Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R

09.06.2017. 10:55

»

k

Britu konspirologs Deivids Aiks aktualizējis šādus risinājumus, viņš to sauc par problem-reaction-solution...


..a ja nu drons nofotografē, kā DP rokas lauž? To taču nedrīkst pieļaut, tas jāslēpj, īpaši jāslēpj!

Atbildēt

Ivars

08.06.2017. 02:01

Noteikumi, tā kā te rakstīts,
ir juridiski kļūdaini,
tā likumus nav atļauts sacerēt.

Tāpēc tiesa var atzīt tos par neatbilstošiem Satversmei.

Lai Pietiek redakcija vāc ziedojumus no tautas
un organizē tiesvedības un demonstrācijas un akcijas.

Atbildēt

ech...

07.06.2017. 16:36

Lēmums nav stulbs. Tas ir pieņemts ar noteiktu mērķi. Mērķis ir nevis drošības uzlabošana, bet tieši pretējs - nedrošības sajūtas pastiprināšanai Latvijas sabiedrībā. Drošības dienestiem taču vajag ar kaut ko cīnīties. Ja ienaidnieka nav, tad tas ir jārada vai vismaz jāizdomā.

Atbildēt

Sergejs Buivids

07.06.2017. 12:58

»

k

Britu konspirologs Deivids Aiks aktualizējis šādus risinājumus, viņš to sauc par problem-reaction-solution...


Kaut kam jau vara gatavojas. Bezdarbs, bezcerība, zagšana un krāpšana, kādreiz tam sociālajam sprādzienam jānotiek. Vara gatavojas laicīgi. Lapsa palīdz vara sagatavoties.
-----------------
Mēs, - sabiedrība esam vienīga un nedalāma vara, bet viņi ir varas pārstāvji. Mūsu pārstāvji – Instrumenti. Ja instruments salauzts viņu vajag salabot vai samainīt uz jaunu. Vai sabiedrība pret to, ka, piemēram, Lato Lapsa baudot sabiedrības garantijas filmē kādu objektu? No kurienes paņemts, kur statistiskas dati, ka mums ir tāda nepieciešamība ierobežot vārda brīvību?

Atbildēt

k

07.06.2017. 10:23

Britu konspirologs Deivids Aiks aktualizējis šādus risinājumus, viņš to sauc par problem-reaction-solution.
Lapsa fotografē dp darbiniekus un lidina dronus virs dp, aijaijai! kā tā var, ja nu uz dp tiek nomesta kaku bumba! (problēma) - kaut kas jādara! (reakcija) - jauni MK noteikumi, kas aizliedz fotografēt (vai lidināt dronus) "kritisko struktūru" (risinājums).
Analoģiski ar teroraktiem. Terorakts (problēma) - kvī, kvī! (reakcija) - policijas stiprināšana, kara stāvoklis u.tml. (risinājums)
Kaut kam jau vara gatavojas. Bezdarbs, bezcerība, zagšana un krāpšana, kādreiz tam sociālajam sprādzienam jānotiek. Vara gatavojas laicīgi. Lapsa palīdz vara sagatavoties.

Atbildēt

★★★★★

07.06.2017. 09:59

Kučinskis ir no laukiem tā pat kā viņa valdība ( izņemot, Šadurski) viņiem visiem ir laukstrādnieka sejas vaijbsti.
Augulim, Reizniecei un Gerhardam vēl pat nav kupētas astes.

Atbildēt

Rīdzinieks

07.06.2017. 09:23

»

aha

Vienu kameru novietojam pie tavas mājas durvīm, vēl dažas pie logiem un vēl divas kas filmē tevi ārpus mājas no priekšas un aizmugures. Un to visu tiešraidē internetā


Es dzīvoju vecrīgā, pie manas mājas ir gan pašvaldības, gan ofisa kamera.
Piedod, bet tava atruna ir dumja.

Atbildēt

interesanti, patiešām

07.06.2017. 00:31

»

Ivars

Šos noteikumus tiesa var atzīt par prettiesiskiem


Nu, tātad - vēlreiz nākas aktualizēt jau iepriekš uzdotos jautājumus (ja jau ar pirmo piegājienu tomēr nav piešķīlis, kā zirādās):

Priekš kam / kam tāda izpildīšanās varētu būt interesanta vai pat lietderīga, pēc būtības? Un, pie tam vēl - ņemot vērā arī elementāri loģiski prognozējamu, jebkurā izpratnē / izpausmē kaut vai vismaz minimāli lietderīga "sausā atlikuma" neiespējamību)?! Tikai plika sporta ('tipa: ponta') pēc? Vai arī - atsevišķiem neviennozīmīgi orientētiem / diskutabli advancētiem sabiedriskajiem aktīvistiem nav kur likt šķietami neierobežotos laika, finanšu u.c. taml. 'arhi' būtiskus resursus?

Atbildēt

Sergejs Buivids

06.06.2017. 22:11

Terorisma vispar nav ir cilveki kuri nogalina citus cilvekus. Pie tam kut ka nedziredts, ka kads ņem atbildibu uz sevi ja tas ir terorakts. Bet tas ka tas ir specdienestu, lai attaisnot savu pastavešanu speles tas man liekas kā ir taisniba.

Atbildēt

Bingo

06.06.2017. 22:06

https://www.theguardian.com/uk-news/2016/dec/20/what-can-be-done-to-prevent-berlin-style-attacks-in-modern-cities

Atbildēt

Sergejs Buivids

06.06.2017. 22:05

»

aha

Vienu kameru novietojam pie tavas mājas durvīm, vēl dažas pie logiem un vēl divas kas filmē tevi ārpus mājas no priekšas un aizmugures. Un to visu tiešraidē internetā


Vispirms nebija runa par publiskošanu, bet par filemšanu. Otrs, ja tas neparkaps privāto un ģimenes dzīvi, korespondences noslēpumu un dzīvokļa neaizskaramību, nav problema.

