Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viltnieks

09.04.2019. 16:53

Nav jau nekāds noslēpums, ka parasti šo paku iemaina pret 0.5 l kontrabandas spirta vai pārdod par EUR 1, ko uzreiz izmanto 0.5 l kontrabandas spirta iegādei.
Ideja par taloniem ir atbalstāma, jo tos ērtāk transportēt uz pārdošanu un pircējs neizskatīsies muļķīgi, turot rokās to kasti, kas "nav domāta pārdošanai".

Nopietni runājot, varbūt par taloniem tiešām tiks iegādātas lietas, kas vajadzīgas konkrētai sabiedrības šūniņai.

Atbildēt

Baiba

08.04.2019. 23:32

Ja konservi tos attaisot jau Smird pa gabalu,suns pat need...

Atbildēt

Niknais

07.04.2019. 21:08

Labāk palūkojiet, cik reāli valsts par katru paku maksā! Tur pat melnie ikri sanaktu

Atbildēt

aradhana

07.04.2019. 12:06

Vajag dot nevis pakas, bet kuponus, par kuriem var iegādāties pārtiku un higiēnas preces pēc izvēles. Nav jau tie trūcīgie tik trūcīgi, ka pašiem nekad nav nekā. Taču ienākumi visbiežāk ir neregulāri. Tad lai cilvēki brīžos, kad patiešām nekā cita nav, ņem tos putraimus un piena pulveri, bet, kad gadījusies kāda ''haltūra'' ikdienas tēriņu nomaksāšanai, tā vietā palutina bērnus ar svaigiem augļiem un arī paši paēd ko veselīgāku.

Atbildēt

...

06.04.2019. 17:32

No minētajiem augu valsts produktiem tieši auzām ir vispilnvērtīgākās olbaltumvielas. Un arī procentuāli liels daudzums uz gramu produkta. Un ēst tās var pēc ļoti minimālas pagatavošanas ar šķidrumu, var pat nevārīt atšķirībā no cietākiem graudiem. Auzas rullē, varbūt tikai griķi vēl no tā saraksta var sacensties.

Atbildēt

Paku Baudītāja

05.04.2019. 03:24

Pārtikas pakas nenoliedzami ir atbalsts trūcīgajiem iedzīvotājiem, taču dažu produktu vietā varētu būt citi, vērtīgāki. Mannas vietā izvēlētos, piemēram, pupiņas vai pelēkos zirņus, arī rapšu eļļas vietā varētu būt saulespuķu eļļa vai olīveļļa, jo tai rapšu eļļai ir nejauka smarža un piegarša. Ar konserviem var pacienāt dzīvniekus, tie patiešām ir nebaudāmi. Higiēnas pakās gan ir noderīgas lietas, lai gan varētu būt vēl arī veļas ziepes, kā arī kāds tualetes ziepju gabaliņš.

Atbildēt

okupācijas sērga

04.04.2019. 12:10

Izzog miljardus, bet apzagtajiem atmet nožēlojamas paciņas vai izvēli pamest dzimtās mājas. Tā notiek, kad varu sagrābj sarkanais cionistu proletariāts un sevi nostiprina kā likumīgu varu.

Atbildēt

Andron Mc

04.04.2019. 10:27

»

ha ha ha

Cepiens ir par to, ka lielākā daļa cilvēku šo "drazu" sauc par ēdienu un pērk viņu par savu naudu. Neviens mums neko no budžeta līdzekļiem nedāvina


Nu Dobeles dzirnavnieka produkciju jā, daudzi pērk.
Kautkur bij raksts ar bildēm no Dobeles dzirnavnieka.
Skatos - parastais pelēkais kabelis iekšā spagetti taisāmajā iekārtā, un jau netīrs.
Nu kurš pārtikas iekārtās izmanto pelēkos kabeļus? Un Dobeles dzirnavneks tik lepojas cik miljonus "ieguldijis". Pa tiem miljoniem nevar nopirkt kabeli kas atbilst pārtikas rūpniecībai?

Atbildēt

ha ha ha

04.04.2019. 04:52

»

Andron Mc

Raksts ir par to ka tās drazu pakas tiek apmaksātas no budžeta! Bet debīlie latvāneļi to nespēj savā sūdu smadzenē apjēgt


Cepiens ir par to, ka lielākā daļa cilvēku šo "drazu" sauc par ēdienu un pērk viņu par savu naudu. Neviens mums neko no budžeta līdzekļiem nedāvina.

