мир и через 100 лет после их смерти. Россия - родина Менделева, Ипатова, Ландау, Капицы. Балерина Павлова, Растропович, Шостакович. Вы и таких фамилий не слышали, культурная латышская нация. Кого Вы миру дали ? Назовите хоть одного. Убийцу евреев Цукурса ? Вы всем лижите жопу и больше ни на что не способно. Только идиоты могут за неполных 30 лет растерять треть своего населения. Теперь моете туалеты на Западе, закрываете свои больницы и школы и тратите деньги на покупку военного металлома столетней давности. Так что оцените свой интеллект. Хоть бы завод какой построили, чтобы люд работали. Так тут мозги нужны, а с этим у Вас проблемы.

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 20:33

»

Fēlis

Atkal tas šizofrēniskais pederasts zog manu niku. Laikam dikti ānuss sāp. Vazelīnu lietot vajag


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo seksuāli transmisīvo slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 19:27

Atkal tas šizofrēniskais pederasts zog manu niku. Laikam dikti ānuss sāp. Vazelīnu lietot vajag.

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 15:59

»

to A.P.

Fobija nozīmē bailes. Neviens no jums, nedabeigtām smirdīgām blusainām fašistu cūkām nebaidās. Jūs nicina un jūs izsauciet tikai pretīgumu. Jums nav vietas Cilvēku sabiedrībā


Atkal tas bābiski histēriskais rusofobs muldis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

antropologs

06.03.2019. 13:20

»

90% krievu ir mongoļu gēni

Krievu okupanti, ja vien to senči nav sajaukušies ar mongoļiem, arī ir ārieši ar zilām acīm


Pirms mongoļi ķērās pie savu vergu pavairošanas, krievi, kurus vispār izdomāja Pēteris I, bija baltu, slāvu un som-ugru asiņu nēsātāji. Tagad pēc 1000 verdzības un negatīvās selekcijas gadiem tie ir atšķirīgs antropoloģisks tips ar lielo hromosomu.

Atbildēt

to Fēlis

06.03.2019. 13:14

»

Fēlis

padomāju un sapratu, ka ha-ha ir krievs. Tikai krievi, paši būdami vislielākie mūsdienu nacisti, citus apvaino nacismā. Russkij mir ir atklāta nacisma ideoloģija un kā savādāk, kā par nacistiem var saukt pieklīdeņus, kuri svešā zemē pieprasa, lai viss šeit notiktu viņu valodā un pēc viņu saprašanas. ...


Salīdzini talantīgo lidotāju un vācu tautas dēlu, Rudolfu Hesu ar Šarikovu Poļigraf Poļigrafoviču un sapratīsi, ka blusainam krievu šovinistam - rusistam līdz nacistam, kā līdz citai galaktikai.

Atbildēt

to A.P.

06.03.2019. 13:07

»


Fobija nozīmē bailes. Neviens no jums, nedabeigtām smirdīgām blusainām fašistu cūkām nebaidās. Jūs nicina un jūs izsauciet tikai pretīgumu. Jums nav vietas Cilvēku sabiedrībā.

Atbildēt

Tas ir

06.03.2019. 13:04

»

runcis

Parakstu vākšana neko nemaina, jo par Rīgas pieminekļu nojaukšanu savu gala vārdu var teikt tikai Rīgas iedzīvotāji. Tā tomēr ir Rīgas problēma - ne Latvijas. Citās pilsētās šādi pieminekļi ir novākti - bez rīdzinieku protestiem... Rīdziniekiem arī nav pašiem jāveic bīstami šī pieminekļa spridzināšanas...


lielkrievu nacistiskais šovinisms cionisma mērcē. Idiotus, kas svin 9. maiu, cionisti izmanto pret latviešiem. Un latviešus pret krievvalodīgiem. Židmasonu skolā ASV mācījies Vj. Dombrovskis no cionistiem tika virzīts uz MP amatu.

