Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

re:fakts

20.11.2021. 16:08

»

fakts

Burvīgi.Priecājos ka esat sadūrušies ar šmurdjaku.Pasaule jāattīra no bioatkritumiem


Tevi izdzimteni ir sadūruši ar čurām, tapēc turi muti !

Atbildēt

Dombura raidījumā

20.11.2021. 14:58

ieraugiet un savos failos iegrāmatojiet šo 2 esošās varas neliešus Juri Rancānu no JKP un Citskovski, Valsts kancelejas klerku.

Atbildēt

Žulis

20.11.2021. 14:10

Raksts ļoti vērtīgs. To varētu dēvēt par tādu kā informatīvu apkopojumu par kovid tēmu. Paldies autorei! Protams, tā ir tikai daļa patiesības. Patiesība ir vēl drūmāka. Austrijā jau ir pasludināta obligāta vakcinācija visiem valsts iedzīvotājiem. Tātad, kovidafēristi, neskatoties uz šīs eksperimentālās injekcijas lielo upuru skaitu, ir pārgājuši uzbrukumā. Pienāks vispārējās obligātās vakcinēšanās kārta arī Latvijai. Visi likumi, elementāras cilvēktiesības un zinātnieku brīdinājumi tiek ignorēti. Viss ir pakārtots mērķim samazināt cilvēku populāciju uz Zemes. Civiliedzīvotāji ne individuāli, ne kolektīvi nav spējīgi pretoties šim neprātam. Bet armija un policija ir jau uzsēdināta uz adatas.

Atbildēt

Es

20.11.2021. 14:09

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


atvainojos,ka iejaucos sarunā,bet manuprāt šeit bus runa par Inesi Beitani,tiesu izpildītāju no Ventspils kura vienam manam pazīstamam izkrāpa 300 eiras!

Atbildēt

Skumjais

20.11.2021. 14:00

»

Esmaija ir vakcinēta

un apstiprina, ka bija jāparakstās


Ari saja portala pazud komenti, zel.

Atbildēt

Ja

20.11.2021. 13:47

Paldies par godigo rakstu, paldies par drosmi!

Atbildēt

Šie jau gan ir meli, jo jāparakstās

20.11.2021. 12:31

»

Vienā vecā mamiņā

Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas...


par to, ka esi “iepazīstināts ar visiem jautājumiem par vakcinām un jautājumu tev vairs nav”, ar savu parakstu tu apstiprini, ka pats atbildi par žļurgu, kotevī ielaiž.

Vakcinācijas procedūra noteikta ar MK noteikumiem un citiem dokumentiem.

Atbildēt

Vienā vecā mamiņā

20.11.2021. 12:14

»

ESMAIJA

Sākšu ar to, ka vakcīnas ir drošas. Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas? Nākamais par matemātiku. Ja pieņem, ka visi šeit dzīvojošie sastād 100 % . Labi. Tātad vakcinēti...


Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas?
---------------------------------
Sāksim ar to, ka nekas tāds jāparaksta nav. Tas ir pilnīgi drošs pierādījums ka visi pārējie dotā komentatora murgi arī ir melīgi.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

20.11.2021. 12:07

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


Nu kuram vēl ir ilūzijas par štata komentētāju imtelekta līmeni?

Atbildēt

Marija

20.11.2021. 11:16

Šausminās par to ka Latvijā visvairāk mirušo.Man rodas jautājums vai mūsu dakteri ārstē nepareizi, varbūt derētu painteresēties pie citu valstu dakteriem kā viņi ārstē.TV ziņas neskatos,jo tikai šausmu stāsti un tā bilde ar potēšanas skatu.Vai tiešām viņi domā ka tas mūs pievilinās vakcinēties.

Atbildēt

ESMAIJA

20.11.2021. 10:52

»

Paldies!

Paldies


Sākšu ar to, ka vakcīnas ir drošas. Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas? Nākamais par matemātiku. Ja pieņem, ka visi šeit dzīvojošie sastād 100 % . Labi. Tātad vakcinēti ir kā ziņo , jau ap 65 %. Apmēram 25 % ir bērni un pusaudži, kas vēl nav pakļauti obligātai vakcinācijai Tiek lēsts ka izslimojuši ap 2o % Vēl nezināms daudzums, bet ir, kas dzīvo un strādā ārzemēs, bet pierakstīti šeit. Tad kur ir tie, kas nav vakcinēti? Mani skaitļi ir aptuveni, bet vienalga kaut kas neiet kopā. Tālāk. Es nepiefiksēju tā amerikāņu zinātnieka uzvārdu, bet autore noteikti zinās, kurš teju vai kliedza visai pasaulei - pārtrauciet vakcināciju. AR VAKCINĀCIJU SLIMĪBA IES PLAŠUMĀ UN NĀVĒJOŠĀKĀ FORMĀ. . Inficējies cilvēks inficē pārējos nr ar to pašu vīrusu, ar ko inficējies pats, BET JAU AR DAUDZ BĪSTAMĀKU, KAS VAKCĪNAS KLĀTBŪTNĒ MUTĒJIS. Zinātnieki , kas strādāja Uhaņas laboratorijā, bija spiesti atzīties, ka vīruss ir trenēts kļūt arvien nāvējošākam. Kāpēc? Lai zinātu kādas vakcīnas jāražo, lai viņu iznīcinātu. Tas jāsaprot kā? Vai tad jau tad bijusi doma viņu palaist nāves pļaujai? Šī zinātnieka liktenis bija līdzīgs mūsu Marinai. Viņam liedza vārda brīvību un viņš tika izslēgts no zinātnieku aprindām, kaut bija ziņa , ka nu esot reablitēts.
Nevakcinēts cilvēks ar kādu vīrusu inficējies, ar tādu inficē citus, tikai jau daudz vājākā formā, jo ar katru pāriešanu citā cilvēkā kļūst arvien vājāks, kā to mums stāstīja pagājušā vasarā. tādēļ tajās valstīs, kur ir zems vakcinācijas līmenis vīruss pakāpeniski pats iznīkst. Acīmredzot plāns NAV vīrusu iznīcināt, bet nodrošināt vai nu plānu uz zelta miljardu, vai vakcīnu ražotāju beztermiņa un bezapjoma peļņu. Kādēļ netiek meklēta alternatīva - vai šo pašu iemeslu dēļ?
es vakcinējos. Pēc pirmās reizes palielinājās mandeles un bija citas blaknes, kas izzuda. Pēc otrās potes man sabruka sirds, Tikko iztaisīja operāciju , jo analīzes bija graujošas. Vai būs labāk nezinu. Ģimenes ārste, kas mani redzēja reizi gadā, kad lika ierasties uz ikgadējām analīzēm. Nekad savā mūžā neesmu ne ar ko slimojusi, pat ar gripu ne. Vai kāds spēs samaksāt par manu sagrauto veselību? Un kurš tas būs? Kariņš, vai varbūt Bils Geits? Paldies autorei! Tas bija vērtīgs un izsmeļoši patiess raksts
Vakar, 22:10 Atbildēt

Atbildēt

vēl pazīstamāka kā

20.11.2021. 10:45

»

Vija Beinerte

kļuva plašāk pazīstama kā īsfilmas "Tās dullās Paulīnes dēļ" režisore


Vija Beinerte ar pseidonīmu Kate – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1987. gadā.

Atbildēt

LA.LV šo komentu izravē 5 minūtēs

20.11.2021. 10:34

»

Derdz

COVID-19 pieaugums nav saistīts ar vakcinācijas līmeni 68 valstīs un 2947 apgabalos Amerikas Savienotajās Valstīs, jo Eiropas Epidemioloģija žurnālā publicētā 30.09.2021. pētījumā, kurā informācija liek secināt, ka vakcinēšanās ar esošām vakcīnām Covid-19 novedusi pie gluži pretēja rezultāta. Pētījums...


Austrijā inficēšanās līkne kāpj debesīs, tāpat arī Vācijā, kur 19.novembrī jauns rekords 59 TŪKSTOŠI inficēto dienā.Kamēr valstīs (Peru, Meksika), kur milzīgā inficēšanās viļņa nomocītās valdības izšķīrās par superlēto (generic, 100 tabletes par 3 $) ) zāļu ivermectin bezmaksas komplektu izdalīšanu iedzīvotājiem, inficēšanās līknes ir strauji nokritušās. Pētījumi rāda, ka ivermectin lietošana var samazināt hospitalizācijas un nāvju apjomu par 50-60%! https://www.worldometers.info/coronavirus/country/peru/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/mexico/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/austria/

Atbildēt

fakts pret meliem

20.11.2021. 10:33

»

viktors

Ir tāda valsts --Gibraltāra -- maza valsts


Gibraltārā nav vakcinēti 100% iedzīvotāju. No saslimušajiem vairums nav vakcinēti.
Gibraltāra valdības oficiālā Twitter lapa
https://twitter.com/GibraltarGov

Atbildēt

Vija Beinerte

20.11.2021. 10:28

»

Paldies! Tātad kļūdos

Kas ir autore Beinerte


kļuva plašāk pazīstama kā īsfilmas "Tās dullās Paulīnes dēļ" režisore.

