Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolotājs

03.05.2022. 18:39

»

Skolnieciņš

Хвала Богам! У рашистов праздник отменили


Ne tik strauji, puķinu tūlīt atcels.

Atbildēt

Skolnieciņš

03.05.2022. 13:36

Хвала Богам! У рашистов праздник отменили! 🤗🇱🇻🇺🇦☮️

Atbildēt

Nu

30.04.2022. 21:41

»

Patiesais

Ir jāskatās patiesībai acīs. Diemžēl Krievijas militārisi ļoti stabili iznīcina ukraiņu karaspēku- visos punktos. No ukraiņiem ir palikusi tikai muldēšana nevis pareiza un taktiska pretdarbība. Frontes kā tādas vispār nav, tikai garnizōni, kuri savstarpeji viens otram nepalīdz. Ukraiņi diemžēl jau ...


taču to jau rašisti stāsta trešo mēnesi.Visiem taču skaidrs,ka līdz 9.maijam tiks grūzta krievu armijnieku lielgabalu gaļas masa bezjēgā, bez skaita un bez žēlastības,ka tik panākt savu.Tas nekas,ka Pirra uzvara un nogalinājuši savus cilvēkus bez kādas taktikas izmantošana,tikai gaļu pret lodēm un raķetēm.

Atbildēt

klucis

30.04.2022. 03:10

»

nu nu

Pastāsti vēl par "īpašo kartonu" krievu bruņuvestēs un superkoka taburetēm, kas ģenerāļu notirgoto alumīnija sēdekļu vietā tankos


Viens majors jau pirms iebrukuma izdarīja pašnāvību jo posei tanku bija noskrūvēti motori

Atbildēt

Atis Priedītis

29.04.2022. 18:15

Dieva balss ir godīgu cilvēku sirdsapziņas balss

Fragments no topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

- Uz Zemes valdošais bija uzskats, ka Dieva sūtņu jeb praviešu laiks ir sena pagātne un cilvēkiem atliek tikai sekot Svētajos rakstos paustajām iedejām. Kā šo situāciju raksturotu tu?
- Patiesībā bija milzīga pretruna starp rakstos pausto ideju, ka viss jau ir bijis un tūlīt, tūlīt būs Pasaules gals. Zinātniskā doma savukārt uzskatīja, ka nekas tāds nenotiks jo Zeme itin mierīgi vēl var pastāvēt vairākus miljonu gadu.
- Kāds bija tavs uzskats?
- Manuprāt, nekas neliecināja, ka viss jau ir noticis. Ik pa brīdim kāds cilvēks piedzīvoja Atklāsmi un bija pārliecināts, ka tā tiešām ir Dieva balss.
- Kas ar šiem cilvēkiem notika pēc tam?
- Parasti viņi tika ievietoti psihiatriskajās slimnīcās un padarīti par "dārzeņiem". Tie, kuri prata savas idejas pasniegt pietiekami gudri, visbiežāk kļuva par kādas jaunas reliģiskās kustības līderiem un izvairījās no psihiatru uzmanības.
- Un tomēr, kāpēc šie cilvēki netika uzklausīti un viņu idejas kļuva zināmas tikai ļoti šauram cilvēku lokam?
- Reliģija uz Zemes bija ļoti nopietns spēks un bija izveidojušās dažas masveidīgas reliģiskās kustības, kuras valdīja pār ļoti liela skaita cilvēku prātiem. Katra jaunā ideja bija bīstama ar to, ka piedāvāja cilvēkiem šaubas - vai tiešām viss ir tā kā to pauž pasaules lielās reliģijas. Un tas bija ļoti bīstami, jo liela daļa cilvēku šādā situācija sāka justies ļoti nedroši un apdraudēti.
- Tev bija nojautas, kāds būs Zemes reliģisko kustību tālākais ceļš?
- Jā, man bija šādas nojautas, bet es tās nepubliskoju. Publiskoju tikai pašu galveno domu.
- Un kāda tā bija?
- Manuprāt, uz Zemes ir jārodas Jaunai filozofiskai mācībai vai pat Jaunai reliģijai, kuras pati galvenā atziņa būtu, ka "jebkura cilvēka dzīvība ir svēta un neaizskarama". Pēdējais lielais karš apliecināja, ka neviena no pastāvošajām reliģijām šīs atziņas ievērošanu nodrošināt nespēj.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

nu nu

29.04.2022. 18:00

»

Zinātne

Tā ir patiesība! Kādreiz, XX gs., raķešu smailēs lika īpaši apstrādātu finieri, kas var uzturēt ļoti augstu temperatūru


Pastāsti vēl par "īpašo kartonu" krievu bruņuvestēs un superkoka taburetēm, kas ģenerāļu notirgoto alumīnija sēdekļu vietā tankos!

Atbildēt

mēslam

29.04.2022. 17:56

»

ASV protektorāts Latvija

Kad Krievija lietos kodolierošus, ir skaidri zināms. Ir pat publicēta attiecīga Krievijas doktrīna. Kamēr rietumi paŗāk paši nelīdīs Ukrainā karot un neuzbruks Krievijas teritorijai, tikmēr nelietos. Ir dzirdēti idioti, kas kūda izmantot brīdi un ubrukt Kaļiņigradai. Tas monetā būs signāls kodolieroču...


Visi krievi tiks izbeigti, bet par pēdējiem sagūstītiem vai nogalinātiem maksās miljonus. Rēķinies ar to, ka ja tev izdosies ilgi slēpties, tava nāve būs nesalīdzināmi baisāka, kā to krievu necilvēku, kas pirmie klausīsies Kabzdonu!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.04.2022. 15:28

»

ex-pulkvedis

Domāju, ka kodolieročus Krievija lietos- ja tiks iebrukts tās teritorijā no Polijas vai Baltijas. Ne viasi laba ziņa mums! Sākumā taktiskos pret kara bāzēm, varbūt pret Varšavu. Jo citādi tā nespēs atvairīt iebrukumu. Bet Ukrainas karā Krievija vienkārši onanē. Neredzu tam cita izskaidrojuma kā to, ...


Kad Krievija lietos kodolierošus, ir skaidri zināms. Ir pat publicēta attiecīga Krievijas doktrīna. Kamēr rietumi paŗāk paši nelīdīs Ukrainā karot un neuzbruks Krievijas teritorijai, tikmēr nelietos. Ir dzirdēti idioti, kas kūda izmantot brīdi un ubrukt Kaļiņigradai. Tas monetā būs signāls kodolieroču pielietošanai. Par to, ka kodolietroči Krievijai ir un tie darbojas, šaubām nekādām būt nevajadzētu. Putins nav tas, kas pabaidīsies nospiest kodolieroču pogu. Putins ir tieši tas, kas to nospiedīs bez rokas trīcēšanas un bez liekas šaubīšanās.

Atbildēt

Zinātne

29.04.2022. 13:16

»

Matrass

moskovijas žurku nositīs savējie, bet raķetes ir no finiera, tā pat , kā slavenie tanki armata, kuri nobeidzās, netiekot atpakaļ uz savām garāžām


Tā ir patiesība! Kādreiz, XX gs., raķešu smailēs lika īpaši apstrādātu finieri, kas var uzturēt ļoti augstu temperatūru.

Atbildēt

ex-pulkvedis

29.04.2022. 13:10

Domāju, ka kodolieročus Krievija lietos- ja tiks iebrukts tās teritorijā no Polijas vai Baltijas. Ne viasi laba ziņa mums! Sākumā taktiskos pret kara bāzēm, varbūt pret Varšavu. Jo citādi tā nespēs atvairīt iebrukumu. Bet Ukrainas karā Krievija vienkārši onanē. Neredzu tam cita izskaidrojuma kā to, ka liela teikšana Kremlī ir oligarhiem, kuru bizness ir Ukrainā un Rietumos.

Atbildēt

Jukums

29.04.2022. 12:49

»

bnf

Aplausi autoram


Piebildīšu, ka man patīk tā putina bilde - ļoti precīzi, visu cieņu autoram!

Atbildēt

Jukums

29.04.2022. 12:47

»

bnf

Aplausi autoram


Esmu pārliecināts par kādiem 80%, ka maniaks putins dos pavēli izmantot atomieročus. Neesmu gan pārliecināts, ka šādu viņa pavēli izpildītu.
Ceru, ka NATO izlūkdienesti seko, kas notiek ar Krievijas kodolspēkiem. Un, nepieciešamības gadījumā, tiks dots apsteidzošs trieciens. Tas ir pilnīgi attaisnojami.
Katrā gadījumā, pasaulei ir jādara viss, lai palīdzētu Ukrainai padzīt krievu okupantus no visas savas zemes, ieskaitot Krimu. Nekādas piekāpšanās fašistiskajai Krievijai būt nevar. Ja piekāpsimies - sekos nākamās prasības, nākamie draudi un nākamais karš. Ar Krievijas nedabīgajām tieksmēm ir jātiek galā mūsu paaudzei un tas jādara pēc iespējas ātrāk!

Atbildēt

Suņu sēne

28.04.2022. 22:46

»

he, he

Jā, tas vecais Baidens vairs nesaprot, kas notiek apkārt, nesaprot, ko pats dara, un nesaprot, ko pats runā. Laiks atņem viņam kodolkoferīti, citādi būs sūdi


Amerikāņu bumba velk 2km dziļumā, ķīniešu tikai 600m, noskaidro pie sava komandiera cik dziļi tavs sūda cars bedrē slēpjas.

Atbildēt

Kapitulācija?

28.04.2022. 21:30

»

Kapitulācija?

Ir trīs kara scenāriji


Līdz 2024. gadam . Visticamāk. Cionista Putina, viltvārža, udmurta, plāns kopā ar ASV specdienestiem novājināt Krievijas armiju.

Atbildēt

Kapitulācija?

28.04.2022. 21:29

»

jaajaa

...kāpēc tās raķetes pārskaitītas ?...ja es saprotu pareizi, tad taktiskās mazās bumbas šauj vienkārši ar 155 mm haubici...un ļoti, ļoti ceru, ka iztiks bez kodolieročiem...krievi ir piespiesti pie sienas...ukraiņi jau ir uzvarējuši, vienīgi jāsaprot, ka nekāda kapitulācijas parakstīšana nenotiks......


Ir trīs kara scenāriji.

Līdz 9. maiham, kas maz ticams.

Līdz septembrim. Arī maz ticams.

Līdz 2014. gadam . Visticamāk. Cionista Putina, viltvārža, udmurta, plāns kopā ar ASV specdienestiem novājināt Krievijas armiju.

Atbildēt

Vērotājs

28.04.2022. 19:54

»

nuclear assault

Teoretizeet visi prot. Pagaidiisim 9.maiju. Man taadas nelabas aizdomas


Tā nav teoretizēšana , bet fakti. Rietumi pieteikuši Putina bandai totālu karu. Kremļa punduris bļaustījās , ka Ukrainā karo ar visu NATO. Nu tad beidzot dabūja ko gribēja.

Atbildēt

nuclear assault

28.04.2022. 19:40

Teoretizeet visi prot. Pagaidiisim 9.maiju. Man taadas nelabas aizdomas....

Atbildēt

he, he

28.04.2022. 19:32

»

Sūņu sēne

Ķīna Putinu skaidri un gaiši skaidri saprotamā krievu valodā informēja putinu par sekām ja plānprātīgais Alcheimers sāks trīcēt atomkoferīša virzienā


Jā, tas vecais Baidens vairs nesaprot, kas notiek apkārt, nesaprot, ko pats dara, un nesaprot, ko pats runā. Laiks atņem viņam kodolkoferīti, citādi būs sūdi.
https://www.youtube.com/watch?v eKhV0oHbmOk

Atbildēt

pisecs lēnām tuvojas

28.04.2022. 18:59

https://www.kavkazcenter.com/russ/content/2022/04/28/120665/totalnaya-vojna--putinskij-rezhim-budet-unichtozhen-a-rossiya-pereformatirovana.shtml

Atbildēt

Ivars

28.04.2022. 18:45

»

Sarmats

Raķete ar 10 planējošiem hiperskaņas blokiem. Katra bloka jauda 73x lielāka, kā amerikāņu uz Hirosimu nomestās atombumbas jauda...


