Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikosss

12.11.2020. 12:24

»

Antonam, tam, kas Mikossss

Labāk pavēro pļaujas laiku pļavās,- cik lielā skaitā izpostītas tiek irbju, griežu, zaķu un pārējo putnu, dzīvnieku, kas dzīvo uz zemes, pļavās, dzīvotnes. Lūsis nomedī labi, ja pāris procentus. Senāk bija gan vilki, gan lūši, gan lapsas, gan lāči, tas ne zaķu, ne griežu, ne irbju skaitu neietekmēja...


Pļauju nu jau 50 gadus pļavas un nevienu dzīvību neesmu nogalinājis pļaujot. Esmu gan dzenājis stārķus, kuri kārīgi tīkoja aprīt gan zaķēnus, gan griezēnus, gan citus sīkputnu mazuļus. Pirms pļaušanas garā zālē labi jūtas lūsis. Pieaugušo griezi lidojumā viņš kamj 3m augstā lēcienā.
Par irbēm,anonīmais skribent, garām. Pļavās neligzdo un neuzturās.
Dabas daudzveidību šeit sargāsim un paģērēsim citām ES valstīm tur ieviest lūšus. Par atlīdzību savus lūšus pārdosim viņiem. Ķersim sprostos un vedīsim dabas daudzveidības ieviešanai.
Mums lūsis ir kļuvis par kainieku lielā skaita dēļ. Dabas daudzveidības samazinātājs!

Atbildēt

???

07.11.2020. 10:32

nu, vinter, kā sokas ar parakstu vākšanu? :)) Kaut kā neiet, ne? Izgāšanās draud tavai iniciatīvai

Atbildēt

Antonam, tam, kas Mikossss

05.11.2020. 12:01

Labāk pavēro pļaujas laiku pļavās,- cik lielā skaitā izpostītas tiek irbju, griežu, zaķu un pārējo putnu, dzīvnieku, kas dzīvo uz zemes, pļavās, dzīvotnes. Lūsis nomedī labi, ja pāris procentus. Senāk bija gan vilki, gan lūši, gan lapsas, gan lāči, tas ne zaķu, ne griežu, ne irbju skaitu neietekmēja.Tagad, ko, lūši - mutanti,- ar 2 mutēm?

Atbildēt

antons mikosss

04.11.2020. 17:42

»

Juris

Beidz vienreiz melot,krāpniek, antoša! Apnikuši tie izšāvēju analfabētiskie meli! Melo un melo vienā laidā


Anonīmais drosminiek!
Pamato savu dusmu izvirdumu, drosminiek. Lamas pierāda tēmas nepārzināšanu.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

04.11.2020. 12:06

Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Arī dzīvnieki ir Dabas Mātes bērni. Mums visiem ir jādzīvo saticīgi uz šīs pasaules. Nevajag dzīvniekus slepkavot bez galējas nepieciešamības. Nedrīkst dzīvniekus slepkavot izpriecu dēļ! Diemžēl cilvēki ir dažādi. Arī starp mums ir tādi, kuri slepkavo dzīvniekus un medī tos prieka dēļ. Mednieki ir dzīvnieku slepkavas, kas nabaga zvēriņus neliek mierā. Aizlūgsim Dabas Māti, lai katrs mednieks nožēlo nodarīto! Protams, cilvēks ir visēdājs, kuram garšo gaļa. Tāda ir mūsu daba. Taču priekš mūsu fizioloģiskajām vajadzībām lopkopji audzē gaļas lopus. Tātad medniekiem nav pat sadzīviskas vajadzības slepkavot dzīvniekus, jo gaļu var nopirkt lielveikalā. Saudzēsim dzīvo un nedzīvo dabu sev apkārt. Dzīvosim mierīgi. Būsim harmonijā ar Dabas Māti! Lūsim Latvju Dievus, lai mūsu dzimtā zemīte būtu auglīga un ražena! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!
Saticību no sirds vēlot, Jūsu Skolnieciņš – Latvju Dievu dēls [Latvju Skaudības Dievs]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#lūši #DabasMāte #saticība #SargāsimLūšus

Atbildēt

Juris

03.11.2020. 19:47

»

antons mikoss

Akcenti samainīti. Lūsis tiek rādīts kā mednieku konkurents...


Beidz vienreiz melot,krāpniek, antoša! Apnikuši tie izšāvēju analfabētiskie meli! Melo un melo vienā laidā.

Atbildēt

antons mikoss

03.11.2020. 13:54

»

Does Hunting Help or Hurt the Environment?

Atšķirībā no dzīvnieku dabiskās plēsonības cilvēki-mednieki nogalina tikai sava prieka pēc. Turklāt neraugoties uz pašu mednieku apgalvojumiem, ka medības it kā uzturot savvaļas dzīvnieku populācijas līdzsvarā, piemēram, ienākumi no mednieku licencēm, medību kvotas nereti tiek izmantotas, lai ar dažām...


Akcenti samainīti. Lūsis tiek rādīts kā mednieku konkurents.
Patiesībā, medījot dabas daudzveidības samazinātāju lūsi, mednieki saglabā dabas daudzveidību. Latvijā mīt vislielākais relatīvais lūšu skaits Eirāzijas.
Sekas ir dramatisks vistveidīgo putnu samazinājums. Tāpat maz palicis zaķu. Lūsis metodiski pārstaigā pļavas un iztīra visu dzīvo ieskaitot griezes. To esmu vērojis pievakarēs.

Atbildēt

skat

02.11.2020. 22:22

ko dara padzītais muitas ....Juris Rancāns

Atbildēt

Does Hunting Help or Hurt the Environment?

02.11.2020. 15:02

Atšķirībā no dzīvnieku dabiskās plēsonības cilvēki-mednieki nogalina tikai sava prieka pēc. Turklāt neraugoties uz pašu mednieku apgalvojumiem, ka medības it kā uzturot savvaļas dzīvnieku populācijas līdzsvarā, piemēram, ienākumi no mednieku licencēm, medību kvotas nereti tiek izmantotas, lai ar dažām medījamo dzīvnieku jeb t.s. mērķa sugām manipulētu, aizbildinoties ar pārapdzīvotību jeb sugām, kas nav medījamie dzīvnieki, toties ir skaitliski lielas; rezultātā tiek zaudēta bioloģiskā daudzveidība, ģenētiskā integritāte un izjaukts ekoloģiskais līdzsvars. 

Atbildēt

Zinītis

02.11.2020. 11:36

Paldies medniekiem!

Atbildēt

nu vispār

02.11.2020. 11:21

»

Andris Zariņš

Var redzēt Latvijas mūsdienu izglītības sistēmas rezultātu. Paaudze kura zin, ka gaļa un piens rodas supermārketu plauktos. Vairāk nekomentēšu, nav manos spēkos ar komentāru palīdzību aizbērt nezināšanas bedri. Un arī vēlmes diskutēt ar anonīmu nekauņu


gaļa un piens supermārketu plauktos, ir lauksaimniecības rezultāts, mājlopu turēšanas mērķis, kas cilvēces evolūcijas ceļā nodrošināja, un joprojām nodrošina kādu cilvēku daļu, ar vērtīgām barības vielām, proteīnu, neviens lopkopis, zemnieks, lopus neaudzē baudas un nogalināšanas kāres dēļ. Atšķirība starp iztikai nepieciešamo un baudas, izklaides, nogalināšnu sava prieka pēc, gūšanu, ir apskatīta visās garīgajās praksēs jeb reliģijās, skaidrot to te būtu pērļu kaisīšana kā zināmajā citātā no Bībeles. Nevajag nodarboties ar demagoģiju.

Atbildēt

:)

01.11.2020. 23:24

»

antons mikoss

Andri


Andri!
Tu esi pensionāru varonis! mikosa un dombrovskas huberts!

Atbildēt

nu vispār

01.11.2020. 16:10

»

nu nu

es nedalījos ar pieredzi, bet ieteicu to darīt tev. Pagrūti uztvert rakstīto tekstu, Vinter? Saprotu, palīgskolas absolventiem tā mēdz būt. Galvenais, ka ir misijas apziņa un vēlēšanās kādu glābt


neesmu ne Vinters, ne Ziema:).Vai tad labāk par misijas apziņu un glābšanu, ir vēlme kādu dzīvu būtni nogalināt savas sīkās, egoistiskās pašapziņas celšanai? Vēlams to darīt lielā barā, ar vislabākajiem un modernākajiem slepkavošanas rīkiem, nedodot tai dzīvajai radībai ne mazāko iespēju izdzīvot? To jūs lepni dēvējat par medībām????Tā ir visprastākā, nežēlīgākā, primitīvākā slaktēšana, asinskāre, vēlme redzēt, kā dzīva būtne acu priekšā noasiņo, vai mokās izlaiž garu, sava varas apziņa niecīgajā dvēselē.Vai kā šajā gadījumā(foto), tai radībai ar šauteni, iestājies orgasms, no apziņas, ka vēl viena lūšu māte noslaktēta, kaut kur, ja badā nenomirs, izaugs jaunie lūsēni, kurus atkal varēs slaktēt..

Atbildēt

Bebrs

01.11.2020. 12:29

Es principā neciešu medniekus. Nav nekāds arguments, ka no cilvēces vēstures sākuma medīja. Jā , jo tā bija iztika,bet tagad pretīgs vaļas prieks nogalināt. Un ja vēl tur piedalās plintnieces ar nošautas lūšu mammas bildi tā ir perversija. Un vecie sauc līdzi arī bērnus, lai mācās kā nogalināt dzīvo radību. Jūs esiet pretīgi! Un tik spēcīgs lobijs varas spicē. Visi vienā maisā bāžami.

Atbildēt

sāp sirds

01.11.2020. 12:14

Bet to bildi ar laimīgo šāvēju gan izņemiet. Skatoties uz to jādzer sirdszāles.

Atbildēt

un

01.11.2020. 12:09

»

Bet te tak

Vinters pats putro...


tevi bailes māc?

Atbildēt

Nu jau pietiek

01.11.2020. 10:11

»

?

kastrācija Valteram Lūsim VMD jau nozīmēta


Apžēliņ, Valteram ir 75 gadi, viņa sieva stāstīja.

Atbildēt

?

01.11.2020. 09:32

kastrācija Valteram Lūsim VMD jau nozīmēta?

Atbildēt

klasika

01.11.2020. 09:29

»

Tā ir laucinieciskuma izpausme


kur lauķi, tur problēmas! Arī Saeimā un valdībā.

Atbildēt

Andrim Zariņam

01.11.2020. 08:33

»

Andris Zariņš

Stāsts, kas sākas ar preambulu aizliegt, jau pašos pamatos ir analfabētisks stāsts. Ja kāds vālas kko pilnībā aizliegt attiecībā uz dabiskajiem procesiem, tad tālāk analizēt viņa sniegtos argumentus, skaitķus utt, vnk ir bezjēdzīgi. Jautāsiet kāpēc? Gluži vienkārša iemesla dēļ, jo dabā viss ir saistīts...


Pavisam maza racionālisma dzirkstelīte tavā jau pašos pamatos "biloģiskā analfabētisma" stāstā uzsplaiksnīja. Pēc tavis piedāvātās analoģijas - Latvijas killeru populācijai ir nepieciešami dabīgie ienaidnieki tās ģenētiskās veselības labā. Klaigāšana par killeri kā procesa dalībnieku mežā ir bandītu bratvas pašapmāns un civilizētai sabiedrībai pat nav jēgas par to diskutēt.

Atbildēt

jautaajums

01.11.2020. 07:42

»

Andris Zariņš

Var redzēt Latvijas mūsdienu izglītības sistēmas rezultātu. Paaudze kura zin, ka gaļa un piens rodas supermārketu plauktos. Vairāk nekomentēšu, nav manos spēkos ar komentāru palīdzību aizbērt nezināšanas bedri. Un arī vēlmes diskutēt ar anonīmu nekauņu


Zināšanas vai ilūzija par zināšanām?Par paaudzi kura zin ka gaļa un piens rodas supermārketu plauktos jums gan ir taisnība,tomēr ar savām ,,zināšanām,, ir radīts gigantisks posts dabā.

Atbildēt

Viedais Manels

01.11.2020. 03:53

Zoošizas ir liekami vienā līmenī ar LGBT, BLM un citiem progresistiem.

Atbildēt

Andris Zariņš

01.11.2020. 01:25

»

Karote

Pilnīgi pareizi- Homo Sapiens! Saprātīgais.:) Tas, kura iztika, izdzīvošana jau sen nav atkarīga no -,vai no rīta nošāvi, ar akmeni nobliezi kādu protenīna avotu...Jau tuvu 200 gadi, kopš HS veiksmīgi izdzīvo bez neolīta laikmeta- sakņu vākšanas un medībām. Šodienā tā nav Dabas rituma daļa.Daba bez ...


Var redzēt Latvijas mūsdienu izglītības sistēmas rezultātu. Paaudze kura zin, ka gaļa un piens rodas supermārketu plauktos. Vairāk nekomentēšu, nav manos spēkos ar komentāru palīdzību aizbērt nezināšanas bedri. Un arī vēlmes diskutēt ar anonīmu nekauņu.

Atbildēt

Andis Krēsliņš nonāks cietumā

31.10.2020. 23:31

Nelietis, Latvijas dabas velšu izlaupītājs Andis Krēsliņš agrāk vai vēlāk (kad pierādīs krāpniecību, kura būs radījusi vairāku miljonu zaudējumus), nonāks cietumā ar mantas konfiskāciju. Viņa bērnus un mazbērnus dēvēs par dzīvnieku slepkavas bērniem.
Gerhards tupēs cietuma par visu viņa neģēlīgās dzīves laikā sastrādāto - uz mūžu. NA smird, jo savās rindās pietur šo Latvijas tautai naidīgi un kriminālajai pasaulei labvēlīgi noskaņoto tipu. Nebalsojiet par NA, kas aizstāv birokrātisko struktūru neaizskaramību valsts izlaupīšanā!

Atbildēt

Karote

31.10.2020. 23:26

»

Andris Zariņš

Neiedziļināšos visās Jūsu sarakstītajās muļķībās , no sērijas “daba pati”, man ir tikai viens jautājums, vai suga Homo Sapiens arī ir dabas sastāvdaļa? Ja jā, tad kāpēc jūs gribiet izslēgt to no dabiskās aprites? Ja jūduprāt nē, tad šķiet mums vairs nav par ko runāt, tad jums jāatgriežas skolas solā...


Pilnīgi pareizi- Homo Sapiens! Saprātīgais.:) Tas, kura iztika, izdzīvošana jau sen nav atkarīga no -,vai no rīta nošāvi, ar akmeni nobliezi kādu protenīna avotu...Jau tuvu 200 gadi, kopš HS veiksmīgi izdzīvo bez neolīta laikmeta- sakņu vākšanas un medībām. Šodienā tā nav Dabas rituma daļa.Daba bez jūsveidīgo "regulēšanas" lieliski iztiks .:) Tā ir vien lepnība, azarts un pārākuma tieksme. Ļoti saprotama, kā ikdienā apspiesta testosterona izlāde, viss jauki, bet borēt sociumam nekaitīgo lūšu slepkavošanu par kādu pozitīvo vēlamo - jābūt visai lielai nekaunībai :)

Atbildēt

?

31.10.2020. 22:58

»

Karote

Dabīgais rits, Cienītais, nozīmētu, ka jūsējie ar plintēm, vispār nespertu soli mežā.Vai ne tā? :) Daba pati visu regulē tūkstošiem gadu.Gan pirms tika galā, gan arī ilgi pēc jūsējo sadalīšanās atomos turpinās smuki dzīvot


Jūsējie no pilsētas piecstāvenes divistabu dzīvokļa ir īstie spriedēji par dabu un tās mijiedarbību ar cilvēku. Mednieks ir viena no senākajām profesijām pasaulē, tāpat kā zemkopis, prostitūta un karavīrs. Un līdz šai dienai tās nekur nav pazudušas un nepazudīs.

Atbildēt

Andris Zariņš

31.10.2020. 22:34

»

Karote

Dabīgais rits, Cienītais, nozīmētu, ka jūsējie ar plintēm, vispār nespertu soli mežā.Vai ne tā? :) Daba pati visu regulē tūkstošiem gadu.Gan pirms tika galā, gan arī ilgi pēc jūsējo sadalīšanās atomos turpinās smuki dzīvot


Neiedziļināšos visās Jūsu sarakstītajās muļķībās , no sērijas “daba pati”, man ir tikai viens jautājums, vai suga Homo Sapiens arī ir dabas sastāvdaļa? Ja jā, tad kāpēc jūs gribiet izslēgt to no dabiskās aprites? Ja jūduprāt nē, tad šķiet mums vairs nav par ko runāt, tad jums jāatgriežas skolas solā.

Atbildēt

nu nu

31.10.2020. 22:28

»

nu

to nunu-paldies, ka dalieties ar savu pieredzi par vazektomijas taisīšanu, to jau tā skaļi laikam parasti nesaka. Nunu būtu bijusi ieteicama papildus lobotomija, ja daba vai Dievs jau par to nebūtu parūpējušies, cerams, ka ne ģenētiskā līmenī, tomēr žēl, ka nākamās paaudzes būtu tik pat apdalītas...


es nedalījos ar pieredzi, bet ieteicu to darīt tev. Pagrūti uztvert rakstīto tekstu, Vinter? Saprotu, palīgskolas absolventiem tā mēdz būt. Galvenais, ka ir misijas apziņa un vēlēšanās kādu glābt.
P.S. Bīstamāks par muļķi ir tikai muļķis ar iniciatīvu(sakāmvārds).

Atbildēt

nu

31.10.2020. 22:18

to nunu-paldies, ka dalieties ar savu pieredzi par vazektomijas taisīšanu, to jau tā skaļi laikam parasti nesaka. Nunu būtu bijusi ieteicama papildus lobotomija, ja daba vai Dievs jau par to nebūtu parūpējušies, cerams, ka ne ģenētiskā līmenī, tomēr žēl, ka nākamās paaudzes būtu tik pat apdalītas.

Atbildēt

Karote

31.10.2020. 22:17

»

Andris Zariņš

Lai kļūtu par mednieku cilvēkam ir jāiziet kursi, jānokārto eksāmens VMD. Tad jāiziet medkomisija, jāsaņem psihiatra un narkologa slēdzieni, jāsaņem ieroču iegādes atļauja. Proces ir laika, naudas un zināšanu ietilpīgs. Liela daļa mednieku ir arī beiguši, vai nu LLA, šodien LLU, vai Aizputi, vai Ogri...


Dabīgais rits, Cienītais, nozīmētu, ka jūsējie ar plintēm, vispār nespertu soli mežā.Vai ne tā? :) Daba pati visu regulē tūkstošiem gadu.Gan pirms tika galā, gan arī ilgi pēc jūsējo sadalīšanās atomos turpinās smuki dzīvot. :)

Atbildēt

Karote

31.10.2020. 22:09

Ja vēl kādu tīģeri, degunredzi., viens pret vienu. A te bildē persona, it kā sieviete, tīksminās kā noslepkavojusi neaizsargātu dzīvību, kurai pret viņu optikām, u.c. nebija nekādu iespēju.Un vēl pozē ar līķi. Atgādina zonderkomandu līksmo bildēšanos kara laikā.

Atbildēt

nu nu

31.10.2020. 22:04

»

Vinters !

LV medneiki ir tikai 1% no iedžīvotajiem, bet muļķi esot pārējie 99%..un brīnāties kapēc jums nav draugu :D


kurš ir lohs, to patiešām var redzēt, tu pats to iniciatīvu pat sacerējis neesi bet kaut kur sagrābstījis skaļas frāzes, pēc taviem komentāriem var redzēt, ka tu ar mokām pamatskolu esi beidzis . Salīdzinājumā ar tevi, vilkins šķiet zinātnes spīdeklis. Bet kā jau iepriekš tika teikts, labi ka tādi ir tie "dabas aizstāvji", uzreiz redzams,kas ir kas.
P.S. Ja ļoti gribas kādu glābt, uztaisi vazektomiju, lai taviem bērniem nav kauns par tevi.

Atbildēt

31.10.2020. 21:57

»

Tā ir laucinieciskuma izpausme


provinciāla, aizkavēta attīstībā, neandertālieša, impulsīva, tikai pāris piemītošajos pamat instinktos(rīt, vairoties, nogalināt barā par sevi vājāku), balstīta rīcība. Īsumā-zombija, kam iedzimti tikai pamatinstinkti, bez empātijas, augstsirdības un inteliģences, visas dzīves dižākais piepildījums - nogalināt barā, izpriecai, savai baudkārei, vājāku par sevi, radību. Protams, ne jau ar nazi vai šķēpu.

