Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētakmeņa

21.12.2020. 18:09

Ir pienākuši ilgi gaidītie Ziemas saulgrieži. Senču spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šajā laikā, kad ir gada garākā nakts un īsākā diena, notiek brīnumi. Tieši Ziemas saulgrieži ir īstais laiks, lai lūgtu Veļu Mātes svētību visam nākamajam gadam. Saulgriežu dienā Veļu Māte ir īpaši labvēlīga visiem, kas viņai tic. Veļu Māte ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu velmes. Tāpēc lūgsim visvareno Veļu Māti – Nāves Dievieti. Iedegsim pelēku svecīti skaistā māla svečturī uz galda un lūgsim Veļu Māti. Lūgšana Veļu Mātei: « Visvarenā Veļu Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Veļu Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Veļu Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Veļu Māte, es lūdzu Tevi. Nāves Dieviete, es lūdzu Tevi. Aizkapa valdniece, es lūdzu Tevi. Uzklausi manu lūgšanu. Tu esi godāta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi cienīta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tava griba ir skaidra un nepārprotama. Palīdzi man, Veļu Māte, izvairīties no nelaimēm. Dod man ilgu mūžu. Dod man ilgu dzīvi. Piepildi manu garu ar savu dievišķo spēku. Virzi mani pa drošu dzīves ceļu. Atvairi no manis ļaundarus, varmākas un nelabvēļus. Sargā manu dzimtu tāpat kā es godāju Tevi. Visvarenā Veļu Māte – Aizkapa Valdniece – es pieņemu Tavu gudrību. Es pieņemu savu senču spēku. Kļūsti par manu aizstāvi, visvarenā Veļu Māte! Dari mani spēcīgu un neuzvaramu. Lai godāta tiek Veļu Māte kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.». Novēlu mums visiem sasniegt iecerēto un turpināt iesākto! Lai Veļu Māte ir ar mums! Visa slava Veļu Mātei!!!
Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lūgšanu vēlams atkārtot divpadsmit reizes. Pēc lūgšanas ir jāpateicas Veļu Mātei. Piemēram, ziedojot sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā vai arī atstājot cienastu uz jebkura akmeņa (svētakmeņa).
#ZiemasSaulgrieži #rituāli #tradīcijas #pagāni #LatvjuDievi #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #latviskums #latvietība #sentēvi

Atbildēt

Kas ir Pauls?

20.12.2020. 23:27

»

yes

https://sputniknewslv.com/Latvia/20201219/14881022/valdibanemak-vadit-valsti-Raimonds-Pauls-intervija.html


Prātiņu izkūkojis krievu bandītu un čekistu rokaspuisis, krievu popsas mīlētājs?

Atbildēt

Uldis

20.12.2020. 19:50

»

to bidļjaķina

ASV kritušās vārnas uzskaita rūpīgāk, nekā kritušās bidlas Krievijā, kur ņemot vērā, izpostīto medicīnu, drausmīgo higiēnu, kad ir pat slimnīcas bez WC, nemaz nerunājot par skolām,kur AIDS, tuberkulozes, alkoholisma, narkomānijas un cilvēkam necienīgas barības dēļ novājināta imunitāte, nevar būt labāk...


"bidlas" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

LV ārkartas stāvokli izsludināj, slepeni atteicoties no cilvēktiesību ievērošanas

20.12.2020. 15:45

»

yes

https://sputniknewslv.com/Latvia/20201219/14881022/valdibanemak-vadit-valsti-Raimonds-Pauls-intervija.html


Visa tie pārvietošanās aizlegumi starp valstīm, pulcēšanās aizliegumi protestos, aizliegumi nodarboties ar uzņēmējdarbības veidiem utt. Izsekošanas, totāla kontrole, iejaucoties cilvēku privātā dzīve - pueņemtie likumi utt. Tie cilvēktiesību ierobežojumi!

Diktatūra un tās mērķi - novest ekonomiku līdz kraham, piesolot “atpestīšanu” no visiem ietobežojumiem tiem, kas “labprātīgi vakcinēsies”, vakcinētos, morāli salauztos pēc cionistu stratēģijas sarīdot pret tiem, kas nevakcinēsies.

Atbildēt

to bidļjaķina

20.12.2020. 10:40

»

Dievs nav mazais berns !

