Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

15.03.2019. 17:24

(hare)(pray)(xmas)SOCIOLOGI:Latv. Radio 1-13.03.2019.g. SVINĪGI PAZIŅO-drīz /viņi jau zina kad/ sākšoties CIEŠANU LAIKS-TIEM CILVĒKIEM,-KAS IR- KO PAŠI ŽĪDI SAUC PAR GOJIEM-LOPIEM- PAR GODU -kādam tur žīdam-, ko saucot JEŠUA-iesauka JĒZUS...,kas 2000 gadus atpakaļ vardarbīgi un ar viltu-PIESPIESTI PIEŅEMT"" JUDOKRISTIETĪBU... pašu ''žīdu nolādēts ! un par to esot PIESIETS !/NE JAU PIESISTS/, bet vēstures pētnieki atgādina-KĀ DZĪVS JEŠUA PIESIETS-TĀ ARĪ DZĪVS ATSIETS no koka krusta TUR/ ŽĪDIJĀ/-PALESTĪNĀ.. un tad kopā ar saviem bērniem un sievām devies uz INDIJU-par Viņu esot JĀCIEŠ...LAI TAGAD UN TURPMĀK CIEŠ PAŠI JUDOKRISTIETĪBAS IZGUDROTĀJI UN IZPLATĪTĀJI.-ĀMEN ! Labi, ka Viņš pats to NEZINĀJA...:))...
Zinām, ka VISĀM TAUTĀM IR 1-VIENS IENAIDNIEKS- TĀ IR KRISTIETĪBA, JEB JUDOKRISTIETĪBA !...
F-2-2020

Atbildēt

Fēlis

08.03.2019. 11:17

»

Fēlis

Kas tie te par ķeburiem? Arābu


Paklau, dolbajob, atpisies, citādi tevi nobadīšu ar ragiem ko man uzliek pediņskapja partneri!

Atbildēt

arābu ķeburam

07.03.2019. 09:52

Un cik no tevis nosauktajiem dižgariem ir krievu?Pašam tev problēmas ar smadzenēm,ja pat tik vienkāršas lietas nezini.Vai Latvijā dzīvodams kaut reizi esi izlīdis no savas netīrās mucas?Kālab ielīdi šeit ar saviem ķeburiem?

Atbildēt

Asus

06.03.2019. 22:47

Смешно читать все эти бредни- их наверно писали дебилы. Русские - нация, давшая миру Пушкина, Толстого, Чехова, Достоевского. Их читает весь мир и через 100 лет после их смерти. Россия - родина Менделева, Ипатова, Ландау, Капицы. Балерина Павлова, Растропович, Шостакович. Вы и таких фамилий не слышали, культурная латышская нация. Кого Вы миру дали ? Назовите хоть одного. Убийцу евреев Цукурса ? Вы всем лижите жопу и больше ни на что не способно. Только идиоты могут за неполных 30 лет растерять треть своего населения. Теперь моете туалеты на Западе, закрываете свои больницы и школы и тратите деньги на покупку военного металлома столетней давности. Так что оцените свой интеллект. Хоть бы завод какой построили, чтобы люд работали. Так тут мозги нужны, а с этим у Вас проблемы.

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 20:33

»

Fēlis

Atkal tas šizofrēniskais pederasts zog manu niku. Laikam dikti ānuss sāp. Vazelīnu lietot vajag


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo seksuāli transmisīvo slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 19:27

Atkal tas šizofrēniskais pederasts zog manu niku. Laikam dikti ānuss sāp. Vazelīnu lietot vajag.

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 15:59

»

to A.P.

Fobija nozīmē bailes. Neviens no jums, nedabeigtām smirdīgām blusainām fašistu cūkām nebaidās. Jūs nicina un jūs izsauciet tikai pretīgumu. Jums nav vietas Cilvēku sabiedrībā


Atkal tas bābiski histēriskais rusofobs muldis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

antropologs

06.03.2019. 13:20

»

90% krievu ir mongoļu gēni

Krievu okupanti, ja vien to senči nav sajaukušies ar mongoļiem, arī ir ārieši ar zilām acīm


Pirms mongoļi ķērās pie savu vergu pavairošanas, krievi, kurus vispār izdomāja Pēteris I, bija baltu, slāvu un som-ugru asiņu nēsātāji. Tagad pēc 1000 verdzības un negatīvās selekcijas gadiem tie ir atšķirīgs antropoloģisks tips ar lielo hromosomu.