Kalvītis noteikti atvēris, tik Kankariņš jau neļauj iepirkt jo savādi būs jāizbeidz visa kovidafēra.

Atbildēt

jaajaa

28.04.2022. 18:33

...kāpēc tās raķetes pārskaitītas ?...ja es saprotu pareizi, tad taktiskās mazās bumbas šauj vienkārši ar 155 mm haubici...un ļoti, ļoti ceru, ka iztiks bez kodolieročiem...krievi ir piespiesti pie sienas...ukraiņi jau ir uzvarējuši, vienīgi jāsaprot, ka nekāda kapitulācijas parakstīšana nenotiks...tās uz laiku okupētās teritorijas atsitīs, tas ir tikai laika jautājums, nedrīkst tagad ukraiņi gāzties iekšā Krievijā, mierīgi un vēsu prātu jārīkojas...

Atbildēt

Ivars

28.04.2022. 18:23

»

Jukums

Ļaunuma impērija Krievija ir sabrukuma priekšā un zaudē arī karu Ukrainā


Tu droši vien gribēji teikt pēc maniem vārdiem , ļaunuma impērija ASV.

Atbildēt

ltv panorāma

28.04.2022. 17:29

Pat es zinu, ka Ukraina zaudē.Bet seju zaudēt nevar. Tāpēc jādzen feiki.Ex serzants ir becerīgs plānprātiņš, kas karu acīs nav redzējis.Ja būtu, tad saprastu, ka Rietumu palīdzība šobrīd nonāk Āfrikā vai pašu teraboronas diletantu rokās.Jūlijā karš beigsies Ļvovā.

Atbildēt

Zem Expo-22 aizsega

28.04.2022. 16:56

»

...

Ne par to cepaties. Vācu molekulārbiologa intervija par laboratorijām Ukrainā, saistību ar Krieviju, eigēniku un jauno pasaules kārtību


jau noticis pirmais pasaules valdības sammits. Internetā angļu val. viss sīki aprakstīts. Bet kuru bauru un goju tas bez desas un LTV Panorāmas interesē?

Atbildēt

...

28.04.2022. 16:20

Ne par to cepaties. Vācu molekulārbiologa intervija par laboratorijām Ukrainā, saistību ar Krieviju, eigēniku un jauno pasaules kārtību
yotube.com/watch?v 9KEv4wl4EeY

Atbildēt

Jukums

28.04.2022. 16:02

»

Mjā

lai pēc iespējas ātrāk krievu okupanti izvācas no Ukrainas, tajā skaitā arī no Krimas


Ja vērtē piemēram, pēc aptauju datiem, tad pašu niknāko krievu okupantu atbalstītāju īpatsvars, Latvijā sasniedz ap 10%. Redzot Krievijas neizbēgamo zaudējumu viņu niknums izpaužas arvien uzskatāmāk. Kā, piemēram, gadījumā ar to taksistu. Tad dod iespēju viņus ātrāk izķert. Drošības dienestiem te nu tiešām ir plašs darba lauks.

Atbildēt

Mjā

28.04.2022. 14:26

»

Jukums

Ļaunuma impērija Krievija ir sabrukuma priekšā un zaudē arī karu Ukrainā


lai pēc iespējas ātrāk krievu okupanti izvācas no Ukrainas, tajā skaitā arī no Krimas.
Latviju aizmirsi, jāizvācas arī Latvijas.

Atbildēt

Pretkara operācija

28.04.2022. 14:24

»

Jukums

Ļaunuma impērija Krievija ir sabrukuma priekšā un zaudē arī karu Ukrainā


Pavicini karodziņu ,lai krievi ātrāk
izvācās ,domas un teksti galīgi jukušas .

Atbildēt

he, he

28.04.2022. 14:22

»

šarikovam šarikova 'loģika'

slikti, ka diplomi sadoti debiliem...Vēl turpinās dalīt diplomus


un tev neiedeva? Vai tiešām tik stulbs, ka tev nevienu neiedeva?