Atbildēt

Kaatad

31.10.2020. 20:10

Lūšu vienīgā nodarītā skāde vai "vaina" cilvēka priekšā ir smuks kažoks, kurš smuks kā trofeja pirtīs pie sienas, vai uz grīdas. Citu nav. Tātad, viņu šaušana ir izklaide klīniski šaubīgiem tipāžiem, kurus būtu vērts fiksēt psihiatrijas uzskaitē kā letentus sadistus, kuri pie pirmās izdevības ar baudu šaus arī cilvēkus.Tāpat vien šaus, jo -kaifīgi.

Atbildēt

Andris Zariņš

31.10.2020. 19:45

»

Vinters !

Nu jā un oēc jūsu stāsta man ir taisnība un pašrugelējošam sugām nevajaga impotentu palīdzību lai pašregulētos


Lai kļūtu par mednieku cilvēkam ir jāiziet kursi, jānokārto eksāmens VMD. Tad jāiziet medkomisija, jāsaņem psihiatra un narkologa slēdzieni, jāsaņem ieroču iegādes atļauja. Proces ir laika, naudas un zināšanu ietilpīgs. Liela daļa mednieku ir arī beiguši, vai nu LLA, šodien LLU, vai Aizputi, vai Ogri. Lai kļūtu par šādas petīcijas autoru īpaši daudz prāta un zināšanu nevajag. Ko arī pierāda autora komentāri un kultūras līmenis. Tas ir labi, jo cilvēki lasot šos komentārus arī sāks novērtēt pašu "iniciatīvu". Paldies Vinteram, par to, ka parādija pseidozaļā ekstrēmisma patieso seju. Kāpēc pseidozaļā? Jo patiesie zeļie ir tieši mednieki. Visā pasaulē mednieku organizācijas ir atzītas vides aizsardzības organizācijas. Tomēr ik pa brīdim parādās neizglītoti tirliņi, kuriem šķiet ka ir ģeniji, kuri var iet pret dabīgo ritu. :D

Atbildēt

hmm

31.10.2020. 19:35

»

Vinters !

Nu jā un oēc jūsu stāsta man ir taisnība un pašrugelējošam sugām nevajaga impotentu palīdzību lai pašregulētos


Superīga diskusiju kultūra. Raksts pilns nepatiesību, visu laiku piemin kaut ko saistībā ar dzimumorgāniem. Pat tik daudz nevar saprast, ka no manis stāstītā galīgi neizriet, ka jums taisnība. Diemžēl , šadu censoņu dēļ, dabas aizsardzība tagad tik zemu kotējās. Par jūsu pieminēto mednieku daļu grūti spriest, bet kā reāls dabas aizsardzības principu realizētājs dzīvē saku, ka tādi kā jūs stipri traucē.

Atbildēt

Vinters !

31.10.2020. 19:35

»

nu nu

par kaut kādiem pierādījumiem tu varēsi runāt tad, kad būsi savācis nepieciešamo parakstu skaitu. Kas ir neiespējami, jo Latvijā nedzīvo tik daudz muļķu. Un arī tad tas neko nenozīmēs, jo ar to vien ir par maz. Saeima noraidīs tavu iniciatīvu


LV medneiki ir tikai 1% no iedžīvotajiem, bet muļķi esot pārējie 99%..un brīnāties kapēc jums nav draugu :D
par saeimu piekrītu visticamāk noraidīs, bet agrak arī tumsoņas elektŗību noraidīja, kurš lohs, mēs zinām !

Atbildēt

nu nu

31.10.2020. 19:29

»

Vinters !

kopš jūšu komentāra jau simtiņš klāt :) tagad ja neapstāsies, jūs pierādijāt,ka esat lohs


par kaut kādiem pierādījumiem tu varēsi runāt tad, kad būsi savācis nepieciešamo parakstu skaitu. Kas ir neiespējami, jo Latvijā nedzīvo tik daudz muļķu. Un arī tad tas neko nenozīmēs, jo ar to vien ir par maz. Saeima noraidīs tavu iniciatīvu.

