Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja

23.07.2018. 15:10

»

pūpols

KPVLV JKP soļo priekšgalā ATtīstībai par,vinu sastāvs Pabriks,Kampars,Pavļuts,Puce,čigane,Viņķele visi ir OIK autori,balsojot ir visi svītrot ārā,vēlēsīm par jaunām varošam partijām-kas tautai var atnest gaismu tunela galā,pensonāru maciņš,būs biezāks


vēl neizproti vēlēšanu biļetena tehnisko pusi,tad PRET var nobalsot tikai ignorējot kādas partijas biļetenu,jo svītrojot un iemetot šo biļetenu urnā,par šo partiju esi nobalsojis ar PAR,bet svītrojumi ir reitingu atspoguļojums pašā partijā.Uz šo niansi iekrīt daudzi nezinīši.

Atbildēt

Jolanta

22.07.2018. 10:21

Kāpēc parKPV finansējumu interesējās Domburs, nevis KNABs?Runājot par tiesu sistēmu-vai Lembergs iekļūs Ginesa rekordu grāmatā?

Atbildēt

pūpols

21.07.2018. 16:20

KPVLV JKP soļo priekšgalā ATtīstībai par,vinu sastāvs Pabriks,Kampars,Pavļuts,Puce,čigane,Viņķele visi ir OIK autori,balsojot ir visi svītrot ārā,vēlēsīm par jaunām varošam partijām-kas tautai var atnest gaismu tunela galā,pensonāru maciņš,būs biezāks.

Atbildēt

auns

21.07.2018. 08:27

28.g.TM ir nonakusi krīzes posmā-ļoti izdevīga zagļiem,KPVLV vispirms veiks krimināllikumu un civillikoma sakārtošanu,līdz šim ar šiem likumiem, nevar veikt nekādas reformas valstī,un to likumu sakārtošanu,var vekt divas partijas KPVLv un JKP.

Atbildēt

leopards

21.07.2018. 06:41

Balsosim par KPVLV Kaimiņa Oratoriska runa saskatu un aizrauj mūs peninarus,vina runā izskan gadiba par tautu.Mēs pensionari vēlesim par vinu,nevis par komunistiem un čekistiem.

Atbildēt

skats no malas

21.07.2018. 00:17

»

Latvijas iedzīvotājs

Es, visi mani radi un draugi, un pat tikai paziņas uzskatām KPV LV par ākstīgiem un mantrausīgiem pašlabuma meklētājiem...


Balso par ZZS NA JKP un ar gimeni jau driz UK un Irija varesi lasit kapostus

Atbildēt

Patiesība

20.07.2018. 12:28

Patiesība ir viegli noskaidrojama, jo pats Artuss savā FB ielika video, ka ar puisi iepazinies tikai 20.min.atpakaļ, bet vēlāk pats pasaka, ka jau iepriekš bija saistība. Otrkārt, šajā video tiek teikts, ka dziesma ir tapusi kā atbalsts/protests par Kaimiņa arestu, tātad pēc 21.06., klips ir filmēts vietās, kur ir pilsētas kameras un ir viegli noskaidrot, kurā datumā tas ir izdarīts. Taču ja tomēr tiešām dziesma ir sarakstīta, uzkomponēta, ierakstīta, nofilmēta un apstrādāta tik īsā laikā ( no 21.06.-25.06)- cepuri nost! Taču par pašu Gobzemu- labāk būtu paklusējis par advokāta licenci, vēl raidījumā Tieša runa pats atzina, ka neuzvedas un nerunā atbilstoši advokātu ētikas standartiem un ka turpmāk nebūs advokāts, bet politiķis, ko tad tagad cepjās par licences zaudēšanu!? Liekuļi!

Atbildēt

Ha

20.07.2018. 10:04

»

VĀRNA

IQ 60-70 ļautiņi, kas nespēj izlasīt un saprast 200 vārdu rakstu. Idioti būtu maigi teikts...


Eu, mums mega-soģis uzradies, kurš visu zina un saprot labāk par visiem!!!!
Debilā vārna!!!! :)))

Atbildēt

ļautiņam at IQ 30

20.07.2018. 06:24

»

VĀRNA

IQ 60-70 ļautiņi, kas nespēj izlasīt un saprast 200 vārdu rakstu. Idioti būtu maigi teikts...


Savulaik TV arī daži tikai stāstīja par kādas partijas labajiem darbiem.

Atbildēt

VĀRNA

19.07.2018. 23:19

IQ 60-70 ļautiņi, kas nespēj izlasīt un saprast 200 vārdu rakstu. Idioti būtu maigi teikts.

LR iedzīvotājs 19.07.2018. 17:03
Latvijas iedzīvotājs 19.07.2018. 17:33
Stiflera mammu suņa pozā 19.07.2018. 17:41
Vispār precīzi 19.07.2018. 19:14

Andrievs ir īpašs gadījums. "Knābis ir labs jo pieklājīgi paņem uz ass par, teiksim, T-krekla uzvilkšanu." Cik pazemots un salauzts prāts var tādu huiņu nest es īsti pat nestādos priekšā. vienkārši šoks.

Atbildēt

Andrievs

19.07.2018. 22:53

»

Ja!

Ko tu nebiji izdarījis? Negribu vairāk redzēt nomīzušos zzs komunista mūli saeimā, varētu pasūtīt skrejlapas, bet negribu braukt uz knab


Normatīvi nosaka, ka Latvijas Pastam jāsniedz KNAB-am kopsavilkums par visām aģitācijas piegādēm. Man savukārt definētā termiņā pēc vēlēšanām KNAB-am bija jādeklarē sava aģitācija. KNAB-a darbinieki rutīnā iet cauri Pasta exelim un prasa skaidrojumu no tiem, kas nav pretī atsūtījuši deklarēšanu.

Atbildēt

kārtējo reizi

19.07.2018. 21:01

atkal piebirst-komas lumpeņzombētavas stukači totālo cenzūru ierubījuši.

Atbildēt

nepatīk

19.07.2018. 20:35

cenzūra bez robežām un politiskā izrēķināšanās? Bāliņš pret bāliņu un prokurori iekšā?

Atbildēt

???

19.07.2018. 19:29

Kāpēc maksātnespējas administratoru mafijas loceklis Gobzems vēl nesēž cietumā? Viņa uzvārds tika nosaukts pats pirmais!

Atbildēt

Uldis

19.07.2018. 18:58

Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus aģentūrai LETA norādīja, ka iesniegumā Bunkus ģimene uzskaitījusi desmit konkrētus Mārtiņa Bunkus goda un cieņas aizskāruma gadījumus, kurus veicis Gobzems laikā no šī gada 7.jūnija līdz 10.jūlijam.

Atbildēt

Es, Indjulis Durka no Dikļiem,

19.07.2018. 18:49

»

muļķu zeme rullē

"Red. piez. Kaut gan raksta autoru mēs uzskatām par ākstīgu pašlabuma meklētāju, tas nenozīmē, ka reizēm arī šādi ļaudis izsaka viedokli, kam varam pilnībā piekrist...


Cenzēts ar ierobežotu vārda brīvību, no Muļķuzemes Untons Mikropiceczs. Bļe tabļetku un malonjetku. Zajebis - kļička Mikropiczcanczs.

Atbildēt

Vispār precīzi

19.07.2018. 18:14

Gobzems , pietiekprāt, ir ākstigs pašlabuma meklētājs, gluži kā par mani, kaut neesmu Gobzems, bet anonīms koentētājs, kas ākstīgi izklaidējas.

Atbildēt

Ja!

19.07.2018. 17:22

»

Andrievs

Šāds teiciens "Uzaicinājums ierasties pie represīvas iestādes, lai uzdotu jautājumu, KĀPĒC Jums ir šāds viedoklis, ir IEBAIDĪŠANA" manuprāt neattiecas uz absolūti normaliem pilsoņiem bez fobijām...


Ko tu nebiji izdarījis? Negribu vairāk redzēt nomīzušos zzs komunista mūli saeimā, varētu pasūtīt skrejlapas, bet negribu braukt uz knab.

