Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

P.S.

03.07.2020. 15:22

»

Raxts

Ļoti vienpusējs raksts. Daļēji izskatās drusku pēc darbinieku stulbuma, kas nekad nav bijuši komandējumos, neiprot kā tiek rēķināti nodokļi ilglaicīgos koandējumos, un kā tiek rēķinatas nodokļu starpības. Par auto - tas cits stāsts, tiešā sākotnēji izklausās pēc uzmetiena, lai gan, ja pēc dažiem mēnešiem...


Divpusējs raksts nesanāk , jo pats uzņēmums ietur tādu politiku- ja par nepatīkamām tēmām nerunājam, tad tādu nav!
Nodokļus prot rēķināt, tik darbinieki nebij informēti, ka uzņēmums kopā ar KPMG "konsultantu" eleganti apisīs visus un vēl sev naudu paturēs no algām.

Atbildēt

Zinātāja

03.07.2020. 14:34

Varu teikt to ka sim rakstam piekritu un taisnība vien ir

Atbildēt

Ilona

03.07.2020. 14:33

Meli ,un sagrozīti fakti!!!!
Nekā tamlīdzīga!

Atbildēt

¥

03.07.2020. 14:12

Tad no raksta izriet:
- lidl bija paredzēts atvērt tāpat kā lietuva pavasari;
- daļa darbinieku neplānotu turpina st(azeties)radat arzemes;
- lidl ir iefiltreti konkurenti kas veiksmīgi kavē lidl-shop.be atvēršanu un lidl noliktavas nodosanu ekspluatacija, vismaz uz daudziem mēnešiem.

Saprotams ka vienīgais ko lidl pārstāvji jaunu var pateikt ir atvēršanas termiņi nekaunoties bet vairāk būs tad kad lidl atvērsies pavisam.

Atbildēt

kaut kāds

03.07.2020. 13:51

Kaut kāds murgs. (Darbinieku , protams, žēl.). Komandējums ir komandējums. Darba lagu (un komandējuma naudu) maksā uzņēmums, ar kuru pastāv darba ttiecības (un tas ir Lidl Latvijā. Ja gribētu strādāt Lidlā kādā Bulgārijās vai citur, tad darbinieks jau pats varētu tur aizbraukt un pieteikties strādāt). Kas tie par murgiem ar ienākumu deklarācijām? Vai no komandējuma tie cilvēki (pārdevēji, kasieri, cik saprotu) saņēmuši tāāādas bagātības, ka tāpēc vien pienākas pildīt ienākumu deklarāciju? (vai arī kāds cerēja kaut ko "no valsts atprasīt" un tāpec tās deklarācijas. Nu, uz kapeiku cerot, rubli pazaudē, tas taču ar mūsu vidiem šmidiem ir saprotams - jo mazāk sasaistīsies, jo mazāk zaudēsi beigās. Par to laicīgi domāt vajadzēja). Faktiski te runa var būt ytikai par to, vai darba devējs (registrēts Latvijā) ir pienācīgi visu samaksājis darbikiekam un vai ir ieskaitījis par darbinieku nodokļus, kā va;lsts to prasa no Uzņēmuma, nevis no darbinieka.

Atbildēt

Baiba

03.07.2020. 13:29

Pilnīgas muļķības.

Atbildēt

Zinošais

03.07.2020. 13:27

»

Izlasi līdz galam

Cilvēki taču ir vērsusies jau pie vadības, bet tur ignorē, arī inspekcija pārpirkta, tad kas atliek


Es jau par to pašu !
Daži teksti jau par to skaidri signalizē - piemēram parakstīt darba līgumu pirmajā darba dienā, nevis ar to vispirms iepazīties un izteikt iebildumus pirms parakstīt ! Manuprāt tas ir pamatskolas līmenī ! Mani par to mācīja astotajā klasē !

Atbildēt

Ceru, ka tie, kurus atbrīvoja par sūdzībām

03.07.2020. 13:11

fiziski sodīs ar beisbola nūju to mērgli no Darba inspekcijas. Un gūs sev mācību. Būs gudrāki par tiem, kuri nesūdzējās. Jo ar viņiem ilgi jās Lidl īpašnieki.

Atbildēt

Labs raksts,

03.07.2020. 13:09

kas atspoguļo valsts iestādes Darba inspekcijas korupciju. Valsts neaizsargā savus pilsoņus. Neticiet šai valstij. Rīkojieties kā Lidl. Krāpiet valsti un apkrāpiet Lidl īpašniekus! Sūda darbdevējus, kas jūs izdzīs savai peļņai kā pēdējos vergus. Izspiedīs kā citronu un izmetīs.

Atbildēt

Lidl, Maxima, Rimi utt.

03.07.2020. 13:06

jauna darbinieku paverdzināšanas gorma. Produkcija LIDL ir viena vienīga ķīmija, kas kaitīga veselībai - to pārbaudīju UK, Lietuvā. Latvijā nebūs labāk. Arī Lietuvā ar cenu pie preces un kasē redzēju atšķirību - krāpšanu uz lētticīgo skrējēju pēc “lētas produkcijas” rēķina. LIDL nav nekas labs. Derīgs krievu bidlām.

Atbildēt

Raxts

03.07.2020. 12:12

Ļoti vienpusējs raksts. Daļēji izskatās drusku pēc darbinieku stulbuma, kas nekad nav bijuši komandējumos, neiprot kā tiek rēķināti nodokļi ilglaicīgos koandējumos, un kā tiek rēķinatas nodokļu starpības. Par auto - tas cits stāsts, tiešā sākotnēji izklausās pēc uzmetiena, lai gan, ja pēc dažiem mēnešiem uzņēmums atzina kļūdu, neredzu problēmu veikt starpības atmaksu par ieturējumiem.

Atbildēt

vietējais

03.07.2020. 11:05

Būtu ļoti naivi domāt ka LIDL ir nācis uz Latviju te kaut ko uzlabot.Šai blēžu un shēmotāju valstī var izdzīvot tikai tādi kuri to labi pieprot.Godīgie bēg no šejienes, kā velns no krusta.

Atbildēt

proletārietis

03.07.2020. 10:17

diemžēl mums mellajiem ir jāšancē zem kapitālista, tā tas ir iekārtots, par to onkulis Markss runāja utt. Tā sistēma, kad strādnieks bija kungs ir beigusies, tā ka fiksāt atvērt Lidlu un dodiet tautai lēto paiku.

Atbildēt

Izlasi līdz galam

03.07.2020. 09:49

»

Zinošais

Un tam visam vēl jāpievieno elementāru zināšanu trūkums


Cilvēki taču ir vērsusies jau pie vadības, bet tur ignorē, arī inspekcija pārpirkta, tad kas atliek?

Atbildēt

vai

03.07.2020. 09:14

trauksmes cēlāju likums nedarbojas?

Atbildēt

Zinošais

03.07.2020. 09:06

»

Aga

A ko, latvieši jau ir aizmirsuši 800 gadus vācu verdzībā? Jeb jūs cerat, ka vācieši ir mainījušies? Un ka latvieša verga instinkts kaut kur ir pazudis? Un, ka kangara gars te ir zudis


Un tam visam vēl jāpievieno elementāru zināšanu trūkums !
Šis ir kārtējais brīdinājuma zvans par to kādā bedrē mēs esam un būs vēl sliktāk ! Kur vēl tālāk ja jau vadītāju līmenis ir sūdzēties medijos !?!??!?

Atbildēt

q

03.07.2020. 08:09

kārtējais īdētājs

Atbildēt

Oki

03.07.2020. 06:13

Cik Lidl saneema no ERAB par sho?

Atbildēt

bā, tie taču maksima no Āgenskalna budkām

03.07.2020. 06:01

ja maksima darbinieces neuzskatītu, ka pircējs viņam traucē.................un nomazgātos, varētu pat uzkalusīt

Atbildēt

MMM

03.07.2020. 05:17

Ģeniàli - baidās no vadības represijām. Malači LIDL, šos pastaldaunus ir jāverdzina tieši šādi te, vēl darba dienas beigas varēja apmīzta arī to pastalas verga dvēsele paciestu. Galvenais , lai par Vienotību reizi četros gados var nobalsot.

Atbildēt

lauķis

03.07.2020. 04:17

»

Paldies par informāciju

Ārvalstu investīcijas ne vienmēr nozīmē, ka vietējiem dzīve uzlabosies...


Ārvalstu investīcijas nāk kopā ar investora diktātu,atlikumā verdzība un atkritumi.

Atbildēt

Aga

02.07.2020. 22:58

A ko, latvieši jau ir aizmirsuši 800 gadus vācu verdzībā? Jeb jūs cerat, ka vācieši ir mainījušies? Un ka latvieša verga instinkts kaut kur ir pazudis? Un, ka kangara gars te ir zudis?

Atbildēt

STARP CITU...

02.07.2020. 22:53

Uzņēmīgākie ir izveidojuši arodorganizāciju. Visi interesenti var kļūt par Latvijas tirdzniecības darbinieku arodbiedrības biedru,individuāli un pilnīgi konfidenciāli,lai nepieciešamības gadījumā saņemtu palīdzību un padomu.

Atbildēt

Eu

02.07.2020. 22:13

Pēc rakstā paustā, sanāk ka KPMG kantoris sniedz padomus kā apjāt darbiniekus un valsti?

Atbildēt

MMM

02.07.2020. 22:07

Nekad, nekad nepaļaujaties savu tiesību aizstāvībā uz darba inspekciju. Slinkāku un iesīkstējošāku ierēdņu nav gandrīz nevienā iestādē. Tur ir ne tikai slinki, bet arī nezinoši ierēdņi. LIDL ar to juriskonsultu vēl nevāji iegrābsies, jo tajā iestādē profesionālu darbinieku nav, ir tikai krēslā p.

Atbildēt

Paldies par informāciju

02.07.2020. 21:39

Ārvalstu investīcijas ne vienmēr nozīmē, ka vietējiem dzīve uzlabosies.
Valsts iestāžu reakcija nepārsteidz.
Ieteiktu apvienoties visiem apbižotajiem un nolīgt prasmīgus parstāvjus, lai sagatavo lietu. Negaidiet, ka valsts iestādes Jūsu intereses, kas šajā gadījuma ir arī valsts intereses, aizstāvēs.

Atbildēt

Nu

02.07.2020. 21:34

Par lielveikalu pamatvērtībām mūsu zemītē varētu arī nediskutēt... Lai LIDL sāk, tad arī vērtēsim. Pagaidām, ceru, ka izdosies šamējiem iegūt vēl lielāku platību LV lielveikalu kartē

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....