Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Labais Rīgas cars Nils

Fanija Golda
23.02.2019.
Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fanija Golda

09.06.2019. 18:19

»

A.P.

Latviešu stubeņi ar šo kroplo autoru/autori priekšgalā un pakaļgalā savā ģenētiski nostiprinātajā aprobežotībā, idiotisma apmātībā un atbilstoši iedresētajām rusofobijas smirdošajām klišejām nav spējīgi saprast galveno: 1) tāds smuks Rīgas cars (noteikti līdzvainīgs noziegumos) nesēž aiz restēm tikai...


Rakstā nav minēti skaidri un gaiši meli par globalizāciju kā kaut ko jaunu un vienreizēju.

Globalizāciju židmasonu B' nai B' rith ieplānoja jau visai pasen, nosūtot Trocki un Ļeņinu uz Petrogradu. Vienlaikus uz Petrogradu devās arī 20 000 jaunu žīdu no visas pasaules. Petrogradā revolūcijas organizēšanai un realizēšanai Krievijā šie žīdi izdeva neskaitāmus laikrakstus ivritā. Gāžot caru Nikolaju II, kas notika ar žīdmasonu B' nai B' rith aktivitātēm, bija plānota vispasaules proletariāta revolūcija kā pasaules ekonomikas globalizācijas pamats un sastāvdaļa, kura vienkārši izgāzās tāpēc, ka Krievijā iestājās neizmērojams haoss. Krieviju no šī haosa faktiski izvilka Ļeņins, mēģinot ieviest kaut kādu nebūt kārtību, jo Nikolaja II laikā valsts pastāvēja tikai formāli, patiesībā tā bija sabrukusi. Žīdmasonu plāns bija gloalizāciju realizēt vēlāk ar Trocki, tomēr Staļins izsūtīja Trocki no Krievijas un izgāza žīdmasonu plānus par vispasaules revolūciju un pasaules ekonomikas globalizāciju. Pēc Otrā Pasaules kara Staļins nepieļāva tiešu ASV ietekmi PSRS, tomēr cionisms PSRS saglabājās ar žīdiem valsts vadošos amatos. Kad Staļins daļu žīdu iznīcināja kopējā represiju katlā, ASV B' nai B' rith žīdmasonu slepkavas Staļinu slepeni nogalināja. Tomēr netieša žīdu ietekma tika saglabāta. Tā vēl visai ievērojami saglabājās līdz pagājušā gadsimta 70. gadiem, kas aprakstīts A. Grūtupa grāmatā Observators. Arī E. Levits ar žīdiem- ebrejiem, saviem vecākiem 70. gados pameta LPSR. Ebrejs E. Levits , kas uzdodas par latvieti, melo žīdiskā garā, ka viņa tēvs bijis represēts. Tad būtu jāsecina, ka arī LPSR VDK darbinieki bija represēti, ar kuriem kopā Leviti aizbrauca uz Izraēlu, vēlāk uz Vāciju? Nē, cionisma centrs tika izveidots Izraēlā... Pārējā informācija par šiem notikumiem atrodama igauņu izcelsmes profesora Juri Lina grāmatā "Zem Skorpiona zīmes", kas angliski izdota vairākkārt.

Žīdmasonu un masonu kopīgie globalizācijas plāni realizējas tieši tagad, kad ar PSKP korporokrātisko daļu, kas PSRS laikos naftas biznesā sadarbojās ar globālo korporokrātiju un žīdmasonu B' nai B' rith, un diversiju Černobiļā tika sagrauta PSRS. Ar Gorbačova un Jeļcina nodevību. Černobiļas zaudējumi bija viena PSRS gada budžeta apmērā. Pietiek lasītājam, domāju, ir jāzin, ka ASV par saviem līdzekļiem šodien būvē Černobiļā ļoti dārgu sarkofāgu. Aukstajā karā uzvarēja žīdu pārvaldītā ASV. Bet globālos cionistus, masonu ložas no dažādām valstīm un tautām noprojām pārvalda un kontrolē židmasonu B' nai B' rith, pasaules ekonomikas globalizācijā uzspiežot pasaulei ASV Fed. rez. sistēmas izdoto ebreju naudu - USD. Nevienam nav noslēpums, ka € ir tikai viegli "pārkrāsots" USD.

Šodien Aukstais karš Latvijā ir pārgājis aukstajā karā starp latviešiem un PSRS okupantiem, kuri nav atstājuši Latviju pēc 1991. gada, kad, visai naivi maldinot Latvijas pamatnāciju, tika izveidota komunistu- čekistu 4. maija republika, ko žīdiski melīgā veidā uzdeva par atjaunoto 1918. gada Latvijas valsti. Kā zināms, vēsturē neko atjaunot nav iespējams un kur nu vēl ar melu palīdzību.

Ja gribat ieraudzīt reālo pasaules ekonomikas globalizācijas saturu, izlasiet vēlreiz uzmanīgi talmuda žīdu jūdaistu trīs pasaulei uzspiestos ebreju impērijas standartus latviešu valodā, kas atrodams Internetā gan krievu, gan latviešu valodā. Ja nevar atrast uzreiz, krievu valodā tie uzejami prof. Kasatonova lekciju ciklā par Krievijas šodienas ekonomikas globalizāciju. Papildus var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatu Starp dzirnakmeņiem, kurā pieminēta arī žīdu cionistu rokasgrāmata Saeimai "Gudro stratēģija un taktika". Citāti no tās, kas publicēti grāmatā, cieši sasaucas ar "trīs ebreju impērijas standartiem".

ES ir žīdmasonu un pasaules masonu projekts. Židmasoni un masoni paši medijos izplata priekšstatus, ka tās ir "sazvērestības teorijas". Jo visus pasaules medijus kontrolē žīdu mediju pārnacionālās korporācijas ar retiem izņēmumiem. Rūpīgi iepazīstoties ar minētajiem "ebreju impērijas trīs standartiem", viegli pamanāms, kā tie šodien tiek realizēti Latvijā ar ES regulu, direktīvu, EK, ECB un Latvijas Bankas starpniecību I. Rimševica personā.. to mēs labi redzam, kā tas izskatās.

Rakstā nav pilnīgi meli ir arī Ķīnas, ASV, Krievijas prezidentus saukt par nacionālistiski noskaņotiem.

Jo faktiski gan Krievijas Centrālo banku, gan ASV Kongresu, gan Ķīnas zelta rezerves joprojām kontrolē globālais masonu tīkls ar centru Vašingtonas B' nai B' rith galvenajā birojā. Pārnacionālās korporokrātijas, masoni un citi pasaules ekonomikas globalizētāji tiekas starptautiskos kongresos zem nevainīgām iluminātu izkārtnēm, veidojot "pasaules valdību", izstrādājot pasaules ekonomikas globalizācijas stratēģiju un taktiku.

Protams, ka viss nav tik viennozīmīgi un viendabīgi, pastāv arī pretrunas starp Krievijas, ASV un Ķīnas interesēm, kontrolējot ietekmju sfēras un pasaules iedzīvotāju skaitu, to mākslīgi ar visa veida konfliktiem, krīzēm, kariem un citām slēptākām metodēm mērķtiecīgi samazinot.

Ja tik ļoti gribas aplūkot jaunāko fenomenu pasaules ekonomikas globalizācijā, tostarp ASV projektā - ES, tad šodien nopietni ir jārunā par valsts korporāciju. Valsts korporācija ir ķieģelis, no kādiem tiek būvēta globalizētā pasaules ekonomika, kurā ikviena persona neatkarīgi no tās gribas kļūst par mainīgo personu, jauna tipa cilvēku, kurš globālās ekonomikas sistēmas tīklos cīnās par savu izdzīvošanu kā biorobots. Latvijā šis fenomens cieši sasaucas ar pēdējiem notikumiem LU rektora "iecelšanā", VP "ievēlēšanā" , EP "vēlēšanu rezultātos". Tas viss vēl konkrētāk sasaucas arī ar virkni sasteigtiem grozījumiem valsts likumdošanā, tostarp ar pielaides došanu valsts noslēpumiem CVK priekšsēdētājam, kas pašlaik ir K. Bērziņa...

Atbildēt

No laukiem

02.03.2019. 21:28

Cik tad tur rīdzinieku bija... No laukiem saskanieši autobusiem saveda, Rīgu parādīja, pabaroja, padzirdīja, cigaretes padalija

Atbildēt

Zoe

27.02.2019. 13:33

Jus krievi stulbi vai, bet domat, ko mēs darisim Rigā bez Nila, ja viņs nebus musu mers??? Latiši ievelēs savejos, tie mums nedo brivbiletes!!! Jums ir galvas via nav??? Nilam nav jābrauc uz Biseļi, vinam jabut Rigā pie mums. On nš Putin!!!! On dolzen bik Rigas mers!!!!!

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 20:01

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

BumBum

26.02.2019. 17:43

Pļurkt biksēs sanāks Nila aprējējiem

Atbildēt

Pēc Blaumaņa

26.02.2019. 15:43

»

kaķa smiekli

Kas ir Fanija Golda? Neskan labi


Zāra Golbaum. Šnaideriene uz izsaukumu.

Atbildēt

Patriotiskais gars

26.02.2019. 10:50

»

U.U.

Latviešu vieplēniem jauns smeķējums: Ameriks un Ušakovs piedalīsies EP vēlēšanās. Latviešu ūdensgalvas, protams, arī tagad nesapratīs, ka Ameriks atkal izmanto smuko krievu puisīti, lai aiz viņa muguras ielīstu EP, jo par smuko krievu muļķīti balsos visa Latvija, kā tas notiek, ja kādu gribas pažēlot...


MALAČI UŠAKOVA un AMERIKA KUNGI,tas gājiens radīs haosu,trieku sorosoīdu un naziku rindās,vēlēšanās izsitot no kandidātiem vismaz divus šāmējo kandidātus,varbūt pat četrus.Tas viss ir ļoti labi,tas nemaz nava slikti.

Atbildēt

U.U.

26.02.2019. 10:10

Latviešu vieplēniem jauns smeķējums: Ameriks un Ušakovs piedalīsies EP vēlēšanās. Latviešu ūdensgalvas, protams, arī tagad nesapratīs, ka Ameriks atkal izmanto smuko krievu puisīti, lai aiz viņa muguras ielīstu EP, jo par smuko krievu muļķīti balsos visa Latvija, kā tas notiek, ja kādu gribas pažēlot sakarā ar naidīgu vīru uzbrukumu viņam. Par Rīgas latviešu lielāko blēdi nebalsos, bet par smuko krievu Rīgas galvu balsos visi un tāpēc viņa saraksts ievilks EP vairākus mēslus. Bet to jau latviešu ušakova stulbie rējēji nesaprot, jo ir piedzimuši jau pilnīgi muļķi, kā šī teksta pietaisītājs.

Atbildēt

noriebies

26.02.2019. 09:32

Kad pazudīs šis nīstais ušaks !!!

Atbildēt

kaķa smiekli

25.02.2019. 23:47

Kas ir Fanija Golda? Neskan labi.

Atbildēt

Ir jāsaprot

25.02.2019. 12:30

Ka A.P.nav tas pats ARTURS PRIEDĪTIS,tas nevar tā būt,jo šitā skribelē tikai rūdīti sorosoīdu troļi un eļpi,šāmējo rokraksts niku "laupīšana".

Atbildēt

hi hi

25.02.2019. 12:17

sara golda,kāpēc cars,tu taču gejropā----raksti ķeizars,vai karalis,vai lords,vai pērs.Nevajag izrādīt savu bochēmas stulbumu!SAPRUMPT.

Atbildēt

Kirsis6666

24.02.2019. 13:07

Fanija Golda ir tik pat laba kà es.Jégas nekādas!

Atbildēt

Roza Markovna Budapesht

24.02.2019. 12:42

Riga horošij gorod ,no iščo mnogo latišej

Atbildēt

vecais

23.02.2019. 22:19

misters 20% tikai pēc pases skaitās latvietis,bet,lai nu būtu tā,kā Priedītis viņu uzkrītoši prezentē,lai radītu iespaidu par latviešiem kā zemcilvēkiem,bet krieviem kā skaistiem,naiviem muļķīšiem,kurus nelietīgie latvieši apstrādā kā piemājas zemīti.Nevar saprast,kāpēc tad nabadziņiem tik ļoti jāmokās tajās vecajās Rīgas ganībās.Jūrmala arī mums pilna ar latviešiem.Drīz Amerikveidīgajiem latviešiem un naivajiem krieviņiem nebūs,kur nospļauties,lai netrāpītu kādam latviešu "daunim".Vai ne,Priedīt?Grūti dzīvot tik šausmonīgi dauniskā vidē.

Atbildēt

Smiklīgi

23.02.2019. 21:37

A.P. vaiga sviedros nopūlas pasniegt vietvaldi par muļķīti Ivanušku, cara dēlu, ar atsauci uz krievu biļinām. Ar to smukumu ir tā, ka - kas par daudz, tas par skādi.

Atbildēt

basta

23.02.2019. 21:23

vai vienreiz nebūtu diezgan? Kaut nedaudz orientējoties psiholoģijā, ir jāsaprot, kas par daudz, tas par skādi. Tā jūs panākat tieši pretējo. Bez tam vēl ir Ņūtona likums par darbību un pretdarbību, kas ir spēkā ne tikai fiziskajā dimensijā...padomājiet, pirms bez apstājas babelējat...

Atbildēt

Janis

23.02.2019. 20:51

Man patīk.AP nepārtraukti,bez izskaistinājuma apraksta un nesaudzīgi kritizē sevi-vienu no latviešu ne labākiem parstāvjiem.Arī tas ir labi,labāk kā,piem.,misters 20.

Atbildēt

A.P.

23.02.2019. 20:22

»

A.P.

Latviešu stubeņi ar šo kroplo autoru/autori priekšgalā un pakaļgalā savā ģenētiski nostiprinātajā aprobežotībā, idiotisma apmātībā un atbilstoši iedresētajām rusofobijas smirdošajām klišejām nav spējīgi saprast galveno: 1) tāds smuks Rīgas cars (noteikti līdzvainīgs noziegumos) nesēž aiz restēm tikai...


Latviešu nelietības īpašs smirdējums ir Rīgas lielākā blēža latvieša "Misters 20%" noziedzīgās varonības noklusēšana. Šis komjaunatnes/partijas nomeklatūras kadrs noteikti joprojām vada visus organizētās noziedzības fenomenus Rīgā (Domē) un tās tuvākajā apkaimē Saules galaktikā. Latviešu mēsli uzbrūk tikai krievam, jo ir tipiski latviešu nelieši, sajūtot nesodamību par saviem vēmieniem.

Atbildēt

...

23.02.2019. 19:11

»

Atbrivotajs

Fanijai ir taisniba . Ja tie amerika nopirktie lautini ,kuri sauc sevi it ka par latviesiem neatbalstitu to kremla kliki ,kura ir sagrabusi varu Riga ,tad vissbutu kartiba . Ja kas tad ceresim ,ka nakosajas velesanas vairs nebus "cimdarsova


Kaut kas nelīmējas kopā,lielākie krievu atbalstītāji gan pagātnē gan tagad ir citas tautības pārstāvji , viņi saimnieko kā Kremlī tā Kapitolijā,bet ASV taču esot sabiedrotie.

Atbildēt

Atbrivotajs

23.02.2019. 19:01

Fanijai ir taisniba . Ja tie amerika nopirktie lautini ,kuri sauc sevi it ka par latviesiem neatbalstitu to kremla kliki ,kura ir sagrabusi varu Riga ,tad vissbutu kartiba . Ja kas tad ceresim ,ka nakosajas velesanas vairs nebus "cimdarsova".

Atbildēt

Agrāk

23.02.2019. 18:45

šo novirzienu (saskaņu) vadīja J.Jurkāns. Kad labējie politologi viņu kritizēja, viņš taisnojās - tas taču sākumā bija ar visiem norunāts, ka viņš vadīs šo partiju, tad ko viņam tagad pārmet?

Atbildēt

to nu gan

23.02.2019. 18:45

Priedītis neapspriedīs.Starp citu,no RD un Saeimā ievēlētajiem saskaņiešiem žīdi nav tikai Ādamsons,Zariņš un Urbanovičs.Ļoti jau viņiem patīk tā partija tāpat,kā Krievu partija,kurā krievu praktiski nav.Īpatnēja gaume tam Priedītim,ka Ušakovu par smuku allaž dēvē.Citus politiķus viņš ne reizes nav nodēvējis par smukiem.Par sievietēm pat nerunājot.

Atbildēt

to A>P>!

23.02.2019. 18:44

Paldies vismaz par to,ka nosaucāt par smuko muļķīti,tikai neko smuku neredzu,ja nu vien nekaunīgu purnu.

Atbildēt

A.P.

23.02.2019. 17:56

Latviešu stubeņi ar šo kroplo autoru/autori priekšgalā un pakaļgalā savā ģenētiski nostiprinātajā aprobežotībā, idiotisma apmātībā un atbilstoši iedresētajām rusofobijas smirdošajām klišejām nav spējīgi saprast galveno: 1) tāds smuks Rīgas cars (noteikti līdzvainīgs noziegumos) nesēž aiz restēm tikai tāpēc, ka Latvijā ir latviešu izdzimteņu vara, latviešu lielnoziedznieku vara un latviešu varas kliķe ir nesalīdzināmi lielāki noziedznieki par šo krievu muļķīti; latviešu mēsli nedrīkst likt aiz restēm maratonistu, jo tad būs milzīga planetārā smirdoņa - maratonists izstāstīs visu, ko zina par latviešu neliešu noziegumiem uz Zemes un uz citām planētām; 2) "Saskaņa" principā ir latviešu aizgalds, kurā ir salīduši tie latviešu izkārnījumi, kuriem kaut kāda iemesla dēļ neizdodas tikt pie zagšanas t.s latviskajās partijās; uzbrukt "Saskaņai" kā krievu organizācijai ir latviešu tipiska stulbuma izpausme; "Saskaņas" vēsturiskais pamats ir Jurkāna u.c. latviešu LKP/VDK organzētais "projekts" - vistīrākā latviešu izdarība. Bet, lai to visu saprastu, ir vajadzīgas normālas smadzenes, kuras titulnācijā ir liels retums. Tāpēc regulāri turpinās latviešu vieplības ap smuko muļķīti un "Saskaņu".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...