Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Lato Lapsas loma Krievijas hibrīdkarā pret Latviju

Olivers Everts (Sandra Veinberga)
29.11.2021.
Komentāri (145)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

29.11.2021. 12:06

P.S. tas pat smīnu neraisa…

Atbildēt

nu nu

29.11.2021. 12:04

Klau, nu, bet viņa taču kaut ko lieto?

Atbildēt

Nedemokrāts.

29.11.2021. 12:01

»

pietiek komentētājs

Veinbergu principā necienu. Taču šoreiz viņai izskatās taisnība. Skaļi pateikt tas, ko vieni zina, citi nojauš un vēl kādi pieļauj...


Kādā brīdī kadrā neuzmanīgi parādās kāds ebreju tautības krievu tiesību aizstāvis Giļmans. Ko gan viņš tur darīja, jo "krievu tiesību" jautājumi tur nu nekādi netika cilāti?
ATBILDU LIBERASTU TROLLIM -PIETIEK KOMENTĒTĀJAM-
Darija tieši to pašu ko dartija Ždanoka, Levita inogurācijas ballē.

Atbildēt

Osis

29.11.2021. 11:55

Nu Veinberga beidzot savu būtību un uzdevumu ir parādījusi.
Absurdāk pat Gēbelss nebūtu spējis. Lapsa esot noaudis Krievijas ietekmes zirnekļa tīklu, kurā trūkst vienīgi Levita, Ministru kabineta, pašas Veinbergas, LTV un TV 3. Te tiešām pat zirgam jāsmejas.

Atbildēt

Žulis

29.11.2021. 11:42

Smieklīgākais raksts, ko pēdējā laikā esmu lasījis. Visvairāk patika šī rindiņa: "...ietekmē demokrātijas procesus Latvijā, kompromitējot politisko eliti, godīgus, principiālus politiķus, ierēdņus, valsts drošības un tiesību iestādes, žurnālistus, rakstniekus."
Kuri tad mums ir tie godīgie, principiālie, elitārie? Bijušie čekisti, kompartijnieki un viņu pēcteči, kas izzog un izsaimnieko valsti? Kaut kā nesaistās kopā šādu tipu atmaskošana ar kremļa interesēm. Kremļa interesēs ir lai Latvija būtu iespējami nabadzīgāka, beztiesīgāka, sašķeltāka. Un tieši par to rūpējas tā mūsu "godīgā", "principiālā" politiskā "elite", kuru tā aizstāv Veinberga. Ne jau Lato Lapsa, piemēram, tik ilgi un uzcītīgi glabāja čekas maisu saturu no atklātības, ne jau Lato Lapsa atteicās no deokupācijas un dekolonizācijas procedūras un uzdāvināja Abreni Krievijai. Šādu uzskaitījumu var turpināt un turpināt.Tad kurš te īsti kam kalpo? Ja nebūtu tāda LL un šī portāla, tad tauta vēl šodien daudz ko pat nenojaustu par valdošās kliķes veiktajiem noziegumiem pret mūsu valsti un tautu. Un tas tad tiešām būtu kremļa interesēs.

Atbildēt

Jukums

29.11.2021. 11:39

Nu jau gan Veinberga ieskrējusies. Lai nu ko, bet vienaldzību viņai pārmest nevar. Es negribētu būt viņas ienaidnieks - paliek iespaids, ka viņa var ķerties pie visai fundamentāli radikālām metodēm...
Nezinu uz kāda pamata viņa visus samet vienā katlā un iepin vienā tīklā. Pat Kaktiņu pamanās tur iepīt. Un, starp citu, kur tad ir tie Levita labie darbi valsts labā? Kur viņa jebkāda iniciatīva, kas vērsta cilvēku interešu virzienā? Manuprāt, viņš nepilda solījumu būt visu cilvēku prezidents, bet apkalpo tikai pašlaik pie varas esošo sabiedrības daļu intereses. Turklāt, paliek iespaids, ka ar vienkāršo tautu viņš nerēķinās vispār. Un vēl paliek iespaids, ka vienkārši intelektuāli, viņš, tā teikt, nevelk. Visa šī šļura, kas veidojas pašreizējās valdības rīības rezultātā, valstij patiešām drud ar ļoti smagām sekām, gan ekonomiskām, gan politiskām. Un es neredzu, ka paši pie varas esosie, to arī apzinātos. Aizklauvēties līdz viniem nevar - viņi vienkārši ignorē gan iebildumus, gan citus viedokļus. Viņu dialogs ar tautu, aprobežojas tikai ar sava viedokļa uzspiešanu sabiedrībai un mutes aizbāšanu citiem. Tas attiecas gan uz LGBT ideju uzspiešanu sabiedrībai, gan uz tautas nopotēšanu, gan joprojām u sociālās netaisnības politikas turpināšanu. Tas nevar neizraisīt adekvātu atbildes reakciju - ja vara nedzird mūs, mēs arī nedzirdām varu!

