Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

saka

11.03.2012. 15:43

KNAB spēj izpildīt tikai pasūtījums, pajēla,padumja organizācija,kuru sen jau vajadzētu ar likumu izrevidēt.

Atbildēt

hehe

07.03.2012. 09:50

kārtējais populisma skrebelējums, ka tik savu reitingu pacelt, fuj

Atbildēt

jāāā

07.03.2012. 09:26

Atkal vilkači pagonēs piesedz savējos.

Atbildēt

līdzdalībnieks

06.03.2012. 18:13

Neobjektīvās kvotu dalīšanas dīvainības vispirms atmazgās ar kamparspirtu. Tad - "procesu" vilks garumā. Vēlāk nebūs nekāda "procesa", visļaunākajā gadījumā būs ... noilgums!

Atbildēt

Mo

06.03.2012. 15:49

Kampars melo! Un kas kontrolē DP - krievi???

Atbildēt

soļļļvita

06.03.2012. 13:44

Ko gan jūs gribat-kamēr valda jenotība, tikmer-ka gan var nezagt,nešmaukt un nemelot.Gods kalpot Āboltiņai,Dombrovskim un Jaunupam.

Atbildēt

Leta tālajā 2009.g

06.03.2012. 12:26

Savukārt ministrs Kampars sola nodrošināt, lai vēja ķeršanai būtu godīga biznesa gars. Kā viņam tas izdosies, būs redzams tuvākajā laikā.

Atbildēt

absurds

06.03.2012. 12:16

Financenet, 2009
..pēc jauno noteikumu spēkā stāšanās 14.martā EM uzņēmēju pieteiktais vēja enerģijas apmērs bija vairākas reizes lielāks par obligāto iepirkumu. Jaunie noteikumi nepasaka, kam tiek dota priekšroka. Īpašu kritēriju nav, pieteikumus EM izskata iesniegšanas kārtībā. Pretendentiem nav jāapliecina finanšu spējas investēt naudu vēja parku uzcelšanā. Vienīgi, iesniedzot dokumentus, ir jāpierāda, ka īpašumā ir zeme, uz kuras vēja parku attīstīt, un ka vēja stiprums konkrētajā vietā atbilst noteiktam intensitātes slieksnim.

Atbildēt

uzvārdi, kārtējie uzvārdi

06.03.2012. 11:54

"Diena" turpat

Uzņēmums TCK 2009. gada jūlijā ir saņēmis pagaidām lielāko kvotu (165 000 MWh), taču sākt ekspluatēt vēja stacijas plāno nākamgad. TCK valdes loceklis RENĀRS URBANOVIČS!!!! uz Dienas jautājumiem atbild ļoti īsi: vēja stacijas atradīsies Ventspils novada Tārgales pagastā, tās būvēšot, tiklīdz tiks saņemta būvatļauja. Sākotnējais ietekmes uz vidi novērtējums projektam veikts 2008. gadā. Par projektā plānoto investīciju apjomu un finansējuma avotiem viņš komentēt nevēlējās, vien norādot, ka ieguldījumu plānots atpelnīt 9–10 gados. TCK dibinātājs ir a/s Aureus Kapitāls, kuras padomē ir pazīstamie Ventspils uzņēmēji Olafs Berķis !!!, Igors Skoks!!! un Genadijs Ševcovs!!!

Atbildēt

uzvārdi, kam ir interese

06.03.2012. 11:43

Neatkarīgā jau rakstīja, ka grūti izprotamu iemeslu dēļ Ekonomikas ministrija!!! pirms pāris gadiem bez konkursa tieši firmai Baltic Wind Park atdeva ekskluzīvas tiesības uzstādīt vēja ģeneratorus Latvijas Republikas teritoriālajā jūrā un ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā astoņos prāvos laukumos. Atļauju parakstītāji ir bijušais un esošais valsts sekretārs. Taču, kad firma ķērās pie šo atļauju izmantošanas, ministrija paziņoja, ka atļauja nav uzskatāma par atļauju, kaut gan abos uzņēmumam izsniegtajos lēmumos skaidri un gaiši teikts, ka tā ir atļauja uzstādīt vēja iekārtas, raksta NRA.LV.

