Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

YAHOOeju

23.01.2017. 15:53

Cik šausminoši zemiska attieksme ...?
--------
Attieksme ir cilvēks pats. Ko var gribēt no, kā to tagad sāk dēvēt, "korumpēto aprindu medija".

Galvenais kas ir interesanti, vai Lapsam pašam nav žēl sev karmu čakarēt ar šādām seklām un zemiskām akcijām. Vai tāpat, kā Putins, grib pierādīt, ka viņam nav nekā svēta un nav absolūti nekādu pieļaujamā robežu?

Man nav žēl, ka cilvēkam ir pašapziņa, un viņš grib par sevi atstāt atmiņu, pēdējās mājas izvēloties starp sev līdzīgiem, nevis starp alkašiem anonīmajos kapos.

Man žēl, ka ar šādām akcijām latvieši tiek ierauti neizskadrojami lopiskā negatīvā diskusijā, kas nevairos tiesiskumu valstī.

Lapsa, vai esi papētījis, cik bandītu apglabāti šajos pašos kapos?

Atbildēt

lapsa ir čekists!

23.01.2017. 15:38

»

Šalle

Lieki VVF spārdīt un izķēmot tagad. Pilnīgi lieki. Ja grib vērsties pret sistēmu, tad tā arī ir jādara. Nu jau zem jostas vietas sāk laist. Nepelnīti


Lato Lapsa VVF laikam dzīvu grib iedzīt kapā.
Cik šausminoši zemiska attieksme pret Latvijas izcilāko Prezidenti, kura Latviju ieveda ES un NATO, kuru cienīja un zināja visi Eiropas valstu vadītāji!
Cik nožēlojama attieksme no Latvijas lielākās nelaimes - lumpeņproletariāta, kas pasaulē ir tukšas vietas un kā šinderi aplej cilvēkus ar mēsliem un tad paši priecājas!

Atbildēt

reptilis

23.01.2017. 15:27

Jā....viens likums, viena taisnība visiem? Vai ""labiešiem"" citi likumi?

Atbildēt

Šalle

23.01.2017. 15:23

Lieki VVF spārdīt un izķēmot tagad. Pilnīgi lieki. Ja grib vērsties pret sistēmu, tad tā arī ir jādara. Nu jau zem jostas vietas sāk laist. Nepelnīti.

Atbildēt

YAHOOeju

23.01.2017. 15:20

Latvijas valsti un tautu apkauno bijusī tā saucamā prezidente V.V.F. Vai tiešām to ir tik grūti saprast visām fifām un tamlīdzīgajiem?
------------

Ja VVF apkauno Latvijas valsti, tad ko ar valsti dara bijušie un esošie bērziņi, lembergi, kučinski...

Dīvaina izpratne tev par to, kas apkauno valsti. Aizdomas, ka tevā izpratnē valsts tēlu ceļ ušakovi, ameriki un tamlīdzīgie.

cik tev samaksāts, mankurt?

Atbildēt

ciniķis

23.01.2017. 15:13

»

fifa

Lapsa, vai tiešām Jums reiz nepietiks apkaunot Latvijas valsti, prezidenti un tautu? Jūs no sava ļaunuma reiz pārsprāgsiet


Latvijas valsti un tautu apkauno bijusī tā saucamā prezidente V.V.F. Vai tiešām to ir tik grūti saprast visām fifām un tamlīdzīgajiem?

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.01.2017. 14:06

... tiesiskā valstī ? L.L. solis ir korekts t.i. - normāls .
neaizmirsīsim , ka LR Satversme nesniedz tikai tiesības , bet uzliek arī PIENĀKUMU katram aizsargāt LR valsti ! un arī pret LR tiesiskuma graušanu !

Atbildēt

fifa

23.01.2017. 14:05

Lapsa, vai tiešām Jums reiz nepietiks apkaunot Latvijas valsti, prezidenti un tautu? Jūs no sava ļaunuma reiz pārsprāgsiet!

Atbildēt

ha-ha

23.01.2017. 13:51

Lapsa nav tikai nelietis, izskatās, ka viņam ar galvu nav viss kārtībā.

Atbildēt

O.K.

23.01.2017. 13:40

Slēgtajos kapos Rīgā, kapu vietas tirgo Radzēvičs.

Atbildēt

prezenis

23.01.2017. 13:28

par pieminekļa bildi aprēcos, reāli piestāvētu vecajai prezenei ar viņas ambījām un apetīti reāli piestāv! :D

Atbildēt

A.N.

23.01.2017. 13:24

»

U.U.

Tas ir apšaubāms solis. Ja aicinām palīgā policiju, tad tai apliecinām uzticību, it kā tā būtu spējīga un vēlētos ieviest kārtību. Faktiski uz policijas aizsardzību LR nevar paļauties. Var paļauties vienīgi uz pašaizsardzību un sabiedrības pašaizsardzības vienībām, ja tādas latvieši beidzot izveidotu...


Bet tas var būt arī pareizs solis tajā ziņā, ka beigu beigās atspoguļos policijas līdzdalību noziegumu brīvībā. Vai policija godīgi izskatīs iesniegumu? To drīz redzēsim. Redzēsim mūsu policijas patieso seju.

Atbildēt

Druumais...

23.01.2017. 13:24

Sabiedrība par atklātību "Delna" gatava uzraudzīt "kapu tramvaja" būvi, bet šādu kapu "apsaimniekošanu" nemana? Ceru, ka L.L. iesniegums tiks izskatīts pēc būtības un vainīgās personas sauktas pie atbildības.

Atbildēt

Antūns Peizdulōcis

23.01.2017. 13:23

NOST AR NEVIENLĪDZĪBU!

viens likums, viena taisnība visiem!


Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvoto personu reģistrs

apbalvošanas secībā, sākot no 2004. gada 1.oktobra


23. Latvijas Informācijas tehnoloģiju asociācijas prezidents, profesors, Ph.D.
Imants Fridrihs Freibergs 2007.g.15.03. 23. 2007.g.27.aprīlī


ņemot vērā augstākminēto :


1) izsaku ierosinājumu visu ex un tagadējā prezidenta dzīvesbiedrus arī apbalvot ar Trīszvaigžņu ordeni, I šķiru - jo visas prezidentu sievas un vīri ir vienlīdzīgi !

2) bijušās sievas un brūtes (Gunčukam, Vājonim) ir apbalvojamas ar 2.šķiras ordeni, ņemot vērā viņu devumu prezidentiem.


Ceru uz tautas masu atbalstu, lai likvidētu nevienlīdzību, ka tikai tantes Veras vecītim tika iešķiebts ordenis par HVZ kādiem nopelniem !

vai Ļiļka nebūtu pelnījusi 1.šķiras ordeni, par to vien, ka savu veco par lāci vai lempi saukāja, Ivara bijušajai sievai- par to, ka vecais pirms Dānijas karalienes vizītes ķūli pārbaudīja- vai ciet un karaliene šamajam roku nesniedza, jo pirms tam bija ķūli raustījis - tas ir 2. šķiras ordeņa vērts sasniegums !

Atbildēt

!!!???

23.01.2017. 13:22

»

uz kuru cilvēku rēķina tas notika?

Mani visā šājā stāstā interesē viens neatbildēts jautājums- ja kapi ir daļēji slēgi, kam tad tika noņemtas kapa vietas? Kuru ģimeņu vai cilvēku kapu vietā VVF tā tika piešķirta


Kas deva atļaujas tur būvēt, kāds ir panteona arhitekta goda vārds, kādas firmas tur ārdījās, kas tur gulēja pirms nolīdzināšanas (to var sameklēt kapu pārvaldes dokumentos)?

Atbildēt

U.U.

23.01.2017. 13:13

»

A.P.

