Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IKA

18.12.2012. 16:02

Kāpēc tad Viņķelei nebija jāatbild, Pīļknābis paņēma viņu savā paspārnē.

Atbildēt

aņka

17.12.2012. 09:45

»

Nor66

Tu pipeļveidīgais,lai Tev bieźi būtu tādas medicīniskas manipulācijas


Tava latviskā mentalitāte un psihiskais stāvoklis ir nožēlojams, bet to var ārstēt

Atbildēt

Nor66

17.12.2012. 06:58

»

Han!

Dombrovskis vēl ir pēdējais ar skaidru galvu, kurš nav palicis par pasaku un mītu cienītāju


Tu pipeļveidīgais,lai Tev bieźi būtu tādas medicīniskas manipulācijas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Erna

17.12.2012. 00:31

»

cimze

Sirsnības un cilvēcības ne tikai Dombrovskim trūkst, tāda ir visa Vienotība. Nabaga Ķīlis - viņš taču tos valdības vārdu plūdus par reformām, izrāvieniem, sasniegumiem ir ņēmis par pilnu un nolēmis kaut vienā nozarē Latvijā tās reformas tiešām īstenot. Bet - runāt par reformām ir ļauts, taču īstenot...


Un vēl kādā nozarē!! Zināšanas izmērīt nevar. Naudas apgrozījums augstskolās ir ievērības vērts lielums. Kā vienas bagātas augstskolas rektors teicis, ka ir profesijas ar kurām visos laikos var labi nopelnīt. Tikai jāprot.

Atbildēt

viedoklis

16.12.2012. 23:35

bīstama ir sistēma, kur viens otru slavē, viens otru savstarpēji vērtē, dalot nodokļu maksātāju grūti pelnīto naudu, pildot n-tos amatus un darbus 24 stundas bez atpūtas. Kas notiks, kad fodi beigsies un nebūs ko dalīt?

Atbildēt

to Olgerts16.12.2012. 17:24

16.12.2012. 18:40

Lasu un šausminos, cik tuvredzīgs un mazdomājošs jūs esat! Šitādu ķīļu ir pilna pasaule. Muldētāju, muldētāju un vēlreiz muldētāju. Ja jūs domājiet, ka čomīskas sarunas, sēžot uz galda stūra, atrisinās kādu no izglītības problēmām, dziļi maldāties. Pat pieļauju, ka viņam ir vēlmeko darīt, bet saprašanas nav nekādas. Un žēl tā laika , kas tiek izniekots.

Atbildēt

huhu

16.12.2012. 17:39

Ja kāds domā, ka dažs dzer politikas dēļ, tad tie ir murgi.
Karā drošs ierocis ir arī aņka, teica čapais un nospļāvās par angiogrāfiju

Atbildēt

Olgerts

16.12.2012. 17:24

Lasu komentārus un šausminos. Ķīlis ir gudrs cilvēks un ceru, ka viņš atveseļosies un beidzot izķidās tos ierusējušos korumpētos Latvijas izglītibas sistēmas nezāļu laukus. Ķīlis ir progresīvs cilvēks ar un bez reformu partijas. Partija tikai viņu uzrunaja. Viņš ir goda vīrs tāpēc cīnīsies līdz galam godīgām metodēm atšķirībā no Vētras un ko privātorganizācijas darboņiem, atvainojiet, Augstākās Izglītības Padomes. Veseļojies Ķīli un es turu īkšķus.

Atbildēt

datordīdītāš

16.12.2012. 16:54

»

mja

nezin, kur palika Buiķa torsionu dzinējs, jeb perpetum mobile? 'zinātne' šarlatānisms


joprom piedāvā ar 120%-150% efektivitāti http://www.vortextechnologies.lv/

Atbildēt

hy

16.12.2012. 13:20

»

psihiatrs

Ķīlim daudz aktuālāka ir nevis sirds, bet gan galvas ārstēšana


psihiatram superaktuāla ir RESERTIFIKĀCIJA!!!
Kaut gan - veltīgi... Izgāzīsies!
Nav orgāna,kam būtu jābūt galvā.

Atbildēt

IZM

16.12.2012. 01:13

»

Dementia

Kādās politiskās aprindās tas plaši trešdien bija zināms? Sazvanoties ar Ērgli, viņš ceturtdienas rītā nezināja, ka veiks šo angiogrāfijas manipulāciju


Tukišs ir tas, kas reāli bīda lietas ministrijā, bet Ķīlis ir tikai tarāns, kas grauj visu pa labi un kreisi! Klucīšus pēc tam vajadzīgajā kārtībā krāmē Tukišs!

Atbildēt

>paijai

16.12.2012. 00:29

naglai uz galvas. Ar pirktu diplomu.

Atbildēt

paija

16.12.2012. 00:07

»

no Pekinas

Vai jūs ķīļa nozombētā tautas daļa, kas raustās agonijā un ar putām uz lūpām kliedz par slikto augstāko izglītību, varat paskaidrot kā RP biedrs Sisis Vijoļkāja aka Sprūdžs, bez augstākās izglītības ierāpās ministra krēslā? :D Ak jā, aizmirsu, tas taču arī bija Ķīļa & Co revolucionārais, varas alkatīgais...


Tikai nesapratu,kāpēc tie vecākā gadagājuma profesoru nav sagatavojuši sev cienīgu maiņu, ja jau tā izglītības kvalitate nemaz nav tik slikta. Pie tam panākumi jaunībā negarantē to pasu vecuma. Varbūt der arī atcereties,ka padomju laikā bija konkurss uz vietām augstskolās, mediķos, juristos līdz pat 10 uz vienu vietu un augstskolu bija mazak.Lai jau macas visi, kam ir nauda, tikai nekADu budzeta vietu bezdarbnieku sagatavošanai vājas programmās. Man savukart liekas,ka tieš Tu piederi pie tautas glupas daļas ,kas te ar putām uz lūpam bļaustas

Atbildēt

Dombrovskis

15.12.2012. 23:05

Man viss pie drisas - man grafiks deg! ;)

Atbildēt

cimze

15.12.2012. 22:12

Sirsnības un cilvēcības ne tikai Dombrovskim trūkst, tāda ir visa Vienotība. Nabaga Ķīlis - viņš taču tos valdības vārdu plūdus par reformām, izrāvieniem, sasniegumiem ir ņēmis par pilnu un nolēmis kaut vienā nozarē Latvijā tās reformas tiešām īstenot. Bet - runāt par reformām ir ļauts, taču īstenot - ne. Tāda tā patiesība.

Atbildēt

mja

15.12.2012. 18:46

nezin, kur palika Buiķa torsionu dzinējs, jeb perpetum mobile? 'zinātne' šarlatānisms

Atbildēt

sveiciens Pekinietim

15.12.2012. 18:27

Nu vienreiz labi teikts, tā arī ir, tieši tā

Atbildēt

no Pekinas

15.12.2012. 17:51

Vai jūs ķīļa nozombētā tautas daļa, kas raustās agonijā un ar putām uz lūpām kliedz par slikto augstāko izglītību, varat paskaidrot kā RP biedrs Sisis Vijoļkāja aka Sprūdžs, bez augstākās izglītības ierāpās ministra krēslā? :D Ak jā, aizmirsu, tas taču arī bija Ķīļa & Co revolucionārais, varas alkatīgais plāns nr.2.

Tomēr jāatzīmē, ka šajā pasaulē kvalitatīva augstākā izglītība nevienmēr garantē panākumus dzīvē - daudz kas ir atkarīgs arī no cilvēka personības. Piemēram, Stīvam Džobam nebija augstākās izglītības, bet viņš izveidoja pasaules vēsturē vērtīgāko uzņēmumu. Van Gogam arī nebija
akadēmiskās izglītības mākslā, bet viņš ir viens no pasaules ievērojamākajiem māksliniekiem. Ne jau visu atrisina augstākā izglītība. Problēma ir cita - ja cilvēks ir debīls, tad arī Ķīļa piesauktie
pasaules labākie profesori tam gudrību mutē neielies. Ķīlim ļoti patīk akcentēt savu Anglijā iegūto izglītību, taču tai pat laikā, varu saderēt, ka lielākā daļa no Rīgas "čurājošajiem britiem" arī ir
pabeiguši koledžas un augstākās izglītības iestādes.

Lūk, un Latvijas nelaime ir tieši tur, ka lielākā tautas daļa vienkārši ir glupa. Tāpēc, ka komunistisko represiju laikā tika iznīcināta latviešu tautas inteliģence. Tāpēc, ka latviešu tauta padomju laikos nodzērās. Un šie ķīļa satracinātie, mūžam neapmierinātie cilvēki, kas šķiet ir gatavi ņemt dakšas un uzšķērst buržujus rektorus (pēc komentāriem bieži šķiet, ka pie visa vainīgas ir rektoru algas) ir šīs padomju laiku izmocītās tautas produkti.

Savukārt lielākā daļa vecākā gadagājuma profesoru u.c. mācībspēku, ir tas mazais procents, kas padomju laikā zinātni un intelektuālo domāšanu attīstīja pasaules līmenī - daudzi padomju Latvijas zinātnieki, piemēram, cietvielu fizikas, kvantu mehānikas, farmācijas, optometrijas, magnētiskās hidrodinamikas u.c. jomās ar saviem izgudrojumiem jau sen būtu miljonāri, ja toreiz tos varētu patentēt. Taču tagad ķīlis un viņa pseido-ģēniju, neo-liberāļu un kosmopolītu bars šos cilvēkus dēvē par stagnātiem - jo tas ir moderni, tas ir groovy! Tikai lai vēl vairāk uzjundītu proletariāta dusmas pret visu pasauli, jāizmanto arī marksistiskās retorikas lozungi, kā to veiksmīgi dara Ķīļa PR cilvēki. Mūsdienu jaunajiem ģēnijiem mazvērtības kompleksi mijas ar neadekvātu pašvērtību un tik ļoooooti gribās būt dižiem... Taču diemžēl nekādu ievērības cienīgu panākumu un darbu nav. Tā vietā viņi kačā savus reitingus ar vulgārām "sociālājām aktivitātēm" un, atvainojos, "gudri dirš".

Par padomju laikiem kāds varētu iebilst, ka toreiz tika uzspiests zinātniskais komunisms! Tad vietā būtu atgādināt, ka tieši neviens cits, kā roberta ķīļa tēvs Politehnoloģiskajā universitāte pasniedza zinātnisko komunismu!

Un par ko pašam Robertam bija disertācija? Par Sibīrijas tantēm - ak, cik ģeniāli. Laikam Sibīrijas tantu sociālantropoloģiskā analīze palīdzēja viņam kļūt par izglītības ministru - cienījamu cilvēku. Katrā gadījumā ne jau iedzimtās spējas manipulēt un vērpt intrigas, vai ne?

Ir tāda sajūta, ka tā sauktās "ķīļa reformas" ir bijusi lieliska iespēja visiem caurkritējiem, nesekmīgajiem un ar prātu apdalītajiem pilnā kaklā kliegt - lūk, es nepabeidzu augstskolu, jo tā kvalitāte bija neciešama... Te nu atgriežamies pie sākumā teiktā - ja tu esi debīls, tev nepalīdzēs neviens, arī ķīlis.

Atbildēt

15.12.2012. 17:02

Pievienojoe tiem, kuri veel aatru izveseljoshanos un aatri tikt uz striipas, lai turpinaatu iesaakto. Tieshaam aizkustinaaja Pabriks un Lemberga veeleejumi ministram.

Atbildēt

plāns

15.12.2012. 16:05

»

homosapiens

Ķīļa reformas...


Tur jau tas joks, ka tas nav plāns, bet kara saucieni, lozungi! Plāns ir tāds, kur ir izskaidrots kā tos visus murgus realizēt! Bet tāda, kā jūs demagogi paši labi zināt - NAV!
oooo, par rekoru algām - tad nu gan forši! Varat parādīt kādu dokumentu kur tas būtu rakstīts? ķīļa YouTube multenēs un Reformu Partijas mājsalapā ievietotajā "plānā" par to nav neviena vārda!
Tad ĻOTI ceru, ka ķīlis sāks ar sava drauga LU rektora Auziņa algu???
;)

Atbildēt

es

15.12.2012. 13:53

te komentaros ir palaista garam viena butiska lieta, kura diena nodeva pieprasijumu------------------------- operacijas,,,,, tatad tupeni ir pasa spice, un ja nu vins butu kajas atsiepis, nezinu ,kas tur beigas sanaks ar tam reformam , bet man liekas sitas ir ministrs ,kas cinas ieprieksejais bija zalans , bet cik saprotu tagad jau jaunas reformas turpinas pagastos un pilsetas, , ir jaatdzist ,ka esam par stulbiem ,ja nevaram tik mazu teritoriju sakartot 20 gados.