Atbildēt

Andron Mc

03.04.2019. 22:48

Raksts ir par to ka tās drazu pakas tiek apmaksātas no budžeta! Bet debīlie latvāneļi to nespēj savā sūdu smadzenē apjēgt.
Un tiem drazas aizstāvjiem vajadzētu ar varu likt to drazu apēst. Lai rij vemdami, debīlie kuņasbērni, un izsprāgst vienreiz.

Atbildēt

Petene66

03.04.2019. 19:35

»

Kika11

Pretīgi śādu rakstu lasīt...neciena ědienu


Kamēr internacionālā mafija izzog miljardus, tauta redz neciena atmestās drupačas. Apmēram tā.

Atbildēt

VB

03.04.2019. 15:00

»

omg

Zinu daudzus, kuri veiksmīgi apvieno


To tagad cenšās darīt man māsas dēls, daudz jaunāks puika. Iznāk jau ar, tikai viņam tad vēl vajag pasmukas babe -s, nikno un cigas - rezultātā, kur esam tur esam. Bet, lai jau kādm veicas, vai man žēl?

Atbildēt

tarts

03.04.2019. 14:29

»

nemo

atradies daritajs tik ar muti, radi kautvienu darba vietu tad vaimana. raksta autoram novelu bada nospragt


raksta autors tupaks varetu uzrakstit ko viņs veletos pakā saņemt? varetu pasmiet noteikti bloks cigaretes, 2 polši, serkoki, odeklons Utt?

Atbildēt

nemo

03.04.2019. 14:23

»

VB

Tak jau noiets etaps - pašam tak savā saimniecībā ar kaut kas jāpadara, nevis lai galīgi sabrūk (jau tā sabrucis diezgan, uz stutēm turas


atradies daritajs tik ar muti, radi kautvienu darba vietu tad vaimana. raksta autoram novelu bada nospragt

Atbildēt

omg

03.04.2019. 12:40

»

VB

Ar to darbu te laukos ir tā: aizpagājušogad abi ar draugu, kādu mēnesi+ strādājam kaimiņam par 3EUR/ha NETTO. Rakām, lauzām, vedām būgružus ārā, tad smiltis iekšā, tad betonu etc. Iztikām, kaut nozvērējāmies gan turpmāk, bez 4EUR/ha i nekustēsimies, bet šo bijām jau apsolījušies un tad nu nekā... Tomēr...


Tak brauc uz Rīgu, tur maksā vairāk. Apsardzē, veikalos, būvniecībā un kur tik vēl vajag strādniekus. Jā, būs jāīrē vieta dzīvošanai, var samesties pa vairākiem pazīstamiem un īrēt kopā kā gultasvietu istabā. Maksās par stundu vairāk, tērēsi par dzīvošanu. Rīdzinieki brauc vasarā pie saimniekiem lauku darbus strādāt, saka, ka nopelna labi.

Atbildēt

kaķa smiekli

03.04.2019. 12:39

»

Nožēlojami

Es tādus " neēdamus mēslus" pērku par naudu, man neviens neko nedāvina. Apbrīnoju tos "trūkumcietējus"! Pirms gadiem 10 "Dienā" bija publicēts raksts par maznodrošinātu " ģimeni" Latgalē. Sieviete pēc 1993.gada nav strādājusi, jo ferma likvidēta, meita bērnu viņai atstājusi un aizlaidusies. Dzīvo mājā...


Precīzi pateicāt. Tādiem nekas nebūs gana labs, jo vairāk dosi, jo vairāk kurnēs. Es tādu publiku 12 gadus diendienā redzēju. Protams, ir daudz sakarīgu, trūcīgu cilvēku, kuri paši cenšas sev palīdzēt, taču jāatzīst, ka laukos ir pārāk daudz tādu, kuri jau otrajā paaudzē pieraduši dzīvot tikai no pabalstiem un pakām.

