Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

re:fakts

20.11.2021. 16:08

»

fakts

Burvīgi.Priecājos ka esat sadūrušies ar šmurdjaku.Pasaule jāattīra no bioatkritumiem


Tevi izdzimteni ir sadūruši ar čurām, tapēc turi muti !

Atbildēt

Dombura raidījumā

20.11.2021. 14:58

ieraugiet un savos failos iegrāmatojiet šo 2 esošās varas neliešus Juri Rancānu no JKP un Citskovski, Valsts kancelejas klerku.

Atbildēt

Žulis

20.11.2021. 14:10

Raksts ļoti vērtīgs. To varētu dēvēt par tādu kā informatīvu apkopojumu par kovid tēmu. Paldies autorei! Protams, tā ir tikai daļa patiesības. Patiesība ir vēl drūmāka. Austrijā jau ir pasludināta obligāta vakcinācija visiem valsts iedzīvotājiem. Tātad, kovidafēristi, neskatoties uz šīs eksperimentālās injekcijas lielo upuru skaitu, ir pārgājuši uzbrukumā. Pienāks vispārējās obligātās vakcinēšanās kārta arī Latvijai. Visi likumi, elementāras cilvēktiesības un zinātnieku brīdinājumi tiek ignorēti. Viss ir pakārtots mērķim samazināt cilvēku populāciju uz Zemes. Civiliedzīvotāji ne individuāli, ne kolektīvi nav spējīgi pretoties šim neprātam. Bet armija un policija ir jau uzsēdināta uz adatas.

Atbildēt

Es

20.11.2021. 14:09

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


atvainojos,ka iejaucos sarunā,bet manuprāt šeit bus runa par Inesi Beitani,tiesu izpildītāju no Ventspils kura vienam manam pazīstamam izkrāpa 300 eiras!

Atbildēt

Skumjais

20.11.2021. 14:00

»

Esmaija ir vakcinēta

un apstiprina, ka bija jāparakstās


Ari saja portala pazud komenti, zel.

Atbildēt

Ja

20.11.2021. 13:47

Paldies par godigo rakstu, paldies par drosmi!

Atbildēt

Šie jau gan ir meli, jo jāparakstās

20.11.2021. 12:31

»

Vienā vecā mamiņā

Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas...


par to, ka esi “iepazīstināts ar visiem jautājumiem par vakcinām un jautājumu tev vairs nav”, ar savu parakstu tu apstiprini, ka pats atbildi par žļurgu, kotevī ielaiž.

Vakcinācijas procedūra noteikta ar MK noteikumiem un citiem dokumentiem.

Atbildēt

Vienā vecā mamiņā

20.11.2021. 12:14

»

ESMAIJA

Sākšu ar to, ka vakcīnas ir drošas. Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas? Nākamais par matemātiku. Ja pieņem, ka visi šeit dzīvojošie sastād 100 % . Labi. Tātad vakcinēti...


Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas?
---------------------------------
Sāksim ar to, ka nekas tāds jāparaksta nav. Tas ir pilnīgi drošs pierādījums ka visi pārējie dotā komentatora murgi arī ir melīgi.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

20.11.2021. 12:07

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


Nu kuram vēl ir ilūzijas par štata komentētāju imtelekta līmeni?

Atbildēt

Marija

20.11.2021. 11:16

Šausminās par to ka Latvijā visvairāk mirušo.Man rodas jautājums vai mūsu dakteri ārstē nepareizi, varbūt derētu painteresēties pie citu valstu dakteriem kā viņi ārstē.TV ziņas neskatos,jo tikai šausmu stāsti un tā bilde ar potēšanas skatu.Vai tiešām viņi domā ka tas mūs pievilinās vakcinēties.

Atbildēt

ESMAIJA

20.11.2021. 10:52

»

Paldies!