Atbildēt

Ivars

06.06.2017. 22:02

Šos noteikumus tiesa var atzīt par prettiesiskiem.
Lai Pietiek vāc ziedojumus no tautas.
Lai tauta apmaksā izdevumus.

Atbildēt

aha

06.06.2017. 22:01

»

Sergejs Buivids

Savukārt, ja kāds uzstāda kameru un visu dienu filmē


Vienu kameru novietojam pie tavas mājas durvīm, vēl dažas pie logiem un vēl divas kas filmē tevi ārpus mājas no priekšas un aizmugures. Un to visu tiešraidē internetā.

Atbildēt

Sergejs Buivids

06.06.2017. 21:32

»

Ripa

Jēga tam visam ir, tikai, kā to noformulē...


Savukārt, ja kāds uzstāda kameru un visu dienu filmē...
--------------------
Tieši tā, mēs sabiedrība to garantējam katrs katram, lai viņš filmē ja grib un ja negrib nefilmē. Vai tā pat stāv un skatās.

Atbildēt

Sergejs Buivids

06.06.2017. 21:19

»

?

Kādus vēl ziedojumus? Šie noteikumi tiek pieņemti tieši pateicoties Lapsam


Tas ir varas (kura pieder vienīgi sabiedrībai (LR Satversme 2.p.)) sagrābšana no varas pārstāvjiem. Es, piemēram, šodien, kā varas avots uzrakstīju, ka es pret šiem grozījumiem un prasu viņus atcelt.

Sabiedrībā nekad nebija sadzirdēts tādas vēlmes par nepieciešamības, grozījumos minētas gadījumos, ierobežot tiesības kurus mēs sabiedrībā garantējam katrs katram (sk. LR Satversme 100.p., 105.p.).

Varas parstavji pilda tikai musu velmes nevis savus.

Vai Jūs, ka varas avoti uzrakstiji ka Jūs pret šiem grozijumiem?

Vai Jūs, kā varas avoti uzrakstijat par kaut ko kas pieņema Saeima, vai pašvaldiba, kas pret varas iecerem, kas darits pret mumsu velmem?

Atbildēt

?

06.06.2017. 21:03

»

Ivars

Pietiek redakcija, vāciet ziedojumus tiesvedībai


Kādus vēl ziedojumus? Šie noteikumi tiek pieņemti tieši pateicoties Lapsam!

Atbildēt

Ripa

06.06.2017. 21:02

Jēga tam visam ir, tikai, kā to noformulē.
Ja kāds tūrists fočējas pie MK vai AM, da pofig, kaut DP, nu kur kreņķis.
Savukārt, ja kāds uzstāda kameru un visu dienu filmē, kas iet iekšā un ārā itamajos kantoros, nu tāds laikam tomēr ir jāņem ciet un jāuzdod atbilstoši jautājumi.

Atbildēt

interesanti, patiešām

06.06.2017. 19:42

»

Ivars

Pietiek redakcija, vāciet ziedojumus tiesvedībai


Priekš kam, pēc būtības (un, pie tam vēl, ņemot vērā arī elementāri loģiski prognozējamu jebkurā izpratnē / izpausmē kaut vai vismaz minimāli lietderīga "sausā atlikuma" neiespējamību)? Tikai plika sporta ('tipa: ponta') pēc, vai arī - atsevišķiem neviennozīmīgi orientētiem / diskutabli advancētiem sabiedriskajiem aktīvistiem nav kur likt šķietami neierobežotos laika, finanšu u.c. taml. 'arhi' būtiskus resursus?

Atbildēt

ferdinandam

06.06.2017. 19:42

Ja tu apraksti sapni kā cilvēku pūļi ieņem valdības ēku, tad to var pievilkt zem "cita veida" it mierīgi.

Atbildēt

Ivars

06.06.2017. 19:07

Pietiek redakcija, vāciet ziedojumus tiesvedībai.
Šos noteikumus var tiesas ceļā atcelt.

Atbildēt

valsts valoda

06.06.2017. 18:03

Kas ir "komunikācijas aktivitātes"?

Atbildēt

ferdinands

06.06.2017. 17:54

gribētu zināt, kas ir "cita veida dokumentēšana"

Atbildēt

Ķirks

06.06.2017. 17:06

Vai tad nav skaidrs? Kritiskās infrastruktūras objekti ir TUALETES! Īpaši sausās laukos... Kas var būt vēl kritiskās, kad spiedīga vajadzība... Un, kā vakar TV stāstīja par čurām galvā, tad atbildei vajadzētu būt skaidrākai par skaidru, kāds ir šādu lēmumu cēlonis...

P.S. Delfos neizglītotie skribenti, kuriem augstākais bauslis ir cenzūra, nevis Satversme, cītīgi šo ierakstu vaktē un dzēš... :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Diskursīvā levitācija

FotoZinātniski orientētiem cilvēkiem šodienas Latvijā klājas ļoti labi. Burtiski katru dienu Rīgas mediji sagādā svaigu materiālu zinātniskām studijām. Svaigais materiāls parasti ir ļoti piemērots teoretizēšanai, terminoloģisko novitāšu izdomāšanai, dzīves izpratnes kompetentāka līmeņa sasniegšanai, vispārinātu un idealizētu modeļu veidošanai. Nereti mediju publikācijas praktiski apstiprina intelektuālās intuīcijas nojausmas un abstrahētās hipotēzes.
Lasīt visu...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....