Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bekai

01.07.2019. 22:22

»

Rebeka

Biju, patika. Braukšu vēl...


tava izvēle ir tava atbildība un tava problēma.

Atbildēt

Rebeka

01.07.2019. 14:22

Biju, patika. Braukšu vēl.
Jo:
1. ES neredzu,ka šim festivālām tiešā veidā jārisina Saeimas uzdevumi (wtf). Jo? Īpaši patika tēmas par vides un mākslas mijiedarbību (o, jā, izrādās, ka par to arī var parunāt, ne?), par nākotnes profesijām (o, jā, izrādās, ka šodienas brēcējiem jāmācās matemātika un fizika) utt
2. Es redzu un dzirdu foršas lietas / tēmas, kas neapstājas pie skolotāju algas, strādātnegribētāju nabadzības (HEI, KĀDS IR BEZDARBA LĪMENIS LV? UN CIK UZŅĒMUMOS PIETRŪKST DARBINIEKU????). Ok, ok, klūpiet virsū,ka strādājot nevar nopelnīt, TAČU es nepiekritīšu!!! Vienam super flīzētājām pagājušā gadā es samaksāju tik, cik nevaru nopelnīt mēnesī pati. Par ko te vispār ir runa?
3. Es esmu no Rīgas kafejnīcām, man patīk tur atstāt naudu. Vai tas ir kāds zīmogs? Jo pārējās 13h es esmu darbā. un aizbraukt uz Lampu ir manu smadzeņu deserts.

Raksts ir savārstīts , nekompetents brēciens. Nē, es to nešērošu, jo tas ir vienīgais,ko vēlas šī murga autors (faktu avoti vispār maģistra limenī norādīti). Vai maz ir būts Bulgārījā??? Vai ir kāds info,cik tur ir vidējā alga??? Hei,jā, man tuvs cilvēks nez kāpēc bērnu ar bulgāra tēvu izvēlējās reģistrēt šeit, jo nezkāpēc nabadzīgajā Latvijā tas bija n reizes izdevīgak. Nevis vienlīdz vai apmēram izdevīgi.

Atbildēt

GGG

01.07.2019. 10:43

»

Laila Balga

EAPN-Latvia, Latvijas PretNabadzības Tīkls, LAMPĀ nepiedalījās


Ne viņi vienīgie. Ir cilvēki, kuriem ir svarīgi mērķi, idejas un rezultāti, nevis instagramma vai twitterī ievietoti pastulbi teksti un bildītes.

Atbildēt

Laila Balga

01.07.2019. 07:30

EAPN-Latvia, Latvijas PretNabadzības Tīkls, LAMPĀ nepiedalījās.

Atbildēt

TYT

30.06.2019. 21:52

»

hitchhicker

"Sarunu festivāls "Lampa" pulcējis vairāk nekā 20 000 apmeklētāju."(Tvnet.lv).Ļoti labi,ka šis autors tur nav


Labi gan. Sabojātu vēl vispārēju omulību ar neiederīgu viedokli, nepareizu runāšanu un attieksmi. Kārtīgi lampisti māk uzvesties, viņi māk sajust pareizo vēja virzienu, nespļauj un nečurā pret vēju. Viņi runā un soļo raiti, viņi dejo pareizā ritmā un dara to glīti. Viņi smaida, kā to pieklājība prasa un izjūt pienācīgu bijību pret augstiem kungiem.

Atbildēt

Edge

30.06.2019. 17:06

»

pārdomas

Laikam troksnis ap šo nelielo 50 ļaužu pastaigu Cēsu parkā ir stipri vien lielāks, nekā šī pasākuma patiesā nozīme. Nāk prātā jezga Krievijā ap filmu Matilde. Pagalam švaks gabaliņš, kas normālos apstākļos būtu palicis pilnībā neievērots un nebūtu atpelnījis pat pāris procentus no ieguldītā, bet pateicoties...