Atbildēt

VB

03.04.2019. 12:07

»

sfsf

kĀDS TEV DĀRZENI GENOCĪDS eI STRĀDĀT un nebezdi


Ar to darbu te laukos ir tā: aizpagājušogad abi ar draugu, kādu mēnesi+ strādājam kaimiņam par 3EUR/ha NETTO. Rakām, lauzām, vedām būgružus ārā, tad smiltis iekšā, tad betonu etc. Iztikām, kaut nozvērējāmies gan turpmāk, bez 4EUR/ha i nekustēsimies, bet šo bijām jau apsolījušies un tad nu nekā... Tomēr, kad tikai pirmā grīdas kārta bij uzlikta, kaimiņš teica paldies, vairāk nevajag, man vairāk vnk. nav naudas.
Un tā šis jau 2. gadu dzīvo tikai uz 1. kārtas, kas loģiski, ja nav naudas. Vot tā viš i ar tiem darbiem mūspusē...

Atbildēt

hfhfh

03.04.2019. 11:37

Domāju JĀ kaut ko jēdzīgu būs uzrakstijušu BET NĒ PILNĪGS PAMUĻĶIS KAUT KO PLOSĀS .

Atbildēt

vilis

03.04.2019. 11:20

Pretīgs raksts.Autors izlepis,vēlas debesu mannu.Paka laba.Kaut tovisu pēŗku,nešķendējos.Ēzelim pietiek ar vienkāršu barību

Atbildēt

Kika11

03.04.2019. 10:51

Pretīgi śādu rakstu lasīt...neciena ědienu...

Atbildēt

nu

03.04.2019. 10:47

klau, patiešām trūcīgajam tā paka ir ļoti noderīga. Ofigeļi no labas dzīves un degunu vaibsta

Atbildēt

VB*

03.04.2019. 10:45

Nu, laukos tas bieži izskatās šā: viss ir jau labi, pēc pāris dienām būs paka, tad sieva izceps pankūkas un savārīs biezputru, nāmnedēl paskaldīšu kaimiņam drusku malku, tad arī ko uzpīpēt iedos, pa to laiku, ja apstāsies vējš, sieva vēl kādu zivi jūrā noķers - tiks arī kas kaķiem. Un tad jau drīz jūnijs ar meža zemenēm cerams, sāks braukt ciemos ar kādi atpūtnieki, atvedīs i šņabi ar..., nu ko tur. Vienīgi pa to laiku, kur jāsadabū bišķi benzīns un jāappļāuj sēta uz Jāņiem, lai nav kauns, tāpat jāsaremontē tačka (kaimiņu Janka sametinās), jāieliek beidzot cirvim kāts malkai, jāpaguļ, tad rudenī labi nāk sēnes. Par ziemu gan nezinu..., tad tomēr kā pagrūtāk vai, nu kaut kā tā... Un, tad vēl kāds gadiņš un, skaties, pensija klāt.

Atbildēt

jautājums

03.04.2019. 10:43

Nu vispār no kviešu miltiem ļoti labi var cept pankūkas, ne tikai maizi. Eļļa arī pakā ir pielikta.
Auzu pārslas, manna ir putrai-piena pulveris pakā ir pielikts.
Makaronus var ēst visādos veidos.
Ļoti sakarīga paka, jo produktiem ir jābūt ar ilgu glabāšanas termiņu, bez speciāliem apstākļiem-ledusskapja.
Ja kādam nepatīk, tad pēc pakas neiet, bet iet strādāt un sev pārtiku sagādā pats. Kādu tik vēlās!

Atbildēt

biete

03.04.2019. 09:44

»

plastalins

redz apsskatit un paanalizet darba sludinajumus planpratiņam neienak pratā


Nemuldi, nekaunīgais haļavščik. Tie, kas grib strādāt, tie arī strādā. Un paši nopērk sev nepieciešamo.

Atbildēt

Nožēlojami

03.04.2019. 09:14

»

Vai idiots Žulis nesaprot,

ka raksta mērķis ir visiem parādīt genocīda sekas, badā iedzītai tautai izsniedzot neēdamus mēslus pēc 25 "brīvības gadiem


Es tādus " neēdamus mēslus" pērku par naudu, man neviens neko nedāvina. Apbrīnoju tos "trūkumcietējus"! Pirms gadiem 10 "Dienā" bija publicēts raksts par maznodrošinātu " ģimeni" Latgalē. Sieviete pēc 1993.gada nav strādājusi, jo ferma likvidēta, meita bērnu viņai atstājusi un aizlaidusies. Dzīvo mājā ar cauru jumtu, pašvaldība - cūkas, nesalabo. Mājā, spriežot pēc bildēm, bardaks un netīrība. Piemājas dārzs aizaudzis, neko neaudzē, jo pagasts nedod tehniku. Tādi arī ir tie paku saņēmēji, rakstu rakstītāji un komentāru par genocīdu pret nāciju utt bakstītāji. Kā laukos var būt nepaēdis, ja spēj kustēt?