Atbildēt

ESMAIJA

20.11.2021. 10:26

»

Dzīve

Paldies Beinertes kundzei par kārtējo uzdrošināšanos, pamatotajiem secinājumiem, loģiskiem spriedumiem un spēju turēties pretī "samazgu" plūsmai no zombēto cilvēku puses


Vakar uzrakstīju komentāru, Beinertes kundzes teikto papildinot ar savu pieredzi, Kad gribēju pievienot, parādījās uzraksts - Nu jau pietiek! Iekopēju savu komentāru NRA. Jāsecina, ka te komentēt atļauj tikai varai patīkamus komeentārus. Paldies Beinertes kundzei par uzdrīkstēšanos runāt patiesību. Bet Lato Lapsu gan nespēju saprast...

Atbildēt

vispār

20.11.2021. 10:25

»

Saslimstības līmenis - meli

Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk...


Tas saslimšanas (vīrusa esamības organismā) līmenis nevienu neinteresē! Svarīgs ir tikai slimnīcās nonākušo saslimušo skaits un tur jau ir totālā testēšana, tiek testēti 100% slimnīcās nonākušo.

Atbildēt

Paldies! Tātad kļūdos

20.11.2021. 10:13

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


Kas ir autore Beinerte?

Atbildēt

Kādi tavi argumenti

20.11.2021. 10:12

»

lauķis

Bez argumentiem diskusija nevar būt


Tev idiot tādu nav nekad bijis. Tie murgi ko tu nepārraukti stulbeni atkāto ko zin visi sen nav nekādi “argumenti”. Tu visiem ar tiem sūdiem ko atkārtoesi piegriezies. Ized atejuz

Atbildēt

lauķis

20.11.2021. 10:05

»

Lauķis ir idiots un stulbenis

un nav tā vērts, lai diskutētu ar viņu


Bez argumentiem diskusija nevar būt.

Atbildēt

Kas ir genētiski modificēts cilvēks?

20.11.2021. 08:26

»

Mūsdienu globālais hibrīda karš notiek piecās frontes līnijās

Totālās vakcinācijas mērķi, ir pirmā frontes līnija, kas...Tas ir cilvēks, kas ir vakcinēts “pret kovid”. Ņemot vērā, ka vakcīnu sastāvs ir komercnoslēpums, mēs varam spriest vien par morālo pusi - vakcinētais ar savu parakstu ir piekritis, ka “pieļauj riskus sevis sakropļošanai vakcinācijas ceļā ar neparedzamām sekām savai veselībai”.

No šāda viedokļa vakcinētais ir ņemts uzskaitē ar QR kodu kā tāds, kas piekrīt sistēmai un ir lojāls tai, neskatoties uz to, ka neko nesaprot par genētisko modifikāciju ar vakcināciju un ir gatavs izpildīt jaunas vakcinācijas un genētisko izmaiņu prasības.

Vakcinētais kļuvis par sistēmas ķīlnieku uz visu savu mūža atlikušo daļu. Psihologiski tikai “in- formācijas telpā” vien viņš jau ir modificēts attiecībā pret tiem, kas atsakās no vakcinācijas.

Pagaidu QR kods tiek piešķirts uz laiku nevakcinētiem, ja tie pierāda, ka kovid ir izslimojuši.

Atbildēt

Ja vien neesi apzināti nelietis, tad pārdomā.

20.11.2021. 07:16

»

lauķis

No teiktā izriet nākamais secinājums,Latvijā nekādas varas nav.Ir tikai svešas varas izpildītāji,pārvaldnieki.Diemžēl šis process ir globāls


Ja lauķis kremli uzskati par globālu varu, tad tavi secinājumi ir pareizi. Mēs latvieši, kremli neuzskatam par globālu varu, bet par okupācijas turpinājumu, apmetot kažociņus un izmantojot hibrīdkara elementus, lai izskatītos, ka ļaunums nāk no ASV.
Pajautā jebkuram okupantam, kas ir galvenais ienaidnieks un viņš tev nekavējoties atbildēs ka ASV. Jo tieši ASV cīnās pret nenormālo korupciju ar šantāžas elementiem, uz ko vienmēr ir balstījies kremlis un krievi.

Atbildēt

Tieši tā, kā raksta Beinerte arī ir

20.11.2021. 07:09

»

He

Kate, ne Kate..., varbūt šoreiz pat labi ka Kate. Autore ir gudra, analītiska, ļoti slīpēta, pietiekoši bezkaunīga, prot izmantot cilvēkus un situācijas, prot taisīt sev PR, nelaiž garām iespēju "paspīdēt", utt. Tas viss labi zināms tiem kas Kati pazīst...


ministri bieži publiski izteikušies, ka “antivakseri” ir Kremļa propagandisti un pie tiem pieskaita Gobzemu un Šleseru pavisam atklāti.

Beinerte tikai šodien drosmīgi atklāj patiesību, ko hunta vairs nevar noslēpt.

Bet tieši pati Beinerte sēž Saeimas prezidijā un piedalījās I. Mūrnieces (NA) tiešā sadarbībā, apmaujot 13. Saeimu ar “ātro balsojumu”, uz ko Mūrniecei ir profesionālas iemaņas.

Mūrnieces manipulācia ar “ātro balsojumu”, parasti tas notiek pēc pusdienām, kad deputāti nedomā un ir pussnaudā, sarakstās ar ģim locekļiem utt., bija par faktisko Saeimas rīcību - ka Saeima ļauj MK valdībai izdot MK noteikumus par lokdaunu un citādi, 13. Saeimai nebalsojot un neiedziļinoties, ļaujot K. Kariņam nonākt PVO norāžu un PBankas stratēģijas plāna 2020.-2025. atkarībā.

Beinerte tur bija un piedalījās.

Kā notiek manipulācijas ar Saeimas balsojumiem, aprakstīts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.

Atbildēt

He

20.11.2021. 06:11

Kate, ne Kate..., varbūt šoreiz pat labi ka Kate. Autore ir gudra, analītiska, ļoti slīpēta, pietiekoši bezkaunīga, prot izmantot cilvēkus un situācijas, prot taisīt sev PR, nelaiž garām iespēju "paspīdēt", utt. Tas viss labi zināms tiem kas Kati pazīst.
Bet šoreiz raksts ir izteikti analītisks un loģikas pilns, pat ļoti. Gandrīz katra rindkopa pierāda to ko mēs nojaušam, un par ko viena daļa domātspējīgo jau vairs nešaubās. Ļoti patika šis konstatējums, tas izsaka praktiski visu - gan lokālo, gan globālo afēras / diversijas būtību: ...kāda zīmīga detaļa. Latvijā piespiedu vakcinācijas un cilvēku segregācijas pretiniekiem piekar "antivaksera" un Kremļa aģenta birku, bet kaimiņvalstī šādi cilvēki tiek pasludināti par Krievijas interesēm naidīgiem elementiem un Rietumu aģentiem... Tālāki komentāri te lieki, bravo. Visi varas kretīni "danco" zem viena globāla "diriģenta" rokas, tikai melo / "mauj" katrs kā nu kurš māk...

Atbildēt

Dzīvosim veselīgi

20.11.2021. 05:46

Uz citu rēķina.
/administrācija/

Atbildēt

Nav taisnība, ko saki

20.11.2021. 05:10

»

gunārs

Paziņu aizveda ar ātro palīdzību uz slimnīcu ar kuņģa kaiti.Pēc 3 dienām- ielika kovida palātā, un 2 dienām nomira.Bet miršanas dokumentā ne vārda par kovida slimību, tikai asinsvadu, drudzis.Mēs intresējamies,kapēc tā. Zinošais teica, ka nerakstot nevienam.Tad ziniet-NAV kovida slimība.Ka...


Biju kovid nodaļā. Trešais no mums palātā bija pretīgs 70 gadīgs krievs, okupants. Kad jautāju no kurienes krievijā cēlies, atbildēja - tebja pislaķ na tri bukvi? Prasu, kāpēc aiz cieņas nav uemācījies latviski.. tas pats.

Ar viņu auklējās krievu valodā. Diabēts. Skrēja rītā un vakarā cukuru mērīt. Pat ēdiens bija speciāli cits. Utt. Viņš tur jutās kā kūrortā, nemaz negribēja no turienes prom.

Man injicēja daudz ko, ari dzert lika zāles plus kuņģa aizsardzībai, kaut kuņģis vesels.

Izrakstā viss redzams. Un uz vietas teica, ko špricē. Regulāri spricītes vēdera ādā - pret trombiem. Vēnā paracetamols, antibiotikas. Dažreiz vēnā bija trīs lielas šprices uzreiz. Nezinu, kas tur bia. Ja to sagrūstu kuņģī mājās, tas varētu jebkuram izturēt.

Plus pilināja vēnā, lai asins daudzumu palielinātu..

Ēdiens bija izcili labs un regulārs. Ja par labu var vērtēt slimnīcā pasniegto vispār. Bet bija garšīgi - tas nozīmē, ka bija ārstēšanas rezultāts. Mājās ar mokām piespiedu izdzer sevi 3 olu baltumus ar pipariem un sāli un ieēst auzu pārslu, čia un linsēklu maisījumu aplietu ar ūdeni.

Slimojot mājās15. dienā nonācu slimnīcā. Nedēļas laikā izcēla no sabrukuma stāvokļa. Liepājniekiem.lv tā ari raksta -dažs izārstē no kovid turpina ārstēšaos citās nodaļās, kam nepieciešams.

Atbildēt

Tā kā praktiski vienā sekundē

20.11.2021. 04:47

»

Saslimstības līmenis - meli

Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk...


nav iespēju slēgt valsts robežas un visus uzreiz notestēt, aprēķi ir nosacīti un eventuāli.Svarīgāk ir zināt, ka ir delta un delta plus šobrīd un lipīgāks, lai kovid izdzīvotu, nav paredzams. Ar to domā, ka pats kovid var nosprāgt pēkšņi, kā bija ar “spāņu gripu”. Kāda jēga analizēt detaļas par inficēto skaitu utt? It kā intelektuāli, faktiski idiotiski šoreiz.

Atbildēt

P.

20.11.2021. 02:04

»

motorhead 1916

Mjaa, protams, pie vainas var buut Soross, Giross, Kuskuss, Paltuss vai kaut vai Ananass. Tad jau maniis. BET... Kaads tad tas plaans iisti ir? Izniideet dalju cilveeces? Taa principaa ir nepiecieshamiiba, jo resursi nav bezgaliigi. Bet KURUS? Vakcineetos? Nevakcineetos? Vieniigaa jeega, ko te varu ...


Tieši tas jau ir pats bēdīgākais, ka nekāda plāna nav un sistēmai ir infuzorijas līmeņa refleksi – aptvert un sagremot sagremojamo, sarauties, ja iebaksta ar ko nesagremojamu, peldēt uz to pusi, kur sagremojamā vairāk...

Atbildēt

viktors

20.11.2021. 02:04

Ir tāda valsts --Gibraltāra -- maza valsts
tur 100 % visi, jā visi 100 % nošpricēti. Bet tagad liels slimības uzliesmojums -pilnas slimnīcas ar novakcionētiem. Viņiem sākas lokdauns, karantīna, Jaungads- mājsēde.
Kovida uzvara pār vakcīnu fiasko.
Politikas bizness rulleeeee

Atbildēt

P.

20.11.2021. 02:01

»

nika

...ne manos rados, ne manā darbavietā nav nēģeru


Unafikiri wewe ni nani?

Atbildēt

Adīna

20.11.2021. 01:54

»

Ciniķis

Vija Beinerte ir izcila pētniece, paldies viņai. Ticu, ka viss teiktais ir viena patiesība...


Par septīto punktu, izvairīšanos un masku nēsāšanu - kā to cītīgi dara japāņi - skat. youtube Tokio:Made in Japan.

Atbildēt

Saslimstības līmenis - meli

20.11.2021. 00:56

»

Kaža

Nav jau zinams par cik saslimušajiem nav ziņu.Nav ziņu cik nomirst mäjäs. Zinot ilgi vėroto attieksmi pret infarktniekiem,kad pėc pirmā vientulïbā pārdzīvotä un pat ïsti neapjėgtā infarkta pieraksts pie ärsta ir pėc nedeļas un tiek piedzïvots otrs publisks infarkts,kad ärstam ir svarigäkas darïšanas...


Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk

Bet ne par to runa.

