Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aita paliek aita :)))

19.08.2021. 17:12

»

kļimoviča aita

Ir tāda īpaša komentēju kategorija - tie, kuri uzskata par nepieciešamu apspriest cita segvārdu, manā gadījumā "aitu


Apsveicu, ka paklausīji un ar savu nemainīgi ĪPAŠI ATTĪSTĪTI INTELEKTUĀLO blēšanu atkārtoti pierādīji iepr. viedokļa (16.08.2021. 09:46) atbilstību patiesībai! Nu ja, dabiski - aita paliek aita.

)))))

Atbildēt

kļimoviča aita

18.08.2021. 08:08

»

aita paliek aita :)))

tu pablēj vēl, tas tikai atkārtoti pierāda iepr. viedokļa (16.08.2021. 09:46) atbilstību patiesībai


Ir tāda īpaša komentēju kategorija - tie, kuri uzskata par nepieciešamu apspriest cita segvārdu, manā gadījumā "aitu".

Nav šaubu, tie ir komentētāji ar ĪPAŠI ATTĪSTĪTU INTELEKTU!!!

Apsveicu, tu nupat kā iestājies viņu klubiņā!

)))

Atbildēt

aita paliek aita :)))

17.08.2021. 12:36

»

kļimoviča aita

Rakstot šo tekstu, tev sevi pārspēt neizdevās. Nekas cits gan nebija gaidāms - "mēraukla", vai zini, kāda nu ir, tāda ir...


tu pablēj vēl, tas tikai atkārtoti pierāda iepr. viedokļa (16.08.2021. 09:46) atbilstību patiesībai.

Atbildēt

kļimoviča aita

16.08.2021. 21:53

»

skats no (m)alas

Ja nesaproti, par ko ir runa, tomēr atļaujies ar savu "cērpamaitas" blēšanu iejaukties citu cilvēku diskusijā, tad tā ir tikai un vienīgi tevis paša problēma. Un, līdz ar to, zināmā mērā tā ir arī jebkurā cita cilvēka problēma, kuram nācies ar tevi šajā dzīvē sastapties un kuram tu uzplijies ar savu...


Rakstot šo tekstu, tev sevi pārspēt neizdevās. Nekas cits gan nebija gaidāms - "mēraukla", vai zini, kāda nu ir, tāda ir! )))

Par ko vispār ir runa, tu tā arī neesi sapratis. Un tuvākajā laikā, izskatās, ka tā arī nesapratīsi.

Bet centība, ar kuru tu atgremo savas "patiesības", un šo atgremojumu iespaidīgais apjoms jau ļauj uzstādīt zināmu diagnozi... bet lai nu paliek. Tavā gadījumā līku pagali tikai krāsns iztaisnos! )))

Atbildēt

skats no (m)alas

16.08.2021. 09:46

»

kļimoviča aita

Muļķis tu neesi, nu bet gudrs, pareizāk sakot - vieds, arī ne...


Ja nesaproti, par ko ir runa, tomēr atļaujies ar savu "cērpamaitas" blēšanu iejaukties citu cilvēku diskusijā, tad tā ir tikai un vienīgi tevis paša problēma. Un, līdz ar to, zināmā mērā tā ir arī jebkurā cita cilvēka problēma, kuram nācies ar tevi šajā dzīvē sastapties un kuram tu uzplijies ar savu iedomāto aitas "viedumu".

Spēja veikli virknēt vārdus teikumos tev ir krietni patālu no ideāla, tomēr uz kopējā fōna ļauj tev justies it kā gudram, bet sanāk vien pārgudrība un paštīksmināšanās, kas lēzeni summējas parastā muļķībā.

Pilnīgs muļķis tu varbūt arī vēl neesi, nu bet gudrs vai pat vieds - vairs nepavisam arī ne!

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par vērtīgu, ikviena muļķība pasludināta par viedokli, kurā jāieklausās. Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

16.08.2021. 09:04

Ir pagājuši Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki. Kristietība ir nozagusi Sentēvu Dievu pielūgsmi. Kristietība ir nozagusi Dievietes Māras pielūgsmi. Katoļu baznīca jau kopš 12. gadsimta vidus mūsu zemē darīja visu, lai nicinātu Sentēvu Dievus. Mēs esam aizmirsuši, ka pagāniskā ticība Sentēvu Dieviem ir mūsu tautas un zemes pamatticība. Tieši mēs esam senās pagāniskās ticības mantinieki. Kālab mums būtu jāpakļaujas krustnešu ticības mantiniekiem? Kālab mums ir jāpielūdz senebreju mitoloģija, atstājot novārtā Sentēvu Dievus? Mūsu spēkos ir atjaunot sentēvu pagānisko ticību un iepazīt ar Latvju Dieviem visu plašo pasauli! Kaut arī mūsu sentēvu pagāniskā ticība ir uz iznīcības robežas, taču tā ir saglabājusies dievturības veidolā. Diemžēl dievturība ir piesārņota ar kristietības sārņiem. Nedz Dievs, nedz Dieviņš, nedz Vells, nedz Vella māte, nedz Velns, nedz Velna māte nav mūsu senās pagāniskās ticības sastāvdaļa. Šo svešās kultūras daļiņu mūsu zemē ievazāja vācu iebrucēji – krustneši un kristīgie misionāri. Atjaunosim sentēvu pagānisko ticību tās sākotnējā veidolā, atjaunosim politeismu kopā! Būsim saticīgi un dzīvosim draudzīgi! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar cieņu un mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Dieviete Māra ir spēcīga un varena Dieviete. Viņa ir pazīstama ne tikai baltu tautu dzīvesziņā, bet arī slāvu tautu dzīvesziņā. Slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māra ir iznīcības un nāves Dieva Černoboga sieva. Lai arī šīs ir divas dažādas pagāniskās ticības, taču nāves un dzīvības Dieviete Māra ir pazīstama abās šajās pagāniskajās tradīcijās. Ar Dievietes Māras aprakstu var iepazīties šeit: sarah4hope.org/the-goddess-files (THE GODDESS FILES | SARAH4Hope). Ar Dievietes Māras atveidojumu var iepazīties šeit: sarah4hope.org/meet-the-goddesses (MEET THE GODDESSES | SARAH4Hope). Ar citām senajām Dievietēm var iepazīties šeit: goddess-guide.com (Goddess Names (goddess-guide.com)). Par Dievieti Māru slāvu tautu dzīvesziņā var lasīt šeit: slavyanskieoberegi.ru/slavyanskie-bogi/mara (Mara (slavyanskieoberegi.ru)).
#15.08.2021. #kristietība #katolisms #KristietībasNoziegumi #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #lūgšanas #svētmežs

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

16.08.2021. 09:03

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības gadsimtā. Mums ir paveicies piedzimt demokrātijas laikmetā, kad mums ir dotas izvēles tiesības, kam ticēt vai neticēt. Šo ticības brīvību garantē Latvijas Republikas konstitūcija jeb Satversme (avots: likumi.lv/ta/id/57980-latvijas-republikas-satversme). Diemžēl man rodas iespaids, ka mūsdienu Latvijā šī ticības brīvība ir vien uz papīra. Dzīvē situācija ir nedaudz savādāka, jo mūsu sabiedrībai bezkaunīgi uzspiež kristietību, atstājot vietējo pagānisko ticību novārtā. Piemēram, gandrīz vai visās skolās sākumskolas skolēniem no 1. līdz 3. klasei piedāvā apgūt kristīgo mācību. Ideja jau laba, bet kāpēc nevar izveidot reliģiju mācību, kur sākumskolas skolēnus iepazīstinās ar ateismu, budismu, hinduismu, sintoismu, dievturību (dažādu tradīciju pagāniskajām ticībām), kā arī ar ābramiskajām reliģijām? Tādējādi tiek diskriminēti citu reliģiju pārstāvji, it sevišķi dažādu pagānisko (politeisko) ticību pagāni. Manuprāt, uzspiest sabiedrībai luterāņu, katoļu, baptistu, pareizticīgo, vecticībnieku dogmas ir prettiesiski. Cilvēkam ir jādod izvēles brīvība. Šī izvēles brīvība ir svēta. Mums ir jāsaprot, ka kristietība atnāca pie mums vardarbīgā un prettiesiskā ceļā. Nodibinot savu kundzību 13. gadsimta vidū, katoļu baznīca iznīcināja mūsu vietējo pagānisko ticību. Rietumu kristīgā baznīca (katoļu baznīca) pie mums ieviesa teokrātisko diktatūru. Laiki ir mainījušies, tomēr katoļu baznīcas nepatika un riebums pret pagāniem nekur nav zudis. Aicinu ikvienu no mums atcerēties Sentēvu Dievus! Aicinu ikvienu no mums atcerēties Latvju Dievus! Būsim spēcīga un neuzvarama tauta, atjaunosim sentēvu pagānisko ticību kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar cieņu un mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#15.08.2021. #kristietība #katolisms #KristietībasNoziegumi #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #lūgšanas #svētmežs