Paldies


Sākšu ar to, ka vakcīnas ir drošas. Ja tā ir, tad kādēļ pirms vakcinēšanās ir obligāta prasība, parakstīties, ka par sekām esi atbildīgs pats? Vai tas nav vispārliecinošākais pierādījums, ka vakcīnas nav drošas? Nākamais par matemātiku. Ja pieņem, ka visi šeit dzīvojošie sastād 100 % . Labi. Tātad vakcinēti ir kā ziņo , jau ap 65 %. Apmēram 25 % ir bērni un pusaudži, kas vēl nav pakļauti obligātai vakcinācijai Tiek lēsts ka izslimojuši ap 2o % Vēl nezināms daudzums, bet ir, kas dzīvo un strādā ārzemēs, bet pierakstīti šeit. Tad kur ir tie, kas nav vakcinēti? Mani skaitļi ir aptuveni, bet vienalga kaut kas neiet kopā. Tālāk. Es nepiefiksēju tā amerikāņu zinātnieka uzvārdu, bet autore noteikti zinās, kurš teju vai kliedza visai pasaulei - pārtrauciet vakcināciju. AR VAKCINĀCIJU SLIMĪBA IES PLAŠUMĀ UN NĀVĒJOŠĀKĀ FORMĀ. . Inficējies cilvēks inficē pārējos nr ar to pašu vīrusu, ar ko inficējies pats, BET JAU AR DAUDZ BĪSTAMĀKU, KAS VAKCĪNAS KLĀTBŪTNĒ MUTĒJIS. Zinātnieki , kas strādāja Uhaņas laboratorijā, bija spiesti atzīties, ka vīruss ir trenēts kļūt arvien nāvējošākam. Kāpēc? Lai zinātu kādas vakcīnas jāražo, lai viņu iznīcinātu. Tas jāsaprot kā? Vai tad jau tad bijusi doma viņu palaist nāves pļaujai? Šī zinātnieka liktenis bija līdzīgs mūsu Marinai. Viņam liedza vārda brīvību un viņš tika izslēgts no zinātnieku aprindām, kaut bija ziņa , ka nu esot reablitēts.
Nevakcinēts cilvēks ar kādu vīrusu inficējies, ar tādu inficē citus, tikai jau daudz vājākā formā, jo ar katru pāriešanu citā cilvēkā kļūst arvien vājāks, kā to mums stāstīja pagājušā vasarā. tādēļ tajās valstīs, kur ir zems vakcinācijas līmenis vīruss pakāpeniski pats iznīkst. Acīmredzot plāns NAV vīrusu iznīcināt, bet nodrošināt vai nu plānu uz zelta miljardu, vai vakcīnu ražotāju beztermiņa un bezapjoma peļņu. Kādēļ netiek meklēta alternatīva - vai šo pašu iemeslu dēļ?
es vakcinējos. Pēc pirmās reizes palielinājās mandeles un bija citas blaknes, kas izzuda. Pēc otrās potes man sabruka sirds, Tikko iztaisīja operāciju , jo analīzes bija graujošas. Vai būs labāk nezinu. Ģimenes ārste, kas mani redzēja reizi gadā, kad lika ierasties uz ikgadējām analīzēm. Nekad savā mūžā neesmu ne ar ko slimojusi, pat ar gripu ne. Vai kāds spēs samaksāt par manu sagrauto veselību? Un kurš tas būs? Kariņš, vai varbūt Bils Geits? Paldies autorei! Tas bija vērtīgs un izsmeļoši patiess raksts
Vakar, 22:10 Atbildēt

Atbildēt

vēl pazīstamāka kā

20.11.2021. 10:45

»

Vija Beinerte

kļuva plašāk pazīstama kā īsfilmas "Tās dullās Paulīnes dēļ" režisore


Vija Beinerte ar pseidonīmu Kate – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1987. gadā.

Atbildēt

LA.LV šo komentu izravē 5 minūtēs

20.11.2021. 10:34

»

Derdz

COVID-19 pieaugums nav saistīts ar vakcinācijas līmeni 68 valstīs un 2947 apgabalos Amerikas Savienotajās Valstīs, jo Eiropas Epidemioloģija žurnālā publicētā 30.09.2021. pētījumā, kurā informācija liek secināt, ka vakcinēšanās ar esošām vakcīnām Covid-19 novedusi pie gluži pretēja rezultāta. Pētījums...


Austrijā inficēšanās līkne kāpj debesīs, tāpat arī Vācijā, kur 19.novembrī jauns rekords 59 TŪKSTOŠI inficēto dienā.Kamēr valstīs (Peru, Meksika), kur milzīgā inficēšanās viļņa nomocītās valdības izšķīrās par superlēto (generic, 100 tabletes par 3 $) ) zāļu ivermectin bezmaksas komplektu izdalīšanu iedzīvotājiem, inficēšanās līknes ir strauji nokritušās. Pētījumi rāda, ka ivermectin lietošana var samazināt hospitalizācijas un nāvju apjomu par 50-60%! https://www.worldometers.info/coronavirus/country/peru/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/mexico/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/ https://www.worldometers.info/coronavirus/country/austria/

Atbildēt

fakts pret meliem

20.11.2021. 10:33

»

viktors

Ir tāda valsts --Gibraltāra -- maza valsts


Gibraltārā nav vakcinēti 100% iedzīvotāju. No saslimušajiem vairums nav vakcinēti.
Gibraltāra valdības oficiālā Twitter lapa
https://twitter.com/GibraltarGov

Atbildēt

Vija Beinerte

20.11.2021. 10:28

»

Paldies! Tātad kļūdos

Kas ir autore Beinerte


kļuva plašāk pazīstama kā īsfilmas "Tās dullās Paulīnes dēļ" režisore.

Atbildēt

ESMAIJA

20.11.2021. 10:26

»

Dzīve

Paldies Beinertes kundzei par kārtējo uzdrošināšanos, pamatotajiem secinājumiem, loģiskiem spriedumiem un spēju turēties pretī "samazgu" plūsmai no zombēto cilvēku puses


Vakar uzrakstīju komentāru, Beinertes kundzes teikto papildinot ar savu pieredzi, Kad gribēju pievienot, parādījās uzraksts - Nu jau pietiek! Iekopēju savu komentāru NRA. Jāsecina, ka te komentēt atļauj tikai varai patīkamus komeentārus. Paldies Beinertes kundzei par uzdrīkstēšanos runāt patiesību. Bet Lato Lapsu gan nespēju saprast...

Atbildēt

vispār

20.11.2021. 10:25

»

Saslimstības līmenis - meli

Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk...


Tas saslimšanas (vīrusa esamības organismā) līmenis nevienu neinteresē! Svarīgs ir tikai slimnīcās nonākušo saslimušo skaits un tur jau ir totālā testēšana, tiek testēti 100% slimnīcās nonākušo.

Atbildēt

Paldies! Tātad kļūdos

20.11.2021. 10:13

»

piedodiet

Jūs kļūdījāties. Saeimas prezidijā sēž Beitnere la Galla, nevis Beinerte


Kas ir autore Beinerte?

Atbildēt

Kādi tavi argumenti

20.11.2021. 10:12

»

lauķis

Bez argumentiem diskusija nevar būt


Tev idiot tādu nav nekad bijis. Tie murgi ko tu nepārraukti stulbeni atkāto ko zin visi sen nav nekādi “argumenti”. Tu visiem ar tiem sūdiem ko atkārtoesi piegriezies. Ized atejuz

Atbildēt

lauķis

20.11.2021. 10:05

»

Lauķis ir idiots un stulbenis

un nav tā vērts, lai diskutētu ar viņu


Bez argumentiem diskusija nevar būt.

Atbildēt

Kas ir genētiski modificēts cilvēks?

20.11.2021. 08:26

»

Mūsdienu globālais hibrīda karš notiek piecās frontes līnijās

Totālās vakcinācijas mērķi, ir pirmā frontes līnija, kas...Tas ir cilvēks, kas ir vakcinēts “pret kovid”. Ņemot vērā, ka vakcīnu sastāvs ir komercnoslēpums, mēs varam spriest vien par morālo pusi - vakcinētais ar savu parakstu ir piekritis, ka “pieļauj riskus sevis sakropļošanai vakcinācijas ceļā ar neparedzamām sekām savai veselībai”.

No šāda viedokļa vakcinētais ir ņemts uzskaitē ar QR kodu kā tāds, kas piekrīt sistēmai un ir lojāls tai, neskatoties uz to, ka neko nesaprot par genētisko modifikāciju ar vakcināciju un ir gatavs izpildīt jaunas vakcinācijas un genētisko izmaiņu prasības.

Vakcinētais kļuvis par sistēmas ķīlnieku uz visu savu mūža atlikušo daļu. Psihologiski tikai “in- formācijas telpā” vien viņš jau ir modificēts attiecībā pret tiem, kas atsakās no vakcinācijas.

Pagaidu QR kods tiek piešķirts uz laiku nevakcinētiem, ja tie pierāda, ka kovid ir izslimojuši.

Atbildēt

Ja vien neesi apzināti nelietis, tad pārdomā.

