Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos
Foto

Kūst knabisma kults

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
13.04.2017.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laikabiedrs

26.04.2017. 11:41

raksts atsauca atmiņā prostituētā žurnalista Lemešonoka 1988.gada rakstu Lauku Avīzē, kurā viņš nežēlīgi apņirdza Lietuvas neatkarības cīņas aktīvistus..., atceros arī 1989.gada sarunu LSDSP kongresa starplaikā, kurā Dainis bramanīgi izteicās - mēs, komunisti, esam spēks, ar kuru vēl būs jārēķinās. Nu tad rēkināmies, ka tie, kas "sūkā" pie varas esošajiem, joprojām ir ierindā.

Atbildēt

medmāsa

19.04.2017. 15:44

»

Eduards Lunis

---Kāds KNAB!? Es jau gadiem šo korupsijas aizstāvības iestādi tā arī saucu-KORUPSIJAS BIROJS!? Viņi ari'neprotestē!? Strīķe ir solījusi man padomāt par iespēju slēgt šo bodi'ti ciet, bet Streļčonoks-mani ievēlēja un es strādāšu!? Nesen ir izveidots Iekšējais drošības birojs, ar mērķi uzlabot policijas...


Kur mums te ir KNAB? Blatu bodīte.Kam īsa atmiņa-kā izskatīja Veselības ministrijā Vānes prihvatizācijas lietu ar Gulbenes slimnīcu? Rezultāts-o.Ķer tikai sīkās zivteles,bet līdakas peld uz priekšu dziļos ūdeņos.Austrumu slimnīcai sien kontrole 28000,bet kādi parādi ir Stradiņiem (kur valdē bija arī Čakša),cik naudas būdama ministre tur jau neiegrūda,lai dzēstu parādus? Negribas te nemaz runāt par jaunā korpusa celtniecību u.c.KNABĀ nav atbilstošu speciālistu,lai veiktu tik komplicētas pārbaudes.Tās nav arī Valsts Kontrolē.

Atbildēt

papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami.

17.04.2017. 18:38

»

patiesībā

tu tomēr neesi izliecies, neapšaubāmi. "Kas arī bija jāpierāda", kā saka...


papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami.

Atbildēt

patiesībā

17.04.2017. 16:14

»

nu

Tiešām, papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami...


tu tomēr neesi izliecies, neapšaubāmi. "Kas arī bija jāpierāda", kā saka.

Skat. vied. iepr. (16.04.2017. 16:48), t.sk.:

"Dabiski – lai to varētu elementāri apjēgt (vismaz kaut vai pa minimumu) pat šķietami bezcerīgi glupiķi, katram PAŠAM (no šamajiem) tas ir jāpiedzīvo uz savas / savu tuvinieku privātādas. Pretējā gadījumā (t.sk. arī attiecībā uz tevi un taml. pamuļķiem), neapšaubāmi – "gudri (t)irst nav malku cirst!", kā ir sacīts. Bet, nu – gan jau, ka pienāks arī taml. pamuļķu "x-stunda", neizbēgami. Pie tam, vēl - pat daudz ātrāk, nekā pašreizējiem "cirtējiem" gribētos naivi cerēt."

T.i. - TAD (tikai un vienīgi!), kad tev (u.c. taml. pamuļķiem) būs ienākusies atbilstoša privātpieredze - drīksti pieteikties: iespējams pat, ka TAD tu varētu būt "nobriedis" kā abpusēji "sabalansēti" interesantas (un, galvenais, arī atbilstoši lietderīgas) sarunas vērts personāžs, vismaz kaut vai pa minimumu.

Bet pagaidām - kā jau proponēts iepriekš: ir sacīts, ka "labs padoms esot zelta vērts". Dēļ tam (arī, t.sk.) – papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami.

Atbildēt

nu

17.04.2017. 15:53

»

patiesībā

(Tātad - vēlreiz akcentējot būtiskāko, priekš ĪPAŠI skarbi aprobežotiem "fiškas brāķiem...


Tiešām, papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami!

skat. kaut vai aktuālo publikāciju

Un? Te pat autori nav tikuši skaidrībā vai Vaškeviču klapē, lai izspiestu naudu no Vilkastes, vai Vilkasti par to, ka Vaškevičs kādam traucē.

attiecībā uz V. un V. bērnu

"Bērns" vispār dzīvo ārzemās cepuri kuldams un ieņirdz par muļķiem, kas tic, ka viņu mēģinājuši nolaupīt cilvēki kuri esot profesionāli bez kādām pēdām novākuši bez maz veselu baru cilvēku.

"pierādījumi nevainīgumam" vienlaikus arī IR galvenie "pierādījumiem pret tiem, kuriem tu esi traucējis"

Tad stāsti kā video, ka tu ved tonnu hašiša un nošauj policistu pierāda, ka filmētājs nav ņēmis kukuļus!

Atbildēt

Naivā

17.04.2017. 15:49

Neuzskatu, ka būtu tik zinoša , lai kategoriski spriestu par epopeju par Vaškēviča krimināllietu. Atceros Vilkastes darījumus ar zemes iegādi un viņas boifrenda iesaisti šajās afērās, Ināras un Vladimira fiktīvo laulības šķiršanu.Viena lieta gan mani mulsina. Valsts amatpersonas un viņa šķirtās sievas neierobežotie naudas līdzekļi, kuri tiek izlietoti , lai sevi reklamētu kā likumpaklausīgus pilsoņus. Gan Eiropas valstīs, gan ASV. Tur nu jābūt Rokfellera cienīgiem uzkrājumiem, kamēr dzīvoja Latvijā.

Atbildēt

Paldies

17.04.2017. 12:34

»

Skatītājs

Skaties filmu "Uzbrukums valstij": https://www.youtube.com/watch?v=1U-_bGcQcTg


Var redzēt, ka pat par lielu naudu nesanāk nekas vairāk par trulu un smieklīgu filmeli, kur pat paši tās radītāji kaunas no satura un tāpēc latviski nepārtulko tekstu par tautā cienīto Šķēli.
https://youtu.be/1U-_bGcQcTg?t=2329
Par ievērojamām žurnālistēm kuru vārds atrodams tikai ... zem raksta par konkrēto filmu, specdienestu it kā piesegtiem izspiedējiem, kurus jau kādus 10 gadus vazā pa tiesām un slepkavības mēģinājumu aplejot ar benzīnu un aizdedzinot tukšu auto, vispār nav vērts komentēt.

Atbildēt

nu

17.04.2017. 11:00

»

patiesībā

Tieši par to jau arī ir runa, ja tev u.c. tamlīdzīgiem pamuļķiem vēl joprojām nav izdevies apjēgt (kas, cita starpā, ir visai likumsakarīgi - par šādām un taml. visnotaļ būtiskām lietām atļaujas pa glupo ieņirgt tikai tādi bezcerīgi aprobežoti pamuļķi, kas neko citu vienkārši nejēdz, vēl pagaidām...


Pirmajā gadījumā, kaut kā neatceros nevienu reizi, kad būtu "drāzti" kāda zagļa vai kukuļņēmēja tuvinieki, ja vien šie paši nav iesaistīti sazagtā slēpšanā un par drāšanu netiek uzskatīts sazagto ienākumu kritums.
Otrajā gadījumā tu vispār neko neesi sapratis! Runa nav par pierādījumiem savam nevainīgumam, bet par pierādījumiem pret tiem, kuriem tu esi traucējis.

Atbildēt

Mija

16.04.2017. 15:57

Man ir zināms, ka KNAB pielika pūles ,lai kādu atmaskotu(daļa no KNAB), otra daļa cīnijās par kāda politiska spēka interesēm ZZS,Vienotības. Varam iztikt bez KNAB (tikai tērē valsts naudu) , jo tiesu instances pārņēmušas šo pieredzi - cīņu pret progresīviem cilvēkiem, aizstāvot zagļus, korumpantus.

Atbildēt

Moduss

16.04.2017. 11:47

Ļemešs visu raksta pareizi un crazy,kāpēc ļemešs tu nepiemini novākto daugavpils mediju redaktoru un deputātu,kas novāca ļucinas muitas priekšnieku,kur "kājas"ved.

Atbildēt

nu

15.04.2017. 16:15

»

patiesībā

konkrēta atbilde uz konkrētu jautājumu...


Par "izstrādes figurantiem" izvēlas divos gadījumos- ja tu zodz un ņem kukuļus vai ja tu kādam to ļoti traucē darīt. Pirmajā gadījumā tu to esi 100% pelnījis, bet otrajā tev ir vismaz kaut kādi pierādījumi ko var reāli publiskot nevis n-tos gadus muldēt par tādu eksistenci, bet nespēt tos uzrādīt.

Atbildēt

HJ335

15.04.2017. 15:04

ZELTA vārdi uzrakstīti:

Būtu viņš 2007. gadā bijis ZZS cilvēks…

Atbildēt

patiesībā

15.04.2017. 12:56

»

konkrēts jautājums autoram

Cik Ināra samaksāja


konkrēta atbilde uz konkrētu jautājumu:

kad tevi un tavus tuviniekus izvēlēsies par "izstrādes figurantiem" un drāzīs pēc pilnas programmas, saskaiti visus nodarītos tiešos zaudējumus, kā arī tavai un tavu tuvinieku veselībai nodarītos kaitējumus un visus citus tamlīdzīgus pieskaitāmos un attiecināmos izdevumus kopā - tieši tik arī ir samaksājuši visi "izstrādes figuranti". un tieši tik samaksās arī visi tie tev līdzīgie pamuļķi, kuri vēl pagaidām atļaujas pa stulbo ieņirgt par to, kas neizbēgami sagaida viņus pašus un viņu ģimenes.

Atbildēt

konkrēts jautājums autoram

14.04.2017. 22:14

Cik Ināra samaksāja?

Atbildēt

Trāpīts 10-niekā

14.04.2017. 21:28

»

w

hūtes mafijas sulainis žēlojas, ka saimniekam neizdevās nosargāt savu "aknu" strelčenok


Hūtes sulainis Dainis sūdzas. Cik tālu var cilvēciņš aiziet, ka nesaprot, kam kalpo KNABs visus šos gadus. Kā laiž caur pirkstiem oligarhu lietas, bet piemin citu partiju, kurai nav nekāda sakara ar šo iestādi vai ietekmi tajā.

Ne velti Mārtiņš Krieviņš tika padzīts, ka nepaklausīja hūti un viņa sulaiņus.

Atbildēt

w

14.04.2017. 18:22

hūtes mafijas sulainis žēlojas, ka saimniekam neizdevās nosargāt savu "aknu" strelčenok?

Atbildēt

formula

14.04.2017. 13:02

Jaunlaikvienotība viss noziedzīgā kārtā momentā knābī ielika sev pieņemamu sulaiņu baru,tai skaitā uz augšu pasistus psihopātus, tā padarot šo orgānu par izsmieklu. Lai gan smieklu tautai maz,ja parēķina,cik šis parazītiskais veidojums ir izmaksājis sabiedrībai !

