Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētakmeņa

21.12.2020. 18:09

Ir pienākuši ilgi gaidītie Ziemas saulgrieži. Senču spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šajā laikā, kad ir gada garākā nakts un īsākā diena, notiek brīnumi. Tieši Ziemas saulgrieži ir īstais laiks, lai lūgtu Veļu Mātes svētību visam nākamajam gadam. Saulgriežu dienā Veļu Māte ir īpaši labvēlīga visiem, kas viņai tic. Veļu Māte ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu velmes. Tāpēc lūgsim visvareno Veļu Māti – Nāves Dievieti. Iedegsim pelēku svecīti skaistā māla svečturī uz galda un lūgsim Veļu Māti. Lūgšana Veļu Mātei: « Visvarenā Veļu Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Veļu Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Veļu Māte, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Veļu Māte, es lūdzu Tevi. Nāves Dieviete, es lūdzu Tevi. Aizkapa valdniece, es lūdzu Tevi. Uzklausi manu lūgšanu. Tu esi godāta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi cienīta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tava griba ir skaidra un nepārprotama. Palīdzi man, Veļu Māte, izvairīties no nelaimēm. Dod man ilgu mūžu. Dod man ilgu dzīvi. Piepildi manu garu ar savu dievišķo spēku. Virzi mani pa drošu dzīves ceļu. Atvairi no manis ļaundarus, varmākas un nelabvēļus. Sargā manu dzimtu tāpat kā es godāju Tevi. Visvarenā Veļu Māte – Aizkapa Valdniece – es pieņemu Tavu gudrību. Es pieņemu savu senču spēku. Kļūsti par manu aizstāvi, visvarenā Veļu Māte! Dari mani spēcīgu un neuzvaramu. Lai godāta tiek Veļu Māte kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.». Novēlu mums visiem sasniegt iecerēto un turpināt iesākto! Lai Veļu Māte ir ar mums! Visa slava Veļu Mātei!!!
Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lūgšanu vēlams atkārtot divpadsmit reizes. Pēc lūgšanas ir jāpateicas Veļu Mātei. Piemēram, ziedojot sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā vai arī atstājot cienastu uz jebkura akmeņa (svētakmeņa).
#ZiemasSaulgrieži #rituāli #tradīcijas #pagāni #LatvjuDievi #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #latviskums #latvietība #sentēvi

Atbildēt

Kas ir Pauls?

20.12.2020. 23:27

»

yes

https://sputniknewslv.com/Latvia/20201219/14881022/valdibanemak-vadit-valsti-Raimonds-Pauls-intervija.html


Prātiņu izkūkojis krievu bandītu un čekistu rokaspuisis, krievu popsas mīlētājs?

Atbildēt

Uldis

20.12.2020. 19:50

»

to bidļjaķina

ASV kritušās vārnas uzskaita rūpīgāk, nekā kritušās bidlas Krievijā, kur ņemot vērā, izpostīto medicīnu, drausmīgo higiēnu, kad ir pat slimnīcas bez WC, nemaz nerunājot par skolām,kur AIDS, tuberkulozes, alkoholisma, narkomānijas un cilvēkam necienīgas barības dēļ novājināta imunitāte, nevar būt labāk...


"bidlas" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nicināmam zemākam primātam, organismam, kam 1000 negatīvās selekcijas gados, izveidojies noturīgs verga gēns

20.12.2020. 19:47

»

krievam

Pat jums, nicināmiem zemākiem primātiem, organismiem, kam 1000 negatīvās selekcijas gados, izveidojies noturīgs verga gēns, orgāni izvietoti līdzīgi, kā mums, cilvēkiem, ja vien neesi mutants, kam vieta panoptikumā


Došu tev derīgu padomu. Pārbaudi savu mentālo veselību iespējami biežāk, kā to dara tava skapja paŗtneŗe pietiek.lapsa. Tas gan neārstēs tavu garīgo kroplību, tāpat kā tas nepalīdz lapsai, bet vismaz zināsi ar kādu STS esi inficējies no pietiek.lapsas, jo sen esi sācis atgādināt trakumsērgas slimnieku.

Atbildēt

LV ārkartas stāvokli izsludināj, slepeni atteicoties no cilvēktiesību ievērošanas

20.12.2020. 15:45

»

yes

https://sputniknewslv.com/Latvia/20201219/14881022/valdibanemak-vadit-valsti-Raimonds-Pauls-intervija.html


Visa tie pārvietošanās aizlegumi starp valstīm, pulcēšanās aizliegumi protestos, aizliegumi nodarboties ar uzņēmējdarbības veidiem utt. Izsekošanas, totāla kontrole, iejaucoties cilvēku privātā dzīve - pueņemtie likumi utt. Tie cilvēktiesību ierobežojumi!

Diktatūra un tās mērķi - novest ekonomiku līdz kraham, piesolot “atpestīšanu” no visiem ietobežojumiem tiem, kas “labprātīgi vakcinēsies”, vakcinētos, morāli salauztos pēc cionistu stratēģijas sarīdot pret tiem, kas nevakcinēsies.

Atbildēt

to bidļjaķina

20.12.2020. 10:40

»

Dievs nav mazais berns !

Ja bet kapec tavi dievinatie pindosi mirst tik liela skaita ,ka stabili ienem 1 vietu pasaule letalo skaitu zina ar covid-19


ASV kritušās vārnas uzskaita rūpīgāk, nekā kritušās bidlas Krievijā, kur ņemot vērā, izpostīto medicīnu, drausmīgo higiēnu, kad ir pat slimnīcas bez WC, nemaz nerunājot par skolām,kur AIDS, tuberkulozes, alkoholisma, narkomānijas un cilvēkam necienīgas barības dēļ novājināta imunitāte, nevar būt labāk kā Bangladešā vai Zimbabvē, kur arī nepietiek testu.

Atbildēt

Dievs nav mazais berns !

20.12.2020. 09:51

»

to slimā kuce

Man arī prieks, ka provoslavnutizētie mongoloīdi sprāgst kā mušas, bet īpaši to sātaniskie priesteri: alkaši, sadisti un pederasti. Čaplins un Smirnovs vien bija ko vērti...


Ja bet kapec tavi dievinatie pindosi mirst tik liela skaita ,ka stabili ienem 1 vietu pasaule letalo skaitu zina ar covid-19 ?

Atbildēt

Levits & Kariņš

20.12.2020. 07:11

»

Kariņam jāatkāpjas

Kariņam ir jāatkāpjas. Tādi idioti nevar vadīt valsti. Terorizēja gandrīz gadu iedzīvotājus ar sejas masku nēsāšanu, bet nedarīja galveno, kas valdībai bija jādara: 1) neparūpējās, lai visiem Covid slimniekiem būtu gultas vietas slimnīcās un līdz ar to nenodrošināja visu saslimušo izolāciju, 2) neparūpējās...


ASV algotņi 4. maija LV finanšu korporācijai - LV komercfirmai, ir ideāli algotņi, valsts vadītāji.

Saskaņā ar globālās finanšu korporokrātijas norādēm precīzi un termiņos tautu ved uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni.

Piespiedu vakcināciju realizēs ar ekonomikas inatrumentu pielietošanu - ekonomikas pilnīgu sagrāvi. Jau tiek izveidota LV komercfirmas labi atalgota valdošā klase - augsta līmeņa ierēdņi - valsts sekretāri, VDD, atbilstoši mūsdienām medicīnas pakalpojumi tikai par ievērojamu samaksu, izglītības sistēmu pilnībā sagraujot.

L & K atkāpšanās neko nedos. Pret viņiem jāvēršas fiziski personīgi, padarot viņu dzīvi par elli. Protesti tikai atklāj viņu ienaidniekus, kuri tiek izsekoti un sodīti.

“Latvijas Satversmes sargi” saņem personīgus uzbrukumus no VID, VDD ar safabricētām lietām, vēršoties pret viņiem personīgi gan fiziski, gan ar LTV mediju starpniecību.

Atbildēt

krievam

20.12.2020. 03:27

»

vispārjau

nevajag ēst, *irst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu


Pat jums, nicināmiem zemākiem primātiem, organismiem, kam 1000 negatīvās selekcijas gados, izveidojies noturīgs verga gēns, orgāni izvietoti līdzīgi, kā mums, cilvēkiem, ja vien neesi mutants, kam vieta panoptikumā.

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

20.12.2020. 02:17

Kariņam ir jāatkāpjas. Tādi idioti nevar vadīt valsti. Terorizēja gandrīz gadu iedzīvotājus ar sejas masku nēsāšanu, bet nedarīja galveno, kas valdībai bija jādara: 1) neparūpējās, lai visiem Covid slimniekiem būtu gultas vietas slimnīcās un līdz ar to nenodrošināja visu saslimušo izolāciju, 2) neparūpējās, lai Covid netiek ievazāts no ārzemēm. Ar sejas masku nēsāšanu tādas slimības kā tuberkoloze, mēris vai Covid apstādināt nevar. Kariņam ir jāatkāpjas, jo viņa valdība ir nodemonstrējusi savu nekompetenci, kas dārgi maksā Latvijas iedzīvotājiem.

Atbildēt

kļimoviča aita

20.12.2020. 01:41

Mušas.

Pār mani nupat kā nāca Apskaidrība, kā zvīņas no acīm nokrita, un es pēkšņi sapratu - MUŠAS !!!

LŪK, KAS PATIESĪBĀ PĀRNĒSĀ covid-19 IZRAISĪTĀJU ! TĀS TAČU IR MUŠAS !!!

SITIET MUŠAS, BIEDRI !!!

Jo vairāk mušu jūs nositīsiet tuvākās diennakts laikā, jo mazāk kļimoviča - un ne tikai viņa - aitu un baranu saslims!!!

PIE SIŠANAS, BIEDRI !!!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

19.12.2020. 22:57

»

to slimā kuce

Man arī prieks, ka provoslavnutizētie mongoloīdi sprāgst kā mušas, bet īpaši to sātaniskie priesteri: alkaši, sadisti un pederasti. Čaplins un Smirnovs vien bija ko vērti...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

vispārjau

19.12.2020. 22:53

»

to Q

Krievu sadistu un pederastu sekta ir tāda pat "reliģija", kā komunisms vai nēģeru Vudu


nevajag ēst, *irst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu...

Atbildēt

Atkal pieķēzījusi visas vietas ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem

19.12.2020. 22:51

»

Vājprāta bloķēc (politiski cenzēcs)

vājprāta mudžeklis mikropisns


lapsai atkal PMS + iedzimta maniakāli histēriskā šizofrēnija sevišķi smagā formā?

Atbildēt

Buddists

19.12.2020. 20:05

»

to Q

Krievu sadistu un pederastu sekta ir tāda pat "reliģija", kā komunisms vai nēģeru Vudu


Nakošā iemiesojumĀ jus pats būsiet netīrs pederasts!

Atbildēt

Ak...

19.12.2020. 19:24

»

Margarēta

Autors ir idiots. Pirmkārt, tas nenotiek pēc dievkalpojumu, bet gan dievkalpojuma laikā. Vakarēdiena vīnu, ko protestantu un katoļu banzīcā visi dzer no viena biķere, pareizticīgo baznīcā no biķere smeļ un dod ar karoti. Un nevis zelta, bet vienmēr tikai un vienīgi ar sudraba karoti, jo sudrabam piemīt...


Nu zoss gatavā! Sudrabam esot antiseptiskas īpašības!??? Ja tās būtu tik lielas kā vajadzētu, to arī attiecīgi lietotu. Garīdzinieka roka pēc katra cepuma mutē ielikšanas netiek nodezinficēta ar viro- baktericīdu šķīdumu, atverot muti saņēmējs uzelpo uz devēja rokas visu iespējamo, nevajag nemaz siekaloties kā ar biķeri. Tā ir gaisa pilienu infekcija! Arī pie mums rudenī bija draudzes, kuras pēc dievkalpojuma kopā ieturējās un pēc tam bija vairāki saslimušie. Tāpēc lai tās senās tradīcijas paliek pagātnē, dzīve ir nežēlīga! Vietā jāliek apzināta labo, jauko brīžu baudīšana, pašreizējo noteikumu ievērošana.

Atbildēt

Aļļo

19.12.2020. 19:08

»

Lasītājs

Aizklapēt visas kulinārijas! Sevišķi bīstamas ir tās, kur ceptās bulciņas apsmērē ar saldinājumu. Kulināriju darbinieces algu saņem pēc nostrādātām stundām, esot uz slimības lapas, viena trešā no algas labi ka sanāk. Viņas tur strādā līdz krišanai, šķaudīdamas, klepodamas uz smalkmaizītēm...


Kurš tev traucē arī smalkmaizīti likt sūda mikrenē, vai cepeškrāsnī uz īsu brīdi? Paskaties cik tīra ir pārdevēja, kura ieliek bulku maisiņā vai vēl trakāk lielveikalā jebkurš ar netīras jakas tērbeli nobrauc gar bulku. Es jau gadus 10 visu uzsildu- apnicis karot ar pārdevējām, ka ar to pašu roku ar ko tiko nauda skaitīta, nevar ņemt maizīti. Tā, starp citu, var noķert ne tikai C19!

Atbildēt

opijs tautai

19.12.2020. 18:51

»

58WL24

Vai tiešām cita,asāka Pietiek kampt, kā šī muļķības slavinājuma nav?Nedrīkst?Bail?Kaimiņu valstī autors jau sēdētu izmeklēsanas izolatorā par ticīgo jūtu aizskārumu


Neviens tev neliedz vest savu dēlu pie popa, lai tas to izdupsē, bet normāliem cilvēkiem ir kritiska vai pat nicinoša attieksme pret sektu, kuras vārdā ir pastrādātas visdrausmīgākās zvērības un kuri uzskata, ka tās mūžīgi piedzērušiem un nemazgātiem adeptiem ir vieta uz mietiem.

Atbildēt

lauķis

19.12.2020. 18:24

»

TS221

Interesanti būtu uzzināt Pietiek administratoru viedokli, kāpēc tiek publicēti Augustiņa un Kasīkļa raksti. Tajos izņemot propogandu un ideoloģiju, šo vārdu sliktākjā nozīmē, nekā cita nav


Nav svarīgi no kā nāk informācija,svarīgi kādi secinājumi tiek izdarīti.Arī no melīgas informācijas var izdarīt ļoti vērtīgus secinājumus,piemēram,vara agonē,jo meli kļuvuši galīgi stulbi.

Atbildēt

TS221

19.12.2020. 18:10

Interesanti būtu uzzināt Pietiek administratoru viedokli, kāpēc tiek publicēti Augustiņa un Kasīkļa raksti. Tajos izņemot propogandu un ideoloģiju, šo vārdu sliktākjā nozīmē, nekā cita nav.

Atbildēt

58WL24

19.12.2020. 17:45

Vai tiešām cita,asāka Pietiek kampt, kā šī muļķības slavinājuma nav?Nedrīkst?Bail?Kaimiņu valstī autors jau sēdētu izmeklēsanas izolatorā par ticīgo jūtu aizskārumu.

Atbildēt

to Q

19.12.2020. 16:48

»

Q

Idiotiem nav izpratnes par reliģiju, tāpat kā dzīvniekiem


Krievu sadistu un pederastu sekta ir tāda pat "reliģija", kā komunisms vai nēģeru Vudu.

Atbildēt

deģenerātam

19.12.2020. 16:45

»

kapec tiek publiceti sadi ,,raksti,, ?

Tapec ,lai sleptu to vienkarso patiesibu ,ka latvija ikdienas covid-19 inficeto skaits ir 3x lielaks neka Krievija ,rekinot uz 100000 iedzivotajiem


ASV kritušās vārnas uzskaita rūpīgāk, nekā kritušās bidlas Krievijā. Jūsu, smirdīgo beztiesīgo organismu, vienīgā nozīme ir aizsūtīt jūs suņa nāvē uz Ukrainu, Sīriju vai Lībiju.

Atbildēt

to slimā kuce

19.12.2020. 16:40

»

Margarēta

Autors ir idiots. Pirmkārt, tas nenotiek pēc dievkalpojumu, bet gan dievkalpojuma laikā. Vakarēdiena vīnu, ko protestantu un katoļu banzīcā visi dzer no viena biķere, pareizticīgo baznīcā no biķere smeļ un dod ar karoti. Un nevis zelta, bet vienmēr tikai un vienīgi ar sudraba karoti, jo sudrabam piemīt...


Man arī prieks, ka provoslavnutizētie mongoloīdi sprāgst kā mušas, bet īpaši to sātaniskie priesteri: alkaši, sadisti un pederasti. Čaplins un Smirnovs vien bija ko vērti.
Visas jūsu nelaimes, lopi smirdīgie, sākās ar Bizantijas sātanismu. Mongoļu jūgs, tūkstots gadu ilgā verdzība un pirms 250 radītā mākslīga valoda - feņa, bez tā visa arī krievs būtu neiespējams.

Atbildēt

Margarēta

19.12.2020. 15:01

Autors ir idiots. Pirmkārt, tas nenotiek pēc dievkalpojumu, bet gan dievkalpojuma laikā. Vakarēdiena vīnu, ko protestantu un katoļu banzīcā visi dzer no viena biķere, pareizticīgo baznīcā no biķere smeļ un dod ar karoti. Un nevis zelta, bet vienmēr tikai un vienīgi ar sudraba karoti, jo sudrabam piemīt zināmas antiseptiskas kvalitātes.
Tas, ko visas pareizticīgo baznīcas visā pasaulē (sākot no grieķu un beidzot ar krievu) dara: kad dievkalpojums beidzies, ja palikusi pāri dievgalda maize, draudze paliek pēc dievkalpojuma un to sadala un apēd, jo tā ir svētita maize, nebaros taču vistām. Tālākās lauku draudzēs tai pašā Grieķijā reizēm ir sagādāta arī tēja, kafija, cilvēki vienkārši vēl ir kopā, parunājas. Protestantu un katoļu banzīcā sakramentā ir cepumi, ja paliek pāri, vienkāŗsi samet bundžā. Pareizticīgo baznīcā ir speciāli cepta maize.
Es jau saprotu, ka epidēmija un tā... bet tās ir senas, skaistas tradīcijas, kas daudziem ir svarīgas. Negribas, ka pēc dažiem gadiem dzīvosim četrās sienās un zoomā. Ka viss būs izzudis un pazudis. Vai ir vērts tad tik traki no tā vīrusa sargāties, lai cilvēca pārvērstos par zombijiem?

Atbildēt

tā višš i !

19.12.2020. 14:24

https://youtu.be/2IJBdj3Uno0

Atbildēt

A.L.P.

19.12.2020. 13:54

Tas ir ārprāts cik daudz Latvijā ir nozombētu ,trulu ticīgo! Nu tici ,ja gribi ,tam žīdu dievam ! Bet ievēro ELEMENTĀRĀS SANITĀRĀS NORMAS !!!! Nelaizi to krustu ,nerij to kristus miesu , negrābsties gar kaut kādām sapuvušām miesām ! Pacieties --- tas viss būs arī pēc COVIDa .Vispār drausmīgi apzināties starp kādiem garīgi atpalikušajiem es dzīvoju savā mīļajā Latvijā .

Atbildēt

kapec tiek publiceti sadi ,,raksti,, ?

19.12.2020. 12:04

Tapec ,lai sleptu to vienkarso patiesibu ,ka latvija ikdienas covid-19 inficeto skaits ir 3x lielaks neka Krievija ,rekinot uz 100000 iedzivotajiem !

Atbildēt

Jāāā

19.12.2020. 11:35

»

Q

Autors -idiots


Neaizstāvu aļošas, bet: 1)Sifiliss izplatās tikai un vienīgi vienā- dzimumdzīves ceļā! 2)Varētu padomāt, ka mūsu baznīcās ir citādāk! TM ierēdņi rudenī demonstrēja pilnīgu analfabētismu kontrolējamā sfērā, ne tikai atļaujot dievkalpojumus bez maskām un cilvēku skaita ierobežojuma, distances ieturēšanas. Kādā no ziņu pārraidēm tika rādīti cilvēki bučojot cienīgtēva roku, krucifiksu un pieņemot svēto vakarēdienu. Dzerts tika no viena trauka, noslaukot dvielī, griežot uz riņķi, oblātes lika mutē ar vienu un to pašu roku. Lieki piebilst par elementāru tīrības jēdziena saprašanu un izglītības līmeni arī draudzes vidū.

Atbildēt

Vājprāta bloķēc (politiski cenzēcs)

19.12.2020. 08:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


vājprāta mudžeklis mikropisns

Atbildēt

lauķis

19.12.2020. 08:27

»

Ivo

Neviena reliģija nav nesusi labumu, tikai naidu un postu


Tieši aitām un kāmīšiem reliģijas domātas,bet,neesi tik bargs pret apzombētajiem,nāks laiks,nāks padoms.

Atbildēt

idiotiem nav jēgas par tīrtību

19.12.2020. 07:53

to taču visi redzam

Atbildēt

Q

19.12.2020. 07:46

»

Ivo

Neviena reliģija nav nesusi labumu, tikai naidu un postu


Idiotiem nav izpratnes par reliģiju, tāpat kā dzīvniekiem!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

19.12.2020. 05:03

»

Viedais Manels

P.S. Nezinu ko iecerējuši pasūtītāji, taču šie raksti aizvien vairāk sašķel sabiedrību, turklāt ne jau latviešus pret krieviem, jo pēdējie te reti iebrien, bet latviešus savā starpā. Turklāt pat tie latvieši, kam Krievija ar savu rusifikāciju nebūt nav simpātiska, lasot šādus rakstus neviļus nostājas...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

"Brāļu kari" M.U.Ļ.Ķ.U zemē "latv(ĀN)ijā".
( 'aktuālais redzējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, Letiņ, tajos dari?!???
Kur, kā Cilvēks(?), VISPĀR deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??
...
Ko Tu "brāļu karos" meklē?
SEV un BRĀLIM "renti" peklē?!?
Kam Tev rīkli pārgrauzt gribas,
Izraut Sirdi, dragāt ribas?...

Kam Tev kalpo rokas, kājas?
Brāli sist, līdz - pagurst vājas??
Brāli spārdīt, līdz - ļimst ceļos,
"Karakalpi", kam ceļš "veļos"?!?

Kam Tu "ienaidniekos" prasies,
Kad ar paša BRĀĻIEM "kasies"?
Kāpēc naidu atvem, mel(l)u,
BRĀLI "mālējot" par "vellu"?

Kam Tu provocēt ļauj karu,
Dažkārt - pat uz mūžu garu,
Tiem, kas "shēmo", ņirdzot malā,
SAVU vinni BRĀĻU galā?!?

Kam Tev acis, kam Tev ausis,
Ja - tās TIKAI akli klausīs,
"Brāļu kara" ZOMBĒTĀJUS,
Kam Jūs, BRĀĻUS, vajag vājus?

Kam Tev jēga, Dieva dota,
"Smadzeņpodā" ierievota?
Lai to, tŗula naida varā,
Nozaudētu "brāļu karā"?!?

Kam Tev Dvēselīte miesās,
Kas par "brāļu kariem" tiesās,
VISUS (Tevi – tajā skaitā),
Kuri SAVUS BRĀĻUS maitā?
...
"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, CILVĒK (!!!), tajos dari?!???
Kam Tu M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Karodams ar BRĀĻIEM balsti?!?...

Vai Tev Radītājs ir skaudis,
To, ko zina VISI ļaudis:
Kur, kā NEcilvēks, vairs deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", "proāmu.rikāniski orientētu gejrope.dālisku deRmolibe.rsatu" rasistiski militār.histēriskās propagandas skarbi traumētu "lielgabalgaļas" kautķermeņu, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.12.2020. 02:16

Ko tam augustiņam tā Krievija un Putins tik briesmīgi rūp? Un kāpēc viņu nemaz neuztrauc tas, kas notiek Latvijā? Vai tad te viss ir kārtībā?

Atbildēt

Viedais Manels

19.12.2020. 01:45

»

Viedais Manels

IMHO: Domāju Lapsam īpašas izvēles nav. Gribi māti patiesību cirst, atļauj arī mūsējiem .irst. Turklāt zem rakstiem vilna put uz nebēdu. Portālam tikai plusā. Bet tie, kam vajag, testē cik tālu var prātu čakarēt, kāds noskaņojums


P.S. Nezinu ko iecerējuši pasūtītāji, taču šie raksti aizvien vairāk sašķel sabiedrību, turklāt ne jau latviešus pret krieviem, jo pēdējie te reti iebrien, bet latviešus savā starpā. Turklāt pat tie latvieši, kam Krievija ar savu rusifikāciju nebūt nav simpātiska, lasot šādus rakstus neviļus nostājas pret šādu uz naida balstītu nacionālismu.

Atbildēt

Viedais Manels

19.12.2020. 01:24

»

derdz

kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek.lapsa saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem iepelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie ...


IMHO: Domāju Lapsam īpašas izvēles nav. Gribi māti patiesību cirst, atļauj arī mūsējiem .irst. Turklāt zem rakstiem vilna put uz nebēdu. Portālam tikai plusā. Bet tie, kam vajag, testē cik tālu var prātu čakarēt, kāds noskaņojums.

Atbildēt

pietiek lasītājs

19.12.2020. 01:01

»

Žēl

Izlasot sajūta, kā Augustiņam pat bez karotes prāta spējas mazinājušās


Na vsjo volja Bozhja.Tas ir,viss Dieva rokā.Protams,izņemot Augustiņu,sūdu mušu.Un kūmīņu arī.

Atbildēt

kāparasti

19.12.2020. 00:38

»

Gaišais

Autors ir Pēteris Apīnis vai Mārcis Bendiks


pietiek.lapsa pakalpīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra jūdasgrašus.

Atbildēt

derdz

19.12.2020. 00:35

»

Viedais Manels

Augustiņ, Augustiņ, tevi mūsu specdienestiem būtu jāņem aiz čupra. Te okupanti paši piekopj suicidālu uzvedību, turklāt vēl inficēs arī savus vietējos līdzskrējējus, bet tu šos āreče brīdini. Labi, ka viņi latviski nesaprot. Gribi kalpot fāterlandei, turi muti. Par laimi pat tie, kas saprot, uztvēra...


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek.lapsa saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem iepelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. viens pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

pietiek.lapsas pasūtījumgalc

19.12.2020. 00:34

»

he he

Žēl, ka mums vairs nav nedz laikraksta Cīņa, nedz Pravda. Bet varbūt šī perša derēs par ievadrakstu Valdības Vēstnesim


Nauda nesmird!! Atšķirībā no trakām nozombētām lapsām..

Atbildēt

Ivo

18.12.2020. 23:08

Neviena reliģija nav nesusi labumu, tikai naidu un postu...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...