Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viltnieks

09.04.2019. 16:53

Nav jau nekāds noslēpums, ka parasti šo paku iemaina pret 0.5 l kontrabandas spirta vai pārdod par EUR 1, ko uzreiz izmanto 0.5 l kontrabandas spirta iegādei.
Ideja par taloniem ir atbalstāma, jo tos ērtāk transportēt uz pārdošanu un pircējs neizskatīsies muļķīgi, turot rokās to kasti, kas "nav domāta pārdošanai".

Nopietni runājot, varbūt par taloniem tiešām tiks iegādātas lietas, kas vajadzīgas konkrētai sabiedrības šūniņai.

Atbildēt

Baiba

08.04.2019. 23:32

Ja konservi tos attaisot jau Smird pa gabalu,suns pat need...

Atbildēt

Niknais

07.04.2019. 21:08

Labāk palūkojiet, cik reāli valsts par katru paku maksā! Tur pat melnie ikri sanaktu

Atbildēt

aradhana

07.04.2019. 12:06

Vajag dot nevis pakas, bet kuponus, par kuriem var iegādāties pārtiku un higiēnas preces pēc izvēles. Nav jau tie trūcīgie tik trūcīgi, ka pašiem nekad nav nekā. Taču ienākumi visbiežāk ir neregulāri. Tad lai cilvēki brīžos, kad patiešām nekā cita nav, ņem tos putraimus un piena pulveri, bet, kad gadījusies kāda ''haltūra'' ikdienas tēriņu nomaksāšanai, tā vietā palutina bērnus ar svaigiem augļiem un arī paši paēd ko veselīgāku.

Atbildēt

...

06.04.2019. 17:32

No minētajiem augu valsts produktiem tieši auzām ir vispilnvērtīgākās olbaltumvielas. Un arī procentuāli liels daudzums uz gramu produkta. Un ēst tās var pēc ļoti minimālas pagatavošanas ar šķidrumu, var pat nevārīt atšķirībā no cietākiem graudiem. Auzas rullē, varbūt tikai griķi vēl no tā saraksta var sacensties.

Atbildēt

Paku Baudītāja

05.04.2019. 03:24

Pārtikas pakas nenoliedzami ir atbalsts trūcīgajiem iedzīvotājiem, taču dažu produktu vietā varētu būt citi, vērtīgāki. Mannas vietā izvēlētos, piemēram, pupiņas vai pelēkos zirņus, arī rapšu eļļas vietā varētu būt saulespuķu eļļa vai olīveļļa, jo tai rapšu eļļai ir nejauka smarža un piegarša. Ar konserviem var pacienāt dzīvniekus, tie patiešām ir nebaudāmi. Higiēnas pakās gan ir noderīgas lietas, lai gan varētu būt vēl arī veļas ziepes, kā arī kāds tualetes ziepju gabaliņš.

Atbildēt

okupācijas sērga

04.04.2019. 12:10

Izzog miljardus, bet apzagtajiem atmet nožēlojamas paciņas vai izvēli pamest dzimtās mājas. Tā notiek, kad varu sagrābj sarkanais cionistu proletariāts un sevi nostiprina kā likumīgu varu.

Atbildēt

Andron Mc

04.04.2019. 10:27

»

ha ha ha

Cepiens ir par to, ka lielākā daļa cilvēku šo "drazu" sauc par ēdienu un pērk viņu par savu naudu. Neviens mums neko no budžeta līdzekļiem nedāvina


Nu Dobeles dzirnavnieka produkciju jā, daudzi pērk.
Kautkur bij raksts ar bildēm no Dobeles dzirnavnieka.
Skatos - parastais pelēkais kabelis iekšā spagetti taisāmajā iekārtā, un jau netīrs.
Nu kurš pārtikas iekārtās izmanto pelēkos kabeļus? Un Dobeles dzirnavneks tik lepojas cik miljonus "ieguldijis". Pa tiem miljoniem nevar nopirkt kabeli kas atbilst pārtikas rūpniecībai?

Atbildēt

ha ha ha

04.04.2019. 04:52

»

Andron Mc

Raksts ir par to ka tās drazu pakas tiek apmaksātas no budžeta! Bet debīlie latvāneļi to nespēj savā sūdu smadzenē apjēgt


Cepiens ir par to, ka lielākā daļa cilvēku šo "drazu" sauc par ēdienu un pērk viņu par savu naudu. Neviens mums neko no budžeta līdzekļiem nedāvina.

Atbildēt

Andron Mc

03.04.2019. 22:48

Raksts ir par to ka tās drazu pakas tiek apmaksātas no budžeta! Bet debīlie latvāneļi to nespēj savā sūdu smadzenē apjēgt.
Un tiem drazas aizstāvjiem vajadzētu ar varu likt to drazu apēst. Lai rij vemdami, debīlie kuņasbērni, un izsprāgst vienreiz.

Atbildēt

Petene66

03.04.2019. 19:35

»

Kika11

Pretīgi śādu rakstu lasīt...neciena ědienu


Kamēr internacionālā mafija izzog miljardus, tauta redz neciena atmestās drupačas. Apmēram tā.

Atbildēt

VB

03.04.2019. 15:00

»

omg

Zinu daudzus, kuri veiksmīgi apvieno


To tagad cenšās darīt man māsas dēls, daudz jaunāks puika. Iznāk jau ar, tikai viņam tad vēl vajag pasmukas babe -s, nikno un cigas - rezultātā, kur esam tur esam. Bet, lai jau kādm veicas, vai man žēl?

Atbildēt

tarts

03.04.2019. 14:29

»

nemo

atradies daritajs tik ar muti, radi kautvienu darba vietu tad vaimana. raksta autoram novelu bada nospragt


raksta autors tupaks varetu uzrakstit ko viņs veletos pakā saņemt? varetu pasmiet noteikti bloks cigaretes, 2 polši, serkoki, odeklons Utt?

Atbildēt

nemo

03.04.2019. 14:23

»

VB

Tak jau noiets etaps - pašam tak savā saimniecībā ar kaut kas jāpadara, nevis lai galīgi sabrūk (jau tā sabrucis diezgan, uz stutēm turas


atradies daritajs tik ar muti, radi kautvienu darba vietu tad vaimana. raksta autoram novelu bada nospragt

Atbildēt

omg

03.04.2019. 12:40

»

VB

Ar to darbu te laukos ir tā: aizpagājušogad abi ar draugu, kādu mēnesi+ strādājam kaimiņam par 3EUR/ha NETTO. Rakām, lauzām, vedām būgružus ārā, tad smiltis iekšā, tad betonu etc. Iztikām, kaut nozvērējāmies gan turpmāk, bez 4EUR/ha i nekustēsimies, bet šo bijām jau apsolījušies un tad nu nekā... Tomēr...


Tak brauc uz Rīgu, tur maksā vairāk. Apsardzē, veikalos, būvniecībā un kur tik vēl vajag strādniekus. Jā, būs jāīrē vieta dzīvošanai, var samesties pa vairākiem pazīstamiem un īrēt kopā kā gultasvietu istabā. Maksās par stundu vairāk, tērēsi par dzīvošanu. Rīdzinieki brauc vasarā pie saimniekiem lauku darbus strādāt, saka, ka nopelna labi.

Atbildēt

kaķa smiekli

03.04.2019. 12:39

»

Nožēlojami

Es tādus " neēdamus mēslus" pērku par naudu, man neviens neko nedāvina. Apbrīnoju tos "trūkumcietējus"! Pirms gadiem 10 "Dienā" bija publicēts raksts par maznodrošinātu " ģimeni" Latgalē. Sieviete pēc 1993.gada nav strādājusi, jo ferma likvidēta, meita bērnu viņai atstājusi un aizlaidusies. Dzīvo mājā...


Precīzi pateicāt. Tādiem nekas nebūs gana labs, jo vairāk dosi, jo vairāk kurnēs. Es tādu publiku 12 gadus diendienā redzēju. Protams, ir daudz sakarīgu, trūcīgu cilvēku, kuri paši cenšas sev palīdzēt, taču jāatzīst, ka laukos ir pārāk daudz tādu, kuri jau otrajā paaudzē pieraduši dzīvot tikai no pabalstiem un pakām.