20.11.2021. 07:16

»

lauķis

No teiktā izriet nākamais secinājums,Latvijā nekādas varas nav.Ir tikai svešas varas izpildītāji,pārvaldnieki.Diemžēl šis process ir globāls


Ja lauķis kremli uzskati par globālu varu, tad tavi secinājumi ir pareizi. Mēs latvieši, kremli neuzskatam par globālu varu, bet par okupācijas turpinājumu, apmetot kažociņus un izmantojot hibrīdkara elementus, lai izskatītos, ka ļaunums nāk no ASV.
Pajautā jebkuram okupantam, kas ir galvenais ienaidnieks un viņš tev nekavējoties atbildēs ka ASV. Jo tieši ASV cīnās pret nenormālo korupciju ar šantāžas elementiem, uz ko vienmēr ir balstījies kremlis un krievi.

Atbildēt

Tieši tā, kā raksta Beinerte arī ir

20.11.2021. 07:09

»

He

Kate, ne Kate..., varbūt šoreiz pat labi ka Kate. Autore ir gudra, analītiska, ļoti slīpēta, pietiekoši bezkaunīga, prot izmantot cilvēkus un situācijas, prot taisīt sev PR, nelaiž garām iespēju "paspīdēt", utt. Tas viss labi zināms tiem kas Kati pazīst...


ministri bieži publiski izteikušies, ka “antivakseri” ir Kremļa propagandisti un pie tiem pieskaita Gobzemu un Šleseru pavisam atklāti.

Beinerte tikai šodien drosmīgi atklāj patiesību, ko hunta vairs nevar noslēpt.

Bet tieši pati Beinerte sēž Saeimas prezidijā un piedalījās I. Mūrnieces (NA) tiešā sadarbībā, apmaujot 13. Saeimu ar “ātro balsojumu”, uz ko Mūrniecei ir profesionālas iemaņas.

Mūrnieces manipulācia ar “ātro balsojumu”, parasti tas notiek pēc pusdienām, kad deputāti nedomā un ir pussnaudā, sarakstās ar ģim locekļiem utt., bija par faktisko Saeimas rīcību - ka Saeima ļauj MK valdībai izdot MK noteikumus par lokdaunu un citādi, 13. Saeimai nebalsojot un neiedziļinoties, ļaujot K. Kariņam nonākt PVO norāžu un PBankas stratēģijas plāna 2020.-2025. atkarībā.

Beinerte tur bija un piedalījās.

Kā notiek manipulācijas ar Saeimas balsojumiem, aprakstīts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.

Atbildēt

He

20.11.2021. 06:11

Kate, ne Kate..., varbūt šoreiz pat labi ka Kate. Autore ir gudra, analītiska, ļoti slīpēta, pietiekoši bezkaunīga, prot izmantot cilvēkus un situācijas, prot taisīt sev PR, nelaiž garām iespēju "paspīdēt", utt. Tas viss labi zināms tiem kas Kati pazīst.
Bet šoreiz raksts ir izteikti analītisks un loģikas pilns, pat ļoti. Gandrīz katra rindkopa pierāda to ko mēs nojaušam, un par ko viena daļa domātspējīgo jau vairs nešaubās. Ļoti patika šis konstatējums, tas izsaka praktiski visu - gan lokālo, gan globālo afēras / diversijas būtību: ...kāda zīmīga detaļa. Latvijā piespiedu vakcinācijas un cilvēku segregācijas pretiniekiem piekar "antivaksera" un Kremļa aģenta birku, bet kaimiņvalstī šādi cilvēki tiek pasludināti par Krievijas interesēm naidīgiem elementiem un Rietumu aģentiem... Tālāki komentāri te lieki, bravo. Visi varas kretīni "danco" zem viena globāla "diriģenta" rokas, tikai melo / "mauj" katrs kā nu kurš māk...

Atbildēt

Dzīvosim veselīgi

20.11.2021. 05:46

Uz citu rēķina.
/administrācija/

Atbildēt

Nav taisnība, ko saki

20.11.2021. 05:10

»

gunārs

Paziņu aizveda ar ātro palīdzību uz slimnīcu ar kuņģa kaiti.Pēc 3 dienām- ielika kovida palātā, un 2 dienām nomira.Bet miršanas dokumentā ne vārda par kovida slimību, tikai asinsvadu, drudzis.Mēs intresējamies,kapēc tā. Zinošais teica, ka nerakstot nevienam.Tad ziniet-NAV kovida slimība.Ka...


Biju kovid nodaļā. Trešais no mums palātā bija pretīgs 70 gadīgs krievs, okupants. Kad jautāju no kurienes krievijā cēlies, atbildēja - tebja pislaķ na tri bukvi? Prasu, kāpēc aiz cieņas nav uemācījies latviski.. tas pats.

Ar viņu auklējās krievu valodā. Diabēts. Skrēja rītā un vakarā cukuru mērīt. Pat ēdiens bija speciāli cits. Utt. Viņš tur jutās kā kūrortā, nemaz negribēja no turienes prom.

Man injicēja daudz ko, ari dzert lika zāles plus kuņģa aizsardzībai, kaut kuņģis vesels.

Izrakstā viss redzams. Un uz vietas teica, ko špricē. Regulāri spricītes vēdera ādā - pret trombiem. Vēnā paracetamols, antibiotikas. Dažreiz vēnā bija trīs lielas šprices uzreiz. Nezinu, kas tur bia. Ja to sagrūstu kuņģī mājās, tas varētu jebkuram izturēt.

Plus pilināja vēnā, lai asins daudzumu palielinātu..

Ēdiens bija izcili labs un regulārs. Ja par labu var vērtēt slimnīcā pasniegto vispār. Bet bija garšīgi - tas nozīmē, ka bija ārstēšanas rezultāts. Mājās ar mokām piespiedu izdzer sevi 3 olu baltumus ar pipariem un sāli un ieēst auzu pārslu, čia un linsēklu maisījumu aplietu ar ūdeni.

Slimojot mājās15. dienā nonācu slimnīcā. Nedēļas laikā izcēla no sabrukuma stāvokļa. Liepājniekiem.lv tā ari raksta -dažs izārstē no kovid turpina ārstēšaos citās nodaļās, kam nepieciešams.

Atbildēt

Tā kā praktiski vienā sekundē

20.11.2021. 04:47

»

Saslimstības līmenis - meli

Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk...


nav iespēju slēgt valsts robežas un visus uzreiz notestēt, aprēķi ir nosacīti un eventuāli.Svarīgāk ir zināt, ka ir delta un delta plus šobrīd un lipīgāks, lai kovid izdzīvotu, nav paredzams. Ar to domā, ka pats kovid var nosprāgt pēkšņi, kā bija ar “spāņu gripu”. Kāda jēga analizēt detaļas par inficēto skaitu utt? It kā intelektuāli, faktiski idiotiski šoreiz.

Atbildēt

P.

20.11.2021. 02:04

»

motorhead 1916

Mjaa, protams, pie vainas var buut Soross, Giross, Kuskuss, Paltuss vai kaut vai Ananass. Tad jau maniis. BET... Kaads tad tas plaans iisti ir? Izniideet dalju cilveeces? Taa principaa ir nepiecieshamiiba, jo resursi nav bezgaliigi. Bet KURUS? Vakcineetos? Nevakcineetos? Vieniigaa jeega, ko te varu ...


Tieši tas jau ir pats bēdīgākais, ka nekāda plāna nav un sistēmai ir infuzorijas līmeņa refleksi – aptvert un sagremot sagremojamo, sarauties, ja iebaksta ar ko nesagremojamu, peldēt uz to pusi, kur sagremojamā vairāk...

Atbildēt

viktors

20.11.2021. 02:04

Ir tāda valsts --Gibraltāra -- maza valsts
tur 100 % visi, jā visi 100 % nošpricēti. Bet tagad liels slimības uzliesmojums -pilnas slimnīcas ar novakcionētiem. Viņiem sākas lokdauns, karantīna, Jaungads- mājsēde.
Kovida uzvara pār vakcīnu fiasko.
Politikas bizness rulleeeee

Atbildēt

P.

20.11.2021. 02:01

»

nika

...ne manos rados, ne manā darbavietā nav nēģeru


Unafikiri wewe ni nani?

Atbildēt

Adīna

20.11.2021. 01:54

»

Ciniķis

Vija Beinerte ir izcila pētniece, paldies viņai. Ticu, ka viss teiktais ir viena patiesība...


Par septīto punktu, izvairīšanos un masku nēsāšanu - kā to cītīgi dara japāņi - skat. youtube Tokio:Made in Japan.

