Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

saka

11.03.2012. 15:43

KNAB spēj izpildīt tikai pasūtījums, pajēla,padumja organizācija,kuru sen jau vajadzētu ar likumu izrevidēt.

Atbildēt

hehe

07.03.2012. 09:50

kārtējais populisma skrebelējums, ka tik savu reitingu pacelt, fuj

Atbildēt

jāāā

07.03.2012. 09:26

Atkal vilkači pagonēs piesedz savējos.

Atbildēt

līdzdalībnieks

06.03.2012. 18:13

Neobjektīvās kvotu dalīšanas dīvainības vispirms atmazgās ar kamparspirtu. Tad - "procesu" vilks garumā. Vēlāk nebūs nekāda "procesa", visļaunākajā gadījumā būs ... noilgums!

Atbildēt

Mo

06.03.2012. 15:49

Kampars melo! Un kas kontrolē DP - krievi???

Atbildēt

soļļļvita

06.03.2012. 13:44

Ko gan jūs gribat-kamēr valda jenotība, tikmer-ka gan var nezagt,nešmaukt un nemelot.Gods kalpot Āboltiņai,Dombrovskim un Jaunupam.

Atbildēt

Leta tālajā 2009.g

06.03.2012. 12:26

Savukārt ministrs Kampars sola nodrošināt, lai vēja ķeršanai būtu godīga biznesa gars. Kā viņam tas izdosies, būs redzams tuvākajā laikā.

Atbildēt

absurds

06.03.2012. 12:16

Financenet, 2009
..pēc jauno noteikumu spēkā stāšanās 14.martā EM uzņēmēju pieteiktais vēja enerģijas apmērs bija vairākas reizes lielāks par obligāto iepirkumu. Jaunie noteikumi nepasaka, kam tiek dota priekšroka. Īpašu kritēriju nav, pieteikumus EM izskata iesniegšanas kārtībā. Pretendentiem nav jāapliecina finanšu spējas investēt naudu vēja parku uzcelšanā. Vienīgi, iesniedzot dokumentus, ir jāpierāda, ka īpašumā ir zeme, uz kuras vēja parku attīstīt, un ka vēja stiprums konkrētajā vietā atbilst noteiktam intensitātes slieksnim.

Atbildēt

uzvārdi, kārtējie uzvārdi

06.03.2012. 11:54

"Diena" turpat

Uzņēmums TCK 2009. gada jūlijā ir saņēmis pagaidām lielāko kvotu (165 000 MWh), taču sākt ekspluatēt vēja stacijas plāno nākamgad. TCK valdes loceklis RENĀRS URBANOVIČS!!!! uz Dienas jautājumiem atbild ļoti īsi: vēja stacijas atradīsies Ventspils novada Tārgales pagastā, tās būvēšot, tiklīdz tiks saņemta būvatļauja. Sākotnējais ietekmes uz vidi novērtējums projektam veikts 2008. gadā. Par projektā plānoto investīciju apjomu un finansējuma avotiem viņš komentēt nevēlējās, vien norādot, ka ieguldījumu plānots atpelnīt 9–10 gados. TCK dibinātājs ir a/s Aureus Kapitāls, kuras padomē ir pazīstamie Ventspils uzņēmēji Olafs Berķis !!!, Igors Skoks!!! un Genadijs Ševcovs!!!

Atbildēt

uzvārdi, kam ir interese

06.03.2012. 11:43

Neatkarīgā jau rakstīja, ka grūti izprotamu iemeslu dēļ Ekonomikas ministrija!!! pirms pāris gadiem bez konkursa tieši firmai Baltic Wind Park atdeva ekskluzīvas tiesības uzstādīt vēja ģeneratorus Latvijas Republikas teritoriālajā jūrā un ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā astoņos prāvos laukumos. Atļauju parakstītāji ir bijušais un esošais valsts sekretārs. Taču, kad firma ķērās pie šo atļauju izmantošanas, ministrija paziņoja, ka atļauja nav uzskatāma par atļauju, kaut gan abos uzņēmumam izsniegtajos lēmumos skaidri un gaiši teikts, ka tā ir atļauja uzstādīt vēja iekārtas, raksta NRA.LV.

