Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevis dāma

08.01.2020. 02:07

»

Olegs Ivankins

Smuka dāma


bet profesionāla m_ka

Atbildēt

siska

07.01.2020. 19:00

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-01-07/here-s-how-the-european-union-runs-a-trade-surplus-with-itself?utm_campaign socialflow-organic&cmpid%3D socialflow-twitter-economics&utm_source twitter&utm_content economics&utm_medium social

Atbildēt

Jap

07.01.2020. 18:46

»

:)

Kristine Deimone ir atsevišķs stāsts


Un šis stāsts ir figurējis vairākās VID Nodokļu un muitas policijas krimināllietās, bet Podiņam kā visu laiku par “īsu”, lai šādi stāsti beigtos

Atbildēt

Olegs Ivankins

07.01.2020. 18:35

»

:)

Kristine Deimone ir atsevišķs stāsts


Smuka dāma

Atbildēt

prieksplana terorists

07.01.2020. 08:04

delfos,lv tagad prieksplana terorista sencova slavinasana !

Atbildēt

par ko

07.01.2020. 06:42

Par ko jūs šaubaties,tā zagšana jau dzeltenajai rasei ir iedzimta....

Atbildēt

Es arī priecājos,

07.01.2020. 05:23

»

Es priecājos

par astonkāja panākumiem kopā ar globālo finansu korporokrātiju- valsti ir jāpakļauj ar parāduem, bet muļķi, kuri neredz, ka tiek iznīcināti, bet ir tikai sašutuši, jādiskriminē un jārepresē. Tie lohi un bidlas iedomājas, ka spēj kontrolēt un pārvaldīt paši sevi un valsti - idioti, Kariņi, Girģeni, ...


jo vairāk astoņkāju, jo labāk. Jo ātrāk sagraus un novājinās 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsteli, kurā cilvēki sāks aizstāvēt savas cilvēktiesības, nevis paļausies uz tiesībsargu Jansonu, kurš apkalpo šo valsteli ar statistiku, kuru gūst, viņam cilvēkiem sūdzoties un pazemojoties lūdzot.

Atbildēt

Es priecājos

06.01.2020. 22:57

par astonkāja panākumiem kopā ar globālo finansu korporokrātiju- valsti ir jāpakļauj ar parāduem, bet muļķi, kuri neredz, ka tiek iznīcināti, bet ir tikai sašutuši, jādiskriminē un jārepresē. Tie lohi un bidlas iedomājas, ka spēj kontrolēt un pārvaldīt paši sevi un valsti - idioti, Kariņi, Girģeni, Maizīši, Mūrnieces un Dzintari. Visus nenosaukt. Dažs izliekas par cīnītāju - aktierīši bez teātra trupas.

Atbildēt

Žanis Racējs aiz kokiem neredz mežu

06.01.2020. 22:39

Raksta autora izpaužas apstāklī, ka viņš saskata konspirāciju PVN izkrāpšanā - likumdošanas radīšanā, kas šo PVN izkrāpšanu veicina. Ejot EK pavadā un ES direktīvu, ar kurām saskaņo LR likumdošanu, pavadā - realizējot ar šo rakstu tukšas un nepamatotas konspiratīvisma aizdomas. Konspirācijas terorijas, ko par ekonomiku un politiku izplata globālās finansu korporokrātijas mediji, ir globālā kapitālisma pretrunu novēršanai - pretrunu nosvēršanai starp ES pozitīvajiem saukļiem un reālo valstu ekonomiku slepkavošanu, vainu noveļot uz tautām, to policiju un tiesībsargājošo onstitūciju nespējas dēļ, tautas pašu muļķību un aprobežotību. Atrodas pat nejēgas, kas vainu noveļ uz Policijas akadēmijas likvidēšanu.

Otrkārt, ASV atslepenotās telefonsarunas starp Jeļcinu un Klintonu zīmē citu ainu - CIP ar globālās finansu korporokrātijas un PSKP augstākās nomenklatūras starpniecību, lai grautu PSRS ekonomiku, PSRS likumdošanā realizēja smagus notiesājošus cietumsodus par sīko spekulāciju un attīstīja “likumīgo zagļu” institūtu, kas saglabājies vēl mūsdienās ar visu organizēto noziedzību. Tikai jau “baltajās apkaklītēs”. PVN izkrāpšanas karuseļiem, ko pieļauj ES likumdošana, mērķi ir tie paši - graut ekonomiku ar sabiedrības kriminalizēšanu.

Ar likumdošanu, kas pieļauj PVN izkrāpšanu, kriminalizējot sabiedrību, graujot ekonomiku iedzīvotāju skaita samazināšanas mērķos, KNAB meklē šo pazīšanos un radniecību personām, kuras apsūdz, lai iespējams vairāk cilvēku kriminalizētu.

Atbildēt

Dīvāna eksperts

06.01.2020. 22:19

»

:)

Kristine Deimone ir atsevišķs stāsts


Pag, tā nebij kkaada cacka ar vienu dziesmu?

Ps
Vid strādā! Un paskatoties, kā viņi strādā, es nebrīnos ka viņi visi ir līdz ausīm darbos norakušies.

Atbildēt

prokurors atvaļinājumā?

06.01.2020. 21:51

slimības?????????????????????????????

Atbildēt

hm

06.01.2020. 21:48

Ja sāktu interesēties par ofšoriem vai nodokļiem, kuri tur aizplūst, tas būtu pavisam cits stāsts. Bet par to laikam drīkst runāt tikai CIPs.
Par vojevodām tas pat žigulītis vien būs. Varbūt nedaudz laikmetīgāks.
Ja jau tur atrastos zelta kalni, kamdēļ 10 vojevodas nepieciešamas?

Atbildēt

Latvijai atbilstoša

06.01.2020. 21:17

»

Žiguļa afēra

Sapuvis Žigulis, īpašnieks sadomāja to aizvest uz šrotiem, lai metāls nemētājas, Tad sanāca satruna, ka mežā dzīvo autoremeontētājs, pensijā, nav auto, viņš varētu to atjaunot, nol'/emām atdot par velti, bet lai pārreģistrē uz sava vārda. Tā arī notika, aizvilkām cauro VAZ uz mežu pie "meža veča". Kā...


realitāte. Likumdošanā daudz šādu iestrāžu, ja būsi godīgs un nepamanīsi, tad vaino sevi - VID un policija tevi izdrāzīs, ka maz neliksies, netīrās naudas mazgātāj! Tāpēc izpēti visus likumdošanas caurus pats!

Atbildēt

Es viņiem piešķirtu Darba sarkanā karoga ordeni

06.01.2020. 21:14

jo atdarina un mēģina pārspēt pašu A. Lembergu ar viņa ofšoriem!

Atbildēt

A

06.01.2020. 20:25

Pajautājiet ģenerāļiem Podiņam un Čerņeckim.Gan jau viņi rīkosies!

Atbildēt

Žiguļa afēra

06.01.2020. 19:55

Sapuvis Žigulis, īpašnieks sadomāja to aizvest uz šrotiem, lai metāls nemētājas, Tad sanāca satruna, ka mežā dzīvo autoremeontētājs, pensijā, nav auto, viņš varētu to atjaunot, nol'/emām atdot par velti, bet lai pārreģistrē uz sava vārda. Tā arī notika, aizvilkām cauro VAZ uz mežu pie "meža veča". Kā viņš atjaunoja VAZiku, nav stāsts, bet kā mūs visus - "pārdevēju"un pircēju VID kantori - vietējais un Centrālais vajāja ŽIGUļa tirgotājus, neskaiotāmas reizes (3 +) atsūtīja draudu vēstuli, katram, lai paskaidro, iesniedz dokumentus par cik pārdeva sapuvušo Žiguli, par cik nopirka - uzrādīt dokumentus, un galvenais, kur ņēma naudu, jo šim "meža vecim "viens Žiguļis jau mētājās pagalmā, kuru atjaunot nevar, bet nav norakstīts.No tā šis tas der detaļām. Tā trīs mēnešus dzīvojām soda draudu atmosfērā, grasījās ierasties ar policiju, ja turpināsim smieties par "'so VID "akciju". Tomēr sievišķi sabaidījās un vāca izziņas, čekus un banku maksājumu izrakstus, cik saņem, cik tērē un nosūtīja veselu paku dokumentu kā rajona VIDam, tā apgabala VIDam. Vai variet iedomāties, kāds sasniegums bija, kāds darba apjoms un vēl sakiet - VID nestrādā. Un kāds mums kauns bija kauns no pārdevēja, ka mēs viņu ierāvām "noziedzīgā afērā". Viņš nolādēja visu pasauli, sakot, ka labāk būtu izmetis kaut kur upes malā lai pūst un neviens to neņemtu un VIDam būtu bijis laiks meklēt PVN.

Atbildēt

Secinājums

06.01.2020. 19:52

»

manupraat

'Loti labs, informatiivs raksts un bagaatiiga viela paardomaam priek's tiem,kuri uzskata, ka visa vaina ir negodiigos uz'neemeejos, nevis valsts iestaadees mekleejama


Kas tad nosaka noteikumus uzņēmējiem?Vai tik tie netop ministrijās pēc Saeimas rokvadošajiem norādījumiem?

Atbildēt

manupraat

06.01.2020. 19:18

'Loti labs, informatiivs raksts un bagaatiiga viela paardomaam priek's tiem,kuri uzskata, ka visa vaina ir negodiigos uz'neemeejos, nevis valsts iestaadees mekleejama.

Atbildēt

jbo

06.01.2020. 19:05

KAS NOTIEK!KAS VISU LAIKU PAŅEM MANU BĻODU!?

Atbildēt

:)

06.01.2020. 18:47

Kristine Deimone ir atsevišķs stāsts!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...