Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bekai

01.07.2019. 22:22

»

Rebeka

Biju, patika. Braukšu vēl...


tava izvēle ir tava atbildība un tava problēma.

Atbildēt

Rebeka

01.07.2019. 14:22

Biju, patika. Braukšu vēl.
Jo:
1. ES neredzu,ka šim festivālām tiešā veidā jārisina Saeimas uzdevumi (wtf). Jo? Īpaši patika tēmas par vides un mākslas mijiedarbību (o, jā, izrādās, ka par to arī var parunāt, ne?), par nākotnes profesijām (o, jā, izrādās, ka šodienas brēcējiem jāmācās matemātika un fizika) utt
2. Es redzu un dzirdu foršas lietas / tēmas, kas neapstājas pie skolotāju algas, strādātnegribētāju nabadzības (HEI, KĀDS IR BEZDARBA LĪMENIS LV? UN CIK UZŅĒMUMOS PIETRŪKST DARBINIEKU????). Ok, ok, klūpiet virsū,ka strādājot nevar nopelnīt, TAČU es nepiekritīšu!!! Vienam super flīzētājām pagājušā gadā es samaksāju tik, cik nevaru nopelnīt mēnesī pati. Par ko te vispār ir runa?
3. Es esmu no Rīgas kafejnīcām, man patīk tur atstāt naudu. Vai tas ir kāds zīmogs? Jo pārējās 13h es esmu darbā. un aizbraukt uz Lampu ir manu smadzeņu deserts.

Raksts ir savārstīts , nekompetents brēciens. Nē, es to nešērošu, jo tas ir vienīgais,ko vēlas šī murga autors (faktu avoti vispār maģistra limenī norādīti). Vai maz ir būts Bulgārījā??? Vai ir kāds info,cik tur ir vidējā alga??? Hei,jā, man tuvs cilvēks nez kāpēc bērnu ar bulgāra tēvu izvēlējās reģistrēt šeit, jo nezkāpēc nabadzīgajā Latvijā tas bija n reizes izdevīgak. Nevis vienlīdz vai apmēram izdevīgi.

Atbildēt

GGG

01.07.2019. 10:43

»

Laila Balga

EAPN-Latvia, Latvijas PretNabadzības Tīkls, LAMPĀ nepiedalījās


Ne viņi vienīgie. Ir cilvēki, kuriem ir svarīgi mērķi, idejas un rezultāti, nevis instagramma vai twitterī ievietoti pastulbi teksti un bildītes.

Atbildēt

Laila Balga

01.07.2019. 07:30

EAPN-Latvia, Latvijas PretNabadzības Tīkls, LAMPĀ nepiedalījās.

Atbildēt

TYT

30.06.2019. 21:52

»

hitchhicker

"Sarunu festivāls "Lampa" pulcējis vairāk nekā 20 000 apmeklētāju."(Tvnet.lv).Ļoti labi,ka šis autors tur nav


Labi gan. Sabojātu vēl vispārēju omulību ar neiederīgu viedokli, nepareizu runāšanu un attieksmi. Kārtīgi lampisti māk uzvesties, viņi māk sajust pareizo vēja virzienu, nespļauj un nečurā pret vēju. Viņi runā un soļo raiti, viņi dejo pareizā ritmā un dara to glīti. Viņi smaida, kā to pieklājība prasa un izjūt pienācīgu bijību pret augstiem kungiem.

Atbildēt

Edge

30.06.2019. 17:06

»

pārdomas

Laikam troksnis ap šo nelielo 50 ļaužu pastaigu Cēsu parkā ir stipri vien lielāks, nekā šī pasākuma patiesā nozīme. Nāk prātā jezga Krievijā ap filmu Matilde. Pagalam švaks gabaliņš, kas normālos apstākļos būtu palicis pilnībā neievērots un nebūtu atpelnījis pat pāris procentus no ieguldītā, bet pateicoties...


