Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

06.07.2021. 09:44

Aldis Gobzems piesprauda Lietuvēna krustu! Tā nebija Dāvida zvaigzne! Uz augšu vērsts trijstūris ir Dieva zīme. Uz leju vērs trijstūris ir Māras zīme. Divi trijstūri veido Lietuvēna krustu. Lietuvēns kristīgajā mitaloģijā ir nekristīta bērna gars, kas moka cilvēkus. Jebkurš kristiešu mācītājs apstiprinās šos vārdus. Aldis Gobzems aistāvējās no Lietuvēna! Tā bija pašaizsardzība!!!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

nothinh special

03.07.2021. 08:58

»

Ne-gajs

Lūgums autoram paskaidrot, kas ir "gejs"? Kas tas par ievazātu svešvārdu? Jau ilgi latviešu valodā tiek lietots vārds "pederasts


Tas ir mīļvārdiņš, kādā JV un A/Par darboņi viens otru uzrunā. Tas ir iekšējai lietošanai, bet pārējiem tie protams ir pid-ari.

Atbildēt

Nav aktuāli

02.07.2021. 23:37

»

Ne-gajs

Lūgums autoram paskaidrot, kas ir "gejs"? Kas tas par ievazātu svešvārdu? Jau ilgi latviešu valodā tiek lietots vārds "pederasts


Pederasts ir apzīmējums cilvēkiem ar nosliecēm uz maziem bērniem. Gejs ir jokaini līksms vīrietis mūsdienās attiecināts uz homoseksuālas orientācijas vīrieti.

Atbildēt

nemokies!

02.07.2021. 19:34

»

Aigaruha

Un LATVIJAS tautas ciešanas pašreizejā murgā ASV pilsonim Latkovskim laikam neinteresē


Putina apsolītais Arktiskais hektārs tevi gaida.

Atbildēt

Aigaruha

01.07.2021. 06:15

Un LATVIJAS tautas ciešanas pašreizejā murgā ASV pilsonim Latkovskim laikam neinteresē?

Atbildēt

motorhead 1916

30.06.2021. 21:16

Esmu vienkaarshs cilveeks un tad nu domaaju taa. Ja reiz tas Podzems netaisaas vakcineeties NEKAD ( kaut gan neshaubos, ka vinjsh kaarteejo reizi stulbi dirsh un sen jau to izdariijis), vinjsh vareetu to savu iecieniito zvaigzni IETETOVEET uz pieres, vai ne?

Atbildēt

pareizi purga

30.06.2021. 20:13

»

pievienojos


abgraizišanu izdariji?

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.06.2021. 15:44

»

Pārdomas

Ja pareizi atceros, tad padomju laikā man vecmammas stāstīja, ka to dzelteno zvaigzni bija uz apģērba jāšuj ne tikai ēbrejiem, bet arī poļiem un čigāniem. Tagad pieņemts vēsturi sagrozīt


Padoms. Vēstures faktu izzināšanā nekad nepaļaujies tikai uz vecmammas, vecpapa, tantes vai onkuuļa stāstīto. Cilvēki, īpaši pēc daudziem gadiem, mēdz kļūdīties, mēdz šo to sajaukt. Šad tad mēdz arī pamelot (bet tas gan lielākoties, ja runa par savu personu). Vienmēr pārbaudi faktus uzticamos avotos vai pētījumos. Salīdzini tos.
Citādāk vienmēr izskatīsiies pēc muļķa.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.06.2021. 14:46

»

demences upurim

Kamēr Dombrovska/Kariņa, Pabrika/Pavļuta un Bordāna/Juraša čekas kājslauķu un prokremlisko zagļu varzas vēl nebaro tārpus, Lembergam nebūtu jāatrodas cietumā...


Patiesībā viņam jau sen bija jābūt cietumā. Bet nelaime jau ir tur, ka 90-tajos gados daudzi bija tādi, vienīgi šito fraijeru, kā saka, pārlieka alkatība piebeidza. Būtu mazaks ego, dzīvotu kā eņģelītis savā Puzē ar jauno sieviņu.
Bet ko tu tā cepies, vai tiešām ar tevi padalījās?