Atbildēt

Stiflera mammu suņa pozā

19.07.2018. 16:41

»

Andrievs

Šāds teiciens "Uzaicinājums ierasties pie represīvas iestādes, lai uzdotu jautājumu, KĀPĒC Jums ir šāds viedoklis, ir IEBAIDĪŠANA" manuprāt neattiecas uz absolūti normaliem pilsoņiem bez fobijām...


Gobzems izrādās ir zaķpastala, no visa baidās, vazājas apkārt ar miesassargu baru, pilnīgs čok-čok! Nav ko līst viņam politikā, ja ir tāds mīzējs

Atbildēt

Andrievs

19.07.2018. 16:36

Šāds teiciens "Uzaicinājums ierasties pie represīvas iestādes, lai uzdotu jautājumu, KĀPĒC Jums ir šāds viedoklis, ir IEBAIDĪŠANA" manuprāt neattiecas uz absolūti normaliem pilsoņiem bez fobijām.

Personīgi es pirms gada un diviem menešiem pats personīgi un patstāvīgi izgatavoju skreilapas, noslēdzu līgumu ar Latvijas Pastu par piegādēm. Skrejlapas izrādījās efektīgas, un jefiņš, kuru vairs nevēlējos redzēt Inčukalna novada Domes sēdēs, par deputātu vairs atkārtoti nekļuva.
Tiku uzaicināts uz KNAB dot paskaidrojumu (kā izradās biju aizmirsis vienu formalitāti). Pirmkārt, ne vienā pozīcijā nesajutos iebiedēts, otrkārt - ar tik pretimnākošu attieksmi sākot no apsarga, līdz pat inspektorei nekad citur nebiju saskāries. Sniedzu īsu paskaidrojumu, saņēmu skaidrojumu, ko nebiju izdarījis un ar to viss pasākums bija cauri.

Atbildēt

Latvijas iedzīvotājs

19.07.2018. 16:33

»

LR iedzīvotājs

Es gan tieši otrādi,pēc A.Gobzema "iznākšanas tautās" gan es,gan mani radi un draugi balsosim par KPV LV,jo kad klausījāmies vienu no TV 24 raidījumiem,kur Gobzems pateica,ka mums NAV tiesiska valsts,ka nevaram uzticēties tiesai un pat tiesnešiem (man arī ir zināms šāds gadījums... ),tad sapratu,ka ...


Es, visi mani radi un draugi, un pat tikai paziņas uzskatām KPV LV par ākstīgiem un mantrausīgiem pašlabuma meklētājiem.
Smieklīgi, vai pat skumji, ka visai LR iedzīvotāja radu un draugu saimei pietika ar nepamatotu Gobzema apgalvojumu, ka Latvija nav tiesiska valsts, un pat tiesām nevar ticēt, lai akli balsotu par šo politiski merkantilo klaunu baru.
Būtu labāk radi un draugi padomājuši, kāpēc patiesības teicēji nesniedz patiesas atbildes uz publiski pieejamiem video:
1) par kādu kāposta saņemšanu runā Zakatistovs?
2) kāpēc Kaimiņš 80% vēlētāju nosauc par dzīvniekiem?
3) kāpēc gobzems raidījumā pie Dombura palīdzēja Kaimiņam izlocīties, nevis atbildēt tieši uz jautājumiem par neskaidrajiem partijas finansēšanas avotiem?
Jautājumu ir daudz, bet patiesības teicējs Gobzems uz tiem neatbild, un neatbildēs, jo tad Saeimā netikt. Cietumā gan.

Atbildēt

LR iedzīvotājs

19.07.2018. 16:03

Es gan tieši otrādi,pēc A.Gobzema "iznākšanas tautās" gan es,gan mani radi un draugi balsosim par KPV LV,jo kad klausījāmies vienu no TV 24 raidījumiem,kur Gobzems pateica,ka mums NAV tiesiska valsts,ka nevaram uzticēties tiesai un pat tiesnešiem (man arī ir zināms šāds gadījums... ),tad sapratu,ka viņš runā patiesību! Novēlu partijai KPV LV izturēt pirmsvēlēšanu "čengāšanu"!!!

Atbildēt

ups

19.07.2018. 15:46

Tukša muca

Atbildēt

Viņš nebs mans faorīts!!

19.07.2018. 15:32

Diemžēl...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....