Vai kāds aizdomājas, ka izlases tetēšana nerāda saslimstības līmeni!

Kaut notestētu 100 tūsktoši, pat pusi Latvijas cilvēku - zinātu tikai 50 % saslimstības līmeni. Bet lai noskaidrotu kādu skaitu saslimstības dod VAKCINĒTIE un kādu NEVAKCINĒTIE - vismaz testēto skitā būtu jānorāda katras grupas testēto skiatu un inficēto skaitu atsevišķi katrā grupā.

Atbildēt

Ciniķis

20.11.2021. 00:43

Vija Beinerte ir izcila pētniece, paldies viņai. Ticu, ka viss teiktais ir viena patiesība.

PIRMAIS:"ja mumns ir piespiedu vakcinācija, tas ir bizness, kā raksta Vija, tā nav medicīna un tā nav vakcīna cilvējku labā";

OTRAIS: "Vakcīna n e tikai nenovērš saslimšanu, bet ir tas fakts, ka vakcinētie izplata slimību, bet apvaino nevakcinētos, kuri saslimstot tūlīt to uzzina un nevienu vairs neaplipuna;

TREŠAIS: "Pie mums drīz būs slimnīcās tikai vakcinētie , ap 80 % vai vairāk:

CETURTAIS: "zbrukums nevakcinētajiem ir ar nolūku, lai izplatītu vīrusu plašā spektrā, radītu apjukumu, ka saslimstība aug un lai varētu drukāt aizņemties vairāk naudas - bizness, koruoppcija utt.;

PIEKTAIS: "Vakcīna "ražo"jaunus vīrusa paveidus, ja vakcinētie no jauna inficējas, vēl bīstamākus , lipīgākus un process būs nekontrolējams - notiks plašas dabiskā atlase ??? ??? ??? ??? ???

SESTAIS: "Tas ir noziegums dalīt tautu VAKCINĒTAJOS un NEVAKCINĒTAJOS, KUR VAKCINĒTAJIEM PIEŠĶIR BRĪVU IZKLAIDI - ĻAUJ IZPLATĪT VĪRUSU, lai tauta slimotu un inficētos.

SEPTĪTAIS: "Kamēr tauta neapjēgs, ka stingri jāievēro epidemiliģiskās drošības noteikumi, - NEKONTAKTĒTIES, izvairīties, pareizi nēsāt maskas - tas ir vienīgais, kas mūs glābs;

NOBEIGUMS: Citāts no raksta - "Pat nemēģinot atbildēt uz jautājumu, kāpēc Latvijā līdz ar vakcinēto cilvēku skaita pieaugumu slimības izplatība nevis mazinās, bet aug " - tas ir statistiski pierādāms, ka vakcīnētie ir vīrusas izplatītāji, nevis otrādi.

TAD KĀDĒĻ SLĒPJ: "Ja testētu vienādu skaitu vakcinēto un nevakcinēto, saslimušo, inficēto starp vakcinētiem būt 3 x vairāk. ESIET MODRI, nebāžiet degunus no maskas laukā, ja esiet vakcinēti! !!! !!! !!! !!! !!! !!!


Atbildēt

gunārs

20.11.2021. 00:07

Paziņu aizveda ar ātro palīdzību uz slimnīcu ar kuņģa kaiti.Pēc 3 dienām- ielika kovida palātā, un 2 dienām nomira.Bet miršanas dokumentā ne vārda par kovida slimību, tikai asinsvadu, drudzis.Mēs intresējamies,kapēc tā. Zinošais teica, ka nerakstot nevienam.Tad ziniet-NAV kovida slimība.Ka
ārsti kovidu ārstē pēc vienotas vadlīnijas paracetamols + ūdens.Redziet,kā "ārsti "'strādā.Tapēc jau Latvijā slimnīcā ļoti daudz nomirs.Tas ir ārprāts, kāds darba rezultāts "ārstu"·

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saules paneļi – lieliska iespēja vai jauna shēma?

FotoSaskaņā ar koalīcijas spriesto varas partijas apsver iespēju izmantot esošo situāciju energoapgādē, subsidējot dārgu importētu tehnoloģiju – saules paneļu izmantošanu. Cik lielā mērā tās tiešām ir rūpes par Latvijas sabiedrību šajā situācijā, vai arī patiesībā ir kārtējās biznesa iespējas lobijs enerģētikā – līdzīgi kā savulaik ar OIK?
Lasīt visu...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...