Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TT> Šlitkem

03.03.2020. 01:11

»

Normunds Šlitke

Kā bija, tā bija. Nevēlos komentēt tā laika rīcību un lēmumus. Arī analizēt, piemēram, propogandas apmulsināto vācu kareivju rīcību, aizturot un tādējàdi nolemjot nāvei ēbrejus, tostarp, sievietes un bērnus. Jā, tas bija noziedzīgs režīms, ko ne visi tolaik saprata, tāpēc ne visi ir noziedznieki un ...


Es neattaisnoju tā laika likumus, bet konkrētajā apspriežamajā jautājumā tā laika likums nebija amorāls un spriedums arī ne. Paskat, mūsdienās VID vēl ne tā dzenā pat par ogu un sēņu tirgošanu,mantu arī konfiscē un vēl skaitītāju ar procenteim ieslēdz! Neesi pamanījis?! Salīdzinot ar tiem laikiem, šodienas VID rīcība un tiesu spriedumi ir krietni amorālāki. Vāciešus un ebrejus tu te vispār bez pamata piepini klāt.

Atbildēt

dzelteni smirdīgā lapsa

02.03.2020. 14:15

atkal aptaisījusies pa šķidro kā parasti

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

02.03.2020. 12:57

»

!

Un tas notika perestroikas laika !kam tas padla vonzovics gribeja izkalpoties ? gorbunovam vai juhansonam


"Kleitu nomas lietā" tiesa lemj, ka ar savu apģērbu drīkst rīkoties pēc paša ieskatiem.

LETA, 2020. gada 2. marts 11:58

Tiesa pagājušajā nedēļā apmierināja Ģenerālprokuratūras prokurora protestu par Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu administratīvā pārkāpuma lietā, ar kuru sievietei bija uzlikts sods.

Tiesas kolēģija piekrita prokurora protestā minētajiem argumentiem, norādot, ka no likuma "Par preču zīmēm un ģeogrāfiskās izcelsmes norādēm" izriet, ka preču zīmes "Coo Culte" īpašniecei tiesības attiecībā uz jebkuru pārdoto oriģinālo kleitu izbeidzas ar kleitas pārdošanas brīdi.

Savukārt autoram tiesības izplatīt darbu izbeidzas ar brīdi, kad darbs pirmo reizi ticis pārdots vai citādi atsavināts Eiropas Savienībā, ja to izdarījis pats autors vai ja tas izdarīts ar viņa piekrišanu.

Konkrētajā gadījumā, kad visas kleitas ar preču zīmi "Coo Culte" ir oriģinālas un likumīgi iegādātas, personai, kā likumīgai kleitu īpašniecei, ir tiesības ar tām rīkoties pēc saviem ieskatiem, viņas darbībās nav konstatējams administratīvā pārkāpuma sastāvs.

Jau vēstīts, ka pirmās instances tiesa piesprieda 300 eiro lielu naudas sodu kādai sievietei, kura nelikumīgi izmantojusi Latvijā radīto zīmolu "Coo Culte", iznomājot šī zīmola kleitas, lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Notikušais izraisīja plašu sabiedrības reakciju.

Spriedumā skaidrots, ka pārbaude pie sievietes, kura reģistrējusies kā pašnodarbinātā persona, notikusi šī gada maijā. Konstatēts, ka kleitas ar preču zīmi "Coo Culte" tiek iznomātas par naudu, nesaņemot autortiesību īpašnieka atļauju.

Tiesas sēdē sieviete savu vainu pārkāpuma izdarīšanā neatzina, paskaidrojot, ka ir invalīde, gribējusi nopelnīt, uzsākt privāto biznesu. Viņa tiesai skaidroja, ka izdomājusi iznomāt meitu kleitas, kā arī iegādājusies kleitas no kaimiņiem un paziņām, darbojusies kā pašnodarbinātā persona. Sieviete gan nenoliedza, ka ir zinājusi par "Coo Culte" preču zīmi.

Spriedumā norādīts, ka sievietei izņemtas 16 kleitas, divas apakškleitas un viena josta - visas ar "Coo Culte" zīmolu.

Zīmola pārstāvis tiesai bija pieteicis zaudējumu 3075 eiro apmērā, taču tiesa secināja, ka zaudējuma atlīdzība nav nosakāma, bet norādīja, ka uzņēmums var mēģināt zaudējumus piedzīt civiltiesiskā kārtībā.

Tāpat tiesa nolēma, ka izņemtās kleitas tiks konfiscētas un sievietei tiks piemērots 300 eiro liels naudas sods.

Zīmols "Coo Culte" pieder SIA "Lingerie Baltic". Uzņēmums 2018. gadā strādājis ar 548 908 eiro lielu apgrozījumu un 66 859 eiro lielu peļņu. Ar zīmolu "Coo Culte" tie pārdoti dažādi sieviešu apģērbi. Uzņēmuma īpašniece ir Ilona Giberte.

Atbildēt

eu!

02.03.2020. 07:42

»

!

Un tas notika perestroikas laika !kam tas padla vonzovics gribeja izkalpoties ? gorbunovam vai juhansonam


perestroika sākās ar cīņu pret ''bezstrādes ienākumiem''....tu jauna meita un neatceries...

Atbildēt

nu gnu

02.03.2020. 07:40

pretīgi....bet konsekvence prasa atzīt ka vismaz puse latvju vālēja līdzīgi...

Atbildēt

acs

02.03.2020. 06:46

Vai vēl otra acs nav izsista........

Atbildēt

cara laika ohranka

02.03.2020. 02:16

»

lasitāja

Briesmonis, un tāds aizstāv valsts intereses


glumakie cara laika ohrankas gorodovoji ari pargaja bolseviku 1917 gada apversuma organizetaju puse !ta ka tas nav nekas jauns.

Atbildēt

!

02.03.2020. 02:13

Un tas notika perestroikas laika !kam tas padla vonzovics gribeja izkalpoties ? gorbunovam vai juhansonam ?

Atbildēt

lasitāja

01.03.2020. 23:02

Briesmonis, un tāds aizstāv valsts intereses?

Atbildēt

Zinātājs

01.03.2020. 21:58

Mērglis gan pēc rīcības, gan izskata.

Atbildēt

lapsa nemāk lasīt?

01.03.2020. 19:49

Andris Kolbergs, kriminālromāns "Cilvēks, kas skrēja pāri ielai."

Atbildēt

tu saki

01.03.2020. 19:42

»

Normunds Šlitke

PSRS krimināli sodāma bija pederastija. Šobrīd sodāma ir pedofīlija. Tam nav gandrīz nekā kopēja. Pirmais ir totalitāras valsts iejaukšanās cilvēka privātajā dzīvē, otrs - noziegums jebkurā civilizētā sabiedrībā...


Narkotiku lietošana ir privātā dzīve vai nav? Pedofilija noziegums jebkurā civilizētā sabiedrībā? Kas ir civilizēta sabiedrība un kurš noteicis konkrēto vecumu, kad pedofilija kļūst par normālām attiecībām. Kāpēc miruša cilvēka pensijas izņemšana ir krāpšana, ja tagad mirušā dzīvesbiedrs var to saņemt pilnīgi likumīgi? Zagšana sodāma. Pārliecināts, ka notiesātie visas izejvielas iegādājās oficiāli? Robežas ir robežas un ja tās visiem ir vienādas, tad nav nekādu problēmu.

Atbildēt

Normunds Šlitke

01.03.2020. 19:22

»

As

Šitais toč ir smieklīgi.Iedomājos kas notiktu šodien ar cilvi ,kas šūtu mēteļus un nemaksātu nodokļus,bija te stāsts par vīriņu kurš mammas pensiju pēc viņas nāves bij atļāvies paņemt


PSRS krimināli sodāma bija pederastija. Šobrīd sodāma ir pedofīlija. Tam nav gandrīz nekā kopēja. Pirmais ir totalitāras valsts iejaukšanās cilvēka privātajā dzīvē, otrs - noziegums jebkurā civilizētā sabiedrībā.
Ir amorāli salīdzināt nesalīdzināmo, lai attaisnotu totalitārismu un cilvēktiesību pārkāpumus.

Miruša cilvēka pensijas piesavināšanās ir krāpšana, nevis nodokļu nemaksāšana. Zagšana un krāpšana ir sodāmas jebkurā kopienā, neatkarīgi no politiskās iekārtas vai valstiskuma formas.

Attiecībā uz nelegālu rūpalu ir saprātīgas robežas, atkarībā no rūpala apmēra un veida.
PSRS šīs robežas bija klaji noziedzīgi zemas. Un jebkurš attaisnojums jeb ieruna, ka arī šobrīd pastāv saimnieciskas darbības ierobežojumi, piemēram, uzņēmējdarbībā vai skaidras naudas darījumos, ir klaja demagoģija un kazuistika.

Atbildēt

As

01.03.2020. 18:44

Šitais toč ir smieklīgi.Iedomājos kas notiktu šodien ar cilvi ,kas šūtu mēteļus un nemaksātu nodokļus,bija te stāsts par vīriņu kurš mammas pensiju pēc viņas nāves bij atļāvies paņemt.......

Atbildēt

Nu tagad

01.03.2020. 17:45

Mûsdienās tas skaitītos nedeklarēta nodarbinātība. Ja “ uzraujies” uz kādu inspekciju, joki mazi...

Atbildēt

Žulis

01.03.2020. 17:33

aizveries, stulbā biogaļa ar nosaukumu sīkpirdāns! Ir jābūt smagi garīgi slimam, lai lasītu un iedziļinātos šī nicināmā čekas ziņotāja un padomju okupantu pakalpiņa rietumfašistu propagandas nozombētā militārā šizofrēniķa murgos. Uldi, aizej nosities pret poda malu. kritiski dinamiski progresējoša maniakālā šizofrēnija uz vispārējas mentālas distrofijas sindroma fona. . pusjaunas daiļavas bez intelektuālā potenciāla un profesionālās pašcieņas minimālām pazīmēm.
- Tieši tā, un vēl ar iegūtu pseido izglītību un milzīgām ambīcijām uz materiālo labklājību. Vai var uzzināt kaut ko vairāk par integrēšanu?Līdz šim varēja integrēt ezi ar čūsku,sanāca dzeloņdrāts.Ka var integrēt cilvēkus,mentalitātes? Atšķirībā no iepriekšējiem šis autora ir krietni īsāks, tālab teorētiski izlasāms. Taču manām baura smadzenēm vienalga pārāk sapinķerēts. Pat to, ka NDT melš kā no pārpilnības raga, it kā nevienam nav noslēpums. Taču autors nekādi nepauž attieksmi pret skolu reformu - ievērot mums ES rekomendācijas valodas saistībā vai uzlikt tām mīksto. Vai “latviskošanu” jāveic kaut kādiem gudriem, kautriem, izglītotiem neetnopolitiskiem korifejiem vai tā vispār ir kaitīga? nedodiefs atrasties teritorijā no kurienes izdzīti visi cilvēki, atstājot to garīgi slimu pastallopu pārziņātev laikam kāds biljarda kiju sāpīgi uretrā iebāzis, ja te rīsties, bauru mēsl? Aizej, prostatu sev pārbaudi, sastrutojusi kā tavas smadzenes

Atbildēt

Normunds Šlitke

01.03.2020. 16:44

»

TT

Ļoti adekvāts spriedums, atbilstoši tiem laikiem,kad tas tika taisīts un atbilstoši tiem likumiem. Lai varētu pasūtīt un sašūt gan apģērbus, gan apavus, tostarp mēteļus, cilvēki pa naktīm stāvēja ziemā rindā pie ateljē, lai no rīta tiktu pie pasūtīšanas. Katru rītu, atverot darbnīcas, pieņēma tikai ...


Kā bija, tā bija. Nevēlos komentēt tā laika rīcību un lēmumus. Arī analizēt, piemēram, propogandas apmulsināto vācu kareivju rīcību, aizturot un tādējàdi nolemjot nāvei ēbrejus, tostarp, sievietes un bērnus. Jā, tas bija noziedzīgs režīms, ko ne visi tolaik saprata, tāpēc ne visi ir noziedznieki un nelieši - ne katrs spēj izturēt “smadzeņu skalošanu”.
Taču tādi tipi kā komentāra autors, kurš vēl šodien attaisno okupantu teroru un amorālos likumus (visticamāk arī attaisnojot latviešu ģimeņu izsūtīšanas un aktīvāko pilsoņu slepkavības), izraisa patiesu riebumu, ja vie nav prātu izkūkojis pensionēts čekas vai Gulaga rīkļurāvējs.

Atbildēt

cerams

01.03.2020. 16:36

Cerams, kad "Kolaborants" būs izpirkts, Lapsa ieliks visu grāmatu bez maksas internetā, lai tauta zina savus varoņus!

Atbildēt

vaidiniņ

01.03.2020. 16:33

»

Roms

Ko, Lapsa ?! Samurgotās grāmatas neviens nepērk, Romka strādā kā strādājis, čāpo uz tiesām un kā normāls cilvēks, uzliek mīksto šitiem sacerējumiem. Būtu savus kailfoto licis, vismaz kāds rezons


vai tas nav romka, kurš kā traks stročī iesniegumus policijai un patērētāju tiesību centram, bet nekas nesanāk - grāmatu konfiscēt tā arī neizdevās?
Cerams, būs arī "Kolaborants - 2", par romkas darbiņiem mūsu dienās un "čāpošanu uz tiesām" ar trankvilizatoru pudelīti kabatā.

Atbildēt

TT

01.03.2020. 16:09

Ļoti adekvāts spriedums, atbilstoši tiem laikiem,kad tas tika taisīts un atbilstoši tiem likumiem. Lai varētu pasūtīt un sašūt gan apģērbus, gan apavus, tostarp mēteļus, cilvēki pa naktīm stāvēja ziemā rindā pie ateljē, lai no rīta tiktu pie pasūtīšanas. Katru rītu, atverot darbnīcas, pieņēma tikai 20- 30 pasūtījumus vai pat mazāk. Bet atradās likumpārkāpēji, kas apejot rindas, izmantojot pazīšanās šuva, visbiežāk darbavietās ar darbavietas šujmašīnām, diegiem un noblēdīto materiālu un aiz stūra tirgoja 3x dārgāk. Par maz iedeva, konfiskācijai klāt arī cietumsodu vajadzēja!

Atbildēt

Patriotiskais gars

01.03.2020. 15:10

Lai veicās VANZOVIČA KUNGS,smird tās paskvilas.

Atbildēt

Roms

01.03.2020. 15:05

Ko, Lapsa ?! Samurgotās grāmatas neviens nepērk, Romka strādā kā strādājis, čāpo uz tiesām un kā normāls cilvēks, uzliek mīksto šitiem sacerējumiem. Būtu savus kailfoto licis, vismaz kāds rezons.

Atbildēt

Jons

01.03.2020. 15:03

Dažreiz arī šķiet,kā latvji ir kangaru kopojums,lai gan īstenībā padomju kangari veiksmīgi pagarināja varu arī neatkarībā un pagaidām plecu pie pleca šo varu arī notur,ir sagatavojusi un izskolojusi sev maiņu,ar ES palīdzību nostiprinājusi finansiālo bāzi,veiksmīgi iznīcina parastos latviešus,bet gan jau ar augstāku spēku palīdzība latvieši izdzīvos un iznīks kangari.

Atbildēt

ik

01.03.2020. 13:54

cerams ka vina karjera musdienaas ir norakta.

Atbildēt

Tiesiskums

01.03.2020. 12:41

Esi spēcīgs un stiprs garā VANZOVIČA KUNGS!LATVJU vairākums ar tevi.Panākumus un veiksmi,gaidām atbildes sakarīgu,izsvērtu un faktisku TRIECIENU!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....