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

16.08.2021. 09:02

Ir pagājis 15. augusts. Vakardien bija Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki. Lai arī kristiešiem vakar bija svētki, tomēr pagāniem tāpat kā visiem latviešiem šī diena ir traģiska. Kristietība mūsu sentēvu dzīvē varmācīgi ielauzās 12. gadsimta vidū. 1199. gadā Romas pāvests Innocents Trešais pēc bīskapa Alberta lūguma pasludināja krusta karu pret Livonijas pagānu tautām. Tādējādi pāvests Innocents Trešais legalizēja senlatvju un igauņu zemju okupāciju un tālāku šo zemju aneksiju. Par spīti krustnešu pārspēkam, mūsu sentēvi – kurši, zemgaļi, sēļi, latgaļi, lībieši – pretojās naidniekiem bezmaz gadsimtu. Teju vai gadsimtu varmācīgie krustneši nespēja okupēt un anektēt Baltu zemes. Sentēvi cīnījās par savu godu un brīvību. Zobenbrāļu ordenis, kas tika dibināts 1202. gadā, 1236. gadā Saules kaujā tika graujoši sakauts. Šajā kaujā sentlatvji ar vērienu sakāva savus naidniekus – krustnešus. Pēc kaunpilnas sakāves Saules kaujā no pāri palikušā Zobenbrāļu ordeņa tika dibināts Livonijas ordenis jeb Svētās Marijas Vācu Nama Jeruzalemē brālība. Diemžēl krustnešiem izdevās realizēt savus asinskāros nodomus. Pēc ilgas un smagas pretošanās Baltu zemes tika okupētas un anektētas, tika izveidota Livonijas konfederācija. Viena daļa sentēvu zemju atradās tiešā Romas pāvesta pakļautībā. Piemēram, Rīgas arhibīskapija, Kurzemes bīskapija, Tērbatas bīskapija, Sāmsalas – Vīkas bīskapija. Bet otra daļa sentēvu zemju atradās Romas pāvesta vasaļu pakļautībā, t.i., Livonijas ordeņa rīcībā. Savukārt Livonijas ordenis atradās Vācu ordeņa jeb Teitoņu ordeņa pakļautībā. Teitoņu ordenis bija katoļu reliģiskais bruņinieku ordenis, tas bija militārais spēks, ar kura palīdzību katoļu baznīca varēja veikt savus asinsdarbus. Nodibinot savu varu, zemeskungi – arhibīskaps, bīskapi un ordeņa mestrs – aizliedza vietējo pagānisko ticību un Sentēvu Dievus. Pagāni tika vajāti un slepkavoti. Tā iesākas 700 verdzības gadi. Laikam ejot, mūsu zemju iekarotāji mainījās. Rietumu kristīgās baznīcas (katoļu baznīcas) tirāniju nomainīja Austrumu kristīgās baznīcas (pareizticīgo baznīcas) tirānija. Verdzību, kuru pie mums ieviesa katoļu baznīca, atcēla vien 1861. gadā (izņēmums bija Kurzemes un Vidzemes guberņas, proti, 1817. un 1819. gads). Lai arī mūsdienu katoļi ir krietni iecietīgāki un miermīlīgāki par saviem viduslaiku priekšgājējiem, tomēr katoļu aprindās valda zināms nihilisms attiecībā pret pagāniem. Nebūsim vergi savā zemē! Atjaunosim sentēvu pagānisko ticību kopā! Godāsim un pielūgsim Sentēvu Dievus! Godāsim un pielūgsim Latvju Dievus! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar cieņu un mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#15.08.2021. #kristietība #katolisms #KristietībasNoziegumi #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #lūgšanas #svētmežs

Atbildēt

Es

16.08.2021. 08:49

Nez, kur atlaidēji atradīs darbiniekus? Daudz kur prasības pēc atbilstošas kvalifikācijas, komplektā ar nelielo algu, vispār izslēdz iespēju atrast kadrus. Piemēram, matemātikas skolotājs ar algu 700+ eirorubļu uz papīra. Atlaidīs tikai par lielu prieku milleniuma planktonam, kas stundas izkrišanu no mācību saraksta ar prieku aizpildīs ar kādas spēles bakstīšanu telefonā tiešsaistē.

Arī pirms kovidmurga un terora problēmas ar labu darbinieku atrašanu bija lielas, var palasīt vecākus DB numurus.

Trūkst celtnieku un remontstrādnieku. Pamēģiniet atrast provincē kādu, kas izremontēs dzīvokli. Trūkst zemeņu lasītāju, lēto ukraiņu darbaspēku neakceptē. Trūkst angļu valodas skolotāju. Trūkst atbildīgu darbinieku, darbinieku, kam var uzticēties, kas spētu nedzert, ievērot punktualitāti. Ņemot vērā uz ārzemēm emigrējušos un vēl tikai gaidāmo emigrācijas vilni, tā visa ir tikai biedēšana.

Vienīgais, kā netrūkst, ir ierēdņu masas un wannabe politikāņu. Jo tur algu var saņemt.

Atbildēt

kļimoviča aita

16.08.2021. 07:44

»

hmm

Nē. Šadā gadījumā jāraksta iesniegums policijai


Tiešām, ko es te...

Policijā taču strādā daudz labu un godīgu policistu, tā kā jāraksta iesniegums!

Atbildēt

paardomas

16.08.2021. 07:34

»

hmm

Nē. Šadā gadījumā jāraksta iesniegums policijai


Tā saucama valsts policija arī ir komercfirma,kā boss teiks tā arī būs.Diemžēl lielākajai daļai to grūti aptvert un vēl grūtāk aplūkot starptautisko komercfirmu reģistrus.Viss ir privāti privatizēts.

Atbildēt

hmm

16.08.2021. 07:29

»

kļimoviča aita

Par liekēžiem ģeniāli


Nē. Šadā gadījumā jāraksta iesniegums policijai

Atbildēt

kļimoviča aita

16.08.2021. 07:25

»

tev taču tika atgādināts, ka

"Arī demagoģēt ir jāprot, bet ja nesanāk diez ko pārliecinoši, tad vismaz lai būtu interesanti...


Muļķis tu neesi, nu bet gudrs, pareizāk sakot - vieds, arī ne!

Katram no mums ir sava lietu "mēraukla", cik nu tā ir gara tik tad arī ar to varam ko izmērīt... par vēl kā cita esamību labākajā gadījumā varam nojaust, un mēģināt pilnveidoties (pagarināt savu "mērauklu").

Spēja veikli virknēt vārdus teikumos ļauj tev justies gudram, bet sanāk vien pārgudrība un paštīksmināšanās.

Ja nesaproti, par ko ir runa, tad tā ir tikai un vienīgi tevis paša problēma. Kaut gan nē, patiesībā tā ir arī jebkurā cita cilvēka problēma, kuram nācies ar tevi šajā dzīvē sastapties.

Atbildēt

Varmāka

16.08.2021. 06:33

»

Dievs sargi Latviju no muļķiem

Pēc tavas teorijas iznāk ka katrs sadists, rīkļu rāvējs vai migrants ir cilvēks kuram pienākas visi sabiedrībā uzkrātie labumi, neatkarīgi no tā kurā valstī tas ieradies, jo ir vienkārši cilvēks un viņš tā grib


Tev skaidri raksta- varas nav. Ir tiešā koloniālā Rietumu pārvalde.Un nejauc, muļķi, te russkij mir.Ja kas mūs izglābs no posta un galīgas iznīcības, tie būs kaimiņi.

Atbildēt

Jūsmiņš

15.08.2021. 22:48

»

VB

Ja, pēc Marksa norādījumiem, Krievijā nebūtu uzvarējis boļševisms, angļi vēl tagad saņemtu 4x mazāku algu, nodarbinātu bērnus etc...


Nu gan nolaidi sviestu!
K.Marksam ar Krievijas revolūciju gan nebija nekāda sakara. Marksa "Kapitāls" iznāca aptuveni 100 gadus pirms 1917. gada revolūcijas Krievijā. Tas bija tā laika objektīvs pētījums par tā laika kapitālistisko saimniecisko sistēmu, norādot tās trūkumus un priekšrocības.
Ļeņins tikai savā labā izmantoja pamanītos kapitālisma sistēmas trūkumus, ka tādi tie ir, par to vairs nav jāstrīdas - paši tos esam izjutuši uz savas ādas.
Tās ir tās regulārās saimnieciskās krīzes - gan valstu līmenī, gan pasaules, tādas, kāda tagad ir tā saucamā, covid krīze.
Agrāk parasti bija nežēlīgi kari, gāja bojā daudz cilvēku un infrastruktūra, tagad pandēmija - un notiek tieši tas pats. Tikai tagad runa cita, nav kā K.Marksa laikā.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

15.08.2021. 21:41

izlaizi savu nakstspodu atkal, pietiek.skapja pasīvais rižais gailīti. :D

Atbildēt

Kas var būt labāks par šo!

15.08.2021. 21:39

lapsa ir suņu / šakāļu / sesku dzimtas dzīvnieks, tātad par zināmu atalgojumu (saimnieka apgrauzts kauliņš, ķīmiski piesātināts dzīvnieku kombikorms, pavirša pabužināšana pa spalvu, solījumi noņemt uzpurni) - suniski pakalpīgs.

Atbildēt

ne(ie)lien seskulapsai zem astes, defektīvais,

15.08.2021. 21:36

»

Atpisies no Pietiek

stulbeni mikropisan, bijušais milici


Sapisies Pietiek-lapsas zombijskapī, pasīvais transgender bijušais milici un čekas stukač!

Atbildēt

...

15.08.2021. 21:25

visi antivakseri kā no konveiejera...

Atbildēt

Atpisies no Pietiek

15.08.2021. 20:19

»

lapsai atkal PMS?

regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem


stulbeni mikropisan, bijušais milici!

Atbildēt

Atkal izēd ateju, kroplais radījum mikrosefālā lapsene

15.08.2021. 20:18

un aizrijies ar saviem žultsmurgiem.

Atbildēt

lapsai atkal PMS?

15.08.2021. 20:14

regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

15.08.2021. 20:13

Iekāp podā un norauj ūdeni atkal, kroplā radība!

Atbildēt

Pieliekties četrāpus tiesa nāk

15.08.2021. 20:03

»

Piecelties tiesa nāk

Внимание внимание, говорит Москва !!! по нашей планете бродит русофобия


Tā ir tipiska rietumdermoliberastu okupantu loģika.

Atbildēt

Debilais kretīns! Slimais idiot!

15.08.2021. 20:00

»

Nebāzies pac, pidrass mikropisan!

Ar savām sūda pamācībām! Debilais kretīns! Slimais idiot


Nebāzies pac, pidrass mikrcefālais seskulapsān, ar savām sūda pamācībām!

Atbildēt

Aga

15.08.2021. 18:22

Jūs dzerat, smēķējat, apadraudat kolēģus ar savu nehigēnisko uzvedību, fanojat par Gibzemu. Un regulāri sūtat dir... savu priekšnieku! Apsveicu, vakcinācijas likums ir radīts tieši jums!

Atbildēt

Piecelties tiesa nāk

15.08.2021. 18:08

»

Tā ir tipiska ruskij mir krievu okupantu loģika?

Dievs, sargi Latviju no rusofobiskiem zombijiem un tamlīdzīgiem muļķiem


Внимание внимание, говорит Москва !!! по нашей планете бродит русофобия.

Atbildēt

skats no (m)alas

15.08.2021. 17:25

»

lauķis

Tavs izskalotais prāts nesaprot kas ir CILVĒKS.Mēģināšu paskaidrot...


Mūsdienās jebkas tiek atzīts par vērtību, ikviena muļķība pasludināta par viedokli, kurā jāieklausās. Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība.

Atbildēt

tev taču tika atgādināts, ka

15.08.2021. 17:20

»

lauķis

Tavs izskalotais prāts nesaprot kas ir CILVĒKS.Mēģināšu paskaidrot...


P.S. Ja tev patiešām nav skaidrs, kas ir Cilvēks, tad beidzot noskaidro to pats, bet nebāzies virsū citiem ar savām personīgajām "neskaidrībām" un taml. "viedokļiem".

P.P.S. Lasīt analfabētiskus paudumus, pie tam vēl "uzbraucošu" apgalvojumu / aprobežoti primitīvu "viedokļu" formātā, nav ne patīkami, ne interesanti.

tev ar pirmo reizi nepiešķīla? Nu tad boksterē virkni reižu, kamēr "noseivojas" uz palikšanu tavā "izskalotajā prātā", kas nesaprot neko citu, izņemot tavus paša analfabētiskos "pārgudrību" vervelējumus.

Atbildēt

Dievs sargi Latviju no muļķiem

15.08.2021. 17:01

»

lauķis

Latvijā varas nav,no varda pavisam.Latvijā ir globālas korporācijas komercfirmas pārvaldnieki(sk. starptautisko komercfirmu reģistrus...


Pēc tavas teorijas iznāk ka katrs sadists, rīkļu rāvējs vai migrants ir cilvēks kuram pienākas visi sabiedrībā uzkrātie labumi, neatkarīgi no tā kurā valstī tas ieradies, jo ir vienkārši cilvēks un viņš tā grib.
Tā taču ir tipiska ruskij mir krievu okupantu loģika.

Atbildēt

lauķis

15.08.2021. 16:41

»

tev taču tika atgādināts, ka

"Arī demagoģēt ir jāprot, bet ja nesanāk diez ko pārliecinoši, tad vismaz lai būtu interesanti...


Tavs izskalotais prāts nesaprot kas ir CILVĒKS.Mēģināšu paskaidrot.
Cilvēks ir apzinīga būtne kam ir gods,cieņa,sirdsapziņa un apziņa,kopā to sauc par dvēseli.Dvēsele ir materiāla,tai ir svars,enerģija.Tavs liemenis neesi tu pats.Ja to nesaprot tad esi vienkārši gaļas menedžeris,nevis Cilvēks.Ja dvēseli pārdod par desu tad tu atkal vairs neesi Cilvēks,bez dvēseles nav Cilvēka.Cilvēka vērtību sistēma ir ciešā sasaistē ar citu Cilvēku vērtību sistēmu.Vērtības nav subjektīvas,nevajag jaukt vērtības ar iegribām.

Atbildēt

Litrs

15.08.2021. 15:48

.. nez kas tur labs var sanākt, ja grib atlaist, a tu wr varu paliec strādāt??

Atbildēt

tev taču tika atgādināts, ka

15.08.2021. 14:31

»

lauķis

Latvijā varas nav,no varda pavisam.Latvijā ir globālas korporācijas komercfirmas pārvaldnieki(sk. starptautisko komercfirmu reģistrus...


"Arī demagoģēt ir jāprot, bet ja nesanāk diez ko pārliecinoši, tad vismaz lai būtu interesanti."

tev acīmredzami diez ko nesanāk ne pārliecinoši, ne interesanti. Bet turpini vien trenēties, varbūt pat nepaies ne daži desmiti gadu, līdz tu, iespējams, jau būsi izrādījies spējīgs apgūt demagoģijas pamatprincipus. Vai arī tomēr nebūsi spējīgs, bet tās jau ir tavas privātās problēmas.

Savukārt, ar tavu personīgo "vērtību sistēmu" tev varētu pietikt, ja tu dzīvotu viens pats pasaulē un tev nenāktos savu subjektīvo "vērtību sistēmu" konfrontēt ar citu personāžu subjektīvi prioritārajām "vērtību sistēmām" jeb "revolucionārajām pārliecībām". Pretējā gadījumā - ir tikai viens variants, kā izdzīvot 2 un vairāk cilvēku kopienā jeb sabiedrībā: VISIEM VIENĀDI saistoši "spēles noteikumi" jeb LIKUMS. Ja tu šo elementāri pašsaprotamo "lietu kārtību" nespēj vai nevēlies akceptēt - "bez komentāriem", kā saka, tā ir tikai un vienīgi tava problēma.

P.S. Ja tev patiešām nav skaidrs, kas ir Cilvēks, tad beidzot noskaidro to pats, bet nebāzies virsū citiem ar savām personīgajām "neskaidrībām" un taml. "viedokļiem".

P.P.S. Lasīt analfabētiskus paudumus, pie tam vēl "uzbraucošu" apgalvojumu / aprobežoti primitīvu "viedokļu" formātā, nav ne patīkami, ne interesanti. Tā nu vi'š i', ko šam padarīsi...

Atbildēt

VB

15.08.2021. 14:31

»

taisnība jau ir

Savulaik Anglija varēja uzplaukt, jo Markss norādīja, ka par strādniekiem jāgādā- pašu kapitālistu interesēs


Ja kas, sen, bet savulaik, jau M. Gorbačovs, tipa, teica: lai kā tas ar bebūtu, bez Marksa Jūs neiztiksiet - es vaiņam noticēju piem.

Atbildēt

VB

15.08.2021. 14:23

»

jautaajums

Vai negribi pats sev būt darba devējs?Kāpēc barot vēl kādu liekēdi?Ak nevar izdomāt ko un kā darīt?Tas liecina par to ka ar vērtību sarakstu nav viss kārtībā


Ar vērtību sarakstu viss ir kārtībā: atceros, viens, tipa, NordNiķeļ vadītājs Krievijā teica: ja es nevaru iespaidot spēles noteikumus, es vispār nespēlēju zelta vārdi!

Atbildēt

lauķis

15.08.2021. 13:13

»

Te tev būs vēl dažas populisma idejas.

Latvijā suverēnā vara pieder Latvijas tautai...


Latvijā varas nav,no varda pavisam.Latvijā ir globālas korporācijas komercfirmas pārvaldnieki(sk. starptautisko komercfirmu reģistrus).
Dzīvs Cilvēks un persona nav viens un tas pats,persona ir maska.
Cilvēkam ir vērtību sistēma,kam viņam likumi.
Un beidzot,noskaidro kas ir Cilvēks.

Atbildēt

Inkluzīvā kapitālisma vajadzībām ECB lielā tempā

15.08.2021. 11:16

»

jautaajums

Vai negribi pats sev būt darba devējs?Kāpēc barot vēl kādu liekēdi?Ak nevar izdomāt ko un kā darīt?Tas liecina par to ka ar vērtību sarakstu nav viss kārtībā


kovidafēras nepārtrauktības stratēģijā strādā pie elektroniskās naudas ieviešanas, plānojot atteikties no komercbankām un pensiju fondiem, tās pārņemot globājām korporācijām. Vienotajā uzskaitē ar sociālo reitingu ieviešanu katram plāno izmaksāt minimālo sociālo pabalstu izdzīvošanai. Tie, kuri saņems pensijas, citu sociālo pabalstu nesaņems.

Sagrautajā ekonomikā viss īpašums piederēs globālajām korporācijām, bet cilvēkkapitāls bez cilvēktiesībām plānots kā daļa daļa no korporāciju kapitāldaļām.

Iedzīvotāji varēs nestrādāt, vai strādāt algotu darbu. Norēķini notiks tikai ar centrālo banku elektronisko naudu.

Tie, kuri neatbildīs sociālajam reitingam un digitālajā koncentrācijas nometnē nepakļausies obligātajai regulārajai nošpricēšanai, tiem samazinās sociālo reitingu un centrālās bankas izsniegto elektronisko naudas apjomu.


Bez ECB šādu elektronisko naudu ievieš visas 400 pasaules centrālās bankas Vatikāna inkluzīvā kapitālisma ieviešanas stratēģijā lielos tempos kovidafēras un nošpricēšanas periodā, tautām neļaujot attapties.

Eiropas Centrālā banka uzsākusi darbu pie digitālā eiro izstrādes
BIZNESS UN EKONOMIKA
13/08/2021, 15:40
  Jauns.lv

Eiropas Centrālā banka jūlijā sākusi pilotprojektu iespējamajai digitālā eiro izstrādāšanai. Digitālais eiro būtu eiro monētu un banknošu elektroniska versija, kas glabātos digitālā makā, un līdz ar to eirozonas pilsoņiem pirmo reizi varētu būt konti Eiropas Centrālajā bankā, vēstīts portālā LSM.lv.

Digitālo valūtu pēta un gatavojas ieviest daudzas pasaules lielvalstis. Latvijas Bankā uzsver, ka, ja Eiropai nebūs savas digitālās valūtas, tad ģeopolitiskie un stratēģiskie riski būs lieli. 
Reaģējot uz digitālo maksājumu un kriptovalūtu pieaugošo popularitāti, Eiropas Centrālā banka jūlijā sākusi pilotprojektu iespējamajai digitālā eiro izstrādāšanai. Domas par šādu digitālo eiro gan nav radušās pēkšņi. Izpētes darbi notikuši jau iepriekš, veikta arī aptauja, lai noskaidrotu cilvēku vēlmes. Pirmā fāze noritējusi ļoti lielā tempā.

Atbildēt

Te tev būs vēl dažas populisma idejas.

15.08.2021. 11:11

»

lauķis

Te tev būs vēl dažas nesaprotamas lietas


Latvijā suverēnā vara pieder Latvijas tautai.
Jebkurš muļķīgs paudums ir "revolucionārā pārliecība".
Neviens likums nestrādā ja neatbilst jebkurai "revolucionārajai pārliecībai".
Persona, pilsonis, sabiedrības loceklis un Dzīvs Cilvēks ir vergs, ja izvēlas tāds būt.
Arī demagoģēt ir jāprot, bet ja nesanāk diez ko pārliecinoši, tad vismaz lai būtu interesanti.

Atbildēt

jautaajums

15.08.2021. 10:34

»

RB

Gribētos cerēt, ka šī pamācība kādam noderēs. Tomēr realitāte ir tāda, ka attiecībās starp darba devēju un ņēmēju noteicošais ir darba devējs. Tur nekā nevar darīt, lai arī likums aizsargā darba ņēmēja tiesības vairāk, nekā devēja...


Vai negribi pats sev būt darba devējs?Kāpēc barot vēl kādu liekēdi?Ak nevar izdomāt ko un kā darīt?Tas liecina par to ka ar vērtību sarakstu nav viss kārtībā.