Atbildēt

burtnieks

14.04.2017. 11:46

Filma par Vaškeviču-Vilkastnieku ģimenīti jāuztver nevis nopietni, bet kā šovs, izklaide, brīvā laika pavadīšanas produkts. Gluži kā Lemberga puķutantiņas pie tiesas ēkas.
Diemžēl, bet ar savu darbošanos KNAB ir izsaucis visai pretrunīgu reakciju. Vispirms tā ir visatļautība, kas ilgu laiku tika kultivēta. Tā teikt pret "šitiem" (korumpantiem) var atļauties visu, arī īpaši neievērot likumu.
Otra lieta ir teatralizētās kratīšanas un "maski šov" aizturēšanās. Jājautā ,kurp varēja aizskriet tas pats bēdīgi slavenais Vaškevičs ar savām slimajām, līkajām kājām?
Nākošais ir privātas drēbes (džinsi, botas, T-krekls) un melnas maskas. Tāds "gopņiku" komplekts. Jābrīnās ka nav notikusi nelaime un kāds nav noturējis par bandītiem un nav nobliezis. Nav ko brīnīties, ka Vilkastes mājas apkopēja nevēra vaļā durvis, noturēja par noziedzniekiem. Tak KNAB ziķeri vēl centās no tā iztaisīt noziegumu, gribēja izčakarēt vecu tantiņu. Beigās tiesa to murgu apturēja un attaisnoja.
Nu pasakiet, vai tur daži no priekšniekiem savā laikā nebija psihopāti, citu izskaidrojumu šādām izrīcībām neredzu.

Atbildēt

Zulis

14.04.2017. 10:11

»

Joks

Pirmkārt, KNAB nav tikai Strīķe un Jurašs...


ŽUĻA mīzali atkal smird.

Atbildēt

Joks

14.04.2017. 07:46

Pirmkārt, KNAB nav tikai Strīķe un Jurašs.
Otrkārt, apcerējumā neredzēju NEVIENA argumenta, kas liecinātu par kaut kādām politiskām aizkulisēm vai interesēm KNAB darbībā, bet autors to pasniedz kā vispārzināmu patiesību, kas pat neprasa pamatojumu. Tipiska propagandas metode.
Treškārt, grūti iedomāties, ka kādā normālā un saprātīgā valstī kāds žurnālists apvainotu visu IESTĀDI. Sliktiem cilvēkiem tur nav jāstrādā un kritika par atsevišķu rīcību & personām ir pieļaujama, bet graut reputāciju valsts iestādei, kas cīnās pret korupciju? Tā tiešām ir 21.gs Latvija?
Ceturtkārt, vai tiešām, ka žurnālista kungs uzskata, ja Strancis/Štrams/Miķelsons/Meļķo/Milušs/ Munkevics/Vaškevičs netiktu aizturēti un pakļauti izmeklēšanai, mūsu valsts būtu tīrāka? Vai žurnālists ir tik drosmīgs pateikt, ka šie cilvēki nav vainīgi un ir aizturēti nepamatoti?

Atbildēt

Fēlis

14.04.2017. 07:17

Atsauce uz Futbolistu ir vairāk kā dīvaina. Tādiem kā viņš, par valsts pamatu graušanu jābūt pakārtam un jākarājas, kamēr vārnas acis izknābā. Viens no lielākajiem kontrabandas jumtotājiem Latvijas vēsturē, kurš savas karjeras beiguposmā vairs pat nav sapratis, kas un par ko viņam maksā. Vienkārši metis naudu seifā. Šitāds nelietis vēl atļaujas par sazagto naudu attaisnojošas filmeles veidot!

Atbildēt

A?

14.04.2017. 06:31

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK. Pēc ĪPAŠA pasūtījuma, par ĪPAŠU honorāru????

Atbildēt

Aramess

14.04.2017. 06:02

Stulbuma propagandā sasniegts jauns rekords. Urrā, Lemešonok!

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

14.04.2017. 00:54

»

V.I.Ļeņins

Ko darīt


Neko. Tieši tāpat, kā līdz šim.

Atbildēt

V.I.Ļeņins

14.04.2017. 00:27

Ko darīt?

Atbildēt

Skatītājs

13.04.2017. 19:40

Skaties filmu "Uzbrukums valstij": https://www.youtube.com/watch?v=1U-_bGcQcTg.

Atbildēt

atb.ironiskajam

13.04.2017. 19:17

Ne jau par to runa, ka nav korupcijas, bet mums vajag tādu KNAB, kurš nebūs atkarīgs no šā politiskā līmeņa.
Korupcija dzimst tajā līmenī...

Atbildēt

ironiskais

13.04.2017. 16:17

Ar šo rakstu sēriju sākam sabiedriskās domas maiņu. Jaunā politiski pareizā tēze ir sekojoša - korupcijas valstī nav un nekad nav bijis. Sevišķi politiskā līmenī:)) Tāpēc KNAB bija lieka iestāde:) Gatavojam augsni šīs iestādes likvidēšanai:)

Atbildēt

Lemesis

13.04.2017. 16:04

Filmu par VV tīmeklī patlaban ir 254 920 skatījumi. Autoriem būtu jānosūta NP rožu pušķis!

Atbildēt

vairs neticu

13.04.2017. 14:57

Nekas nav briesmīgāks par politizētu KNAB un citām tiesībsargājošām iestādēm
Tagad ar pavisam citu "aci" skatos uz KNAB veiktajiām akcijām, roku dzelžiem,"saņemšanu ciet" un tūlīt žurnālistiņi to visu pasniedz savā mērcē, jo tā ir cīna ar "noziedzniekiem". Tas viss notiek pirms taisnās tiesas, izmeklēšanas.
Pārsteidza VID priekšnieces "alkas"- viņa gaida kādu notiesājošu spriedumu, tā sacīt, citu uzņēmēju iebaidīšanai, tā kā tiesai "jāprotās", noteikti jābūt notiesājušam spriedumam...

Atbildēt

patiesībā

13.04.2017. 14:07

Tas ir jāzina jebkuram normālam cilvēkam:

https://www.youtube.com/watch?v=1U-_bGcQcTg

Un jebkuram normālam cilvēkam ar to ir ne tikai jārēķinās, bet arī maksimāli aktīvi un enerģiski jācīnās. Visiem spēkiem un jebkuriem iespējamajiem līdzekļiem. Jo - ja ne šodien, tad jau rīt ar Tevi un taviem tuviniekiem, draugiem, paziņām u.c. līdzcilvēkiem var notikt viss tas pats, kas jau gadiem ilgi ir noticis un joprojām notiek ar daudziem citiem cilvēkiem / viņu tuviniekiem šajā pašreizējā "valstī".

Atbildēt

Zulais-Žulim

13.04.2017. 13:36

»

sēlis

Vienmēr esmu teicis, ka politiskā policija KNAB ir jālikvidē, tā ir kā augonis uz Latvijas miesas


Pareizi, mūsu ģēnij ŽULI! Bet tevi jau neviens neklausa. Man žēl.Tāpēc latvieši neglīti dzīvo, ka neklausa Tevi, dārgais latviešu trollētāj ŽULI. Kā var tā neklausīt tādu viszinošu trolli no tautas mīzeju gala?

Atbildēt

sēlis

13.04.2017. 13:26

Vienmēr esmu teicis, ka politiskā policija KNAB ir jālikvidē, tā ir kā augonis uz Latvijas miesas!

Atbildēt

Eduards Lunis

13.04.2017. 12:44

---Kāds KNAB!? Es jau gadiem šo korupsijas aizstāvības iestādi tā arī saucu-KORUPSIJAS BIROJS!? Viņi ari'neprotestē!? Strīķe ir solījusi man padomāt par iespēju slēgt šo bodi'ti ciet, bet Streļčonoks-mani ievēlēja un es strādāšu!? Nesen ir izveidots Iekšējais drošības birojs, ar mērķi uzlabot policijas darbu-arī tikpat bezjēdzīga iestāde kā vēl citas li'dziģas-vairāk kā 15!? TE IR NOZIEGUMU BRĪVI'BA UN NOZIEDZNIEKU NESODAMĪBA! KAMĒR VARA LATVIJĀ BŪS NOZIEDZNIEKU (PARTIJU) ROKĀS, TIKMĒR TĀ ARĪ BŪS! VISPIRMS IR -JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA UN TAD ARĪ BŪS IESPĒJA SALIKT ATBILSTOŠAS PERSONAS ATBILDIĢAJĀS VIETĀS!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...