10 000 klausītāju savākt - tas nav "pa lielam" aiziet uz WC. Viens jau smējās par liberastu kumēdiņiem tais laikos, kad 10 000 ne tikai klausījās, bet arī klausīja runātāja norādēm. Pašlaik smiekli nenāk, retais seko liberastu norādēm, atliek vien atcerēties jaunīb's laikus: "Mēs esam stipra tauta! Sakiet, lūdzu, visi kopā – mēs esam stipri! Mēs esam diženi! Mēs esam raženi! Mēs esam skaisti! Mēs zinām, ko mēs gribam! Un ko mēs gribam, to mēs varam ! Ko mēs varam, to mēs darām!
Mēs iesim un darīsim visi, lai Latvija būtu skaista, lai Latvija būtu dižena, lai Latvija būtu varena, un ne tikai tauta, bet arī valsts! Un ne tikai hokeja spēlēs, bet varbūt arī Dziesmu svētkos mēs varētu teikt: Latvija, Latvija, Latvija!" Vaira Vīķe-Freiberga: Runa Dziesmu svētku noslēguma koncertā Mežaparka Lielajā estrādē, 2001.gada 29.jūlijā.

Atbildēt

Kamikadze

30.06.2019. 14:33

Ir arī alternatīva! Sarunu šovs S-Lampa https://www.facebook.com/sarunufestivals/

Atbildēt

hitchhicker

30.06.2019. 14:06

»

Zirgensons

Ar ko tu, autor, esi labāks par tevis tik ļoti nīstajiem dīvānā pirdējiem? Aizej uz LAMPU un uzstājies ar savu performanci un pasaki visu, ko domā. Kas ir, slabo


"Sarunu festivāls "Lampa" pulcējis vairāk nekā 20 000 apmeklētāju."(Tvnet.lv).Ļoti labi,ka šis autors tur nav.

Atbildēt

h

30.06.2019. 10:58

»

antilampa

sorositi nevar un nevar rimties,turpina mulkot cilvekus ,seviski jaunatni


Aizej kādreiz uz viņu Skeptic kafē. Paši izmanto trikus, kurus māca pazīt un atmaskot.

Atbildēt

jh

30.06.2019. 10:50

no delfiem https://www.delfi.lv/news/national/politics/intrigas-un-valsirdigas-diskusijas-izskan-lampas-pirma-diena-teksta-tiesraides-arhivs.d?id 51228167&com 1

Patiesībā daudzas sarunas bija ļoti interesantas un labas, tikai ar to palīdzību liberāļi iesmērē tautai savus uzskatus. Tauta atnāk uz tiešām labu lekciju-sarunu par tehnologijām, mācīšanos, mobingu skolās vai depresiju un cilvēku attiecībām, kur NEKĀ\DS LIBERASTISMS UN SMADZEŅU SKALOŠANAS VISPĀR NAV. Taču turpat blakus teltī ir gan. Tādējādi labo, neliberālo pasākumu dalībnieki patiesībā kalpo kā ēsma pievilināšanai.
Šādi prasti apgalvojumi noteikti ir liberālo lampistu inspirēti, lai parādītu oponentu muļķību. _ Tukša pļurinātāji, turpina pionieru nometņu garu - pareizie cilvēki saka pareizas uzrunas pareiziem skolniekiem

Atbildēt

pārdomas

30.06.2019. 09:23

»

Tā īsti nav

Drīzāk šim murgam uzmanību apzināti ir piesaistījis mūsu jaunais krievžīdiskais liberastiskais prezis, kas jau neilgi pēc iebīdīšanas krēslā paziņoja, ka viens no viņa galvenajiem darbiņiem būšot informatīvās telpas stiprināšana. Tad nu arī viņa dalība šajā nenobriedušo prātu smadzeņu skalošanā ir šī...