Atbildēt

šarikovam šarikova 'loģika'

28.04.2022. 13:36

»

he, he

Ja jau rietumi nebaidās no kodolkara, tad kāpēc Ukrainai nepiegādā kodolbumbas un kaut vai ieroču plutoniju būtu iedevuši? Zeļenskis ar Avakovu un Arsitoviču to tūlīt liks lietā. he, he


slikti, ka diplomi sadoti debiliem...Vēl turpinās dalīt diplomus???????????????????????????????????

Atbildēt

he, he

28.04.2022. 13:27

Ja jau rietumi nebaidās no kodolkara, tad kāpēc Ukrainai nepiegādā kodolbumbas un kaut vai ieroču plutoniju būtu iedevuši? Zeļenskis ar Avakovu un Arsitoviču to tūlīt liks lietā. he, he

Atbildēt

Runājošs un rakstošs primāts. smirdīgā krievu kazarmā taisītis deģenerāts!

28.04.2022. 13:07

Krievijai kirdik! Slava Ukrainai!

Atbildēt

Patiesais

28.04.2022. 13:00

Ir jāskatās patiesībai acīs. Diemžēl Krievijas militārisi ļoti stabili iznīcina ukraiņu karaspēku- visos punktos. No ukraiņiem ir palikusi tikai muldēšana nevis pareiza un taktiska pretdarbība. Frontes kā tādas vispār nav, tikai garnizōni, kuri savstarpeji viens otram nepalīdz. Ukraiņi diemžēl jau zaudē karu. Bet Rietumi nepalīdz, pat brīvprātīgo masveidā nav, bet tie kuri bija, ir sagūstīti.

Atbildēt

Rīkojums no PionierPils

28.04.2022. 12:13

»

Rīkojums no Baltā nama

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies,Tev, Zeļenski, vēl zaldātu daudz un $-i ripo


Es būšu tas Lāčplēsis un fon Kūciņa - mana Spīdola!

Atbildēt

YURA DASHEVSKY UN PRPOF. ZNAMENSKISI

28.04.2022. 11:58

SUPER VĒSTURE!!! KAS RADĪJA SEKSUĀLO REVOLŪCIJU!!! TEICU, DEVIĒTIE KOMUNISTI!!! jo taču redzat, kas tur darbojas, vienu bļāvas, ne jau uzņēmēji....you tube

Atbildēt

Žēl ukraiņu

28.04.2022. 11:32

...vienkāršās tautas. Bet ceru, ka deep state sorosītu ielikteņi dabūs pa dirsu.
Un nebūs nekādu pidarmūļu propogandas, švancinācijas, cenzūras, zaļā genocīda un fondu izsaimniekošanas.

Atbildēt

Žulis

28.04.2022. 11:29

Galvenais nepieņemt vēlamo par esošo.

Atbildēt

LEVIC EGILS

28.04.2022. 11:25

Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

To visu bija smagi redzēt. Lai liecinātu, es sīki izpētīju nogalinātos dažādās pozās un dažādās vietās. Dažāda vecuma un dažāda dzimuma. Es, Valsts prezidents Egils Levic, atzīstu, ka Krievijas karaspēks Ukrainā darbojas ar īpašu nežēlību. Es nevaru izlikties to neredzam!

Šo visu, ko minēšu, es jau izplatīja masmēdiju kanālos aģentūrai LĒTA 14. aprīlī 2022. gadā.

Krievijas karaspēks darbojas ar īpašu nežēlību, lai cik vien ātri un steidzami likvidētu Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, izmantojot konfliktu, līdzīgi, kā savulaik Latvijā tika likvidēts ebreju tautas cilvēkkapitāls. Šodien ar šīm liecībām var iepazīties ikviens Ebreju memoriālā Biķerniekos. Ansambļa centrā kā atgādinājums atrodas melna granīta kubs – simbolisks altāris, kura malās izkalti vārdi no Ījaba grāmatas: "Zeme, manas asinis neapsedz un manu kliedzienu neapslēp!"

Baltijas valstu un Polijas prezidentu vizītē Ukrainā biju pirmais starp valsts galvu apmeklējumiem Ukrainā kopš “Krievijas militārās operācijas” sākuma. Galvas apmeklēja Borodjanku un citas vietas, kur varēja aplūkot KF karadarbības pēdu nospiedumus.

