Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kūst knabisma kults

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
13.04.2017.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laikabiedrs

26.04.2017. 12:41

raksts atsauca atmiņā prostituētā žurnalista Lemešonoka 1988.gada rakstu Lauku Avīzē, kurā viņš nežēlīgi apņirdza Lietuvas neatkarības cīņas aktīvistus..., atceros arī 1989.gada sarunu LSDSP kongresa starplaikā, kurā Dainis bramanīgi izteicās - mēs, komunisti, esam spēks, ar kuru vēl būs jārēķinās. Nu tad rēkināmies, ka tie, kas "sūkā" pie varas esošajiem, joprojām ir ierindā.

Atbildēt

medmāsa

19.04.2017. 16:44

»

Eduards Lunis

---Kāds KNAB!? Es jau gadiem šo korupsijas aizstāvības iestādi tā arī saucu-KORUPSIJAS BIROJS!? Viņi ari'neprotestē!? Strīķe ir solījusi man padomāt par iespēju slēgt šo bodi'ti ciet, bet Streļčonoks-mani ievēlēja un es strādāšu!? Nesen ir izveidots Iekšējais drošības birojs, ar mērķi uzlabot policijas...


Kur mums te ir KNAB? Blatu bodīte.Kam īsa atmiņa-kā izskatīja Veselības ministrijā Vānes prihvatizācijas lietu ar Gulbenes slimnīcu? Rezultāts-o.Ķer tikai sīkās zivteles,bet līdakas peld uz priekšu dziļos ūdeņos.Austrumu slimnīcai sien kontrole 28000,bet kādi parādi ir Stradiņiem (kur valdē bija arī Čakša),cik naudas būdama ministre tur jau neiegrūda,lai dzēstu parādus? Negribas te nemaz runāt par jaunā korpusa celtniecību u.c.KNABĀ nav atbilstošu speciālistu,lai veiktu tik komplicētas pārbaudes.Tās nav arī Valsts Kontrolē.

Atbildēt

papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami.

17.04.2017. 19:38

»

patiesībā

tu tomēr neesi izliecies, neapšaubāmi. "Kas arī bija jāpierāda", kā saka...


papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami.

Atbildēt

patiesībā

17.04.2017. 17:14

»

nu

Tiešām, papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami...


tu tomēr neesi izliecies, neapšaubāmi. "Kas arī bija jāpierāda", kā saka.

Skat. vied. iepr. (16.04.2017. 16:48), t.sk.:

"Dabiski – lai to varētu elementāri apjēgt (vismaz kaut vai pa minimumu) pat šķietami bezcerīgi glupiķi, katram PAŠAM (no šamajiem) tas ir jāpiedzīvo uz savas / savu tuvinieku privātādas. Pretējā gadījumā (t.sk. arī attiecībā uz tevi un taml. pamuļķiem), neapšaubāmi – "gudri (t)irst nav malku cirst!", kā ir sacīts. Bet, nu – gan jau, ka pienāks arī taml. pamuļķu "x-stunda", neizbēgami. Pie tam, vēl - pat daudz ātrāk, nekā pašreizējiem "cirtējiem" gribētos naivi cerēt."

T.i. - TAD (tikai un vienīgi!), kad tev (u.c. taml. pamuļķiem) būs ienākusies atbilstoša privātpieredze - drīksti pieteikties: iespējams pat, ka TAD tu varētu būt "nobriedis" kā abpusēji "sabalansēti" interesantas (un, galvenais, arī atbilstoši lietderīgas) sarunas vērts personāžs, vismaz kaut vai pa minimumu.

Bet pagaidām - kā jau proponēts iepriekš: ir sacīts, ka "labs padoms esot zelta vērts". Dēļ tam (arī, t.sk.) – papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami.

Atbildēt

nu

17.04.2017. 16:53

»

patiesībā

(Tātad - vēlreiz akcentējot būtiskāko, priekš ĪPAŠI skarbi aprobežotiem "fiškas brāķiem...


Tiešām, papūlies tomēr pārstāt BEIDZOT murgot totālā bezjēgā par lietām, no kurām tev (u.c. taml. pamuļķiem) NAV pat visniecīgākās nojēgas, acīmredzami un nepārprotami!

skat. kaut vai aktuālo publikāciju

Un? Te pat autori nav tikuši skaidrībā vai Vaškeviču klapē, lai izspiestu naudu no Vilkastes, vai Vilkasti par to, ka Vaškevičs kādam traucē.

attiecībā uz V. un V. bērnu

"Bērns" vispār dzīvo ārzemās cepuri kuldams un ieņirdz par muļķiem, kas tic, ka viņu mēģinājuši nolaupīt cilvēki kuri esot profesionāli bez kādām pēdām novākuši bez maz veselu baru cilvēku.

"pierādījumi nevainīgumam" vienlaikus arī IR galvenie "pierādījumiem pret tiem, kuriem tu esi traucējis"

Tad stāsti kā video, ka tu ved tonnu hašiša un nošauj policistu pierāda, ka filmētājs nav ņēmis kukuļus!

Atbildēt

Naivā

17.04.2017. 16:49

Neuzskatu, ka būtu tik zinoša , lai kategoriski spriestu par epopeju par Vaškēviča krimināllietu. Atceros Vilkastes darījumus ar zemes iegādi un viņas boifrenda iesaisti šajās afērās, Ināras un Vladimira fiktīvo laulības šķiršanu.Viena lieta gan mani mulsina. Valsts amatpersonas un viņa šķirtās sievas neierobežotie naudas līdzekļi, kuri tiek izlietoti , lai sevi reklamētu kā likumpaklausīgus pilsoņus. Gan Eiropas valstīs, gan ASV. Tur nu jābūt Rokfellera cienīgiem uzkrājumiem, kamēr dzīvoja Latvijā.

Atbildēt

Paldies

17.04.2017. 13:34

»

Skatītājs

Skaties filmu "Uzbrukums valstij": https://www.youtube.com/watch?v=1U-_bGcQcTg


Var redzēt, ka pat par lielu naudu nesanāk nekas vairāk par trulu un smieklīgu filmeli, kur pat paši tās radītāji kaunas no satura un tāpēc latviski nepārtulko tekstu par tautā cienīto Šķēli.
https://youtu.be/1U-_bGcQcTg?t=2329
Par ievērojamām žurnālistēm kuru vārds atrodams tikai ... zem raksta par konkrēto filmu, specdienestu it kā piesegtiem izspiedējiem, kurus jau kādus 10 gadus vazā pa tiesām un slepkavības mēģinājumu aplejot ar benzīnu un aizdedzinot tukšu auto, vispār nav vērts komentēt.

Atbildēt

nu

17.04.2017. 12:00

»

patiesībā

Tieši par to jau arī ir runa, ja tev u.c. tamlīdzīgiem pamuļķiem vēl joprojām nav izdevies apjēgt (kas, cita starpā, ir visai likumsakarīgi - par šādām un taml. visnotaļ būtiskām lietām atļaujas pa glupo ieņirgt tikai tādi bezcerīgi aprobežoti pamuļķi, kas neko citu vienkārši nejēdz, vēl pagaidām...


Pirmajā gadījumā, kaut kā neatceros nevienu reizi, kad būtu "drāzti" kāda zagļa vai kukuļņēmēja tuvinieki, ja vien šie paši nav iesaistīti sazagtā slēpšanā un par drāšanu netiek uzskatīts sazagto ienākumu kritums.
Otrajā gadījumā tu vispār neko neesi sapratis! Runa nav par pierādījumiem savam nevainīgumam, bet par pierādījumiem pret tiem, kuriem tu esi traucējis.

Atbildēt

Mija

16.04.2017. 16:57

Man ir zināms, ka KNAB pielika pūles ,lai kādu atmaskotu(daļa no KNAB), otra daļa cīnijās par kāda politiska spēka interesēm ZZS,Vienotības. Varam iztikt bez KNAB (tikai tērē valsts naudu) , jo tiesu instances pārņēmušas šo pieredzi - cīņu pret progresīviem cilvēkiem, aizstāvot zagļus, korumpantus.