Kā vienīgi uzturēt lielkrievu impērisko šovinisma garu, ir cionistu radītais Putins, pusžīds, židmasons, ar iluminātisko lielkrievu šovinismu uzturot krievu nācijas pašapziņu, vienlaikus Krievijā totāli iznīcinot.krievu nāciju. Ar prieku varam vērot, kā, pelnīti iznīcinot krievu nāciju, tiek iznīcināta Krievija, kuru jau sadala starp Ķinas un ASV ietekmi. Idioti krievi, redzams, to ir pelnījuši.

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 08:21

»

ha-ha

Fēli, protams, nezinu tavas dzimtas asinstīrību, bet komentārs stipri vien saistās ar nacisma ideoloģiju. Tajā gan pārāki par visiem skaitījās ārieši ar zilām acīm


padomāju un sapratu, ka ha-ha ir krievs. Tikai krievi, paši būdami vislielākie mūsdienu nacisti, citus apvaino nacismā. Russkij mir ir atklāta nacisma ideoloģija un kā savādāk, kā par nacistiem var saukt pieklīdeņus, kuri svešā zemē pieprasa, lai viss šeit notiktu viņu valodā un pēc viņu saprašanas. Nāvi okupantiem!

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 07:44

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 07:42

»

ha-ha

Mums ar to tīrību ir kā ir. Mongoļi tatāri savulaik Kurzemē izmitinājuši ap 200 mongolietes, vācu baronu 1. nakts tiesības 700 gadu garumā, sajaukšanā ar padomju nācijām gala rezultātā radīja - vistīrāko latvieti


Ko Tu blēņas raksti! Kādas mongolietes! Pēc mēra baroni palūdza caram izmitināt turku karagūstekņus, jo nebija kas vergo. Nezini- nemuldi.

Atbildēt

vesture

06.03.2019. 06:05

9 Maijs ir Uzvaras pavasara svetki !

Atbildēt

runcis

06.03.2019. 01:01

Parakstu vākšana neko nemaina, jo par Rīgas pieminekļu nojaukšanu savu gala vārdu var teikt tikai Rīgas iedzīvotāji. Tā tomēr ir Rīgas problēma - ne Latvijas. Citās pilsētās šādi pieminekļi ir novākti - bez rīdzinieku protestiem... Rīdziniekiem arī nav pašiem jāveic bīstami šī pieminekļa spridzināšanas pasākumi - pietiek, ja ievēl tādu mēru, kas atbalsta pieminekļa nojaukšanu.

Un naivie cilvēki - ja šo pieminekli nojauks, tad krievi nepārstās svinēt 9. maiju, jo priekš tam ir jāmainās domāšanai un PSRS mantojums, nevis krieviskais ir krievvalodīgo(ne tikai krievu) identitātes pamatā. Bez tam, naglas neesamība netraucēs krieviem kulturāli appropriēt un padarīt par savu sarkano strēlnieku vai 1905, gada pieminekli vai Raiņa pieminekli un ko šiem padarīt? Tos stulbeņu pāraudzināt nav iespējams - efektīvākis risinājums varētu tos deportēt uz tēvzemi, bet ja tas netiek darīts, tad visa cerība ir uz jauno paaudzi. Un šeit daudz būtiskāks jautājums ir krievu skolu esamība un tas ka šīs skolas joprojām saņem mācību līdzekļus no Krievijas(!).

Atbildēt

Aizsaveries,

06.03.2019. 01:00

»

Latvija!

Latvija! Latvija


garīgais kropli no lapsubedres trakomājas!

Atbildēt

Aizver žaunas!

05.03.2019. 23:32

»

Fēlis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla


Debilais kropli, Induli Durka no Dikļiem!

Atbildēt

Aivars Gedroics

05.03.2019. 22:55

RAKSTS LABS, BET KAUNS, KA TĀ AUTORS GĻĒVI SLĒPJAS ZEM PSEIDONĪMA !!!