Tur bija nodedzināti dzīvojamo namu rajoni, izpostītas mājas, mīnēti ceļi un atsevišķas ēkas, lai cilvēki, kas mēģinātu glābt Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, kas tur atrodas, tiktu ievainoti vai pat ietu bojā.

Patiešām, to visu bija smagi noskatīties - Krievu armija netiek uz priekšu, jo ukraiņi varonīgi pretojas, tādēļ krievu armija pāriet uz terora taktiku pret civiliedzīvotāju cilvēkkapitālu, es teiktu “civilcilvēkkapitālu”.

Ievērojām arī ukraiņu armijas sagrautos un iznīcinātos krievu tankus un citu bruņutehniku. Tas nozīmē, ka ukraiņu armija tomēr ir spējīga atvairīt krievu karaspēka uzbrukumus.

Krievijai, kā klīstot baumas, kaut kā tomēr nav veicies ar sākotnējā plāna izpildi – dažās dienās ieņemt Kijivu.

Tiekoties ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, Baltijas valstu un Polijas galvas pārrunāja vairākus jautājumus, cik novēroju. Viens no galvenajiem bija ieroči kājiniekiem, kas Ukrainai ir vajadzīgi jau tagad, lai samazinātu cilvēkkapitāla likvidācijas aptveri.

Es jau norādīju, ka, manuprāt, ukraiņu tauta tomēr esot kaut kā motivēta, saliedēta tieši savas valsts un Eiropas un Rietumu aizsardzībai.

Ukrainai ir vajadzīgi ne tikai viegli, bet arī smagi ieroči. Gribu pieminēt, ka proporcionāli Baltijas valstis un Polija sniedz ievērojamu militāro palīdzību Ukrainai ar tiem “gudrajiem prettanku ieročiem”, ko sniedzam no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kuru termiņi beidzas jau rīt, ņemot vērā, cik liela valsts mēs esam un kāda ir mūsu militārā spēja, šos ieročus ukraiņi iznīcinās, tikko tos piegādās.

Prettanku “gudrajiem ieročiem”, kuriem beidzas termiņš, iet bojā īpaši akumulatori un tie nav te uz vietas nomaināmi, tāpēc ieroči jāsūta atpakaļ uz izgatavotājrūpnīcu atjaunošanai, kas ir laikietilpīga ķēpa un finansiāls apgrūtinājums.

Šā vai tā, bet Ukrainas prezidents pateicās arī par Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas sniegto atbalstu Ukrainas militāro spēju stiprināšanā.

Zelenskis arī enerģiski pateicās tiem astoņu valstu prezidentiem, kas februāra beigās kopīgā deklarācijā aicināja ES piešķirt Ukrainai tūlītēju vai drīzu kandidātvalsts statusu.

Paredzēts, ka ES Ukrainas iesniegumu izskatīs “steidzamības kārtā”, lai gan šāda izskatīšana prasa vairākus gadus. Manuprāt, ļoti iespējams, ka atbilde būs zināma “jau rīt”. Līdzīgi, kā ziniet, bija Turcijas sakarā. Tas dotu iepēju ES iesaistīties Ukrainas nopostīto infrastruktūru celtniecībā arī ar Baltijas valstu “celtnieku triecienbrigādēm” un Latvijas brīvprātīgajiem sapieriem Ukrainas mīnu laukos.

Es ciešā un personīgā kontaktā darīju savu, kas man vislabāk padodas, apspriedos par darījumiem - mēs ar Zelenska kungu pārrunājām jautājumu par Ukrainas “lieko graudu” eksportu, neskatoties uz to, ka ukraiņu aplenktajās pilsētās plosās bads un infekcijas, trūkst dzeramā ūdens un cilvēki salst un iet bojā.

Man jāuzsver, ka Ukraina ir viens no lielākajiem graudu eksportētājiem pasaulē un tas ir pluss šai vizītei un sarunām - no Ukrainas eksportētās labības ir atkarīgi eksportētāju darījumu partneru bizness un ienākumi.

