Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vidistiem

12.08.2017. 06:55

Ja jums maksa par to albu tad ari keriet blezus, kapec bankam un citiem uznemejiem ir jadara jusu darbs ? Jau mikro uznemumu rezimu jusu bezdarbibas rezultata sacakareja.... . Tagad ss.lv jusu vieta viss jaiedod gatavs roka ?? Iznak, ka sabiedrib ker blezus jusu vieta. Tad vajag paturet tikai finansu policiju un visus parejos vid barus likvidet, jo darba efektivitate tuvu nullei.

Atbildēt

Nu

08.08.2017. 17:01

»

zuze

kapēc nepaņēma info no CSDD,tur tak visi darījumi fiksēti


Normāli,jo lietas jāpēta kopsakarības!

Atbildēt

Oj

08.08.2017. 16:59

»

Trim, nevis pieciem gadiem


Kopš kura laika saņemtā nauda par portala sniegto pakalpojumu portālā (sludinājuma publicēšanu platforma) nav portāla darijums? 😂

Atbildēt

Interesē gan

08.08.2017. 16:24

»

nu re

Varu atkārtot vēlreiz


Otrā un trešā pārdotā lūžņu kaudze var būt saimnieciskā darbība, jo darījumi tiek veikti regulāri. Turklāt pārdodot metāllūžņus, tavs vārds un uzvārds tiek piefiksēts

Atbildēt

08.08.2017. 16:16

»

blusa

visiem komersantiem jābūt pierādījumiem par darījumiem par pieciem gadiem, šeit tiek pieprasīta informācija tikai par 4 mēnešiem


Trim, nevis pieciem gadiem.
Par savējiem darījumiem, nevis sludinājuma ielicēju darījumiem

Atbildēt

✭✭✭

08.08.2017. 15:20

Cīrule un Sudraba ir raganas.
No izskata vien redzams, ka sievietes kalpo velnam, jo tik riebīga izskata sejas un sarkanas acis, var iegūt vienīgi kalpojot sātanam.
Kapēc klusē Vatikāns un Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca?

Archibīskap Vanag, mosties !

Atbildēt

?

08.08.2017. 12:36

»

zuze

kapēc nepaņēma info no CSDD,tur tak visi darījumi fiksēti


No kura laika CSDD fiksē autotirdzniecības darījumu starpniekus?

Atbildēt

Patiesība

08.08.2017. 12:00

»

zuze

kapēc nepaņēma info no CSDD,tur tak visi darījumi fiksēti


Pilnīgi pareizi!!!! Un CSDD nevarētu to savlaicīgi sniegt un būtu jāaptur CSDD darbība, vismaz uzņēmēji neciestu.

Atbildēt

Zane

08.08.2017. 11:59

Visa valsts pārvalde, valsts uzņēmumi, aģentūras, it visur. Viens pamatīgs "ģimenes uzņēmums". Krustu šķērsu saprecējušies, guļ, rads rada galā. Tā, lūk, ir īsta mafija! - kā teica "krusttēva" 3. daļā par valsts, banķieru un baznīcas saplūšanu. Tev apnicis uz visu ekonomēt? Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/oAEAVE

Atbildēt

zuze

08.08.2017. 10:06

kapēc nepaņēma info no CSDD,tur tak visi darījumi fiksēti

Atbildēt

Šitā gan

08.08.2017. 09:54

Visi cepas par nesniegtajiem datiem, bet nelasa lēmumu par saimnieciskās darbības apturēšanu. tur rakstīts, ka datu nesniegšanu traktē kā izvairīšanos no nodokļu samaksas, lai gan SS.lv nodokļu parādu nav - balts uzņēmums un strīdus darījumus ar auto nekad nav veicis. Ss tikai pārdod vietu sludinājumam. Vids kārtējo reizi nelasa teikumus līdz galam. Nav jau pirmā reize. Sanāk ka VID apturēja ss darbību par to, ka varbūt kāds cits nesamaksāja nodokli, par ko īstas pārliecības VID nav, tikai pieņēmumi.

Atbildēt

nebalsot par zzs, sučinski - atejā

08.08.2017. 08:13

»

nu re

Varu atkārtot vēlreiz


Tādā gadījumā rokas nost no maniem datiem! Nav tiesību vākt svešus datus!

Atbildēt

Drum

08.08.2017. 08:09

Nu ļoti briesmīgs datu apjoms digitālā formā ;-), labi ja kādu GB aizņem ;-).
Nodokļu maksātaja statusu persona iegūst ar brīdi, kad viņam rodas pienākums maksāt nodokli. Tikai vieniem subjektiem vēl papildus ir jāreģistrējas arī VID, bet citiem nav ;-).
Nu kārtīgs pasūtījuma darbiņš sanācis ;-)

Atbildēt

Patiesība

08.08.2017. 07:37

Lai tauta zin. Tatad likuma pantā noteikts - pēc Valsts ieņēmumu dienesta pieprasījuma saņemšanas ir pienākums sniegt tā rīcībā esošo informāciju par nodokļu maksātājiem. Par nodokļu maksātāju attiecīgi kļūst, kad ir reģistrēts VIDā, ja neesi reģistrēts VIDā, tātad neesi nekāds nodokļu maksātājs un tātad ja neesi par nodokļu nemaksātājs, tad par to informācija nav jāsniedz. Attiecīgi SS nevar zināt, persona ir nodkļu maksātājs vai nav, bet VIDs grib pataisīt visus par nodokļu maksātājiem gan bērnus gan pensionārus.

Atbildēt

ww.

08.08.2017. 07:10

VIDĀ darbinieku ir pietiekoši,lai sēd portālos un velk ārā ,ne tikai pa četriem mēnešiem-uz priekšu!!Uzņēmumos nav tik daudz darbinieku,lai sēdētu un tikai strādātu priekš VID,algu VID nemaksā uzņēmumu darbiniekiem.

Atbildēt

Ināra >>> s

08.08.2017. 07:06

»

s

Ja VID pieprasīja info tikai par vieglo auto sludinājumiem un tikai par 4 mēnešiem, pēc kā sekoja šitik histēriska ss saimnieku reakcija, tad nevar izslēgt, ka to 4 mēnešu ietvaros ss saimnieki paši ir iesaistīti liela mēroga nelegālā shēmā, kas viņiem attaisno risku, ka VID var apgrūtināt viņu legālo...


Ne jau histēriska reakcija no saimnieku puses, bet gan NEASAMĒRIGA histērisku pirmspensijas vecuma sieviešu reakcija no VID puses, nespējot izvērtēt sekas, kas var iestāties, likvidējot uzņēmumu, kas gadā nodokļos maksā ap 2 miljoniem eiro .

Atbildēt

Nonsenss

08.08.2017. 06:59

Pirmspensijas vecuma klimaktērisko simptomu nomocītas sievietes likvidē uzņēmumu, kas valstij gadā nodokļos samaksā vismaz pāris miljonus eiro, pie tam ar savu "varoņdarbu" vēl lepojas.Vai tiešām te nav nekas sakāms premjeram ? Netiek ievērots likums, nesamērīgums soda ziņā. Attiecīgajām soģēm pašām pēc šī gadījuma būtu nevis jasaņem kārtējās astronomiskās prēmijas, bet gan jāierosina pret viņām un VID krimināllieta par valsts finanšu sistēmas graušanu.

Atbildēt

kaliostro

08.08.2017. 05:13

Visu laiku esmu teicis-Cīrulien, būs sūdi!

Atbildēt

nu re

08.08.2017. 00:49

»

Nē, tā nav. Mani kā privātpersonu uztrauc, ka manus datus banka, telefona kompānija vai ss portāls nodod vidam vai kādai citai iestādei komplektā ar kaut kādu autotirgoņu datiem. Vid strādā personas, kuras pašas iesaistītas kriminālās aktivitātēs un nav garantija, ka informācija, kas iegūta kā blakusprodukts...


Varu atkārtot vēlreiz.
Ja tu veic legālu saimniecisko darbību, tad visi tavi dati jau ir VID un viņi tos var izmantot visos tavos uzskaitītajos veidos, savukārt tava pārdotā lūžņu kaudze un nopirktā atejas būda nevienu "dirnēnu" absolūti neinteresē!

Atbildēt

07.08.2017. 23:14

»

nu re

Tu tikko pats atzini, ka SS piesedz nodokļu krāpniekus, jo legālu darījumu veicējus neuztrauc, ka viņu info nodod VID, jo viņi paši to iesniedz, savukārt tos, kas neveic saimniecisko darbību arī tas neuztrauc. Par to, ka informācija var nonākt VID uztraucas tikai NODOKĻU KRĀPNIEKI


Nē, tā nav. Mani kā privātpersonu uztrauc, ka manus datus banka, telefona kompānija vai ss portāls nodod vidam vai kādai citai iestādei komplektā ar kaut kādu autotirgoņu datiem. Vid strādā personas, kuras pašas iesaistītas kriminālās aktivitātēs un nav garantija, ka informācija, kas iegūta kā blakusprodukts, pēc laika netiks izmantota kriminālās "dirnēnu" interesēs. Valsts pārvalde var tikai to, kas likumā tieši atļauts, likums neļauj vid vākt informāciju par visiem un visu bez jebkāda pamata, jo notiek kārtējā autoservisu, zobārstu vai suņu tirgotāju izķeršanas akcija. Tās ir totalitāras valsts metodes. Iedzīvotāju tiesības uz privātumu nesamērīgi tiek ierobežotas. Un tiek apgrūtināts komersants.
Starp citu, nekas valsts totalitārajām struktūrām neliedz izveidot savus sludinājumu portālus, zip, unzip, bono, probono utt. Un tad datu bāzes būs savas, nevajadzēs uzmākties citiem.
Zzs valdībai laiks krist. Cerams vid izdarības šo stulbo kučinska zzs bandu paraus atejā.

Atbildēt

lol

07.08.2017. 22:45

»

ttr

es arī liku sludinājumu ss.lv, par tēva auto, jo viņš pats neprot datorā darboties. VIDs droši vien saskatītu shēmu, kāds tirgo sev nepiederošu auto


Tur jau ir tā lieta, ka tā vietā lai VID pielietotu intelektu un ķertu miljonu nodokļu krāpējus, VID nodarbojas ar "kapeiku pišanu", ķerstot un radot aizvainojumu cilvēkos, kuriem nemaz par šiem sludinājuma labvēlīgo iznākumu, pārdodot auto(no kura nesanāk ar nodokli apliekams ienākums) vai kuri ar to nodarbojas retu reizi, lai papildus piepelnītos un knapi velk dzīvību un labi ja nopelna arī zem likumā noteiktās summas.

Vienīgie ieguvēji no šī lapseņu pūžņa tracināšanas ir mākleri un auto dīleri, jo VID rada priekš labvēlīgiem idiotiem sabiedrisko domu par to, ka sludinājumu likšana nav likumīga un ka tie, kas ar to nodarbojas pārkāpj likumu. Tā ir sabiedrības tiesību pamatu graušana.

Atbildēt

lol

07.08.2017. 22:37

//Dati tika pieprasīti par visiem tiem sludinājumiem, kas četru mēnešu laikā tika ievietoti sadaļas “Transports” apakšsadaļā ”Vieglie auto”.//

Pārējos auto var tirgot jebkādā kvantumā...

Atbildēt

EE OU

07.08.2017. 22:24

»

nu re

Tu tikko pats atzini, ka SS piesedz nodokļu krāpniekus, jo legālu darījumu veicējus neuztrauc, ka viņu info nodod VID, jo viņi paši to iesniedz, savukārt tos, kas neveic saimniecisko darbību arī tas neuztrauc. Par to, ka informācija var nonākt VID uztraucas tikai NODOKĻU KRĀPNIEKI


Nu cik var ...!
VIDiota cienīgs propagandas teksts!

Kāpēc cilvēki no LV aiziet uz EE jurisdikciju biznesā? Nevēlies pastāstīt?
Bet es var un vēlos - tāpēc ka lielākā daļa, t.sk. es, ir saskārušies ar VID cinisko un birokrātisko attieksmi, visatļautības demonstrēšanu un citām preteklībām.
Arī jūsu kantorī ir sakarīgi cilvēki, taču viņiem nekas cits neatliek kā pakļauties sistēmai, lai neizlidotu no darba.
Un saistībā ar VID elementāra lieta - kad jūs savus "konsultantus" un informācijas tālruņa iemācīsiet kompetenti atbildēt uz cilvēku jautājumiem par darījumiem un nodokļiem, tad būs mazāk pārpratumu, problēmu, uzrēķin utt. Bet tie zābaki kuri sēž tur uz telefona nespēj paskaidrot pat elementāras lietas. Cilvēki zvana, saņem skaidrojumu, atbilstoši nokārto darījumu, saņem VID nodokļu uzrēķinu! Super! Pēc tam nebūs uztraukums???

Pietiek liet ūdeni!

Atbildēt

nu re

07.08.2017. 22:11

»

EE OU

Wow...


Tu tikko pats atzini, ka SS piesedz nodokļu krāpniekus, jo legālu darījumu veicējus neuztrauc, ka viņu info nodod VID, jo viņi paši to iesniedz, savukārt tos, kas neveic saimniecisko darbību arī tas neuztrauc. Par to, ka informācija var nonākt VID uztraucas tikai NODOKĻU KRĀPNIEKI!

Atbildēt

:)

07.08.2017. 21:55

»

Sludinājums

"Sludinājums" nav sinonīms vārdam "darījums". Nez vai VID šo atšķirību pamana


Ja par sludinajuma ievietoshanu maksa, tad tas ir darijums!

Man prasa visu informaciju sniegt! Par pilnigi visiem maniem darijumiem, tsk. Planotajiem darijumiem. Izvertes uz kuriem ierasties.
Kad ludzu skaidrojumu, kāds ir iemesls - atbilde - plānota aktivitate.

Atbildēt

re

07.08.2017. 21:30

»

Trulumu un nekompetenci demonstrē tieši tu! Pirmkārt tas, ka kāds tavs darījums nav apliekams ar nodokli nekādi nenozīmē, ka tu tiec svītrots no nodokļu maksātāju skaita. Otrkārt, nespēju iedomāties iemeslu kāpēc kāds riskētu ar miljonus pelnošu biznesu pontu pēc nesniedzot informāciju par kādu opi, ...


Otrkārt, nespēju iedomāties iemeslu kāpēc kāds riskētu ar miljonus pelnošu biznesu pontu pēc nesniedzot informāciju par kādu opi, kurš pārdevis savu veco opeli.

Tas arī izsaka visu, terorizēsim - neviens neriskēs ar savu biznesu

Atbildēt

EE OU

07.08.2017. 21:11

»

Trulumu un nekompetenci demonstrē tieši tu! Pirmkārt tas, ka kāds tavs darījums nav apliekams ar nodokli nekādi nenozīmē, ka tu tiec svītrots no nodokļu maksātāju skaita. Otrkārt, nespēju iedomāties iemeslu kāpēc kāds riskētu ar miljonus pelnošu biznesu pontu pēc nesniedzot informāciju par kādu opi, ...


Wow!
VIDiots atstrādā aldziņu!

Acīmredzams, ka tieši par to papildus galvenajiem jautājumiem būs stāsts SS un VID prāvā.
Izlasi likumu "Par nodokļiem un nodevām", skaidrojums jēdzienam "nodokļu maksātājs".
Un ja Tu nespēj iedomāties iemeslu Tevis minētajam, tad varu vien konstatēt, ka Tava profesija ir Tev atbilstoša - VIDiotiem iztēle nav vajadzīga.
Bet "pa draugam" varu Tev pateikt atbildi - ja cilvēki redzēs, ka viss info par viņiem tiek atdots VIDam, tad viņi vienkārši neliks sludinājumus. Bizness beigsies, naudas nebūs, nodokļu nebūs un kaudze ar jauniem bezdarbniekiem brauks prom vai prasīs pabalstus.

Bet Tev jau to nesaprast, jo aldziņa no mūsu nodokļiem Tev tiek izmaksāta katru mēnesi noteiktā datumā. Bet pēc Tava kantora metodikas tā aug kokos.

Atbildēt

07.08.2017. 20:57

»

EE OU

Nu ko var d...st! Laikam VIDiots no Cīrules kantora pielikts pie komentāru rakstīšanas un par to saņem algu no mūsu nodokļu naudas...


Trulumu un nekompetenci demonstrē tieši tu! Pirmkārt tas, ka kāds tavs darījums nav apliekams ar nodokli nekādi nenozīmē, ka tu tiec svītrots no nodokļu maksātāju skaita. Otrkārt, nespēju iedomāties iemeslu kāpēc kāds riskētu ar miljonus pelnošu biznesu pontu pēc nesniedzot informāciju par kādu opi, kurš pārdevis savu veco opeli.

Atbildēt

EE OU

07.08.2017. 20:39

»

blusa

nodokļu maksātāji ir visi arī ārvalstnieki...


Nu ko var d...st! Laikam VIDiots no Cīrules kantora pielikts pie komentāru rakstīšanas un par to saņem algu no mūsu nodokļu naudas.

Tātad - ja es pārdodu savu personīgo īpašumu - kustamo mantu un tas netiek darīts saimnieciskās darbības ietvaros, tad tas nav ar nodokli apliekams darījums un es neesmu "nodokļu maksātājs" likuma Par nodokļiem un nodevām izpratnē.

SS, cik zinu, neievāc info par to vai Jānis vai Anna ir saimnieciskās darbības veicējs, jeb nav. Un likums viņiem neuzliek tādu pienākumu. Tāpēc pieprasīt no SS uz dullo informācijas blāķi par jebkuru personu, bez šķirošanas ir vai nav nodokļu maksātājs, ir vienkārši truluma, nekompetences, banālas ziņkārības un VIDiotisma apliecinājums.

Ja šādā veidā no mūsu nodokļiem barojama iestāde parāda savu "efektivitāti" un vēl melo mums par pašu savārītajiem sūdiem masu medijos ar ēzeļa spītību tiešajā ēterā, tad kāda vēl motivācija šajā Sūnu ciemā maksāt nodokļus var būt? - da nekāda.

Atbildēt

Mja...

07.08.2017. 20:24

Likums VID nosaka tiesības prasīt datus par nodokļu maksātājiem, kas nozimē, ka par neregistretajiem "uznemējiem" zinas nemaz nedrikst sniegt ;) Pats VID tadu likuma redakciju uzrakstīja :)

Atbildēt

ttr

07.08.2017. 20:02

es arī liku sludinājumu ss.lv, par tēva auto, jo viņš pats neprot datorā darboties. VIDs droši vien saskatītu shēmu, kāds tirgo sev nepiederošu auto..

Atbildēt

Uts

07.08.2017. 19:23

»

blusa

visiem komersantiem jābūt pierādījumiem par darījumiem par pieciem gadiem, šeit tiek pieprasīta informācija tikai par 4 mēnešiem


Blusa ir dura! VIDu neinteresēja ss.lv darījumi, jo ss.lv neveic nekādus darījumus ar transportlīdzekļiem, ss.lv ir vienkārši sludinājumu portāls. Tad jau no staba vai sētas (vai to īpašniekiem) ar var prasīt info par nodokļu maksātājiem, kuri tur uzlipinājuši lapeli ar sludinājumu.

Atbildēt

Balts etniskais

07.08.2017. 19:01

Ļoti interesanti. Latvijā visu ražotni iznīcina, Zemniecību iznīcina, Tautas īpašumus prihvatizē: Latvenergo, Ostas, Dzelsceļus, Zemi, upes un ezerus, ielas un ceļus, nemaz nerunājot par pilsētām. Visas dividentes piesavinās! Vispār , ar kādām tiesībām? Viss kas Latvijā par Latvijas tautas naudu ir būvēts, radīts, ir Latvija Tautas īpšums! Vai par to kāds Latvietis pie skaidra saprāta ir sapratis un padomājis?Drīz jau ieviesīs kurpju nodokli jo nopērkot kurpes staigāsim par ceļu. PVN, vai apjēdziet, kas tas ir? PVN ir kara laika nodoklis, ja Valsts atrodās karastāvoklī ar citu valsti. Atkal notiek krāpšana! Ne valdība, ne Saeima nav ieinteresēta attīstī Latvijā Rūpniecību, Lauksaimniecību! Mēs tikām piekrāpti 1991.gadā! tālāk domājiet ko darīt ar "Saeimu, Valdību!Viņiem ir jāatbild!

Atbildēt

Alexa

07.08.2017. 18:53

Nu pilnīgs absurds, tas sanāk, ka ja es savu veco kleberkasti cenšos nopārdot jau ceturto mēnesi, regulāri liekot sludinājumus, jau esmu noziedzniece ar nereģistrētu saimniecisko darbību? Es saprotu, ka tur pat neiedziļināsies, ko tu pārdod utt. Bizosim visi uz Vidu un mēģināsim pierādīt, ka neesam kamieļi......

Atbildēt

likumi foršie

07.08.2017. 18:52

dati jāsniedz par !!!!!!!!!!!!! nodokļu maksātajiem!!!!!!!!!, kas nemaksā par tiem nē. Lai nemaksā......................

Atbildēt

s

07.08.2017. 18:51

Ja VID pieprasīja info tikai par vieglo auto sludinājumiem un tikai par 4 mēnešiem, pēc kā sekoja šitik histēriska ss saimnieku reakcija, tad nevar izslēgt, ka to 4 mēnešu ietvaros ss saimnieki paši ir iesaistīti liela mēroga nelegālā shēmā, kas viņiem attaisno risku, ka VID var apgrūtināt viņu legālo biznesu.

Atbildēt

mja

07.08.2017. 18:23

tagad ašeradens un kučinskis mazliet sarosījušies, vēlēsanas taču nākamgad! tēlo ka tēmā! izvērtēšot! :)))

Atbildēt

ko domā forumā :

07.08.2017. 18:07

http://orakuls.forumotion.com/t165p150-ekonomikas-barometrs#284532

Atbildēt

stulbie ierēdņu komentāri

07.08.2017. 18:05

»

blusa

nodokļu maksātāji ir visi arī ārvalstnieki...


nav gan visi - lasi savu komentāru, tikai tie, "kas veic ar nodokli apliekamas darbības vai kam tiek garantēts ienākums nākotnē"

Atbildēt

Pareizi ir..

07.08.2017. 17:48

Jaklopē to bodīti ciet.. nav ko te auklēties ;)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....