Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R

09.06.2017. 11:55

»

k

Britu konspirologs Deivids Aiks aktualizējis šādus risinājumus, viņš to sauc par problem-reaction-solution...


..a ja nu drons nofotografē, kā DP rokas lauž? To taču nedrīkst pieļaut, tas jāslēpj, īpaši jāslēpj!

Atbildēt

Ivars

08.06.2017. 03:01

Noteikumi, tā kā te rakstīts,
ir juridiski kļūdaini,
tā likumus nav atļauts sacerēt.

Tāpēc tiesa var atzīt tos par neatbilstošiem Satversmei.

Lai Pietiek redakcija vāc ziedojumus no tautas
un organizē tiesvedības un demonstrācijas un akcijas.

Atbildēt

ech...

07.06.2017. 17:36

Lēmums nav stulbs. Tas ir pieņemts ar noteiktu mērķi. Mērķis ir nevis drošības uzlabošana, bet tieši pretējs - nedrošības sajūtas pastiprināšanai Latvijas sabiedrībā. Drošības dienestiem taču vajag ar kaut ko cīnīties. Ja ienaidnieka nav, tad tas ir jārada vai vismaz jāizdomā.

Atbildēt

Sergejs Buivids

07.06.2017. 13:58

»

k

Britu konspirologs Deivids Aiks aktualizējis šādus risinājumus, viņš to sauc par problem-reaction-solution...


Kaut kam jau vara gatavojas. Bezdarbs, bezcerība, zagšana un krāpšana, kādreiz tam sociālajam sprādzienam jānotiek. Vara gatavojas laicīgi. Lapsa palīdz vara sagatavoties.
-----------------
Mēs, - sabiedrība esam vienīga un nedalāma vara, bet viņi ir varas pārstāvji. Mūsu pārstāvji – Instrumenti. Ja instruments salauzts viņu vajag salabot vai samainīt uz jaunu. Vai sabiedrība pret to, ka, piemēram, Lato Lapsa baudot sabiedrības garantijas filmē kādu objektu? No kurienes paņemts, kur statistiskas dati, ka mums ir tāda nepieciešamība ierobežot vārda brīvību?

Atbildēt

k

07.06.2017. 11:23

Britu konspirologs Deivids Aiks aktualizējis šādus risinājumus, viņš to sauc par problem-reaction-solution.
Lapsa fotografē dp darbiniekus un lidina dronus virs dp, aijaijai! kā tā var, ja nu uz dp tiek nomesta kaku bumba! (problēma) - kaut kas jādara! (reakcija) - jauni MK noteikumi, kas aizliedz fotografēt (vai lidināt dronus) "kritisko struktūru" (risinājums).
Analoģiski ar teroraktiem. Terorakts (problēma) - kvī, kvī! (reakcija) - policijas stiprināšana, kara stāvoklis u.tml. (risinājums)
Kaut kam jau vara gatavojas. Bezdarbs, bezcerība, zagšana un krāpšana, kādreiz tam sociālajam sprādzienam jānotiek. Vara gatavojas laicīgi. Lapsa palīdz vara sagatavoties.

Atbildēt

★★★★★

07.06.2017. 10:59

Kučinskis ir no laukiem tā pat kā viņa valdība ( izņemot, Šadurski) viņiem visiem ir laukstrādnieka sejas vaijbsti.
Augulim, Reizniecei un Gerhardam vēl pat nav kupētas astes.

Atbildēt

Rīdzinieks

07.06.2017. 10:23

»

aha

Vienu kameru novietojam pie tavas mājas durvīm, vēl dažas pie logiem un vēl divas kas filmē tevi ārpus mājas no priekšas un aizmugures. Un to visu tiešraidē internetā


Es dzīvoju vecrīgā, pie manas mājas ir gan pašvaldības, gan ofisa kamera.
Piedod, bet tava atruna ir dumja.

Atbildēt

interesanti, patiešām

07.06.2017. 01:31

»

Ivars

Šos noteikumus tiesa var atzīt par prettiesiskiem


Nu, tātad - vēlreiz nākas aktualizēt jau iepriekš uzdotos jautājumus (ja jau ar pirmo piegājienu tomēr nav piešķīlis, kā zirādās):

Priekš kam / kam tāda izpildīšanās varētu būt interesanta vai pat lietderīga, pēc būtības? Un, pie tam vēl - ņemot vērā arī elementāri loģiski prognozējamu, jebkurā izpratnē / izpausmē kaut vai vismaz minimāli lietderīga "sausā atlikuma" neiespējamību)?! Tikai plika sporta ('tipa: ponta') pēc? Vai arī - atsevišķiem neviennozīmīgi orientētiem / diskutabli advancētiem sabiedriskajiem aktīvistiem nav kur likt šķietami neierobežotos laika, finanšu u.c. taml. 'arhi' būtiskus resursus?

Atbildēt

Sergejs Buivids

06.06.2017. 23:11

Terorisma vispar nav ir cilveki kuri nogalina citus cilvekus. Pie tam kut ka nedziredts, ka kads ņem atbildibu uz sevi ja tas ir terorakts. Bet tas ka tas ir specdienestu, lai attaisnot savu pastavešanu speles tas man liekas kā ir taisniba.

Atbildēt

Bingo

06.06.2017. 23:06

https://www.theguardian.com/uk-news/2016/dec/20/what-can-be-done-to-prevent-berlin-style-attacks-in-modern-cities

Atbildēt

Sergejs Buivids

06.06.2017. 23:05

»

aha

Vienu kameru novietojam pie tavas mājas durvīm, vēl dažas pie logiem un vēl divas kas filmē tevi ārpus mājas no priekšas un aizmugures. Un to visu tiešraidē internetā


Vispirms nebija runa par publiskošanu, bet par filemšanu. Otrs, ja tas neparkaps privāto un ģimenes dzīvi, korespondences noslēpumu un dzīvokļa neaizskaramību, nav problema.

Atbildēt

Ivars

06.06.2017. 23:02

Šos noteikumus tiesa var atzīt par prettiesiskiem.
Lai Pietiek vāc ziedojumus no tautas.
Lai tauta apmaksā izdevumus.

Atbildēt

aha

06.06.2017. 23:01

»

Sergejs Buivids

Savukārt, ja kāds uzstāda kameru un visu dienu filmē


Vienu kameru novietojam pie tavas mājas durvīm, vēl dažas pie logiem un vēl divas kas filmē tevi ārpus mājas no priekšas un aizmugures. Un to visu tiešraidē internetā.

Atbildēt

Sergejs Buivids

06.06.2017. 22:32

»

Ripa

Jēga tam visam ir, tikai, kā to noformulē...


Savukārt, ja kāds uzstāda kameru un visu dienu filmē...
--------------------
Tieši tā, mēs sabiedrība to garantējam katrs katram, lai viņš filmē ja grib un ja negrib nefilmē. Vai tā pat stāv un skatās.

Atbildēt

Sergejs Buivids

06.06.2017. 22:19

»

?

Kādus vēl ziedojumus? Šie noteikumi tiek pieņemti tieši pateicoties Lapsam


Tas ir varas (kura pieder vienīgi sabiedrībai (LR Satversme 2.p.)) sagrābšana no varas pārstāvjiem. Es, piemēram, šodien, kā varas avots uzrakstīju, ka es pret šiem grozījumiem un prasu viņus atcelt.

Sabiedrībā nekad nebija sadzirdēts tādas vēlmes par nepieciešamības, grozījumos minētas gadījumos, ierobežot tiesības kurus mēs sabiedrībā garantējam katrs katram (sk. LR Satversme 100.p., 105.p.).

Varas parstavji pilda tikai musu velmes nevis savus.

Vai Jūs, ka varas avoti uzrakstiji ka Jūs pret šiem grozijumiem?

Vai Jūs, kā varas avoti uzrakstijat par kaut ko kas pieņema Saeima, vai pašvaldiba, kas pret varas iecerem, kas darits pret mumsu velmem?

Atbildēt

?

06.06.2017. 22:03

»

Ivars

Pietiek redakcija, vāciet ziedojumus tiesvedībai


Kādus vēl ziedojumus? Šie noteikumi tiek pieņemti tieši pateicoties Lapsam!

Atbildēt

Ripa

06.06.2017. 22:02

Jēga tam visam ir, tikai, kā to noformulē.
Ja kāds tūrists fočējas pie MK vai AM, da pofig, kaut DP, nu kur kreņķis.
Savukārt, ja kāds uzstāda kameru un visu dienu filmē, kas iet iekšā un ārā itamajos kantoros, nu tāds laikam tomēr ir jāņem ciet un jāuzdod atbilstoši jautājumi.

Atbildēt

interesanti, patiešām

06.06.2017. 20:42

»

Ivars

Pietiek redakcija, vāciet ziedojumus tiesvedībai


Priekš kam, pēc būtības (un, pie tam vēl, ņemot vērā arī elementāri loģiski prognozējamu jebkurā izpratnē / izpausmē kaut vai vismaz minimāli lietderīga "sausā atlikuma" neiespējamību)? Tikai plika sporta ('tipa: ponta') pēc, vai arī - atsevišķiem neviennozīmīgi orientētiem / diskutabli advancētiem sabiedriskajiem aktīvistiem nav kur likt šķietami neierobežotos laika, finanšu u.c. taml. 'arhi' būtiskus resursus?

Atbildēt

ferdinandam

06.06.2017. 20:42

Ja tu apraksti sapni kā cilvēku pūļi ieņem valdības ēku, tad to var pievilkt zem "cita veida" it mierīgi.

Atbildēt

Ivars

06.06.2017. 20:07

Pietiek redakcija, vāciet ziedojumus tiesvedībai.
Šos noteikumus var tiesas ceļā atcelt.

Atbildēt

valsts valoda

06.06.2017. 19:03

Kas ir "komunikācijas aktivitātes"?

Atbildēt

ferdinands

06.06.2017. 18:54

gribētu zināt, kas ir "cita veida dokumentēšana"

Atbildēt

Ķirks

06.06.2017. 18:06

Vai tad nav skaidrs? Kritiskās infrastruktūras objekti ir TUALETES! Īpaši sausās laukos... Kas var būt vēl kritiskās, kad spiedīga vajadzība... Un, kā vakar TV stāstīja par čurām galvā, tad atbildei vajadzētu būt skaidrākai par skaidru, kāds ir šādu lēmumu cēlonis...

P.S. Delfos neizglītotie skribenti, kuriem augstākais bauslis ir cenzūra, nevis Satversme, cītīgi šo ierakstu vaktē un dzēš... :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...