Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķis

01.04.2013. 19:42

Lapsai:
izskatās ka preses izdošana arī Tev
būs jāpārved uz kādu tuvāko ārvalsti...bet tad vismaz šie mērgļi netiks klāt!

Atbildēt

haralds

[R] 31.03.2013. 21:58

»

..

Man jūs nepatīkat ne vieni, ne otri


galvenais, ka pats sev patīc! bet kuri ir vieni un kuri otri? vieni urlas un otri orki vai vieni mērgļi un otri dērgļi?

Atbildēt

Vārds

31.03.2013. 13:26

»

Precīzi!

Lapsa ir tāds mīkstmiesis, pat šķebinoši paliek. Baigo vīreli tēlo, bet, ja pašam jāsniedz paskaidrojumi, tad bikses pilnas. Jampampiņš! Iecēlis sevi svēto kārtā un uzmeties par vislatvijas galveno prokuroru, izmeklētāju un tiesnesi. Smieklīgi


Valsts amatpersonām,partijām,partokrātiem,amatpersonām augstākajos varas ešelonos ir jāstrādā LATVIJAS VALSTS un TAUTAS intersēs. Prakse 22 gadu laikā parāda, ka visas partijas (arī opozīcija),pilnīgi visas(šeit nav jāšķiro tautības utt.,Zagšana ,melošana nepazīst tautību) ir valsts un tautas ienaidnieks NUMUR 1. Tās mērķtiecīgi ir darbojušās savās partiju interesēs,-valstij tās ir radījušas nenormālus zaudējumus,pieņēmušas neizdevīgus līgumus,iedzinušas valsti parādu jūgā,izdzinušas savas valsts iedzīvotājus. Bet pēc tam par zaudējumu atlīdzināšanu jācieš nabadzīgākajiem un mazturīgākajiem(piem pensiju ,algu griešana,invalīdu pensiju griešana....Steidzīgi SODU likumus kā bija brīvvalsts laikā augstākajām varas personām.Pirms vēlēšanām Tautai ar vislatvijas protesta aciju jāpieprasa kriminālatbildību par Vastij un Tautai nodarito kaitājumu,zaudēumiem,par nepareizu lēmumu pieņemšanu. Lai tad tie partokrāti pašrocīgi parakstās,steidzamā kārtā izmainīt krimināllikumu pret vadošām personām. Attiecībā pret Lapsu. Lai kāds viņš būtu šāds vai tāds,mīksts vai ciets tas mani neinteresē. Mani intersē GODĪGUMS un TAISNĪBA šajā valstī.Ja šie partokrāti slēpj savu blēdīgo dabu un sātana darbus ,un valstī nav neviena cita, kurš parāda ,kāda sātāna daba ,(meli varaskāre, algas,pensijas.... zaudējumi... un atrodas Lapsas k-gs, tad es kā Latvijas pilsonis varu teikt viņam paldies. Nevēlos, ka Latvijas valstī pie varas ir cilvēki, kuri savai Tautai rada neciešamus apstākļus,bet sev rada leiputriju. Nost ar šādie vadītājiem un valsts kaitniekiem. ŠĶEBINOŠI paliek redzot šo prettautisko un pretvalstisko alkatīgo dabu ,ar kādu apveltīti pārsvarā visi ievēlētie darboņi.šeit nekas jau nav smieklīgi. Par visiem valstij nodarītajiem zaudējumiem un kaitējumu Tautai, iedzīvotāji pieprasīs atbildību.Nevaru būt vienaldzīgs pret redzamo netaisnību un ārprātu Latvijas valstī. Nevēlos maksāt par partokrātu kaitnieciskajiem nodarījumiem. Ja GODĪGI un SOCIĀLI TAISNĪGI STRĀDĀSIM LATVIJAS VALSTS un IEDZĪVOTĀJU labā,tad Lapsas kungs nevarēs neko sliktu atrast,bet gan slavēs godīgo TAUTAS KALPU LABOS un SVĒTĪGOS DARBUS ,tādus, kas DIEVAM tīkami. Es to, kā Latvijas pedagogs ,skolotājs ar 39 darba stāžu no SIRDS to saku. Godīgam cilvēkam nevar piedēvēt negantus darbus un mantrausību. Nevēlos ,ka arī man būtu jāizceļo partokrātu un varnešu sastrādāto nedarbu dēļ pelnīt iztikas maizītei uz citām valstīm. Kamēr vien še būšu cīnīšos par SOCIĀLO TAISNĪGUMU mūsu mīļajā ZEMĪTĒ. Lai DIEVS man palīdz un arī citiem TAISNĪBAS CĪNĪTĀJIEM.

Atbildēt

Vārds

31.03.2013. 12:53

šobrīd Latvijas Valstij un Tautai ir nepieciešami GODĪGI,gudri un Taisnīgi vīri ,-vadītāji,saimnieki,kuri rūpētos par savu valsti kā par savu ģimeni un par savas Tautas iedzīvotājiem kā par saviem bērniem. Dzīves realiāte ir šads,ka pārsvarā iestādes, kurām būtu jāaizstāv Valsts un Tautas interses,aizstāv partiju,partokrātu un viņu atbalstītāju ,valsts liekēžu un meļu intereses.Sakiet kā var panākt taisnību un godīgumu ar blēdīgām,melīgām darbībām. Tautai pirms vēlēšanām būtu nevis jādomā, ko vēlēt,bet gan jāpieprasa tiem skrējējiem pēc naudas,varas un amatiem personīgs paraksts par kaitējuma un zaudējuma nodarīšanu pret Valsti un Tautu kā tas ir visās Eiropas valstīs. Tikai Latvijā tas tā nav. Brīvvalsts laikā šie SODA likumi vadītājiem augstākajos varas ešelonos bija jau tūliņ nevilcinoties 1920.gadā. Lūk skatītie sodu likumus valsts augstākām amatpersonām,vadīājiem,partijniekiem un tt.. Sodu likumu krājumi. 1920.g. 1930.g. 1933.g.1940.g. 1942.g. Mūsu valstī punkti kuri paredz atbildību augstākajām varas parsonām ,kur nu vēl institūcijāmspeciāli tika izņemti ārā. Citādi jau nevarētu zagt valsts mantu vekt prettautiskas darbības. Kā var būt ,ka KNAB klaji aizstāv un pārstāv partijas vienotība intereses. Vai knab amatpersonas nevajadzētu saukt pie atbildības,ka tās veic prettautisku darbību,-tas ir savoe darbos KNAB parāda,ka viņus neinteresē nodarījums pret valsti un tautu,bet gan intersē,ķā un kādā veidā ši informācija varēja nonākt gaismā un kāpēc un par kādiem līdzekļiem iedzīvotāji paši saviem spēkiem Latvijā cīnās par taisnību. KNAB būtu jāpēta deputātu,partiju,vadītāju kaitnieciskie lēmumi un zaudējumi,ko viņi nodara pret VALSTI un TAUTU. Vai KNAB strādā LATVIJAS VALSTS un IEDZĪVOTĀJU interesēs vai kādas partijas,partokr\atu interesēs(vienotības)??????

Atbildēt

Precīzi!

30.03.2013. 17:08

»

rudais blēdis

Nez kāpēc lapsa uzskata, ka visiem par visu ir jāatskaitās viņam, bet pats ir neaizskarama persona. Nu nav lapsas sarkanajā grāmatā ierakstītas, nav


Lapsa ir tāds mīkstmiesis, pat šķebinoši paliek. Baigo vīreli tēlo, bet, ja pašam jāsniedz paskaidrojumi, tad bikses pilnas. Jampampiņš! Iecēlis sevi svēto kārtā un uzmeties par vislatvijas galveno prokuroru, izmeklētāju un tiesnesi. Smieklīgi!

Atbildēt

A.S.

28.03.2013. 13:46

»

sdrew

Stiprā sievieteGalīgi nesapratu, kāpēc pieminēts Markas Tvens un Alberts Eišteins? Kāpēc Jurča kā pīpētajā pielīdzināta tiem un vēl Čerčilam. Ja koments ir par cīņu pret pīpēšanu, pilnīgi atbalstu, tikai nesaprotu kā E-produkti novērš smēķēšanas sekas.

Atbildēt

ruta

28.03.2013. 13:04

No kurienes šī pasaules skaistule atceļojusi?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

28.03.2013. 11:21

*************************************
...tā, ka, Lapsa, nav ko nodarbotiers ar vaimanoloģiju - PATS pa preses konferencēm un medijiem izbazunēji, ka tev jau tās pārējās sagatavotas ...savukārt par to "lembergiešu" pietikšanu netika minēts ne vārda...tā, ka pilnīgi PAMATOTA knābja vēlme uzzināt vai jau izdošanai sagatavots materiāls arī tapis, tā teikt, par baltu velti...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

28.03.2013. 11:14

Lato Lapsas skatījums uz latviešu vaimanāšanu.
Ilze Malaševska, 19.08.2009. 11:57
EASYGET.LV
.
„Es jau dažas dienas dzīvoju valstī, par kuru man kā caurmēra latvietim nevajadzētu būt skaidram - kā, nu kā tā ar visiem saviem iedzīvotājiem vispār spēj pastāvēt. Krīze, krīze un vēlreiz dižķibele - nekā citādāk nepateiksi”, par dzīvi Londonā interneta ziņu portālam „Apollo.lv” raksta Lato Lapsa.

Žurnālists Lato Lapsa rakstā „Latviskā vaimanoloģija: skats no Londonas” skaudri atklāj Londonas patieso seju un to, ka LATVJIJĀ NAV NEMAZ TIK SLIKTI DZĪVOT, KĀ DAUDZI TĀS IEDZĪVOTĀJI UZSKATA. „Viss šeit ir šaušalīgi: politiķi - korumpēti, rijīgi un nekaunīgi, skolas - paviršas un pagrimstošas, medicīnas sistēma - nožēlojama, policija - slinka un tizla, par armiju ņirgājas pat sabiedrotie, sociālā sistēma ir ačgārna, dzimtā valoda iznīkst, ekonomika - tāpat, ar cenām notiek briesmu lietas, bet cilvēku nežēlība kļūst aizvien baisāka”, Lato Lapsa raksta ievadā.

Raksta autors norāda, ka politiķi nekaunas no iedzīvotāju maksāto nodokļu naudas izmantošanas personiskām vajadzībām, piemēram, dārza uzkopšanai vai mājas būvniecībai. Savukārt skolās „pusaudžiem sāk izsniegt sertifikātus par to, ka viņi ir iemācījušies pareizi apturēt autobusu, iekāpt tajā, braukt ar to un vajadzīgajā vietā izkāpt”. Diezgan apšaubāmas kvalitātes līmenī Londonā ir arī medicīnas, policijas un sociāla sistēma. Lato Lapsa min, ka „kopumā valstī ir 230 000 pacientu, kuri 18 nedēļas ir spiesti gaidīt uz vietu slimnīcā, savukārt policija uz izsaukumu ierodas tikai pēc četrām stundām, kamēr gada laikā no budžeta līdzekļiem trīs miljonus mārciņu iztērējusi tējai un cepumiem”. Arī sabiedrība Londonā ir daudz nežēlīgāka. „Mazgadīgus bērnus šeit slaktē aizvien cietsirdīgāk, poniju mazuli šeit laukā aplej ar petroleju un pielaiž uguni, bet kanalizācijā atrod 30.–35. grūtniecības nedēļā dzimuša bērna mirstīgās atliekas, un eksperti nevar saprast: bērns noskalots kanalizācijā vienā gabalā vai arī pirms tam sadalīts”, raksta autors.

Viņš arī atklāj, ka šādu informāciju ieguvis no medijiem un, norāda, ka „šeit atšķirībā no Latvijas šādas lietas neviens par apokalipsi, pasaules galu un pat par dižķibeli neuzskata”. Lato Lapsa, salīdzinot Londonā un Latvijā notiekošo, raksta, ka „ne karaliene, ne premjers nemetas borēt par totālo morāles pagrimumu, sabiedrība masveidā šeit neuzskata, ka kļuvusi par upuri valūtas fondiem, ebrejiem vai ļaunajam Sorosam, bet politiķi spiesti praktiski atbildēt uz jautājumiem, kāpēc kaimiņi no bedres izlien ātrāk nekā mēs un kā viņiem tas izdodas”.Viņš vien uzsver, ka „LATVIEŠU TAUTAS NACIONĀLĀ MĀCĪBA IRVAIMANOLOĢIJA UN PIETIEK PAKĀPTIES ATPAKAĻ KAUT VAI LĪDZ LONDONAI, LAI APTVERTU,KA TĀ LAIKAM PATIEŠĀM IR”.

Atbildēt

pilnīga polārlapsa

27.03.2013. 22:22

Uz Ušakova kaķu mājām parādījusies sc reklāma. Knabam ātri jāpieprasa kaķiem kontu izdrukas!

Atbildēt

es

27.03.2013. 20:22

pilniga visatlautiba un stulbuma kalngals , pec visa spreizot , ja samesta tikai stuka taa avize nevar fiziski iznakt , a ko tie klauni grib , par domam rekinus?????????? 4 klase skolnieks prot uzdot gudrakus jautajumus.

Atbildēt

OXO

27.03.2013. 19:24

Politbiznesa kedes suni-bet tur dalas visi.

Atbildēt

IQ

27.03.2013. 17:42

Lielākais KNAB idiiotisms, tādus gara darbus spēj radīt tikai patiešām lieli IDIOTI !

Atbildēt

haralds

[R] 27.03.2013. 17:30

»

nav brīnums

kā tai stulbenei Jurčai par juridiskās izglītības nav


toties manam bijušajam privātskolniekam matemātikā ir jurisdiskā izglītība! 6. klasē uzdevums - sakņu dārzam apkārt sēta. sakņu dārzs 8 m X 10 m. cik gara sēta? saskaitīja 8 ar 10, sareizināja, tad atņēma un uz pēdējo reizi dalīja un bija pilnīgi pārliecināts, ka nu ir pareizi!

Atbildēt

veme

27.03.2013. 17:00

ar ko tas KNAB nodarbojas vispār nav saprotams.
izpilda kāda pasūtījumus, nevis nodarbojas ar korupcijas apkarošanu. Tāpēc arī esam tur, kur esam

Atbildēt

haralds

[R] 27.03.2013. 16:28

KNAB'i, KNAB'i! Tu vismaz pāra ziemas skolā esi gājis? skolā vajag [arī] ko apgūt, ne tikai ar papīra cemmītēm šaudīties! pat pie ātrumiem, kuri jau tuvojās c (tā skolā apzīmē gaismas ātrumu!), paliek spēkā sakarība, ka sekas nekad nav pirms cēloņiem. nu, kā "деньги утром, кресла вечером!".

Atbildēt

kolēģe

27.03.2013. 15:28

Visā šajā izdevumu klāstā pietiek pietrūkusi viena avīze: Linderman, pietiek! Tā ir nejaušība? Vai arī vēl nepietiek?

Atbildēt

kļūdas labojums

27.03.2013. 14:04

Bērns vēl nav piedzimis, bet trakā vīramāte jau prasa viņai to atrādīt

Atbildēt

tā strādā knābis bez galvas

27.03.2013. 14:03

Bns vēl nav piedzimis, bet trakā vīramāte jau prasa viņai to atrādīt

Atbildēt

Kristinka Prusaka

27.03.2013. 13:17

Jurča ar Jariku ir paši labākie! Neprinājiet vinus! Pateicoties viniem esmu amatā

Atbildēt

Dainis

27.03.2013. 13:11

»

nav brīnums

kā tai stulbenei Jurčai par juridiskās izglītības nav


Ceru, ka komentētājam ir, jebkurā gadījumā šādi izteikties nav korekti, tas norāda uz paša plāno pierīti.

Atbildēt

fakts

27.03.2013. 12:21

»

tauta

izlasot pasta kastītē iemesto informāciju par Vienotību, var konstatēt, ka Vienotības biedri, kas atrodas pie varas, ir korumpējušies. Nonsens ir tas, ka KNAB, kura tiešais pienākums ir apkarot korupciju, nevis izsauc Vienotības korumpantus, bet gan sākuši vajāt žurnālistus (kur saskatāma vārda brīvības...


Demokrātijas sargam būtu jābūt visai justīcijas siistēmai! Taču tā mūsu valstī ir tikai varas kaprīžu sargs un roklaiža. Cilvēktiesības šai valstī neeksistē, jo nav tiesiskas sistēmas, tikai policejiska valsts un represiju orgāni.

Atbildēt

kas darāms?

27.03.2013. 12:20

Starp citu, arī KNAB darbu konkrētā lietā jāuzrauga uzraugošam prokuroram/ei. Kurš/a tas/ā ir? Likums paredz tiesības pārsūdzēt KNAB lēmumus prokuroram. Būtu muļķīgi to nedarīt.

Atbildēt

londona

27.03.2013. 12:17

Lato Lapsa jau teica, ka Juta Strīķe būs šokā, kad uzzinās sponsorus un informācijas avotu. Jebkurš būtu šokā, uzzinot, ka to dara sev pazīstami cilvēki. Šobrīd Lapsa vēl ir saudzīgs, lai Stīķe nerastos pārdzīvojumi kā Borisam Berezovskim.

Atbildēt

atklātība

27.03.2013. 12:13

Ilze Jurča pieder pie divkosīgo juristu varzas, kas fizisku darbu strādāt negrib, iztēlojas sevi dieva vietā un zog gatavas idejas. Atsauce uz likumu ir tikai savu personīgo interešu piesegšanu. Būtu labi, ja Lato Lapsa publicēti Ilzes Jurčas līdz šim noklusēto dzīves daļu.

