Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edgars

11.01.2023. 17:25

»

Zee

Plusiņš par virsrakstu vien


Super uzrakstīts un 100% taisnība Prieks ka cilvēki to saprot un neatgriežas 💖💖💖

Atbildēt

Zee

25.12.2022. 21:44

Plusiņš par virsrakstu vien.

Atbildēt

Skolnieciņš

23.12.2022. 21:37

Tikai Latvijas nonākšana Eirāzijas ietekmes zonā glābs mūsu tautu no iznīcības!
Skolnieciņš-1999 Bezgalīgi sit galvu pret bērzu savā svētbirzē latvaušu dievs Slava KPSS, bezcerīgi cīnoties ar latvaušu tautas māņiem un tumsonību.

Atbildēt

Beta

21.12.2022. 15:55

»

Beta

Kas attiecas uz putlera plāniem, tos nezinu, bet redzot notikumus, varu pafantazēt...


Paredzu, ka manā vārdā tamlīdzīgas muļķības tiks rakstītas vēl un vēl...

Atbildēt

Beta

21.12.2022. 15:53

»

HT

Nepievērs idiotiem uzmanību


Abpusēji.

Atbildēt

Advokāte

21.12.2022. 10:26

»

??

Tā cunfte taču sapotēta bija! Kas tur ko brīnīties? Tādi jau tagad lielākā daļa 100 galvu, sapotēti


Potēties nebija obligāti cunftei, vismaz darba dēļ, un no advokatūras tas civlēks ne jau potēšanās jautājumu dēļ tika izslēgts

Atbildēt

Ezis

21.12.2022. 10:24

»

nesapratu

Nu vilks ar to politiku, bet kāpēc viņš nevarēja strādāt kā advokāts


Tāpēc, ka no advokātiem tika izšūpots par kreatīvu uzvedību un runāšanu

Atbildēt

Beta

21.12.2022. 09:33

Kas attiecas uz putlera plāniem, tos nezinu, bet redzot notikumus, varu pafantazēt.

Šogad 30.decembrī ir 100.gadi kopš PSRS dibināšanas. Putlers š jubileju, visticamāk bija iecerējis nosvinēt ar vērienu. Tāpēc Ukrainas iekarošanas plāni, jo Baltkrievija jau kabatā.

No Vikipēdijas: "1922. gada beigās federatīvā valstī apvienojās formāli suverēnas valstis Krievijas PFSR, Ukrainas PSR, Baltkrievijas PSR un Aizkaukāza PFSR",[2] reālajai varai paliekot Maskavas centrālās valdības rokās.

Pateicoties Ukrainai, plāni noputēja. Tagad arī Aizkaukāza republikas, ieskaitot Armēniju, nerunājot par Kazahstānu, mūk no putlera, ko kājas nes...

Atbildēt

Beta

21.12.2022. 09:16

Tas, ko te par putlera plāniem sarakstījis kaut kāds niku zaglis, nav manas domas.

Zinu, ka daudzus te kaitinu.
Stulbākie vienkārši gānās, drusku gudrākie izmanto manu niku, rakstot it kā manā vārdā.

Tātad krievu algotie boti cītīgi monitorē šeit rakstītos tekstus.

Paredzu, ka manā vārdā visādas muļķības tiks rakstītas vēl un vēl...

Atbildēt

HT

21.12.2022. 05:48

»

Aukstā

kara laikā Rietumi sasniedza savu labklājību bez Krievijas piegādēm.Gan jau iztiks,kā iztikuši.Ķīna savu labklājību ieguva,pateicoties Amerikas,Rietumu ražotnēm, diez vai metīsies plēsties ar Rietumiem,Ķīna nav tik stulba un neizskatās,ka raujās palīdzēt Krievijai.Varbūt,ka dižā pareģe ir pamanījusi...


Nav taisnība. Aukstā kara laikā CIP un Mossad ievilināja KGB VDK un PSKP augstāko nomenklatūru darījumos, SSSR tirgojot naftu Rietumiem par augstu cenu. Daļu naftas cionistu usd novirzīja ofšoros SSSR visaugstākajai nomenklatūrai. Tā sākās “demokrātija” SSSR un beidzās ar šoka terapiju 90. os.

Tagad nosaka cenu griestus resursiem no Krievijas, bez tiem neiztikt. Bet. Plānojot samazina pasaules iedzīvotāju skaitu ar hibrīda karu, izplatot modificēto vīrusu bioloģiskos ieročus. Un vakcinējot izposta dabisko globālā pūļa imunitāti. Esam tikai ceļa sākumā.

Atbildēt

Aukstā

21.12.2022. 02:23

»

Beta

Varu jums pa draugam atklāt Putina plānus. Brīnos, kā vesela algotu troļļu armija no NATO debīlības centra un čupa ar NATO spiegiem tos vēl nav atklājuši, vai arī ir atklājuši, bet baidās stāstīt, jo nezina, ko likt tam visam pretī...


kara laikā Rietumi sasniedza savu labklājību bez Krievijas piegādēm.Gan jau iztiks,kā iztikuši.Ķīna savu labklājību ieguva,pateicoties Amerikas,Rietumu ražotnēm, diez vai metīsies plēsties ar Rietumiem,Ķīna nav tik stulba un neizskatās,ka raujās palīdzēt Krievijai.Varbūt,ka dižā pareģe ir pamanījusi,ka bruņošanās sacensībai pieslēgusies Japāna,kas iepērk amerikāņu smagos ieročus un vispār kopā ar Dienvidkoreju var radīt ļoti ātri jaunus tehnoloģiskos brīnumus šajā jomā,kam patiešām analogu var nebūt.Arī karot laikam japāņi prot,atskatoties vēsturē:).Jā un mēs turpināsim dzīvot ASV piesegā,kas ir labāk kā dzīvot Krievijas vai Ķīnas,jo Amerikā dzīvo miljoniem krievu,bet Krievijā nedzīvo miljoniem amerikāņu vai franču vai vāciešu vai britu vai austrāļu.

Atbildēt

Aldim GOBZEMAM

20.12.2022. 23:21

Aldi, tāds žargons, ko tu lieto savos rakstos par kaut ko liecina. Pirmkārt, ka tu nekad nebūsi "valstsvīrs, jo tādus vārdus, runā žargonā tikai MIETPILSOŅI, pašpuikas, krievi un psihiski slimi cilvēki.

Rakstiem, kuros ir lamuvārdi - ir NULLES VĒRTĪBA, zini, ka tos vai šādus rakstus, šī autora rakstus nav jālasa.
ĀMEN!

Atbildēt

jgf

20.12.2022. 22:08

u kaa vienmer taisniba tikai velesanas bijusas 4 gadi nekas nemainisies

Atbildēt

izslēdzam propagandonus – ieslēdzam smadzenes

20.12.2022. 20:13

»

Beta

Atdalos


Tādi neadekvāti bezdzimuma propagandoni, kā "Beta" un tamlīdzīgi pa lēto pērkami noderīgie idioti to vien gaida, lai jebkuru diskusiju novirzītu sāņus uz savstarpējo lamāšanos. Tādus vienkārši vajag ignorēt.

Nobanojot vienu debilības centra zombijtrolli "Beta" pazustu vismaz puse debīlo konentāru, kurus šī noderīgā idiote raksta ar dažādiem nikiem, bet tikai sev raksturīgā anāli puķainā stilā...

Atbildēt

дебилу из дурки

20.12.2022. 20:10

»

Pšol von

sobaka


глохни муха навозная

Atbildēt

HT

20.12.2022. 20:05

»

Beta

Es neesmu sazvērestības teoriju piekritēja tādā plāksnē, ka uzskatu, ka divu vai vairāku cilvēku kaut kāda vienošanās ir situatīva, uz laiku, līdz iestājas citādi apstākļi...


Sazvērestības teorijas ir diva veida - atklātas un slēptas.