Baidos, nē, drīzāk priecājos, ka līdz jaunatnes prātu skalošanai šim milzu notikumam ir ārkārtīgi tālu. Pats būdams profesionāls fotogrāfs, ar interesi Dienā pavēroju, ar kādu izmisīgu, neprātīgu drosmi mans daudzkārt profesionālākais kolēģis no tiem 50 cilvēkiem mēģina uzburt masu skatu, kurš kaut nedaudz radītu ilūziju par "10000 vienā dienā", kā lielīgi vēstīja atsevišķi "bezskaislīgi un neitrāli" :D mediji. Visu cieņu kolēģim, bet ko nevar celt, to nevar nest. Vēl ievēroju, ka publika pārsvarā sastāv no sava diženuma nogurdinātiem, lielākoties 40 un plus ļautiņiem un jaunatnes tur bija stipri vien pamaz. Kādas regulāri nosaukumu mainošas partijas nomenklatūra un to apkalpojošo "ekspertu" bariņš, ja rezumējam. Interesanti, cik nodokļu maksātājs samaksāja par šo burziņu?

Atbildēt

nutanugan

30.06.2019. 01:56

»

Nīdējs

Tu esi vienkārši apmaksāts prokrievisks gaisa jaucējs, kas manipulē ar vārdiem un pat nespēj atzīt savu savārstījumu absurdumu, kad to parāda ar reālu, faktos balstītu, piemēru. Tur jau tā problēma, ka tieši tu esi lielkrievu šovinistisks nacists un cilvēknīdējs (mazo tautu nīdējs...


tu savu apmaksāta proāmurikāniska gaisa jaucēja, zombijmurgojumu manipulatora, totālas bezjēgas absurdumu savārstītāja un lieldermoliberastu šovinistiski nacistiska cilvēknīdēja trakumsērgu ārstēt neesi mēģinājis, kaut vai pie sava sūnuciema iecirkņa veterināra?

Atbildēt

Tukšā muca

29.06.2019. 22:44

»

Zirgensons

Ar ko tu, autor, esi labāks par tevis tik ļoti nīstajiem dīvānā pirdējiem? Aizej uz LAMPU un uzstājies ar savu performanci un pasaki visu, ko domā. Kas ir, slabo


Tur jau nav no kā baidīties, un nav nemaz iespējas uzdrīkstēties, jo jau defaultā ir noteikts, kāda formāta runas atļautas. Pateikt visu, ko domā, tur nekādi nevar, jo tā taču skaitīsies "naida runa". Tāpēc jau tur notiek tikai tukšmuldēšana.

Atbildēt

Lampirdējs

29.06.2019. 22:43

»

Zirgensons

Ar ko tu, autor, esi labāks par tevis tik ļoti nīstajiem dīvānā pirdējiem? Aizej uz LAMPU un uzstājies ar savu performanci un pasaki visu, ko domā. Kas ir, slabo


Domā, ka tam ir jātērē laiks, jādzenās uz Cēsīm, lai pateiktu dīvānā pirdējiem, ka viņi ir dīvānā pirdēji? Tam vajadzīga drosme? Nepakiec smieklīgs, tas ir onānistu sakidojums, kuriem nav ne iekšu, ne pautu, ne spēju. Nekādu.

Atbildēt

Zirgensons

29.06.2019. 22:24

Ar ko tu, autor, esi labāks par tevis tik ļoti nīstajiem dīvānā pirdējiem? Aizej uz LAMPU un uzstājies ar savu performanci un pasaki visu, ko domā. Kas ir, slabo?

Atbildēt

Nīdējs

29.06.2019. 21:56

»

nutanugan

tavu totāli nozombēta naciķu cilvēknīdēja un murgotāja debilismu pat nevar salīdzināt ar normālu cilvēku loģiku


Tu esi vienkārši apmaksāts prokrievisks gaisa jaucējs, kas manipulē ar vārdiem un pat nespēj atzīt savu savārstījumu absurdumu, kad to parāda ar reālu, faktos balstītu, piemēru. Tur jau tā problēma, ka tieši tu esi lielkrievu šovinistisks nacists un cilvēknīdējs (mazo tautu nīdējs).