Arī Rīgā notikušajā projekta sabiedriskajā apspriešanā ministrijas Enerģijas resursu un degvielas nodaļas vadītājs KRISTAPS STEPANOVS !!!! paziņoja, ka firma nemaz nav bijusi tiesīga rīkot šādu sabiedrisko apspriešanu: «Ekonomikas ministrijas izdotā atļauja, ko varētu uzskatīt par tiesiskā ietvara brāķi, nedod darbības ierosinātājam nekādas tiesības saņemt būvatļauju un būvēt vēja elektrostaciju parku.»

Atbildēt

Kampars arī grib, lai viss klārs:)

06.03.2012. 11:29

"Diena", 04.04.2011
Prakse nav normāla

«Ja jautājat, vai tā ir normāla prakse, ka kvotas ieguvušas kompānijas, kuru īpašnieki slēpjas ofšoros, tad mana atbilde ir – nē,» Dienai teica ekonomikas ministrs Artis Kampars, kurš ne reizi vien esot vērsies Finanšu ministrijā, lai tā risina «šo problēmu». Proti, lai jebkurā valsts iepirkumā, konkursā, valsts subsīdiju vai arī jebkurā citā mehānismā, kur valsts piedalās ar savu naudu, īpašnieku struktūra būtu maksimāli caurskatāma. Ja nav šāda regulējuma, kvotu konkursa kritērijos prasību atklāt uzņēmumu patiesos īpašniekus, kas noslēpušies ofšoros, neesot iespējams, uzskata ministrs.

Atbildēt

Aivars

06.03.2012. 11:25

Jau pietiekoši daudz komentāros sniegta informācija par iesaistītajām personām - Vienotības lieldraugiem: liepājniekiem - Pirktiņiem (Fromanes - jaunizceptās boedrības "tiesību ekspertes", Jaunupa bij. brūtes tēvs, onkulis, brālēns), Griģis, turpat arī Sesks, ventspilniekiem - Berķi, Stepanovu, Vidzemē lielākās biogāzes ražotnes īpašniekiem...

Atbildēt

plika apmaiņa, kā ierasts

06.03.2012. 10:37

"..Tiek apgalvots, ka Drošības policija visus tās savāktos materiālus nosutījusi KNAB. Neoficiāli izskan, ka šie materiāli, kas varētu mest ēnu uz Vienotību, savā amatā ļauj stabilāk justies Drošības policijas sefam Jānim Reinikam."

Atbildēt

paija

[R] 06.03.2012. 10:30

ES gan no raksta nesapratu,kurš ir nelietis- DP, KNAB vai KAmpars. Varbūt nelikumīgi- bez kriminālprocesa iegūtās liecības ir pietiek rīcībā.tiks publicētas un mēs to sapratīsim.

Atbildēt

paijai

06.03.2012. 10:21

rūzvelts par paragvajas diktatoru-jā viņš ir nelietis,bet mūsu nelietis..

Atbildēt

paija

[R] 06.03.2012. 09:37


PIetiek avoti tiesībsargajošās iestades laikam ir kada apkopēja , jo neviens elementāri likumus pārzinošs cilvēks neko tadu nevareja teikt. Kadā veidā DRošibas policija savaca informaciju,ja nebija pat pārbaudes lietas? Liecības un pieradījuni bez kriminalprocesa vispar nevar būt, jo liecības nevar un nedrīkst iegūt bez kriminalprocesa. Kādā sakarā Drosibas policija vispar vāca informaciju,ja tas nebija viņu piekritībā. Bez tam , ja ir nozieguma pazīmes tad drosibas policijai bija jaierosina process un tad janosūta pec piekritības. Politiskā korupcija- arī tads jedziens nav krimināllikumā. Silti iesaku pirms rakstīt par kriminalprocesiem ieskatīties krimināl un kriminālprocesa likumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...