Atbildēt

Saslimstības līmenis - meli

20.11.2021. 00:56

»

Kaža

Nav jau zinams par cik saslimušajiem nav ziņu.Nav ziņu cik nomirst mäjäs. Zinot ilgi vėroto attieksmi pret infarktniekiem,kad pėc pirmā vientulïbā pārdzīvotä un pat ïsti neapjėgtā infarkta pieraksts pie ärsta ir pėc nedeļas un tiek piedzïvots otrs publisks infarkts,kad ärstam ir svarigäkas darïšanas...


Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficēto - pozitīvo, mazāk testē, skaitlis pozitīvo arī sarūk

Bet ne par to runa.

Vai kāds aizdomājas, ka izlases tetēšana nerāda saslimstības līmeni!

Kaut notestētu 100 tūsktoši, pat pusi Latvijas cilvēku - zinātu tikai 50 % saslimstības līmeni. Bet lai noskaidrotu kādu skaitu saslimstības dod VAKCINĒTIE un kādu NEVAKCINĒTIE - vismaz testēto skitā būtu jānorāda katras grupas testēto skiatu un inficēto skaitu atsevišķi katrā grupā.

Atbildēt

Ciniķis

20.11.2021. 00:43

Vija Beinerte ir izcila pētniece, paldies viņai. Ticu, ka viss teiktais ir viena patiesība.

PIRMAIS:"ja mumns ir piespiedu vakcinācija, tas ir bizness, kā raksta Vija, tā nav medicīna un tā nav vakcīna cilvējku labā";

OTRAIS: "Vakcīna n e tikai nenovērš saslimšanu, bet ir tas fakts, ka vakcinētie izplata slimību, bet apvaino nevakcinētos, kuri saslimstot tūlīt to uzzina un nevienu vairs neaplipuna;

TREŠAIS: "Pie mums drīz būs slimnīcās tikai vakcinētie , ap 80 % vai vairāk:

CETURTAIS: "zbrukums nevakcinētajiem ir ar nolūku, lai izplatītu vīrusu plašā spektrā, radītu apjukumu, ka saslimstība aug un lai varētu drukāt aizņemties vairāk naudas - bizness, koruoppcija utt.;

PIEKTAIS: "Vakcīna "ražo"jaunus vīrusa paveidus, ja vakcinētie no jauna inficējas, vēl bīstamākus , lipīgākus un process būs nekontrolējams - notiks plašas dabiskā atlase ??? ??? ??? ??? ???

SESTAIS: "Tas ir noziegums dalīt tautu VAKCINĒTAJOS un NEVAKCINĒTAJOS, KUR VAKCINĒTAJIEM PIEŠĶIR BRĪVU IZKLAIDI - ĻAUJ IZPLATĪT VĪRUSU, lai tauta slimotu un inficētos.

SEPTĪTAIS: "Kamēr tauta neapjēgs, ka stingri jāievēro epidemiliģiskās drošības noteikumi, - NEKONTAKTĒTIES, izvairīties, pareizi nēsāt maskas - tas ir vienīgais, kas mūs glābs;

NOBEIGUMS: Citāts no raksta - "Pat nemēģinot atbildēt uz jautājumu, kāpēc Latvijā līdz ar vakcinēto cilvēku skaita pieaugumu slimības izplatība nevis mazinās, bet aug " - tas ir statistiski pierādāms, ka vakcīnētie ir vīrusas izplatītāji, nevis otrādi.

TAD KĀDĒĻ SLĒPJ: "Ja testētu vienādu skaitu vakcinēto un nevakcinēto, saslimušo, inficēto starp vakcinētiem būt 3 x vairāk. ESIET MODRI, nebāžiet degunus no maskas laukā, ja esiet vakcinēti! !!! !!! !!! !!! !!! !!!


Atbildēt

gunārs

20.11.2021. 00:07

Paziņu aizveda ar ātro palīdzību uz slimnīcu ar kuņģa kaiti.Pēc 3 dienām- ielika kovida palātā, un 2 dienām nomira.Bet miršanas dokumentā ne vārda par kovida slimību, tikai asinsvadu, drudzis.Mēs intresējamies,kapēc tā. Zinošais teica, ka nerakstot nevienam.Tad ziniet-NAV kovida slimība.Ka
ārsti kovidu ārstē pēc vienotas vadlīnijas paracetamols + ūdens.Redziet,kā "ārsti "'strādā.Tapēc jau Latvijā slimnīcā ļoti daudz nomirs.Tas ir ārprāts, kāds darba rezultāts "ārstu"·

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....