Atbildēt

Tā īsti nav

29.06.2019. 21:16

»

pārdomas

Laikam troksnis ap šo nelielo 50 ļaužu pastaigu Cēsu parkā ir stipri vien lielāks, nekā šī pasākuma patiesā nozīme. Nāk prātā jezga Krievijā ap filmu Matilde. Pagalam švaks gabaliņš, kas normālos apstākļos būtu palicis pilnībā neievērots un nebūtu atpelnījis pat pāris procentus no ieguldītā, bet pateicoties...


Drīzāk šim murgam uzmanību apzināti ir piesaistījis mūsu jaunais krievžīdiskais liberastiskais prezis, kas jau neilgi pēc iebīdīšanas krēslā paziņoja, ka viens no viņa galvenajiem darbiņiem būšot informatīvās telpas stiprināšana. Tad nu arī viņa dalība šajā nenobriedušo prātu smadzeņu skalošanā ir šī darbiņa sastāvdaļa, sak, ja nevar izskalot smadzenes pensionāriem, kurus vairs neapmuļķos, tad jāstrādā ar jaunatni. Padomju laikā to īstenoja caur oktobrēnu, pionieru, komjaunatnes kustību, visādiem sūdainiem sarkanajiem stūrīšiem un aģitpunktiem, tagad žīdkomunisti ir izdomājuši jaunu formātu - "LAMPA". Diez vai Igaunijā vai Lietuvā tāds idiotisks festivāls notiek.

Atbildēt

Nīdējs

29.06.2019. 20:58

»

nutanugan

tamlīdzīgi totāli nozombētu naciķu murgi ir vismaz tik pat debili kā lampistu tukšmuldēšana


Ja es ievākšos tavā dzīvoklī vai mājā, izdzīšu tevi no tās un vēl dzīvošu uz tava rēķina, kā arī paprasīšu tev samaksāt man par to, ka kādam citam 1940.gadā kaut ko atņēmuši vācieši, tad pēc tavas loģikas jebkāda tava pretestība būs totāli nozombēta naciķa murgi, vai ne?

Atbildēt

Cēsinieks

29.06.2019. 19:29

Nu tad jau labāk pozitivus, cilvēki vismaz iztīra iekšas, ieņem bērnus, noķer tripaku, bet te, nu tādu slēpto nervu slimnieku salidojums.

Atbildēt

pārdomas

29.06.2019. 18:14

Laikam troksnis ap šo nelielo 50 ļaužu pastaigu Cēsu parkā ir stipri vien lielāks, nekā šī pasākuma patiesā nozīme. Nāk prātā jezga Krievijā ap filmu Matilde. Pagalam švaks gabaliņš, kas normālos apstākļos būtu palicis pilnībā neievērots un nebūtu atpelnījis pat pāris procentus no ieguldītā, bet pateicoties ap to saceltajam troksnim, pirmkārt jau pareizticīgo fanātiķu bļaušanai, tika pie negaidīti cienījamas kases un šķiet pat kaut kādām balvām. Tāpat ar Lampu. Kaut kāds marģināļu burziņš, par kuru likumsakarīgi, ka 99,99% Latvijas sabiedrības nav ne jausmas, ne intereses. Nu ja vienīgi Kariņa kunga draugi uz tā rēķina nedaudz kārtējo reizi pamazgājuši nodokļu maksātāju naudu. Bet te piepeši Diena uzraksta par 10000 ļaužu, kas gāž riņķī Cēsis, lielākai pārliecībai ievietojot foto ar dažiem desmitiem ļautiņu. Es ar par šo mega notikumu uzzināju tikai nejauši pamanot Dienā bravūro virsrakstu par 10000 apmeklētājiem, paskatījos bildes un.... sāku gardi smieties. Tad vēl parādās šī Galaktiskā pasākuma kritizētāji un lūdzu! Uzmanība ir pievērsta.

Atbildēt

Nīdējs

29.06.2019. 16:57

Lampa ir kā kulminācijas punkts šim Finka redzējumam, kas arī ir piepildījies: "Latvijā atkal plivinās sarkanbaltsarkano karogu, bet pie varas būs komunisti. Tas ilgs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautai, bet krievu interesēs. Daudz būs runu par brīvību un neatkarību. TAS BŪS TUKŠAS MULDĒŠANAS LAIKS. Joprojām būs tas pats viss sliktais pret latviešiem. Komunisti padarīs latviešus plikus un nabagus. Paši viņi savāks lielas vērtības. Tās iegūs krievi un žīdi. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības."
Tad jau attiecīgi jābūt tuvu tam brīdim, kad iestāsies arī šī redzējuma beigu daļa: "Tad — es nevaru pateikt, kā tas iznāks, — bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto latviešiem atpakaļ. Būs milzīgs pasaules spiediens — krievi un visi svešie dabūs braukt prom."

Atbildēt

patiesībā

29.06.2019. 13:15

»

Rožers

Nu, nu. Tu dzīvo padomju laika nostalģijā. Pakalpojumu daļa IKP jau sen ir ienesīgāka par rūpniecību Eiropas valstīs


Tur jau tā problēma (un ne tikai geirōpā, bet visā tā dēvētajā "rietumdemokrātiski orientētajā globālajā minoritātē" jeb pasaules mazākajā daļā): n-tie pakaļapslaucītāji cits citu ienesīgi apkalpo, bet - drīz jau vairs nebūs teju neviena "padomju laiku nostalģijas" motivēta rūpnieka, kas priekš "apkalpotāju-pakalpotāju" vairākuma varzas varētu un gribētu saražot "visgarāko papīru".

Atbildēt

Edge

29.06.2019. 12:46

»

lauķis

Gan kapitālisms gan komunisms ir cionisma sejas,arī revolūcijas


Atgriezies, ja vēlies ! Paradīzē 100% dzīvos saskaņā ar pamatvērtībām, taču nokļūt Edenes dārzos ne visiem 100% uz mūsu grēcīgās zemītes dzīvojošajiem būs lemts.

Atbildēt

Artis

29.06.2019. 12:37

Mēs ar galvu arī domājam -nevis par šoviem kas ir bījuši un pielikt masturbāciju -kā nu kuram, laikam ne pa spalvai -pildspalvas sarakstītam. Te ir jautājums patīk vai nepatīk. Tā kā nevajag tādus saukļus masturbācija.

Atbildēt

Edge

29.06.2019. 10:54

»

Asfalts Betonovičs

Vienreizēji labi pateikts par šo idiotisma saietu, kur nolaist tvaiku. Cik tādu saietu nav bijis, kuriem nulles vērtība. Atmodas sākuma tika laistas desmitiem sapulces Latviešu biedrības namā, ko vadīja Škapars (Inteliģences saieti, kur pieteicos kā biedrs, paziņojot, ka man ir tika 3 klašu izglītība...


Var jau arī "vienreizēji labi" izteikties par PIETIEKcom, kas arī tiek izmantots tvaika nolaišanai. Nebūsim skauģi - kāds relaksējas svaigā gaisā metot pa LAMPU, kāds lien digitālajā sfērā. Viss notiek - "šļura" (V.Kalpiņš, 1988) turpina plūst, jo Rietumu gudro pareģotās "vēstures beigas" neiestājās 90. gados.

Atbildēt

Nē, es esmu A. Priedītis

29.06.2019. 08:55

»


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Rožers

29.06.2019. 08:29

»

Latvis

Valsts lielākie ienākumu ir ko dod rūpniecība. Tā ka mums ar rūpniecību ir ļoti švaki un tas mazumiņš, kas vēl ir,lielākoties pieder svešajiem, tad atliek tikai muldēt un vienam otru slavināt


Nu, nu. Tu dzīvo padomju laika nostalģijā. Pakalpojumu daļa IKP jau sen ir ienesīgāka par rūpniecību Eiropas valstīs.