Atbildēt

Gavarila

27.03.2013. 12:11

ja reiz tā politmafijas klanu pakallaiža grib saņemt tadu informāciju, tad es varu to snigt..tikai ilgi jau viņai naksies nodarbināt savas vecās profesionālās lūpas un meli...protams, ka vel viņai nāksies krietunu zūksni jevriku piemaksāt..

Atbildēt

Inga

27.03.2013. 12:09

Pārdomām fakts: " (..) Einara Repšes biedrību «Latvijas attīstībai», kuras tuvumā grozās «ātro» kredītu asociācijas vadītāja Baiba Fromane (..)" mani pret "Latvijas attīstību darīja vienaldzīgu, kad viņu mājlapā ieraudzīju augstākminēto madāmu.

Atbildēt

Jānis

27.03.2013. 11:56

Lato Lapsas aktivitātes uztrauc pie varas esošos, jo tuvina dienu, kad viņiem būs jāzaudē vara un jāatbild par noziegumiem pret latviešu tautu.

Atbildēt

tai Jurčai galvā

27.03.2013. 11:40

nevis smadzenes, bet cigarešu dūmi, nopīpējās jau galīgi

Atbildēt

par Vienotības dubulto morāli

27.03.2013. 11:03

Turpiniet tik balsot par viņiem, un jūs turpinās … kā vienmēr

Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka tas ir absolūts šakāļu bizness - aptīrīt grūtībās, nabadzībā un izmisumā nonākušos. Otra aptīrāmo kategorija ir nenobrieduši jaunieši. Daudzus gadus atbildīgās amatpersonas faktiski nepakustināja ne pirkstiņu, lai kaut kā ierobežotu šā biznesa rijīgākās haizivis. Ir tikai divas iespējas - valdībā, atbildīgajos posteņos atradās bezatbildīgi, neizglītoti muļķi vai ciniski meļi. Patiesībā - nevis atradās, bet joprojām tur ir, taisa nevainīgas acis, runā pārgudras, bet tukšas frāzes. Vienu no šīs noziedzīgās bezdarbības vaininiekiem šobrīd ar visiem spēkiem sargā pati «godīgākā un tiesiskākā» varas partija. Viņi joprojām jūtas gana pārliecināti, ka vēlētāji viņus vienreiz nepaņems aiz čupra un neizmetīs uz ielas par liekulību un galējo cinismu.

Runa, protams, ir par tā saucamajiem ātrajiem kredītiem. Tie savā nesodāmībā un agresīvajā nekontrolētībā plosās nevis vienu, divus, bet jau vismaz piecus gadus. Pēc masīva mediju spiediena beidzot attapās arī ekonomikas ministrs, kura vadītā iestāde ir atbildīga par šo augļotāju «ekonomikas» nozari.

ir vērts pamanīt kādu citu personāžu - Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Juri Pūci. Viņš ir savā amatā nu jau trešo gadu. Pūce ir augstākais ierēdnis, kurš visreālāk varēja kaut ko darīt lietas labā. Par viņu visprecīzāk var jautāt - vai tiešām nesaprata, vai arī negribēja saprast šīs sērgas postošo ietekmi? Abos gadījumos secinājumi ir liecība par absolūtu nepiemērotību savam amatam. Protams, viņam bija un būs simts dažādi argumenti, kāpēc nekas netika darīts lietas labā. Tomēr rezultāts ir tāds, kāds tas ir - postoša un dziļa problēma valsts ekonomikai un desmitiem tūkstoši iedzīvotāju ierauti pazudinošās parādu cilpās. Tas nu ir skaidrs. Kas to tagad noliegs - vai «Vienotība», kura spītīgi neļauj ministram Danielam Pavļutam no viņa tikt vaļā? Kur, sasodīts, ir kaut kāda atbildība par patiesi nopietnām neizdarībām? Vai pat ļaunāk - tīšu bezdarbību, kas novedusi pie smagām sekām. Ja kāds viņu uzdrošinās saukt par zinošu profesionāli un speciālistu, tad lai saņemas drosmi un paskaidro - kāpēc viss nonācis tik tālu?.

