Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jāpalūdz Saakašvili

24.08.2020. 10:39

minūtē izskaidro šīs 'ekonomiskas, lietas............
sovaks nespēj nezagt......................, jo nespēj nekā citādi nopelnīt, vispār nekur un nekā nemāk godīgi pelnīt, un reizĒ tā ir EKONOMISKA BREMZE VISAI VALSTIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piem.kurš viņiem uz uzņēmuma bāzes liedz sniegt elektriķu pakalpojumus?????????????????????????????
Nē. man pie viņiem jāvalkājas, jālūdz atļaut un>>>>>>>>>>>>>>>>>jāmeklē savs elektriķis

Atbildēt

Skabarga

23.08.2020. 10:42

Mérķtiecîga Valts uzņémuma ,párņemšanas,, un ,,izzagšanas,, shéma darbíbä Pietiek varétu apjautáties CIK labi DARBINIEKI ir atlaisti piespiedu kârtà un pieņemti ,,árpakalpojumi,, mérķis novest lidz bankrotam un nopirkt par kapeiku un šeit bûtu ko rakt...

Atbildēt

Ert

21.08.2020. 18:00

Nekas jauns..pat divdesmit dziivoklu maaju atstasja bez elektriibas mistisku projektu un darbu deelj..un astonji tuukstoshi par pakalpojumu..kur divi vechi ar mazo ekskavatoru dienas laikaa izdariija darbus..meerglji tie sadales tiikli

Atbildēt

Ha,ha

21.08.2020. 16:25

Tas vēl nekas! Limbažu apkaimē vispār turr var palikt plis un nabags un entos gadus sadales tīli vienkārši neko nedara! Tā, lai noovilktu vadu no staba un ierīkotu kasti viņi prasa 1200 + PVN un katram darbiniekam 200 eur kuukuli (parasti 3,4 darbinieki). Kad tiek rakstīts uz ST oficiālas sūdzības- NEVIEA ATBLIDEE! Un domājiet VP vai Ekoonomikas ministrijas uz to reaģē- nē! Tiesa arī atsakās pieņemt prasību! Lūk, kur Latvijā ir bordānmeļa JKP "tiesiskums" un levittielikteņa Satversme! Valdība un valsts uzņēmumi, ministrijas ņirgājas par cilvēkiemm Latvijā un tiesiskumu!

Atbildēt

Perpendikuls.

21.08.2020. 11:49

Enefit vai citskādsfit ir tikai tirgonis. Pieslēgumu nodrošina ST, cita nav.

Atbildēt

Esmu klients

21.08.2020. 07:27

Enefit ir labāks kantoris.

Atbildēt

skaitītājs

20.08.2020. 17:39

Pārgāju no Elektrum uz Enefit.Tagad gaidu ziepes.

Atbildēt

Otra absolūta jefiņu kompānija

20.08.2020. 15:56

»

Q99

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt


Akciju sabiedrības "Sadales tīkls" akcionāru sapulcē otrdien iecelta jauna uzņēmuma padome, kurā strādās Viktorija Meikšāne, Inese Zīle, Edijs Šaicāns un Kristaps Ločmelis, informēja uzņēmuma kapitāldaļu turētājs - akciju sabiedrība "Latvenergo".

Atbildēt

Kristīna

20.08.2020. 12:15

Stagnācija,regress,korupcija.

Atbildēt

Q

20.08.2020. 11:33

Nu kā pilsonis nesaprot elementāru lietu, nav jāmaksā oficiāli, bet jādod kukulis, kukuļņēmēju lielvalstī tā ir pieņemts!

Atbildēt

Q99

20.08.2020. 10:58

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt!

Atbildēt

Ilmārs

20.08.2020. 10:33

Ļoti labs un pareizs raksts. Paldies autoram.
Taču izbrīnu tas nerada, tikai lieku reizi apstiprina faktu, ka pilnīgi identisks stāvoklis ir arī citās Latvijas valsts institūcijās, citur ir pat vēl ļaunāk. Šeit klients vismaz var sazvanīt vajadzīgās personas.
Pats esmu saskāries ar tādu pašu procesu 1:1 - Rīgas pilsētas Būvvaldē, Valsts Zemes Dienestā, kur vienkāršu, pat elementāru, jautājumu risināšana tiek pārvērsta gadiem ilgā procesā, konkrēti no 2014.gada. Un vēl joprojām nav atrisināta.
Šajā sakarā - kādas te var būt runas par konkurētspēju, biznesa attīstību un vēl citām jaukām lietām, ja varas līmenī tas viss tiek nežēlīgi bremzēts, un atbildības par šo laika nosišanu - nekādas.
No valdoņu puses tā ir tikai tukšu salmu kulšana, žēl tikai, ka ir arī tādi, kas vēl tam visam tic.

Atbildēt

Harijs Poters

20.08.2020. 10:13

Autors kontaktējies tieši tieši ar AS ST darbiniekiem, vai ar pašnodarbinātajiem, kuri uz līguma pamata strādā ST? Manā bērnībā LatTeleKoma pēc kārtējās reorganizācijas atlaida visus montierus principā, lika pārtaisīties par pašnodarbinātajiem un pēc tam slēdza līgumusvar šiem izdzītajiem. Tomēr ir būtiska starpība, kā strādā cilvēks - vai nu kā pilntiesīgs kompānijas darbinieks ar +/- bonusiem, veselības apdrošināšanu, darba un tiesisko aizsardzību vai kā pašnodarbinātais, kurš izdara tikai to, kas viņam jādara ar minimāliem izdevumiem un resursiem.

Atbildēt

Jā, bet...

20.08.2020. 10:12

Nesodāmība, bezatbildība un truls cinisms valsts mērogā rada monstrus visās sfērās. Tas ir kā žņaugs tautai ap kaklu, kas savelkas arvien ciešāk.
Nožņaugts šeit tiek viss - privātā iniciatīva, uzņēmējdarbība, iespējas ar godīgu darbu nopelnīt sev cilvēka cienīgu iztiku... Tikko tu, cilvēks kaut ko mēģini priekš sevis iegādāties vai uzcelt (mašīnu, māju, atvērt savu uzņēmumu), tā valsts nekavējoties tevi soda ar pārmērīgiem nodokļiem un bezjēdzīgām, birokrātiskām prasībām.

Atbildēt

Jsnis

20.08.2020. 07:28

Nevis Sadales tikli ,bet alkatibas tikli. Man lai atjaunotu pieslegumu ,tas ir movilktu 6m kabeli no staba un pieliktu skaititaja kasti paprasija 12 tuktosi.
Pasutiju deties.
Pazina paprasija lai uzliek dkaititaju ar visu kasti, uzlika. Samaksaja 700EUR. Vins prasa, kur tad elektriba. Atnilde- velc pats 2 km. Pasutija deties um nopirka generatoru.
Latvijas tautas un uznemeju aplaupisanas kantoris valsts likumu aizsardziba.

Atbildēt

Uģis

20.08.2020. 06:44

»

fakts

Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem


Zemesgabala īpašnieks pats atbild par kabeļiem šinī skaitītāja pusē. Skaitītājs ir st īpašums. Tā kā izdari secinājumus. Nav skaitītājs nav līguma.

Atbildēt

muļķi daudz ēd,

20.08.2020. 06:25

pasktiet puzas, naudu vajag................tā izspiež kukuļus, veca metode.

Atbildēt

Guntis

20.08.2020. 05:53

Nu ko tur brīnīties - Jansons vēl pirms neilga laika tirgoja zāles aptiekā, iestājās zaļzemnieku partijā un "konkursa kārtībā" kļuva par galveno elektrības sadalītāju. Visus sakarīgas elektriķus atlaida, uz tā rēķina sev 150 000 eur algu izkārtoja, braukā medībās ar darba Landkrūzeri un nodarbojas ar tukšdiršanu !

Atbildēt

fakts

20.08.2020. 04:24

»

Uģis

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika...


Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem.

Atbildēt

Aizvietot 2000 speciālistu ar

20.08.2020. 03:26

»

Ojārs

Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā


Pavlova suņiem nav māksla, māksla būs atdot Latvenergo aizņemto miljardu no žīdu bankām:

AS “Sadales tīkls” ierindas darbinieki, jo īpaši elektromontieri, kā Pavlova suņi tiek refleksu līmenī apmācīti reaģēt uz ārējiem stimuliem – klientu ierakstiem AS “Sadales tīkls” portālā. Ja elektromontieris atbild uz stimulu un kaut ko ieraksta atbildes sadaļā, tad tas laikam tiek uzskatīts par labu darbinieku. Darbinieka personīgā iniciatīva, atbildība, proaktīva uz klientu orientēta rīcība šādā sistēmā nav paredzēta.

Atbildēt

Uģis

19.08.2020. 22:32

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika?

Iespējams, ka kādam kaimiņam bija lielāka vajadzība un vecais īpašnieks esošo pieslēgumu "pārdevis". Par attiecīgu samaksu st montieri kādreiz visādus brīnumus taisīja. A tagadējie st montieri var būt pat no cita reģiona un tiem galīgi po kas un kā.

Atbildēt

Ojārs

19.08.2020. 22:00

»

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

Baiba Priedīte


Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā.

Atbildēt

Misa

19.08.2020. 21:31

vai tā vajadzēja te kaut ko rakstīt- visi taču maksā OIK un vel visādus atbalsta pasākumus kantorīšu padomju un valžu uzturēšanai pietieksoš treknā līmenī UN nekādu kompromisu

Atbildēt

Patērētāju sabiedrība

19.08.2020. 20:15

Ū ū cilvēki. Nē tādu te nav ir tikai kompetenču pārnēsātāji un sabiedrisko attiecību speciālisti.
Nākamais solis būtu jāsper pilnībā aizliedzot elektrības pieslēgumu, jo tas var kādam muļķim radīt vēlmi neapmeklēt lielveikalus, bet vajadzīgās lietas izgatavot mājas apstākļos, kas savukārt radītu būtiskus zaudējumus un apdraudētu valsts kopproduktu.

Atbildēt

paga

19.08.2020. 20:02

»

Peds

Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu


Ja jau iekasē un pie tam pie nulles patēriņa, tad jau skaitītājs ir un robeža nekad nav kaut kāds nogriezts kabeļa gals.

Atbildēt

Peds

19.08.2020. 19:36

»

SIVNS

Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina


Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu”?

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 19:11

»

...

Pieslēgumu nodrošina Sadales tīkls,nevis iepriekšējais īpašnieks


Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina.

Atbildēt

19.08.2020. 18:34

kabeļa piederības robeža un skaitītājs ir atradies ārpus sadalnes UKS-91

Tad rādi kur ir skaitītājs vai maksāsi xx k€ naudas sodu par skaitītāja iznīcināšanu un nelikumīgu elektrības lietošanu.

Atbildēt

Kad elektroinženieris kļūst par lamu vārdu,

19.08.2020. 18:06

Ā.Žīgura labākais draugs "Sadales tīklos" no OIK ziedu laikiem A.Pinkulis pārvēršas par dakteri:

“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 16:55

Tekstā parādījās kāds objekta iepriekšējais īpašnieks. Tātad jaunbūve ir nopirkta, pārdevējs zināms. Pat dokumentus par kabeļa vilkšanu atdevis. Forši!
Vai tiešām bija tik grūti sazināties ar iepriekšējo īpašnieku un palūgt parādīt, kurā vietā tad kabelis bija ierakts? Kas kavēja to izdarīt?

Atbildēt

Lasītājs

19.08.2020. 16:30

Pamatā visam ir vadības nekompetence nozarē, jo, kad aizlaida pensijā iepriekšējo vadītāju, kas Padomijas laikā bija "izaudzis" no montiera līdz galvenajam priekšniekam, amatā salika savējos partijas biedrīšus, kas maz ko sajēdz no nozares.
Tā tas ir visur un ne tikai ''Sadales tīklos".

Atbildēt

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

19.08.2020. 15:39

Baiba Priedīte
Valdes locekle, klientu direktore
Pilnvaru termiņš 09.2022.

Atbildība: klientu apkalpošana, pakalpojumu attīstība, elektroenerģijas uzskaite, pieslēgumu ierīkošana

Atbildēt

Janka

19.08.2020. 15:33

Nu šajà firmelē spilgti izpaužaas TF ieteiktā "nevardarbīgā pretošanās" ..tikai pret ko...

Atbildēt

vispār

19.08.2020. 15:30

viņiem nav jācīnās par klientu, visi spiestā kārtā ir klienti.Nu tāds reāls padomju uzņēmums, vai padomju "bizness", kur atslēgas vārdi "brīvprātīgi spiestā kārtā" .Kam piepūlēties?Kam steiga?

Atbildēt

vietējais

19.08.2020. 14:46

Alkatībai un bezatbildībai nav ne sākuma ne beigas un tā nepakļaujas loģikai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....