Atbildēt

TB/LNNK - NA darbi - nīst latviešus

29.06.2019. 00:20

»

Asfalts Betonovičs

Vienreizēji labi pateikts par šo idiotisma saietu, kur nolaist tvaiku. Cik tādu saietu nav bijis, kuriem nulles vērtība. Atmodas sākuma tika laistas desmitiem sapulces Latviešu biedrības namā, ko vadīja Škapars (Inteliģences saieti, kur pieteicos kā biedrs, paziņojot, ka man ir tika 3 klašu izglītība...


Viņi 30 gadus kaldina netaisnību, šķeļ sabiedrību ar netaisnīgu īpašuma tiesību atjaunošanu mantiniekiem, kad 60 gadu okupācija visus pataisīja vienādus, aplaupīja, bet te pēkšņi vienus pataisīja šie nacionālisti par jauniem tautas ienaidniekiem, kurus tauta gatava atkal izsūtīt lopu vagonos, ja būtu tāda iespēja,cik viņi - jaunbagātnieki un īpašumu mantinieki kļuva naidīgi pret tautu,ļauni kā zvēri. Pat Vaira Vīķe, man liekas, ar lielu naidu un necieņu izturējās pret darba tautu, kuri strādāja un ražoja okupācijas laika, ko tagad jannacionāļi ļāva sagrābt, izlaupīt un tautu padarīja par vēl nabadzīgākiem, kā okupācijas laikā. ĪpaŠnieki, mantinieki - TIE vAIRAI BIJA CILVĒKI, BET VISI NABAGI - ĻAUNUMA SAKNE, KOMUNISTU KALPI? TĀPAT ŠIEM EKSČEKISTIEM no TB/LNNK un SaSkaņai.

Atbildēt

Šarlatānists

29.06.2019. 00:06

»


Klāvs Sedlenieks, patiesi, nepateica Delfu rakstā ne vārda, tikai samezglojumus un aplamības. Viņam nav sajēgas, kas ir ģimene un tāds apdullina klausītājus?!

Atbildēt

Asfalts Betonovičs

29.06.2019. 00:02

»

ignorance

Delfi nav mūsu tautas portāls, to neskatos, bet nav slikti, ja reizēm kāds pastāsta, kas tur notiek


Vienreizēji labi pateikts par šo idiotisma saietu, kur nolaist tvaiku. Cik tādu saietu nav bijis, kuriem nulles vērtība. Atmodas sākuma tika laistas desmitiem sapulces Latviešu biedrības namā, ko vadīja Škapars (Inteliģences saieti, kur pieteicos kā biedrs, paziņojot, ka man ir tika 3 klašu izglītība, vai varu iestāties Inteļiģences apvienībā, bet atbildēja - tas nekas, VAR), kā veidot valsti, bet ne par centu no tām sapulcēm netika paņemts, netika izstrādāts plāns un iesniegts valdībai. KAUT KAS LĪDZĪGS TURPINAJAS DAUDZOS CITOS FORUMOS, BET BEZ DOKUMENTA un bez valsts programmas. Un dzīve Latvijā ir t'ada, kā to apraksta autors vai līdzīgi kā raksta Vilis Seleckis:Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi - DELFI
https://www.delfi.lv/.../vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?...
2019. gada 1. marts - Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi Foto: AFP/Scanpix. Lai sabiedrību turētu ciešā dūrē, var izmantot dažādas . Tautu Latvija smacē un bendē, jo sevišķi TB/LNNK - NA ar karogu - " cīņa pret okupantiem" - un bendē latviešus, dzen projām no savas zemes, kaut Latvijā okupantu vairs nav no 1990.gada (okupanti ir sveša vara, tās armija un tās likumi, kaut gan palikuši viņu tikumi). Galvenie latviešu tautas okupanti - TB/LNNK - NA + alkatība un netaisnības iedibinātāji.