Atbildēt

VB

03.04.2019. 12:07

»

sfsf

kĀDS TEV DĀRZENI GENOCĪDS eI STRĀDĀT un nebezdi


Ar to darbu te laukos ir tā: aizpagājušogad abi ar draugu, kādu mēnesi+ strādājam kaimiņam par 3EUR/ha NETTO. Rakām, lauzām, vedām būgružus ārā, tad smiltis iekšā, tad betonu etc. Iztikām, kaut nozvērējāmies gan turpmāk, bez 4EUR/ha i nekustēsimies, bet šo bijām jau apsolījušies un tad nu nekā... Tomēr, kad tikai pirmā grīdas kārta bij uzlikta, kaimiņš teica paldies, vairāk nevajag, man vairāk vnk. nav naudas.
Un tā šis jau 2. gadu dzīvo tikai uz 1. kārtas, kas loģiski, ja nav naudas. Vot tā viš i ar tiem darbiem mūspusē...

Atbildēt

hfhfh

03.04.2019. 11:37

Domāju JĀ kaut ko jēdzīgu būs uzrakstijušu BET NĒ PILNĪGS PAMUĻĶIS KAUT KO PLOSĀS .

Atbildēt

vilis

03.04.2019. 11:20

Pretīgs raksts.Autors izlepis,vēlas debesu mannu.Paka laba.Kaut tovisu pēŗku,nešķendējos.Ēzelim pietiek ar vienkāršu barību

Atbildēt

Kika11

03.04.2019. 10:51

Pretīgi śādu rakstu lasīt...neciena ědienu...

Atbildēt

nu

03.04.2019. 10:47

klau, patiešām trūcīgajam tā paka ir ļoti noderīga. Ofigeļi no labas dzīves un degunu vaibsta

Atbildēt

VB*

03.04.2019. 10:45

Nu, laukos tas bieži izskatās šā: viss ir jau labi, pēc pāris dienām būs paka, tad sieva izceps pankūkas un savārīs biezputru, nāmnedēl paskaldīšu kaimiņam drusku malku, tad arī ko uzpīpēt iedos, pa to laiku, ja apstāsies vējš, sieva vēl kādu zivi jūrā noķers - tiks arī kas kaķiem. Un tad jau drīz jūnijs ar meža zemenēm cerams, sāks braukt ciemos ar kādi atpūtnieki, atvedīs i šņabi ar..., nu ko tur. Vienīgi pa to laiku, kur jāsadabū bišķi benzīns un jāappļāuj sēta uz Jāņiem, lai nav kauns, tāpat jāsaremontē tačka (kaimiņu Janka sametinās), jāieliek beidzot cirvim kāts malkai, jāpaguļ, tad rudenī labi nāk sēnes. Par ziemu gan nezinu..., tad tomēr kā pagrūtāk vai, nu kaut kā tā... Un, tad vēl kāds gadiņš un, skaties, pensija klāt.

Atbildēt

jautājums

03.04.2019. 10:43

Nu vispār no kviešu miltiem ļoti labi var cept pankūkas, ne tikai maizi. Eļļa arī pakā ir pielikta.
Auzu pārslas, manna ir putrai-piena pulveris pakā ir pielikts.
Makaronus var ēst visādos veidos.
Ļoti sakarīga paka, jo produktiem ir jābūt ar ilgu glabāšanas termiņu, bez speciāliem apstākļiem-ledusskapja.
Ja kādam nepatīk, tad pēc pakas neiet, bet iet strādāt un sev pārtiku sagādā pats. Kādu tik vēlās!

Atbildēt

biete

03.04.2019. 09:44

»

plastalins

redz apsskatit un paanalizet darba sludinajumus planpratiņam neienak pratā


Nemuldi, nekaunīgais haļavščik. Tie, kas grib strādāt, tie arī strādā. Un paši nopērk sev nepieciešamo.

Atbildēt

Nožēlojami

03.04.2019. 09:14

»

Vai idiots Žulis nesaprot,

ka raksta mērķis ir visiem parādīt genocīda sekas, badā iedzītai tautai izsniedzot neēdamus mēslus pēc 25 "brīvības gadiem


Es tādus " neēdamus mēslus" pērku par naudu, man neviens neko nedāvina. Apbrīnoju tos "trūkumcietējus"! Pirms gadiem 10 "Dienā" bija publicēts raksts par maznodrošinātu " ģimeni" Latgalē. Sieviete pēc 1993.gada nav strādājusi, jo ferma likvidēta, meita bērnu viņai atstājusi un aizlaidusies. Dzīvo mājā ar cauru jumtu, pašvaldība - cūkas, nesalabo. Mājā, spriežot pēc bildēm, bardaks un netīrība. Piemājas dārzs aizaudzis, neko neaudzē, jo pagasts nedod tehniku. Tādi arī ir tie paku saņēmēji, rakstu rakstītāji un komentāru par genocīdu pret nāciju utt bakstītāji. Kā laukos var būt nepaēdis, ja spēj kustēt?

