Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fašists skolnieciņš

13.05.2022. 14:55

»

Skolnieciņš

Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja ...


Tev nu ļooti gribas visu aizliegt un visus citādi domājošos aizsūtīt uz koncentrācijas nometnēm un tur nošaut un sadedzināt gāzes kamerās. Bet vai tu Latvijas Republikas Satversmi esi lasījis?
99.pants. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību.

Atbildēt

Jukums

13.05.2022. 14:42

Ir viena ļoti laba ziņa - beidzot aizturēta tā okupantu ragana ždanoka.

Atbildēt

Jukums

13.05.2022. 14:38

»

Patiesais

Rada šādu dokumentu uztaisīja no bezspēcības. Jautājums, kāpēc Hersonā pēc tam, kad no tās aizbēga ukrainas armija, viena mirklī viss mainījās, iedzīvotāji izkārā Krievijas karogus...


Hersonā nekādi krievu karogi netika izkārti, nevajag tik truli melot! Hersonā cilvēki protestē pret nolādēto krievu okupācijas mēģinājumu joprojām, lai gan okupanti u viņiem šauj, met trokšņu granātas, nelikumīgi aiztur un nelikumīgi izsūta uz depresīvajiem Krievijas reģioniem. Līdzīgi, kā Latvijā krievu okupācijas laikā.
To krievu karogu var aizmirst, tas ilgi vairs nekur netiks lietots, no tā burtiski pil asinis.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 12:52

Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja darboties (protams, daļēji ierobežotā veidā).
Mūsu vietējie kristieši un jūdaisti ziņoja par dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu NKVD darboņiem (čekistiem), rezultātā 1940. gada 6. jūlijā Ernestu Brastiņu arestēja un izveda uz Padomju Krieviju. 1942. gadā Ernestu Brastiņu notiesāja ar nāves spriedumu – nošāva.
Dievturība okupētajā Latvijas Republikā bija pilnībā aizliegta. Gan pirmās Latvijas Brīvvalsts, gan otrās Latvijas Brīvvalsts laikā kristīgā baznīca jaucās dievturībā iekšā un bija pret politeismu (daudzievību). Padomju okupācijas vara neaizliedza kristiešu un jūdaistu eksistenci, bet dievturu eksistence bija aizliegta.
Ar cieņu pret daudzdievību un Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 12:42

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/380692-azov-medicinas-korpusa-komandieris-jaroslavs-soloduha-ekskluziva-intervija-neatkarigajai-tagad-azov-ta-ir-visa-ukraina?_gl 1*kum2fo*_ga*OTk1MjQ1MjMwLjE2MzkyMTMwODM.*_ga_LTMBW853YH*MTY1MjQzODE0NS41OC4xLjE2NTI0MzgyODcuMA..
Treknā čekistu pieguļniece atklātā tekstā slavē SS divīziju "galīcija"...
Mdē...
Latvijā nekādi Likumi vairs nedarbojas...
You are Doomed!

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 12:39

»

fašists skolnieciņš

Nezaimo dievu idiot! Ka tik tevi pašu kādreiz par fašisma propagandu un nacionālā naida kurināšanu netiesā


Savu grēcīgumu vari iebāzt mācītājam pakaļā. Lūdzu, neatgremo man kristiešu dogmātu. Kristieši ar savu demagoģiju par grēcīgumu skalo cilvēkiem smadzenes. Krievija tam ir piemērs. Krievijā pareizticīgo baznīca jau ir izskalojusi cilvēkiem pēdējās smadzeņu paliekas. It īpaši pareizticīgo popi (kapelāni no pareizticīgo baznīcas) skalo karavīriem smadzenes kazarmās.
Ar necieņu pret Bībeles viltus Dievu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 12:36

»