Atbildēt

antilampa

28.06.2019. 23:33

sorositi nevar un nevar rimties,turpina mulkot cilvekus ,seviski jaunatni.

Atbildēt

a

28.06.2019. 23:23

»

Jautājums.

Kāpēc rakstu nav iespējams novērtēt


kāda jēga no tā?

Atbildēt

ignorance

28.06.2019. 23:20

»


Delfi nav mūsu tautas portāls, to neskatos, bet nav slikti, ja reizēm kāds pastāsta, kas tur notiek.

Atbildēt

Jānis

28.06.2019. 22:42

»

>kučinskis

vai nav par Šleseru


Šlesers angliski runā tāpat kā Kariņš un diemžēl arī valsti nevada, rakstiņā ir domāts vējonis.

Atbildēt

Če

28.06.2019. 21:07

Otto, Ozol, tu, pajol?

Atbildēt

kurmis

28.06.2019. 17:04

»

Tiesnesis

Tad valsti vada Jānis Reirs? Tas nu gan ne pēc kāda vadītāja neizskatās


Valsti vada pärkräsojušies totalitāri kreisie ekstręmisti,kuri tagad ir izteikti labëjie ar demokrätu saukļiem uz lūpām,bet sirdî neganti sociäldemokrätijas ienaidnieki,kuri visädi atbalsta okupantu izteikti draudu pilnä monumenta atrašanos Rîgas centrä.Šis monuments ir okupäcijas bieda iemiesojums,kuram okupäciju,kaloborantus vēl nepārdzîvojošajiem latviešiem ir pat baisi tuvoties un tizlā stīvęšanäs ap tā nozîmi un sűtību ir îstu kolaborantu garå.

Atbildēt

uni-viedoklis

28.06.2019. 16:53

»

A

Pareizi, prasti muldētāji, kuri nav radījuši nekādu pievienoto vērtību


Kad runāt?Ar lāpstu,čakli rokot vai atpūtas bŗīžos pēc darba līguma?Ko Jūs pats te muldat,nepievienotā bezvētība!

Atbildēt

a'nafig

28.06.2019. 16:50

»

Jautājums.

Kāpēc rakstu nav iespējams novērtēt


pašnovērtējies,autors nosoda lampāņus,rakstīdams šiet,kāda starpība?laikam šļupst,vai nemazgātas bikses.

Atbildēt

Jautājums.

28.06.2019. 15:13

Kāpēc rakstu nav iespējams novērtēt?

Atbildēt

jautaajums

28.06.2019. 13:22

»

Tiesnesis

Tad valsti vada Jānis Reirs? Tas nu gan ne pēc kāda vadītāja neizskatās


Kāda atšķirība kurš ir galvenā marionete?

Atbildēt

kaitnieciskums

28.06.2019. 11:57

Tāda "lampa " ir specdienestu un oligarhu inspirēta tvaika nolaišanas akcija. Pat vēl briesmīgāk - noziedznieki "iet tautās" pie plānā galdiņa urbējiem, draudzēsies un atkal stāstīs pasakas, ko nosauks par diskusijām. Un šie plānā galdiņa urbēji turpinās saldo medutiņu liet jau mēdijos, kā "diskusiju" atreferējumu. Faktiski, tā ir mērķtiecīga dziļu problēmu nonivelēšana. Lampa - tas ir samiernieciskuma ar tautas apmuļķošanu balagāns.
Maksāsism OIK tik tālāk, toties mums ir "lampa", kur papļurkstēt.Pēc tās noteikti kļūs skaidrs, ka piketos un demonstrācijas nav jāiet, ir taču muldēšanas festivāls, kur zagļi tiekas ar tautu, visādi liekēži stāstīs, cik viņi ir nepieciešami.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...