Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vidistiem

12.08.2017. 06:55

Ja jums maksa par to albu tad ari keriet blezus, kapec bankam un citiem uznemejiem ir jadara jusu darbs ? Jau mikro uznemumu rezimu jusu bezdarbibas rezultata sacakareja.... . Tagad ss.lv jusu vieta viss jaiedod gatavs roka ?? Iznak, ka sabiedrib ker blezus jusu vieta. Tad vajag paturet tikai finansu policiju un visus parejos vid barus likvidet, jo darba efektivitate tuvu nullei.

Atbildēt

Nu

08.08.2017. 17:01

»

zuze

kapēc nepaņēma info no CSDD,tur tak visi darījumi fiksēti


Normāli,jo lietas jāpēta kopsakarības!

Atbildēt

Oj

08.08.2017. 16:59

»

Trim, nevis pieciem gadiem


Kopš kura laika saņemtā nauda par portala sniegto pakalpojumu portālā (sludinājuma publicēšanu platforma) nav portāla darijums? 😂

Atbildēt

Interesē gan

08.08.2017. 16:24

»

nu re

Varu atkārtot vēlreiz


Otrā un trešā pārdotā lūžņu kaudze var būt saimnieciskā darbība, jo darījumi tiek veikti regulāri. Turklāt pārdodot metāllūžņus, tavs vārds un uzvārds tiek piefiksēts

Atbildēt

08.08.2017. 16:16

»

blusa

visiem komersantiem jābūt pierādījumiem par darījumiem par pieciem gadiem, šeit tiek pieprasīta informācija tikai par 4 mēnešiem


Trim, nevis pieciem gadiem.
Par savējiem darījumiem, nevis sludinājuma ielicēju darījumiem

Atbildēt

✭✭✭

08.08.2017. 15:20

Cīrule un Sudraba ir raganas.
No izskata vien redzams, ka sievietes kalpo velnam, jo tik riebīga izskata sejas un sarkanas acis, var iegūt vienīgi kalpojot sātanam.
Kapēc klusē Vatikāns un Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca?

Archibīskap Vanag, mosties !

Atbildēt

?

08.08.2017. 12:36

»

zuze

kapēc nepaņēma info no CSDD,tur tak visi darījumi fiksēti


No kura laika CSDD fiksē autotirdzniecības darījumu starpniekus?

Atbildēt

Patiesība

08.08.2017. 12:00

»

zuze

kapēc nepaņēma info no CSDD,tur tak visi darījumi fiksēti


Pilnīgi pareizi!!!! Un CSDD nevarētu to savlaicīgi sniegt un būtu jāaptur CSDD darbība, vismaz uzņēmēji neciestu.

Atbildēt

Zane

08.08.2017. 11:59

Visa valsts pārvalde, valsts uzņēmumi, aģentūras, it visur. Viens pamatīgs "ģimenes uzņēmums". Krustu šķērsu saprecējušies, guļ, rads rada galā. Tā, lūk, ir īsta mafija! - kā teica "krusttēva" 3. daļā par valsts, banķieru un baznīcas saplūšanu. Tev apnicis uz visu ekonomēt? Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/oAEAVE

Atbildēt

zuze

08.08.2017. 10:06

kapēc nepaņēma info no CSDD,tur tak visi darījumi fiksēti

Atbildēt

Šitā gan

08.08.2017. 09:54

Visi cepas par nesniegtajiem datiem, bet nelasa lēmumu par saimnieciskās darbības apturēšanu. tur rakstīts, ka datu nesniegšanu traktē kā izvairīšanos no nodokļu samaksas, lai gan SS.lv nodokļu parādu nav - balts uzņēmums un strīdus darījumus ar auto nekad nav veicis. Ss tikai pārdod vietu sludinājumam. Vids kārtējo reizi nelasa teikumus līdz galam. Nav jau pirmā reize. Sanāk ka VID apturēja ss darbību par to, ka varbūt kāds cits nesamaksāja nodokli, par ko īstas pārliecības VID nav, tikai pieņēmumi.

Atbildēt

nebalsot par zzs, sučinski - atejā

08.08.2017. 08:13

»

nu re

Varu atkārtot vēlreiz


Tādā gadījumā rokas nost no maniem datiem! Nav tiesību vākt svešus datus!