Atbildēt

aha

31.10.2020. 19:24

»

Vinters !

nu es nedēļas laikā esmu savācis vairāk par 2000


tu esi nedēļas laikā savācis visus 2000. Vairāk tev arī nebūs, jo tik vien zaļo muļķu ir Latvijā

Atbildēt

Vinters !

31.10.2020. 19:07

»

hmm

Dīvaini. Es jums stāstu, kā notiek plēsēju pašregulācija, uz kuru jūs tā cerat. Pretī saņemu kaut ko oligofrena cienīgu. Trakumsērga oficiāli nav reģistrēta, jo tai zemnieku saimniecībai, kur to reģistrēs , tas būs līdzvērtīgs katastrofai. Tad kādu lielo plēsēju pašregulācijas modeli jūs esat saskatījis...


Nu jā un oēc jūsu stāsta man ir taisnība un pašrugelējošam sugām nevajaga impotentu palīdzību lai pašregulētos...
Paldies,ka turpiniet pierādī, ka kroplajai LV mednieku daļāi nav tainības !

Atbildēt

hmm

31.10.2020. 19:04

»

Vinters !

jūs melojat par trakumsērgu, jo viņās LV vairs nav, kā arī nav neviena lūša ar trakumseŗgu reģistrēta


Dīvaini. Es jums stāstu, kā notiek plēsēju pašregulācija, uz kuru jūs tā cerat. Pretī saņemu kaut ko oligofrena cienīgu. Trakumsērga oficiāli nav reģistrēta, jo tai zemnieku saimniecībai, kur to reģistrēs , tas būs līdzvērtīgs katastrofai. Tad kādu lielo plēsēju pašregulācijas modeli jūs esat saskatījis lūšiem? Un kur tasir ieraugāms. Pie mums, cik saprotu nav kaut kas kārtībā.

Atbildēt

Andris Zariņš

31.10.2020. 19:03

»

Vinters !

Jūs pirmais sākāt apvainot, es vnk zinu jūs un jūsu ex, kas man pasastija par jūsu kompleksiem un kādēļ tāds naids pret dzīvo


Un jā, gribēju informēt tevi, ka lūsis ir delikatese, starp citu ļoti garšīgs. Un vēl, mani pārsteidz tas ka esi apmeklējis Meksiku (laikam speciāli lai parunātu par mani), jo mana ex dzīvo tieši tur... :D :D :D

Atbildēt

Lāčuks

31.10.2020. 18:59

.Tā nav sieviete,bet slepkava.

Atbildēt

Andris Zariņš

31.10.2020. 18:56

»

Vinters !

Jūs pirmais sākāt apvainot, es vnk zinu jūs un jūsu ex, kas man pasastija par jūsu kompleksiem un kādēļ tāds naids pret dzīvo


Tu draugs esi reāli mani ar kādu sajaucis... :D :D :D Bet ko nu gaidīt no cilvēciņa ar pieticīgu dzīves pieredzi! :D Turpini vien trennēties, vismaz būs interesanti pašam ik pa brīdim palasīt kādu pētijumu un pašizglītoties! :D

Atbildēt

Vinters !

31.10.2020. 18:51

»

Psihiatrs

Šizofrēniķis Mareks Vilkins ir kļuvis par šizofrēniķi Jāni Vinteru


mulkim gudrie vienmēr šķiet muļķi, paldies par uzslavu !

Atbildēt

Vinters !

31.10.2020. 18:50

»

Andris Zariņš

Interesanta diskusiju maniere. Uzreiz pie lietas, uzreiz pie krāniņiem... :D Vismaz uzreiz būtu nosaucis savējā izmērus, varbūt es būtu sabijies un vairāk nekomentētu! :D Gribu tevi informāt, nav tādas pašregulējošās sugas, jo jebkuru sugu ietekmē kaut vai tās barības bāze. Un konkrēt lūšiem tā šobrīd...


Jūs pirmais sākāt apvainot, es vnk zinu jūs un jūsu ex, kas man pasastija par jūsu kompleksiem un kādēļ tāds naids pret dzīvo !
tie ''biezie'' zurnāli ir manā pusē, paldies, ka dalaties ar info,kas pierāa,ka jums nav tainsība, kaut jūs saprastu pats savu episkumu !

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....