Atbildēt

labi labi

29.11.2021. 11:39

»

labi labi

Gribētos redzēt, ko teiks citas "zirnekļa tīkla" stutes - nra, la, skds, utt., pat delfi - kā tad viņi ir savaņģoti


Par piemēru, kaut vai nesenais lēmums par daudzstāvu namu dzīvokļu īpašnieku tiesībām izpirkt zemi zem mājas no zemes baroniem. Un to nedrīkst komentēt?

Atbildēt

jo izglītotāki būsim, jo labāk sapratīsim veinbergu algoritmus

29.11.2021. 11:37

90.,2000.gados Latvijā žurnālistiku studējošie labi atceras LU Filoloģijas fakultātes Žurnālistikas katedras vadītājas, vālākās LU Sociāli zinātņu fakultātes dekānes Intas Brikšes dziļo naidu pret šo savu bijušo kolēģi Sandru Veinbergu. Oi, tur leģendas klīda! Un, protams, tās plaši izplatījās arī ārpus LU sienām. Lai gan Brikše bija īpaši sadarbspējīga ar bij. padomju varas nomenklatūru, lai tiktu par katedras vadītāju un dekāni, un vienīgais par ko šo pasniedzēju un vēlāko dekāni varēja kaut kā vērtēt (ne cienīt), bija tam laikam pietikami labas fakultātes bibliotēkas izveide, viņas pirmais bauslis bija kritiski pieiet pilnīgi visam mediju saturam. Tāpēc, vērojot Brikšes naidu pret Veinbergu un viņas gara darbiem, studentiem radās, kā Mārcis Bendiks mīl teikt – kognitīvā disonanse. Tieši tāds pats algoritms kritiski mediju saturu vērtējošam indivīdam attiecībā uz Veinbergu un viņas publikāciju saturu par Lato. Naida konstrukcija.

Atbildēt

labi labi

29.11.2021. 11:32

»

pietiek komentētājs

Veinbergu principā necienu. Taču šoreiz viņai izskatās taisnība. Skaļi pateikt tas, ko vieni zina, citi nojauš un vēl kādi pieļauj...


Gribētos redzēt, ko teiks citas "zirnekļa tīkla" stutes - nra, la, skds, utt., pat delfi - kā tad viņi ir savaņģoti?
Tomēr ir arī daudz apbižoto šeit, kam interesē viss tas, kā viņi tikuši un tiek apjāti.

Atbildēt

ASV protketorāts Latvija

29.11.2021. 11:32

»

sertifikāts

Krievijas aģenti ir arī visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes kas neesot derīgas tiesai kā pierādījums, tā kā varot būt izrakstītas fiktīvi lai uzlabotu statistiku. Būtu dīvaini, ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā...


Krievijas aģenti ir visi, kas neatbalsta ASV okupācijas administrāciju un grib, lai Latvija ir brīva un neatkarīga. Tagad visiem vienā balsī ir jābļauj: Slava NATO! Tāpat kā 1943.gadā visiem īstiem patriotiem bija jāiet karot Hitlera armijā un jāaizmirst par Latvijas valstiskuma atjaunošanu.