10 000 klausītāju savākt - tas nav "pa lielam" aiziet uz WC. Viens jau smējās par liberastu kumēdiņiem tais laikos, kad 10 000 ne tikai klausījās, bet arī klausīja runātāja norādēm. Pašlaik smiekli nenāk, retais seko liberastu norādēm, atliek vien atcerēties jaunīb's laikus: "Mēs esam stipra tauta! Sakiet, lūdzu, visi kopā – mēs esam stipri! Mēs esam diženi! Mēs esam raženi! Mēs esam skaisti! Mēs zinām, ko mēs gribam! Un ko mēs gribam, to mēs varam ! Ko mēs varam, to mēs darām!
Mēs iesim un darīsim visi, lai Latvija būtu skaista, lai Latvija būtu dižena, lai Latvija būtu varena, un ne tikai tauta, bet arī valsts! Un ne tikai hokeja spēlēs, bet varbūt arī Dziesmu svētkos mēs varētu teikt: Latvija, Latvija, Latvija!" Vaira Vīķe-Freiberga: Runa Dziesmu svētku noslēguma koncertā Mežaparka Lielajā estrādē, 2001.gada 29.jūlijā.

Atbildēt

Kamikadze

30.06.2019. 14:33

Ir arī alternatīva! Sarunu šovs S-Lampa https://www.facebook.com/sarunufestivals/

Atbildēt

hitchhicker

30.06.2019. 14:06

»

Zirgensons

Ar ko tu, autor, esi labāks par tevis tik ļoti nīstajiem dīvānā pirdējiem? Aizej uz LAMPU un uzstājies ar savu performanci un pasaki visu, ko domā. Kas ir, slabo


"Sarunu festivāls "Lampa" pulcējis vairāk nekā 20 000 apmeklētāju."(Tvnet.lv).Ļoti labi,ka šis autors tur nav.

Atbildēt

h

30.06.2019. 10:58

»

antilampa

sorositi nevar un nevar rimties,turpina mulkot cilvekus ,seviski jaunatni


Aizej kādreiz uz viņu Skeptic kafē. Paši izmanto trikus, kurus māca pazīt un atmaskot.

Atbildēt

jh

30.06.2019. 10:50

no delfiem https://www.delfi.lv/news/national/politics/intrigas-un-valsirdigas-diskusijas-izskan-lampas-pirma-diena-teksta-tiesraides-arhivs.d?id 51228167&com 1

Patiesībā daudzas sarunas bija ļoti interesantas un labas, tikai ar to palīdzību liberāļi iesmērē tautai savus uzskatus. Tauta atnāk uz tiešām labu lekciju-sarunu par tehnologijām, mācīšanos, mobingu skolās vai depresiju un cilvēku attiecībām, kur NEKĀ\DS LIBERASTISMS UN SMADZEŅU SKALOŠANAS VISPĀR NAV. Taču turpat blakus teltī ir gan. Tādējādi labo, neliberālo pasākumu dalībnieki patiesībā kalpo kā ēsma pievilināšanai.
Šādi prasti apgalvojumi noteikti ir liberālo lampistu inspirēti, lai parādītu oponentu muļķību. _ Tukša pļurinātāji, turpina pionieru nometņu garu - pareizie cilvēki saka pareizas uzrunas pareiziem skolniekiem

Atbildēt

pārdomas

30.06.2019. 09:23

»

Tā īsti nav

Drīzāk šim murgam uzmanību apzināti ir piesaistījis mūsu jaunais krievžīdiskais liberastiskais prezis, kas jau neilgi pēc iebīdīšanas krēslā paziņoja, ka viens no viņa galvenajiem darbiņiem būšot informatīvās telpas stiprināšana. Tad nu arī viņa dalība šajā nenobriedušo prātu smadzeņu skalošanā ir šī...


Baidos, nē, drīzāk priecājos, ka līdz jaunatnes prātu skalošanai šim milzu notikumam ir ārkārtīgi tālu. Pats būdams profesionāls fotogrāfs, ar interesi Dienā pavēroju, ar kādu izmisīgu, neprātīgu drosmi mans daudzkārt profesionālākais kolēģis no tiem 50 cilvēkiem mēģina uzburt masu skatu, kurš kaut nedaudz radītu ilūziju par "10000 vienā dienā", kā lielīgi vēstīja atsevišķi "bezskaislīgi un neitrāli" :D mediji. Visu cieņu kolēģim, bet ko nevar celt, to nevar nest. Vēl ievēroju, ka publika pārsvarā sastāv no sava diženuma nogurdinātiem, lielākoties 40 un plus ļautiņiem un jaunatnes tur bija stipri vien pamaz. Kādas regulāri nosaukumu mainošas partijas nomenklatūra un to apkalpojošo "ekspertu" bariņš, ja rezumējam. Interesanti, cik nodokļu maksātājs samaksāja par šo burziņu?

Atbildēt

nutanugan

30.06.2019. 01:56

»

Nīdējs

Tu esi vienkārši apmaksāts prokrievisks gaisa jaucējs, kas manipulē ar vārdiem un pat nespēj atzīt savu savārstījumu absurdumu, kad to parāda ar reālu, faktos balstītu, piemēru. Tur jau tā problēma, ka tieši tu esi lielkrievu šovinistisks nacists un cilvēknīdējs (mazo tautu nīdējs...


tu savu apmaksāta proāmurikāniska gaisa jaucēja, zombijmurgojumu manipulatora, totālas bezjēgas absurdumu savārstītāja un lieldermoliberastu šovinistiski nacistiska cilvēknīdēja trakumsērgu ārstēt neesi mēģinājis, kaut vai pie sava sūnuciema iecirkņa veterināra?

Atbildēt

Tukšā muca

29.06.2019. 22:44

»

Zirgensons

Ar ko tu, autor, esi labāks par tevis tik ļoti nīstajiem dīvānā pirdējiem? Aizej uz LAMPU un uzstājies ar savu performanci un pasaki visu, ko domā. Kas ir, slabo


Tur jau nav no kā baidīties, un nav nemaz iespējas uzdrīkstēties, jo jau defaultā ir noteikts, kāda formāta runas atļautas. Pateikt visu, ko domā, tur nekādi nevar, jo tā taču skaitīsies "naida runa". Tāpēc jau tur notiek tikai tukšmuldēšana.

Atbildēt

Lampirdējs

29.06.2019. 22:43

»

Zirgensons

Ar ko tu, autor, esi labāks par tevis tik ļoti nīstajiem dīvānā pirdējiem? Aizej uz LAMPU un uzstājies ar savu performanci un pasaki visu, ko domā. Kas ir, slabo


Domā, ka tam ir jātērē laiks, jādzenās uz Cēsīm, lai pateiktu dīvānā pirdējiem, ka viņi ir dīvānā pirdēji? Tam vajadzīga drosme? Nepakiec smieklīgs, tas ir onānistu sakidojums, kuriem nav ne iekšu, ne pautu, ne spēju. Nekādu.

Atbildēt

Zirgensons

29.06.2019. 22:24

Ar ko tu, autor, esi labāks par tevis tik ļoti nīstajiem dīvānā pirdējiem? Aizej uz LAMPU un uzstājies ar savu performanci un pasaki visu, ko domā. Kas ir, slabo?

Atbildēt

Nīdējs

29.06.2019. 21:56

»

nutanugan

tavu totāli nozombēta naciķu cilvēknīdēja un murgotāja debilismu pat nevar salīdzināt ar normālu cilvēku loģiku


Tu esi vienkārši apmaksāts prokrievisks gaisa jaucējs, kas manipulē ar vārdiem un pat nespēj atzīt savu savārstījumu absurdumu, kad to parāda ar reālu, faktos balstītu, piemēru. Tur jau tā problēma, ka tieši tu esi lielkrievu šovinistisks nacists un cilvēknīdējs (mazo tautu nīdējs).

Atbildēt

Tā īsti nav

29.06.2019. 21:16

»

pārdomas

Laikam troksnis ap šo nelielo 50 ļaužu pastaigu Cēsu parkā ir stipri vien lielāks, nekā šī pasākuma patiesā nozīme. Nāk prātā jezga Krievijā ap filmu Matilde. Pagalam švaks gabaliņš, kas normālos apstākļos būtu palicis pilnībā neievērots un nebūtu atpelnījis pat pāris procentus no ieguldītā, bet pateicoties...