Principā visam piekrītu. Pan prieks par tevi.👍

Atbildēt

Pšol von

20.12.2022. 20:02

»


sobaka!

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 18:32

Atdalos.
Ieradies Ontūns Mazpisāns, niku zaglis... :)

Lai visiem jauks vakars!:)

Atbildēt

MARŠS UZ MATUŠKU

20.12.2022. 18:28

»

Beta

Es neesmu sazvērestības teoriju piekritēja tādā plāksnē, ka uzskatu, ka divu vai vairāku cilvēku kaut kāda vienošanās ir situatīva, uz laiku, līdz iestājas citādi apstākļi...


Cik ilgi tādi vēl kvernēs Latvijā, kā šis BETA. Ja arī kāds stulbais kaut ko pasaka, ja pasaka, ja nav kaut kas noblefots, kā savulaik Žirinovskis, to vajag izplatīt?

Cik ilgi tevi cietīs Latvija?

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 18:25

»

Beta

Es neesmu sazvērestības teoriju piekritēja tādā plāksnē, ka uzskatu, ka divu vai vairāku cilvēku kaut kāda vienošanās ir situatīva, uz laiku, līdz iestājas citādi apstākļi...


Varu jums pa draugam atklāt Putina plānus. Brīnos, kā vesela algotu troļļu armija no NATO debīlības centra un čupa ar NATO spiegiem tos vēl nav atklājuši, vai arī ir atklājuši, bet baidās stāstīt, jo nezina, ko likt tam visam pretī.

Vārdu sakot- Putins un Krievija taisās ieņemt visu Dņepras upes kreiso krastu, kur ietilpst arī viss Donbass, Harkova un Kijeva, kā arī Nikolajevu, Odesu un visu Ukrainas daļu, kas atrodas pie Melnās Jūras. Vārdu sakot Ukrainai vairs nebūs pieejas pie jūras un tā zaudēs visus apgabalus, kurus pēc 1917.gada tai pievienoja Ļeņins, Staļins un Hruščovs.

Ukrainas rietumu apgabalos, kas vēsturiskās ukraiņu apdzīvotās teritorijas, Putins iekšā neies. Konfliktu iesaldēs šādā stāvoklī un tā tiks veikta Ukrainas dekomunizācijas, kas Putinam nozīmē- atņemt ukraiņiem visu to, ko viņiem na haļavu iedeva PSRS komunisti.

Ukrainai paliks tās vēsturiskās teritorijas, kaut gan arī Ļvova un Aizkarpati nav tās vēsturiskās teritorijas, bet nav zināms, vai Polija un Ungārija būs gatavas šobrīd ņemt atpakaļ savas vēsturiskās zemes.

Šādas iesaldēts konflikts Putinam un Krievijai būs izdevīgs, jo Ukrainu tādā veidā kā tā ir pašreiz nekad neuzņems ne NATO, ne ES, un, ja arī kādreiz uzņems, tad tikai rietumu daļu, bet, lai uzņemtu, ukraiņiem būs no savas austrumu daļas jāatsakās kā Latvija uzdāvināja par beigta ēzeļa ausīm Putinam Abreni.

Par sankcijām - tās pa lielam Krievijai neko nenodarīs. Vairāk cietīs paši sankciju ieviesēji, jo, aizejot no Krievijas tirgus, rietumiem pēc tam būs grūti tur pēc tam atgriezties. Naftu un gāzi tagad pārdod biržā un atradīsies, kas nopirks gan Krievijas naftu, gan gāzi. Turklāt jau faktiski pastāv Krievijas un Ķīnas militāra un politiska savienība.

ASV ar tās kolonijām kā Latvija perspektīvā arvien vairāk zaudēs savu ietekmi pasaulē. Kodolkara starp lielvalstīm nebūs, jo ASV saprot, ka militāri uzvarēt tādas valstis kā Krievija un Ķīna ASV nevar. Bet mēs turpināsim dzīvot ASV kolonijā un kā tauta strauji izmirt.

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 18:18

»

HT

Ja ir laika, izlasi un iedziļinies “ebreju impērijas trīs standartos ekonomikā”. Tā arī ieguglē. Uzzināsi, kas rada sankcijas un karus reāli


Es neesmu sazvērestības teoriju piekritēja tādā plāksnē, ka uzskatu, ka divu vai vairāku cilvēku kaut kāda vienošanās ir situatīva, uz laiku, līdz iestājas citādi apstākļi.

Manā uztverē jebkuras problēmas pamatā ir pats cilvēks kā vienība, jo cilvēka ģenētiskais kods nav "labais, gaišais, pareizais", bet gan "egoistiskais, sava labuma meklētājs, blēdīties spējīgais, godkārīgais, mantrausis utt.".

Jāabstrahējas no jēdzienu vērtēšanas, bet jāsaprot, ka citādi Radītājs rīkoties nevarēja, jo ja mēs visi būtu labi, gaiši, pareizi, tad pasaulē nebūtu attīstības, evolūcijas, atklājumu un citu sasniegumu. Ja viss ir labi, kāpēc kaut kas jādara vai jāmaina?

Lūk, ja nav labi, tad rodas motivācija, ko mainīt, kļūt gudrākam, vairāk sasniegt, nepalikt vientuļam utt... vārdu sakot, mainīties. Kā saka, slinkums ir progresa dzinējs, kas ir patiesība vairāk kā liekas pirmajā brīdī.

Cilvēki mainās un ko sasniedz tikai pārvarot grūtības.... vai nemainās, kā cienījamais šī raksta autors.

Sazvērestības teorijas, manuprāt, rada sajūtu, ka var kaut ko sarunāt un "apčakarēt" Radītāja likumus, kuri darbojas ne vien fiziskajā pasaulē (piem. gravitācijas likums), bet arī mentālajā.

Visi negatīvie notikumi pasaulē ir dēļ tā, ka cilvēks ir nepilnīgs un aizvien vairāk ļaujas savai nepilnībai, nevis meklē ceļus uz pilnību.

Uff. Mēģināju īsi, varbūt kas pazuda tulkojumā... :)

Atbildēt

ha ha

20.12.2022. 18:07

»

anti idiotos

bet asv un nato okupantiem latvija pieder visas bankas,kas terorize pamatiedzivotajus


Tu domāji Banka Baltija, Parex, Latvijas Krājbanka un pārējās krievu bankas ir tākā ASV bankas.

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 17:53

»

HT

Precīzi! Esam vienisprātis


Nu, re! Ja nelamājas, bet runā, bieži var tikt pie skaidrības. Vajag tikai atvērtu prātu :)

Atbildēt

HT

20.12.2022. 17:38

»

Beta

Runā, ka Stendzenieks esot izteicis prātulu...


Ja ir laika, izlasi un iedziļinies “ebreju impērijas trīs standartos ekonomikā”. Tā arī ieguglē. Uzzināsi, kas rada sankcijas un karus reāli.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

20.12.2022. 17:17

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nekurienē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
Samierinies ar to un mēģini kaut kā eksistēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

Atbildēt

anti trollis

20.12.2022. 17:08

»

Beta

Es domāju, ka covid palaida kā izmēģinājumu vadāmās cilvēces veidošanai. Tā teikt, liels sociālais eksperiments. Jāatzīst veiksmīgs. Derīgo idiotu 80% sabiedrības...


Arī šī portāla problēma ir kvalitatīvas moderācijas trūkums, lai nošķeltu lumpenpropagandas totāli nozombētos un verbālās caurejas skartos galvasslimniekus no normālajiem cilvēkiem.

Tādi neadekvāti bezdzimuma propagandoni, kā "Beta" un tamlīdzīgi pa lēto pērkami noderīgie idioti to vien gaida, lai jebkuru diskusiju novirzītu sāņus uz savstarpējo lamāšanos. Tādus vienkārši vajag ignorēt.