Atbildēt

Moduss

16.04.2017. 12:47

Ļemešs visu raksta pareizi un crazy,kāpēc ļemešs tu nepiemini novākto daugavpils mediju redaktoru un deputātu,kas novāca ļucinas muitas priekšnieku,kur "kājas"ved.

Atbildēt

nu

15.04.2017. 17:15

»

patiesībā

konkrēta atbilde uz konkrētu jautājumu...


Par "izstrādes figurantiem" izvēlas divos gadījumos- ja tu zodz un ņem kukuļus vai ja tu kādam to ļoti traucē darīt. Pirmajā gadījumā tu to esi 100% pelnījis, bet otrajā tev ir vismaz kaut kādi pierādījumi ko var reāli publiskot nevis n-tos gadus muldēt par tādu eksistenci, bet nespēt tos uzrādīt.

Atbildēt

HJ335

15.04.2017. 16:04

ZELTA vārdi uzrakstīti:

Būtu viņš 2007. gadā bijis ZZS cilvēks…

Atbildēt

patiesībā

15.04.2017. 13:56

»

konkrēts jautājums autoram

Cik Ināra samaksāja


konkrēta atbilde uz konkrētu jautājumu:

kad tevi un tavus tuviniekus izvēlēsies par "izstrādes figurantiem" un drāzīs pēc pilnas programmas, saskaiti visus nodarītos tiešos zaudējumus, kā arī tavai un tavu tuvinieku veselībai nodarītos kaitējumus un visus citus tamlīdzīgus pieskaitāmos un attiecināmos izdevumus kopā - tieši tik arī ir samaksājuši visi "izstrādes figuranti". un tieši tik samaksās arī visi tie tev līdzīgie pamuļķi, kuri vēl pagaidām atļaujas pa stulbo ieņirgt par to, kas neizbēgami sagaida viņus pašus un viņu ģimenes.

Atbildēt

konkrēts jautājums autoram

14.04.2017. 23:14

Cik Ināra samaksāja?

Atbildēt

Trāpīts 10-niekā

14.04.2017. 22:28

»

w

hūtes mafijas sulainis žēlojas, ka saimniekam neizdevās nosargāt savu "aknu" strelčenok


Hūtes sulainis Dainis sūdzas. Cik tālu var cilvēciņš aiziet, ka nesaprot, kam kalpo KNABs visus šos gadus. Kā laiž caur pirkstiem oligarhu lietas, bet piemin citu partiju, kurai nav nekāda sakara ar šo iestādi vai ietekmi tajā.

Ne velti Mārtiņš Krieviņš tika padzīts, ka nepaklausīja hūti un viņa sulaiņus.

Atbildēt

w

14.04.2017. 19:22

hūtes mafijas sulainis žēlojas, ka saimniekam neizdevās nosargāt savu "aknu" strelčenok?

Atbildēt

formula

14.04.2017. 14:02

Jaunlaikvienotība viss noziedzīgā kārtā momentā knābī ielika sev pieņemamu sulaiņu baru,tai skaitā uz augšu pasistus psihopātus, tā padarot šo orgānu par izsmieklu. Lai gan smieklu tautai maz,ja parēķina,cik šis parazītiskais veidojums ir izmaksājis sabiedrībai !

Atbildēt

burtnieks

14.04.2017. 12:46

Filma par Vaškeviču-Vilkastnieku ģimenīti jāuztver nevis nopietni, bet kā šovs, izklaide, brīvā laika pavadīšanas produkts. Gluži kā Lemberga puķutantiņas pie tiesas ēkas.
Diemžēl, bet ar savu darbošanos KNAB ir izsaucis visai pretrunīgu reakciju. Vispirms tā ir visatļautība, kas ilgu laiku tika kultivēta. Tā teikt pret "šitiem" (korumpantiem) var atļauties visu, arī īpaši neievērot likumu.
Otra lieta ir teatralizētās kratīšanas un "maski šov" aizturēšanās. Jājautā ,kurp varēja aizskriet tas pats bēdīgi slavenais Vaškevičs ar savām slimajām, līkajām kājām?
Nākošais ir privātas drēbes (džinsi, botas, T-krekls) un melnas maskas. Tāds "gopņiku" komplekts. Jābrīnās ka nav notikusi nelaime un kāds nav noturējis par bandītiem un nav nobliezis. Nav ko brīnīties, ka Vilkastes mājas apkopēja nevēra vaļā durvis, noturēja par noziedzniekiem. Tak KNAB ziķeri vēl centās no tā iztaisīt noziegumu, gribēja izčakarēt vecu tantiņu. Beigās tiesa to murgu apturēja un attaisnoja.
Nu pasakiet, vai tur daži no priekšniekiem savā laikā nebija psihopāti, citu izskaidrojumu šādām izrīcībām neredzu.

Atbildēt

Zulis

14.04.2017. 11:11

»

Joks

Pirmkārt, KNAB nav tikai Strīķe un Jurašs...


ŽUĻA mīzali atkal smird.

Atbildēt

Joks

14.04.2017. 08:46

Pirmkārt, KNAB nav tikai Strīķe un Jurašs.
Otrkārt, apcerējumā neredzēju NEVIENA argumenta, kas liecinātu par kaut kādām politiskām aizkulisēm vai interesēm KNAB darbībā, bet autors to pasniedz kā vispārzināmu patiesību, kas pat neprasa pamatojumu. Tipiska propagandas metode.
Treškārt, grūti iedomāties, ka kādā normālā un saprātīgā valstī kāds žurnālists apvainotu visu IESTĀDI. Sliktiem cilvēkiem tur nav jāstrādā un kritika par atsevišķu rīcību & personām ir pieļaujama, bet graut reputāciju valsts iestādei, kas cīnās pret korupciju? Tā tiešām ir 21.gs Latvija?
Ceturtkārt, vai tiešām, ka žurnālista kungs uzskata, ja Strancis/Štrams/Miķelsons/Meļķo/Milušs/ Munkevics/Vaškevičs netiktu aizturēti un pakļauti izmeklēšanai, mūsu valsts būtu tīrāka? Vai žurnālists ir tik drosmīgs pateikt, ka šie cilvēki nav vainīgi un ir aizturēti nepamatoti?

Atbildēt

Fēlis

14.04.2017. 08:17

Atsauce uz Futbolistu ir vairāk kā dīvaina. Tādiem kā viņš, par valsts pamatu graušanu jābūt pakārtam un jākarājas, kamēr vārnas acis izknābā. Viens no lielākajiem kontrabandas jumtotājiem Latvijas vēsturē, kurš savas karjeras beiguposmā vairs pat nav sapratis, kas un par ko viņam maksā. Vienkārši metis naudu seifā. Šitāds nelietis vēl atļaujas par sazagto naudu attaisnojošas filmeles veidot!

Atbildēt

A?

14.04.2017. 07:31

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK. Pēc ĪPAŠA pasūtījuma, par ĪPAŠU honorāru????

Atbildēt

Aramess

14.04.2017. 07:02

Stulbuma propagandā sasniegts jauns rekords. Urrā, Lemešonok!

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

14.04.2017. 01:54

»

V.I.Ļeņins

Ko darīt


Neko. Tieši tāpat, kā līdz šim.

Atbildēt

V.I.Ļeņins

14.04.2017. 01:27

Ko darīt?

Atbildēt

Skatītājs

13.04.2017. 20:40

Skaties filmu "Uzbrukums valstij": https://www.youtube.com/watch?v=1U-_bGcQcTg.

Atbildēt

atb.ironiskajam

13.04.2017. 20:17

Ne jau par to runa, ka nav korupcijas, bet mums vajag tādu KNAB, kurš nebūs atkarīgs no šā politiskā līmeņa.
Korupcija dzimst tajā līmenī...

