Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

06.07.2021. 09:44

Aldis Gobzems piesprauda Lietuvēna krustu! Tā nebija Dāvida zvaigzne! Uz augšu vērsts trijstūris ir Dieva zīme. Uz leju vērs trijstūris ir Māras zīme. Divi trijstūri veido Lietuvēna krustu. Lietuvēns kristīgajā mitaloģijā ir nekristīta bērna gars, kas moka cilvēkus. Jebkurš kristiešu mācītājs apstiprinās šos vārdus. Aldis Gobzems aistāvējās no Lietuvēna! Tā bija pašaizsardzība!!!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

nothinh special

03.07.2021. 08:58

»

Ne-gajs

Lūgums autoram paskaidrot, kas ir "gejs"? Kas tas par ievazātu svešvārdu? Jau ilgi latviešu valodā tiek lietots vārds "pederasts


Tas ir mīļvārdiņš, kādā JV un A/Par darboņi viens otru uzrunā. Tas ir iekšējai lietošanai, bet pārējiem tie protams ir pid-ari.

Atbildēt

Nav aktuāli

02.07.2021. 23:37

»

Ne-gajs

Lūgums autoram paskaidrot, kas ir "gejs"? Kas tas par ievazātu svešvārdu? Jau ilgi latviešu valodā tiek lietots vārds "pederasts


Pederasts ir apzīmējums cilvēkiem ar nosliecēm uz maziem bērniem. Gejs ir jokaini līksms vīrietis mūsdienās attiecināts uz homoseksuālas orientācijas vīrieti.

Atbildēt

nemokies!

02.07.2021. 19:34

»

Aigaruha

Un LATVIJAS tautas ciešanas pašreizejā murgā ASV pilsonim Latkovskim laikam neinteresē


Putina apsolītais Arktiskais hektārs tevi gaida.

Atbildēt

Aigaruha

01.07.2021. 06:15

Un LATVIJAS tautas ciešanas pašreizejā murgā ASV pilsonim Latkovskim laikam neinteresē?

Atbildēt

motorhead 1916

30.06.2021. 21:16

Esmu vienkaarshs cilveeks un tad nu domaaju taa. Ja reiz tas Podzems netaisaas vakcineeties NEKAD ( kaut gan neshaubos, ka vinjsh kaarteejo reizi stulbi dirsh un sen jau to izdariijis), vinjsh vareetu to savu iecieniito zvaigzni IETETOVEET uz pieres, vai ne?

Atbildēt

pareizi purga

30.06.2021. 20:13

»

pievienojos


abgraizišanu izdariji?

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.06.2021. 15:44

»

Pārdomas

Ja pareizi atceros, tad padomju laikā man vecmammas stāstīja, ka to dzelteno zvaigzni bija uz apģērba jāšuj ne tikai ēbrejiem, bet arī poļiem un čigāniem. Tagad pieņemts vēsturi sagrozīt


Padoms. Vēstures faktu izzināšanā nekad nepaļaujies tikai uz vecmammas, vecpapa, tantes vai onkuuļa stāstīto. Cilvēki, īpaši pēc daudziem gadiem, mēdz kļūdīties, mēdz šo to sajaukt. Šad tad mēdz arī pamelot (bet tas gan lielākoties, ja runa par savu personu). Vienmēr pārbaudi faktus uzticamos avotos vai pētījumos. Salīdzini tos.
Citādāk vienmēr izskatīsiies pēc muļķa.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.06.2021. 14:46

»

demences upurim

Kamēr Dombrovska/Kariņa, Pabrika/Pavļuta un Bordāna/Juraša čekas kājslauķu un prokremlisko zagļu varzas vēl nebaro tārpus, Lembergam nebūtu jāatrodas cietumā...


Patiesībā viņam jau sen bija jābūt cietumā. Bet nelaime jau ir tur, ka 90-tajos gados daudzi bija tādi, vienīgi šito fraijeru, kā saka, pārlieka alkatība piebeidza. Būtu mazaks ego, dzīvotu kā eņģelītis savā Puzē ar jauno sieviņu.
Bet ko tu tā cepies, vai tiešām ar tevi padalījās?

