Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jāpalūdz Saakašvili

24.08.2020. 10:39

minūtē izskaidro šīs 'ekonomiskas, lietas............
sovaks nespēj nezagt......................, jo nespēj nekā citādi nopelnīt, vispār nekur un nekā nemāk godīgi pelnīt, un reizĒ tā ir EKONOMISKA BREMZE VISAI VALSTIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piem.kurš viņiem uz uzņēmuma bāzes liedz sniegt elektriķu pakalpojumus?????????????????????????????
Nē. man pie viņiem jāvalkājas, jālūdz atļaut un>>>>>>>>>>>>>>>>>jāmeklē savs elektriķis

Atbildēt

Skabarga

23.08.2020. 10:42

Mérķtiecîga Valts uzņémuma ,párņemšanas,, un ,,izzagšanas,, shéma darbíbä Pietiek varétu apjautáties CIK labi DARBINIEKI ir atlaisti piespiedu kârtà un pieņemti ,,árpakalpojumi,, mérķis novest lidz bankrotam un nopirkt par kapeiku un šeit bûtu ko rakt...

Atbildēt

Ert

21.08.2020. 18:00

Nekas jauns..pat divdesmit dziivoklu maaju atstasja bez elektriibas mistisku projektu un darbu deelj..un astonji tuukstoshi par pakalpojumu..kur divi vechi ar mazo ekskavatoru dienas laikaa izdariija darbus..meerglji tie sadales tiikli

Atbildēt

Ha,ha

21.08.2020. 16:25

Tas vēl nekas! Limbažu apkaimē vispār turr var palikt plis un nabags un entos gadus sadales tīli vienkārši neko nedara! Tā, lai noovilktu vadu no staba un ierīkotu kasti viņi prasa 1200 + PVN un katram darbiniekam 200 eur kuukuli (parasti 3,4 darbinieki). Kad tiek rakstīts uz ST oficiālas sūdzības- NEVIEA ATBLIDEE! Un domājiet VP vai Ekoonomikas ministrijas uz to reaģē- nē! Tiesa arī atsakās pieņemt prasību! Lūk, kur Latvijā ir bordānmeļa JKP "tiesiskums" un levittielikteņa Satversme! Valdība un valsts uzņēmumi, ministrijas ņirgājas par cilvēkiemm Latvijā un tiesiskumu!

Atbildēt

Perpendikuls.

21.08.2020. 11:49

Enefit vai citskādsfit ir tikai tirgonis. Pieslēgumu nodrošina ST, cita nav.

Atbildēt

Esmu klients

21.08.2020. 07:27

Enefit ir labāks kantoris.

Atbildēt

skaitītājs

20.08.2020. 17:39

Pārgāju no Elektrum uz Enefit.Tagad gaidu ziepes.

Atbildēt

Otra absolūta jefiņu kompānija

20.08.2020. 15:56

»

Q99

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt


Akciju sabiedrības "Sadales tīkls" akcionāru sapulcē otrdien iecelta jauna uzņēmuma padome, kurā strādās Viktorija Meikšāne, Inese Zīle, Edijs Šaicāns un Kristaps Ločmelis, informēja uzņēmuma kapitāldaļu turētājs - akciju sabiedrība "Latvenergo".

Atbildēt

Kristīna

20.08.2020. 12:15

Stagnācija,regress,korupcija.

Atbildēt

Q

20.08.2020. 11:33

Nu kā pilsonis nesaprot elementāru lietu, nav jāmaksā oficiāli, bet jādod kukulis, kukuļņēmēju lielvalstī tā ir pieņemts!

Atbildēt

Q99

20.08.2020. 10:58

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt!

Atbildēt

Ilmārs

20.08.2020. 10:33

Ļoti labs un pareizs raksts. Paldies autoram.
Taču izbrīnu tas nerada, tikai lieku reizi apstiprina faktu, ka pilnīgi identisks stāvoklis ir arī citās Latvijas valsts institūcijās, citur ir pat vēl ļaunāk. Šeit klients vismaz var sazvanīt vajadzīgās personas.
Pats esmu saskāries ar tādu pašu procesu 1:1 - Rīgas pilsētas Būvvaldē, Valsts Zemes Dienestā, kur vienkāršu, pat elementāru, jautājumu risināšana tiek pārvērsta gadiem ilgā procesā, konkrēti no 2014.gada. Un vēl joprojām nav atrisināta.
Šajā sakarā - kādas te var būt runas par konkurētspēju, biznesa attīstību un vēl citām jaukām lietām, ja varas līmenī tas viss tiek nežēlīgi bremzēts, un atbildības par šo laika nosišanu - nekādas.
No valdoņu puses tā ir tikai tukšu salmu kulšana, žēl tikai, ka ir arī tādi, kas vēl tam visam tic.

