Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mani sauc Robs

12.06.2017. 12:14

»

jibiorio

Iepērku makaronus, vēlams - vairumā


sàli, sèrkokus, makaronus, medu noteikti jànorok 25 l kannà un zemè, nevis govs mèslos, kur neko neviens nemeklès, vèl izrokams bunkurs, kà to izdarîja Zakatistovs un publiski to paràdot TV, bunkuram jàbût tieśi tàdam, lai to neierauga pa gabalu, lai tajà var ziemot kopà ar kartupełiem, jo nevar zinàt, no kuras puses paràdàs zilie cilvècini ar krievu armijas desanta uzśuvèm. Viens trukums tàdam bunkuram, tajà neiet haubice, bet automàti ar municiju nav brîvi nopèrkami. Viens valstisks trûkums, nekur nav poligona, kur var atpazît krievu armijas iniformas un trenèties śaut pa cilvèkiem tajàs. Civiliedzîvotàji, jaucot ar okupantiem, var sàkt ar elektrîbu un elektrośokiem zinamos apstàkłos apsist NATO vîrus, kas nes mums brîvîbu, bet jàsàk ar sèrkokiem.

Atbildēt

Par palīgiem izvēlas pretējo dzimumu

11.06.2017. 17:38

vai tuvus radiniekus.

Artuss Kaimiņš un viņa palīgs, nu jau bijušais pašvaldību vēlēšanu kandidāts Atis Zakatistovs ir partneri dzīvē un būs tādi 2018.gada vēlēšanās.

Atbildēt

nu jāāā...

11.06.2017. 14:20

Par nozagtu baltmaizes kukuli aiz bada liek cietumā, bet par valsts izlaupīšanu ceļ lielos amatos. Tur tak nekā nav tai vidio! Veči savstarpēji apspriež partijas naudas izlietojumu. KNABisti piemirsuši, ka partija ienāk arī smukas biedrunaudas.

Atbildēt

R. Huds

11.06.2017. 14:15

Kaimiñu izmantoja, lai iekłûtu Sarimà, M. Bondars, Maskavas ćekistes VVF sulainis, tad uzmeta Kaimiñu. VVF patiesà seja atklàta gràmatà Îsvèsture. Kaimiñś atriebàs Bondaram, Krievijas žurnàlistam telefonsarunà uzdodoties par Bondaru, Bondara vàrdà atklàjot, ka KPL apmànîjusi vèlètàju un stràdàs kopà ar Uśakovu. Tàdèjàdi krievvalodîgais vèlètàjs savas balsis atdeva par Bondaru, palîdzot tam iekłût Rîgas paśvaldîbà. LTV 1:1 uz jautàjumu Bondars, kàpèc Kaimiñu nesûdz tiesà, atbildèja, ka nav laika to darît, ja kompetetas iestàdes paśas to nedara. Bondars melo, jo zin, ka iestàde par faktu śajà gadîjumà nekad nesàks lietu, ja nebûs paśa Bondara iesnieguma. Toties LTV 1 śovà, kura scenàrijs bija sarakstîts par labu Uśakovam, jo visi pretendenti atkàrtoja Uśakova priekśvèlèśanu agitàcijas solijumus, Zakatistovs vienîgais izskatîjàs neitràls pretendents, jo patiesi konkurèja uz mèra vietu. Tiesa gan- bez izredzèm. Slepenà śî video filmèśanà vaino Upacieri, kas tagad ieñem augstu amatu par Maskavas naudu blakus bijuśam klasesbiedram Kalvîtim. Visticamàk, ka śo ierakstu ierakstîja Drośîbas policija pati kopà ar Upacieri, mèginot sakopromitèt Zakatistovu, kura centieni ir patiesi vèlètàjam paràdît, ka Latvija nepieder ne Latvijas tautai, ne arî latvieśu tautai, lai arî Zakatistovs nekad nav lietojis publiski kà politikis vàrdu savienojumu - latvieśu tautas intereses.

Atbildēt

n

11.06.2017. 13:22

Nekā tur nav.

Atbildēt

.

11.06.2017. 12:37

Vareni. Ventspils republikaa aplaudee.

Atbildēt

Vārds

11.06.2017. 12:25

Publisks skaidrojums 2:20 min http://play24.lv/video/9056/preses-kluba-viesos-saulvedis-varpins-atis-zakatistovs-valdis-kalnozols

Atbildēt

MS

11.06.2017. 12:16

https://www.pietiek.com/raksti/ekonomikas_policijas_sefs_ar_aboltinas_viru_apspriedusi_laikapstaklus_

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi