Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais nīgrais onkulis

27.02.2018. 12:22

»

Sandra Briķe

Ir jau arī otra galējība, kur īpašnieki, kas privatizējuši dzīvokli par sertifikātiem, nav spējīgi cīnīties ar māju apsaimniekotāju patvaļu, un faktiski viņi ir nostādīti īrnieka statusā. Apsaimniekotāji piesūta nepamatotus un krāpnieciskus rēķinus, ignorē dzīvokļa īpašnieka velmes, dzīvokļa īpašnieka...


Nu bet Sandriņ, taisiet biedrību, kļūsti par mājas vecāko, un būs tev visas iespējas nolasīt visu mājas iedzīvotāju vēlmes no acīm, piestādīt viņiem pašus godīgākos un taisnīgākos rēķinus, atskaitīties par katru centu, lai visi redz cik tu gudra, saimnieciska un godīga.

Atbildēt

Likuma sekas

09.02.2018. 20:34

..To ka kāds darbonis galvu „saspiedis”starp divām durvīm nu gan ir skaidrs! Un ka šis likums vairāk domāts Rīgas iedzīvotājiem, tad tas arī ir skaidrs, bet ka īrnieka nāves gadījumā viņa ģimenes locekļi nemantos īres tiesības un Zemesgrāmatu nodaļas tiesnesis bez īpaši izteikta lūguma dzēsīs mirušā īres tiesības, tas nu gan ir genocīds!!! Kur paliks mirušā ģimenes locekļi? Kas nodrošinās ar mitekli šos cilvēkus? Te nu gan ir jāiesaistās tiesībsargam un Rīgas mēra kungam, jo likuma sekas attiecībā pret mirušā ģimenes locekļiem ir drausmīgas! Tādēļ likumā jāiestrādā normatīvs, kas paredz mirušā ģimenes locekļu izmitināšanu Ušakova un Ekonomikas ministrijas uzceltajās Koncentrācijas nometnēs, lai bez pajumtes palikušie rīdzinieki baudītu tādus pašus labumus kā Latvijā iebraukušie bēgļi.

Atbildēt

vot_tā!

09.02.2018. 17:49

Štrunts par to, ka kāds ierēdnītis bišķi pazog vai kāds valstsvīrs brūti komandējumā par nodokļu naudu izvizina. Tās blēņas ir priekš kaķiem un labticīgiem tantukiem. Bet EM iecerētie sūdi nudien ir riktīgi sūdi. Tie skars ļoti daudzus; turklāt tā, ka smirdēs gadu desmitiem ...

Atbildēt

Beidrība Riets

08.02.2018. 20:15

»

Te "okupanti " īpašumu uzpircēji

Te nu bija, tu kurini nacionālo naidu,, bet stulbs tu, ka nesaproti - šeit dzīvo, palika bez privatizācijas dzīvokļa latvieši, retais krievs. Ti jau sen nopirka savu dzīvokli, ja nebija privatizējis, latviets nīkuļo...


Latvieši nīkuļo. Cer uz ulmaņveidīgo. Nav atbalsta latviešiem no savas valsts. Jo šī nav latviešu valsts, bet krievvalodīgo komunistveidīgo, grantiņveidīgo sātatanistu meklētāju un meļu. Nav partijas, kas iestātos par latviešiem!

Atbildēt

Te "okupanti " īpašumu uzpircēji

08.02.2018. 19:48

»

Nav taisnība.

Likums paredz iespēju aizstāvēt. Tās ir īres valdes pie pašvaldībām. Tajās ir pašvaldības algoti juristi īrnieku un izīrētāju interesēs un tiesībās. Rīgā ir, citur ir un nav. Nav obligātas. Lai krievu okupanti piketē pie Krievijas vēstniecības ar plakātiem Roģina zavjot! Lai lūdz Putinam, tautu slepkavam...


Te nu bija, tu kurini nacionālo naidu,, bet stulbs tu, ka nesaproti - šeit dzīvo, palika bez privatizācijas dzīvokļa latvieši, retais krievs. Ti jau sen nopirka savu dzīvokli, ja nebija privatizējis, latviets nīkuļo"
Latviets biju, latviets esmu,
Latviets mūžām palikšu,
Jo par savu verga algu
Nekur tālā netikšu.

Šeit, nu brālīt, okupants un tautas, latviešu bendētājs esi tu, lielīgais latviešu īpašnieks. Neplivini latvietību, zem kura tu aplaupi, pazemo savu tautu. Normālie īpašnieki ar saviem tautiešiem nekaro, izņemot firmas un bandgrupas.

Atbildēt

Muļķe

08.02.2018. 19:38

»

Ipasniece

Nopirku izsole māj un un tur hop. paradnieks uzrada ires ligumu, dzivo un cep pankukas? Ka risinat šo situaciju


Šis likums tādas nelikumības nerisina. ņem aiz žaunām un met laukā un neko nepadarīs - sveša nepiederīga persona "manā, uzpircēja par sviestmaizi" īpašumā - pietiek. com.

Atbildēt

Ej uz Krievijas

07.02.2018. 22:08

»

mūslaikos

Likuma nezināšana neatbrīvo no abildības


vēstniecību un piketē, lai Krievija tevi parlu savāc prom no Latvijas! Putin unica, žirik čmo, putin ubijca! :)))

Atbildēt

mūslaikos

07.02.2018. 21:59

»

Ejiet uz Krievijas vēstniecību

ar plakātiem - Roģina zavjot! Lau Putins jūs pārceļ uz Sociem, impisko ciematu, kas stāv tukšs


Likuma nezināšana neatbrīvo no abildības.
Bet likumu zināšana gan.

Atbildēt

īpaši stulbs

07.02.2018. 18:39

»

Skaisti!

Bet visu noteic likumi. Ja RD tos ignorē, var vērsties tiesā


Viens gāja uz tiesu un nokrita no balkona, tāpat kā tu, sajuka prātā, domādams satiues;at SaSkaņas, ZZS un NA totalitāro sistēmu.

Atbildēt

Tev tikai viena rieva?

07.02.2018. 18:35

»

hmm...

Tie īrnieki laikam kāda īpaša mazohistu suga, kas par visu vairāk vēlas dzīvot vietās, kur no viņiem grib atbrīvoties un visādi terorizē. Turklāt, jo vairāk šos terorizē, jo vairāk viņiem gribas tur dzīvot un lielāku baudu viņi gūst


Kā lai šie īrnieki tiek vaļā ar minimālo algu vai pensiju, vai daudzbērnu ģimene, vai kuri nevar tikt vaļā no lielā dzīvokļa izdevumiem, pat par komunālajiem nespēj samaksāt. Uz laukiem, kur nav ne maizes, ne darba?

Viņi dzīvos šajā dzīvoklī ne tikai 30, ber visus 60 gadus. Un vispār, pamēģini doties nezināmā virzienā un dzīvot kaut kur, svešā vidē, bez naudas un satura un kur tu liksi savu iedzīvi un daudz kas cits - veselība, ārsta pieeja ...

Te smadzenēs tikai viena rieva un lielība, cilvēknīdēja psiholoģija, it kā tu būtu nācis no psihoneiroloģiskā bērnu nama.

Atbildēt

Tu nejēga

07.02.2018. 16:27

»

Nav taisnība.

Likums paredz iespēju aizstāvēt. Tās ir īres valdes pie pašvaldībām. Tajās ir pašvaldības algoti juristi īrnieku un izīrētāju interesēs un tiesībās. Rīgā ir, citur ir un nav. Nav obligātas. Lai krievu okupanti piketē pie Krievijas vēstniecības ar plakātiem Roģina zavjot! Lai lūdz Putinam, tautu slepkavam...


Īres valde Rīgā ir pakļautas SASAKAŅAS neierobežotam totalitārismam. Daudzii krievi jau atklāti saka, ka tā pārvērsta par namīpašnieku "bandgrupu", pakļauta grupējuma, kas īrniekus neatzīst par cilvēkiem.

Atbildēt

Nekad neesmu iedalījies

07.02.2018. 11:35

»

Zini ko

Nekustamo īpašumu bandas dzīvo uz tautas rēķina, slauc un mauc ādu nost. Arī vara daudzviet ir saaugusi un izveidojušās organizētās grupas un patiesi sūc tautas asinis...


ne Saeimas, ne pašvaldību vēlēšanās, jo zinu, ka komunistus, čekistus, vdkašņikus, kuri ir pie varas, var izlabot tikai lode, izlaista no stubra. Iztīrot Saeimas mēslu bedri, politisko vidi. Jo nekādas Hāgas utt. te neko nevar izdarīt. NA ir vislielākie noziedznieki, piedalās visos noziegumos Saeimā un valdībā. NA ilgstoši bijusi Tieslietu ministrija pārraudzībā.

Atbildēt

Zini ko

07.02.2018. 11:25

Nekustamo īpašumu bandas dzīvo uz tautas rēķina, slauc un mauc ādu nost. Arī vara daudzviet ir saaugusi un izveidojušās organizētās grupas un patiesi sūc tautas asinis.

Pareizi raksts, ka tautai Datu aizsardzības likums tevi padara par pilnīgi neaizsarg';atu vergu - tavus datus izsmērē uz visām sienām, tu nevari tikt klāt ne pie vieniem datiem tiesai vai aizstāvībai.

Pareizi saka = vēlēsanu zīmes , ko piedāvās NA + Saskaņa, Vienotība + ZZS neņem rokās 7oktobrī, baidies tām pieskarties kā INDEI.

Atbildēt

Nav taisnība.

07.02.2018. 08:16

»

VB

Šis - taisnība


Likums paredz iespēju aizstāvēt. Tās ir īres valdes pie pašvaldībām. Tajās ir pašvaldības algoti juristi īrnieku un izīrētāju interesēs un tiesībās. Rīgā ir, citur ir un nav. Nav obligātas. Lai krievu okupanti piketē pie Krievijas vēstniecības ar plakātiem Roģina zavjot! Lai lūdz Putinam, tautu slepkavam, naudu, lai atgrieztos Krievijā. Krievijai nas ir nieks tāda nauda, ja salīdzina ar šodien tukšajām olimpiskajām celtnēm Krimā, Sočis. Tur miljardi izkūpēja. Lai krievvalodīgos pārceļ no Latvijas uz Sočiem!

Atbildēt

Paskaties pats sogulī!

07.02.2018. 08:11

»

VB

Ja Jūs tagad gribat tiesāt A. Gorbunovu, VVF etc par to, mka viņu sākto esam noveduši līdz šim likumprojektam, tad varbūt sākam jau ar Tālavas Taurētāju, virsaiti Kaupo, bīskapu Albertu... nu vismaz ar Gorbačovu, Jeļcenu un tad tik uz priekšu...


Un ko gan tur redzi? Slāvu purnu? Čekista, komunista, vdkašņika? Latvieša, kurš vairs nav latvietis? Dzīvo blokmājā un rēķini izdevumus, vai esi pārticis no noziedznieku 4. maijas varas jūdasa grašiem? Savicka komandā kā cūkas Kalvītis, mehanizators Kalvītis, Ulmanis, v p Bērziņš? Ir labi? Simti tūkstoši latviešu ir genocīda apstākļos padzīti no Latvijas. Latvju daiļavas tiek kā maukas iztirgotas pakistāniešiem, lai izdzīvotu pašas. Putina VDK režīma sekas Latvijā jūtamas uz katra soļa. Genocīds.

Atbildēt

VB

07.02.2018. 07:43

»

Pag. gasimta 70. gados

20 000 žītu pameta Rīgu un pārcēlās uz Izraēlu. Arī mazais Egils Levits ar vecākiem. Daudzi uzelpoja. Tagad krivu okupantiem pašiem jāpamet Latvija! Lai latviešu tauta var uzelpot un atgriezties Latvijā! Lai var tiesāt Dz. Rasnaču un citus noziedzniekus no NA- I. Mūrnieci, I. Parādnieku, R. Dzintaru...


Ja Jūs tagad gribat tiesāt A. Gorbunovu, VVF etc par to, mka viņu sākto esam noveduši līdz šim likumprojektam, tad varbūt sākam jau ar Tālavas Taurētāju, virsaiti Kaupo, bīskapu Albertu... nu vismaz ar Gorbačovu, Jeļcenu un tad tik uz priekšu.
Jeb, labāk, paskatāmies spogulī vispirms!

Atbildēt

Pag. gasimta 70. gados

07.02.2018. 07:31

»

Te jūs redzat pilnu 4. maija komunistu,

čekistu, vdkašņiku, kuri ir pie varas noziegumu spektru. Tās viss tiek radīts, lai latviešu tauta dzīvotu bailēs un neapmierinātībā. Lai pamestu Latviju. Reāli tās ir Krievijas FSB - SAB- DP, Dz. Rasnača (NA) tiesliet sistēma noziedzīgās darbības sekas. Diversijas ekonomikā. Noziegumi. Krievvalodīgo...


20 000 žītu pameta Rīgu un pārcēlās uz Izraēlu. Arī mazais Egils Levits ar vecākiem. Daudzi uzelpoja. Tagad krivu okupantiem pašiem jāpamet Latvija! Lai latviešu tauta var uzelpot un atgriezties Latvijā! Lai var tiesāt Dz. Rasnaču un citus noziedzniekus no NA- I. Mūrnieci, I. Parādnieku, R. Dzintaru (Jantarņiku), čekistus un cekistus - J. Maizīti, A. Gorbunovu, VVF, v p Bērziņu, A. Lembergu. Utt. Ar mantas konfiskāciju.

Atbildēt

Te jūs redzat pilnu 4. maija komunistu,

07.02.2018. 07:26

»

Bandītiska situācija

Valstī nav iestādes, kura aizsargātu īrnieku un/vai dzīvokļa īpašnieku. Tev visur priekšā komercnoslēpums vai datu aizsardzības likums tev nav grāmatvedības dartu, informācijas un ej kaut pakārties, neko šajā valstī nepanāksi. Policija šadas krāpšanas, arī ar apsaimniekotājiem , neizskata vai ierosina...


čekistu, vdkašņiku, kuri ir pie varas noziegumu spektru. Tās viss tiek radīts, lai latviešu tauta dzīvotu bailēs un neapmierinātībā. Lai pamestu Latviju. Reāli tās ir Krievijas FSB - SAB- DP, Dz. Rasnača (NA) tiesliet sistēma noziedzīgās darbības sekas. Diversijas ekonomikā. Noziegumi. Krievvalodīgo okupantu- iebraucēju sarīdīšana ar latviešiem. Krievvalodīgo okupantiem sen bija jāatstāj Latvija un nebūtu iespēju manipulācijām.

Russkije okupanti, uežaite sami! Čemmodan, vokzal, Moskva!

Atbildēt

Bandītiska situācija

06.02.2018. 23:52

»

Sandra Briķe

Ir jau arī otra galējība, kur īpašnieki, kas privatizējuši dzīvokli par sertifikātiem, nav spējīgi cīnīties ar māju apsaimniekotāju patvaļu, un faktiski viņi ir nostādīti īrnieka statusā. Apsaimniekotāji piesūta nepamatotus un krāpnieciskus rēķinus, ignorē dzīvokļa īpašnieka velmes, dzīvokļa īpašnieka...


Valstī nav iestādes, kura aizsargātu īrnieku un/vai dzīvokļa īpašnieku. Tev visur priekšā komercnoslēpums vai datu aizsardzības likums tev nav grāmatvedības dartu, informācijas un ej kaut pakārties, neko šajā valstī nepanāksi. Policija šadas krāpšanas, arī ar apsaimniekotājiem , neizskata vai ierosina un vilcina 10 gadus. Tev ādu plēš nost un vai kaut izstiepties.

Vienā gadījumā - izīrētāju firmas, pārpircēji dzen izmisumā vecos īrniekus. Ar jaunajiem ir brīvlīgumi un cits stāsts - gribu ņemu īrēt, gribu nē.

Otrā gadījumā - daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem apsaimniekošana ir "zelta bedre" tautas masveida apkrāpšanai. To dara arī pašvaldību apsaimniekotāji, likumu normas haotiskas, divdomīgas, ar neizteiktu atbildību vai vispār to nav dažviet, kur vajadzēja būt. Tiesas likumus tulko kā patīka, izdomā secinājumus, kuru nav likumos, bet atsaucas vai nosauc likumu normas, kas neko neizsaka.

Šī valsts priekš tautas ir traģiska, ja tev nav savas privātmnājas, nav sava biznesa lagai, ienākumiem.

No tautas gadā izkrāpj miljonus, ko pat konstatēja Valsts kontrole Rīgā. Nu un ko? Kāds sēž cietumā? Ku,kū!

Visi zemes jaunieši -projām jāiet, projām jāiet, es nevaru šeit palikt, jo dzīve ir viena. Labāk ārzemēs atejas tīrīt un normālu algu saņemt un dzīvot mierā.

Visu laiku skandina - neiesniegsi ienākumu deklarāciju - sods 700. Par kādu deklarāciju, kam, kurā reizē tā jāiesniedz?

Ja tu ārzemēs - vara arī tur dzenas pakaļ iekasēt naudu no nabagiem.

Vēlēšanās, 7.oktobrī - nebalso par Saskaņu, Vienotību, par NA un ZZS, neņem rokā viņu saraktus, baidies no tiek kā no indes! SAPRATI?

Atbildēt

sist...

06.02.2018. 23:51

»

:)))

Putin ubijca, čmo pidofil. Zaraza, bļeģi rodiņu zabili v ugol. To arišči za nami, do pobedu. Putin ubijca, čmo pigofil


Nu tad skrien pie sava putena , tur jau miljonāriem pietrukst parazītu.

Atbildēt

Sandra

06.02.2018. 23:35

Te kāds piemina fiktīvos ļigumus. Tiem, tev jāsaprot, nav nekāda sakara ar šo likumprojektu. Ja noslēgts īres līgums, par to jābūt maksas pārskaitījumam pirms notikuma, jābūt deklarētam un citiem pierādījumiem. Ja nav tādu, tos retos gadijumo, jāimeklē poilicijai, bet caurmērā tos nav jāņem vērā.

Ja gribētu, var pieņemt vienu normu administratīvajā likumā par administratīvo izlikšanu 1-3 mēnešu laikā, policijā izdarot pārbaudi, uzdodot to izpildīt 1-3 mēnešu laikā. Bija arī ieteikts cits variants, kā lasīju - jābūt personao deklarētai un deklarācijai pievinojot īres līguma kopiju. Ja bankai uzrādīs fiktīvu līgumu - kuš šī likma pants to risina? Neredzu tādu pantu, nav.

Atbildēt

:)))

06.02.2018. 23:30

»

sistēma

Nolādēts kapitālisms. Cik cilvēki jau izdzīti uz ielas un emigrācijā. Un miljonāri var līksmot


Putin ubijca, čmo pidofil. Zaraza, bļeģi rodiņu zabili v ugol. To arišči za nami, do pobedu. Putin ubijca, čmo pigofil!

Atbildēt

Soņa

06.02.2018. 22:47

Manuprāt, (1) Nav tiesiska pamata bez statistikas datiem izdot likumu, nezinot kādu iedzīvotāju daļus skats šis likums.Tātad, Satversmes tiesa to atcels.

Jau tiks izteikts, ka aplēses rāda, ka visā valstī ir aptuveni 20 000 ģimenes vai 60 000 cilvēku, ja vidēji ņem, ka ģimenē ir trīs cilvēki. Varbūt par daudz vairāk. Var piekrist, ka sociālo palīdzību varēs prasīt (pazemoties un ubagot) 1000 ģimenes, bet pārējiem, kuru ienākumi pārsniedz
maznodrošinātā ienākumu summu, būs spiesti meklē citu patvērumu.

(2) Nav tiesiski pieņemt likumu, ja navmodelēts, cik lielu dokumebtu apriti skars šis likums. Vai zemesgrāmata varēs apkalpot savus 300 000 īrnieku reģistrāciju zemesgrāmatā un sistemātisku ]kustibu pārreģistrāciju,lēmumuizrakstī;sanu, izsekošanu par termiņu beigām un vai tiesas spēs nodrošināt šo ap 300 000 īrnieku izlikšanai sagatavot izpildrakstus? Nu, labi izliks mazāk - 50 000 - kā to realizēs tiesa, kura jau tā iestrēgusi termiņos?

Cik tas izmaksās valsts budžetam, nodokļu maksātājiem>

Bez šo datu esamīb as likumu pienemt nevar, nemaz nerunājot, kādus dokumentu maisus staipīs turp. šurp no, uz zemesgrāmatu namīpašnieki!


(3) Likmu taisa uz haosa un neziņas pamata un kādas sekas tas radīs īrniekiem un izīrētājiem?

Pareizi rakstā teikts - vispateicīgākais līgums - uz nenoteiktu laiku, kurā abas puses var norunāt tā izbeigšanas, pātraukšanas nosacījumus un nekādu problēmu.

Šis likumprojekts ir anonīms, bez nosacījumiem, bez risisnājuma un bez tā izpildes noteikumiem, izņemot nosaukto troiku attiecības?

Pie tam izriet - jo māja lielāks grausts, jo izdevumu tāme biezāka - par ko lai nabaga īpašnieks remontē (un pārdod slikto) savu māju?
īrniek, marss un banku, ņem naudu uz parāda un maksā manas mājas tirgus vērtības atjaunošanu, man, nabaga īpašniekam! Citādu - maršs uz mežu vai pie miskastes (nu ja, pie miskastēm jau nav brīvu vietu arī). Nu tad meklē aukliņu un ziepes ....

Atbildēt

Sandra Briķe

06.02.2018. 16:53

Ir jau arī otra galējība, kur īpašnieki, kas privatizējuši dzīvokli par sertifikātiem, nav spējīgi cīnīties ar māju apsaimniekotāju patvaļu, un faktiski viņi ir nostādīti īrnieka statusā. Apsaimniekotāji piesūta nepamatotus un krāpnieciskus rēķinus, ignorē dzīvokļa īpašnieka velmes, dzīvokļa īpašnieka vietā noslēguši zemes nomas līgumus, tos atsakās uzrādīt, faktiski izkrāpj dzīvokļa īpašniekiem naudu ar kuru rīkojas pēc saviem ieskatiem, bet tiesas šos apsaimniekotājus, kas ir Lietuvas biznesmeņi, atbalsta ar saviem pretēji likuma jēgai interpretētiem spriedumiem!!!

Atbildēt

remontējiet savas mājas

06.02.2018. 15:04

kauna nav

Atbildēt

Beztermiņa privilēģijas

06.02.2018. 13:32

Starpība starp īres maksu, kuru maksā denac.namu t.s. vecie īrnieki un reālo tirgus cenu ir skaidri nolasāma pēc noplukušo ēku izskata un aprēķināma ar neveikto remontu izmaksām. Bezgalīgā vienas grupas lobēšana ne tikai turpina dzīves telpas un vēsturiskās apbūves degradāciju, bet padziļina arī iedzīvotāju segregāciju. Visticamāk, ne jau par 1000 nabagiem ir stīvēšanās, bet par peļņu no t.s. graustu politikas.

Atbildēt

temīda

06.02.2018. 13:29

»

pilsonis

Tu laikam esi Šadurska padomnieks vai bijušais skolnieks ar tādu dzelžainu matemātiku, ka nevaru saprast vai tiešām tikai manai ģimenei nepaveicās un mēs 5 cilvēki dzīvojām vienā dzīvoklī, kuram vēl 1998.gadā nebija dzīvu mantinieku, bet tad pēkšņi uzradās pilnvarotā persona no Austrālijas, kuras vienīgais...


Cik var melot un melot par nelikumīgo mantošanu. Dokumentus studijā. Sagatavo rakstu un sūti uz pietiekcom. Ar nepacietību gaidām. Tā ir 5 cilvēki vienā dzīvoklī, tiešām rets gadījums, vismaz 90% gadījumu ir 1 vai 2 cilvēki. Jā tā ir īrniekiem neko sliktu nedara, bet īrnieki gan ir teroristi kuriem beidzot vajadzētu segt remonta un būvniecības izmaksas par 30 gadu dzīvošanu namā. Tas nozīmē aptuveni 30% no jaunbūves izmaksām, tas ir 30% no 1600 eur par kvadrātmetru plus procenti plus kavējuma līgumsods. Kopējo summu protams godīgi samazinot par tām kapeikām un centiem kas ir samaksāts šajā laikā (tas protams diez vai pārsniegtu 5% no parāda). Tā kā beztermiņa līgumi šobrīd ir mantojami (tas ir juridiskais brīnums) tad arī īrnieku parāds par šiem 30 gadiem būtu mantojams un piedzenams arī no bērniem un bērnu bērniem. Tas būtu godīgi. Dzīvoklis protams nekavējoties jāatbrīvo.

Atbildēt

pilsonis

06.02.2018. 12:55

»

temīda

Rīgas centrā ir aptuveni 20 tūkstošu dzīvokļu (ieskaitot arī ne tik vērtīgos kas ir centra nomalē). Latvijā ir ap 2 miljonu iedzīvotāju. Būsim godīgi pat ja visus centra dzīvokļus būtu bijis iespējams privatizēt, tad laimīgo cilvēku skaits nebūtu lielāks par 20 tūkstošiem. Bet pārējie 1980000 iedzīvotāji...


Tu laikam esi Šadurska padomnieks vai bijušais skolnieks ar tādu dzelžainu matemātiku, ka nevaru saprast vai tiešām tikai manai ģimenei nepaveicās un mēs 5 cilvēki dzīvojām vienā dzīvoklī, kuram vēl 1998.gadā nebija dzīvu mantinieku, bet tad pēkšņi uzradās pilnvarotā persona no Austrālijas, kuras vienīgais dokuments bija faksa kopija un ar to pietika, lai iegūtu visu māju un īrniekus izmestu uz ielas, bet no tevis teiktā iznāk, ka visi pārējie denacionalizēto māju īrnieki dzīvo pa vienam dzīvoklī un neviens viņiem neko sliktu nedara?

Atbildēt

Janka

06.02.2018. 12:46

Atkal dročī šo tēmu. Ko nozīmē viltīgi slēpj?? Vai tiešām Ekonomikas ministrijā patiesie dati ir kādam ierēdnim, kurš tos viltīgi slēpj un melo un mānās. Vai autoram Koļam Rancānam ir kāds apliecinājums ka Centrālā statistikas pārvalde ir gatava sniegt šādus datus? Kā tad viņa iegūtu tos? Sarīkotu tautas skaitīšanu. Jā, tautas skaitīšanas izmaksas ir ap 10milj eiro. Varbūt tomēr pirms valsts nelietderīgi iztērē līdzekļus; biedram Rancānam vajadzētu kaut kā pamatot un pierādīt savas fantāzijas, nevis kultivēt aplamības atkal un atkal.

Atbildēt

temīda

06.02.2018. 12:21

»

Aldis

Nevajag visādas muļķības izdomāt. Tiesības privatizēt tika atņemtas, var teikt, ka nozagtas


Rīgas centrā ir aptuveni 20 tūkstošu dzīvokļu (ieskaitot arī ne tik vērtīgos kas ir centra nomalē). Latvijā ir ap 2 miljonu iedzīvotāju. Būsim godīgi pat ja visus centra dzīvokļus būtu bijis iespējams privatizēt, tad laimīgo cilvēku skaits nebūtu lielāks par 20 tūkstošiem. Bet pārējie 1980000 iedzīvotāji, var teikt ka ir apzagti jo viņi nebija to vidū kuriem bija iespējas noprivatizēt vērtīgos dzīvokļus. Līdz ar to pārējie 1980000 tagad teiks ka ir apzagti kuriem ir kaut jākompensē no nodokļu ieņēmumiem!

Tāpēc tie ir meli ka šiem denacionalizēto namu īrniekiem ir kaut kas atņemts vai nozagts. Reāli tie ir daži simti cilvēku kas mēģina iedzīvoties uz padomju laiku privilēģiju pamata. Ja tā nebūtu tad denacionalizēto īpašumu problēma būtu visā Latvijā, bet reāli tā ir tikai Rīgas centrā.

Atbildēt

Vai ir zināms

06.02.2018. 12:09

cik procentu no šiem 1000 ar pad. laika īres līgumiem paši dzīvo denac. namu dzīvokļos un cik tos ir nodevuši apakšīrē, sen jau dzīvo privātos īpašumos?

Atbildēt

Flintstones Forever

06.02.2018. 11:45

»

flinstons

Ir cilvēks - ir problēma, nav cilvēks - nav problēmu


Interesanti ar ko akmens laikmetā terorizēja! ar centrālo apkuri? gāzes atslēgšanu!!

Kāds te saistība ar staļinskiem izteikumiem par cilvēkiem. Kāds sakars ar terorizēšanu. Ir plašas iespējas dzīvot citur. Tiešām kaut kādi mazohisti kur grib dzīvot tur kur viņus "terorizē". Ja kāds šajā situācijā ir terorists tad tie ir paši īrnieki, kuri ignorē ka ēkas ir nepieciešams atjaunot un tas nav iespējams bez remontu veikšanas.

Atbildēt

Ipasniece

06.02.2018. 10:53

Nopirku izsole māj un un tur hop. paradnieks uzrada ires ligumu, dzivo un cep pankukas? Ka risinat šo situaciju?

Atbildēt

Bāc

06.02.2018. 07:38

»

bāc pa pieri

Tieši otrādi. Nebija dzīvokļu, ko privatizēt


Vēl tagad lpa mājas lapā saraksts ar dzīvokļiem stāv. Nebija vēlēšanās, jo likās, ka mūžīgi varēs dzīvot Centra mājās la lēto.

Atbildēt

nu

06.02.2018. 06:41

»

un

uz kurieni lai viņi iet


Ieraksti Googlē- Izīrē un būs tev vairāki 1000!

Atbildēt

Aldis

06.02.2018. 04:23

»

bāc pa pieri

Tieši otrādi. Nebija dzīvokļu, ko privatizēt


Nevajag visādas muļķības izdomāt. Tiesības privatizēt tika atņemtas, var teikt, ka nozagtas.

Atbildēt

flinstons

06.02.2018. 02:06

Ir cilvēks - ir problēma, nav cilvēks - nav problēmu...
Flintstonu akmens alu iemītnieki nebija tik nežēlīgi, viņi nezināja, cik ciniski iespējams terorizēt īrniekus.

Atbildēt

Flintstones Forever

05.02.2018. 23:33

Beztermiņa līgumi var būt tikai Flintstonu akmens alās. Ēkas nevar stāvēt mūžīgi. Ēkām ir nepieciešams remonts. Nepārtraucami īres līgumi var būt tikai akmens laikmetā pie Flintstoniem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...