Balagan

Dievs teica: Netiesā un netapsi tiesāts


Nu, Tu vari ticēt ebreju cilts Dievam Jahvem (Dievam Jehovam) jeb vecajam Velnam. Tu vari ticēt Bībeles viltus Dievam Jahvem jeb kristiešu Dievam. Tu vari neticēt nekam. Tā ir Tava brīva izvēle. Tās ir Tavas cilvēktiesības.
Latvija ir Latvju Dievu zeme. Sentēvu pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Es redzu, ka ar pirmo trīs kristietības baušļu ievērošanu Tev iet labi. Bet ar pārējiem kristietības baušļiem Tev iet čābīgi.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 12:32

No 1941. gada 14. jūnijā uz Vjatlagu izsūtītajiem Latvijas vīriešiem pusgada laikā nomira 93% aizvesto. Tad 1942. gada vasarā arestēja un uz Vjatlagu atveda etniskos vāciešus. Arī viņi nomira. Kur ir piemineklis šiem nomocītajiem cilvēkiem?
Ar NEcieņu pret komunistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

8 gadi genocīda

13.05.2022. 12:07

pamanīti netika, jo mira etniskie krievu iedzivotaji Doņeckā. Vismaz 10 000 tūkstošu bija civīlisti.tas ir genocīds. Tagad ir karš, kura laikā pravoseki un azov izmanto civīlos objektus, tur ārzemju studentus kā ķīlniekus un piesedzas ar civīlstiem.Infotelpā dominē Rietumu propaganda, jo Rietumi karo pret krieviju visās frontēs.Kurā pusē nostāties latviešiem, ir katra izvēles lieta. Ja gribi nebeidzamu kovidu, čipu rokā, digitalo naudu, zaļo eneģiju, lai nosaltu savās mājās,praidus, laupītājus no Koalīcijas pie varas mūžīgi- balso par kolektīvo Baidenu un Ukrainu!Un būs tev pasaulē nebeidzama amerikāņu hegemonija, ko Tu apmaksāsi ar saviem grašiem, tev nekas nepiederēs, bet Tu būsi laimīgs.Liberāļu baidenistu uzbrukums ir sācies pret cilvēkiem! Tā ir Sātana valstibas ofensīva, ko var apstādināt tikai Krievija!

Atbildēt

un tomēr debili

13.05.2022. 11:59

»

abpusējs genocīds

Ukrainas -Krievijas karš ir abpusējs genocīds


un.............diplomēti...skoplas skolas, kauns kauns kauns kauns...pielīdušas skolotājos pēc principa, ka tikai ne atpakaļ biešu vagā...Protams, stulbam grūti darīt intelektu darbus...viņas 'izdeg', jo galvās īssavienojumi. VARBŪT SAŅEMIETIES UN BEIDZOT AIZEJIET NO TĀM SKOLĀM, LABĀK LAI NAV. NEKA AUDZĒT UN DIPLOMĒT !!!!! SLEPKAVAS SADISTUS KĀ PUĶINAM............................................DIPLOMĒT IR NOZIEGUMS

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 11:57

»

Okupantu mērglim

Oh gribētu gan dzīvot netiesāts kā esat raduši 600 gadus dzīvojot savā urlandē


xexexexe
reku tavs bratans, demokrāt!
https://youtu.be/HAU3WU1JTbI

Atbildēt

abpusējs genocīds

13.05.2022. 11:43

Ukrainas -Krievijas karš ir abpusējs genocīds!?

Atbildēt

Okupantu mērglim

13.05.2022. 11:39

»

Balagan

Dievs teica: Netiesā un netapsi tiesāts


Oh gribētu gan dzīvot netiesāts kā esat raduši 600 gadus dzīvojot savā urlandē.

Atbildēt

golobevu visur pietiek, 20 % civilizācijas

13.05.2022. 11:32

»

Balagan

Hersonā iedzīvotāji ziņo, ka krievu Genocīds ir pieņemamāks par rietumu demokrātiju un rietumu pederastiskajām vērtībām


ir ar defektu, puķinam 80 % pilsoņu, jo viņš lecina tikai defektīvos UN DALA DIPLOMUS...JA DALĪTU IZZIŅAS PAR.....................