Atbildēt

formula

29.11.2021. 11:07

Pavisam jauki. Zagle kā tāda lielceļa laupītāja, pilnīgi nekautrējoties , stāv ar sazagto maisā un papirosu zobos, auro- ķeriet zagli . Šai lielceļa laupītājai bruņojumā ir Krievijas specdienestu sagādāts pilns ekipējums karam pret Latviju. Protams , tas viss ar Latvijas iekšējo orgānu ,kurus sen jau ar sorosisko praiderastu starpniecību krievu dienesti pārņēmuši savā pakļautībā , informatīvi-represīvo palīdzību .

Atbildēt

Tikai bizness

29.11.2021. 11:03

»

pietiek komentētājs

Veinbergu principā necienu. Taču šoreiz viņai izskatās taisnība. Skaļi pateikt tas, ko vieni zina, citi nojauš un vēl kādi pieļauj...


Lapsas darbošanās ir tikai bizness un nekā personiska. Vienus "ap_irš", citus neaiztiek. Kamēr būs publika, kuriem tas patīk, Lapsas bizness zels un plauks.

Atbildēt

tante

29.11.2021. 11:02

Laikam tā dullā beidzot nojūgusies. Vai arī pamatīgi sen nav bijis zegsa.

Atbildēt

pietiek komentētājs

29.11.2021. 11:00

Veinbergu principā necienu. Taču šoreiz viņai izskatās taisnība. Skaļi pateikt tas, ko vieni zina, citi nojauš un vēl kādi pieļauj.

Kādā intervijā Lapsa pateica ka pieņem pasūtījumus no vieniem kretīniem par citiem kretīniem. Lielākā neizpildītā pasūtījuma summa no Meroni par Lembergu 50000 ( laikam zaļie, neatceros). Varat iedomāties summas, kas tur "griežās". Attiecīgi gadiem šajā portālā bieži vien pilnīgi bezsakarīgi " apdziedāto " Meroni pasūtīja kurš?

Kuru interesē dažādu amatpersonu apdiršana? Var atrast noteikti kādu "apbižoto". Kuru interesē visas valsts, dažādu iestāžu un augstāko amatpersonu apdiršana? Pareizi, naidīgi noskaņotu valsti, kas tādam kā Lapsa arī visu "pasūta". Internetā ir kāds video, kur Lapsa pie LNB "prezentē" grāmatu par Levitu. Kādā brīdī kadrā neuzmanīgi parādās kāds ebreju tautības krievu tiesību aizstāvis Giļmans. Ko gan viņš tur darīja, jo "krievu tiesību" jautājumi tur nu nekādi netika cilāti? Atbilde uzprasās tikai viena - pasūtītāja uzdevumā kontrolēja pasūtījuma izpildi.

Ar nepatiecību gaidīšu turpinājumu.

Atbildēt

Zirneklīts

29.11.2021. 10:59

Nu ja lapsim tiešām ir izdevies savu marginālo zirneklīti paplašināt līdz aprakstītajiem apmēriem, tad tas ir diezgan skandalozi. Jebkuram, kurš ar lapsi ir saskāries profesionāli vai personīgi, nav šaubu par Sandras "pamatapgalvojuma" precizitāti, tomēr to spēt pierādīt ir kaut kas cits. Kamēr nav būtiskas tiesībsargājošo dienestu intereses ar to tikt galā, tikmēr lapsis netraucēti maisīs LV sabiedriskos ūdeņus. Tai skaitā nedraudzīgu kaimiņvalstu, kuru motīvs ir "jo sliktāk, jo labāk", interesēs.

Atbildēt

un kur

29.11.2021. 10:32

»

?

Kur tu pietiekkomā redzi Latvijas patriotus? Komentētāji lielākoties ir Putina sūkātāji un dažādi Tvaika ielas klienti


tad pulcējas tie godīgie, principiālie Latvijas patrioti? Gribētu apskatīt tādu portālu.

Atbildēt

un tie rakstnieki

29.11.2021. 10:21

vai precīzāk rakstniece, kuras kādreizējais "Dienā" nopublicētais sacerējums, uz kuru nesen savā FB lapā atsaucās pati autore, tika ievietots šajā lapā, jau apkauno paši sevi, nevis to dara kāds LV akadēmiskās izglītības diplomu žurnālistokā neieguvis publicists

Atbildēt

AGA

29.11.2021. 10:07

Toties 2 nedēļas pēc Nāves iznākšanas nomirst tās faktiski centrālais tēls Mīzītis! Un tāds pavērsiens pats no sevis uzprasās lasot šo grāmatu. Bet maz ticams, ka Lapsa tur pirkstu pielicis.

Atbildēt

Roza Luksemburga

29.11.2021. 10:02

Nu nepulies taa, Sandra! Si varas klike sevi jau ta ir diskreditejusi, ka nekadi krievi nav vajadzigi. Visu pasi savam rokam izdarijusi, lai sagrautu Latvijas valsts pamatus un uzticibu. Sadi sorositu izmisuma un bezspeka pilni rakstelji tikai apliecina, ka Lapsa ir uz istaas takas un iet pa pareizajam pedam.

Atbildēt

šī nu ir ārkārtīga blēdība un apkaunojums visai Latvijas sabiedrībai no Zviedrijā dzīvojošās sievietes

29.11.2021. 10:01

Lato Lapsa Latvijā ir radījis zirnekļa tīklu, kas, izmantojot sabiedriskās attiecības, socioloģiju un žurnālistiku, ietekmē demokrātijas procesus Latvijā, kompromitējot politisko eliti, godīgus, principiālus politiķus, ierēdņus, valsts drošības un tiesību iestādes, žurnālistus, rakstniekus
///////
To var pateikt tikai subjekts, kas Latvijā nav dzīvojis vismaz 25 gadus. Kompromitēt "godīgos", "principiālos" politiķus, ierēdņus, valsts drošības un tiesību iestādes, "žurnālistus"...!
Tas ir manipulācijas kalngals!

Atbildēt

at bogdanovs123

29.11.2021. 09:55

Ārprāts, kāds nožēlojams "Gēbelsa stila" propagandas raksts... Pilnīgi neviena fakta, vienas vienīgas apsūdzības (bija pret Ebrejiem Gēbelsa laikā...) un tukši, emocionāli saukļi.

Cilvēks/-i, kuri rakstījusi šo murdziņu, ir lielākie demokrātijas un vārda brīvības ienaidnieki. Interesanti, ka portāls pietiek.com nebaidās un publicē pat sevi noniecinošus viedokļus, pat ja tajos nav neviena fakta. Pamēģiniet ko līdzīgu delfos, vai apollo, vai tvnet. Lai izdodas, jo nekas no tā nenotiks... Viņi, kā situāciju kontrolejošs spēks (vismaz pagaidām...) Gēbelsa un PSRS labāko tradīciju ietekmē, censorē jebko, un īpaši jau tad, ja kāds pasniedz reālus faktus, kas pierāda viņu melīgumu un divkosību utt...

Šādos gadījumos vienmēr atceros to krievu sakāmvārdu - tas, kurš sauc "ķeriet zagli" visskaļāk no visiem, arī ir zaglis pats... Un tas precīzi iederas šajā situācijā.

Par starptautisko likumu ievērošanu. Neatceros, saistībā ar ko tas bija tieši, bet noteikti sakarā ar Tuvajiem Austrumiem un Rietumu prettiesisksjām darbībām tur, tieši ASV atklāti pateica, ka viņi ignorēs starptautiskās tiesības, normas un līgumus, ja to ievērošana būs pretrunā ar ASV interesēm. Un nekas. Visi Rietumos šo klajo necieņu pret starptautiskajiem likumiem norija bez rīstīšanās...

Bet kad notika Skripaļu saindēšana, un Krievija aicināja visu izmeklēt saskaņā ar starptautiskajiem līgumiem un likumiem, viņiem lika aizvērties un atzīt savu vainu. Tas bija līdzīgi kā pasludināt kādu cilvēku par zagli nepiedāvājot nevienu pierādījumu, slēpt no apsūdzētā pilnīgi visu un jebko, kas saistīts ar doto noziegumu, un pieprasīt atzīties, jau iepriekš atzīstot par vainīgu... Sanāk, ka kaut kāds murgs ir tās starptautiskās normas, par kurām šī skricelējuma autore runā.

Interesanti, ka minētā Veinberga ir slavena ar tukšu un manipulatīvu raksteļu taisīšanu. Un delfos zem viņas rakstiem VIENMĒR IR LIEGTS KOMENTĒT... Ja Veinberga būtu Rietumu līdere, mēs jau sen dzīvotu realitātē, kur Hitleriskā Vācija liktos kā brīvības paraugdemonstrējums...

Atbildēt

Es

29.11.2021. 09:40

»

Eduards Lunis

--- Kaut ko tik idiotiski -kretīņisku neesmu vēl nekad lasījis...


Twitter šo izstrādājumu par labu atzīst caurmērā 4 tvītotāji. "Publicistam" ar ~590 "abonentiem" tas varētu būt sasniegums, pārējiem pilnīgi poh. Noprotams, ka bļaurei uzkāpts uz varžacīm pat Tvnet sūdu bedrē. :)

Atbildēt

Eduards Lunis

29.11.2021. 09:32

--- Kaut ko tik idiotiski -kretīņisku neesmu vēl nekad lasījis!?
-Lai Lapsa ,pa lielam ,ir naudas pelnītājs, jēga no viņa darbības ir nepārprotami milzīga!
Acīmredzot, pie varas esošie noziedznieki saprot,ka drīz būs jāatbild par pastrādātajiem drausmiģajiem noziegumiem pret Latviju un Tautu,ja jau ķeras pēc pali'dzības pie tādas veinbergas...

Atbildēt

viesis

29.11.2021. 09:28

Cienījamā Veinbergas kundze labāk varētu papētīt Levita kunga lomu valsts varas autoritātes graušanā un neticības vairošanā valstij......:)

Atbildēt

Ripa

29.11.2021. 09:20

Nu ko te visi peras, arī liberāliem žurnālistiem reizēm gadās iešaut tā pavairāk. Nu un rezultāts, tā teikt, uz sejas. Būs labi, Sandra izgulēsies un tik lielas muļķības vairs nerakstīs.
Bet tas pseidonīms gan mani bišku mulsina...

Atbildēt

Ray

29.11.2021. 09:15

Šāda tendence nav nekas jauns. Īsu brīdi iepriekš bija vērojama gan Itālijā, gan Ukrainā, kur savas valsts patrioti tika apcietināti bez pierādījumiem. Varētu jau pasmaidīt un neievērot iet un darīt darbu neatliekamu.
Bet šis ir jau otrais nomelnojošais raksts īsā laikā. Nopietnā apsūdzībā. Latvijas patrioti mums jābūt vienotiem ar portālu un tā virzītāju Lato.

Atbildēt

Es

29.11.2021. 09:13

Bļodā iesit olas, pievieno sāli un cukuru, sakuļ. Tad pievieno pienu, samaisa, pēc tam pievieno caur sietiņu izsijātus miltus, pieliek ēdamkaroti eļļas un iemaisa mīklā, uzsilda pannu, pankūkas cep vidējā ugunī. Pankūkas var pasniegt ar cukuru, ievārījumu utt.

Atbildēt

Patiesais

29.11.2021. 09:02

Veinbergas muļķīgais patriotisms ir nevietā. Lato Lapsa visu dara atklāti. Ja kāds nepiekrīt viņa viedoklima, argumentācijai , faktiem, tad ar saviem pierāījumiem varat tos apgāzt. Veinberga apgalvo , bet neko nepierāda,- tātad apmelo. Lato Lapsas rakstu jēga ir panākt, lai likumi un kārtība tiek ievērota visās sfērās, un attiecas uz visiem vienādi, bez izņēmumiem.
Mibnistri un prezidents savā darbībā tiešām nav bijuši konsekventi. Viņa personā ( prezidenta) netiek nests valsts suverēns, notiek atdarināšana. Valsts visu laiku ir dzrudža režimā, korupcija visās sfērās triumfē. Ekonomika ļogās kā veci tilti,pastiprinās naids starp tautām. Par visu to ir jārunā un tieši Lato Lapsa to dara.

Atbildēt

Komuniste Zilajaa lakatinjaa

29.11.2021. 08:53

Tev nebuus baazt savu shnjukuru muusu dariishanaas! Kaa gribam, taa laupam visu un visus.
Nebuutu LL, nebuutu probleemas, jo neviens nekad neuzzinaatu shos noslepenotos "valsts nosleepumus".