Atbildēt

demences upurim

30.06.2021. 14:05

»

vecais nīgrais onkulis

Benam, acīredzot, tomēr ir problēmas vienlaicīgi tēlot neatkarīgu žurnālistu un tai paša laikā strādāt megazagļa Lemberga avīzē. No tā izaug personas dubultošanās...


Kamēr Dombrovska/Kariņa, Pabrika/Pavļuta un Bordāna/Juraša čekas kājslauķu un prokremlisko zagļu varzas vēl nebaro tārpus, Lembergam nebūtu jāatrodas cietumā.
Analoģija, ko pirms mēneša asprātīgi atzīmēja viens republikāņu partijas politiķis, atbildot uz vājprātīgas demokrātes vakcinēšanas histēriju, ir pilnīgi vietā.

Atbildēt

brex

30.06.2021. 13:43

»

deido

Ja reiz, viss ir tik vienkārši, tad tieši uz ko ir balstīts spriedelējums par vairākkārt lielāku iepsēju kādudu aplaist


Nu zini, vienkārši sekoju līdzi aktuālakajai informācijai. Pamēģini!
Lūk, piemēram, te: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/keythingstoknow.html

Un raksta tak ne Latvijas “nopirktā valdība“, kas tevi vēlas “nobendēt”.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.06.2021. 13:42

Benam, acīredzot, tomēr ir problēmas vienlaicīgi tēlot neatkarīgu žurnālistu un tai paša laikā strādāt megazagļa Lemberga avīzē. No tā izaug personas dubultošanās.
Nu kā var, kaut mazdrusciņ, salīdzināt pilnīgi nesalīdzināmas lietas. Nu piemēram eņģeļus ar ķieģeļiem. Īpaši sasprindzinot visas maņas kaut kādu līdzību jau var atrast arī šajos vārdos.
Bens pilnībā pārņemts ar vārda "nodalīšana" etimoloģisko analīzi. Un uz tā fona nepamana iemeslus kāpēc šada nodalīšana vispār tiek ieviesta. Turklāt ieviesta uz laiku! Uz laiku līdz situācija N-O-R-M-A-L-I-Z-Ē-S-I-E-S. Un visa, tā saucamā nodalīšana, ir vajadzīga tikai un vienīgi tāpēc, lai šī situācija normalizētos pēc iespējas ātrāk.
Ja nu Benam ļoti gribas reālu analoģiju, iesaku atcerēties viduslaiku spitālīgos ar visiem viņu ierobežojumiem un zvaniņiem. Arī to var ietērpt cilvēka tiesību ierobežojumu drānās un kliegt uz debesīm. Taču tā kā viduslaikos vakcīnas pret lepru nebija, tā bija vienīga metode, kā ierobežot slimības izplatību. Kaut gan, varbūt šiem slimajiem bija paveicies, ka viņi dzīvoja kristīgās morāles ietvaros, citā laikmetā, iespējams, viņus bez liekām ceremonijām izbarotu lauvām.
P.S. Ja būtu iespējams brīnums un visi kā viens no paša pirmās ārkārtās stāvokļa dienas būtu ievērojuši visus rakstītos noteikumus (par ceļošanu, izolāciju utt.), tad visticamāk stāvoklis jau tagad būtu daudzkārt labāks. Bet tā kā tas reālajā dzīvē NAV IESPĒJAMS, ir jādara arī nepatīkamas lietas. Un to nu gan vajadzētu saprast.

Atbildēt

idiņam

30.06.2021. 13:29

»

west

No kurienes izlīdis poļu žīds Bens? Tos par "zināmu kukuli" Polijā ielaida pa visu Eiropu vajātos? jahves pielūdzējus. No Polijas ieklīda Latgalē un vēlāk arī Kurzemē...


Vai pareizāk atbalstīt pederastijas sludinātājus, krievus mīlošos morālos izdzimteņus, kas grib, lai latviešu bērni visi tiktu padarīti par pederastiem?
Polijas žīdi un gandrīz visi Vācijas žīdi, bija aškenazi, jūdaismu pieņēmušie Pievolgas hazāri, kas no turienes izklīda pa Austrumeiropu. Kāpēc pēdējiem būtu bijis jāmūk 1939, ja Hitlers Latviju atbrīvoja tikai 1941. gada jūlijā?

Atbildēt

west

30.06.2021. 13:02

»

wow

No kurienes tas Bens izlīdis


No kurienes izlīdis poļu žīds Bens? Tos par "zināmu kukuli" Polijā ielaida pa visu Eiropu vajātos? jahves pielūdzējus. No Polijas ieklīda Latgalē un vēlāk arī Kurzemē.
Rezultātā ap 1850.g. Talsos viņu bija 50%! un Sasmakā - Valdemārpilī pat 80% iedzīvotāju!
Pēdējie muka no Hitlera caur Daugavpili 1939.g.

Atbildēt

RB

30.06.2021. 13:00

»

Rīc Brunners

krievu kaloša


Manjūtprāt, ar apjomu...

Atbildēt

RB

30.06.2021. 12:50

Starp trīs zvaigznēm Mildas rokās pieminekļa “Tēvzemei un brīvībai” virsotnē veidojas sešstūris, bet tajā var sevi izpaust sešstaru zvaigze vai divi viens otru pārklājoši trijstūri ar virsotnēm uz augšu un leju jeb Tēva un Mātes zīmes savā vienotībā...

Atbildēt

Pārdomas

30.06.2021. 12:02

Ja pareizi atceros, tad padomju laikā man vecmammas stāstīja, ka to dzelteno zvaigzni bija uz apģērba jāšuj ne tikai ēbrejiem, bet arī poļiem un čigāniem. Tagad pieņemts vēsturi sagrozīt.

Atbildēt

deido

30.06.2021. 11:36

»

brex

Jo tava iespēja kādu aplaist ir vairākkārt lielāka nekā vakcinētājam. Viss ir tieši tik vienkārši! Bet ērtāk jau tēlot apbižoto, ne


Ja reiz, viss ir tik vienkārši, tad tieši uz ko ir balstīts spriedelējums par vairākkārt lielāku iepsēju kādudu aplaist?

Atbildēt

RB

30.06.2021. 10:10

«Проблема - как можно при помощи физической химии приостановить процесс оглупления масс...

Трудно стало работать, столько развилось идиотов, говорящих правильные cлова...

Вы закончите жизнь в концентрационном лагере..»

/Фильм “Семнадцать мгновений весны” 9 серия [00:52:30 - 00:52:46])

Atbildēt

RB

30.06.2021. 10:04

«Я завещал детям: ”Будь проклята любая демократия в нашем Рейхе! Всякая демократия в нашей стране тяжелевата только одним - диктатурой мелких лавочников - чем больше мы имеем свобод, тем скорее нам хочется СС, тайной полиции, концлагерей, всеобщего страха...Только тогда мы чувствуем себя спокойными - ненужно отстаивать своих точек зрения на судьбу Родины, никакой ответственности..., только подними руку в честь того, кто этим занимается за тебя..., только крикни “Хаиль Гитлер” и все сразу станет понятным, никаких волнений.»

(Фильм «Семнадцать мгновений весны» 7 cерия [00:34:45 - 00:35:55])

Atbildēt

brex

30.06.2021. 10:01

Ā, aizmirsu piebilst. Arī nosprāgt nevakcinētajam ir kudiš lielāka iespēja! Bet, ja no Darvina teorijas viedokļa uz to paraugās, varbūt...pat labi, ka tie ķērcošie aļa gobzemieši nevakcinējas:)

Atbildēt

brex

30.06.2021. 09:49

»

Jānis

Es arī jūtos kā ar dzeltenu zvaigzni iezīmēts, kad man veselam cilvēkam prasa sertifikātu, lai es varētu iet uz teātri vai peldbaseinu. Pie kam, saslimt var gan potētie, gan nepotētie, tad kāpēc tāda diskriminācija


Jo tava iespēja kādu aplaist ir vairākkārt lielāka nekā vakcinētājam. Viss ir tieši tik vienkārši! Bet ērtāk jau tēlot apbižoto, ne?

Atbildēt

A.B.

30.06.2021. 09:05

Nu nav nekāds brīnums, ka ar tik nodzertām smadzenēm tik bezgala vārgs savārstījums sanācis

Atbildēt

Haralds Kalns

30.06.2021. 09:01

Satversmē nekur nav minēts,ka drīkst pakļaut cilvēkus medicīniskiem eksperimentiem piespiedu kārtā!Ja darba likumdošana neparedz darbinieku,kuri nav vakcinējušies,atlaišanu,tad visi darba devēji kā arī ierēdņi,kuri uzstāj,ir krimināli sodāmi kā likumpārkāpēji! Ja Levits un Kariņš nespēj nodrošināt Latvijas pamatlikuma ievērošanu un savaldīt padotos,tiem nekavējoties jāatkāpjas,kā nespējīgiem nodrošināt tiesisku taisnīgumu! VIENS LIKUMS,VIENA TAISNĪBA! Katram un VISIEM!

Atbildēt

lauķis

30.06.2021. 06:01

»

Ebreju zvaigznes pielietošana šodien ir ebreju ideja

Jo arī globālā ko idafēra ir ebreju ideja...


Tā sauktā Dāvida zvaigzne nepieder žīdiem,arī to cionisti ir nozaguši vēdiskajai kultūrai,tapat ka Hitlers nozaga ugunskrustu.Žīdiem vispar nav neka sava,tikai meli.

Atbildēt

Nekas parasta bļemba

30.06.2021. 06:00

Žīdu zvaigzne viņiem patīk ar vairāk stūriem. Krieviem bija piecu stūru zvaigzne pie cepurēm. Žīdi grib būt bagāti un lepnāki paņēma ar sešiem stūriem.

Atbildēt

?

30.06.2021. 04:50

Zilais auseklis Gobzemam ir par LGBT tēmu?
Jebkuru zīmi, ko liek, kas kaut kā atgādina dzelteno zvaigzni neatkarīgi no krāsas vai formas - to taču uztver kā ierēkšanu par miljoniem līdz nāvei nomocītu cilvēku. Gobzems ieslēdzis jau atpakaļgaitu, pārbijies, bravūra pazuda. Domāja, ka par ebrejiem varēs kā par Zolitūdes upuriem?

Atbildēt

Jānis

29.06.2021. 22:21

Es arī jūtos kā ar dzeltenu zvaigzni iezīmēts, kad man veselam cilvēkam prasa sertifikātu, lai es varētu iet uz teātri vai peldbaseinu. Pie kam, saslimt var gan potētie, gan nepotētie, tad kāpēc tāda diskriminācija?

Atbildēt

nu gnu

29.06.2021. 22:01

normāls cilvēks nekad nesēdīsies blakus šim personāžam kārtoties pa lielo

Atbildēt

Uldis

29.06.2021. 20:57

Dāvida zvaigzne, tas ir simbolisms, tāpat kā "Gēbelsa propaganda", vai "Reihstāga dedzināšana". Patiesībā Gebels Staļina propagandoniem, labākā gadījumā būtu varējis pēc aliņiem skraidīt, bet Reihstāgu nededzināja nacisti, bet vājprātīgs Holandes komunists.
Dāvida zvaigzne gadījumā, kad pēdējie mērgļi, tikai viņiem vien zināmu mērķu dēļ, vēlas varmācīgi vakcinēt visus pēc kārtas, ir tieši laikā.

Atbildēt

atbilde

29.06.2021. 20:42

»

Ne-gajs

Lūgums autoram paskaidrot, kas ir "gejs"? Kas tas par ievazātu svešvārdu? Jau ilgi latviešu valodā tiek lietots vārds "pederasts


Tas nav "Pedarasts", tas ir Prostatas masieris!
Kad beidzot bauri saks macities???

