Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jāpalūdz Saakašvili

24.08.2020. 10:39

minūtē izskaidro šīs 'ekonomiskas, lietas............
sovaks nespēj nezagt......................, jo nespēj nekā citādi nopelnīt, vispār nekur un nekā nemāk godīgi pelnīt, un reizĒ tā ir EKONOMISKA BREMZE VISAI VALSTIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piem.kurš viņiem uz uzņēmuma bāzes liedz sniegt elektriķu pakalpojumus?????????????????????????????
Nē. man pie viņiem jāvalkājas, jālūdz atļaut un>>>>>>>>>>>>>>>>>jāmeklē savs elektriķis

Atbildēt

Skabarga

23.08.2020. 10:42

Mérķtiecîga Valts uzņémuma ,párņemšanas,, un ,,izzagšanas,, shéma darbíbä Pietiek varétu apjautáties CIK labi DARBINIEKI ir atlaisti piespiedu kârtà un pieņemti ,,árpakalpojumi,, mérķis novest lidz bankrotam un nopirkt par kapeiku un šeit bûtu ko rakt...

Atbildēt

Ert

21.08.2020. 18:00

Nekas jauns..pat divdesmit dziivoklu maaju atstasja bez elektriibas mistisku projektu un darbu deelj..un astonji tuukstoshi par pakalpojumu..kur divi vechi ar mazo ekskavatoru dienas laikaa izdariija darbus..meerglji tie sadales tiikli

Atbildēt

Ha,ha

21.08.2020. 16:25

Tas vēl nekas! Limbažu apkaimē vispār turr var palikt plis un nabags un entos gadus sadales tīli vienkārši neko nedara! Tā, lai noovilktu vadu no staba un ierīkotu kasti viņi prasa 1200 + PVN un katram darbiniekam 200 eur kuukuli (parasti 3,4 darbinieki). Kad tiek rakstīts uz ST oficiālas sūdzības- NEVIEA ATBLIDEE! Un domājiet VP vai Ekoonomikas ministrijas uz to reaģē- nē! Tiesa arī atsakās pieņemt prasību! Lūk, kur Latvijā ir bordānmeļa JKP "tiesiskums" un levittielikteņa Satversme! Valdība un valsts uzņēmumi, ministrijas ņirgājas par cilvēkiemm Latvijā un tiesiskumu!

Atbildēt

Perpendikuls.

21.08.2020. 11:49

Enefit vai citskādsfit ir tikai tirgonis. Pieslēgumu nodrošina ST, cita nav.

Atbildēt

Esmu klients

21.08.2020. 07:27

Enefit ir labāks kantoris.

Atbildēt

skaitītājs

20.08.2020. 17:39

Pārgāju no Elektrum uz Enefit.Tagad gaidu ziepes.

Atbildēt

Otra absolūta jefiņu kompānija

20.08.2020. 15:56

»

Q99

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt


Akciju sabiedrības "Sadales tīkls" akcionāru sapulcē otrdien iecelta jauna uzņēmuma padome, kurā strādās Viktorija Meikšāne, Inese Zīle, Edijs Šaicāns un Kristaps Ločmelis, informēja uzņēmuma kapitāldaļu turētājs - akciju sabiedrība "Latvenergo".

Atbildēt

Kristīna

20.08.2020. 12:15

Stagnācija,regress,korupcija.

Atbildēt

Q

20.08.2020. 11:33

Nu kā pilsonis nesaprot elementāru lietu, nav jāmaksā oficiāli, bet jādod kukulis, kukuļņēmēju lielvalstī tā ir pieņemts!

Atbildēt

Q99

20.08.2020. 10:58

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt!

Atbildēt

Ilmārs

20.08.2020. 10:33

Ļoti labs un pareizs raksts. Paldies autoram.
Taču izbrīnu tas nerada, tikai lieku reizi apstiprina faktu, ka pilnīgi identisks stāvoklis ir arī citās Latvijas valsts institūcijās, citur ir pat vēl ļaunāk. Šeit klients vismaz var sazvanīt vajadzīgās personas.
Pats esmu saskāries ar tādu pašu procesu 1:1 - Rīgas pilsētas Būvvaldē, Valsts Zemes Dienestā, kur vienkāršu, pat elementāru, jautājumu risināšana tiek pārvērsta gadiem ilgā procesā, konkrēti no 2014.gada. Un vēl joprojām nav atrisināta.
Šajā sakarā - kādas te var būt runas par konkurētspēju, biznesa attīstību un vēl citām jaukām lietām, ja varas līmenī tas viss tiek nežēlīgi bremzēts, un atbildības par šo laika nosišanu - nekādas.
No valdoņu puses tā ir tikai tukšu salmu kulšana, žēl tikai, ka ir arī tādi, kas vēl tam visam tic.

Atbildēt

Harijs Poters

20.08.2020. 10:13

Autors kontaktējies tieši tieši ar AS ST darbiniekiem, vai ar pašnodarbinātajiem, kuri uz līguma pamata strādā ST? Manā bērnībā LatTeleKoma pēc kārtējās reorganizācijas atlaida visus montierus principā, lika pārtaisīties par pašnodarbinātajiem un pēc tam slēdza līgumusvar šiem izdzītajiem. Tomēr ir būtiska starpība, kā strādā cilvēks - vai nu kā pilntiesīgs kompānijas darbinieks ar +/- bonusiem, veselības apdrošināšanu, darba un tiesisko aizsardzību vai kā pašnodarbinātais, kurš izdara tikai to, kas viņam jādara ar minimāliem izdevumiem un resursiem.

Atbildēt

Jā, bet...

20.08.2020. 10:12

Nesodāmība, bezatbildība un truls cinisms valsts mērogā rada monstrus visās sfērās. Tas ir kā žņaugs tautai ap kaklu, kas savelkas arvien ciešāk.
Nožņaugts šeit tiek viss - privātā iniciatīva, uzņēmējdarbība, iespējas ar godīgu darbu nopelnīt sev cilvēka cienīgu iztiku... Tikko tu, cilvēks kaut ko mēģini priekš sevis iegādāties vai uzcelt (mašīnu, māju, atvērt savu uzņēmumu), tā valsts nekavējoties tevi soda ar pārmērīgiem nodokļiem un bezjēdzīgām, birokrātiskām prasībām.

Atbildēt

Jsnis

20.08.2020. 07:28

Nevis Sadales tikli ,bet alkatibas tikli. Man lai atjaunotu pieslegumu ,tas ir movilktu 6m kabeli no staba un pieliktu skaititaja kasti paprasija 12 tuktosi.
Pasutiju deties.
Pazina paprasija lai uzliek dkaititaju ar visu kasti, uzlika. Samaksaja 700EUR. Vins prasa, kur tad elektriba. Atnilde- velc pats 2 km. Pasutija deties um nopirka generatoru.
Latvijas tautas un uznemeju aplaupisanas kantoris valsts likumu aizsardziba.

Atbildēt

Uģis

20.08.2020. 06:44

»

fakts

Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem


Zemesgabala īpašnieks pats atbild par kabeļiem šinī skaitītāja pusē. Skaitītājs ir st īpašums. Tā kā izdari secinājumus. Nav skaitītājs nav līguma.

Atbildēt

muļķi daudz ēd,

20.08.2020. 06:25

pasktiet puzas, naudu vajag................tā izspiež kukuļus, veca metode.

Atbildēt

Guntis

20.08.2020. 05:53

Nu ko tur brīnīties - Jansons vēl pirms neilga laika tirgoja zāles aptiekā, iestājās zaļzemnieku partijā un "konkursa kārtībā" kļuva par galveno elektrības sadalītāju. Visus sakarīgas elektriķus atlaida, uz tā rēķina sev 150 000 eur algu izkārtoja, braukā medībās ar darba Landkrūzeri un nodarbojas ar tukšdiršanu !

Atbildēt

fakts

20.08.2020. 04:24

»

Uģis

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika...


Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem.

Atbildēt

Aizvietot 2000 speciālistu ar

20.08.2020. 03:26

»

Ojārs

Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā


Pavlova suņiem nav māksla, māksla būs atdot Latvenergo aizņemto miljardu no žīdu bankām:

AS “Sadales tīkls” ierindas darbinieki, jo īpaši elektromontieri, kā Pavlova suņi tiek refleksu līmenī apmācīti reaģēt uz ārējiem stimuliem – klientu ierakstiem AS “Sadales tīkls” portālā. Ja elektromontieris atbild uz stimulu un kaut ko ieraksta atbildes sadaļā, tad tas laikam tiek uzskatīts par labu darbinieku. Darbinieka personīgā iniciatīva, atbildība, proaktīva uz klientu orientēta rīcība šādā sistēmā nav paredzēta.

Atbildēt

Uģis

19.08.2020. 22:32

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika?

Iespējams, ka kādam kaimiņam bija lielāka vajadzība un vecais īpašnieks esošo pieslēgumu "pārdevis". Par attiecīgu samaksu st montieri kādreiz visādus brīnumus taisīja. A tagadējie st montieri var būt pat no cita reģiona un tiem galīgi po kas un kā.

Atbildēt

Ojārs

19.08.2020. 22:00

»

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

Baiba Priedīte


Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā.

Atbildēt

Misa

19.08.2020. 21:31

vai tā vajadzēja te kaut ko rakstīt- visi taču maksā OIK un vel visādus atbalsta pasākumus kantorīšu padomju un valžu uzturēšanai pietieksoš treknā līmenī UN nekādu kompromisu

Atbildēt

Patērētāju sabiedrība

19.08.2020. 20:15

Ū ū cilvēki. Nē tādu te nav ir tikai kompetenču pārnēsātāji un sabiedrisko attiecību speciālisti.
Nākamais solis būtu jāsper pilnībā aizliedzot elektrības pieslēgumu, jo tas var kādam muļķim radīt vēlmi neapmeklēt lielveikalus, bet vajadzīgās lietas izgatavot mājas apstākļos, kas savukārt radītu būtiskus zaudējumus un apdraudētu valsts kopproduktu.

Atbildēt

paga

19.08.2020. 20:02

»

Peds

Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu


Ja jau iekasē un pie tam pie nulles patēriņa, tad jau skaitītājs ir un robeža nekad nav kaut kāds nogriezts kabeļa gals.

Atbildēt

Peds

19.08.2020. 19:36

»

SIVNS

Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina


Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu”?

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 19:11

»

...

Pieslēgumu nodrošina Sadales tīkls,nevis iepriekšējais īpašnieks


Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina.

Atbildēt

19.08.2020. 18:34

kabeļa piederības robeža un skaitītājs ir atradies ārpus sadalnes UKS-91

Tad rādi kur ir skaitītājs vai maksāsi xx k€ naudas sodu par skaitītāja iznīcināšanu un nelikumīgu elektrības lietošanu.

Atbildēt

Kad elektroinženieris kļūst par lamu vārdu,

19.08.2020. 18:06

Ā.Žīgura labākais draugs "Sadales tīklos" no OIK ziedu laikiem A.Pinkulis pārvēršas par dakteri:

“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 16:55

Tekstā parādījās kāds objekta iepriekšējais īpašnieks. Tātad jaunbūve ir nopirkta, pārdevējs zināms. Pat dokumentus par kabeļa vilkšanu atdevis. Forši!
Vai tiešām bija tik grūti sazināties ar iepriekšējo īpašnieku un palūgt parādīt, kurā vietā tad kabelis bija ierakts? Kas kavēja to izdarīt?

Atbildēt

Lasītājs

19.08.2020. 16:30

Pamatā visam ir vadības nekompetence nozarē, jo, kad aizlaida pensijā iepriekšējo vadītāju, kas Padomijas laikā bija "izaudzis" no montiera līdz galvenajam priekšniekam, amatā salika savējos partijas biedrīšus, kas maz ko sajēdz no nozares.
Tā tas ir visur un ne tikai ''Sadales tīklos".

Atbildēt

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

19.08.2020. 15:39

Baiba Priedīte
Valdes locekle, klientu direktore
Pilnvaru termiņš 09.2022.

Atbildība: klientu apkalpošana, pakalpojumu attīstība, elektroenerģijas uzskaite, pieslēgumu ierīkošana

Atbildēt

Janka

19.08.2020. 15:33

Nu šajà firmelē spilgti izpaužaas TF ieteiktā "nevardarbīgā pretošanās" ..tikai pret ko...

Atbildēt

vispār

19.08.2020. 15:30

viņiem nav jācīnās par klientu, visi spiestā kārtā ir klienti.Nu tāds reāls padomju uzņēmums, vai padomju "bizness", kur atslēgas vārdi "brīvprātīgi spiestā kārtā" .Kam piepūlēties?Kam steiga?

Atbildēt

vietējais

19.08.2020. 14:46

Alkatībai un bezatbildībai nav ne sākuma ne beigas un tā nepakļaujas loģikai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....