Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūsmiņš

04.05.2022. 11:06

Paldies Apinim! Lielisks raksts.
Arī man jau sen rada izbrīnu fakti, ka par ministru tā vienkārši var kļūt jebkurš šofera dēls vai meita, ir vai nav tiem atbilstoša izglītība, prakse un panākumi savā lauciņā.
Ja nu tā notiek, kā pašlaik arī notiek - tad arī tiek pieņemti politiski lēmumi par kuru debīlismu var vien tikai brīnīties, razultātā - no darba un valsts aiziet speciālisti un sportisti, uzņēmēji slēdz savus biznesus, utt...
Un valsts kopumā ir drausmīgos parādos, bez reāla seguma un plāna kā tos atdot, jo ražošana nemitīgi sašaurinās, iedzīvotāju skaits samazinās, pensionāru skaits palielinās.
Toties Valsts augstāko amatpersonu uzkrājumi palielinās, dažiem pat par 1/2 miljonu Eur gadā. Ja tas ir kvalificējams kā "panākums" ekonomikā, tad jau ejam "pareizā" virzienā...

Atbildēt

secinājums

04.05.2022. 09:20

Ja Valsi var vadīt "speciālisti" BEZ izglītības, tad, naudas taupīšanas nolūkos, jālikvidē visas augstskolas, ģimnāzijas utt.
Pietek ar politiskiem lozungiem: mēs labākie, citi zagļi.
Uz priekšu! Debībisms triumfē!

PS Gribētos izteikties arī par Ķirsi: ja paredzēta intervija ar viņu rīt, pēc nedēļas vai mēneša, varu iepriekš vārds vārdā pateikt, ko viņš teiks. Jau gadiem pie vainas iepriekšējie. Un tas viss teksts, nekādas izpratnes par notiekošo

Atbildēt

hihi

04.05.2022. 08:48

»

viedokis

Ministra vietnieks ar prof. tehnisko izglītību! Nožēlojami


Izglītības un zinātnes !!!))) ministra vietnieks !))) Bet pati ministre ar Turibas !!)) diplomu !)))

Atbildēt

mjā

03.05.2022. 21:30

»

viedokis

Ministra vietnieks ar prof. tehnisko izglītību! Nožēlojami


tāds pats analfabēts ir no kaimiņa sūdu čupas uz NA sūdu čupu aizrāpojušais ekonomikas ministra krēslā ietupinātais Vitenbergs

Atbildēt

autoram

03.05.2022. 21:20

»

Absurda sistēma

Negribu nevienu apvainot, bet cilvēki, kuriem izglītība ir vienīgi pamatskolas 9 klases ,pie mums vada Saimas komisiju, kurā lemj par augstskolas jautājumiem. Vai šis Riekstiņš atšķir dekānu no rektora? Tāds absurds- medicīnu valstī vada amatieris, vakcinācijas biroju- danču vedēja, bet izglītības un...


Par šo murgaino situāciju atbildība būtu jāprasa Bordāna partijai,kura ministra amatam piedāvā pamatskolas skolotāju, bet par parlamentāro sekretāru šādus riekstiņus, kas noteikti neatšķir docentu no profesora, katedru no fakultātes, jo nekad kaut ko tādu nav redzējis...

Atbildēt

viedokis

03.05.2022. 21:15

Ministra vietnieks ar prof. tehnisko izglītību! Nožēlojami.

Atbildēt

NOST ar jkp

03.05.2022. 20:33

pretīgajiem mafijas kambarsulaiņiem rancāniem, riekstiņiem, bordāniem, geidāniem, znotiņiem, lauku lopu dakteriem žunnām, ķērstām komuņagām beitnerēm, oberēm muižniecēm, maurotājām grosām..

Atbildēt

Otto

03.05.2022. 09:25

Apvērsuma organizatori Fogeļa - Baltiņa vadībā Ugāles saietā ir lemti sakāvei neskatoties uz aģitāciju. Rudenī "grabēs "Riekstiņš ar visu KP Fogelis Siguldas trasi nesavāks Guliet ar mieru !!!

Atbildēt

Pēteris

03.05.2022. 08:26

»

Absurda sistēma

Negribu nevienu apvainot, bet cilvēki, kuriem izglītība ir vienīgi pamatskolas 9 klases ,pie mums vada Saimas komisiju, kurā lemj par augstskolas jautājumiem. Vai šis Riekstiņš atšķir dekānu no rektora? Tāds absurds- medicīnu valstī vada amatieris, vakcinācijas biroju- danču vedēja, bet izglītības un...


Vēl jau mums ir ministrs-ekskursiju gids, ministrs-virpotājs/komjauniešu vadonis, iekšlietu ministre -filoloģe un tā varētu turpināt un turpināt. Izglītības ministre - skolotāja no lauku pamatskolas

Atbildēt

Es

03.05.2022. 08:23

»

man vienalga

kurš čekists kā zog pēc shēmas 'sports'. Kauna nav večiem kā buļļem dzīvot uz- teiksim sieviešu, pensionāru nodokļiem


kaut kā neatceros,ka kādam politiķim no naudas pēdējos 10 000 gados būtu bijis kauns. Tas (nauda) pieder pie lietas (amata)...A viss cits nav no svara. Tāda ir tā liberālā (patiesībā-pseidoliberālā) varas filosofija šodien...Nu tieši kā LPSR boļševikiem...

Atbildēt

Juris

03.05.2022. 08:20

Diemžēl Apinis, kopš iejāja politikā uz Lemberga naudas kļuvis īstens tukšmuldoņa...Kā ver vaļā muti-tā kaut kāda sieviešu emocionāla tukšmuldēšana..Un tā jau viņam gadiem notiek..

Atbildēt

Konkurences padome

03.05.2022. 06:53

vai šis blēdīgais grāvracis vēl nesēž cietumā ?!

Atbildēt

bordānelis Jānis Butāns

03.05.2022. 06:43

Šogad paredzēts atklāt veloceliņu Imanta-Daugavgrīva, idejas īstenošanai nepieciešams nocirst pustūkstoti koku.

N.Ušakovs iznīcināja liepas Brīvības gatvē.
M.Kučinskis nocirta Marsa parku.
J.Butāns pustūkstoti koku Imantā.

Kas kopējs šiem izdzimteņiem?

Atbildēt

Absurda sistēma

03.05.2022. 06:03

Negribu nevienu apvainot, bet cilvēki, kuriem izglītība ir vienīgi pamatskolas 9 klases ,pie mums vada Saimas komisiju, kurā lemj par augstskolas jautājumiem. Vai šis Riekstiņš atšķir dekānu no rektora? Tāds absurds- medicīnu valstī vada amatieris, vakcinācijas biroju- danču vedēja, bet izglītības un sporta komisiju Saeimā vada cilvēks ar pamatskolas izglītību...kurš komandē zinātnes doktorus, akadēmiķus, profesorus...Tāpēc jau mūsu valsts visur pēdējās vietās, prot dzīvot tikai uz parāda .

Atbildēt

Helios

02.05.2022. 22:54

Šobrīd politiķi ir visi pret tautu - VISI! Vēlēt par viņiem tas pats, kā parakstīt nāves spriedumu. Arī konservu partija - visi kā viens, bez izņēmuma!

Atbildēt

Apinim

02.05.2022. 18:29

Šim nekaunīgajam nelietim vajadzētu paklusēt.Kā tādus"apiņus" zeme tur.Mahinators un intrigants.Uzvedas kā bāba.

Atbildēt

Mark Spitz

02.05.2022. 17:40

Es ieteiktu tam grafomaanam meeeggjinaat savu veestiijumu ietilpinaat formaataa ZEM 400 rindaam. Veeelu veiksmi....

Atbildēt

Domāju

02.05.2022. 17:04

LOK jau sen būtu jālikvidē tur katrai otrai sporta federācijai finanšu mahinācijas apakšā. Apinis var gudri spriest, bet LOK jau sen pārvērtusies par pietuvinātu personu naudas pumpi, zem smukiem saukļiem gadiem slēpjas pietuvinātu ģimeņu biznesa intereses.

Atbildēt

Ha Ha

02.05.2022. 16:53

Tak Riekstiņš tur neko nenosaka,šis pat netiek galā ar Ivetu Aglenieci IZM sporta departamenta vecāko eksperti (par kuru IZM jau pārbaudes laikā saņēmis atzinumu, ka augsta riska persona) Severs šo atsēdina, kā puišeli. Tikmēr Ivetas Aglenieces dēls un vīrs, kuri gadiem apzaguši Rīgas sportistus abi turpina strādāt Murjāņu sporta ģimnāzijā, kamēr notiek šiem tiesa un saka mums neviens neko izdarīt nevar. Rieksts tik prot gudri runāt, bet darbos apaļa 0 pilnīgs sviests tur notiek,sen prasās pēc TV

Atbildēt

LPSR

02.05.2022. 16:43

Jūs un citus jau sen brīdina, ka Latvija ir kā Mazā Baltkrievija, - ļoti daudz kas ir pārceļojis laikā vai pārņemts no PSRS un konkrēti no LPSR paradumiem un prakses. Arī politika atkārtojas.

Atbildēt

man vienalga

02.05.2022. 16:06

kurš čekists kā zog pēc shēmas 'sports'. Kauna nav večiem kā buļļem dzīvot uz- teiksim sieviešu, pensionāru nodokļiem???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...