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

03.04.2019. 09:12

Dāvinātam zirgam...

Atbildēt

marta

03.04.2019. 09:10

»

Ilgvars

Nepatīk - neņem


izlasiju sapratu kapec trulenis ir trucigai, viņam tak kašķis iedzimts.. piena pulveris, ziepes utt neder labrat izlasitu ko šis velas saņemt tais pakās??:)) paeedusai pelei milti rugti, noteikti gadi 30 rakstniekam , paratize uz mātes reķīna un raksta stulbumu katra portala, izskatas ka tekstu rakstijis tads aivis vasiļevskis skat draugos, teksta daudz lidzibu ar viņa murgojumiem

Atbildēt

Vai nesaproti,

03.04.2019. 09:08

»

viedais

rakstijis totals trulenis kas ta par kafiju par 1200 tukšām pudelem? reķinasim mazako cenu par alus pudeli 3 centi tad jau iznak 36 eiro ta nekas kafija? un galvenais ka trulenim ir dators , saņem pakas un raksta murgus, ko tad šis gribeja saņemt nestradajot melnos ikrus


ka raksts ir pamflets? T.i., kad runa tekstā ir viena, bet mērķis ir cits.. Idioti tikai redz tekstu. Mērķis ir parādīt genocīda apstākļus, nabadzību, realitāti.

Atbildēt

plastalins

03.04.2019. 09:04

»

biete

Galīgi kaunu pazaudējis (vai nodzēris?). Tas "PIETIEK lasītājs


redz apsskatit un paanalizet darba sludinajumus planpratiņam neienak pratā?

Atbildēt

viedais

03.04.2019. 09:02

»

Vai idiots Žulis nesaprot,

ka raksta mērķis ir visiem parādīt genocīda sekas, badā iedzītai tautai izsniedzot neēdamus mēslus pēc 25 "brīvības gadiem


rakstijis totals trulenis kas ta par kafiju par 1200 tukšām pudelem? reķinasim mazako cenu par alus pudeli 3 centi tad jau iznak 36 eiro ta nekas kafija? un galvenais ka trulenim ir dators , saņem pakas un raksta murgus, ko tad šis gribeja saņemt nestradajot melnos ikrus?:))

Atbildēt

Iepirkumu otkati

03.04.2019. 08:35

Man laukos dzīvojošiem šīs pakas ved no novada domes, teicu, lai vāra suņiem, ja nav kur likt, bet tie paostot atteicās ēst tos makaronus un citas Latvijas valsts sarūpētās palīdzības dāvanas maznodrošinātajiem CILVĒKIEM.

Atbildēt

biete

03.04.2019. 08:28

Galīgi kaunu pazaudējis (vai nodzēris?). Tas "PIETIEK lasītājs".

Atbildēt

Ilgvars

03.04.2019. 07:50

Nepatīk - neņem !

Atbildēt

normāli

03.04.2019. 07:40

Pat nekur neliekamo mannā var iecept pankūkās, nu bet makaroni tas ir īsts dzīves pabērnu ēdiens. Eļļa, griķi, rīsi, piena pulveris un auzu pārslas, ir lieliski produkti, kurus slaisti un alkaši nemaz nav pelnījuši.