Atbildēt

demences upurim

30.06.2021. 14:05

»

vecais nīgrais onkulis

Benam, acīredzot, tomēr ir problēmas vienlaicīgi tēlot neatkarīgu žurnālistu un tai paša laikā strādāt megazagļa Lemberga avīzē. No tā izaug personas dubultošanās...


Kamēr Dombrovska/Kariņa, Pabrika/Pavļuta un Bordāna/Juraša čekas kājslauķu un prokremlisko zagļu varzas vēl nebaro tārpus, Lembergam nebūtu jāatrodas cietumā.
Analoģija, ko pirms mēneša asprātīgi atzīmēja viens republikāņu partijas politiķis, atbildot uz vājprātīgas demokrātes vakcinēšanas histēriju, ir pilnīgi vietā.

Atbildēt

brex

30.06.2021. 13:43

»

deido

Ja reiz, viss ir tik vienkārši, tad tieši uz ko ir balstīts spriedelējums par vairākkārt lielāku iepsēju kādudu aplaist


Nu zini, vienkārši sekoju līdzi aktuālakajai informācijai. Pamēģini!
Lūk, piemēram, te: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/keythingstoknow.html

Un raksta tak ne Latvijas “nopirktā valdība“, kas tevi vēlas “nobendēt”.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.06.2021. 13:42

Benam, acīredzot, tomēr ir problēmas vienlaicīgi tēlot neatkarīgu žurnālistu un tai paša laikā strādāt megazagļa Lemberga avīzē. No tā izaug personas dubultošanās.
Nu kā var, kaut mazdrusciņ, salīdzināt pilnīgi nesalīdzināmas lietas. Nu piemēram eņģeļus ar ķieģeļiem. Īpaši sasprindzinot visas maņas kaut kādu līdzību jau var atrast arī šajos vārdos.
Bens pilnībā pārņemts ar vārda "nodalīšana" etimoloģisko analīzi. Un uz tā fona nepamana iemeslus kāpēc šada nodalīšana vispār tiek ieviesta. Turklāt ieviesta uz laiku! Uz laiku līdz situācija N-O-R-M-A-L-I-Z-Ē-S-I-E-S. Un visa, tā saucamā nodalīšana, ir vajadzīga tikai un vienīgi tāpēc, lai šī situācija normalizētos pēc iespējas ātrāk.
Ja nu Benam ļoti gribas reālu analoģiju, iesaku atcerēties viduslaiku spitālīgos ar visiem viņu ierobežojumiem un zvaniņiem. Arī to var ietērpt cilvēka tiesību ierobežojumu drānās un kliegt uz debesīm. Taču tā kā viduslaikos vakcīnas pret lepru nebija, tā bija vienīga metode, kā ierobežot slimības izplatību. Kaut gan, varbūt šiem slimajiem bija paveicies, ka viņi dzīvoja kristīgās morāles ietvaros, citā laikmetā, iespējams, viņus bez liekām ceremonijām izbarotu lauvām.
P.S. Ja būtu iespējams brīnums un visi kā viens no paša pirmās ārkārtās stāvokļa dienas būtu ievērojuši visus rakstītos noteikumus (par ceļošanu, izolāciju utt.), tad visticamāk stāvoklis jau tagad būtu daudzkārt labāks. Bet tā kā tas reālajā dzīvē NAV IESPĒJAMS, ir jādara arī nepatīkamas lietas. Un to nu gan vajadzētu saprast.

Atbildēt

idiņam

30.06.2021. 13:29

»

west

No kurienes izlīdis poļu žīds Bens? Tos par "zināmu kukuli" Polijā ielaida pa visu Eiropu vajātos? jahves pielūdzējus. No Polijas ieklīda Latgalē un vēlāk arī Kurzemē...


Vai pareizāk atbalstīt pederastijas sludinātājus, krievus mīlošos morālos izdzimteņus, kas grib, lai latviešu bērni visi tiktu padarīti par pederastiem?
Polijas žīdi un gandrīz visi Vācijas žīdi, bija aškenazi, jūdaismu pieņēmušie Pievolgas hazāri, kas no turienes izklīda pa Austrumeiropu. Kāpēc pēdējiem būtu bijis jāmūk 1939, ja Hitlers Latviju atbrīvoja tikai 1941. gada jūlijā?

Atbildēt

west

30.06.2021. 13:02

»

wow

No kurienes tas Bens izlīdis


No kurienes izlīdis poļu žīds Bens? Tos par "zināmu kukuli" Polijā ielaida pa visu Eiropu vajātos? jahves pielūdzējus. No Polijas ieklīda Latgalē un vēlāk arī Kurzemē.
Rezultātā ap 1850.g. Talsos viņu bija 50%! un Sasmakā - Valdemārpilī pat 80% iedzīvotāju!
Pēdējie muka no Hitlera caur Daugavpili 1939.g.

Atbildēt

RB

30.06.2021. 13:00

»

Rīc Brunners

krievu kaloša


Manjūtprāt, ar apjomu...

Atbildēt

RB

30.06.2021. 12:50

Starp trīs zvaigznēm Mildas rokās pieminekļa “Tēvzemei un brīvībai” virsotnē veidojas sešstūris, bet tajā var sevi izpaust sešstaru zvaigze vai divi viens otru pārklājoši trijstūri ar virsotnēm uz augšu un leju jeb Tēva un Mātes zīmes savā vienotībā...

Atbildēt

Pārdomas

30.06.2021. 12:02

Ja pareizi atceros, tad padomju laikā man vecmammas stāstīja, ka to dzelteno zvaigzni bija uz apģērba jāšuj ne tikai ēbrejiem, bet arī poļiem un čigāniem. Tagad pieņemts vēsturi sagrozīt.

Atbildēt

deido

30.06.2021. 11:36

»

brex

Jo tava iespēja kādu aplaist ir vairākkārt lielāka nekā vakcinētājam. Viss ir tieši tik vienkārši! Bet ērtāk jau tēlot apbižoto, ne


Ja reiz, viss ir tik vienkārši, tad tieši uz ko ir balstīts spriedelējums par vairākkārt lielāku iepsēju kādudu aplaist?

Atbildēt

RB

30.06.2021. 10:10

«Проблема - как можно при помощи физической химии приостановить процесс оглупления масс...

Трудно стало работать, столько развилось идиотов, говорящих правильные cлова...

Вы закончите жизнь в концентрационном лагере..»

/Фильм “Семнадцать мгновений весны” 9 серия [00:52:30 - 00:52:46])

Atbildēt

RB

30.06.2021. 10:04

«Я завещал детям: ”Будь проклята любая демократия в нашем Рейхе! Всякая демократия в нашей стране тяжелевата только одним - диктатурой мелких лавочников - чем больше мы имеем свобод, тем скорее нам хочется СС, тайной полиции, концлагерей, всеобщего страха...Только тогда мы чувствуем себя спокойными - ненужно отстаивать своих точек зрения на судьбу Родины, никакой ответственности..., только подними руку в честь того, кто этим занимается за тебя..., только крикни “Хаиль Гитлер” и все сразу станет понятным, никаких волнений.»

(Фильм «Семнадцать мгновений весны» 7 cерия [00:34:45 - 00:35:55])

Atbildēt

brex

30.06.2021. 10:01

Ā, aizmirsu piebilst. Arī nosprāgt nevakcinētajam ir kudiš lielāka iespēja! Bet, ja no Darvina teorijas viedokļa uz to paraugās, varbūt...pat labi, ka tie ķērcošie aļa gobzemieši nevakcinējas:)

Atbildēt

brex

30.06.2021. 09:49

»

Jānis

Es arī jūtos kā ar dzeltenu zvaigzni iezīmēts, kad man veselam cilvēkam prasa sertifikātu, lai es varētu iet uz teātri vai peldbaseinu. Pie kam, saslimt var gan potētie, gan nepotētie, tad kāpēc tāda diskriminācija


Jo tava iespēja kādu aplaist ir vairākkārt lielāka nekā vakcinētājam. Viss ir tieši tik vienkārši! Bet ērtāk jau tēlot apbižoto, ne?

Atbildēt

A.B.

30.06.2021. 09:05

Nu nav nekāds brīnums, ka ar tik nodzertām smadzenēm tik bezgala vārgs savārstījums sanācis

Atbildēt

Haralds Kalns

30.06.2021. 09:01

Satversmē nekur nav minēts,ka drīkst pakļaut cilvēkus medicīniskiem eksperimentiem piespiedu kārtā!Ja darba likumdošana neparedz darbinieku,kuri nav vakcinējušies,atlaišanu,tad visi darba devēji kā arī ierēdņi,kuri uzstāj,ir krimināli sodāmi kā likumpārkāpēji! Ja Levits un Kariņš nespēj nodrošināt Latvijas pamatlikuma ievērošanu un savaldīt padotos,tiem nekavējoties jāatkāpjas,kā nespējīgiem nodrošināt tiesisku taisnīgumu! VIENS LIKUMS,VIENA TAISNĪBA! Katram un VISIEM!

Atbildēt

lauķis

30.06.2021. 06:01

»

Ebreju zvaigznes pielietošana šodien ir ebreju ideja

Jo arī globālā ko idafēra ir ebreju ideja...


Tā sauktā Dāvida zvaigzne nepieder žīdiem,arī to cionisti ir nozaguši vēdiskajai kultūrai,tapat ka Hitlers nozaga ugunskrustu.Žīdiem vispar nav neka sava,tikai meli.

Atbildēt

Nekas parasta bļemba

30.06.2021. 06:00

Žīdu zvaigzne viņiem patīk ar vairāk stūriem. Krieviem bija piecu stūru zvaigzne pie cepurēm. Žīdi grib būt bagāti un lepnāki paņēma ar sešiem stūriem.

Atbildēt

?

30.06.2021. 04:50

Zilais auseklis Gobzemam ir par LGBT tēmu?
Jebkuru zīmi, ko liek, kas kaut kā atgādina dzelteno zvaigzni neatkarīgi no krāsas vai formas - to taču uztver kā ierēkšanu par miljoniem līdz nāvei nomocītu cilvēku. Gobzems ieslēdzis jau atpakaļgaitu, pārbijies, bravūra pazuda. Domāja, ka par ebrejiem varēs kā par Zolitūdes upuriem?

Atbildēt

Jānis

29.06.2021. 22:21

Es arī jūtos kā ar dzeltenu zvaigzni iezīmēts, kad man veselam cilvēkam prasa sertifikātu, lai es varētu iet uz teātri vai peldbaseinu. Pie kam, saslimt var gan potētie, gan nepotētie, tad kāpēc tāda diskriminācija?

Atbildēt

nu gnu

29.06.2021. 22:01

normāls cilvēks nekad nesēdīsies blakus šim personāžam kārtoties pa lielo

Atbildēt

Uldis

29.06.2021. 20:57

Dāvida zvaigzne, tas ir simbolisms, tāpat kā "Gēbelsa propaganda", vai "Reihstāga dedzināšana". Patiesībā Gebels Staļina propagandoniem, labākā gadījumā būtu varējis pēc aliņiem skraidīt, bet Reihstāgu nededzināja nacisti, bet vājprātīgs Holandes komunists.
Dāvida zvaigzne gadījumā, kad pēdējie mērgļi, tikai viņiem vien zināmu mērķu dēļ, vēlas varmācīgi vakcinēt visus pēc kārtas, ir tieši laikā.

Atbildēt

atbilde

29.06.2021. 20:42

»

Ne-gajs

Lūgums autoram paskaidrot, kas ir "gejs"? Kas tas par ievazātu svešvārdu? Jau ilgi latviešu valodā tiek lietots vārds "pederasts


Tas nav "Pedarasts", tas ir Prostatas masieris!
Kad beidzot bauri saks macities???

Atbildēt

29.06.2021. 20:22

»

....

Interesanti, ka prese netika rakstīts par Vācijas vēstnieka pausto sašutumu sociālajos tīklos par šī Saeimas deputāta izteikumiem. Pa visu pasauli aizgāja, ka Latvijas Parlamenta deputāts kaut ko tik grotesku atļāvās. Gobzems pamatīgi iebrauca un izskatās, ka pats pamatīgi nobijās - Vācija vai pasaules...


Nirnbergai tiek gatavoti materiāli covidafēristu tiesāšanai , domāju , ka tādiem aktīvistiem kā tev , arī pienāks laiks atbildēt par nepatiesu ziņu izplatīšanu ar smagām sekām .Asīrietis arī lai pērk ziepes! :D

Atbildēt

Ebreju zvaigznes pielietošana šodien ir ebreju ideja

29.06.2021. 20:10

Jo arī globālā ko idafēra ir ebreju ideja.

Hitleriskas Vācijas laikā reichs ar ebreju līderiem - ortodoksālajiem cionistiem likvidēja ebrejus, kas nepiekopa cionismu.

Tagad ebreju kovdidejas vārdā likvidē pūli ar vakcināciju. Antivakserus, atkritējus, apzīmē ar ebreju zvaigzni kā Gobzemi.

Atbildēt

Hmm

29.06.2021. 20:08

Labs sākums, bet noslēgums kā vāja manipulācija. Rodas iespaids ka pietrūka pacietība savārstīt līdz galam. Varbūt patrennējoties nekralogus rakstot c19 mirušajiem šīs iemaņas var uzlabot?

Atbildēt

....

29.06.2021. 20:04

Interesanti, ka prese netika rakstīts par Vācijas vēstnieka pausto sašutumu sociālajos tīklos par šī Saeimas deputāta izteikumiem. Pa visu pasauli aizgāja, ka Latvijas Parlamenta deputāts kaut ko tik grotesku atļāvās. Gobzems pamatīgi iebrauca un izskatās, ka pats pamatīgi nobijās - Vācija vai pasaules ebreju kopiena nobanoja FB, ne jau vietējie oponenti. Ieņirdza principā par traģēdijas upuriem - t.sk.bērniem, sirmgalvjiem, un tagad domā, ka no tā kaut kā atkratīsies ar zaļu ausekli...un tiešām domāja, ka tā ir kopiena, par ko pasmieties tik ciniskā un nežēlīgā veidā un ka neko pretim neteiks.
Diez cik atbalstītāju šim aktīvistam slimnīcās jau miruši, jo nebija vakcinējušies, sekojot visiem šiem murgiem. Radinieki varētu kolektīvo tiesas iesniegumu gatavot.

Atbildēt

tas ir pareizais

29.06.2021. 19:37

»

lauķis

Te tomēr ir Latvija,te šos psihiski slimos sauc par pederastiem


nosaukums latviski,bet to jau tagad cenzē.Laikam pavēle no mistiskas "augšas".Ja jau žīdus jādēvē par ebrejiem,čigānus par romiem,pederastus par gejiem.Ak,valodiņ,cik pacietīga esi!

Atbildēt

murgs

29.06.2021. 19:17

mēģināt piepīt Kariņu, pavisam jau

Atbildēt

lauķis

29.06.2021. 19:17

»

varu paskaidrot

tas ir no angļu valodas-good as you-tikpat labs,kā tu,saīsinājumā-gay


Te tomēr ir Latvija,te šos psihiski slimos sauc par pederastiem.

Atbildēt

varu paskaidrot

29.06.2021. 19:08

»

Ne-gajs

Lūgums autoram paskaidrot, kas ir "gejs"? Kas tas par ievazātu svešvārdu? Jau ilgi latviešu valodā tiek lietots vārds "pederasts


tas ir no angļu valodas-good as you-tikpat labs,kā tu,saīsinājumā-gay.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...