Tas ir pareizs solis. Tas liecina, ka šeit vēl ir cilvēki, kuri nesamierināsies ar dažādu nekauņu noziedzīgo kundzību un viņi nebaidās atklāti apliecināt savu nosodījumu "valsts" amatpersonu kriminālajai visatļautībai


Tas ir apšaubāms solis. Ja aicinām palīgā policiju, tad tai apliecinām uzticību, it kā tā būtu spējīga un vēlētos ieviest kārtību. Faktiski uz policijas aizsardzību LR nevar paļauties. Var paļauties vienīgi uz pašaizsardzību un sabiedrības pašaizsardzības vienībām, ja tādas latvieši beidzot izveidotu. Bet latvieši to nedarīs. Tas viņiem nav izdevīgi. Noziegumiem ir masveida raksturs.Latviešu noziegumu gēns funkcionē pilnā apjomā.

Atbildēt

uz kuru cilvēku rēķina tas notika?

23.01.2017. 13:12

Mani visā šājā stāstā interesē viens neatbildēts jautājums- ja kapi ir daļēji slēgi, kam tad tika noņemtas kapa vietas? Kuru ģimeņu vai cilvēku kapu vietā VVF tā tika piešķirta?

Atbildēt

▢ ▢ ▢

23.01.2017. 13:09

»

!!!

Bravo! Šo vajadzēja izdarīt. Nu saules meita varēs turpināt atkauties ar t.dziesmiņām


Miru, miru, nenomiru,
Ilgi, ilgi manu kapu raka.
Balta puķe noziedēja
Tukša kapa maliņā.

Atbildēt

Antūns Peizdulōcis

23.01.2017. 13:09

kam tās vietas piešķīra - vai :

1) ponciālajai mirēja Veras tantei un Co

2) valsts kancelejai prezidenta darbības nodrošināšanai >?

ja valsts kancelejai- tad kāpēc netika rīkots konkusrs- par labāko prezidentu-mirēju?:))

Atbildēt

archdevil

23.01.2017. 13:05

Vaira delfi.lv teica, ka L.Lapsa ir nobijies no viņas un izbeidzis jebkādas darbības ...

Atbildēt

Santijai

23.01.2017. 13:03

»

Santija

Nu...manuprāt god.Lato k-gs mazliet pāršāvis pāri strīpai


Pār strīpu ir pāršauts vainojot Daudzi un Radzēviču. Nevienam nav žēl kapavieta, bet runa ir par alkatību un melošanu no VVF puses. Ja grib likumdošanai neatbilstošu grandiozu panteonu, tad tādu var būvēt uz privātās zemes, saskaņojot ar pašvaldību. Tur tad pateicīgā Tauta varēs ierasties kaut katru dienu.

Atbildēt

Lapsam

23.01.2017. 12:58

VVF nekaunības izsauktā Daudzes un Radzēviča piekāpšanās nav jākar pie lielā zvana. Kur viņiem bija likties, kad šī pašlabumu izsitēja nāca virsū kā krievu tanki?
Vajag pacelt augšā epopeju ar zemi Dubultos, ar māju meitas dienesta vajadzībām Londonā. Vajag noskaidrot, kas un pie kā ir pasūtījis tā monstra projektu un dabūjis atļaujas celt Meža kapos! Vai VVF vispār kaut ko maksāja?

Atbildēt

Santija

23.01.2017. 12:56

Nu...manuprāt god.Lato k-gs mazliet pāršāvis pāri strīpai....

Atbildēt

Ja kāds nepamanīja

23.01.2017. 12:48

Tad iesniegumā kā reiz ir minēti amatpersonu - gan bijušo, gan esošo iespējamie KL pārkāpumi. Un tur pamatā ir ZZS un Saskaņas-GKR pērstāvji.

Atbildēt

?!

23.01.2017. 12:42

Tas jau vairs nav smiekļīgi,tas jau par daudz arī priekš vvf.Policijai protams atteikt procesa rosināšanā,nav tur likumpārkāpuma sastāva!

Atbildēt

!!!

23.01.2017. 12:41

Bravo! Šo vajadzēja izdarīt. Nu saules meita varēs turpināt atkauties ar t.dziesmiņām! 😂😂😂

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...