Es jau aktīvi sazinājos ar Latvijas MK valdības vadītāju, viņa ekselenci Krišjāni Kankaru - Vanckaru par šo jautājumu, kā mēs to varam pēc iespējas ātrāk risināt, apsteidzot konkurentus, lai eksporta plūsma, kas nav iespējama caur Odesas ostu, ietu pa dzelzceļu cauri mūsu darījumu partneriem uz “savu pašrisku”, ņemot vērā sankciju plašo mērogu.

Tikšanās laikā galvas pārrunāja arī Ukrainas attiecības ar Krieviju. Manā ieskatā ir pilnīgi skaidrs, ka Krievija nolēmusi dabā pāriet no teorijas uz praksi un īstenot kara noziegumus, metot izaicinājumu globālajai tiesību sistēmai.

Es ukraiņiem norādīju, ka ir ierosināti divi procesi. Starptautiskā krimināltiesa, kas atrodas Hāgā, sākusi izmeklēšanu. Krimināltiesas prokurors ir ieradies Ukrainā, lai izmeklētu Krievijas kara noziegumus, kā jau Latvijas presei minējis eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

Otrs process ir diemžēl “izteikti cionistisks”. Tas ierosināts Starptautiskajā tiesā ANO, jo Krievijai esot aizdomas pašas Ukrainas īstenotā genocīdā, kas pats par sevi (das Ding an sich ) jau ir starptautisko tiesību pārkāpums.

Ar Zelenska kungu pārrunājām ne gluži manu vien ideju par to, ka varētu izveidot “īpašu starptautisku tribunālu”, kura “tiesību priekšmets” būtu Krievijas agresīvais karš pret Ukrainu, lai arī iztrūkst “Krievijas kara pieteikuma satura Ukrainai”.

Lai šādu ideju īstenotu dabā, nepietiekot tikai ar labu valstsgribu vien, bet ir nepieciešam “labi gali” starptautisko tiesību īstenotāju aprindās - pietiekami liels valstu skaits, kas varētu apņemties dibināt šādu tribunālu. Un tas nevar būt tāds, “visiem zināmais nekāds LRTT” ar “zināmo cilvēktiesību aizstāvju vadoni no Minsteres” vienpersonīgi. Ja runājam par tribunāliem, var pieminēt arī tribunālu Dienvidslāvijas konfliktā. Es ar lielām cerībām skatos tajā virzienā.

https://www.la.lv/to-visu-bija-smagi-redzet-levits-atzist-ka-krievijas-karaspeks-darbojas-ar-ipasu-nezelibu


Ibars Ijabs Mujabels
https://m.pietiek.com/raksti/sociopats_respekte_speku_un_tikai_speku,_citas_valodas_vins_nesaprot/komentari

Krišjānis Kankars- Vanckars

https://pietiek.com/raksti/musu_vara_briestoso_situaciju_izmanto_nevis_rupes_par_latvijas_sabiedribu,_bet,_lai_pagutu_sashemot_sev_izdevigas_aferas/

Atbildēt

Krievijas bidlas

28.04.2022. 11:23

»

Fakts

Normāli cilvēki jau sen saprot, ka krievija ir šizoīdu elementu varā. Pakļauties šo šizofrēniķu šantāžai nozīmē zemu krist. Tad jau labāk lai tiešām šī grēku pasaule tiek noslaucīta no zemes virsas - izkurtējušā homo it kā sapiens pasaule to pati ir nopelnījusi. Turpināt dzīvot, klanoties slimiem radījumiem...


prot tikai zagt, laupīt, izvarot un nestrādāt. Bet ekspropriēt un pakļauties žīdu varai “lētticīgiem idiotiem vērstos sapņos par gaišo nākotni”

SSSR teritoorija bija komunistu, bet vēlāk cionistu idoloģijas apsēsta no 80. gadiem, kamēr to sabrucināja - ar uzvaru 3.PK - aukstajā karā.

SSSR bijusīt teritorijas ir cionisma ideoloģijas saēsta kā vecs kožu saēsts sarkanarmieša “mundieris” ar sarkanu zvaigzni pierē

Bet Kremļa bunkura žurka ir viltvārdis udmurts cionisma hasidu rokaspuisis. Cionistu meli lētticīgajiem, arī latviešiem, ir fantastiski!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...