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

03.04.2019. 09:12

Dāvinātam zirgam...

Atbildēt

marta

03.04.2019. 09:10

»

Ilgvars

Nepatīk - neņem


izlasiju sapratu kapec trulenis ir trucigai, viņam tak kašķis iedzimts.. piena pulveris, ziepes utt neder labrat izlasitu ko šis velas saņemt tais pakās??:)) paeedusai pelei milti rugti, noteikti gadi 30 rakstniekam , paratize uz mātes reķīna un raksta stulbumu katra portala, izskatas ka tekstu rakstijis tads aivis vasiļevskis skat draugos, teksta daudz lidzibu ar viņa murgojumiem

Atbildēt

Vai nesaproti,

03.04.2019. 09:08

»

viedais

rakstijis totals trulenis kas ta par kafiju par 1200 tukšām pudelem? reķinasim mazako cenu par alus pudeli 3 centi tad jau iznak 36 eiro ta nekas kafija? un galvenais ka trulenim ir dators , saņem pakas un raksta murgus, ko tad šis gribeja saņemt nestradajot melnos ikrus


ka raksts ir pamflets? T.i., kad runa tekstā ir viena, bet mērķis ir cits.. Idioti tikai redz tekstu. Mērķis ir parādīt genocīda apstākļus, nabadzību, realitāti.

Atbildēt

plastalins

03.04.2019. 09:04

»

biete

Galīgi kaunu pazaudējis (vai nodzēris?). Tas "PIETIEK lasītājs


redz apsskatit un paanalizet darba sludinajumus planpratiņam neienak pratā?

Atbildēt

viedais

03.04.2019. 09:02

»

Vai idiots Žulis nesaprot,

ka raksta mērķis ir visiem parādīt genocīda sekas, badā iedzītai tautai izsniedzot neēdamus mēslus pēc 25 "brīvības gadiem


rakstijis totals trulenis kas ta par kafiju par 1200 tukšām pudelem? reķinasim mazako cenu par alus pudeli 3 centi tad jau iznak 36 eiro ta nekas kafija? un galvenais ka trulenim ir dators , saņem pakas un raksta murgus, ko tad šis gribeja saņemt nestradajot melnos ikrus?:))

Atbildēt

Iepirkumu otkati

03.04.2019. 08:35

Man laukos dzīvojošiem šīs pakas ved no novada domes, teicu, lai vāra suņiem, ja nav kur likt, bet tie paostot atteicās ēst tos makaronus un citas Latvijas valsts sarūpētās palīdzības dāvanas maznodrošinātajiem CILVĒKIEM.

Atbildēt

biete

03.04.2019. 08:28

Galīgi kaunu pazaudējis (vai nodzēris?). Tas "PIETIEK lasītājs".

Atbildēt

Ilgvars

03.04.2019. 07:50

Nepatīk - neņem !

Atbildēt

normāli

03.04.2019. 07:40

Pat nekur neliekamo mannā var iecept pankūkās, nu bet makaroni tas ir īsts dzīves pabērnu ēdiens. Eļļa, griķi, rīsi, piena pulveris un auzu pārslas, ir lieliski produkti, kurus slaisti un alkaši nemaz nav pelnījuši.