Atbildēt

Drum

08.08.2017. 08:09

Nu ļoti briesmīgs datu apjoms digitālā formā ;-), labi ja kādu GB aizņem ;-).
Nodokļu maksātaja statusu persona iegūst ar brīdi, kad viņam rodas pienākums maksāt nodokli. Tikai vieniem subjektiem vēl papildus ir jāreģistrējas arī VID, bet citiem nav ;-).
Nu kārtīgs pasūtījuma darbiņš sanācis ;-)

Atbildēt

Patiesība

08.08.2017. 07:37

Lai tauta zin. Tatad likuma pantā noteikts - pēc Valsts ieņēmumu dienesta pieprasījuma saņemšanas ir pienākums sniegt tā rīcībā esošo informāciju par nodokļu maksātājiem. Par nodokļu maksātāju attiecīgi kļūst, kad ir reģistrēts VIDā, ja neesi reģistrēts VIDā, tātad neesi nekāds nodokļu maksātājs un tātad ja neesi par nodokļu nemaksātājs, tad par to informācija nav jāsniedz. Attiecīgi SS nevar zināt, persona ir nodkļu maksātājs vai nav, bet VIDs grib pataisīt visus par nodokļu maksātājiem gan bērnus gan pensionārus.

Atbildēt

ww.

08.08.2017. 07:10

VIDĀ darbinieku ir pietiekoši,lai sēd portālos un velk ārā ,ne tikai pa četriem mēnešiem-uz priekšu!!Uzņēmumos nav tik daudz darbinieku,lai sēdētu un tikai strādātu priekš VID,algu VID nemaksā uzņēmumu darbiniekiem.

Atbildēt

Ināra >>> s

08.08.2017. 07:06

»

s

Ja VID pieprasīja info tikai par vieglo auto sludinājumiem un tikai par 4 mēnešiem, pēc kā sekoja šitik histēriska ss saimnieku reakcija, tad nevar izslēgt, ka to 4 mēnešu ietvaros ss saimnieki paši ir iesaistīti liela mēroga nelegālā shēmā, kas viņiem attaisno risku, ka VID var apgrūtināt viņu legālo...


Ne jau histēriska reakcija no saimnieku puses, bet gan NEASAMĒRIGA histērisku pirmspensijas vecuma sieviešu reakcija no VID puses, nespējot izvērtēt sekas, kas var iestāties, likvidējot uzņēmumu, kas gadā nodokļos maksā ap 2 miljoniem eiro .

Atbildēt

Nonsenss

08.08.2017. 06:59

Pirmspensijas vecuma klimaktērisko simptomu nomocītas sievietes likvidē uzņēmumu, kas valstij gadā nodokļos samaksā vismaz pāris miljonus eiro, pie tam ar savu "varoņdarbu" vēl lepojas.Vai tiešām te nav nekas sakāms premjeram ? Netiek ievērots likums, nesamērīgums soda ziņā. Attiecīgajām soģēm pašām pēc šī gadījuma būtu nevis jasaņem kārtējās astronomiskās prēmijas, bet gan jāierosina pret viņām un VID krimināllieta par valsts finanšu sistēmas graušanu.

Atbildēt

kaliostro

08.08.2017. 05:13

Visu laiku esmu teicis-Cīrulien, būs sūdi!

Atbildēt

nu re

08.08.2017. 00:49

»

Nē, tā nav. Mani kā privātpersonu uztrauc, ka manus datus banka, telefona kompānija vai ss portāls nodod vidam vai kādai citai iestādei komplektā ar kaut kādu autotirgoņu datiem. Vid strādā personas, kuras pašas iesaistītas kriminālās aktivitātēs un nav garantija, ka informācija, kas iegūta kā blakusprodukts...


Varu atkārtot vēlreiz.
Ja tu veic legālu saimniecisko darbību, tad visi tavi dati jau ir VID un viņi tos var izmantot visos tavos uzskaitītajos veidos, savukārt tava pārdotā lūžņu kaudze un nopirktā atejas būda nevienu "dirnēnu" absolūti neinteresē!

Atbildēt

07.08.2017. 23:14

»

nu re

Tu tikko pats atzini, ka SS piesedz nodokļu krāpniekus, jo legālu darījumu veicējus neuztrauc, ka viņu info nodod VID, jo viņi paši to iesniedz, savukārt tos, kas neveic saimniecisko darbību arī tas neuztrauc. Par to, ka informācija var nonākt VID uztraucas tikai NODOKĻU KRĀPNIEKI