Atbildēt

Īslaicīgs plāksteris

15.08.2021. 10:15

Ir tikai viena iespēja, ko arī vēlas vara, lai tie, kurus atlaiž, uzbrūk un nosit darba devēju, kas izdod šādu brīdinājumu vai rīkojumu un paraksta. To, kurš paraksta, cionistu žīdu vīzē nomētā ar tukšām plastmasas pudelēm, vai pielietsm ar ūdeni, vai akmeņiem barā. No kurš trāpījis nelietim, nekad nekad statēs.

Tāds ir cionistu varas mērķis - haos, lokdauni un ekonomikas sagraušana ceļā uz masu sociāliem nemieriem.

Ebreju nacists E. Levits (ebrejs būdams uzspļauj Nirnbergas kodeksam, kas aizliedz puespuedu nošpricēšanu eksperimentējot) fašistu 4. maija republikā jau paziņoja - visa viņa aptvere jānošpricē, kas ļausies, var cerēt uz cilvēktiesībām.

Piketi un protesti neko nedos. Nomētājiet akmeņiem, apsteidziet laiku un būsit ieguvēji. negaidiet, netērējiet laiku. Levits ari staigā ar cirvi galvā pret tautu un sabiedrību.

Atbildēt

badžoo

15.08.2021. 10:14

Visai šai valdības ambrāžai ar obligāto potēšanos gala rezultātā būs smagas sekas uz valsts politisko un ekonomisko stāvokli. Der atcerēties kādu letiņu protestēšanas īpatnību: "Latvietis neiet protestēt uz ielām, viņš vienkārši sakravā koferus un aizbrauc".

Atbildēt

izvakcinēc pilsonis

15.08.2021. 09:46

Muļkīgs jautājums, jo atbilde ir acīmredzama - vakcinēties!!!

Atbildēt

RB

15.08.2021. 09:32

Gribētos cerēt, ka šī pamācība kādam noderēs. Tomēr realitāte ir tāda, ka attiecībās starp darba devēju un ņēmēju noteicošais ir darba devējs. Tur nekā nevar darīt, lai arī likums aizsargā darba ņēmēja tiesības vairāk, nekā devēja.

No valsts pārvaldes viedokļa, darba devējs ir pilnībā atkarīgs un ļoti viegli motivējams. Ja viņš turēs darbiniekus bez sertifikātiem, uzlaidīsim viņam VID vai vēl kaut ko. Mazajiem uzņēmējiem perspektīva ir viena - maksā, maksā, maksā ..

Atbildēt

lauķis

15.08.2021. 09:11

»

pilnīgas muļķības

Pirmkārt, darba līgumā ierakstītais NAV prioritārs attiecībā pret Likumu, kas nosaka, ka parasts e-pasts NAV juridiskā spēkā esošs dokuments (skat. "Dokumentu juridiskā spēka likumu", "Elektroniskā dokumenta juridiskā spēka likumu" u.c. attiecīgi saistītos normatīvos aktus...


Te tev būs vēl dažas nesaprotamas lietas.
Jebkurš no augšas uzspiests likums ir noziedzīgs.
Neviens likums nestāv augstāk par Dzīva Cilvēka brīvo gribu.
Persona,pilsonis,sabiedrības loceklis nav Dzīvi Cilvēki,tie ir vergi.

Atbildēt

pilnīgas muļķības

15.08.2021. 09:05

»

kārtējās muļķības

Pirmkārt, "e-pasts nav dokuments" līdz brīdim, kad darba līgumā nav ierakstīts, ka tas ir dokuments...


Pirmkārt, darba līgumā ierakstītais NAV prioritārs attiecībā pret Likumu, kas nosaka, ka parasts e-pasts NAV juridiskā spēkā esošs dokuments (skat. "Dokumentu juridiskā spēka likumu", "Elektroniskā dokumenta juridiskā spēka likumu" u.c. attiecīgi saistītos normatīvos aktus).

Otrkārt, nepieciešams uzrādīt normatīvo aktu, kurā ir definēts, ka "ja darba devējs par darbinieka pienākumu ir noteicis Covid-19 sertifikāts esamību, tad viņa pienākums ir segt tikai lētāko pieejamo variantu".

Treškārt, publiski izplatot "kārtējās muļķības" jeb savu subjektīvo juridiski / pēc būtības neadekvāto "revolucionāro pārliecību", ir nepieciešams norādīt pienācīgi pilnvērtīgu un konkrēti attiecināmu likumīgu pamatojumu. Pretējā gadījumā - tās patiešām ir tikai "kārtējās muļķības".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...