Atbildēt

jā, no tiesas

13.05.2022. 11:29

»

Balagan

Dievs teica: Netiesā un netapsi tiesāts


un nāves debilajiem lielas bailes

Atbildēt

krievus

13.05.2022. 11:28

»

Balagan

Kurš iegūst no Kara...


jo nav tādas tautas, tikai pilsoņi caram, čekistam... nu, kas modē

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 11:15

Kurš iegūst no Kara?
1. Militāristi un Ieroču ražotāji(Tiem nau Tautība. Cilvēces atkritumi)
2. Kara Suņi. (Slepkavas, kuri prot tikai vienu - Nogalināt. Cilvēces Stkritumi)
3. Baņķieri (Tiem nau Tautības. Cilvēces atkritumi)
4.Kriminālnoziedznieki (Tiem nau Tautības. Cilvēces atkritumi)
5. Propongondoni, kā šis g. krūms vai dž. bušs, kāda razņica (Tiem nau Tautības. Cilvēces atkritumi)

gan jau kādu tripermūļu pasugu aizmirsu...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.05.2022. 11:03

»

tīri cilvēcīgi

..Šajā genocīdu sakarā, ir radies jautājums, cik precīzi Izraēlas armijai ir paredzēts nogalināt palestīniešus, lai rietumi to atzītu par genocīdu


Rietumi palestīniešu iznīcināšanu par genocīdu nekad neatzīs. Vārdi genocīds, agresija un kara noziegumi rietumu pasaulē ir no krimināliem palikuši par politiskiem jēdzieniem. Kad, piemēram, ASV iebruka Irākā un Afganistānā, tad tā agresija nekāda, protams, nebija. Neviens Bušu un mūsu Vairu tiesāt par kara noziegumiem neprasīja. Kad NATO bombardēja mērķtiecīgi Belgradu, uzspridināja tur tiltus, sabombradēja pilsētas centru, tad tas, protams, nekāds kara noziegums nebija. Kara noziegumi ir arī, piemēram, marodierisms, kas ir kritušo mantu piesavināšanās, un gūstekņu spīdzināšana. Pilns interenets ar video kā urkaiņi pārmeklē un piesavinās kritušo krievu mantas un kā spīdzina krievu gūstekņus. Viss tas ir klasiski kara noziegumi, bet Latvijā vietējie nacionālie atkritumi šos video izplata facebook un ar tiem lielās kā ar ukraiņu varonības pierādījumiem. Rietumu morāle vienmēr ir bijusi divkosīga un ciniska. Tieši rietumi rīkoja krusta karus pret neticīgajiem, kur krustneši ar sevišķu nežēlību slepkavoja neticīgos. Daudzus gadus rietumi piekopa koloniālismu, slepkavoja un aizveda verdzībā miljonus Āfrikas iedzīvotājus. Pašlaik rietumi grib pakļaut un kolonizēt Krieviju, bet Krievija pretojas. Ukraiņi kliedz, ka pret viņiem piekopj genocīdu, bet paši tajā laikā no 2014.gadā veica krievu genocīdu Donbasā un tagad aicina uz krievu genocīdu visā pasaulē.

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 11:01

Hersonā iedzīvotāji ziņo, ka krievu Genocīds ir pieņemamāks par rietumu demokrātiju un rietumu pederastiskajām vērtībām...
Taisās pievienoties Krievijai. Lai genocidē bez pārtraukuma.
mūžīgmūžos...
āmenahui.

Atbildēt

tīri cilvēcīgi

13.05.2022. 10:41

..Šajā genocīdu sakarā, ir radies jautājums, cik precīzi Izraēlas armijai ir paredzēts nogalināt palestīniešus, lai rietumi to atzītu par genocīdu?