Atbildēt

Harijs Poters

20.08.2020. 10:13

Autors kontaktējies tieši tieši ar AS ST darbiniekiem, vai ar pašnodarbinātajiem, kuri uz līguma pamata strādā ST? Manā bērnībā LatTeleKoma pēc kārtējās reorganizācijas atlaida visus montierus principā, lika pārtaisīties par pašnodarbinātajiem un pēc tam slēdza līgumusvar šiem izdzītajiem. Tomēr ir būtiska starpība, kā strādā cilvēks - vai nu kā pilntiesīgs kompānijas darbinieks ar +/- bonusiem, veselības apdrošināšanu, darba un tiesisko aizsardzību vai kā pašnodarbinātais, kurš izdara tikai to, kas viņam jādara ar minimāliem izdevumiem un resursiem.

Atbildēt

Jā, bet...

20.08.2020. 10:12

Nesodāmība, bezatbildība un truls cinisms valsts mērogā rada monstrus visās sfērās. Tas ir kā žņaugs tautai ap kaklu, kas savelkas arvien ciešāk.
Nožņaugts šeit tiek viss - privātā iniciatīva, uzņēmējdarbība, iespējas ar godīgu darbu nopelnīt sev cilvēka cienīgu iztiku... Tikko tu, cilvēks kaut ko mēģini priekš sevis iegādāties vai uzcelt (mašīnu, māju, atvērt savu uzņēmumu), tā valsts nekavējoties tevi soda ar pārmērīgiem nodokļiem un bezjēdzīgām, birokrātiskām prasībām.

Atbildēt

Jsnis

20.08.2020. 07:28

Nevis Sadales tikli ,bet alkatibas tikli. Man lai atjaunotu pieslegumu ,tas ir movilktu 6m kabeli no staba un pieliktu skaititaja kasti paprasija 12 tuktosi.
Pasutiju deties.
Pazina paprasija lai uzliek dkaititaju ar visu kasti, uzlika. Samaksaja 700EUR. Vins prasa, kur tad elektriba. Atnilde- velc pats 2 km. Pasutija deties um nopirka generatoru.
Latvijas tautas un uznemeju aplaupisanas kantoris valsts likumu aizsardziba.

Atbildēt

Uģis

20.08.2020. 06:44

»

fakts

Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem


Zemesgabala īpašnieks pats atbild par kabeļiem šinī skaitītāja pusē. Skaitītājs ir st īpašums. Tā kā izdari secinājumus. Nav skaitītājs nav līguma.

Atbildēt

muļķi daudz ēd,

20.08.2020. 06:25

pasktiet puzas, naudu vajag................tā izspiež kukuļus, veca metode.

Atbildēt

Guntis

20.08.2020. 05:53

Nu ko tur brīnīties - Jansons vēl pirms neilga laika tirgoja zāles aptiekā, iestājās zaļzemnieku partijā un "konkursa kārtībā" kļuva par galveno elektrības sadalītāju. Visus sakarīgas elektriķus atlaida, uz tā rēķina sev 150 000 eur algu izkārtoja, braukā medībās ar darba Landkrūzeri un nodarbojas ar tukšdiršanu !

Atbildēt

fakts

20.08.2020. 04:24

»

Uģis

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika...


Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem.

Atbildēt

Aizvietot 2000 speciālistu ar

20.08.2020. 03:26

»

Ojārs

Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā


Pavlova suņiem nav māksla, māksla būs atdot Latvenergo aizņemto miljardu no žīdu bankām:

AS “Sadales tīkls” ierindas darbinieki, jo īpaši elektromontieri, kā Pavlova suņi tiek refleksu līmenī apmācīti reaģēt uz ārējiem stimuliem – klientu ierakstiem AS “Sadales tīkls” portālā. Ja elektromontieris atbild uz stimulu un kaut ko ieraksta atbildes sadaļā, tad tas laikam tiek uzskatīts par labu darbinieku. Darbinieka personīgā iniciatīva, atbildība, proaktīva uz klientu orientēta rīcība šādā sistēmā nav paredzēta.

Atbildēt

Uģis

19.08.2020. 22:32

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika?

Iespējams, ka kādam kaimiņam bija lielāka vajadzība un vecais īpašnieks esošo pieslēgumu "pārdevis". Par attiecīgu samaksu st montieri kādreiz visādus brīnumus taisīja. A tagadējie st montieri var būt pat no cita reģiona un tiem galīgi po kas un kā.

Atbildēt

Ojārs

19.08.2020. 22:00

»

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

Baiba Priedīte


Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā.

Atbildēt

Misa

19.08.2020. 21:31

vai tā vajadzēja te kaut ko rakstīt- visi taču maksā OIK un vel visādus atbalsta pasākumus kantorīšu padomju un valžu uzturēšanai pietieksoš treknā līmenī UN nekādu kompromisu

Atbildēt

Patērētāju sabiedrība

19.08.2020. 20:15

Ū ū cilvēki. Nē tādu te nav ir tikai kompetenču pārnēsātāji un sabiedrisko attiecību speciālisti.
Nākamais solis būtu jāsper pilnībā aizliedzot elektrības pieslēgumu, jo tas var kādam muļķim radīt vēlmi neapmeklēt lielveikalus, bet vajadzīgās lietas izgatavot mājas apstākļos, kas savukārt radītu būtiskus zaudējumus un apdraudētu valsts kopproduktu.

Atbildēt

paga

19.08.2020. 20:02

»

Peds

Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu


Ja jau iekasē un pie tam pie nulles patēriņa, tad jau skaitītājs ir un robeža nekad nav kaut kāds nogriezts kabeļa gals.

Atbildēt

Peds

19.08.2020. 19:36

»

SIVNS

Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina


Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu”?

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 19:11

»

...

Pieslēgumu nodrošina Sadales tīkls,nevis iepriekšējais īpašnieks


Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina.

Atbildēt

19.08.2020. 18:34

kabeļa piederības robeža un skaitītājs ir atradies ārpus sadalnes UKS-91

Tad rādi kur ir skaitītājs vai maksāsi xx k€ naudas sodu par skaitītāja iznīcināšanu un nelikumīgu elektrības lietošanu.

Atbildēt

Kad elektroinženieris kļūst par lamu vārdu,

19.08.2020. 18:06

Ā.Žīgura labākais draugs "Sadales tīklos" no OIK ziedu laikiem A.Pinkulis pārvēršas par dakteri:

“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 16:55

Tekstā parādījās kāds objekta iepriekšējais īpašnieks. Tātad jaunbūve ir nopirkta, pārdevējs zināms. Pat dokumentus par kabeļa vilkšanu atdevis. Forši!
Vai tiešām bija tik grūti sazināties ar iepriekšējo īpašnieku un palūgt parādīt, kurā vietā tad kabelis bija ierakts? Kas kavēja to izdarīt?

Atbildēt

Lasītājs

19.08.2020. 16:30

Pamatā visam ir vadības nekompetence nozarē, jo, kad aizlaida pensijā iepriekšējo vadītāju, kas Padomijas laikā bija "izaudzis" no montiera līdz galvenajam priekšniekam, amatā salika savējos partijas biedrīšus, kas maz ko sajēdz no nozares.
Tā tas ir visur un ne tikai ''Sadales tīklos".

Atbildēt

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

19.08.2020. 15:39

Baiba Priedīte
Valdes locekle, klientu direktore
Pilnvaru termiņš 09.2022.

Atbildība: klientu apkalpošana, pakalpojumu attīstība, elektroenerģijas uzskaite, pieslēgumu ierīkošana

Atbildēt

Janka

19.08.2020. 15:33

Nu šajà firmelē spilgti izpaužaas TF ieteiktā "nevardarbīgā pretošanās" ..tikai pret ko...

Atbildēt

vispār

19.08.2020. 15:30

viņiem nav jācīnās par klientu, visi spiestā kārtā ir klienti.Nu tāds reāls padomju uzņēmums, vai padomju "bizness", kur atslēgas vārdi "brīvprātīgi spiestā kārtā" .Kam piepūlēties?Kam steiga?

Atbildēt

vietējais

19.08.2020. 14:46

Alkatībai un bezatbildībai nav ne sākuma ne beigas un tā nepakļaujas loģikai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft