Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Labklājība

Ainārs Kadišs
09.08.2022.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet

19.08.2022. 15:01

Labklājība, bagātība-tas jau bija bolseviku, un arī tagadējās varas oficiālais mērķis, ko sludināja mass media rīta un vakarā. Redz, nekādas morales nevajag-var darīt katrs visu ko grib(zagt,raujt, grābt, utt..) jo morales tak vairs nav....

Atbildēt

Baiba Strautmane

17.08.2022. 00:50

Vārdi autoram uz pareiziem uzsvariem- paldies un tā turpināt vēlu, jo viss ir ikkatrs.
Mans personīgs secinājums- bagātajiem uzspiest músdienu ukraińu un krievu mārketinga metodes un mazliet demokratizēt tos būtu łauts, jo patiesība ir Vienkārša matemātika- ja kāds jelkādus resursus iegūst bez energijas ( darba) un “īpašu tehnologiju” izlietošanas, kaunināt vai vismaz ignorēt.
Ja kādam uz šīs pasaules ir ticis vairāk,vińš to ir nozadzis no kāda škīvja. Punkts un āmen ( smīnu)

Atbildēt

VEIDIS

14.08.2022. 12:48

»

Lata

Vai tad bagātība ir nosodāma? Šis raksts pauž - jā. Ja cilvēks ir turīgs, viñš tātad ir nelietis, bet viña sieva- pērkama lelle. Ne viens, ne otrs nav personības, pilnīgi izslēgts. Acīmredzot, tikai trūkumcietējs ir īstas iemīlēšanas vērts. Tikai mazturīgo mīl viña šarma, gudrības, talantu, visādu prasmju...


TU IEBRAUCI OTRA GRAVI , BAGATIBA , TURIBA NAV NOSODAMA , LATVIJA ARI IR BAGATA TURIGA , TACU JA UZMETAS HUNTA KAS TO IZTIRGO , VAI STARPNIEKI KAS UZ TO PELNA , BET PAREJIE NOSKATAS , TAD VAIRS NAV LABI . DOMA PLASAK . LASI VESTURI , SAKOT KA ANGLUSAKSI IZKAVA INDIANUS UN ATNEMA PILNIGI VISI , BET PATI PAMATNACIJA PALIKA VERGI UN TIKA SADZITI REZERVATOS. SALIDZINI , LASI , DOMA . VAI LATVIJA UN CITUR NAV TAS PATS.

Atbildēt

VEIDIS

14.08.2022. 11:38

NAU PASAULE NE BRIVAIS TIRGUS , NE BRIVIBA , ESAM PAR TO DISKUTEJUSI SAVA STARPA . UN NEKAD NEBUS. CILVEKS IR LIELAKAIS LAUNDARIS PASAULE , UN PATS SEVI IZNICINAS AR SARAZOTIEM IEROCIEM UN KIMIJU. ZEL , BET TA BUS. TAPEC BAUDIET KATRU MIRKLI NO SAVAS DZIVES.

Atbildēt

Lata

14.08.2022. 07:39

Vai tad bagātība ir nosodāma? Šis raksts pauž - jā. Ja cilvēks ir turīgs, viñš tātad ir nelietis, bet viña sieva- pērkama lelle. Ne viens, ne otrs nav personības, pilnīgi izslēgts. Acīmredzot, tikai trūkumcietējs ir īstas iemīlēšanas vērts. Tikai mazturīgo mīl viña šarma, gudrības, talantu, visādu prasmju -nevis viņa maciņa - dêļ.

Atbildēt

programmēt var tikai muļķi

13.08.2022. 09:44

varbūt nevajag tos lecināt par pabalstiem un subsīdijām, sanāk daugavpilī 90 % slimi, ne slimi, glupi, ne glupi

Atbildēt

Baumis

13.08.2022. 09:12

Paldies par rakstu!

Atbildēt

kadišu novads tups bija un paliek

12.08.2022. 09:43

skumji, ka nav smadzeņu domāšanai, tikai zubrilas

Atbildēt

nezālītis

11.08.2022. 19:16

»

pilnīgi pareizi

bet redz,atrodas ļautiņi,kas gatavi balsot par viņa partiju un viņu pašu.Ārprāts


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Janka

11.08.2022. 12:13

Diemzel valdība nedomā par savu galveno uzdevumu- rūpēties par savas valsts iedzīvotāju labklājību .Visi citi mērķi ir apšaubāmi.

Atbildēt

sociāli atstumtais

11.08.2022. 10:26

Ainār , tā vien (labi būtu , ja TIKAI šķistu )šķiet , ka šādi normāli , dabiski teksti uz cilvēku vairs neiedarbojas , jo daudzi ,,ļoti labi ,, jūtas - kā PERSONAS !

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

10.08.2022. 20:29

»

neeee

te iet runa par CCCP bēgļiem


Runa "iet" tikai tiem vatņikiem, kas runā tiešā tulkojumā no dzimtās krievu valodas.

Atbildēt

neeee

10.08.2022. 09:28

»

aaaa

fuj, nu kā nav kauna ukraiņu bēgļus šitā nosaukt


te iet runa par CCCP bēgļiem....

Atbildēt

gunars

10.08.2022. 08:39

»

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai...


Un viens no lielakajiem noziedzniekiem pret Latvijas valsti ir Slesers, kas tagad raujas pie varas. Ka ir ar tiem tukstosiem izsniegto uzturesanas atlauju krieviem pret ipasumu iegadi Latvija? Cik daudzi no viniem atbalsta karu Ukraina un smejas par musu letticibu? Paskataties un pastaigajieties pa Melluzu un Asaru rajoniem. Pilns ar krievu ipasumiem. Un tas viss ir Slesera nopelns. Vai tiesam mums ir tik isa atmina un nespeja vertet notiekoso???

Atbildēt

aaaa

10.08.2022. 07:41

»

neee

vajag ievest vēl pāris miljonu vatņiku: Tad un tikai tad būs kārtība


fuj, nu kā nav kauna ukraiņu bēgļus šitā nosaukt..

Atbildēt

V Smits

10.08.2022. 04:33

Jādibina Pārpilnības Ministrija un viss būs bumbās.Vēl tikai pa priekšu jāaiziet novēlēt.Vieglas smiltis visiem kāzu viesiem.

Atbildēt

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

09.08.2022. 21:01

»

plaģiāts no tematiskās literatūras

Blaumaņa literārā darbā taču barons neļāva zemniekam Andriksonam cirst paša tēva stādītus ošus, par ko bija neapmierinātība, ka neļauj zāģēt kokus. Tagad koku zāģēšanas brīvība it kā ir izcīnīta


Nebūtu jau žēl, ka paši tos kokus zāģētu savām vajadzībām, bet uzmetušies visūr par starpniekiem, izpārdod līdz tukša vieta. Nebūtu žēl, ja ministra dēls mazgātu ministrijas logus un nopelnītu, bet uzmetas tak par starpnieku un sadārdzina iepirkumu desmitkārt. Un tā sistēma strādā 100% visur.

Atbildēt

Žulis

09.08.2022. 19:25

Labs raksts. Cerams, ka kādam varbūt tas liks aizdomāties par tiem patērēšanas kulta ideāliem, kam viņš savā dzīvē ir sācis sekot.

Atbildēt

plaģiāts no tematiskās literatūras

09.08.2022. 17:30

»

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai...


Blaumaņa literārā darbā taču barons neļāva zemniekam Andriksonam cirst paša tēva stādītus ošus, par ko bija neapmierinātība, ka neļauj zāģēt kokus. Tagad koku zāģēšanas brīvība it kā ir izcīnīta.

Atbildēt

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

09.08.2022. 15:35

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai okupanti okupētajā Latvijā spēj būt saimnieki, ja atnākuši izzagt, izpārdot un iznīcināt tos, kas sevi cenšas aizsargāt. Vai pilsētā dzimušie un augušie vispār jēdz saimniekot un radīt, ja nekad savā dzīvē nav saskārušies ar saimniekošanu. No komunistiem, čekistiem un okupantiem velti gaidīt saimnieka garu, pat ja tiem būtu labi nolūki, kas jau ir utopija priekš parazītiem n-tajās paaudzēs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...