Nē, tā nav. Mani kā privātpersonu uztrauc, ka manus datus banka, telefona kompānija vai ss portāls nodod vidam vai kādai citai iestādei komplektā ar kaut kādu autotirgoņu datiem. Vid strādā personas, kuras pašas iesaistītas kriminālās aktivitātēs un nav garantija, ka informācija, kas iegūta kā blakusprodukts, pēc laika netiks izmantota kriminālās "dirnēnu" interesēs. Valsts pārvalde var tikai to, kas likumā tieši atļauts, likums neļauj vid vākt informāciju par visiem un visu bez jebkāda pamata, jo notiek kārtējā autoservisu, zobārstu vai suņu tirgotāju izķeršanas akcija. Tās ir totalitāras valsts metodes. Iedzīvotāju tiesības uz privātumu nesamērīgi tiek ierobežotas. Un tiek apgrūtināts komersants.
Starp citu, nekas valsts totalitārajām struktūrām neliedz izveidot savus sludinājumu portālus, zip, unzip, bono, probono utt. Un tad datu bāzes būs savas, nevajadzēs uzmākties citiem.
Zzs valdībai laiks krist. Cerams vid izdarības šo stulbo kučinska zzs bandu paraus atejā.

Atbildēt

lol

07.08.2017. 22:45

»

ttr

es arī liku sludinājumu ss.lv, par tēva auto, jo viņš pats neprot datorā darboties. VIDs droši vien saskatītu shēmu, kāds tirgo sev nepiederošu auto


Tur jau ir tā lieta, ka tā vietā lai VID pielietotu intelektu un ķertu miljonu nodokļu krāpējus, VID nodarbojas ar "kapeiku pišanu", ķerstot un radot aizvainojumu cilvēkos, kuriem nemaz par šiem sludinājuma labvēlīgo iznākumu, pārdodot auto(no kura nesanāk ar nodokli apliekams ienākums) vai kuri ar to nodarbojas retu reizi, lai papildus piepelnītos un knapi velk dzīvību un labi ja nopelna arī zem likumā noteiktās summas.

Vienīgie ieguvēji no šī lapseņu pūžņa tracināšanas ir mākleri un auto dīleri, jo VID rada priekš labvēlīgiem idiotiem sabiedrisko domu par to, ka sludinājumu likšana nav likumīga un ka tie, kas ar to nodarbojas pārkāpj likumu. Tā ir sabiedrības tiesību pamatu graušana.

Atbildēt

lol

07.08.2017. 22:37

//Dati tika pieprasīti par visiem tiem sludinājumiem, kas četru mēnešu laikā tika ievietoti sadaļas “Transports” apakšsadaļā ”Vieglie auto”.//

Pārējos auto var tirgot jebkādā kvantumā...

Atbildēt

EE OU

07.08.2017. 22:24

»

nu re

Tu tikko pats atzini, ka SS piesedz nodokļu krāpniekus, jo legālu darījumu veicējus neuztrauc, ka viņu info nodod VID, jo viņi paši to iesniedz, savukārt tos, kas neveic saimniecisko darbību arī tas neuztrauc. Par to, ka informācija var nonākt VID uztraucas tikai NODOKĻU KRĀPNIEKI


Nu cik var ...!
VIDiota cienīgs propagandas teksts!

Kāpēc cilvēki no LV aiziet uz EE jurisdikciju biznesā? Nevēlies pastāstīt?
Bet es var un vēlos - tāpēc ka lielākā daļa, t.sk. es, ir saskārušies ar VID cinisko un birokrātisko attieksmi, visatļautības demonstrēšanu un citām preteklībām.
Arī jūsu kantorī ir sakarīgi cilvēki, taču viņiem nekas cits neatliek kā pakļauties sistēmai, lai neizlidotu no darba.
Un saistībā ar VID elementāra lieta - kad jūs savus "konsultantus" un informācijas tālruņa iemācīsiet kompetenti atbildēt uz cilvēku jautājumiem par darījumiem un nodokļiem, tad būs mazāk pārpratumu, problēmu, uzrēķin utt. Bet tie zābaki kuri sēž tur uz telefona nespēj paskaidrot pat elementāras lietas. Cilvēki zvana, saņem skaidrojumu, atbilstoši nokārto darījumu, saņem VID nodokļu uzrēķinu! Super! Pēc tam nebūs uztraukums???

Pietiek liet ūdeni!

Atbildēt

nu re

07.08.2017. 22:11

»

EE OU

Wow...


Tu tikko pats atzini, ka SS piesedz nodokļu krāpniekus, jo legālu darījumu veicējus neuztrauc, ka viņu info nodod VID, jo viņi paši to iesniedz, savukārt tos, kas neveic saimniecisko darbību arī tas neuztrauc. Par to, ka informācija var nonākt VID uztraucas tikai NODOKĻU KRĀPNIEKI!

Atbildēt

:)

07.08.2017. 21:55

»

Sludinājums

"Sludinājums" nav sinonīms vārdam "darījums". Nez vai VID šo atšķirību pamana


Ja par sludinajuma ievietoshanu maksa, tad tas ir darijums!

Man prasa visu informaciju sniegt! Par pilnigi visiem maniem darijumiem, tsk. Planotajiem darijumiem. Izvertes uz kuriem ierasties.
Kad ludzu skaidrojumu, kāds ir iemesls - atbilde - plānota aktivitate.

Atbildēt

re

07.08.2017. 21:30

»

Trulumu un nekompetenci demonstrē tieši tu! Pirmkārt tas, ka kāds tavs darījums nav apliekams ar nodokli nekādi nenozīmē, ka tu tiec svītrots no nodokļu maksātāju skaita. Otrkārt, nespēju iedomāties iemeslu kāpēc kāds riskētu ar miljonus pelnošu biznesu pontu pēc nesniedzot informāciju par kādu opi, ...


Otrkārt, nespēju iedomāties iemeslu kāpēc kāds riskētu ar miljonus pelnošu biznesu pontu pēc nesniedzot informāciju par kādu opi, kurš pārdevis savu veco opeli.

Tas arī izsaka visu, terorizēsim - neviens neriskēs ar savu biznesu

Atbildēt

EE OU

07.08.2017. 21:11

»

Trulumu un nekompetenci demonstrē tieši tu! Pirmkārt tas, ka kāds tavs darījums nav apliekams ar nodokli nekādi nenozīmē, ka tu tiec svītrots no nodokļu maksātāju skaita. Otrkārt, nespēju iedomāties iemeslu kāpēc kāds riskētu ar miljonus pelnošu biznesu pontu pēc nesniedzot informāciju par kādu opi, ...


Wow!
VIDiots atstrādā aldziņu!

Acīmredzams, ka tieši par to papildus galvenajiem jautājumiem būs stāsts SS un VID prāvā.
Izlasi likumu "Par nodokļiem un nodevām", skaidrojums jēdzienam "nodokļu maksātājs".
Un ja Tu nespēj iedomāties iemeslu Tevis minētajam, tad varu vien konstatēt, ka Tava profesija ir Tev atbilstoša - VIDiotiem iztēle nav vajadzīga.
Bet "pa draugam" varu Tev pateikt atbildi - ja cilvēki redzēs, ka viss info par viņiem tiek atdots VIDam, tad viņi vienkārši neliks sludinājumus. Bizness beigsies, naudas nebūs, nodokļu nebūs un kaudze ar jauniem bezdarbniekiem brauks prom vai prasīs pabalstus.

Bet Tev jau to nesaprast, jo aldziņa no mūsu nodokļiem Tev tiek izmaksāta katru mēnesi noteiktā datumā. Bet pēc Tava kantora metodikas tā aug kokos.

Atbildēt

07.08.2017. 20:57

»

EE OU

Nu ko var d...st! Laikam VIDiots no Cīrules kantora pielikts pie komentāru rakstīšanas un par to saņem algu no mūsu nodokļu naudas...


Trulumu un nekompetenci demonstrē tieši tu! Pirmkārt tas, ka kāds tavs darījums nav apliekams ar nodokli nekādi nenozīmē, ka tu tiec svītrots no nodokļu maksātāju skaita. Otrkārt, nespēju iedomāties iemeslu kāpēc kāds riskētu ar miljonus pelnošu biznesu pontu pēc nesniedzot informāciju par kādu opi, kurš pārdevis savu veco opeli.

Atbildēt

EE OU

07.08.2017. 20:39

»

blusa

nodokļu maksātāji ir visi arī ārvalstnieki...


Nu ko var d...st! Laikam VIDiots no Cīrules kantora pielikts pie komentāru rakstīšanas un par to saņem algu no mūsu nodokļu naudas.

Tātad - ja es pārdodu savu personīgo īpašumu - kustamo mantu un tas netiek darīts saimnieciskās darbības ietvaros, tad tas nav ar nodokli apliekams darījums un es neesmu "nodokļu maksātājs" likuma Par nodokļiem un nodevām izpratnē.

SS, cik zinu, neievāc info par to vai Jānis vai Anna ir saimnieciskās darbības veicējs, jeb nav. Un likums viņiem neuzliek tādu pienākumu. Tāpēc pieprasīt no SS uz dullo informācijas blāķi par jebkuru personu, bez šķirošanas ir vai nav nodokļu maksātājs, ir vienkārši truluma, nekompetences, banālas ziņkārības un VIDiotisma apliecinājums.

Ja šādā veidā no mūsu nodokļiem barojama iestāde parāda savu "efektivitāti" un vēl melo mums par pašu savārītajiem sūdiem masu medijos ar ēzeļa spītību tiešajā ēterā, tad kāda vēl motivācija šajā Sūnu ciemā maksāt nodokļus var būt? - da nekāda.

Atbildēt

Mja...

07.08.2017. 20:24

Likums VID nosaka tiesības prasīt datus par nodokļu maksātājiem, kas nozimē, ka par neregistretajiem "uznemējiem" zinas nemaz nedrikst sniegt ;) Pats VID tadu likuma redakciju uzrakstīja :)

Atbildēt

ttr

07.08.2017. 20:02

es arī liku sludinājumu ss.lv, par tēva auto, jo viņš pats neprot datorā darboties. VIDs droši vien saskatītu shēmu, kāds tirgo sev nepiederošu auto..

Atbildēt

Uts

07.08.2017. 19:23

»

blusa

visiem komersantiem jābūt pierādījumiem par darījumiem par pieciem gadiem, šeit tiek pieprasīta informācija tikai par 4 mēnešiem


Blusa ir dura! VIDu neinteresēja ss.lv darījumi, jo ss.lv neveic nekādus darījumus ar transportlīdzekļiem, ss.lv ir vienkārši sludinājumu portāls. Tad jau no staba vai sētas (vai to īpašniekiem) ar var prasīt info par nodokļu maksātājiem, kuri tur uzlipinājuši lapeli ar sludinājumu.

Atbildēt

Balts etniskais

07.08.2017. 19:01

Ļoti interesanti. Latvijā visu ražotni iznīcina, Zemniecību iznīcina, Tautas īpašumus prihvatizē: Latvenergo, Ostas, Dzelsceļus, Zemi, upes un ezerus, ielas un ceļus, nemaz nerunājot par pilsētām. Visas dividentes piesavinās! Vispār , ar kādām tiesībām? Viss kas Latvijā par Latvijas tautas naudu ir būvēts, radīts, ir Latvija Tautas īpšums! Vai par to kāds Latvietis pie skaidra saprāta ir sapratis un padomājis?Drīz jau ieviesīs kurpju nodokli jo nopērkot kurpes staigāsim par ceļu. PVN, vai apjēdziet, kas tas ir? PVN ir kara laika nodoklis, ja Valsts atrodās karastāvoklī ar citu valsti. Atkal notiek krāpšana! Ne valdība, ne Saeima nav ieinteresēta attīstī Latvijā Rūpniecību, Lauksaimniecību! Mēs tikām piekrāpti 1991.gadā! tālāk domājiet ko darīt ar "Saeimu, Valdību!Viņiem ir jāatbild!

Atbildēt

Alexa

07.08.2017. 18:53

Nu pilnīgs absurds, tas sanāk, ka ja es savu veco kleberkasti cenšos nopārdot jau ceturto mēnesi, regulāri liekot sludinājumus, jau esmu noziedzniece ar nereģistrētu saimniecisko darbību? Es saprotu, ka tur pat neiedziļināsies, ko tu pārdod utt. Bizosim visi uz Vidu un mēģināsim pierādīt, ka neesam kamieļi......

Atbildēt

likumi foršie

07.08.2017. 18:52

dati jāsniedz par !!!!!!!!!!!!! nodokļu maksātajiem!!!!!!!!!, kas nemaksā par tiem nē. Lai nemaksā......................

Atbildēt

s

07.08.2017. 18:51

Ja VID pieprasīja info tikai par vieglo auto sludinājumiem un tikai par 4 mēnešiem, pēc kā sekoja šitik histēriska ss saimnieku reakcija, tad nevar izslēgt, ka to 4 mēnešu ietvaros ss saimnieki paši ir iesaistīti liela mēroga nelegālā shēmā, kas viņiem attaisno risku, ka VID var apgrūtināt viņu legālo biznesu.

Atbildēt

mja

07.08.2017. 18:23

tagad ašeradens un kučinskis mazliet sarosījušies, vēlēsanas taču nākamgad! tēlo ka tēmā! izvērtēšot! :)))

Atbildēt

ko domā forumā :

07.08.2017. 18:07

http://orakuls.forumotion.com/t165p150-ekonomikas-barometrs#284532

Atbildēt

stulbie ierēdņu komentāri

07.08.2017. 18:05

»

blusa

nodokļu maksātāji ir visi arī ārvalstnieki...


nav gan visi - lasi savu komentāru, tikai tie, "kas veic ar nodokli apliekamas darbības vai kam tiek garantēts ienākums nākotnē"

Atbildēt

Pareizi ir..

07.08.2017. 17:48

Jaklopē to bodīti ciet.. nav ko te auklēties ;)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....