Atbildēt

anti trollis

20.12.2022. 17:07

»

Beta

Runā, ka Stendzenieks esot izteicis prātulu...


Tas ir resnās bertas, pastāvīgi dežūrējošā debilības centra zombijtroļļa izpildīšanās stils. Viņai melnu krupju un lumpenpropagandas melu pilns šņukurs, kaut kā vaļā jātiek, pārsvarā atvemjot melnu smirdīgu žulti... :)

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 17:00

»

HT

C19 (ir arī tāda versija) palaida, lai iepauzētu Pasaules karu, it kā Krievija esot gatavojusies iebrukt Lietuvā 2019. gadā, kad ASV tanki iebrauca Itālijā...


Es domāju, ka covid palaida kā izmēģinājumu vadāmās cilvēces veidošanai. Tā teikt, liels sociālais eksperiments. Jāatzīst veiksmīgs. Derīgo idiotu 80% sabiedrības.

To apstiprina kaut vai tas, ka vienotā frontē pret savām tautām devās it kā "ienaidnieki" - gan krievija, gan Ķīna, gan ASV, gan Eiropa.

Par cik krievija jaušot lielu nākotnes peļņu, ko varētu gūt no brīvprātīgajiem vergiem, sāka uzskatīt, ka tai pienākas lielāka pīrāga daļa, tā uzsāka karu, ko cerēja fiksi pabeigt...
Ukraiņi paģaidām izjauca krievijas plānus un apturēja pārējos.

Herberts Velss bija gaišreģis, "Pasauļu karš" stāsta par elojiem un morlokiem, kur vieni barojas no otriem. Uz to ejam. Un tikai liels karš var visu atkal uz laiku salikt pa vietām. Domāju, ar Ukrainas karu būs par maz, lai apturētu cilvēces idiotizāciju...

Atbildēt

Ja Kariņu nomainītu

20.12.2022. 16:50

»

HT

Paldies. Arī domāju, ka “hunta” parastam par šerpu. Dažreiz cenšos izvairīties. Citi sapratuši un lieto arī


nekas nemainītos, ieliktnīši tikai izpilda konkrētu funkciju procesā, kuru paši nekontrolē.

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 16:49

»

HT

Paldies. Arī domāju, ka “hunta” parastam par šerpu. Dažreiz cenšos izvairīties. Citi sapratuši un lieto arī


Runā, ka Stendzenieks esot izteicis prātulu:
Kāda starpība ir starp krieviju un eirobirokrātiju?
Atbilde - 50 gadi...

Es personiski domāju, ka krietni mazāk, varbūt gadi 10...
Jo drīz ar neapbruņotu aci būs redzama varas un naudas saplūšana arī Eiropā un ASV ..., ko pagaidām redz tikai ar kritisko domāšanu apveltītie.

Esmu sapratusi, ka kārš (tāpat kā negaiss) ir laiku pa laikam neizbēgams, jo citādi zūd līdzsvars cilvēces eksistencei...
Bet tas ir filozofisks jautājums, pietiekoši komplicēts, lai izrunātu komentāros.

Atbildēt

HT

20.12.2022. 16:45

»

Beta

Nelieto vārdu "hunta". Cilvim parastajam tas saistās ar militārismu, kuru viņš nesaredz. Līdz ar to zūd ticamības moments, tāpēc Taviem kvēlajiem tekstiem lielākā daļa brauc pāri...


C19 (ir arī tāda versija) palaida, lai iepauzētu Pasaules karu, it kā Krievija esot gatavojusies iebrukt Lietuvā 2019. gadā, kad ASV tanki iebrauca Itālijā..


Hibrīda pasaules karam Levita un Kariņa militārā hunta tomēr ir pret tautu un Švābes grāmatas plābs paredz miltāras vienības vērst pret tautas sociāliem protestiem, kas arī ieplānoti.

No militārisma nevar izvairīties..

Atbildēt

propagandoni smird

20.12.2022. 16:41

»

Beta

Nelieto vārdu "hunta". Cilvim parastajam tas saistās ar militārismu, kuru viņš nesaredz. Līdz ar to zūd ticamības moments, tāpēc Taviem kvēlajiem tekstiem lielākā daļa brauc pāri...


Nobanojot vienu debilības centra zombijtrolli "Beta" pazustu vismaz puse debīlo konentāru, kurus šī noderīgā idiote raksta ar dažādiem nikiem, bet tikai sev raksturīgā anāli puķainā stilā...

Atbildēt

HT

20.12.2022. 16:39

»

Beta

Nelieto vārdu "hunta". Cilvim parastajam tas saistās ar militārismu, kuru viņš nesaredz. Līdz ar to zūd ticamības moments, tāpēc Taviem kvēlajiem tekstiem lielākā daļa brauc pāri...


Paldies. Arī domāju, ka “hunta” parastam par šerpu. Dažreiz cenšos izvairīties. Citi sapratuši un lieto arī.

Ja Kariņu nomainītu, nebūtu huntas kovidafēras laikā.. kas vēl nav beidzies.

Atbildēt

debilības centra zombijam resnai bertai

20.12.2022. 16:39

»

Beta

Tas, ka covidafēra atkārtosies, ir diezgan ticami...


troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 16:32

»

HT

Kā nau minēju, ka hunta nostiprinās, nesavtīgi ierēdniecību, partokrātiju un medijus


Nelieto vārdu "hunta". Cilvim parastajam tas saistās ar militārismu, kuru viņš nesaredz. Līdz ar to zūd ticamības moments, tāpēc Taviem kvēlajiem tekstiem lielākā daļa brauc pāri.

Bet jautājums tiešām nopietns. Es pat apjuku!
Ko neizdarīsi par ļoooti lielu naudu... lai:

1/ farmācijas giganti piebāztu kabatas un varētu turpināt korumpēt valdības,
2/ valdošie paliktu pie varas mūžīgi... ieksējot naudu par saviem "pakalpojumiem"...

Jā, jaušu, ka karš Eiropā (tai skaitā Latvijā) būs... citādi evolūcija nevarēs atgriezt cilvēci no krišanas bezdibenī bez izejas...

Atbildēt

Anti colorados

20.12.2022. 16:24

»

HT

Varbūt nedaudz padomā...


Kāda vēl Satversme un cilvēktiesības, ja okupācija nav izbeigta un tāpat kā visus 50 okupācijas gadus, krievu okupantiem ir pilsonība un vēlēšanu tiesības.

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 16:24

»

HT

Tā ir. Nav problēmu nesaprast...


Tas, ka covidafēra atkārtosies, ir diezgan ticami.

Uz šo brīdi mūs no 7 miljoniem pavļuta iepirktās žļurgas izglāba Ukraina, kas pretojas krievijai, kas rezultējās energoresursu cenu kāpumā.
Eirobirokrāti baidās vēl vairāk tracināt cilvēkus, tāpēc apšpricēšanos atcēla.
Vēl jo vairāk tāpēc, ka tādi kā pavļuts farmācijas gigantiem jau ir samaksājuši... par visiem 7 miljoniem...

Ja Ukraina sakaus krieviju, tad vēl ir cerības uz jaunu sākumu. Kaut gan grūti prognozēt.
Šausmīgi daudz derīgo idiotu, kas ne tikai apšricēsies, bet ļaus sev zem ādas iešaut čipu, par ko tiek aktīvi runāts rietumos.

Atbildēt

HT

20.12.2022. 16:19

»

Beta

Pārlasīju Satversmi. Tiešām, parādījies 116.pants, kas atceļ lielu daļu Cilvēktiesību...


Kā nau minēju, ka hunta nostiprinās, nesavtīgi ierēdniecību, partokrātiju un medijus.

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 16:14

»

HT

Varbūt nedaudz padomā...


Pārlasīju Satversmi. Tiešām, parādījies 116.pants, kas atceļ lielu daļu Cilvēktiesību.