Arī Rīgā notikušajā projekta sabiedriskajā apspriešanā ministrijas Enerģijas resursu un degvielas nodaļas vadītājs KRISTAPS STEPANOVS !!!! paziņoja, ka firma nemaz nav bijusi tiesīga rīkot šādu sabiedrisko apspriešanu: «Ekonomikas ministrijas izdotā atļauja, ko varētu uzskatīt par tiesiskā ietvara brāķi, nedod darbības ierosinātājam nekādas tiesības saņemt būvatļauju un būvēt vēja elektrostaciju parku.»

Atbildēt

Kampars arī grib, lai viss klārs:)

06.03.2012. 11:29

"Diena", 04.04.2011
Prakse nav normāla

«Ja jautājat, vai tā ir normāla prakse, ka kvotas ieguvušas kompānijas, kuru īpašnieki slēpjas ofšoros, tad mana atbilde ir – nē,» Dienai teica ekonomikas ministrs Artis Kampars, kurš ne reizi vien esot vērsies Finanšu ministrijā, lai tā risina «šo problēmu». Proti, lai jebkurā valsts iepirkumā, konkursā, valsts subsīdiju vai arī jebkurā citā mehānismā, kur valsts piedalās ar savu naudu, īpašnieku struktūra būtu maksimāli caurskatāma. Ja nav šāda regulējuma, kvotu konkursa kritērijos prasību atklāt uzņēmumu patiesos īpašniekus, kas noslēpušies ofšoros, neesot iespējams, uzskata ministrs.

Atbildēt

Aivars

06.03.2012. 11:25

Jau pietiekoši daudz komentāros sniegta informācija par iesaistītajām personām - Vienotības lieldraugiem: liepājniekiem - Pirktiņiem (Fromanes - jaunizceptās boedrības "tiesību ekspertes", Jaunupa bij. brūtes tēvs, onkulis, brālēns), Griģis, turpat arī Sesks, ventspilniekiem - Berķi, Stepanovu, Vidzemē lielākās biogāzes ražotnes īpašniekiem...

Atbildēt

plika apmaiņa, kā ierasts

06.03.2012. 10:37

"..Tiek apgalvots, ka Drošības policija visus tās savāktos materiālus nosutījusi KNAB. Neoficiāli izskan, ka šie materiāli, kas varētu mest ēnu uz Vienotību, savā amatā ļauj stabilāk justies Drošības policijas sefam Jānim Reinikam."

Atbildēt

paija

[R] 06.03.2012. 10:30

ES gan no raksta nesapratu,kurš ir nelietis- DP, KNAB vai KAmpars. Varbūt nelikumīgi- bez kriminālprocesa iegūtās liecības ir pietiek rīcībā.tiks publicētas un mēs to sapratīsim.

Atbildēt

paijai

06.03.2012. 10:21

rūzvelts par paragvajas diktatoru-jā viņš ir nelietis,bet mūsu nelietis..

Atbildēt

paija

[R] 06.03.2012. 09:37


PIetiek avoti tiesībsargajošās iestades laikam ir kada apkopēja , jo neviens elementāri likumus pārzinošs cilvēks neko tadu nevareja teikt. Kadā veidā DRošibas policija savaca informaciju,ja nebija pat pārbaudes lietas? Liecības un pieradījuni bez kriminalprocesa vispar nevar būt, jo liecības nevar un nedrīkst iegūt bez kriminalprocesa. Kādā sakarā Drosibas policija vispar vāca informaciju,ja tas nebija viņu piekritībā. Bez tam , ja ir nozieguma pazīmes tad drosibas policijai bija jaierosina process un tad janosūta pec piekritības. Politiskā korupcija- arī tads jedziens nav krimināllikumā. Silti iesaku pirms rakstīt par kriminalprocesiem ieskatīties krimināl un kriminālprocesa likumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...