Atbildēt

to Fēlis

06.03.2019. 13:14

»

Fēlis

padomāju un sapratu, ka ha-ha ir krievs. Tikai krievi, paši būdami vislielākie mūsdienu nacisti, citus apvaino nacismā. Russkij mir ir atklāta nacisma ideoloģija un kā savādāk, kā par nacistiem var saukt pieklīdeņus, kuri svešā zemē pieprasa, lai viss šeit notiktu viņu valodā un pēc viņu saprašanas. ...


Salīdzini talantīgo lidotāju un vācu tautas dēlu, Rudolfu Hesu ar Šarikovu Poļigraf Poļigrafoviču un sapratīsi, ka blusainam krievu šovinistam - rusistam līdz nacistam, kā līdz citai galaktikai.

Atbildēt

to A.P.

06.03.2019. 13:07

»


Fobija nozīmē bailes. Neviens no jums, nedabeigtām smirdīgām blusainām fašistu cūkām nebaidās. Jūs nicina un jūs izsauciet tikai pretīgumu. Jums nav vietas Cilvēku sabiedrībā.

Atbildēt

Tas ir

06.03.2019. 13:04

»

runcis

Parakstu vākšana neko nemaina, jo par Rīgas pieminekļu nojaukšanu savu gala vārdu var teikt tikai Rīgas iedzīvotāji. Tā tomēr ir Rīgas problēma - ne Latvijas. Citās pilsētās šādi pieminekļi ir novākti - bez rīdzinieku protestiem... Rīdziniekiem arī nav pašiem jāveic bīstami šī pieminekļa spridzināšanas...


lielkrievu nacistiskais šovinisms cionisma mērcē. Idiotus, kas svin 9. maiu, cionisti izmanto pret latviešiem. Un latviešus pret krievvalodīgiem. Židmasonu skolā ASV mācījies Vj. Dombrovskis no cionistiem tika virzīts uz MP amatu.

Kā vienīgi uzturēt lielkrievu impērisko šovinisma garu, ir cionistu radītais Putins, pusžīds, židmasons, ar iluminātisko lielkrievu šovinismu uzturot krievu nācijas pašapziņu, vienlaikus Krievijā totāli iznīcinot.krievu nāciju. Ar prieku varam vērot, kā, pelnīti iznīcinot krievu nāciju, tiek iznīcināta Krievija, kuru jau sadala starp Ķinas un ASV ietekmi. Idioti krievi, redzams, to ir pelnījuši.

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 08:21

»

ha-ha

Fēli, protams, nezinu tavas dzimtas asinstīrību, bet komentārs stipri vien saistās ar nacisma ideoloģiju. Tajā gan pārāki par visiem skaitījās ārieši ar zilām acīm


padomāju un sapratu, ka ha-ha ir krievs. Tikai krievi, paši būdami vislielākie mūsdienu nacisti, citus apvaino nacismā. Russkij mir ir atklāta nacisma ideoloģija un kā savādāk, kā par nacistiem var saukt pieklīdeņus, kuri svešā zemē pieprasa, lai viss šeit notiktu viņu valodā un pēc viņu saprašanas. Nāvi okupantiem!

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 07:44

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Fēlis

06.03.2019. 07:42

»

ha-ha

Mums ar to tīrību ir kā ir. Mongoļi tatāri savulaik Kurzemē izmitinājuši ap 200 mongolietes, vācu baronu 1. nakts tiesības 700 gadu garumā, sajaukšanā ar padomju nācijām gala rezultātā radīja - vistīrāko latvieti


Ko Tu blēņas raksti! Kādas mongolietes! Pēc mēra baroni palūdza caram izmitināt turku karagūstekņus, jo nebija kas vergo. Nezini- nemuldi.

Atbildēt

vesture

06.03.2019. 06:05

9 Maijs ir Uzvaras pavasara svetki !

Atbildēt

runcis

06.03.2019. 01:01

Parakstu vākšana neko nemaina, jo par Rīgas pieminekļu nojaukšanu savu gala vārdu var teikt tikai Rīgas iedzīvotāji. Tā tomēr ir Rīgas problēma - ne Latvijas. Citās pilsētās šādi pieminekļi ir novākti - bez rīdzinieku protestiem... Rīdziniekiem arī nav pašiem jāveic bīstami šī pieminekļa spridzināšanas pasākumi - pietiek, ja ievēl tādu mēru, kas atbalsta pieminekļa nojaukšanu.

Un naivie cilvēki - ja šo pieminekli nojauks, tad krievi nepārstās svinēt 9. maiju, jo priekš tam ir jāmainās domāšanai un PSRS mantojums, nevis krieviskais ir krievvalodīgo(ne tikai krievu) identitātes pamatā. Bez tam, naglas neesamība netraucēs krieviem kulturāli appropriēt un padarīt par savu sarkano strēlnieku vai 1905, gada pieminekli vai Raiņa pieminekli un ko šiem padarīt? Tos stulbeņu pāraudzināt nav iespējams - efektīvākis risinājums varētu tos deportēt uz tēvzemi, bet ja tas netiek darīts, tad visa cerība ir uz jauno paaudzi. Un šeit daudz būtiskāks jautājums ir krievu skolu esamība un tas ka šīs skolas joprojām saņem mācību līdzekļus no Krievijas(!).

Atbildēt

Aizsaveries,

06.03.2019. 01:00

»

Latvija!

Latvija! Latvija


garīgais kropli no lapsubedres trakomājas!

Atbildēt

Aizver žaunas!

05.03.2019. 23:32

»

Fēlis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla


Debilais kropli, Induli Durka no Dikļiem!

Atbildēt

Aivars Gedroics

05.03.2019. 22:55

RAKSTS LABS, BET KAUNS, KA TĀ AUTORS GĻĒVI SLĒPJAS ZEM PSEIDONĪMA !!!

Atbildēt

parieši

05.03.2019. 22:55

»

Skolotāja no Rīgas vidusskolas

Eiropā skolās aizliedz nēsāt krustiņus, jo tas aizskar musulmaņu jūtas...


Mēs esam tikpat liberāli kā tie tur Eiropā. Un piemineklis stāvēs gadu simtiem kur stāvējis!

Atbildēt

Potapovs

05.03.2019. 21:21

Palasiet šos komenetārus un sapratīsiet kādi cilvēki bļaustās par okupācijām, okupantiem, pieminekļa nojaukšanu utt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.03.2019. 21:18

»


Tava, čekas padibene, svece ir iedegta, tātad, tas nozīmē, ka sāc kravāt čomedānu uz metafizisko pasauli, kā pats mēdzi izsacīties ! Jūdasu laiks ir iztecējis... .

Atbildēt

janis

05.03.2019. 20:07

»


Tas vīrs uz vienu pusi klibs!
Dieviņš,latviešu dieviņš,mūs vienmēr ir glābis,sūtot krievu lai glābj no vācieša,un otrādi.Vienās glābēju bandās dzīevājam!
Kas ir tagad?Redzēsim ko atsūtīs šoeiz.

Atbildēt

voila

05.03.2019. 20:03

"Gudrie brāļi nojauca krāsni, lai muļķītim nebūtu, kur gulēt". Ja fiška būtu tikai piemineklī, tad būtu baigi labi...

Atbildēt

čekistam priedītim pa purnu!

05.03.2019. 20:00

»


Latvieši un citas tautas nebaidās no krieviem. Paskaties filmas - krievi ir nozdzērušies mužiki, bet labsirdīgi un mīl makšķerēt. Kā lai no tādiem lācīšiem baidās? Žēlsirdība un nevis bailes.
Daudziem vienkārši nepatīk krievu uzvedība, zemais kultūras līmenis, šovinisms un "russkij mir" ideoloģija,ko šie izplata pasaulē. Nepatīk, ka krievi okupē kaimiņu tautu zemes, uzsāk karus un veic noziegumus pret cilvēci.

Atbildēt

mēs esam neatkarīga valsts

05.03.2019. 19:49

Mēs esam,mēs esam,netkarīga,pilnīgi neatkarīga valsts,mēs ...Latvija ir neatkarīga valsts,Latvija ir neatkarīga,kad mēs atguvām neatkarību u.t.t.Vemt gribas.

Atbildēt

antons mikoss

05.03.2019. 19:23

Tikko Lvovā novāca okupantu kauna stabu.
Krievijā pabļaustījās un viss.
Te itkā brīvā valstī raustās no domas vien, ka aizvainojot komunistu nezvērus pazaudēs savas siles.
Sīki gļēvi pavaldoņi -tā ir mūsu karma.