Atbildēt

homosapiens

15.12.2012. 13:53

»

dūmiņš

Ir vienkārši neaptverami kādu rezonansi var sabiedrībā sacelt sociālistiski kara saucieni Ļeņina, Mao u.c. revolicionāru labākajās tradīcijās. Saprotams, ka katram augstskolā ir bijis kāds stulbs un riebīgs pasniedzējs, pieredzētas kādas netaisnības utt., bet tāpēc jau nav jāspriež negatīvi par situāciju...


Ķīļa reformas:
1.Samazināt augstskolu skaitu par 2/3.
2. Samazināt studiju programmu skaitu vismaz uz pusi.
3. Samazināt augstskolu rektoru algas.
4. Nomainīt Augstākās izglītības padomes sastāvu.
5. Ievest augstskolu pārvaldi no malas (augstskolu padomes, kurās 2/3 sastāva nav augstskolu personāls).

Atbildēt

psihiatrs

15.12.2012. 13:47

Ķīlim daudz aktuālāka ir nevis sirds, bet gan galvas ārstēšana.

Atbildēt

starp citu

15.12.2012. 11:18

»

Baiba

Kiš-miš ar rozīnēm Margēvičas stilā


kiš-miš ir rozīnes. (rozīnes ar rozīnēm?)

Atbildēt

Psihoterapeits

15.12.2012. 10:08

»

Dagnija

Lūdzu pietiek.com cienījamo komandu cenzēt komentārus. Nu nav iespējams lasīt, kā 3.14 gānās par ministru, kuru nav ne redzējis, ne dzirdējis. Iespējams, ka cilvēks, otru nodēvēdams par "pusjukušu", pats ir pagalam jucis. Brīnos, ka joprojām Latvijas komentētāji nesaprot, ka portālu komentēšanas sadaļas...


Labāk ir , ka pastāv tāda interneta izgāztuves , kur tautai izgāzt savu niknumu. Cita alternatīva ir iziet ielaas un beidzot pagriezt sprandu visiem , kas mūsu tautu ir apzagushi, izputinajusi vai ka lopu baru atdod Briseles liberastiem. Ņemot vēra cilvēka slinko dabu interneta portāli vismaz dod iespēju kaut kāda veida protestēt un nomierināt savu sirdsapziņu par to ka neko neesi darījis lai pretotos.....

Atbildēt

Baiba

15.12.2012. 00:20

Kiš-miš ar rozīnēm Margēvičas stilā.

Atbildēt

ideja

14.12.2012. 21:00

»

vau

Bet vel tacu ir parlamentara sekretariene Vanaga, ta nak no dizaugstskolas LLU, kur joprojam ekonomistiem jaskaita govim pupi ka padomju laikos


bet vēl taču ir Šlesers!!! viņam gan nervi šito slodzi un stresu turētu! Šleseru par izglītības ministru, jaaaaaaaa!!!!

Atbildēt

vau

14.12.2012. 20:53

Bet vel tacu ir parlamentara sekretariene Vanaga, ta nak no dizaugstskolas LLU, kur joprojam ekonomistiem jaskaita govim pupi ka padomju laikos.

Atbildēt

es

14.12.2012. 20:46

»

gh


Es ari otru tadu mudaku neesmu redzejis, vienigais ko nesaprotu - kapec pensionari par vinu fano.

Atbildēt

Dementia

14.12.2012. 20:28

Kādās politiskās aprindās tas plaši trešdien bija zināms? Sazvanoties ar Ērgli, viņš ceturtdienas rītā nezināja, ka veiks šo angiogrāfijas manipulāciju.

Kā tad to varēja zināt plašas politiskās aprindas, ja ceturtdienas rītā to nezināja pat Tukišs?

Atbildēt

ķīli tu?

14.12.2012. 20:28

»

Marija skolotāja

Šajā valstī normālu cilvēku, kurš izvirza taisnības cīņu, samīdīs paši tie, kam domāta šī taisnība. Mūsu tautiņa nesaudzē nevienu latvieti, kurš mēģina iedibināt tauisnību. Krievi savējops parasti nesit, lai cik tas būtu stulbs...


šitas komentārs ir tik klaji populistiks, ka pat mans kaķis aizrijās! kaut ko tādu varētu uzrakstīt tikai pats ķīlis vai viņa tuvākie, kam no tā kaut kas atlec. ak Dies un varētu padomāt, ka ķīļa pusē nav mafija ar kompleksainiem, varas un naudas kāriem globālistiem un jampampiņiem. tikai sirdsšķīsti, progresīvi, apspiesti ģēniji. piemēram, godīguma etalons, sauleszaķītis Sandra Sondore Kukule! un kā nav kauns pieminēt aploksni Zagleru, kurš ar glupu smaidiņu nevarēja izvēlēties ļoti vai ļoti ļoti dārgu limuzīnu. nu tiešām zoodārzs! :D

Atbildēt

Marija skolotāja

14.12.2012. 19:53

Šajā valstī normālu cilvēku, kurš izvirza taisnības cīņu, samīdīs paši tie, kam domāta šī taisnība. Mūsu tautiņa nesaudzē nevienu latvieti, kurš mēģina iedibināt tauisnību. Krievi savējops parasti nesit, lai cik tas būtu stulbs.

Ķīlis ir "pareizais" cilvēks, taisnais un nemīl stagnātus, sliņķus un muļķus, bet tādu ir ļoti daudz un viņi saceļas pret jeb kurāmm izmaiņām, jo tad būs jāstrādā. Tas pats kas bija ar Juri Bojāru - vienu no gudtrākajiem un darbīgākajiem Latvijas zinātnioekiem - centās nomelnot uz katra soļa. Un to dara mafiozi un tas tautas potenciāls, kurš pakļaujas magfiozajai reklāmai un sauc pakaļ, atkārto. Arī Zatlers ir augstas raudzes cilvēks, gudrs, mafija cenšās nomelnot.Nožēlojamā tauta!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.12.2012. 19:35

>> ?
***********************
... :D:D:D:D:D:D ...vai ne, ko ?! ...

Atbildēt

3.14...

14.12.2012. 19:22

»

Dagnija

Kas ir "normāls cilvēks"? Kā liekas, tikai Jūs sevi uzskatāt par "normālu


Nez kālab Jūs vēršaties pret mani, bet ignorējiet tos, kuri zākā Dombrovski ( pie tam ar krietni sulīgākiem epitetiem un apzīmējumiem, nekā izteicos es).
Dombrovskis man ir tikpat nepieņemama persona kā ķīlis (ar mazo burtu), bet šoreiz esmu viņa pusē.
Izsakoties žargonā, "pa lielam" runa nav ne tik daudz par abiem šiem personāžiem, bet par to, ka situācija tiek pārmērīgi uzkurināta no mēdiju puses.
Es labi zinu, ko nozīmē angiogrāfija (pirms 6 gadiem esmu saņēmis šo MANIPULĀCIJU, pirmoreiz dodoties mājās tajā pat dienā (pats būdams pie stūres), otreiz - nākošajā dienā, tālab man nav pieņemama šī bļaustīšanās par OPERĀCIJĀM un, nebaidos atkārtoties, psihozes uzkurināšana, veidojot ķīļa mocekļa tēlu..

Atbildēt

dūmiņš

14.12.2012. 19:05

Ir vienkārši neaptverami kādu rezonansi var sabiedrībā sacelt sociālistiski kara saucieni Ļeņina, Mao u.c. revolicionāru labākajās tradīcijās. Saprotams, ka katram augstskolā ir bijis kāds stulbs un riebīgs pasniedzējs, pieredzētas kādas netaisnības utt., bet tāpēc jau nav jāspriež negatīvi par situāciju kopumā. Ir tāda sajūta, ka Ķīļa atbalstītāji grib atriebties kaut kam nedefinētam - tad rektoriem ar lielām algām, tad kaut kādiem stagnātiem, tad iespējams kādam personīgi ienīstam pasniedzējam - vārdusakot, galvenais ir reformēt reformēšanas pēc. Tas, ka Ķīlim nav īsti skaidrs, kā to konkrēti izdarīt, nevienu nesatrauc, galvenais, ka ministrs demonetrē "kaut kādu" hiperaktivitāti. Interesanti, ko Ķīļa atbalstītāji konkrēti sagaida un kādā termiņā - Ķīlis pēkšņi viņiem ar karoti mutē ielies pasaules klases izglītību? Labākajā gadījumā, pie mūsu valsts situācijas, tas varētu būt vienas paaudzes ilgtermiņa plāns ar ļoti mērķtiecīgiem, pārdomātiem, pakāpeniskiem soļiem. Taču tagad tāds iespaids, ka galvenais ir publiski ārdīties un izvelt uz āru visas negatīvās emocijas pret visu pasauli... un tad būs labi! :)

Atbildēt

paija

14.12.2012. 19:03

»


Jā, Hitlers židiem koncentracijas nometnēs un Staļins GULAGa iemītniekiem pec operacijām, kuras tur veica katru dienu, personīgi nosūtīja apsveikuma kartiņas ar labas veselības vēlejumiem .Vai tik Tev pasam nav bijusi smaga operācija galvā ?

Atbildēt

Inseis

14.12.2012. 18:46

»

Iveta

Dambrovski! Tu esi cūka


laikam esi no Zaglera zoodārza, ka tādās zoo-kategorijās domā? ;)

Atbildēt

Ja

14.12.2012. 18:00

»

Bļāviens

Gribas skaļi kliegt - kas notiek Latvijas augstskolās? Ir vietas, kurās diplomus burtiski pērk. Ir vietas, kurās imitē mācīšanu un mācīšanos. No savu radu pieredzes - nenoliki eksāmenu, samaksā, būsi uzreiz nolicis. Ir vietas, kurās māca normāli un sanāk normāli speciālisti. Bet Druviete un Dombrovskis...


izsaki nopietnus apvainojumus Latvijas augstskolām, tad skaidri sauc lietas vārdā - kurās augstskolās diplomus var pirkt un pārdot, kur notiek mācīšanās imitācija utt. Būtu labi, ja pie viena uzrakstītu arī savu īsto vārdu.

Atbildēt

Dagnija

14.12.2012. 17:57

»

3.14...

Cik var tracināt tautu,lietojot vārdu salikumu SIRDS OPERĀCIJA ,tādejādi pusjukušo Ķīli padarot par mocekli...


Lūdzu pietiek.com cienījamo komandu cenzēt komentārus. Nu nav iespējams lasīt, kā 3.14 gānās par ministru, kuru nav ne redzējis, ne dzirdējis. Iespējams, ka cilvēks, otru nodēvēdams par "pusjukušu", pats ir pagalam jucis. Brīnos, ka joprojām Latvijas komentētāji nesaprot, ka portālu komentēšanas sadaļas nav atkritumu izgāztuves, kur izgāzt savu aprobežotību, stulbumu, nekompetenci un galu galā - atklāt savu bandītisko būtību.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.12.2012. 17:45

>> MARGĒVIČAI
********************************
Agnese Margēviča
14.12.2012. 16:48
********************************
... un kāpēc tad tāda uzkrītoša vēlme radīt divdomīgu situāciju ... ievietojot šito ITKĀ dokumentu KOMENTĀROS ...nevis tur, kur tam būtu bijis jābūt UZREIZ - raksta apakšā pie "dokumentiem" normālā,tā teikt, izskata formātā ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.12.2012. 17:37

>> PAIJA
*********************************
paija
14.12.2012. 15:01
...(..)...Virsraksts ir provokatīvi stulbs,...
**********************************
...kas tur ko brīnīties?! - pēdējā laikā tāds, kā tu saki, provokativais stulbums parādās teju vai katrā "pietiek" rakstā ... un ne jau par velti - skat, cik komentaŗos daudz atsaucīgo ...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....