Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaža

19.05.2023. 18:03

Martā sākās aritmija,pie speciālista pieraksts uz septembrī,holtera monitors aprīļa beigās,aritmija ,pateicoties divreiz izsauktājai ātrajai palīdzībai panācu stiprāku zāļu izrakstīšanu,beidzās sākot lietot šīs zāles aprīļa sākumā.Kāds tam sakars ar dakteru algām?

Atbildēt

SKUJU TAKA

19.05.2023. 11:42

Apinis jau savlaicīgi cilā savu noplukušo asti.Kas zin, pienāks vēlēšanas, varbūt kāds babulis arī notic šitam afēriņam.

Atbildēt

tovarišč Latiš

19.05.2023. 11:21

»

Latiš

Ar to krievu sišanu ukriem vāji iet,bet slimo viņiem tiešām sāk aptrūkties


Da zdrastvujet kolhozi, zavodi, gerevni i pobeda kommunzima vo vsjom mire! Urrraaa, tovarišč!

Atbildēt

jautājums

19.05.2023. 11:20

»

nekas nav jāiekasē vairāk, nodokļi mums lieli

vajag vid, prokurorus un tiesiskumu! komunistu muldēšana un zagšana jābeidz


ko līdz lieli nodokļi ja liela daļa osvoboditeli tos nemaksā?

Atbildēt

Nu

19.05.2023. 11:19

»

Aga

Muļķības, tikai man vienam sanàk atdot maksas medicīnai ap 3000eur gadā! Valsts medicīnu neesmu redzējis jau 5 gadus, jo tās rindas izstāvēt ir bezcerīgi


Ja Tu esi tik bagāts,ka tik daudz vari maksāt, tad tādiem valsts medicīna nemaz nav vajadzīga.

Atbildēt

Aga

19.05.2023. 05:43

Muļķības, tikai man vienam sanàk atdot maksas medicīnai ap 3000eur gadā! Valsts medicīnu neesmu redzējis jau 5 gadus, jo tās rindas izstāvēt ir bezcerīgi.

Atbildēt

Pirātu partija

18.05.2023. 23:25

Nevar būt tik naiviem, un uzticēties valdībām, lielās farmas, nopirktiem dakteriem.
Valsts vienmēr gribēs jūs izčakarēt !
Valstīm vajadzīgi pusslimi cilvēki, kuri regulāri lieto zāles, lai būtu atkarīgi no farmas un neizdomātu runāt par savām tiesībām.
Slimus cilvēkus vieglāk kontrolēt. Tie godīgi un cītīgi strādā par kapeikām, lielāko daļu nomaksājot nodokļos, pārējo iztērējot zālēs un ātri aiziet līdz ar noteikta vecuma sasniegšanu. Valstīm nav jāmaksā pensijas.
Nozombētie Rada jaunus vergus, kas darīs tā pat. Lieto lielveikalu pusfabrikātus, palmu eļļu, augu taukus, kas ir galvenais iemesls vēršanās pēc palīdzības pie ārstiem. Līdz pensijas vecuma iestāšanās ir pilnīgi atkarīgi no zālēm.
Tāpēc lielā farma ir jāierobežo, no PVA jāizstājas. Jāpārskata visa medicīnas koncepcija. Uzsvars jāliek uz veselīgu dzīvesveidu (ziloņu sprots, masveida skriešana maratonos, nav veselīga fizkultūra), slimību profilaksi, skaidrojot cilvēkiem, ko var bāzt mutē un ko nevar. To specialām zīmēm izceļot uz iepakojuma.
Vīrusi ir cita pasaule, kura dzīvo mums blakus. Vīrusi ir cilvēces sanitāri, kas soda nepareizu dzīvesveidu piekopjošus cilvēkus. Arī parkinsona slimība ir vīrus !!!
Parastā saukstēšanās arī ir vīrus, parasti piemetas veseliem cilvēkiem organisma attīrīšanai, ja situācija ielaista, var piemesties arī difterijas vīrus. Jebkurā gadījumā, jālieto daudz ūdens, kas palīdzēs organismam vēlams kopā ar vitamīnu C, zirga devās.
Farmacijas mafijai tas nepatīk, ka tik viegli var attīrīties, tāpēc klīst baumas ka vitamīnu C grib pārdot tikai pa receptēm. Vitamīnu D neieteiktu lietot vispār, to pārdozējot var rasties smagas sekas.
Interesanti, izrādās ka vairākkart sadurstīti cilvēki ar mRNS fakcīnām, kļūst rezistenti pret antibiotikām. Jūtu līdz sadurtiem.
Ja situācija ielaista, attīrīt organismu ar “saaukstēšanos” nevar, cilvēks “dumjais” pie pirmām pazīmēm rij koldreksus, kas palīdz!!! organismā “šlaki” krājās un tad vienā jaukā dienā nopietnāka slimība. Un nav svarīgi jūs esat fizkultūriets vai parastais homo sapiens. Katru reizi “izārstējot” vieglo slimību, bet neattīrot organisamu, nākošā būs nopietnāka.
P.S. Ceru ka līdz 2030. gadam medicīnas koncepcija pasaulē izmainīsies. Pašreizējā sistēma neatkarīgi no naudas daudzuma ir cilvēku bendēšana. Gaidu PVO,ANO izjukšanu, globālisti šo cīņu zaudēja.
Pasaulē pirms pāriet jaunā stāvoklī, ir jāiztīra no avatariem. Pirmā tīrīšana bija vīrus, no kura baidoties kovididioti sevi ar mRNS neitralizēja paši. Otrais tīrīsana karš, jo pietiekoši daudz vatņiku pirma stadijā neizdevās paņemt prom, un trešā pēdējā, būs tikai tad, ja otrā nedos rezultātu, tā būs, Dabas kataklizmas. Tur nopietni var pazust veselas valstis. Apmēram pēc 30.gada ieiesiem jaunā ērā, bez kariem, kataklizmām un slimībam. Jauns elektrības iegūšnas veids, ta būs pa velti!!!

Atbildēt

riraste

18.05.2023. 19:43

Gadi jau prasa savu- neko nepadarīsi. Tomēr jekurā vecumā vajadzētu atcerēties, ka Eiropa ir līdz Urāliem un atbilstoši tam arī savus pārspriedumus konstruēt. Līdzīgi, lai ci medicīnisks būtu mediķis un kā klabinātu datora klaviatūru - Latvija pēc saviem ekonomiskiem un attīstības rādītājiem ir starp Albāniju un Bulgāriju. Tad atbilstoši dzīves līmenim arī kārotās algas jāgrib... Te sanāk, ka pēdējo trīs gadu laikā sarausa Porche, bet degvielai vairs nepietiek.... Te švaki ar galviņu trakojot alkatības satismē, kur pārējā sabiedrība netiek tālāk par Trabantu. Mediķi sen pelna un rauš vairāk nekā finanšu un IT nozare.. bet alkatība te nevadāma. Brīnumaina tā šantāžas konstrukcija - algas esošās ministru algas, siltās darba vietas garantētās, bet pacientus neuzņemsim Dīvaini gan- par ko tad vispār kādam vajag tos nodokļu maksājumus vispaŗ dot kaut santīmu nozarei, kurai vajag algas bez jebkādām kustībām un dzīvi traucējošiem pacientiem. Ideālais modelis kaut kur labi redzēts valts ierēdnīšos un pašvaldībās - tā tā ikdiena, un attieksme pret klientiem gluži kā medicīnā. Neparasta ir tā valsts, neparasta.

Atbildēt

nekas nav jāiekasē vairāk, nodokļi mums lieli

18.05.2023. 19:36

vajag vid, prokurorus un tiesiskumu! komunistu muldēšana un zagšana jābeidz

Atbildēt

Dr. No

18.05.2023. 19:16

Atkal saostiijies, saatans. Sava taisniiba jau ir, bet....

Atbildēt

tā jau ir diži klasiķi teikuši par slimajiem un krokļiem

18.05.2023. 18:43

»

Siļķe kažokā

Visu Ukrainai! Zeļenskis vēl lūdz līdzekļus! Slimie, marš uz Ukrainu sist krievus


Šveiks: es pat ar tādām kājām esmu pilnīgi derīgs lielgabalu gaļai. Kad Austrijai iet greizi, katram kroplim jābūt savā vietā

Atbildēt

Latiš

18.05.2023. 17:44

»

Siļķe kažokā

Visu Ukrainai! Zeļenskis vēl lūdz līdzekļus! Slimie, marš uz Ukrainu sist krievus


Ar to krievu sišanu ukriem vāji iet,bet slimo viņiem tiešām sāk aptrūkties.

Atbildēt

bet

18.05.2023. 17:36

»

ab

maksā cik gribi - ārsti ir izlaidušies un negrib strādāt neparko


LKP biedrs Apinis protams ka to ''nezina'''....

Atbildēt

ab

18.05.2023. 17:25

maksā cik gribi - ārsti ir izlaidušies un negrib strādāt neparko.
Uz to nelielo iedzīvotāju skaitu Latvijā (un ja vēl atskaita tos iedzīvotājus, kas principā neapmeklē ārstus vispār vai tikai ārzemēs) uz vienu iedzīvotāju Latvijā sanāk fantastiskas summas

Atbildēt

Kira

18.05.2023. 17:00

»

Latiš

"Vidējais latvietis" lai brauc uz fronti


un videjais latviijec lures aiz stura-kas uzvares un pie skries pieteikties par GULAG uzraugu...

Atbildēt

tovarišč

18.05.2023. 16:59

»

Siļķe kažokā

Visu Ukrainai! Zeļenskis vēl lūdz līdzekļus! Slimie, marš uz Ukrainu sist krievus


Da zdrastvujet pobeda kommunizma i vaši osvoboditeli!

Atbildēt

va vellos

18.05.2023. 15:38

Plaģiatora Apiņa kuņģi!
Pēdējos 15 gados medicīnā redzu tikai vienu ainu. Ja ārstam neiedod naudu, šis ne s.. neizdarīs. Ja ārstam iedod naudu, šis tieši tāpat ne s.. neizdarīs. Fufeļa lasīšanu no datora ekrāna, ko pats varu izdarīt, par maksājamu pakalpojumu neuzskatu. Labi ja viena no 20 cackām, ko dēvē par māsiņām, prot ielikt sistēmu.
Beidz muldēt un ej strādāt par komiķi. Sejs atbilstošs.

Atbildēt

Siļķe kažokā

18.05.2023. 15:37

Visu Ukrainai! Zeļenskis vēl lūdz līdzekļus! Slimie, marš uz Ukrainu sist krievus!

Atbildēt

Šprote

18.05.2023. 11:48

To, ko sauc par medicīnu, pie mums tas ir tikai procedūru un manipulāciju karuselis. Ja kas notiek pa īstam - nāve. Mums šodien ir ārkārtīgi sūra kara laiku ikdiena - cilvēki nemirst, bet iet bojā.

Atbildēt

✔︎

18.05.2023. 09:53

Diareja.

Atbildēt

izcilības pārskats

18.05.2023. 09:30

Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

jaajaa

18.05.2023. 09:03

...es iesaku "apzāģēt" kultūru un izglītību...bērnu nav un nebūs, a par kultūru lai katrs maksā pats...:)

Atbildēt

Es

18.05.2023. 09:01

»

Pēterim

Beidz muldēt: Sāc ko darīt valsts piešķirtās naudas veselības sistēmai racionālai izmantošanai, ne milzu algu maksāšanai atsevišķiem, varas ieceltiem ''mediķiem


Piemēram, valdes locekļiem, kas spēj vienlaikus vēl kaut kur piestrādāt par locekli, kamēr jaunākais medicīniskais personāls, mazapmaksāts un nostrādājies vairākās darbavietās, savas neveiksmes un nepareizos dzīves lēmumus risina uz pacientu neprofesionālas apkalpošanas rēķina.

Atbildēt

Es

18.05.2023. 08:59

Pilnīga alošanās. Šādā sistēmā un personālā iemetot 1000 EUR no katra (!) kabatas, tiks iegūta tikai vēl lielāka blatu un naudas atkarība.
Gadiem kropļotas sistēmas un greizus modeļus nevar izlabot ātri vai tikai ar naudu.

Atbildēt

patiesībā

18.05.2023. 08:44

»

Pēterim

Beidz muldēt: Sāc ko darīt valsts piešķirtās naudas veselības sistēmai racionālai izmantošanai, ne milzu algu maksāšanai atsevišķiem, varas ieceltiem ''mediķiem


Apinis atkal muld tukšu: Viņs pats kā Latvijas ceļa veselības ministrs šo sistēmu radīja, par kuru tagad pats te raud krokodila asaras.

Atbildēt

Pēterim

18.05.2023. 08:18

Beidz muldēt: Sāc ko darīt valsts piešķirtās naudas veselības sistēmai racionālai izmantošanai, ne milzu algu maksāšanai atsevišķiem, varas ieceltiem ''mediķiem''.....

Atbildēt

Eduards Lunis

18.05.2023. 07:59

---Apini!?
- Iesaki,ko lai dara? Ķeguma ģimenes ārste Raga mani ir nosūtījusi bez pamatojuma uz Ogres DT visam ķermeni un tas ir arī paveikts . Kopā 4 izmeklējumi...!?Pie tam Raga slēpj šo noziegumu un pat mēģina ,,piešķirt,, man garīgi nepilnvērtīgā statusu...!? Ne VESELĪBAS INSPEKCIJA , NE NVD ne3reaģē uz so faktu-pat netieku vaļā no sīs ,,dakteres,,!? mans tel.26876965

Atbildēt

Te pienāca Kindzulis un teica:

18.05.2023. 07:52

Tukšdirsējs apinis.

Visam šim tekstam ir aptuveni tik pat jēgas, ja spriest par automašīnu jūs mēģinātu stundām un dienām ilgi zem mikroskopa pētot 1 skrūvi...

Atbildēt

lauķis

18.05.2023. 07:09

Trekna piga.Man šī nāves sistēma nav vajadzīga.

Atbildēt

ja nezagt

18.05.2023. 06:38

līmneis būtu apmierinošs...zog un naudu sūta bērniem ārzemēs-uz ofšoriem...prokurori ir vai nav?????????????????

Atbildēt

Šprice

18.05.2023. 06:01

Mediķi jau nopelnīja uz Covid rēķina, kur algas bija no 5000 - 10000 pirka dzīvokļus, mašīnas, ceļoja un priecājās, cilvēkus, kā suņus nošpricēja, tagad daudziem veselības problēmas ar sirdi, trombiem, nervu sistēmu utt. nevienu centu klāt,...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...