Atbildēt

29.06.2021. 20:22

»

....

Interesanti, ka prese netika rakstīts par Vācijas vēstnieka pausto sašutumu sociālajos tīklos par šī Saeimas deputāta izteikumiem. Pa visu pasauli aizgāja, ka Latvijas Parlamenta deputāts kaut ko tik grotesku atļāvās. Gobzems pamatīgi iebrauca un izskatās, ka pats pamatīgi nobijās - Vācija vai pasaules...


Nirnbergai tiek gatavoti materiāli covidafēristu tiesāšanai , domāju , ka tādiem aktīvistiem kā tev , arī pienāks laiks atbildēt par nepatiesu ziņu izplatīšanu ar smagām sekām .Asīrietis arī lai pērk ziepes! :D

Atbildēt

Ebreju zvaigznes pielietošana šodien ir ebreju ideja

29.06.2021. 20:10

Jo arī globālā ko idafēra ir ebreju ideja.

Hitleriskas Vācijas laikā reichs ar ebreju līderiem - ortodoksālajiem cionistiem likvidēja ebrejus, kas nepiekopa cionismu.

Tagad ebreju kovdidejas vārdā likvidē pūli ar vakcināciju. Antivakserus, atkritējus, apzīmē ar ebreju zvaigzni kā Gobzemi.

Atbildēt

Hmm

29.06.2021. 20:08

Labs sākums, bet noslēgums kā vāja manipulācija. Rodas iespaids ka pietrūka pacietība savārstīt līdz galam. Varbūt patrennējoties nekralogus rakstot c19 mirušajiem šīs iemaņas var uzlabot?

Atbildēt

....

29.06.2021. 20:04

Interesanti, ka prese netika rakstīts par Vācijas vēstnieka pausto sašutumu sociālajos tīklos par šī Saeimas deputāta izteikumiem. Pa visu pasauli aizgāja, ka Latvijas Parlamenta deputāts kaut ko tik grotesku atļāvās. Gobzems pamatīgi iebrauca un izskatās, ka pats pamatīgi nobijās - Vācija vai pasaules ebreju kopiena nobanoja FB, ne jau vietējie oponenti. Ieņirdza principā par traģēdijas upuriem - t.sk.bērniem, sirmgalvjiem, un tagad domā, ka no tā kaut kā atkratīsies ar zaļu ausekli...un tiešām domāja, ka tā ir kopiena, par ko pasmieties tik ciniskā un nežēlīgā veidā un ka neko pretim neteiks.
Diez cik atbalstītāju šim aktīvistam slimnīcās jau miruši, jo nebija vakcinējušies, sekojot visiem šiem murgiem. Radinieki varētu kolektīvo tiesas iesniegumu gatavot.

Atbildēt

tas ir pareizais

29.06.2021. 19:37

»

lauķis

Te tomēr ir Latvija,te šos psihiski slimos sauc par pederastiem


nosaukums latviski,bet to jau tagad cenzē.Laikam pavēle no mistiskas "augšas".Ja jau žīdus jādēvē par ebrejiem,čigānus par romiem,pederastus par gejiem.Ak,valodiņ,cik pacietīga esi!

Atbildēt

murgs

29.06.2021. 19:17

mēģināt piepīt Kariņu, pavisam jau

Atbildēt

lauķis

29.06.2021. 19:17

»

varu paskaidrot

tas ir no angļu valodas-good as you-tikpat labs,kā tu,saīsinājumā-gay


Te tomēr ir Latvija,te šos psihiski slimos sauc par pederastiem.

Atbildēt

varu paskaidrot

29.06.2021. 19:08

»

Ne-gajs

Lūgums autoram paskaidrot, kas ir "gejs"? Kas tas par ievazātu svešvārdu? Jau ilgi latviešu valodā tiek lietots vārds "pederasts


tas ir no angļu valodas-good as you-tikpat labs,kā tu,saīsinājumā-gay.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....