Drīzāk šim murgam uzmanību apzināti ir piesaistījis mūsu jaunais krievžīdiskais liberastiskais prezis, kas jau neilgi pēc iebīdīšanas krēslā paziņoja, ka viens no viņa galvenajiem darbiņiem būšot informatīvās telpas stiprināšana. Tad nu arī viņa dalība šajā nenobriedušo prātu smadzeņu skalošanā ir šī darbiņa sastāvdaļa, sak, ja nevar izskalot smadzenes pensionāriem, kurus vairs neapmuļķos, tad jāstrādā ar jaunatni. Padomju laikā to īstenoja caur oktobrēnu, pionieru, komjaunatnes kustību, visādiem sūdainiem sarkanajiem stūrīšiem un aģitpunktiem, tagad žīdkomunisti ir izdomājuši jaunu formātu - "LAMPA". Diez vai Igaunijā vai Lietuvā tāds idiotisks festivāls notiek.

Atbildēt

Nīdējs

29.06.2019. 20:58

»

nutanugan

tamlīdzīgi totāli nozombētu naciķu murgi ir vismaz tik pat debili kā lampistu tukšmuldēšana


Ja es ievākšos tavā dzīvoklī vai mājā, izdzīšu tevi no tās un vēl dzīvošu uz tava rēķina, kā arī paprasīšu tev samaksāt man par to, ka kādam citam 1940.gadā kaut ko atņēmuši vācieši, tad pēc tavas loģikas jebkāda tava pretestība būs totāli nozombēta naciķa murgi, vai ne?

Atbildēt

Cēsinieks

29.06.2019. 19:29

Nu tad jau labāk pozitivus, cilvēki vismaz iztīra iekšas, ieņem bērnus, noķer tripaku, bet te, nu tādu slēpto nervu slimnieku salidojums.

Atbildēt

pārdomas

29.06.2019. 18:14

Laikam troksnis ap šo nelielo 50 ļaužu pastaigu Cēsu parkā ir stipri vien lielāks, nekā šī pasākuma patiesā nozīme. Nāk prātā jezga Krievijā ap filmu Matilde. Pagalam švaks gabaliņš, kas normālos apstākļos būtu palicis pilnībā neievērots un nebūtu atpelnījis pat pāris procentus no ieguldītā, bet pateicoties ap to saceltajam troksnim, pirmkārt jau pareizticīgo fanātiķu bļaušanai, tika pie negaidīti cienījamas kases un šķiet pat kaut kādām balvām. Tāpat ar Lampu. Kaut kāds marģināļu burziņš, par kuru likumsakarīgi, ka 99,99% Latvijas sabiedrības nav ne jausmas, ne intereses. Nu ja vienīgi Kariņa kunga draugi uz tā rēķina nedaudz kārtējo reizi pamazgājuši nodokļu maksātāju naudu. Bet te piepeši Diena uzraksta par 10000 ļaužu, kas gāž riņķī Cēsis, lielākai pārliecībai ievietojot foto ar dažiem desmitiem ļautiņu. Es ar par šo mega notikumu uzzināju tikai nejauši pamanot Dienā bravūro virsrakstu par 10000 apmeklētājiem, paskatījos bildes un.... sāku gardi smieties. Tad vēl parādās šī Galaktiskā pasākuma kritizētāji un lūdzu! Uzmanība ir pievērsta.

Atbildēt

Nīdējs

29.06.2019. 16:57

Lampa ir kā kulminācijas punkts šim Finka redzējumam, kas arī ir piepildījies: "Latvijā atkal plivinās sarkanbaltsarkano karogu, bet pie varas būs komunisti. Tas ilgs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautai, bet krievu interesēs. Daudz būs runu par brīvību un neatkarību. TAS BŪS TUKŠAS MULDĒŠANAS LAIKS. Joprojām būs tas pats viss sliktais pret latviešiem. Komunisti padarīs latviešus plikus un nabagus. Paši viņi savāks lielas vērtības. Tās iegūs krievi un žīdi. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības."
Tad jau attiecīgi jābūt tuvu tam brīdim, kad iestāsies arī šī redzējuma beigu daļa: "Tad — es nevaru pateikt, kā tas iznāks, — bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto latviešiem atpakaļ. Būs milzīgs pasaules spiediens — krievi un visi svešie dabūs braukt prom."

Atbildēt

patiesībā

29.06.2019. 13:15

»

Rožers

Nu, nu. Tu dzīvo padomju laika nostalģijā. Pakalpojumu daļa IKP jau sen ir ienesīgāka par rūpniecību Eiropas valstīs


Tur jau tā problēma (un ne tikai geirōpā, bet visā tā dēvētajā "rietumdemokrātiski orientētajā globālajā minoritātē" jeb pasaules mazākajā daļā): n-tie pakaļapslaucītāji cits citu ienesīgi apkalpo, bet - drīz jau vairs nebūs teju neviena "padomju laiku nostalģijas" motivēta rūpnieka, kas priekš "apkalpotāju-pakalpotāju" vairākuma varzas varētu un gribētu saražot "visgarāko papīru".

Atbildēt

Edge

29.06.2019. 12:46

»

lauķis

Gan kapitālisms gan komunisms ir cionisma sejas,arī revolūcijas


Atgriezies, ja vēlies ! Paradīzē 100% dzīvos saskaņā ar pamatvērtībām, taču nokļūt Edenes dārzos ne visiem 100% uz mūsu grēcīgās zemītes dzīvojošajiem būs lemts.

Atbildēt

Artis

29.06.2019. 12:37

Mēs ar galvu arī domājam -nevis par šoviem kas ir bījuši un pielikt masturbāciju -kā nu kuram, laikam ne pa spalvai -pildspalvas sarakstītam. Te ir jautājums patīk vai nepatīk. Tā kā nevajag tādus saukļus masturbācija.

Atbildēt

Edge

29.06.2019. 10:54

»

Asfalts Betonovičs

Vienreizēji labi pateikts par šo idiotisma saietu, kur nolaist tvaiku. Cik tādu saietu nav bijis, kuriem nulles vērtība. Atmodas sākuma tika laistas desmitiem sapulces Latviešu biedrības namā, ko vadīja Škapars (Inteliģences saieti, kur pieteicos kā biedrs, paziņojot, ka man ir tika 3 klašu izglītība...


Var jau arī "vienreizēji labi" izteikties par PIETIEKcom, kas arī tiek izmantots tvaika nolaišanai. Nebūsim skauģi - kāds relaksējas svaigā gaisā metot pa LAMPU, kāds lien digitālajā sfērā. Viss notiek - "šļura" (V.Kalpiņš, 1988) turpina plūst, jo Rietumu gudro pareģotās "vēstures beigas" neiestājās 90. gados.

Atbildēt

Nē, es esmu A. Priedītis

29.06.2019. 08:55

»

A.P.

Blēdis! ES esmu Artūrs Priedītis! Šis trollis lamājas, lieto necenzētus vārdus un zog nikus


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Rožers

29.06.2019. 08:29

»

Latvis

Valsts lielākie ienākumu ir ko dod rūpniecība. Tā ka mums ar rūpniecību ir ļoti švaki un tas mazumiņš, kas vēl ir,lielākoties pieder svešajiem, tad atliek tikai muldēt un vienam otru slavināt


Nu, nu. Tu dzīvo padomju laika nostalģijā. Pakalpojumu daļa IKP jau sen ir ienesīgāka par rūpniecību Eiropas valstīs.

Atbildēt

TB/LNNK - NA darbi - nīst latviešus

29.06.2019. 00:20

»

Asfalts Betonovičs

Vienreizēji labi pateikts par šo idiotisma saietu, kur nolaist tvaiku. Cik tādu saietu nav bijis, kuriem nulles vērtība. Atmodas sākuma tika laistas desmitiem sapulces Latviešu biedrības namā, ko vadīja Škapars (Inteliģences saieti, kur pieteicos kā biedrs, paziņojot, ka man ir tika 3 klašu izglītība...


Viņi 30 gadus kaldina netaisnību, šķeļ sabiedrību ar netaisnīgu īpašuma tiesību atjaunošanu mantiniekiem, kad 60 gadu okupācija visus pataisīja vienādus, aplaupīja, bet te pēkšņi vienus pataisīja šie nacionālisti par jauniem tautas ienaidniekiem, kurus tauta gatava atkal izsūtīt lopu vagonos, ja būtu tāda iespēja,cik viņi - jaunbagātnieki un īpašumu mantinieki kļuva naidīgi pret tautu,ļauni kā zvēri. Pat Vaira Vīķe, man liekas, ar lielu naidu un necieņu izturējās pret darba tautu, kuri strādāja un ražoja okupācijas laika, ko tagad jannacionāļi ļāva sagrābt, izlaupīt un tautu padarīja par vēl nabadzīgākiem, kā okupācijas laikā. ĪpaŠnieki, mantinieki - TIE vAIRAI BIJA CILVĒKI, BET VISI NABAGI - ĻAUNUMA SAKNE, KOMUNISTU KALPI? TĀPAT ŠIEM EKSČEKISTIEM no TB/LNNK un SaSkaņai.

Atbildēt

Asfalts Betonovičs

29.06.2019. 00:02

»

ignorance

Delfi nav mūsu tautas portāls, to neskatos, bet nav slikti, ja reizēm kāds pastāsta, kas tur notiek


Vienreizēji labi pateikts par šo idiotisma saietu, kur nolaist tvaiku. Cik tādu saietu nav bijis, kuriem nulles vērtība. Atmodas sākuma tika laistas desmitiem sapulces Latviešu biedrības namā, ko vadīja Škapars (Inteliģences saieti, kur pieteicos kā biedrs, paziņojot, ka man ir tika 3 klašu izglītība, vai varu iestāties Inteļiģences apvienībā, bet atbildēja - tas nekas, VAR), kā veidot valsti, bet ne par centu no tām sapulcēm netika paņemts, netika izstrādāts plāns un iesniegts valdībai. KAUT KAS LĪDZĪGS TURPINAJAS DAUDZOS CITOS FORUMOS, BET BEZ DOKUMENTA un bez valsts programmas. Un dzīve Latvijā ir t'ada, kā to apraksta autors vai līdzīgi kā raksta Vilis Seleckis:Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi - DELFI
https://www.delfi.lv/.../vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?...
2019. gada 1. marts - Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi Foto: AFP/Scanpix. Lai sabiedrību turētu ciešā dūrē, var izmantot dažādas . Tautu Latvija smacē un bendē, jo sevišķi TB/LNNK - NA ar karogu - " cīņa pret okupantiem" - un bendē latviešus, dzen projām no savas zemes, kaut Latvijā okupantu vairs nav no 1990.gada (okupanti ir sveša vara, tās armija un tās likumi, kaut gan palikuši viņu tikumi). Galvenie latviešu tautas okupanti - TB/LNNK - NA + alkatība un netaisnības iedibinātāji.

Atbildēt

antilampa

28.06.2019. 23:33

sorositi nevar un nevar rimties,turpina mulkot cilvekus ,seviski jaunatni.

Atbildēt

a

28.06.2019. 23:23

»

Jautājums.

Kāpēc rakstu nav iespējams novērtēt


kāda jēga no tā?

Atbildēt

Jānis

28.06.2019. 22:42

»

>kučinskis

vai nav par Šleseru


Šlesers angliski runā tāpat kā Kariņš un diemžēl arī valsti nevada, rakstiņā ir domāts vējonis.

Atbildēt

Če

28.06.2019. 21:07

Otto, Ozol, tu, pajol?

Atbildēt

Arturs Priedītis

28.06.2019. 18:40

"Delfi" 28.VI vakarā ievietoja priecīgu vēsti par Klāva Sedlenieka vērtīgo pienesumu "Lampā".Šis kadrs ir viens no lielākajiem Latvijas šarlatāniem. Viņš ir rakstījis: "Latvijā tik izplatītā ideja par latviešu tautas/ nācijas/ etniskās grupas un tās kultūras saglabāšanu kā šīs valsts galveno pamatojumu, ir ļoti slidens ceļš. Īpaši slidens tas ir valstī, kuras oficiālā iekārta ir demokrātija. Kopš 18. un 19. gadsimta, kad ideja par nacionālu valsti, nāciju, tautu, tautas garu un tautas kultūru tika izveidota un noslīpēta, ir mainījusies gan pasaule, gan arī redzējums uz visām minētajām parādībām.[..] 18. un 19. gadsimta mīts par nāciju kā objektīvi pastāvošu vienību ir izplēnējis. Nācija vai etniska grupa vai tauta fiziski nepastāv, tās ir tikai koncepcijas, identitātes un ideoloģijas veidi, kā indivīdi vai to grupas veido savu stāstu par atrašanos grupā vai to, kā dominēt pār citiem indivīdiem un grupām. Apziņa par piederību nācijai vai tautai, kuras eksistence pamatota vienotā valodā un kultūrā, izveidojās un nostiprinājās Eiropā pavisam konkrētu tā laika politisku cīniņu un tehnoloģisku jaunumu rezultātā. Mūsdienās šīs cīņas ir tālu aiz muguras, tehnoloģijas sāk pārcelties uz izgāztuvēm, bet uzskati un identitātes kļūst arvien difūzāki. Lai cik tas neskanētu biedējoši tiem, kas savos prātos kā svētumu konservējuši 1930-to gadu vienas nācijas vienas valsts ideju, mūsdienās tā vienkārši neatbilst realitātei." Tāpēc nav nekāds brīnums, ka šarlatāns izplata savu šarlatānismu Cēsis "lampā" un arī ģimenes institūtu pakļauj šarlatāniskai destrukcijai: "Mēs vairs nevaram operēt ar vienu rāmi, kas tieši ir ģimene. Jo tās prakses ir ļoti dažādās. Piemēram, viena vecāka ģimene ir jau kaut kas pavisam ļoti tradicionāls". Ja latviešiem būtu elite, īsta inteliģence, īsti profesori, akadēmiķi, īsta valdība, tad tādas "lampas", tādi "delfi", tādi šarlatāni nevarētu jaukt jauniešiem smadzenes, graujot cilvēciskās vērtības.

Atbildēt

kurmis

28.06.2019. 17:04

»

Tiesnesis

Tad valsti vada Jānis Reirs? Tas nu gan ne pēc kāda vadītāja neizskatās


Valsti vada pärkräsojušies totalitāri kreisie ekstręmisti,kuri tagad ir izteikti labëjie ar demokrätu saukļiem uz lūpām,bet sirdî neganti sociäldemokrätijas ienaidnieki,kuri visädi atbalsta okupantu izteikti draudu pilnä monumenta atrašanos Rîgas centrä.Šis monuments ir okupäcijas bieda iemiesojums,kuram okupäciju,kaloborantus vēl nepārdzîvojošajiem latviešiem ir pat baisi tuvoties un tizlā stīvęšanäs ap tā nozîmi un sűtību ir îstu kolaborantu garå.

Atbildēt

uni-viedoklis

28.06.2019. 16:53

»

A

Pareizi, prasti muldētāji, kuri nav radījuši nekādu pievienoto vērtību


Kad runāt?Ar lāpstu,čakli rokot vai atpūtas bŗīžos pēc darba līguma?Ko Jūs pats te muldat,nepievienotā bezvētība!

Atbildēt

a'nafig

28.06.2019. 16:50

»

Jautājums.

Kāpēc rakstu nav iespējams novērtēt


pašnovērtējies,autors nosoda lampāņus,rakstīdams šiet,kāda starpība?laikam šļupst,vai nemazgātas bikses.

Atbildēt

Jautājums.

28.06.2019. 15:13

Kāpēc rakstu nav iespējams novērtēt?

Atbildēt

jautaajums

28.06.2019. 13:22

»

Tiesnesis

Tad valsti vada Jānis Reirs? Tas nu gan ne pēc kāda vadītāja neizskatās


Kāda atšķirība kurš ir galvenā marionete?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...