Atbildēt

parieši

05.03.2019. 22:55

»

Skolotāja no Rīgas vidusskolas

Eiropā skolās aizliedz nēsāt krustiņus, jo tas aizskar musulmaņu jūtas...


Mēs esam tikpat liberāli kā tie tur Eiropā. Un piemineklis stāvēs gadu simtiem kur stāvējis!

Atbildēt

Potapovs

05.03.2019. 21:21

Palasiet šos komenetārus un sapratīsiet kādi cilvēki bļaustās par okupācijām, okupantiem, pieminekļa nojaukšanu utt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.03.2019. 21:18

»


Tava, čekas padibene, svece ir iedegta, tātad, tas nozīmē, ka sāc kravāt čomedānu uz metafizisko pasauli, kā pats mēdzi izsacīties ! Jūdasu laiks ir iztecējis... .

Atbildēt

janis

05.03.2019. 20:07

»


Tas vīrs uz vienu pusi klibs!
Dieviņš,latviešu dieviņš,mūs vienmēr ir glābis,sūtot krievu lai glābj no vācieša,un otrādi.Vienās glābēju bandās dzīevājam!
Kas ir tagad?Redzēsim ko atsūtīs šoeiz.

Atbildēt

voila

05.03.2019. 20:03

"Gudrie brāļi nojauca krāsni, lai muļķītim nebūtu, kur gulēt". Ja fiška būtu tikai piemineklī, tad būtu baigi labi...

Atbildēt

čekistam priedītim pa purnu!

05.03.2019. 20:00

»


Latvieši un citas tautas nebaidās no krieviem. Paskaties filmas - krievi ir nozdzērušies mužiki, bet labsirdīgi un mīl makšķerēt. Kā lai no tādiem lācīšiem baidās? Žēlsirdība un nevis bailes.
Daudziem vienkārši nepatīk krievu uzvedība, zemais kultūras līmenis, šovinisms un "russkij mir" ideoloģija,ko šie izplata pasaulē. Nepatīk, ka krievi okupē kaimiņu tautu zemes, uzsāk karus un veic noziegumus pret cilvēci.

Atbildēt

mēs esam neatkarīga valsts

05.03.2019. 19:49

Mēs esam,mēs esam,netkarīga,pilnīgi neatkarīga valsts,mēs ...Latvija ir neatkarīga valsts,Latvija ir neatkarīga,kad mēs atguvām neatkarību u.t.t.Vemt gribas.

Atbildēt

antons mikoss

05.03.2019. 19:23

Tikko Lvovā novāca okupantu kauna stabu.
Krievijā pabļaustījās un viss.
Te itkā brīvā valstī raustās no domas vien, ka aizvainojot komunistu nezvērus pazaudēs savas siles.
Sīki gļēvi pavaldoņi -tā ir mūsu karma.

Atbildēt

diskusija

05.03.2019. 19:16

vispār neauglīga, jo tautas karā sūta vadoņi, kas paši sēž siltās vietiņās. Ja kāds grib svinēt pagājušā gadsimta kara noslēgumu, lai tak svin, tikai tiem svinētājiem nav sajēgas par kara šausmām, kurās aptaurēti vadoņi ievilka savas tautas. Vācieši pirmie uzbruka? Bet kā tur bija, kad krievi apšāva poļu virsniekus? Un te arī... Vācieši nāca pēc tam...

Atbildēt

cita skolotāja

05.03.2019. 19:05

»

Skolotāja no Rīgas vidusskolas

Eiropā skolās aizliedz nēsāt krustiņus, jo tas aizskar musulmaņu jūtas...


piekrītu negatīvajai attieksmei pret aizliegumu nēsāt krustiņu, bet, kā jau saprotam, tas Eiropu ved uz māves ieleju.
Par UZvaras pieminekli - tas nav jānojauc, jo izsauks virkni negatīvu reakciju. Bet tas nav jāremontē, vnk es ļautu tam pašiznīcināties, kā tas bija ar režīmu. vai uzliktu tiem, kas rīko 9.maija svētkus par pienākumu uzturēt pieminekli kārtībā.
Par okupantiem- tas ir prasti, vismaz skolotājai. Tev, pirmkārt, šo cilvēku bērni dod darbu; 2. bez viņiem Rīga būtu tukša, 3. cik mums ir forši krievu jaunieši kuri mīl LV un grib būt šeit. 4) Un viņi mums pelna pensijas un veido darbavietas.

