Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jaajaa

30.03.2020. 20:16

»

jājējam varu atgādināt, ka

VĪRUSA gēnu komplekts sastāv no nepareizi saāķētiem


https://reminder.media/post/virusnoe-soznanie

Atbildēt

jājējam varu atgādināt, ka

30.03.2020. 20:14

»

jaajaa

...tā īsti raksta būtībā neiebraucu...bet autoram varu atgādināt, ka 8% viņa paša homo sapiens genoma sastāda vīrusu gēni...nevajag noniecināt to, ko mēs tā īsti nesaprotam...un uzmanīties par ļaunu nenāk


VĪRUSA gēnu komplekts sastāv no nepareizi saāķētiem
paša homo sapiens genoma fragmentiem !

Citādi - pa tavam iznāk, ka vīrusu ne no kā radījis baznīcas
iemīļotais vārdu savienojums - "Dievs, tas Kungs"... :)))

Atbildēt

Kāds

30.03.2020. 20:06

https://vimeo.com/user111240755/review/402281746/f943d14d96

Atbildēt

un kādas bailes

30.03.2020. 20:06

bailes idiotiem, gudrie zin, ka vīruss jāaptur

Atbildēt

tā gribas piestiept mums čekas 1984

30.03.2020. 20:05

jā mums ir č un trennūzenes, bet caurmērā jau te tomēr nav krievija

Atbildēt

žuli !

30.03.2020. 19:53

»

Žulis

Baiļu pandēmija. Te rodas jautājums: Vai tad raksta autors grib teikt ka tas vīruss ir nekaitīgs un visi pasaules virusologi mums melo? Un tie mirušo tūkstoši un masu kapi ir tikai žurnālistu izdomājums? Kā var salīdzināt gandrīz simts gadus atpakaļ sērgā mirušo procentus un mūsdienas? Ir taču cits ...


komentāros apskata jautājumus no POLITISKĀ skatu punkta !
Atbildes uz tehniskiem jautājumiem jāmeklē speciālajā literatūrā,
kā minimums vismaz vikipēdijā.
Spamot ar RETORISKIEM jautājumiem ir NECIEŅA pret lasītāja laiku !

Atbildēt

Tramps zvana Putinam

30.03.2020. 19:50

Vai Putins sutis Krievijas armijas medikus uz asv cinai pret korona virusa epidemiju ?

Atbildēt

A.K.

30.03.2020. 19:45

»

cilveks444

Protams, var uzskatīt, ka tas viss, kas notiek visapkārt, ir kāda ļaunprātīga režisora veidots šovs, lai iebaidītos cilvēkus uz visas pasaules, iedzītu ciešā jo ciešā aplokā, faktiski cietuma kamerā, ar aizmetinātām durvīm! Taču ja notiekošais, piemēram, Itālijā nav filmēts kādā kino paviljonā (un pēc...


Noteikti neaicinu būt vieglprātīgiem, bet gan adekvāti un mierīgi novērtēt situāciju, kritiski uztvert informāciju, tās avotus, sekot tendencēm, vērtēt veikto pasākumu neoieciešamību, samērīgumu un rezultātus.Pats galvenais - salīdzināt ar slimību un mirstības statistiku atbilstošā laika periodā citos gados. Un vēl - pievērst uzmanību pašnāvību statistikai. Ir bažas, ka Latvijā tieši valdības veikto pasākumu un ekonomikas kolapses dēļ pašnāvību skaits varētu pieaugt, kas jau tāpat ir viens no augstākajiem pasaulē. Un vēl - aicinu tautu neķildoties, bet ar cieņu izdzīvot šo neparasto laiku.

Atbildēt

jaajaa

30.03.2020. 19:26

...tā īsti raksta būtībā neiebraucu...bet autoram varu atgādināt, ka 8% viņa paša homo sapiens genoma sastāda vīrusu gēni...nevajag noniecināt to, ko mēs tā īsti nesaprotam...un uzmanīties par ļaunu nenāk...:)

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.03.2020. 18:51

Nezinu, vai izdosies linku pievienot, bet Šveices mediķi apkopojuši, manuprāt, objektīvāko materiālu attiecībā uz pandēmiju:

https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/?fbclid IwAR1LPY-dSBm4IQPwiWKephO_eGW9_W8XZkNB1s1i5vPAGG4sFmmPmnKOZuQ

Atbildēt

cilveks444

30.03.2020. 18:11

Protams, var uzskatīt, ka tas viss, kas notiek visapkārt, ir kāda ļaunprātīga režisora veidots šovs, lai iebaidītos cilvēkus uz visas pasaules, iedzītu ciešā jo ciešā aplokā, faktiski cietuma kamerā, ar aizmetinātām durvīm! Taču ja notiekošais, piemēram, Itālijā nav filmēts kādā kino paviljonā (un pēc visa spriežot kadri ir autentiski), tad skaidrs, pirmkārt, mums ir jāglābj savas un līdzcilvēku dzīvības, lai kas un ko perinātu pret mums. Lai kas būtu COVID-19 izcelsmes avots, lai kādi mērķi tam būtu uzdoti. Jo tā nav vienkārši dabiska cilvēku miršana no vecuma, tās ir kaites, kuras saasinās saistībā ar koronavīrusu, kā iznākumā cilvēki mirst. Mirst tie cilvēki, kuri vēl varētu dzīvot ilgi jo ilgi, ja vien ne valstu veselības aprūpju sistēmas kapacitātes dramatisks kritums. Ja cilvēce ir sasniegusi tādu līmeni medicīnā, ka cilvēki dzīvo daudz ilgāk nekā iepriekšējās paaudzes, tad tas nenozīmē, ka viņi ar varu ir jāgrūž kapā, lai teiktu – kam jānotiek, tas notiekas, šis jau vecs, tāpēc – prom!

Atbildēt

Žulis

30.03.2020. 17:56

Baiļu pandēmija. Te rodas jautājums: Vai tad raksta autors grib teikt ka tas vīruss ir nekaitīgs un visi pasaules virusologi mums melo? Un tie mirušo tūkstoši un masu kapi ir tikai žurnālistu izdomājums? Kā var salīdzināt gandrīz simts gadus atpakaļ sērgā mirušo procentus un mūsdienas? Ir taču cits līmenis tai medicīniskajai palīdzībai, ko cilvēki saņēma toreiz un tagad! Ir pavisam cits ārstnieciskās izpratnes līmenis un iespējas ārstēt vīrusu izraisītās infekcijas. Autors raksta, ka valdība it kā nepamatoti, aizbildinoties ar vīrusu, ierobežo mūsu brīvību.Bet ko raķsta autors vainos un no kā gaidīs palīdzību, ja šī sērga sāks nekontrolēti masveidā pļaut nost cilvēkus? Var jau teikt, ka tā nebūs tāpēc, ka tā nevar būt nekad. Taču domāju, ka valdība tos ierobežojumus ievieš tieši tādēļ, ka nevālas pārbaudīt praksē šī raksta autora teorijju par vīrusa mazkaitīgumu. Arī no Itālijas un Spānijas, kur cilvēki daudz neņēma galvā visus aizliegumus un brīdinājumus nekādas optimistiskās ziņas šobrīd nepienāk. Visbeidzot, būtu gan jāatšķir bailes no piesardzības. Bailes provocē uz neadekvātu rīcību. Piesardzība nozīmē veikt mērķtiecīgas darbības , lai sevi pasargātu. Domāju, ka to bailīgo mūsu vidū ir samērā maz. Taču apdraudējuma pārāka “optimizēšana” var cilvēkos radīt vēlmi attiekties no piesardzības pasākumiem. Bet piesardzība mūsu valsts bēdīgā medicīnas līmeņa un vājā sociālās aizsardzības nodrošinājuma apstākļos var daudziem glābt dzīvību. Starp citu, domāju ka tā patiesība par vīrusa kaitīgumu vai nekaitīgumu atklāsies Latvijā tuvākā mēneša laikā. Un tad vairs nevajadzēs tukši diskutēt.

Atbildēt

Tautas varas frontinieks

30.03.2020. 17:47

Kadišs uzskata, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID) viņu aplaupījis, liekot maksāt nodokli par pārdotu nekustamo īpašumu. 2018. gada nogalē, kad VID "inkasso" kārtībā no viņa bankas konta noņēmis vairāk nekā 9000 eiro, jo viņš bija palicis valstij parādā kapitāla pieauguma nodokli par mantotas zemes pārdošanu.

Atbildēt

viss apsnieg

30.03.2020. 17:43

81 gada vecumā mūžībā devies Nacionālā teātra ilggadējais režisors Mihails Kublinskis. Vīruss ne esot pie vainas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...