Kopumā visu šo afēru grūti saukt par biznesu. Pat nespeciālistam ir skaidrs, ka tā ir cinisku «balto apkaklīšu» smalki savirpinātā shēma, kas, izmantojot likuma caurumus, aptīra grūtībās nonākušos. Tādu, kā zināms, mūsu valstī netrūkst. Un kādam gan jābūt kretīnam, lai par biznesu sauktu shēmu, kas nežēlīgus kredītprocentus noplēš no cilvēkiem, kuri ir uz izmisuma robežas? Bet Latvijā valdošās amatpersonas tikai bola acis un gadiem ilgi vienkārši noskatās. Tai skaitā «Vienotības» biedri. Vai arī mums tagad kāds mēģinās paskaidrot, ka premjerministrs Valdis Dombrovskis un finanšu ministrs Andris Vilks to nesaprata, nenovērtēja, neapzinājās riskus? Gadiem ilgi? Un neko nevarēja darīt, tikai mājās skumji raudāt spilvenā?

Atbildēt

Vārds

27.03.2013. 10:59

Tautai nu ir ABSOLŪTI skaidrs,ka šajā gadījumā iestādei,kurai būtu jāaizstāv Vasts un Iedzīvotāju soc.taisn.nodrošinošas intereses ,tā vietā atklāti AIZSTĀV pie varas nokļuvušu NEGODĪGU cilvēku un partiju intereses. Ar savu darbu viņi parāda,ka VISS šajā valstī ir kārtībā,tikai tie cilvēki ,kuri godīgi parāda taisnību un atklātību noteikti ir jāapkaro. Vadībai ir nepieciešama NETAISNĪBA. Redzams ka iestāde neaizstāv VALSTS un TAUTAS intereses. Tā ir pret VALSTI un TAUTU. Ir teikts jau sen SVĒTAJOS RAKSTOS: Neklausieties viņu runās,bet VĒROJIET viņu DARBUS. DIEVA ACS VISU REDZ. LŪDZU ,NEAIZMIRSTIET DIEVA ACĪM VISS ir REDZAMS. PAR kliedzošam netaisnībā pret TAUTU un VALSTI būs JĀATBILD DIEVA TIESAS priekšā .DIEVS PAZUDINĀS un IZNĪCINĀS visus ,kuri atklāti veic netaisnību pret savu TAUTU un VALSTI. Pirms pazudināšanas vajadzētu pievērsties DIEVA VĀRDAM,pretējā gadījumā būs par VĒLU. Vadītāji un netaisnības kalpi DIEVA PRIEKŠĀ jūs esat apaļa NULLE. Kas būs pret DIEVU un viņa cilvēkiem tos DIEVS iznīcībai nodos.

Atbildēt

auders

27.03.2013. 10:37

Vai kāds vēl šaubās, ka Liepājas metalurgs ir otrais Parex. Vismaz 70 miljonu valsts galvojumu bija parakstījis Vienotības dibinātājs, bijušais premjers un finanšu ministrs EINARS REPŠE, tas pats kas KNABĀ bija iebīdījis sava svojaka Pētera Viņķeļa rodņas tuvo Jutu Strīķi. Tautā runā, ka Viņķeļi strādā Krievijas specdienestiem.

Atbildēt

tauta

27.03.2013. 10:32

izlasot pasta kastītē iemesto informāciju par Vienotību, var konstatēt, ka Vienotības biedri, kas atrodas pie varas, ir korumpējušies. Nonsens ir tas, ka KNAB, kura tiešais pienākums ir apkarot korupciju, nevis izsauc Vienotības korumpantus, bet gan sākuši vajāt žurnālistus (kur saskatāma vārda brīvības ierobežojumi un prettiesiska dienesta stāvokļa izmantošana). ECT IR VAIRĀKI SPRIEDUMI, KA ŽURNĀLISTS IR SABIEDRĪBAS SARGS. Paldies Lapsam, kurš atmaskoja Vien'otības un KNAB divkosību, ka vārdos viņi ir pret korupciju, bet darbos viņi ir kriminālnoziedznieki. Problēma ir tā, ka Latvijā nav amatpersonas, kas var saukt pie atbildības pašus KNAB korumpantu draugus un noziegumu slēpējus (atcerēsimies Rēzeknes gaļas kombināta burtnīciņas). Lai izdodas Lapsam atmodināt vēlētājus, kas ievēlēs tādu Saeimu, kas šos divkosīgos KNAB juristus padzīs un ieliks tur zinošus un godīgus cilvēkus.

Atbildēt

umka

27.03.2013. 09:58

šitais labi korelē ar citu pietiek.com rakstu.

Otrdienas valdības sēdē, kurā tā arī netika pieņemts nekāds lēmums par atbalstu kraha priekšā esošajam metalurģijas uzņēmumam Liepājas metalurgs, kļuva skaidrākas uzņēmuma padomes priekšsēdētāja Sergeja Zaharjina un Liepājas mēra Ulda Seska attiecības: tā kā Zaharjins gan ticis pie Latvijas pilsonības, bet latviski runāt nemāk, Sesks, paklausot uzņēmuma saimnieka rokas mājienam, pakalpoja viņam kā tulks. Savukārt visi pārējie ministri rātni uzklausīja miljonāra uzstāšanos krievu valodā, - tulkojumu nepieprasīja neviens.

PS. Ko dara valstī visas šīs uzraudzības institūcijas? Kā intereses tās aizstāv? Zaharinu un Karginu?

Atbildēt

Guna

27.03.2013. 09:34

Šāds Knab uzstādījums jeb prasība būtu pielīdzināma prasībai;ja kāda sieviete pieprasītu bildi par vēl nedzimuša bērna foto.

Atbildēt

edijs

27.03.2013. 09:24

»

nesapraša

KNAB - korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs...


Jā,kļūst pretīgāks.Diemžēl.

Atbildēt

aaaa

27.03.2013. 08:34

Zaļie enerģētiskie draugi ar augustu lūgs pie kases - katru gadu pa miljardam maksāsim līdz 2030.gadam. Tas salīdzināmi ir ceturtā daļa no budžeta, ekonomiskā ietekme būs tāda pati, kā konsolidējot budžetu par 25% katru gadu līdz 2030.gadam, sauksies korumpantu nodoklis. Nav jābūt īpašām ekonomikas zināšanām, lai pateiktu, ko šis partiju sponsoru purvs nozīmēs tā sauktajam "veiksmes stāstam"...

Atbildēt

peteris

27.03.2013. 08:08

»

..

Man jūs nepatīkat ne vieni, ne otri


tavam vienaldzības dēļ arī tas viss notiek, padomā par to

Atbildēt

he, he

27.03.2013. 08:08

KNAB pamazām paliek par arvien lielāku apsmieklu. Tā vietā, lai apkarotu korupciju, viņš ķēries pie preses izdevumu cenzūras. Ja būs vajadzība, sāks pārbaudīt arī suņu un kaķu turēšanu patversmēs. Vai tik tur Lato ar atlaidi nav ievietojis kādu kaķi un netur tur to politiskās reklāmas nolūkos. Jampampiņi, nekas vairāk. he, he

Atbildēt

kirova rajona komjaunietis

27.03.2013. 07:25

90 to gadu sākumā bārdains premjers nāca uz vienu banku un interesējās par panākumu cēloņiem....
kad īpašniekiem apnika skaidrot vienkāršu aritmētiku, viņi kā lielu noslēpumu pačukstēja , ka naudu dod starptautiskais cionisms...puisis pakratija saprotoši bārdu un klusu aizgāja...

Atbildēt

KOKS

27.03.2013. 06:03

Labāk Jurčas k-dze, lai izskaidro Publiskās personas mantas atsavināšanas normas, ko KNAB nav veicis pie viena notikuma izvērtēšanas.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 27.03.2013. 02:08

»

cielava

Lato Lapsas k-gs, papildus grāmatai "Tiesāšanās kā ķēķis" prasās grāmata "KNAB kā noziegumu novērošanas un bīdīšanas birojs


;)

Mediju ziņa (11.2011.): Autoru kolektīva - žurnālistu un publicistu Lato Lapsas, Agneses Margēvičas un Kristīnes Jančevskas - radītās jaunās grāmatas "Cits ķēķis: zem likumīgā "jumta"." sākotnēji plānotās 6.000 eksemplāru tirāžas pirmā puse negaidīti ātri tikusi izpirkta jau pirmajās pāris dienās pēc šīs grāmatas nonākšanas tirdzniecībā šīs valsts grāmatnīcās. Un, diemžēl, arī ar grāmatnīcām nogādāto otro tirāžas pusi visiem interesentiem ir izrādījies par maz, īpaši jau - lasītājiem ārpus Rīgas, kam bija iespējams iegādāties vien pavisam nelielu sākotnējās tirāžas daļu. Ņemot vērā situāciju, grāmatas izdevēji ir raduši iespēju nodrukāt papildu tirāžu 3000 eksemplāru apjomā, ko tipogrāfija sola nogādāt grāmatveikalos jau tuvākajā laikā...
-----

"Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta"?..."
( "tekošā momenta rezumējums" - iz "O.M.© arChīva" )

Kad "palaiž tautās" Grāmatu,
Par Muļķu Zemes SISTĒMU,
Kas "valstī" piesmej "plebejus" ~
Tas "ceļ no miega" ļautiņus:

Uz grāmatnīcām vairums skrien,
(jo - bešā palikt nepiedien!),
Lai (vismaz vienu!) Grāmatu,
Par "tiesībsargiem" iepirktu.
Gar plauktiem ‘spieto’ bariņos,
Līdz - ieskats ‘mentu kariņos’,
Un "Cita ķēķa" ‘receptēs’,
Tiek iežmiegts (cieti!) padusēs.

Ja pacietība nav "kā miets" ~
Iekš tumši zaļiem vākiem siets,
"Cits ķēķis" jau top ‘revidēts’,
Pirms ‘kāposts (neliels) ēvelēts’:
Turpat pie plaukta Grāmata,
Tiek "bišķi vaļā parauta",
Un "nebeidzamo stāstu" sāk,
(Līdz rinda kasei tuvāk nāk):

Čaukst lapas, kurās prologs pauž,
Par "struktūrām", kas "tīklus auž",
(Kur "valsts” ļauj ķerstīt "fišiņas",
Gan treknākas, gan maziņas) ~
Par "jumtu", kas ir (?) "likumīgs",
Šai "valstī" klājies "ilgtspējīgs",
Pār "dienestiem" un "kantoriem",
Priekš "uzplečotiem vilkačiem".
Par to, kā "lietas fabricē",
Par "figurantiem izstrādē",
Par "protokolu" pasakām,
Par "pierādījumiem" priekš tām,
Par "liecinieku" dresūru,
Par "noplūdēm" un "Pī-āR’u",
Par "tiesiskuma" FIKCIJU ~
Par Muļķu Zemes SISTĒMU...

Pie kasēm (vākus aptaustot,
Un "koncepttēzes" burtojot),
Stāv rinda šīs "valsts" pilsoņu,
Pēc Grāmatas par SISTĒMU:
Gan sensācijas alkstoši,
(Vai - Patiesību salkstoši?...),
Gan - tik’ dēļ "pūļa inerces"
(Vai - sūras privātpieredzes?...).

Cik ļaužu no šīs Grāmatas,
Gūs "relaxu", cik - "mācības",
Par to, KAS notiek un KĀPĒC,
Šīs "ķēķu lielvalsts" miskastēs?
Cik apjēgs (BEIDZOT), ka - jau rīt,
Var "savākt", "drāzt" un "izkratīt",
No mums JEBKURU & par JEBKO,
Ja - "specdienests" tā "sashēmo"?...
...
Viebj SILES rukšķi šņukurus:
"Mums, biedri, šādus daiļdarbus,
Nav pienākums ne boksterēt,
Ne "fiškā ņemt", ne "komentēt" ~
Lai "tiesībsargi" VISUS "drāž",
(Ja vien – MŪS "čokā neiebāž")
Šai "valstī", kurā "ķēķis" smird,
(Kas nav MUMS jāredz & jāsadzird):
Nav "jāstiepj tas ko nevar celt" ~
Pret "specdienestiem" "mucu velt",
Nav (MUMS) nekāda "profīta"
(Līdz - pašus "KNĀB’j" un "izkrata")!..."
...
Tiek "laista tautās" Grāmata ~
Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta",
Tiem, kas VĒL rukšķ - lai rušinās,
Līdz - "atleks klemme" vērtēt tās?...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Valdis

27.03.2013. 00:40

Vienotības pakalpiņi...

Atbildēt

Hmmm

26.03.2013. 23:14

»

paija

Beidziet gaudot par politisko pasūtījumu. Likums ir ar politisku nozīmi,jo attiecas uz partijām , KNAB tas ir japilda un attiecas arī uz jums vai jūs būtu nesaistīta persona vai citu partiju pasūtījuma izpildītāji. Nelasīju nevienu jūsu iebildi,kad Biedrības par varda brīvību un dibinajuma Par sauli...


Vecā čība, lūdzu atnes man dokumentus par tavu nākotnes iespējamo frizieres apmeklējumu, uz kuru tu varbut iesi, var būt ne... Likums man to nosaka tākā stiep vien šurp...

PS. Jums tur pie pretējā datora aizdzermais izbeidzies vai kaa???

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...