Tev taisnība tai ziņā, ka kariņš un co sevi apdrošinājuši pret sūdzībām ST. Apdrošinājuši pret apsūdzībām Satversmes pārkāpumos.
Piekrītu ar mahināciju palīdzību.

Bet! Tas cilvēkiem un sabiedrībai bija un ir jāskaidro normālā cilvēkiem saprotamā valodā, nevis rakstot nesaprotamu abrakadabru.
Cilvēks parastais nelasa Satversmi, un juridiskos jautājumos visticamāk neorientējas.

Gobzems būtu darījis pareizi, ja, nevis stāstītu par savu vēderu, bet skaidrotu cilvēkiem saprotamā valodā, ko izdarīja kariņš ar branžu. Skaties, tad, varbūt, būtu pārvēlēts...

Atbildēt

HT

20.12.2022. 16:11

»

Beta

Arī Satversme ir normatīvais akts, kuram jāatbilst visiem citiem Latvijas normatīvajiem aktiem...


Tā ir. Nav problēmu nesaprast.

Pēc huntas ieskatiem kovidafēra un pandēmija turpinās, jo neviena partija pat nerunā par to, ka vajadzētu Latvijā atjaunot 13. 03.2920. atņemtās cilvēktiesības “uz pandēmijas laiku”.

Tas nozīmē tikai vienu, ka plāno izplatīt jaunus bioloģisko vīrusa ieročus un veikt piespiedu vakcināciju. Uz to vērsta PVO visa politika, jo “valstis nespējot vienas tikt galā ar pandēmiju”.


Jebkurā gadījumā cilvēktiesības neatjaunos, jo iekļaujošais kapitālisms ar huntas naratīvu “ekonomikas transformācija” to neparedz. Cilvēktiesības uz savu ķermeni pret piespiedu vakcināciju, tiesības izvēlēties nodarbošanos, brīvi pārvietoties, tiesības uz medicīnas aprūpi, tiesības uz iztikas minimumu, tiesības uz izglītību, tiesības uz vārda brīvību utt.

Atbildēt

Beta

20.12.2022. 16:02

»

Beta

Ir tāda lieta, kā normatīvie akti (speciālie likumi, likumi, MK noteikumi). Arī Satversme ir normatīvais akts, kuram jāatbilst visiem citiem Latvijas normatīvajiem aktiem...


Arī Satversme ir normatīvais akts, kuram jāatbilst visiem citiem Latvijas normatīvajiem aktiem.
.....................

Neveikli izteicos. Var pārprast.
Pareizi būtu:

Arī Satversme ir normatīvais akts, hierarhiski augstākais Latvijā, kuram pakārtoti citi Latvijas normatīvie akti.
ST pārbauda pieņemto likumu atbilstību Satversmei, ja to lūdz fiziska persona, kura uzskata, ka viņas Satversmē noteiktās tiesības likums pārkāpj vai ierobežo.

Atbildēt

HT

20.12.2022. 15:59

»

Beta

Šito Tavu sarakstu visi te zina no galvas...


Varbūt nedaudz padomā?

“Lai kā nebūtu, pat, ja MK pieņem noteikumus Saeimai nebalsojot , bet izmantojot "ārkārtas situāciju", tas neatceļ Satversmē noteiktās cilvēktiesības, piemēram, tiesības uz darbu:”

Vai grūti saprast, ka valsts, 13.03.2020 atsakoties ievērot cilvēktiesības “uz pandēmijas laiku” ,neievēros tās un neuevēro joprojām, it kā pandēmija turpinātos?

Arī Satversme paredz, ka kolektīvo interešu vārdā, ko izdeva ar MK noteikumiem, ierobežojot privātpersonu tiesības, to var darīt. Ierobežojor tiesības, no kurām vara atteicās pati. Ja 13.03. 202o vara nebūtu paziņojusi ANO par cilvēktiesību ierobežošanu, ikviens varētu vērsties Satversmes tiesā.

Vai saprati?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...