Atbildēt

Žulis

03.04.2019. 07:36

Nesaprotu, ar kādu mērķi šis raksts ir tapis. Vai lai vispār apkarotu to trūcīgajiem domāto pārtikas paku izsniegšanu, vai lai uzlabotu izsniegto produktu sortimentu un kvalitāti? Ja rakstīts ir ar mērķi likvidēt šādu paku izsniegšanu, tad vajadzēja arī pateikt, ar ko tās pakas aizvietot. Ar naudu noteikti nē, jo šī nauda vairumā gadījumu tiktu vienkārši nodzerta. Ja raksta mērķis ir uzlabot paku satura kvalitāti, tad arī vajadzēja dot konkrētus priekšlikumus, nevis muļķīgi nozākāt šajās pakās esošos produktus. Šī zākāšanās tiešām ir muļķīga, jo atklāj tikai to, ka raksta autoram ir pavisam vāja nojēga par ēdiena gatavošanu. Pakas gatavojot ir jāņem vērā daži priekšnoteikumi. Piemēram, pakās nevar likt produktus, kas ātri bojājas.Izvēle jāizdara tā, lai paku saturs par iedalīto summu būtu iespējami lielāks un nevis tāds, ko cilvēks uzreiz var ņemt un ēst (kā tas ir ar armijas sausās pārtikas devām), bet gan tāds, no kā cilvēks var PAGATAVOT sev iespējami vairāk ēdiena. Piemēram, no miltiem, piena pulvera un eļļas cept pankūkas. Kas attiecas uz kašķi, tad šeit efektīgāka un lētāka par benzilbenzoātu ir sēra ziede, kas dabūjama katrā aptiekā. Vienīgi par to ziepju gabaliņu raksta autoram varētu būt taisnība.

Atbildēt

ha ha ha

03.04.2019. 07:27

»

Varēja jau ielikt kādu čokolādi un gardumiņu

Es tādas *drazas* par naudu pērku. Varbūt rapšu eļļu nē un konservus arī ne, jo tie tiešām nav ēdami. Ja piena pulveri kāds dotu par velti labprāt paņemtu un putras arī. Tikai ar tādu paku gan mēnesi nevar izvilkt. Ēst gribas katru dienu. Tie, kuri te bļauj, lai trūcīgais iet strādāt, savus ebaļņikus...


Pēkšņi valsts iestādes ir tā bagātību sala( t.i.labi ir tur kur manis nav), diez vai tam piekristu visi tajā sfērā strādājošie. Stulbeņiem- lumpeņiem- palīdzības paku kritizētājiem: putru var uzvārīt biezu, nelej katlā daudz ūdeni un nebūs jāstrebj. Ja tīrīs zobus, būs arī ar ko sakost. Konservus( gaļas) nav bezgala daudz reizes un ilgi jācepj, tikai jāuzsilda. Piena pulveris, iespējams, pirms lietošanas jāatjauc nelielā ūdens daudzumā, tad nebūs kunkuļu. Un ja paka nepatīk, neņem, ej STRĀDĀ, varēsi pirkt kaķu desu, brāli un palmu eļļas poņčikus. Auzu pārslu putra ir ideāls ēdiens pirms smaga, ilga darba, tā vietā lai rakstītu rupjības, palasi par veselīgas ēšanas principiem, internets tak ir!

Atbildēt

stalins

03.04.2019. 04:34

vareeja jau neskopoties un 0.3 snabiisha arii ielikt.

Atbildēt

viss ir vienkārši

03.04.2019. 01:40

»

Vēl vienkāršāk

Nav valsts, nav apkaunojuma


Nav valsts, tāpēc ir apkaunojums, kura nebūtu, ja valsts būtu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

03.04.2019. 01:30

»

lauķis

Problēma ir pašu paku esamībā.Kāda vella pēc vajadzīga valsts ar nabagiem un nekvalitatīvām pārtikas pakām


Tā ir šīs pašreizējās trūcīgo smadzeņu "valsts" izvēle un atbildība.
Normāla, sociāli atbildīga valsts neizvēlas taml. apkaunojošas problēmas.

Atbildēt

Varēja jau ielikt kādu čokolādi un gardumiņu

03.04.2019. 01:28

Es tādas *drazas* par naudu pērku. Varbūt rapšu eļļu nē un konservus arī ne, jo tie tiešām nav ēdami. Ja piena pulveri kāds dotu par velti labprāt paņemtu un putras arī. Tikai ar tādu paku gan mēnesi nevar izvilkt. Ēst gribas katru dienu. Tie, kuri te bļauj, lai trūcīgais iet strādāt, savus ebaļņikus valsts iestādēs uzēstos lai aizver. Nezinu, kādu darbu var veikt pastrēbis auzu putru. 3x dienā, 30x mēnesī.
Pastāstiet, cik mums valstī ir gmi un iedodiet biedram kariņam, lai ar to izdzīvo mēnesi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...