Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Labklājība

Ainārs Kadišs
09.08.2022.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet

19.08.2022. 15:01

Labklājība, bagātība-tas jau bija bolseviku, un arī tagadējās varas oficiālais mērķis, ko sludināja mass media rīta un vakarā. Redz, nekādas morales nevajag-var darīt katrs visu ko grib(zagt,raujt, grābt, utt..) jo morales tak vairs nav....

Atbildēt

Baiba Strautmane

17.08.2022. 00:50

Vārdi autoram uz pareiziem uzsvariem- paldies un tā turpināt vēlu, jo viss ir ikkatrs.
Mans personīgs secinājums- bagātajiem uzspiest músdienu ukraińu un krievu mārketinga metodes un mazliet demokratizēt tos būtu łauts, jo patiesība ir Vienkārša matemātika- ja kāds jelkādus resursus iegūst bez energijas ( darba) un “īpašu tehnologiju” izlietošanas, kaunināt vai vismaz ignorēt.
Ja kādam uz šīs pasaules ir ticis vairāk,vińš to ir nozadzis no kāda škīvja. Punkts un āmen ( smīnu)

Atbildēt

VEIDIS

14.08.2022. 12:48

»

Lata

Vai tad bagātība ir nosodāma? Šis raksts pauž - jā. Ja cilvēks ir turīgs, viñš tātad ir nelietis, bet viña sieva- pērkama lelle. Ne viens, ne otrs nav personības, pilnīgi izslēgts. Acīmredzot, tikai trūkumcietējs ir īstas iemīlēšanas vērts. Tikai mazturīgo mīl viña šarma, gudrības, talantu, visādu prasmju...


TU IEBRAUCI OTRA GRAVI , BAGATIBA , TURIBA NAV NOSODAMA , LATVIJA ARI IR BAGATA TURIGA , TACU JA UZMETAS HUNTA KAS TO IZTIRGO , VAI STARPNIEKI KAS UZ TO PELNA , BET PAREJIE NOSKATAS , TAD VAIRS NAV LABI . DOMA PLASAK . LASI VESTURI , SAKOT KA ANGLUSAKSI IZKAVA INDIANUS UN ATNEMA PILNIGI VISI , BET PATI PAMATNACIJA PALIKA VERGI UN TIKA SADZITI REZERVATOS. SALIDZINI , LASI , DOMA . VAI LATVIJA UN CITUR NAV TAS PATS.

Atbildēt

VEIDIS

14.08.2022. 11:38

NAU PASAULE NE BRIVAIS TIRGUS , NE BRIVIBA , ESAM PAR TO DISKUTEJUSI SAVA STARPA . UN NEKAD NEBUS. CILVEKS IR LIELAKAIS LAUNDARIS PASAULE , UN PATS SEVI IZNICINAS AR SARAZOTIEM IEROCIEM UN KIMIJU. ZEL , BET TA BUS. TAPEC BAUDIET KATRU MIRKLI NO SAVAS DZIVES.

Atbildēt

Lata

14.08.2022. 07:39

Vai tad bagātība ir nosodāma? Šis raksts pauž - jā. Ja cilvēks ir turīgs, viñš tātad ir nelietis, bet viña sieva- pērkama lelle. Ne viens, ne otrs nav personības, pilnīgi izslēgts. Acīmredzot, tikai trūkumcietējs ir īstas iemīlēšanas vērts. Tikai mazturīgo mīl viña šarma, gudrības, talantu, visādu prasmju -nevis viņa maciņa - dêļ.

Atbildēt

programmēt var tikai muļķi

13.08.2022. 09:44

varbūt nevajag tos lecināt par pabalstiem un subsīdijām, sanāk daugavpilī 90 % slimi, ne slimi, glupi, ne glupi

Atbildēt

Baumis

13.08.2022. 09:12

Paldies par rakstu!

Atbildēt

kadišu novads tups bija un paliek

12.08.2022. 09:43

skumji, ka nav smadzeņu domāšanai, tikai zubrilas

Atbildēt

nezālītis

11.08.2022. 19:16

»

pilnīgi pareizi

bet redz,atrodas ļautiņi,kas gatavi balsot par viņa partiju un viņu pašu.Ārprāts


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Janka

11.08.2022. 12:13

Diemzel valdība nedomā par savu galveno uzdevumu- rūpēties par savas valsts iedzīvotāju labklājību .Visi citi mērķi ir apšaubāmi.

Atbildēt

sociāli atstumtais

11.08.2022. 10:26

Ainār , tā vien (labi būtu , ja TIKAI šķistu )šķiet , ka šādi normāli , dabiski teksti uz cilvēku vairs neiedarbojas , jo daudzi ,,ļoti labi ,, jūtas - kā PERSONAS !

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

10.08.2022. 20:29

»

neeee

te iet runa par CCCP bēgļiem


Runa "iet" tikai tiem vatņikiem, kas runā tiešā tulkojumā no dzimtās krievu valodas.

Atbildēt

neeee

10.08.2022. 09:28

»

aaaa

fuj, nu kā nav kauna ukraiņu bēgļus šitā nosaukt


te iet runa par CCCP bēgļiem....

Atbildēt

gunars

10.08.2022. 08:39

»

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai...


Un viens no lielakajiem noziedzniekiem pret Latvijas valsti ir Slesers, kas tagad raujas pie varas. Ka ir ar tiem tukstosiem izsniegto uzturesanas atlauju krieviem pret ipasumu iegadi Latvija? Cik daudzi no viniem atbalsta karu Ukraina un smejas par musu letticibu? Paskataties un pastaigajieties pa Melluzu un Asaru rajoniem. Pilns ar krievu ipasumiem. Un tas viss ir Slesera nopelns. Vai tiesam mums ir tik isa atmina un nespeja vertet notiekoso???

Atbildēt

aaaa

10.08.2022. 07:41

»

neee

vajag ievest vēl pāris miljonu vatņiku: Tad un tikai tad būs kārtība


fuj, nu kā nav kauna ukraiņu bēgļus šitā nosaukt..

Atbildēt

V Smits

10.08.2022. 04:33

Jādibina Pārpilnības Ministrija un viss būs bumbās.Vēl tikai pa priekšu jāaiziet novēlēt.Vieglas smiltis visiem kāzu viesiem.

Atbildēt

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

09.08.2022. 21:01

»

plaģiāts no tematiskās literatūras

Blaumaņa literārā darbā taču barons neļāva zemniekam Andriksonam cirst paša tēva stādītus ošus, par ko bija neapmierinātība, ka neļauj zāģēt kokus. Tagad koku zāģēšanas brīvība it kā ir izcīnīta


Nebūtu jau žēl, ka paši tos kokus zāģētu savām vajadzībām, bet uzmetušies visūr par starpniekiem, izpārdod līdz tukša vieta. Nebūtu žēl, ja ministra dēls mazgātu ministrijas logus un nopelnītu, bet uzmetas tak par starpnieku un sadārdzina iepirkumu desmitkārt. Un tā sistēma strādā 100% visur.

Atbildēt

Žulis

09.08.2022. 19:25

Labs raksts. Cerams, ka kādam varbūt tas liks aizdomāties par tiem patērēšanas kulta ideāliem, kam viņš savā dzīvē ir sācis sekot.

Atbildēt

plaģiāts no tematiskās literatūras

09.08.2022. 17:30

»

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai...


Blaumaņa literārā darbā taču barons neļāva zemniekam Andriksonam cirst paša tēva stādītus ošus, par ko bija neapmierinātība, ka neļauj zāģēt kokus. Tagad koku zāģēšanas brīvība it kā ir izcīnīta.

Atbildēt

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

09.08.2022. 15:35

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai okupanti okupētajā Latvijā spēj būt saimnieki, ja atnākuši izzagt, izpārdot un iznīcināt tos, kas sevi cenšas aizsargāt. Vai pilsētā dzimušie un augušie vispār jēdz saimniekot un radīt, ja nekad savā dzīvē nav saskārušies ar saimniekošanu. No komunistiem, čekistiem un okupantiem velti gaidīt saimnieka garu, pat ja tiem būtu labi nolūki, kas jau ir utopija priekš parazītiem n-tajās paaudzēs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...