Ja bet kapec tavi dievinatie pindosi mirst tik liela skaita ,ka stabili ienem 1 vietu pasaule letalo skaitu zina ar covid-19


ASV kritušās vārnas uzskaita rūpīgāk, nekā kritušās bidlas Krievijā, kur ņemot vērā, izpostīto medicīnu, drausmīgo higiēnu, kad ir pat slimnīcas bez WC, nemaz nerunājot par skolām,kur AIDS, tuberkulozes, alkoholisma, narkomānijas un cilvēkam necienīgas barības dēļ novājināta imunitāte, nevar būt labāk kā Bangladešā vai Zimbabvē, kur arī nepietiek testu.

Atbildēt

Dievs nav mazais berns !

20.12.2020. 09:51

»

to slimā kuce

Man arī prieks, ka provoslavnutizētie mongoloīdi sprāgst kā mušas, bet īpaši to sātaniskie priesteri: alkaši, sadisti un pederasti. Čaplins un Smirnovs vien bija ko vērti...


Ja bet kapec tavi dievinatie pindosi mirst tik liela skaita ,ka stabili ienem 1 vietu pasaule letalo skaitu zina ar covid-19 ?

Atbildēt

Levits & Kariņš

20.12.2020. 07:11

»

Kariņam jāatkāpjas

Kariņam ir jāatkāpjas. Tādi idioti nevar vadīt valsti. Terorizēja gandrīz gadu iedzīvotājus ar sejas masku nēsāšanu, bet nedarīja galveno, kas valdībai bija jādara: 1) neparūpējās, lai visiem Covid slimniekiem būtu gultas vietas slimnīcās un līdz ar to nenodrošināja visu saslimušo izolāciju, 2) neparūpējās...


ASV algotņi 4. maija LV finanšu korporācijai - LV komercfirmai, ir ideāli algotņi, valsts vadītāji.

Saskaņā ar globālās finanšu korporokrātijas norādēm precīzi un termiņos tautu ved uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni.

Piespiedu vakcināciju realizēs ar ekonomikas inatrumentu pielietošanu - ekonomikas pilnīgu sagrāvi. Jau tiek izveidota LV komercfirmas labi atalgota valdošā klase - augsta līmeņa ierēdņi - valsts sekretāri, VDD, atbilstoši mūsdienām medicīnas pakalpojumi tikai par ievērojamu samaksu, izglītības sistēmu pilnībā sagraujot.

L & K atkāpšanās neko nedos. Pret viņiem jāvēršas fiziski personīgi, padarot viņu dzīvi par elli. Protesti tikai atklāj viņu ienaidniekus, kuri tiek izsekoti un sodīti.

“Latvijas Satversmes sargi” saņem personīgus uzbrukumus no VID, VDD ar safabricētām lietām, vēršoties pret viņiem personīgi gan fiziski, gan ar LTV mediju starpniecību.

Atbildēt

krievam

20.12.2020. 03:27

»

vispārjau

nevajag ēst, *irst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu


Pat jums, nicināmiem zemākiem primātiem, organismiem, kam 1000 negatīvās selekcijas gados, izveidojies noturīgs verga gēns, orgāni izvietoti līdzīgi, kā mums, cilvēkiem, ja vien neesi mutants, kam vieta panoptikumā.

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

20.12.2020. 02:17

Kariņam ir jāatkāpjas. Tādi idioti nevar vadīt valsti. Terorizēja gandrīz gadu iedzīvotājus ar sejas masku nēsāšanu, bet nedarīja galveno, kas valdībai bija jādara: 1) neparūpējās, lai visiem Covid slimniekiem būtu gultas vietas slimnīcās un līdz ar to nenodrošināja visu saslimušo izolāciju, 2) neparūpējās, lai Covid netiek ievazāts no ārzemēm. Ar sejas masku nēsāšanu tādas slimības kā tuberkoloze, mēris vai Covid apstādināt nevar. Kariņam ir jāatkāpjas, jo viņa valdība ir nodemonstrējusi savu nekompetenci, kas dārgi maksā Latvijas iedzīvotājiem.

Atbildēt

kļimoviča aita

20.12.2020. 01:41

Mušas.

Pār mani nupat kā nāca Apskaidrība, kā zvīņas no acīm nokrita, un es pēkšņi sapratu - MUŠAS !!!

LŪK, KAS PATIESĪBĀ PĀRNĒSĀ covid-19 IZRAISĪTĀJU ! TĀS TAČU IR MUŠAS !!!

SITIET MUŠAS, BIEDRI !!!

Jo vairāk mušu jūs nositīsiet tuvākās diennakts laikā, jo mazāk kļimoviča - un ne tikai viņa - aitu un baranu saslims!!!

PIE SIŠANAS, BIEDRI !!!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

19.12.2020. 22:57

»

to slimā kuce

Man arī prieks, ka provoslavnutizētie mongoloīdi sprāgst kā mušas, bet īpaši to sātaniskie priesteri: alkaši, sadisti un pederasti. Čaplins un Smirnovs vien bija ko vērti...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

vispārjau

19.12.2020. 22:53

»

to Q

Krievu sadistu un pederastu sekta ir tāda pat "reliģija", kā komunisms vai nēģeru Vudu


nevajag ēst, *irst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu...

Atbildēt

Buddists

19.12.2020. 20:05

»

to Q

Krievu sadistu un pederastu sekta ir tāda pat "reliģija", kā komunisms vai nēģeru Vudu


Nakošā iemiesojumĀ jus pats būsiet netīrs pederasts!

Atbildēt

Ak...

19.12.2020. 19:24

»

Margarēta

Autors ir idiots. Pirmkārt, tas nenotiek pēc dievkalpojumu, bet gan dievkalpojuma laikā. Vakarēdiena vīnu, ko protestantu un katoļu banzīcā visi dzer no viena biķere, pareizticīgo baznīcā no biķere smeļ un dod ar karoti. Un nevis zelta, bet vienmēr tikai un vienīgi ar sudraba karoti, jo sudrabam piemīt...


Nu zoss gatavā! Sudrabam esot antiseptiskas īpašības!??? Ja tās būtu tik lielas kā vajadzētu, to arī attiecīgi lietotu. Garīdzinieka roka pēc katra cepuma mutē ielikšanas netiek nodezinficēta ar viro- baktericīdu šķīdumu, atverot muti saņēmējs uzelpo uz devēja rokas visu iespējamo, nevajag nemaz siekaloties kā ar biķeri. Tā ir gaisa pilienu infekcija! Arī pie mums rudenī bija draudzes, kuras pēc dievkalpojuma kopā ieturējās un pēc tam bija vairāki saslimušie. Tāpēc lai tās senās tradīcijas paliek pagātnē, dzīve ir nežēlīga! Vietā jāliek apzināta labo, jauko brīžu baudīšana, pašreizējo noteikumu ievērošana.

Atbildēt

Aļļo

19.12.2020. 19:08

»

Lasītājs

Aizklapēt visas kulinārijas! Sevišķi bīstamas ir tās, kur ceptās bulciņas apsmērē ar saldinājumu. Kulināriju darbinieces algu saņem pēc nostrādātām stundām, esot uz slimības lapas, viena trešā no algas labi ka sanāk. Viņas tur strādā līdz krišanai, šķaudīdamas, klepodamas uz smalkmaizītēm...


Kurš tev traucē arī smalkmaizīti likt sūda mikrenē, vai cepeškrāsnī uz īsu brīdi? Paskaties cik tīra ir pārdevēja, kura ieliek bulku maisiņā vai vēl trakāk lielveikalā jebkurš ar netīras jakas tērbeli nobrauc gar bulku. Es jau gadus 10 visu uzsildu- apnicis karot ar pārdevējām, ka ar to pašu roku ar ko tiko nauda skaitīta, nevar ņemt maizīti. Tā, starp citu, var noķert ne tikai C19!

Atbildēt

opijs tautai

19.12.2020. 18:51

»

58WL24

Vai tiešām cita,asāka Pietiek kampt, kā šī muļķības slavinājuma nav?Nedrīkst?Bail?Kaimiņu valstī autors jau sēdētu izmeklēsanas izolatorā par ticīgo jūtu aizskārumu


Neviens tev neliedz vest savu dēlu pie popa, lai tas to izdupsē, bet normāliem cilvēkiem ir kritiska vai pat nicinoša attieksme pret sektu, kuras vārdā ir pastrādātas visdrausmīgākās zvērības un kuri uzskata, ka tās mūžīgi piedzērušiem un nemazgātiem adeptiem ir vieta uz mietiem.

Atbildēt

lauķis

19.12.2020. 18:24

»

TS221

Interesanti būtu uzzināt Pietiek administratoru viedokli, kāpēc tiek publicēti Augustiņa un Kasīkļa raksti. Tajos izņemot propogandu un ideoloģiju, šo vārdu sliktākjā nozīmē, nekā cita nav


Nav svarīgi no kā nāk informācija,svarīgi kādi secinājumi tiek izdarīti.Arī no melīgas informācijas var izdarīt ļoti vērtīgus secinājumus,piemēram,vara agonē,jo meli kļuvuši galīgi stulbi.

Atbildēt

TS221

19.12.2020. 18:10

Interesanti būtu uzzināt Pietiek administratoru viedokli, kāpēc tiek publicēti Augustiņa un Kasīkļa raksti. Tajos izņemot propogandu un ideoloģiju, šo vārdu sliktākjā nozīmē, nekā cita nav.

Atbildēt

58WL24

19.12.2020. 17:45

Vai tiešām cita,asāka Pietiek kampt, kā šī muļķības slavinājuma nav?Nedrīkst?Bail?Kaimiņu valstī autors jau sēdētu izmeklēsanas izolatorā par ticīgo jūtu aizskārumu.

Atbildēt

to Q

19.12.2020. 16:48

»

Q

Idiotiem nav izpratnes par reliģiju, tāpat kā dzīvniekiem


Krievu sadistu un pederastu sekta ir tāda pat "reliģija", kā komunisms vai nēģeru Vudu.

Atbildēt

deģenerātam

19.12.2020. 16:45

»

kapec tiek publiceti sadi ,,raksti,, ?

Tapec ,lai sleptu to vienkarso patiesibu ,ka latvija ikdienas covid-19 inficeto skaits ir 3x lielaks neka Krievija ,rekinot uz 100000 iedzivotajiem


ASV kritušās vārnas uzskaita rūpīgāk, nekā kritušās bidlas Krievijā. Jūsu, smirdīgo beztiesīgo organismu, vienīgā nozīme ir aizsūtīt jūs suņa nāvē uz Ukrainu, Sīriju vai Lībiju.

Atbildēt

to slimā kuce

19.12.2020. 16:40

»

Margarēta

Autors ir idiots. Pirmkārt, tas nenotiek pēc dievkalpojumu, bet gan dievkalpojuma laikā. Vakarēdiena vīnu, ko protestantu un katoļu banzīcā visi dzer no viena biķere, pareizticīgo baznīcā no biķere smeļ un dod ar karoti. Un nevis zelta, bet vienmēr tikai un vienīgi ar sudraba karoti, jo sudrabam piemīt...


Man arī prieks, ka provoslavnutizētie mongoloīdi sprāgst kā mušas, bet īpaši to sātaniskie priesteri: alkaši, sadisti un pederasti. Čaplins un Smirnovs vien bija ko vērti.
Visas jūsu nelaimes, lopi smirdīgie, sākās ar Bizantijas sātanismu. Mongoļu jūgs, tūkstots gadu ilgā verdzība un pirms 250 radītā mākslīga valoda - feņa, bez tā visa arī krievs būtu neiespējams.

Atbildēt

Margarēta

19.12.2020. 15:01

Autors ir idiots. Pirmkārt, tas nenotiek pēc dievkalpojumu, bet gan dievkalpojuma laikā. Vakarēdiena vīnu, ko protestantu un katoļu banzīcā visi dzer no viena biķere, pareizticīgo baznīcā no biķere smeļ un dod ar karoti. Un nevis zelta, bet vienmēr tikai un vienīgi ar sudraba karoti, jo sudrabam piemīt zināmas antiseptiskas kvalitātes.
Tas, ko visas pareizticīgo baznīcas visā pasaulē (sākot no grieķu un beidzot ar krievu) dara: kad dievkalpojums beidzies, ja palikusi pāri dievgalda maize, draudze paliek pēc dievkalpojuma un to sadala un apēd, jo tā ir svētita maize, nebaros taču vistām. Tālākās lauku draudzēs tai pašā Grieķijā reizēm ir sagādāta arī tēja, kafija, cilvēki vienkārši vēl ir kopā, parunājas. Protestantu un katoļu banzīcā sakramentā ir cepumi, ja paliek pāri, vienkāŗsi samet bundžā. Pareizticīgo baznīcā ir speciāli cepta maize.
Es jau saprotu, ka epidēmija un tā... bet tās ir senas, skaistas tradīcijas, kas daudziem ir svarīgas. Negribas, ka pēc dažiem gadiem dzīvosim četrās sienās un zoomā. Ka viss būs izzudis un pazudis. Vai ir vērts tad tik traki no tā vīrusa sargāties, lai cilvēca pārvērstos par zombijiem?

Atbildēt

tā višš i !

19.12.2020. 14:24

https://youtu.be/2IJBdj3Uno0

Atbildēt

A.L.P.

19.12.2020. 13:54

Tas ir ārprāts cik daudz Latvijā ir nozombētu ,trulu ticīgo! Nu tici ,ja gribi ,tam žīdu dievam ! Bet ievēro ELEMENTĀRĀS SANITĀRĀS NORMAS !!!! Nelaizi to krustu ,nerij to kristus miesu , negrābsties gar kaut kādām sapuvušām miesām ! Pacieties --- tas viss būs arī pēc COVIDa .Vispār drausmīgi apzināties starp kādiem garīgi atpalikušajiem es dzīvoju savā mīļajā Latvijā .

Atbildēt

kapec tiek publiceti sadi ,,raksti,, ?

19.12.2020. 12:04

Tapec ,lai sleptu to vienkarso patiesibu ,ka latvija ikdienas covid-19 inficeto skaits ir 3x lielaks neka Krievija ,rekinot uz 100000 iedzivotajiem !

Atbildēt

Jāāā

19.12.2020. 11:35

»

Q

Autors -idiots


Neaizstāvu aļošas, bet: 1)Sifiliss izplatās tikai un vienīgi vienā- dzimumdzīves ceļā! 2)Varētu padomāt, ka mūsu baznīcās ir citādāk! TM ierēdņi rudenī demonstrēja pilnīgu analfabētismu kontrolējamā sfērā, ne tikai atļaujot dievkalpojumus bez maskām un cilvēku skaita ierobežojuma, distances ieturēšanas. Kādā no ziņu pārraidēm tika rādīti cilvēki bučojot cienīgtēva roku, krucifiksu un pieņemot svēto vakarēdienu. Dzerts tika no viena trauka, noslaukot dvielī, griežot uz riņķi, oblātes lika mutē ar vienu un to pašu roku. Lieki piebilst par elementāru tīrības jēdziena saprašanu un izglītības līmeni arī draudzes vidū.

Atbildēt

Vājprāta bloķēc (politiski cenzēcs)

19.12.2020. 08:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


vājprāta mudžeklis mikropisns

Atbildēt

lauķis

19.12.2020. 08:27

»

Ivo

Neviena reliģija nav nesusi labumu, tikai naidu un postu


Tieši aitām un kāmīšiem reliģijas domātas,bet,neesi tik bargs pret apzombētajiem,nāks laiks,nāks padoms.

Atbildēt

idiotiem nav jēgas par tīrtību

19.12.2020. 07:53

to taču visi redzam

Atbildēt

Q

19.12.2020. 07:46

»

Ivo

Neviena reliģija nav nesusi labumu, tikai naidu un postu


Idiotiem nav izpratnes par reliģiju, tāpat kā dzīvniekiem!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.12.2020. 02:16

Ko tam augustiņam tā Krievija un Putins tik briesmīgi rūp? Un kāpēc viņu nemaz neuztrauc tas, kas notiek Latvijā? Vai tad te viss ir kārtībā?

Atbildēt

Viedais Manels

19.12.2020. 01:45

»

Viedais Manels

IMHO: Domāju Lapsam īpašas izvēles nav. Gribi māti patiesību cirst, atļauj arī mūsējiem .irst. Turklāt zem rakstiem vilna put uz nebēdu. Portālam tikai plusā. Bet tie, kam vajag, testē cik tālu var prātu čakarēt, kāds noskaņojums


P.S. Nezinu ko iecerējuši pasūtītāji, taču šie raksti aizvien vairāk sašķel sabiedrību, turklāt ne jau latviešus pret krieviem, jo pēdējie te reti iebrien, bet latviešus savā starpā. Turklāt pat tie latvieši, kam Krievija ar savu rusifikāciju nebūt nav simpātiska, lasot šādus rakstus neviļus nostājas pret šādu uz naida balstītu nacionālismu.

Atbildēt

Viedais Manels

19.12.2020. 01:24

»

derdz

kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek.lapsa saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem iepelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie ...


IMHO: Domāju Lapsam īpašas izvēles nav. Gribi māti patiesību cirst, atļauj arī mūsējiem .irst. Turklāt zem rakstiem vilna put uz nebēdu. Portālam tikai plusā. Bet tie, kam vajag, testē cik tālu var prātu čakarēt, kāds noskaņojums.

Atbildēt

pietiek lasītājs

19.12.2020. 01:01

»

Žēl

Izlasot sajūta, kā Augustiņam pat bez karotes prāta spējas mazinājušās


Na vsjo volja Bozhja.Tas ir,viss Dieva rokā.Protams,izņemot Augustiņu,sūdu mušu.Un kūmīņu arī.

Atbildēt

Ivo

18.12.2020. 23:08

Neviena reliģija nav nesusi labumu, tikai naidu un postu...

Atbildēt

Pirātu partija

18.12.2020. 22:40

Krievu pareizticīgā baznīca ir vatņiku sekta, kas kalpo čekistam miljardierim guņģajevam (otec Kiril). Cilvēki savā visumā nozombēti. Katru dienu krievijā atklāj trīs jaunas baznīcas. Baznīcu skaits valstī pārsniedz slimnīcu slkaitu. Konkurenti ir aizliegti ar likumu. Jegovas lieciniekus, par piederību sektai, liek trīs gadus cietumā. Baznīcās ir ierīkoti bankomati, kuriem pienesot karti, noņem ziedojumu. Tā ir laba barotava un no tās tāpat neviens neatteiksies.
P.S. Iepriekšējās pandēmijas laikā, t.i Spāņu gripas laika (1918-1919.gads) bija savādāk, kreiviju tā skara vismazāk, bet citur tika pieņemti drakoniski ierobežojumi. Lielākajā daļā Ziemeļamērikas, uz vesalu gadu, aiztaisīja visas baznīcas , bārus ,restorānus un kinoteātrus. Veikali apkalpoja klientus ārpus telpām, svaigā gaisā. Bērni mācijās mājas, tiesas atcēla spriedumus. Iekāpšanai tramvajā policists sekoja lai visiem būtu uzliktas marles maskas. Arizona štatā ar likumu bija aizligts spiest roku un bučoties. Spļāviens uz oponentu bija pielīdzināts pieciem gadiem cietumā.

Atbildēt

he he

18.12.2020. 22:23

Žēl, ka mums vairs nav nedz laikraksta Cīņa, nedz Pravda. Bet varbūt šī perša derēs par ievadrakstu Valdības Vēstnesim?

Atbildēt

Parūpējaties par sevi

18.12.2020. 21:46

»

Lasītājs

Aizklapēt visas kulinārijas! Sevišķi bīstamas ir tās, kur ceptās bulciņas apsmērē ar saldinājumu. Kulināriju darbinieces algu saņem pēc nostrādātām stundām, esot uz slimības lapas, viena trešā no algas labi ka sanāk. Viņas tur strādā līdz krišanai, šķaudīdamas, klepodamas uz smalkmaizītēm...


Nav saprotams , kādēļ cilvēki paši par savu naudu pērk visādus m----us un paši tad vaimanā ? Nu neatbalstiet to biznesu un saudzējiet savu veselību! Nopērciet izejvielas un gatavojiet mājās .Tagad brīvdienās neko citu pasākt nevar , vismaz lietderīga nodarbe būs .

Atbildēt

Viedais Manels

18.12.2020. 20:49

Augustiņ, Augustiņ, tevi mūsu specdienestiem būtu jāņem aiz čupra. Te okupanti paši piekopj suicidālu uzvedību, turklāt vēl inficēs arī savus vietējos līdzskrējējus, bet tu šos āreče brīdini. Labi, ka viņi latviski nesaprot. Gribi kalpot fāterlandei, turi muti. Par laimi pat tie, kas saprot, uztvēra tavu rakstu par idiņa smērējumu. Slava viņu neprātam. Pēc laiciņa redzēsim, būs šie visi apmiruši vai tavs insaids ir pufels.

Atbildēt

Žēl

18.12.2020. 19:36

Izlasot sajūta, kā Augustiņam pat bez karotes prāta spējas mazinājušās

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...