Atbildēt

Cionistu preambula

05.03.2019. 18:53

Piemineklis jānojauc. Piemineklis jāatjauno. Nē, jānojauc! Nē, jāatjauno!

Atbildēt

90% ūdens

05.03.2019. 18:35

»

90% krievu ir mongoļu gēni

Latvieši ir salīdzinoši tīra tauta. Vācieši ir tomēr krietni augstāki savā kultūras attīstībā kā krievi - tāpēc vāciešu, arī zviedru un poļu gēns latviešiem ir nācis par labu...


Nav tādas tautības kā krievi, tā nodēvēts tautu sajaukums, kas apdzīvo konkrētu teritoriju, tad jau amerikāņi arī būtu tautība. Un patiesībā neviens te necīnās pret kādu konkrētu tautību, bet gan pret okupantiem un viņu atnesto režīmu.

Atbildēt

:(

05.03.2019. 18:28

"Tādā pašā veidā Krievijas Puse nodrošina memoriālo būvju un latviešu, līvu un Latvijas pilsoņu, kuri gājuši bojā karu un represiju rezultātā Krievijas Federācijas teritorijā, apbedījuma vietu sakopšanu.”
Ja Krievija nepilda savas saistības, kāpēc mums jāpilda savas? Jebkurš, kas bijis Gulaga nometņu un izsūtījumu vietās, pateiks, ka nekas no oficiālās Krievijas varas puses nekur nav darīts, lai saglabātu un koptu Latvijas upuru apbedījuma vietas!!!!!

Atbildēt

Asiirietis

05.03.2019. 18:22

»

hm

Nojaukt ... varbūt pareizāk sākt ar uzbūvēt? Nojaukt var visu uzbūvēto padomju laikā. Kas atradīsies vietā - tukša Latvija...


Tava domāšana ir ļoti sekla, kamēr latvieši ļoti labi zin, ja nezāli neizcērt saknē, tā neizbēgami uzdīgst un vairojas. Tieši tas pats notiek ar klaidoņiem kolonistiem, parazītiem, okupantiem, komunistiem, cionistiem un citiem istiem, kuri nekad nesaudzēs citas valsts iedzīvotājus un resursus, lai paši uz tā rēķina uzdzīvotu. Pēc būtības, tā ir visas pasaules sērga, kas nepārtraukti bļaujot par apspiešanu, patiesībā veido brīvo tirgu, brīvām naudas plūsmām un brīvu pārvietošanos, lai realizētu savus noziedzīgos mērķus. Un tie ir - ar perversijām un izklaidēm legalizēt klaiņošanu un brīvu drātēšanos pa visu pasauli, bet tajā pat laikā ar sev uzticamiem kalpiem uzpērkot valstu valdības, tie izlaupa citu tautu labklājību un resursus. Tas tā īsumā.

Atbildēt

ha-ha

05.03.2019. 17:46

»

90% krievu ir mongoļu gēni

Latvieši ir salīdzinoši tīra tauta. Vācieši ir tomēr krietni augstāki savā kultūras attīstībā kā krievi - tāpēc vāciešu, arī zviedru un poļu gēns latviešiem ir nācis par labu...


Vieni no tīrākajiem ir čukčas. Tāpēc, lai kaut kā atšķaidītu savas pārlieku tīrās asinis, viņi, kā ;likums, sievu piedāvāja ikvienam nečukčam.
Par kultūru runājot, jāraugās uz Austrumiem. Indija, Ķīna, kuru kultūras sakņojas 4 un vairāk tūkstošos gados.
Ģermāņu ciltis romieši taču uzskatīja par barbariem.

Atbildēt

Latvieši Latvijā kā saimnieki dara daudzas lietas

05.03.2019. 17:44

»

Vo

Tas betona stabs ir ļoti laba lieta ap ko tiem latviešiem cīnīties. Vācat parakstiņus, rakstiet niknus rakstus un komentārus, varat pat kādu piketiņu uztaisīt. Vienvārdsakot, nolaižat tvaiku. Tikmēr jūsu pašu ievēlētie pašvaldības deputāti gādās par tā staba apkārtnes labiekārtošanu, bet Saeimas deputāti...


Un tavi kājautos ietērptie krievi labāki? Krieviem bez tā, ka viņi uzsāka 2.Pasaules karu un šajā karā izlīda uzvarētāju pusē - ir kaut kas vērā ņemams? Visa viņu cīņa par to, lai viņus cienītu. Bet neviens šos nemīl un neciena, nekur.

Atbildēt

Vo

05.03.2019. 17:40

Tas betona stabs ir ļoti laba lieta ap ko tiem latviešiem cīnīties. Vācat parakstiņus, rakstiet niknus rakstus un komentārus, varat pat kādu piketiņu uztaisīt. Vienvārdsakot, nolaižat tvaiku. Tikmēr jūsu pašu ievēlētie pašvaldības deputāti gādās par tā staba apkārtnes labiekārtošanu, bet Saeimas deputāti visus tos jūsu savāktos parakstiņus aizsūtīs uz kurtuvi.(Atkritumos nemetīs, jo kāds var atrast un par jaunu atnest uz Saeimu.)
Vienīgais, kas jums ir jāsaprot ir tas, ka galvenais jūsu ienaidnieks ir tas betona stabs. Tikko tas stabs tiks novākts, Latvijā iestāsies ziedu laiki. Starp citu, ja kāds nezin. Spānijā ir tādas vēršu cīņas, kur toreadors vicina vērsim gar degunu sarkanu lupatu. Un vērsis tad visu savu niknumu vērš pret šo lupatu un pilnīgi nekādu uzmanību nepievērš tam zobenam, ko toreadors tur otrā rokā.

Atbildēt

90% krievu ir mongoļu gēni

05.03.2019. 17:34

»

ha-ha

Mums ar to tīrību ir kā ir. Mongoļi tatāri savulaik Kurzemē izmitinājuši ap 200 mongolietes, vācu baronu 1. nakts tiesības 700 gadu garumā, sajaukšanā ar padomju nācijām gala rezultātā radīja - vistīrāko latvieti


Latvieši ir salīdzinoši tīra tauta. Vācieši ir tomēr krietni augstāki savā kultūras attīstībā kā krievi - tāpēc vāciešu, arī zviedru un poļu gēns latviešiem ir nācis par labu.
Un tas ir mīts, ka latvieši okupācijas gados jaucās ar no PSRS ieklīdušajiem slāvu-mongoļu okupantiem.
Pat 21.gs. latvieši izvairās no pasākumiem, kur apgrozās krievu okupanti un krievu-mongoļu pēcteči. Arī darba kolektīvi ir vai nu krieviski vai latviski, nekadas draudzības latviešiem ar krieviem nav arī 2019.gadā.

Atbildēt

ha-ha

05.03.2019. 17:28

»

90% krievu ir mongoļu gēni

Krievu okupanti, ja vien to senči nav sajaukušies ar mongoļiem, arī ir ārieši ar zilām acīm


Mums ar to tīrību ir kā ir. Mongoļi tatāri savulaik Kurzemē izmitinājuši ap 200 mongolietes, vācu baronu 1. nakts tiesības 700 gadu garumā, sajaukšanā ar padomju nācijām gala rezultātā radīja - vistīrāko latvieti!

Atbildēt

protams

05.03.2019. 17:27

ka krievi ir ārieši.To atzina arī Hitlers savā grāmatā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...