Atbildēt

diskusija

05.03.2019. 19:16

vispār neauglīga, jo tautas karā sūta vadoņi, kas paši sēž siltās vietiņās. Ja kāds grib svinēt pagājušā gadsimta kara noslēgumu, lai tak svin, tikai tiem svinētājiem nav sajēgas par kara šausmām, kurās aptaurēti vadoņi ievilka savas tautas. Vācieši pirmie uzbruka? Bet kā tur bija, kad krievi apšāva poļu virsniekus? Un te arī... Vācieši nāca pēc tam...

Atbildēt

cita skolotāja

05.03.2019. 19:05

»

Skolotāja no Rīgas vidusskolas

Eiropā skolās aizliedz nēsāt krustiņus, jo tas aizskar musulmaņu jūtas...


piekrītu negatīvajai attieksmei pret aizliegumu nēsāt krustiņu, bet, kā jau saprotam, tas Eiropu ved uz māves ieleju.
Par UZvaras pieminekli - tas nav jānojauc, jo izsauks virkni negatīvu reakciju. Bet tas nav jāremontē, vnk es ļautu tam pašiznīcināties, kā tas bija ar režīmu. vai uzliktu tiem, kas rīko 9.maija svētkus par pienākumu uzturēt pieminekli kārtībā.
Par okupantiem- tas ir prasti, vismaz skolotājai. Tev, pirmkārt, šo cilvēku bērni dod darbu; 2. bez viņiem Rīga būtu tukša, 3. cik mums ir forši krievu jaunieši kuri mīl LV un grib būt šeit. 4) Un viņi mums pelna pensijas un veido darbavietas.

Atbildēt

Cionistu preambula

05.03.2019. 18:53

Piemineklis jānojauc. Piemineklis jāatjauno. Nē, jānojauc! Nē, jāatjauno!

Atbildēt

90% ūdens

05.03.2019. 18:35

»

90% krievu ir mongoļu gēni

Latvieši ir salīdzinoši tīra tauta. Vācieši ir tomēr krietni augstāki savā kultūras attīstībā kā krievi - tāpēc vāciešu, arī zviedru un poļu gēns latviešiem ir nācis par labu...


Nav tādas tautības kā krievi, tā nodēvēts tautu sajaukums, kas apdzīvo konkrētu teritoriju, tad jau amerikāņi arī būtu tautība. Un patiesībā neviens te necīnās pret kādu konkrētu tautību, bet gan pret okupantiem un viņu atnesto režīmu.

Atbildēt

:(

05.03.2019. 18:28

"Tādā pašā veidā Krievijas Puse nodrošina memoriālo būvju un latviešu, līvu un Latvijas pilsoņu, kuri gājuši bojā karu un represiju rezultātā Krievijas Federācijas teritorijā, apbedījuma vietu sakopšanu.”
Ja Krievija nepilda savas saistības, kāpēc mums jāpilda savas? Jebkurš, kas bijis Gulaga nometņu un izsūtījumu vietās, pateiks, ka nekas no oficiālās Krievijas varas puses nekur nav darīts, lai saglabātu un koptu Latvijas upuru apbedījuma vietas!!!!!

Atbildēt

Asiirietis

05.03.2019. 18:22

»

hm

Nojaukt ... varbūt pareizāk sākt ar uzbūvēt? Nojaukt var visu uzbūvēto padomju laikā. Kas atradīsies vietā - tukša Latvija...


Tava domāšana ir ļoti sekla, kamēr latvieši ļoti labi zin, ja nezāli neizcērt saknē, tā neizbēgami uzdīgst un vairojas. Tieši tas pats notiek ar klaidoņiem kolonistiem, parazītiem, okupantiem, komunistiem, cionistiem un citiem istiem, kuri nekad nesaudzēs citas valsts iedzīvotājus un resursus, lai paši uz tā rēķina uzdzīvotu. Pēc būtības, tā ir visas pasaules sērga, kas nepārtraukti bļaujot par apspiešanu, patiesībā veido brīvo tirgu, brīvām naudas plūsmām un brīvu pārvietošanos, lai realizētu savus noziedzīgos mērķus. Un tie ir - ar perversijām un izklaidēm legalizēt klaiņošanu un brīvu drātēšanos pa visu pasauli, bet tajā pat laikā ar sev uzticamiem kalpiem uzpērkot valstu valdības, tie izlaupa citu tautu labklājību un resursus. Tas tā īsumā.

Atbildēt

ha-ha

05.03.2019. 17:46

»

90% krievu ir mongoļu gēni

Latvieši ir salīdzinoši tīra tauta. Vācieši ir tomēr krietni augstāki savā kultūras attīstībā kā krievi - tāpēc vāciešu, arī zviedru un poļu gēns latviešiem ir nācis par labu...