Atbildēt

ironiskais

13.04.2017. 17:17

Ar šo rakstu sēriju sākam sabiedriskās domas maiņu. Jaunā politiski pareizā tēze ir sekojoša - korupcijas valstī nav un nekad nav bijis. Sevišķi politiskā līmenī:)) Tāpēc KNAB bija lieka iestāde:) Gatavojam augsni šīs iestādes likvidēšanai:)

Atbildēt

Lemesis

13.04.2017. 17:04

Filmu par VV tīmeklī patlaban ir 254 920 skatījumi. Autoriem būtu jānosūta NP rožu pušķis!

Atbildēt

vairs neticu

13.04.2017. 15:57

Nekas nav briesmīgāks par politizētu KNAB un citām tiesībsargājošām iestādēm
Tagad ar pavisam citu "aci" skatos uz KNAB veiktajiām akcijām, roku dzelžiem,"saņemšanu ciet" un tūlīt žurnālistiņi to visu pasniedz savā mērcē, jo tā ir cīna ar "noziedzniekiem". Tas viss notiek pirms taisnās tiesas, izmeklēšanas.
Pārsteidza VID priekšnieces "alkas"- viņa gaida kādu notiesājošu spriedumu, tā sacīt, citu uzņēmēju iebaidīšanai, tā kā tiesai "jāprotās", noteikti jābūt notiesājušam spriedumam...

Atbildēt

patiesībā

13.04.2017. 15:07

Tas ir jāzina jebkuram normālam cilvēkam:

https://www.youtube.com/watch?v=1U-_bGcQcTg

Un jebkuram normālam cilvēkam ar to ir ne tikai jārēķinās, bet arī maksimāli aktīvi un enerģiski jācīnās. Visiem spēkiem un jebkuriem iespējamajiem līdzekļiem. Jo - ja ne šodien, tad jau rīt ar Tevi un taviem tuviniekiem, draugiem, paziņām u.c. līdzcilvēkiem var notikt viss tas pats, kas jau gadiem ilgi ir noticis un joprojām notiek ar daudziem citiem cilvēkiem / viņu tuviniekiem šajā pašreizējā "valstī".

Atbildēt

Zulais-Žulim

13.04.2017. 14:36

»

sēlis

Vienmēr esmu teicis, ka politiskā policija KNAB ir jālikvidē, tā ir kā augonis uz Latvijas miesas


Pareizi, mūsu ģēnij ŽULI! Bet tevi jau neviens neklausa. Man žēl.Tāpēc latvieši neglīti dzīvo, ka neklausa Tevi, dārgais latviešu trollētāj ŽULI. Kā var tā neklausīt tādu viszinošu trolli no tautas mīzeju gala?

Atbildēt

sēlis

13.04.2017. 14:26

Vienmēr esmu teicis, ka politiskā policija KNAB ir jālikvidē, tā ir kā augonis uz Latvijas miesas!

Atbildēt

Eduards Lunis

13.04.2017. 13:44

---Kāds KNAB!? Es jau gadiem šo korupsijas aizstāvības iestādi tā arī saucu-KORUPSIJAS BIROJS!? Viņi ari'neprotestē!? Strīķe ir solījusi man padomāt par iespēju slēgt šo bodi'ti ciet, bet Streļčonoks-mani ievēlēja un es strādāšu!? Nesen ir izveidots Iekšējais drošības birojs, ar mērķi uzlabot policijas darbu-arī tikpat bezjēdzīga iestāde kā vēl citas li'dziģas-vairāk kā 15!? TE IR NOZIEGUMU BRĪVI'BA UN NOZIEDZNIEKU NESODAMĪBA! KAMĒR VARA LATVIJĀ BŪS NOZIEDZNIEKU (PARTIJU) ROKĀS, TIKMĒR TĀ ARĪ BŪS! VISPIRMS IR -JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA UN TAD ARĪ BŪS IESPĒJA SALIKT ATBILSTOŠAS PERSONAS ATBILDIĢAJĀS VIETĀS!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...