Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paardomas

01.04.2020. 10:16

Ir viena veca anekdote;Brežņevs ar Kārteru spēlē šahu.Rezultātā mūsu mīļotais ģenerālsekretārs izcīnīja godpilno otro vietu,bet Kārters priekšpēdējo vietu.Melots nav nekas.
Propaganda ir propaganda,ir pilnīgi vienalga vai Latvijas vai Krievijas.

Atbildēt

Žulis

01.04.2020. 10:08

Vai tiešām paši žurnālisti tic tādām parādībām kā redakcionālā darba nodalīšana no īpašniekiem, ētikas kodeksa ievērošana, un politiska neitralitāte? Domāju, ka viņi ļoti labi saprot, ka “kas maksā, tas pasūta mūziku” un par sev netīkamu mūziku, neviens nemaksās. Līdz ar to svītra tiek pārvilkta jebkādiem ētikas kodeksiem un politiskai neitralitātei. Atliek tikai viens jautājums: Kā interesēm kalpot? Atbilde skaidra -protams, to interesēm, kuri maksā. Taču, kā mēs redzam, tad šiem naudas maka kalpiem sāk aptrūkt naudiņas un tāpēc jāmēģina iegrābties nodokļos nomaksātājā naudā. Un lai to izdarītu, vispirms ir jāsakarina uz nodokļu maksātāju ausīm makaroni par daudzpusīgu, uzticamu, kvalitātīvu informāciju, kuru viņi it kā visu šo laiku būtu auditorijai piegādājuši un brrriesmīgo kremļa propagandu kas kā ļauns izbadējies pūķis tagad draud savā varā sagrābt cilvēku prātus.
Ja Latvija būtu nacionāla valsts, kuras valdība atbilstoši nacionālisma ideoloģijai rūpējas un aizstāv savu tautu, tad tā arī varētu finansēt mēdijus, kuri kalpo tautas (nodokļu maksātāju) interesēm. Šobrīd valdošais, prettautiskais režīms par tautas naudu var finansēt tikai sev, nevis nodokļu maksātājiem kalpojošus mēdijus….Kas attiecas uz uzbāzīgo, visur esošo reklāmu, tad tā nav nekas cits, kā skatītāju, klausītāju un lasītāju psihes izvarošana. Un , kā mēs redzam no šī raksta, tad mēdiju pārstāvji klaji atzīst, ka viņu eksistenci nodrošina tieši samaksa par savas auditorijas varmācīgu psihes izvarošanu. Situācija, kad valstī par nodokļu maksātāju naudu tiek finansēti informācijas kanāli, kas tiešām sniedz objektīvu informāciju, kalpo nodokļu maksātāju (tautas) interesēm un ar uzbāzīgu reklāmu garīgi un psihiski neizvaro savu auditoriju, iespējama vienīgi patiesi nacionālā valstī.

Atbildēt

!

01.04.2020. 10:05

»

Krievu

Propogandas kanāli sen bija jāslēdz


Bet krievu tv ir mums vienīgais gaismas stariņš Rietumu propagandas ēnā!

Atbildēt

Zemnieks no Tukuma

01.04.2020. 09:50

Kad palasu Tukuma neatkarīgās ziņas, ko vada žurnālistu savienības priekšsēdētāja, gribu piedāvāt - beidziet nodarboties ar tukšu salmu kulšanu. Aicinu pie sevis lauku un meža darbos, nopelnīsiet, izkustēsieties, iepazīsiet praktisko dzīvi. Tikai viens nosacījums, būs čakli jāstrādā.

Atbildēt

jk

01.04.2020. 09:04

nauda jadodo katram latvijas iedzivotajam iznemot tiem ,kas turpina sanemt , jadod ari tiem kam bloketi konti, jo citaadi prognozeju ka buus marodierisms , jo trubaa buus tie kas spekuleja un protams nemaksaja nodoklus, bet tagad vini savas gudraas galvas izmantos lai laupitu , ests gribesies pat zulikiem nav uzkrajumi vairak pa divi menesi. domaju jautriba saksuies ne pa istam ja taa turpinasies.

Atbildēt

caca

01.04.2020. 08:56

Nekadu finansējumu melu samazgu gāzējiem! Tauta, lielāloties, vairs neskatās LV kanālus, jo tie ir vislielākie makaronu karinātāji uz ausīm. Labi, ka vēl ir pasaules mediji un Youtube, kur cilvēki paši dalās ar viedokļiem un izstāsta, kas notiek viņu valstīs.

Atbildēt

Pilsonis

01.04.2020. 08:53

»

hm

ASV un Rietumu ideologi, ka ir mūsu saimnieki, aizņemti ar savām problēmām, pārskata un koriģē ekonomiskās nākotnes programmas. Nav kas maksā krančiem par riešanas pakalpojumiem


Jā, bet šī žurnālistu savienība nav tā, kur apvienojušies sorosisti un ārzemju finansēti aģenti

Atbildēt

Ottis

01.04.2020. 08:28

Ir jānotiek dabiskai atlasei un jaizdzīvo tikai stiprākiem!
Rādās ka ziņu dublēšana un savu finansētāju pasūtījumrakstiem(liekas ka pamatprodukcija)jāpieliek punkts!
Ātri tiks atsijāti falšo ziņu veidotāji un izplatītāji!
TIKAI KONKURENCE SAGLĀBS SITUĀCIJU

Atbildēt

Pizģec

01.04.2020. 08:24

kas ir latvijas informatīvā telpa, tā ir sastāvējusies miskaste, kas ir jāizmet ar visu spaini, jo viss ir sasmirdējis līdz saknei. Nav absolūti nekādas viedokļu daudzveidības, nekādas brīvdomības, viss tikai saimnieku atļautais.Nu, tad nakui šāda prese kādam vajadzīga? Un ar ko tad tā atšķiras no kremļa propogandas?

Atbildēt

hm

01.04.2020. 08:14

ASV un Rietumu ideologi, ka ir mūsu saimnieki, aizņemti ar savām problēmām, pārskata un koriģē ekonomiskās nākotnes programmas. Nav kas maksā krančiem par riešanas pakalpojumiem.
Ko nu?

Atbildēt

TT

01.04.2020. 08:12

Un kas tā vispār ir par valsteli, kuras ārlietu ministrs var būt pederasts?

Atbildēt

Lat

01.04.2020. 08:03

LTV, Latvijas radio, interneta mediji darbojas vienotibas, asv un izraelas labā. Nav mums neatkariba un neatkarigi mediji.

Atbildēt

Krievu

01.04.2020. 08:02

»

Pusvīruss

Krievi nāk nestrādās! Jābaidās no ir no citas puses


Propogandas kanāli sen bija jāslēdz.

Atbildēt

Ilmārs

01.04.2020. 08:01

Būtu interesanti uzzināt autoru, kurš raksta šo informāciju Latvijas Žurnālistu savienības vārdā. Vismaz varētu pacensties rakstīt, ievērojot latviešu valodas gramatiku!

Atbildēt

Nepietiek

01.04.2020. 07:55

Jau ka LTV LR melo vai runā puspatiesības pa mūsu līdzekļiem tagad to vēl darīs visādi tvnet Apollo delfi u.c. privāti mediji nu liekuļi jūs esat Latvijas žurnālisti.

Atbildēt

oma

01.04.2020. 07:26

Nu gan nav jūtams ka samazinās reklāmas.Visu laiku rāda.Tā viņas ir apnikušas.

Atbildēt

Neticu

01.04.2020. 07:10

nevienam medijam- visi atkarīgi no valsts finansējuma- kā vara liks, tā arī runās un rakstīs, jo ne par ko nedarīšanu saņems pieklājīgu samaksu.
KĀPĒC NAV NEVIENA NO VALSTS FINANSĒJUMA NEATKARĪGA MEDIJA?
Lielākā daļa būtu jālikvidē!
Lai pastrādā laukos fizisku darbu!
...mediji- meli, kropļota latviešu valoda( īpaši ar likumu jāaizliedz runāt kropļotā latgaļu valodā), jo ir viena valsts valoda bez dialektiem.
Tauta sen vairs nav aitu bars!
Tukšā runāšana, meli, sabiedrības domu mainīšana, valdošās kiķes piesegšana!
Nevienu kapeiku šiem meļiem!!!!!!!

Atbildēt

lauķis

01.04.2020. 07:08

Tie pat nav makaroni,kā attēlā,makaroni vismaz ir ēdami.Iedomājieties visā ekrānā dibenu no kura spiežas ārā kaka,un skatītājus ar atvērtiem klozetpodiem galvas vietā.Apmēram tāda ir patreizējo mediju būtība.

Atbildēt

Pusvīruss

01.04.2020. 06:51

P.s. Nabadziņi ir tā noformatētu, ka baidās par.
Nav Latvijā žurnalistikas kā tādas! Ir uzspiesta formatēšana! Tirgus konkurences apstākļos , lai apmirst visi šie reklamētāji un viedokļa formatētāji.
Par viena tv kanāla pieminēšanu, tāds arī ir vajadzīgs, lai pavērtu plašāku redzes leņķi, lai domājošs cilvēks varētu salīdzināt!
Drīz būs vajadzīgi nesēji, lai žurnālisti piesakas par nesējuem .

Atbildēt

Pusvīruss

01.04.2020. 06:46

Krievi nāk nestrādās! Jābaidās no ir no citas puses.
Tūlīt visi kļūs par vergiem.

Atbildēt

Q

01.04.2020. 06:44

Vai tautai ir jāapmaksā tas melu, liekulības un propagandas vilnis , kas gāžas no LTV ekrāniem un vienkārši iespārda! Vieni prostituēti žurnālisti, kas izpilda partiju pasūtījumus, lai tad partijas arī maksā par savu propagandu, jo tagad saņem naudu no budžeta!

Atbildēt

VB

01.04.2020. 06:13

Un tas viss deļ kā? Dēļ meliem, kas nāk no šīm kastēm un papīriem? Vai labāk nav atstāt slīcēju glābšanu pašu slīcēju rokās? Iznāktu lētāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....