Atbildēt

Pats pret sevi

29.11.2021. 08:53

Ja Lapsas portāls sāk publicēt pats pret sevi vērstus rakstus - tas nav uz labu!

Atbildēt

Q

29.11.2021. 08:51

Ko gan jūs gribējat sagaidīt no sorosietes,prezidentu galma bļodlaižas tikai demagoģiju un melus!

Atbildēt

sertifikāts

29.11.2021. 08:50

Krievijas aģenti ir arī visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes kas neesot derīgas tiesai kā pierādījums, tā kā varot būt izrakstītas fiktīvi lai uzlabotu statistiku. Būtu dīvaini, ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.11.2021. 08:39

*Krievijas / Lapsas hibrīdarmiju var viegli identificēt sociālos tīklos, kad tiek izplatīti linki uz portālu pietiek.com un NRA, Latvijas avīzi, TV24 un citiem Krievijas ideoloģijai labi kalpojošiem resursiem. Ja kāds to dara, tad tas jau ir signāls, ka šis ir Lapsas armijas ierindnieks vai arī noderīgais idiots, kas nesaprot, ko dara.*
-------------------------------------
Šis citāts ir šedevrs :)
Labi noderētu raksta autores diagnozes noteikšana. Psihiatrijā laicīgi uzsākta terapija dod labu rezultātu. Samest vienā kaudzē visus piesauktos medijus - tur ir acīmredzama smaga diagnoze.
Atzīšos - esmu Lapsas armijas ierindnieks, jo arī es regulāri dalos ar šī portāla informāciju fb.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.11.2021. 08:31

»

ansis

aozināti vai ne, bet Lato strādā Krievijai


Smieklīgs naivulītis esi :) Ar tādu valdību, kāda mums ir, nekāds ārējais ienaidnieks nav vajadzīgs, paši visu savām rokām izdarīs.
Ja Tev liekas, ka atmaskot iekšējos neliešus ir strādāšana Krievijai, tad tā ir tava problēma. Man pofig, kam viņš strādā, galvenais, lai palīdz apmātajiem karogkāta patriotiem kārtējo reizi pamosties, citādi ieslīgšana bezdomu un dezinformācijas miegā ir ieilgusi.

Atbildēt

29.11.2021. 07:54

Šī mele regulāri melo, bet kad tiek pieķerta melos, nekad neavainojas.

Atbildēt

cilveks444

29.11.2021. 07:52

Ir murgi, ir propaganda, ir Olivers Veinberga. Kas nozīmē, ka pamatīgi smakojošā virumā būs samaisīta trula propaganda kopā ar pilnīgu murgu pļuru. PSRS laikus piedzīvojušie, palasot šo visu, sarauks degunus, jo jutīs totālu melu smaku, bet pokemonus šāds perējums var apstulbināt. Starp citu, redzams, ka saimnieki steidz glābt viltvārža ādu.

Atbildēt

Veinbergai

29.11.2021. 07:46

ir pilnīga paranoja un kalpošanas vēlme E. Levita interesēm.

Atbildēt

Art

29.11.2021. 07:24

Olivers Everts (Sandra Veinberga) - kaut kādi citplanētiešu murgojumi no viņiem, demagoģija, aprunāšana un nekā konkrēta. Kā tādus vispār zeme tur.

Atbildēt

ansis

29.11.2021. 07:02

aozināti vai ne, bet Lato strādā Krievijai

Atbildēt

Skatos bildē

29.11.2021. 06:58

a tur toč Olivers Everts. Un vēl melīgs.Sandra vienmēr dzīvo vadošajā diskursā un tas padara nāvigi garlaicīgu visu, ko viņa dara. Zero izaugsmes, vai tie būtu komunisti, vai dirsā urbinātāji pie varas stūres. Pie Reiha Sandra staigātu melnā, pie Mao zaļā. Zajebala.Garlaicība. Būtu mācījusies, modernās filizofijas tendences pētījusi, moderno propagandu. Bet nē. 90 gadu garlaicība BLM mērcē. Kaut tu, oliver, savu mūžu starp garlaicigajiem zviedriem nodzīvotu! Tevi par deportēt nevajadzēs!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...