Atbildēt

Žulis

03.04.2019. 07:36

Nesaprotu, ar kādu mērķi šis raksts ir tapis. Vai lai vispār apkarotu to trūcīgajiem domāto pārtikas paku izsniegšanu, vai lai uzlabotu izsniegto produktu sortimentu un kvalitāti? Ja rakstīts ir ar mērķi likvidēt šādu paku izsniegšanu, tad vajadzēja arī pateikt, ar ko tās pakas aizvietot. Ar naudu noteikti nē, jo šī nauda vairumā gadījumu tiktu vienkārši nodzerta. Ja raksta mērķis ir uzlabot paku satura kvalitāti, tad arī vajadzēja dot konkrētus priekšlikumus, nevis muļķīgi nozākāt šajās pakās esošos produktus. Šī zākāšanās tiešām ir muļķīga, jo atklāj tikai to, ka raksta autoram ir pavisam vāja nojēga par ēdiena gatavošanu. Pakas gatavojot ir jāņem vērā daži priekšnoteikumi. Piemēram, pakās nevar likt produktus, kas ātri bojājas.Izvēle jāizdara tā, lai paku saturs par iedalīto summu būtu iespējami lielāks un nevis tāds, ko cilvēks uzreiz var ņemt un ēst (kā tas ir ar armijas sausās pārtikas devām), bet gan tāds, no kā cilvēks var PAGATAVOT sev iespējami vairāk ēdiena. Piemēram, no miltiem, piena pulvera un eļļas cept pankūkas. Kas attiecas uz kašķi, tad šeit efektīgāka un lētāka par benzilbenzoātu ir sēra ziede, kas dabūjama katrā aptiekā. Vienīgi par to ziepju gabaliņu raksta autoram varētu būt taisnība.

Atbildēt

ha ha ha

03.04.2019. 07:27

»

Varēja jau ielikt kādu čokolādi un gardumiņu

Es tādas *drazas* par naudu pērku. Varbūt rapšu eļļu nē un konservus arī ne, jo tie tiešām nav ēdami. Ja piena pulveri kāds dotu par velti labprāt paņemtu un putras arī. Tikai ar tādu paku gan mēnesi nevar izvilkt. Ēst gribas katru dienu. Tie, kuri te bļauj, lai trūcīgais iet strādāt, savus ebaļņikus...


Pēkšņi valsts iestādes ir tā bagātību sala( t.i.labi ir tur kur manis nav), diez vai tam piekristu visi tajā sfērā strādājošie. Stulbeņiem- lumpeņiem- palīdzības paku kritizētājiem: putru var uzvārīt biezu, nelej katlā daudz ūdeni un nebūs jāstrebj. Ja tīrīs zobus, būs arī ar ko sakost. Konservus( gaļas) nav bezgala daudz reizes un ilgi jācepj, tikai jāuzsilda. Piena pulveris, iespējams, pirms lietošanas jāatjauc nelielā ūdens daudzumā, tad nebūs kunkuļu. Un ja paka nepatīk, neņem, ej STRĀDĀ, varēsi pirkt kaķu desu, brāli un palmu eļļas poņčikus. Auzu pārslu putra ir ideāls ēdiens pirms smaga, ilga darba, tā vietā lai rakstītu rupjības, palasi par veselīgas ēšanas principiem, internets tak ir!

Atbildēt

stalins

03.04.2019. 04:34

vareeja jau neskopoties un 0.3 snabiisha arii ielikt.

Atbildēt

viss ir vienkārši

03.04.2019. 01:40

»

Vēl vienkāršāk

Nav valsts, nav apkaunojuma


Nav valsts, tāpēc ir apkaunojums, kura nebūtu, ja valsts būtu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

03.04.2019. 01:30

»

lauķis

Problēma ir pašu paku esamībā.Kāda vella pēc vajadzīga valsts ar nabagiem un nekvalitatīvām pārtikas pakām


Tā ir šīs pašreizējās trūcīgo smadzeņu "valsts" izvēle un atbildība.
Normāla, sociāli atbildīga valsts neizvēlas taml. apkaunojošas problēmas.

Atbildēt

Varēja jau ielikt kādu čokolādi un gardumiņu

03.04.2019. 01:28

Es tādas *drazas* par naudu pērku. Varbūt rapšu eļļu nē un konservus arī ne, jo tie tiešām nav ēdami. Ja piena pulveri kāds dotu par velti labprāt paņemtu un putras arī. Tikai ar tādu paku gan mēnesi nevar izvilkt. Ēst gribas katru dienu. Tie, kuri te bļauj, lai trūcīgais iet strādāt, savus ebaļņikus valsts iestādēs uzēstos lai aizver. Nezinu, kādu darbu var veikt pastrēbis auzu putru. 3x dienā, 30x mēnesī.
Pastāstiet, cik mums valstī ir gmi un iedodiet biedram kariņam, lai ar to izdzīvo mēnesi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....