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 08:50

»

fašists skolnieciņš

Fašists skolnieciņš grib, lai Latvijā tiek aizliegta komunisma propaganda un tās vietā nāk fašisma propaganda, jo pats viņš ir fašistu atbalstītājs


Sarkanie nezvēri – komunisti, čekisti un sarkanarmieši – veica ilgstošu un sistemātisku latviešu tautas genocīdu. Tagad okupantu un kolonistu otpriski (pēcnācēji) kaut ko čīkst un īd par savām tiesībām. Tas ir pretīgi! Putina Krieviju tiesās tāpat kā Hitlera Vāciju! Nāks laiks un ”Russkij Mir” noziegumi taps atklāti un upuri vairs neklusēs. Krievija taps tiesāta. Un es aicinu krievus lūgt visus sev zināmos Dievus, jo tā diena ir tuvu…
Ar necieņu pret sarkanajiem nezvēriem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Un pareizticīgo baznīca kopā ar Bībeles viltus Dievu nepalīdzēs krievu totalitārisma pielūdzējiem aizbēgt no karmiskā soda! Dievi un Dievietes visu redz. Dievi un un Dievietes visu zina!
#24.02.2022. #NoWar #StandWithUkraine

Atbildēt

secinājums

13.05.2022. 08:33

Rietumiem patīk cipari! Cik liels ir vajadzīgs, tas noslepkavoto ukraiņu cipars, kas viņiem ir nepieciešams?

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 07:18

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maska ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

Patiesais

13.05.2022. 07:14

Rada šādu dokumentu uztaisīja no bezspēcības. Jautājums, kāpēc Hersonā pēc tam, kad no tās aizbēga ukrainas armija, viena mirklī viss mainījās, iedzīvotāji izkārā Krievijas karogus.

Šis fakts parāda, ka jautājums par genocīdu ir visai apšaubāms- tas ir pirmkārt. Otrkārt- karš nav pastaiga pa tirgus laukumu, kārš ir pretinieka nogalināšana. Vairāk skaidrs būs tikai pēc kara beigām, nevis tagad.

Atbildēt

!

13.05.2022. 05:53

»

he, he

Un ko darīja Latvijas armija Irākā un Afganistānā


latviesu algotni piedalijas so valstu okupacija,bet klauni latvija nevicinajas ar Irakas,Afganistanas,Dienvidslavijas,Libijas karogiem un nezimeja tos klat saviem fb profiliem.Tapat nezimeja izraelas karogus klat saviem fb profiliem ,kas asv reketieri nozaga latviesiem 40 miljonus euro.

Atbildēt

lauķis

13.05.2022. 04:24

»

sss

Nu, nu, es arī gribu paskatīties kremļa propogandas akrobatiku - ko latvieši tur genocīdēja? :D


Droši vien ka tie nebija latvieši,tās bija tādas pat bezsugas aitas kas karo Ukrainā,abās pusēs.

Atbildēt

sss

12.05.2022. 23:26

»

he, he

Un ko darīja Latvijas armija Irākā un Afganistānā


Nu, nu, es arī gribu paskatīties kremļa propogandas akrobatiku - ko latvieši tur genocīdēja? :D

Atbildēt

Jukums

12.05.2022. 23:23

Neuzskatu tos krievu okupantus, kuri izdara slepkavības un veic citus smagus noziegumus Ukrainā, par cilvēkiem. Viņi nav pat lopi, viņi ir sliktāki par lopiem. Lieki piebilst, ka teiktais attiecas arī gan uz pašu putinu, gan uz pārējiem kara sācējiem kremlī. Viņi nerīkojas, kā cilvēki, viņi rīkojas sliktāk, kā pēdējie lopi.

Atbildēt

12.05.2022. 21:31

»

Dusmīgā

Nedi.s! Latviešu tautai viss ir kārtībā, bet ar orkiem beidzot ir jātiek galā, kaut vai lai nosprāgst no aukstuma un bada, ja nevēlas pārcelties uz savu sapņu zemi Rašu


Ja tev šķiet, ka viss kārtībā, tad tu esi narkoša. Tā kā, vaļenki kājās un pa špalām uz savu Rašu, marš!

Atbildēt

tikai

12.05.2022. 20:26

kad militārā operācija beigsies,tad jau atklāsies īstā patiesība,paši ukraiņi jau tagad ir sākuši runāt,bet pagaidām daudzi vēl baidās teikt patiesību,atklājas jau no iedzīvotāju stāstiem,kurš ir īstais agresors un slekavas ukrainā.kurš šāva pa cilvēkiem un mājām,kuri šāva pa tiem cilvēkiem kuri gribēja evakuēties pa koridoriem...

Atbildēt

Krieviija pret Ukrainu tagad

12.05.2022. 19:59

Veic to pashu, ko Izraela pret Palestinu, Asv pret Siriju, Iraku, Libiju, utt.

Atbildēt

Zizis

12.05.2022. 19:36

Tas, ko Ukrainā veic krievu izdzimteņi ir holokausts pret visām tur dzīvojošajām tautām. Kādas būtnes šos necilvēkus, kas sevi sauc par krieviem ir dzemdējušas un kādas nelietības tiem ir tikušas mācītas ģimenēs un skolās? Neiedomājami šausmoņi.

Atbildēt

Zilace

12.05.2022. 19:01

»

Dusmīgā

Nedi.s! Latviešu tautai viss ir kārtībā, bet ar orkiem beidzot ir jātiek galā, kaut vai lai nosprāgst no aukstuma un bada, ja nevēlas pārcelties uz savu sapņu zemi Rašu


Kā tas jāsaprot, ka daudzdzīvokļu mājā latvietim,
bet kaiminam pēc kaut kādām pazīmēm būs jābrauc kaut kur, kas ir orkija? Nevari paskaidrot, vai latviešiem nebūs par apkuri un ēdienu vairs jāmaksā ? Kāds ir tavs slepenais plāns?

Atbildēt

lauķis

12.05.2022. 17:34

»

valdis

Vēstures grāmatā rakstīts,ka bija Kijevas Krievzeme.Tad jau sanāk genocīds pret īstajiem krieviem jo ukraiņi tos kas dzīvo Austrumos uzskata par ordas pētečiem


Vēstures grāmatā rakstīts ka nav nekā senāka par jūdu pasakām un teikām.Veselais saprāts un faktu analīze saka ka bībeles projekts nav senāks par 300 gadiem.
Vēsturnieki ir vispērkamākie un tupākie,līdzko sāk apspriest tehnoloģijas tad ir strupceļš.

Atbildēt

Dusmīgā

12.05.2022. 17:30

»

Latvijā viesvarneši veic ekonomisko genocīdu pret Latviešu tautu


Nedi.s! Latviešu tautai viss ir kārtībā, bet ar orkiem beidzot ir jātiek galā, kaut vai lai nosprāgst no aukstuma un bada, ja nevēlas pārcelties uz savu sapņu zemi Rašu

Atbildēt

valdis

12.05.2022. 16:56

Vēstures grāmatā rakstīts,ka bija Kijevas Krievzeme.Tad jau sanāk genocīds pret īstajiem krieviem jo ukraiņi tos kas dzīvo Austrumos uzskata par ordas pētečiem.

Atbildēt

Latvijai draudot bads

12.05.2022. 16:49

Izsprāgs lettiņi no bada! Tas būs Krievijas genocīds pret Latviju!? Slava Uhaņai!

Atbildēt

he, he

12.05.2022. 16:44

Krievija veic Azov fašistu genocīdu Mariopolē. Ai, ai, bet nemaz nav žēl.

Atbildēt

derdz

12.05.2022. 16:30

Lūdzu palasi vēsturi, tur būs aprakstīts, kas ir īsts genocīds pret kādu tautu no citas tautas puses vai tautas varas. Nevienu neauklējas, visus pēc kārtas un neatstāj pilsētas, utt . kā iet tā atstāj kailu lauku. bet pagadām pēc tā neizskatās. bet šā vai tā nav labi ka tas kas tur notiek, jo cilvēks pret cilvēku, krievs un ukrains, ukrainā daudz krievu dzīvo austrumu pusē, bet krievijā daudz ukraiņu dzīvo. ko nevar sadalīt. Drīzāk vara pret varu, nevis tautu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...