Vieni no tīrākajiem ir čukčas. Tāpēc, lai kaut kā atšķaidītu savas pārlieku tīrās asinis, viņi, kā ;likums, sievu piedāvāja ikvienam nečukčam.
Par kultūru runājot, jāraugās uz Austrumiem. Indija, Ķīna, kuru kultūras sakņojas 4 un vairāk tūkstošos gados.
Ģermāņu ciltis romieši taču uzskatīja par barbariem.

Atbildēt

Latvieši Latvijā kā saimnieki dara daudzas lietas

05.03.2019. 17:44

»

Vo

Tas betona stabs ir ļoti laba lieta ap ko tiem latviešiem cīnīties. Vācat parakstiņus, rakstiet niknus rakstus un komentārus, varat pat kādu piketiņu uztaisīt. Vienvārdsakot, nolaižat tvaiku. Tikmēr jūsu pašu ievēlētie pašvaldības deputāti gādās par tā staba apkārtnes labiekārtošanu, bet Saeimas deputāti...


Un tavi kājautos ietērptie krievi labāki? Krieviem bez tā, ka viņi uzsāka 2.Pasaules karu un šajā karā izlīda uzvarētāju pusē - ir kaut kas vērā ņemams? Visa viņu cīņa par to, lai viņus cienītu. Bet neviens šos nemīl un neciena, nekur.

Atbildēt

Vo

05.03.2019. 17:40

Tas betona stabs ir ļoti laba lieta ap ko tiem latviešiem cīnīties. Vācat parakstiņus, rakstiet niknus rakstus un komentārus, varat pat kādu piketiņu uztaisīt. Vienvārdsakot, nolaižat tvaiku. Tikmēr jūsu pašu ievēlētie pašvaldības deputāti gādās par tā staba apkārtnes labiekārtošanu, bet Saeimas deputāti visus tos jūsu savāktos parakstiņus aizsūtīs uz kurtuvi.(Atkritumos nemetīs, jo kāds var atrast un par jaunu atnest uz Saeimu.)
Vienīgais, kas jums ir jāsaprot ir tas, ka galvenais jūsu ienaidnieks ir tas betona stabs. Tikko tas stabs tiks novākts, Latvijā iestāsies ziedu laiki. Starp citu, ja kāds nezin. Spānijā ir tādas vēršu cīņas, kur toreadors vicina vērsim gar degunu sarkanu lupatu. Un vērsis tad visu savu niknumu vērš pret šo lupatu un pilnīgi nekādu uzmanību nepievērš tam zobenam, ko toreadors tur otrā rokā.

Atbildēt

90% krievu ir mongoļu gēni

05.03.2019. 17:34

»

ha-ha

Mums ar to tīrību ir kā ir. Mongoļi tatāri savulaik Kurzemē izmitinājuši ap 200 mongolietes, vācu baronu 1. nakts tiesības 700 gadu garumā, sajaukšanā ar padomju nācijām gala rezultātā radīja - vistīrāko latvieti


Latvieši ir salīdzinoši tīra tauta. Vācieši ir tomēr krietni augstāki savā kultūras attīstībā kā krievi - tāpēc vāciešu, arī zviedru un poļu gēns latviešiem ir nācis par labu.
Un tas ir mīts, ka latvieši okupācijas gados jaucās ar no PSRS ieklīdušajiem slāvu-mongoļu okupantiem.
Pat 21.gs. latvieši izvairās no pasākumiem, kur apgrozās krievu okupanti un krievu-mongoļu pēcteči. Arī darba kolektīvi ir vai nu krieviski vai latviski, nekadas draudzības latviešiem ar krieviem nav arī 2019.gadā.

Atbildēt

ha-ha

05.03.2019. 17:28

»

90% krievu ir mongoļu gēni

Krievu okupanti, ja vien to senči nav sajaukušies ar mongoļiem, arī ir ārieši ar zilām acīm


Mums ar to tīrību ir kā ir. Mongoļi tatāri savulaik Kurzemē izmitinājuši ap 200 mongolietes, vācu baronu 1. nakts tiesības 700 gadu garumā, sajaukšanā ar padomju nācijām gala rezultātā radīja - vistīrāko latvieti!

Atbildēt

protams

05.03.2019. 17:27

ka krievi ir ārieši.To atzina arī Hitlers savā grāmatā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft