Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?!

11.10.2022. 08:49

»

Pēteris

Zīmīgi, ka Bērziņa jau paziņoja, ka nekandidēs atkārtoti. Dzīvot ta gribās ļoti


..... darbiņu paveicis,..... var aiziet.Cik tas gana sakarīgi,bet bites rudentiņā nelido.

Atbildēt

Burbulis

10.10.2022. 16:16

Ne viena vien valdība ir aizgājusi pa burbuli, jo gribēja iebāzt degunu Ventspils ostā. Arī te redz kā autors cenšas. Sen zināms, kur aug kājas stāstam, ka kāds brauca uz ASV izprasīt sankcijas Ventspils ostai.

Atbildēt

bet ja naudu met pakaļ

10.10.2022. 15:17

čangaļa ventspils

Atbildēt

gkp

10.10.2022. 12:15

hunttas režjīms un vanckariņš dažās intervijās izzsakās pirms vēlēšanās , ka būs atkall valdībā. kā viņš to zināja???? Tas pats ar kovid afēru, jo zināja uz priekšu,kad lokdauns būs, kad ne. Pat mēneša datumus uz priekšu- zināja, plānu, projektu, vadlīnijas. Uzticamās personas vanckaram sašhēmoja, tāpat kā oik, skulti, vēja parks, ..... .

Atbildēt

A.L.P.

10.10.2022. 09:55

Mani šausmina tas, cik daudz cilvēciņu balsoja par JV --- zagļu un korumpantu bandu ! Lai gan pastāv lielas aizdomas ,ka vēlēšanu rezultāti ir krietni vien viltoti ! Nu tagad redzēsim cik ilgi vēl dzīvos Bērziņa ? Iepriekšējie trīs aizgāja samērā agri un stipri aizdomīgi.

Atbildēt

🛩?

10.10.2022. 09:43

»

kā parasti

atkarībā no


Ir pārpublicēts Puaro. Ar visiem pielikumiem.Tātad "maņi" bijuši diezgan?

Atbildēt

fakts

10.10.2022. 05:52

Autors ir klīnisks idiots!
Grozījumos Ventspils brīvostas likumā ir konkrēti rakstīts, ka

2. Līdz dienai, kad stājas spēkā likums, ar kuru tiek mainīts Latvijas ostu pārvaldības modelis atbilstoši starptautiskajiem labas pārvaldības principiem, Brīvostas pārvalde (atvasināta publisko tiesību juridiskā persona) šā likuma ietvaros darbojas, ievērojot šādus nosacījumus:

1) šā likuma 4. panta ceturtajā un devītajā daļā minētās tiesības īsteno Brīvostas pārvaldes (atvasināta publisko tiesību juridiskā persona) VALDE...

savukārt Ostu likumā

15. Līdz dienai, kad tiek likvidēta Ventspils ostas pārvalde (atvasināta publisko tiesību juridiskā persona), bet ne ilgāk kā līdz 2022. gada 31. decembrim, [..] Ventspils ostas pārvalde (atvasināta publisko tiesību juridiskā persona) darbojas, ievērojot šādus nosacījumus:
2) tās VALDĒ ir četri VALDES LOCEKĻI — ekonomikas ministra, finanšu ministra, satiksmes ministra un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra izvirzīti pārstāvji, kurus amatā ieceļ un no amata atbrīvo Ministru kabinets.

Atbildēt

а что тут

09.10.2022. 23:51

плохого? оговорили скорее всего..он же даже Министром был.

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.10.2022. 23:30

Suka!

Atbildēt

jans

09.10.2022. 21:23

Cik jau pagājis laiks, ka neviens nekontrolē NEKO. Kas zog,tas zags netraucēti, jo naudas ir daudz,kā vēl nekad huntas režīmam vanckariņam pilni konti bankas amīšu,kanāddas hittler švābss stipendiāaati - baro trekni, nepajokam.
smirdošie tieslietas nelikumības rulllleee beztiesiskums

Atbildēt

Nu jā

09.10.2022. 21:23

»

Anrii

AIVAR...TU TO IR UZSKRIBILJEJIS


Man arī radās tāds jautājums! Izskatās, ka biedrs uztraucas, ka viņa sile tikusi kādam citam. Vai arī aizbraukusi, tāpat kā jumts.

Atbildēt

zināmi fakti

09.10.2022. 20:45

»

bet

Ko saka Vienotības šefs Kariņš? Roka roku mazgā, abas netīras


Vienotībā stingri iekšējie noteikumi (Valsts noslēpums): kurš kuram un cik atmet!

Atbildēt

kā parasti

09.10.2022. 20:13

»

🛩?

Interesanti, vai Puaro pārpublicēs


atkarībā no $$$.

Atbildēt

Sigvards

09.10.2022. 19:51

KNAB tikai opozīciju pārbauda?

Atbildēt

Anrii

09.10.2022. 19:49

AIVAR...TU TO IR UZSKRIBILJEJIS

Atbildēt

bet

09.10.2022. 19:49

Ko saka Vienotības šefs Kariņš? Roka roku mazgā, abas netīras!

Atbildēt

HT

09.10.2022. 19:41

Andersonam ir tāda, nu tāda absurdās loģikas interpretācija par to, kāpēc no pienākumiem un darbaattiecībām būtu jāatbrībo Kristovskis. Tāda primitīva loģika- baz pamata, nav darba attiecību, nav algas.

Pavisam absurda spriedelēšana.

Šai sakarā ar likumu tika likvidra valde un pat sekojošā tai pārvalde. Autors arī savā interpretācijā balstās, atsaucoties uz tiesiskumu.

Ja jau tiesiskimu, tad tiesiskumu!

Tie, kuri radīja Kristovskim (JV) šo algas saglabāšanu, ļoti labi zināja, ko dara! Par autors Andersons palaidis garām it kā nenozīmīgu, bet pašu būtiskāko apstākli - Kristovski darbattiecībās pieņēma valde. Līdz ar to valde, kas likvidēta, viņu varēja atlaist no darba.Bet to neizdarīja!

Varēja arī citādi, ja valde likvidēta. Likuma vai tā grozījumi nenoregulēja ar MP K. Kariņa (JV) ziņu - kā Kristovskis atbrīvojams no darba un atalgojuma, ja valde likvidēta. Tāds apzināti veidots caurums likumdošanā ar JV ziņu.

Atbildēt

🛩?

09.10.2022. 19:27

Interesanti, vai Puaro pārpublicēs?

Atbildēt

E-batica

09.10.2022. 19:22

Diezgan droši zināms, ka gadus 5-8 atpakaļ Kristovskis saņēma pat 5000 mēnesī noMeroni vaiviņa kontrolētiem uzņēmumiem. Šis baigi labi iesmērējies - maksāja abi, gan Aivars, gan Rūdolfs

Atbildēt

lalala

09.10.2022. 19:16

tas taču sociālais pabalsts!

Atbildēt

Mx

09.10.2022. 19:09

Paskatīsimies, kā Kristovskis atmaksās valstij zaudējumus...

Atbildēt

nu ta jaunums

09.10.2022. 18:46

Vienotībā ir lielākā zagļu un meļu koncentrācija Latvijas partiju spektrā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi