Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums

19.08.2021. 17:49

»

aha

Mirstība nu galīgi nav mainījusies - kas gan ir kaut kādi nieka +40% gada sākumā un +20% ap gada vidu


Nefantazē,skaties oficiālo ANO statistiku par Latviju,nemainīgi apmēram 75 cilvēki dienā,tie tavi +40 vai +20% ir mirstība itkā kovidnieku vidū,kopējā mirstība nav mainījusies nu jau pēdējos 10 gadus.Izcilības centrā jūs slikti instruē.

Atbildēt

IM

19.08.2021. 17:41

Latvija ir birokrātiska valsts. Birokrātiem politiskie līķi pie varas ir pats labums. Tā ka, līķi kandidēs atkal, un līķus ievēlēs atkal. Vai nu beigts birokrāts un dzīvs politiķis, vai beigts politiķis un dzīvs birokrāts. Nav citu variantu. Latvija droši vien ka kārtējo reizi atkal izvēlēsies otro varianti jo Latvijas birokrāti izrādās ir ļoti, ļoti dzīvelīgi.

Atbildēt

Atteikusies LV oficiāli no cilvēktiesībām

19.08.2021. 17:37

»

Un kovidafēra ved uz inkluzīvo Vatikāna kapitālismu

bez īpašumtiesībām. Derētu izlasīt Klausa Švābes Lielais restarts C19 un vēl šo to


ar 13/03/2020 un tupi to neņemt vērā. No atteikšanās izriet konsekvences visā LV politikā.

Atbildēt

Un kovidafēra ved uz inkluzīvo Vatikāna kapitālismu

19.08.2021. 17:35

»

Viss pareizi, bet

nav ņemta un izvērtēta nepārvarama vara - ko idafēra, pret kuru rokas atrota vien Šlesers... Gobzems, Krištopans.. daļa no KGB virsniekiem pat vecuma dēļ nezin pat savu vārdu


bez īpašumtiesībām. Derētu izlasīt Klausa Švābes Lielais restarts C19 un vēl šo to.

Vietējie kašājas pa Satversmi, kaut starptautiski LV ar 13/03/2020 atteikusies tās ievēfot. Dziļa atpalicība un gara tumsība.

Atbildēt

fakts

19.08.2021. 17:35

Kārtējais daunis, kurš nav spējīgs saprast skaitļus!

"Avots – https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/309762 ; Par to, ka Izraēlā 40% inficēto ar jauno Covid-19 “Delta” variantu ir izgājuši pilnu vakcinācijas kursu, (Angļu val., pārbaudīts 12.08.2021);"

TĀTAD 60% INFICĒTO VEIDO 30% NEVAKCINĒTO iZRAĒLAS IEDZĪVOTĀJU!!

Atbildēt

autoram

19.08.2021. 17:32

No politisko līķu kapsetas lien ara šleseristi un gobzemisti

Atbildēt

galvenais - aptirst visus

19.08.2021. 17:21

»

pašpuika

Viss ir slikti!!! Viss ir tikai ļoti, ļoti slikti! Ko tas liecina par pašu cilvēciņu


Viss ir labi!!! Viss ir tikai ļoti, ļoti labi un būs vēl ļoti ļoti labāk!
Ko tas liecina par cilvēķveidīgo ar nosaukumu ,,pašpuika,,?

Atbildēt

pašpuika

19.08.2021. 17:15

Viss ir slikti!!! Viss ir tikai ļoti, ļoti slikti! Ko tas liecina par pašu cilvēciņu?

Atbildēt

nutanugan

19.08.2021. 17:06

»

Pie raksta nevar nobalsot

ar plusu


a priekš kam?

Atbildēt

tas viss ir štrunts, burbuļi kūtspakaļas vircas bedrē

19.08.2021. 17:02

»

Skumjais Bruņinieks

Atbildiet man lūdzu uz vienu jautājumu... ko Jūs padomātu par tādu cilvēku, kurš pirms, teiksim 5 gadiem(vai vēl labāk 3A ziedu laikos) mums visiem pavēstītu - Latvijā drīz valdIs viens briesmīgs ārzemju oligarhs Meroni, pa valsti siros nežēlīgā, nenoķeramā Juraša banda, oligarhs Lembergs būs iespundēts...


Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (MTI) 1972. gadā veikts pētījums pareģoja, ka strauja ekonomiskā izaugsme novedīs līdz sabiedrības sabrukumam 21. gadsimta vidū. Pētījums liecina, ka civilizācija pašlaik ir šā procesa vidū, ziņo "Vice". Jaunais pētījums, ko veikusi viena no lielākajām grāmatvedības kompānijām pasaulē, apstiprina, ka teju 50 gadus senais pētījums izrādījies patiess, un to apstiprina arī jauni dati.

Kamēr pasaule raugās ar cerībām nākotnē, gaidot jaunu ekonomisko atlabšanu pēc koronavīrusa pandēmijas izraisītajām sekām, pētījumā tiek uzdoti ļoti sāpīgi jautājumi par riskiem, kas draud sabiedrībai, par katru cenu cenšoties atgriezties pie “pirmspandēmijas normālā”. 1972. gadā MTI zinātnieki kopīgi veica pētījumu, izvērtējot cilvēces sabrukuma riskus. Viņu pētījumā tika identificēts jēdziens ”izaugsmes limiti”, kas nozīmēja – sasniedzot šo limitu, 21. gadsimta vidū iespējams civilizācijas sabrukums, ņemot vērā pārmērīgu planētas resursu izmantošanu.

MTI pētījums radīja ļoti karstas debates un diskusijas, un tajā laikā pētījuma rezultāti tika pat izņirgāti, jo daļa cilvēku nevēlējās iedziļināties pētījuma atklājumos un metodoloģijā. Tomēr par šo pētījumu mūsdienās nav aizmirsts. Tieši otrādi – viena no lielākajām grāmatvedības kompānijām pasaulē KPMG veikusi jaunu pētījumu, pārbaudot septiņdesmitajos gados veikto atklājumu patiesumu.

Šajā analīzē secināts, ka pašreizējā “bizness kā parasti” trajektorija faktiski ved civilizāciju pretim neizbēgamai ekonomiskajai lejupslīdei, ko varam piedzīvot jau šīs desmitgades laikā. Sliktākajā gadījumā – ap 2040. gadu globālā sabiedrība var piedzīvot sabrukumu. Pētnieku veiktajā analīzē dati tiek pētīti, izmantojot 10 dažādus mainīgos – populācijas lielums, dzimstības un mirstības rādītāji, industriālie rezultāti, pārtikas ražošana, pakalpojumi, neatjaunojamie resursi, piesārņojuma apjoms, cilvēku labklājība un ekoloģiskie nospiedumi.

Pētnieki norāda, ka jaunākie dati ir saistāmi ar diviem scenārijiem - “bizness kā parasti” un “visaptverošas tehnoloģijas”. “Gan “biznesa kā parasti”, gan “visaptverošo tehnoloģiju” scenārijos ir skaidrs, ka tuvāko desmit gadu laikā ekonomiskā izaugsme, visticamāk, apstāsies. Abi scenāriji paredz, ka, turpināt dzīvot kā parasti, tas ir, dzīties pakaļ nebeidzamai izaugsmei, nav reāli.

Pat ņemot vērā bezprecedenta tehnoloģisko attīstību un iekļaušanu biznesā, šeit ieslēdzas izaugsmes limiti – agri vai vēlu sāksies industriālā kapitāla samazinājums, zemkopības ražošanas apjoma un labklājības līmeņa kritums, ko varam pieredzēt šā gadsimta laikā,” skaidro pētījuma autori. “Tas gan nenozīmē, ka cilvēce izbeigs savu pastāvēšanu. Tas nozīmē, ka ekonomiskā un industriālā izaugsme beigsies, un tad sāksies kritums, kas ietekmēs gan pārtikas ražošanu, gan arī dzīves standartus.

Ja skatāmies laika ziņā – pēc “bizness kā parasti” scenārija straujš kritums varētu notikt ap 2040. gadu, savukārt “visaptverošu tehnoloģiju” scenārijā ekonomiskā lejupslīde ap 2040. gadu tāpat ir iespējama. Iespējamas ir arī dažādas negatīvas sekas, taču tās nebūs tik dramatiskas kā sabiedrības sabrukums.”. Lai arī “bizness kā parasti” un “visaptverošu tehnoloģiju” scenāriji iezīmē ekonomiskās izaugsmes beigas jau tuvāko 10 gadu laikā, tikai pirmais no šiem scenārijiem iezīmē “ļoti skaidru tendenci uz sabrukumu", kamēr otrais scenārijs paredz “relatīvi mīkstu piezemēšanos”, vismaz – attiecībā uz cilvēci.

Diemžēl scenārijs, kas vismazāk atbilda jaunākajiem empīriskajiem datiem, ir visoptimistiskākais modelis, kas zināms kā “stabilizēta pasaule”, kurā civilizācija seko ilgtspējīgiem risinājumiem un pieredz nelielus ekonomikas kritumus kombinācijā ar tehnoloģiskām inovācijām un plašām investīcijām izglītībā un sabiedrības veselībā.” Pētnieki gan bilst, ka “nākotne joprojām ir atvērta un daudz kas var mainīties”.

“Labākie pieejamie dati liecina, ka tuvāko 10 gadu laikā civilizācija pati noteiks savu tālāko likteni. Lai arī iespējas ir dažādas, pētnieki uzsver, ka “straujš pieaugums vides, sociālajos un labas pārvaldības jautājumos rada zināmu optimisma bāzi nākotnei, jo tie ir signāli, ka cilvēku domāšanā notiek pārmaiņas. Tas attiecas gan uz biznesu, gan uz politiķiem. Tas arī ir signāls, ka vēl nav par vēlu radīt jaunu un ilgtspējīgu civilizāciju, kas darbojas visu cilvēku labā.”

Atbildēt

padomājiet

19.08.2021. 16:34

Ja visas tās sadalījušās vienotības ar progresīvajiem pakaļā ir Šķēles projekti, jaunās būs Šļesera, kur abi kungi braukā pēc padoma uz Šveici pie Grigorija Lučanska( bijušā augsta ranga VDK virsnieka--- tas pēc R.Straķa). LNNK (NA) komandē čeka --- tas no R.Brunera atmiņām par Tautas frontes tapšanu, tad atliek divas no lielajām partijām, ZZS, Saskaņa, kuras kaut zaglīgas, bet nav atkarīgas no Krievijas FSB.

Atbildēt

Uldis

19.08.2021. 16:09

»

Skumjais Bruņinieks

Atbildiet man lūdzu uz vienu jautājumu... ko Jūs padomātu par tādu cilvēku, kurš pirms, teiksim 5 gadiem(vai vēl labāk 3A ziedu laikos) mums visiem pavēstītu - Latvijā drīz valdIs viens briesmīgs ārzemju oligarhs Meroni, pa valsti siros nežēlīgā, nenoķeramā Juraša banda, oligarhs Lembergs būs iespundēts...


Putina kuce, "cien. Zatlera kungs", nav pelnījis kripatiņu vairāk žēlastības, kā viņa draudziņi, sugas un saprāta brāļi: Šlesers un Ušakovs. Bordāna - Juraša kriminālo pasūtījumu galds, jau sen ir izrādījis savu zvēra purnu.

Atbildēt

Ainārs Šlesers

19.08.2021. 15:48

Lai eimu,kurp iedams,Dieva Vārdu man vajag mutē.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.08.2021. 15:31

Atbildiet man lūdzu uz vienu jautājumu... ko Jūs padomātu par tādu cilvēku, kurš pirms, teiksim 5 gadiem(vai vēl labāk 3A ziedu laikos) mums visiem pavēstītu - Latvijā drīz valdIs viens briesmīgs ārzemju oligarhs Meroni, pa valsti siros nežēlīgā, nenoķeramā Juraša banda, oligarhs Lembergs būs iespundēts cietumā, pārējie divi.. Šķēle un Šlesers uz apsūdzēto, valsti vadīs kaut kāda "kliķe", vecie oligarhi būs iedzīti dziļā opozīcijā, no kuriem viens.. Šlesers beidzot celsies cīņā pret šo noziedzīgo "kliķi" un, kas pats smieklīgākais, oligarha Šlesera partijas viena no līderēm Jurča visus cīņā sauks ar Lato Lapsas vārdu uz lūpām..
Nu pasakiet godīgi, ko Jūs padomātu par tādu cilvēku..?
Uz Tvaika ielu sūtītu..?
Ar svēto ūdeni apslacītu nelaimīgo..?
Jāievieš mazliet skaidrība mūsu mājā.
Pašlaik visa Sistēma rafinēti mēģina nobīdīt akcentus un pārvērst, kā saka "strelkas" uz citiem..jo kādam taču jāatbild par sagrauto, nepareizi uzcelto māju.
Paskatīsimies, kuri tad ir tie, kas visvairāk brēc par "valdošo kliķi", par nepareiziem likumiem, par slikto valsts vadību?
Varbūt tie ir kādi, tikko Oksfordu pabeiguši izcilnieki, bet varbūt pats Sakašvili, kuram tiešām ir ar ko lielīties un, kurš tiešām ir Gruziju izvilcis no Padomju dūksnāja?
Izrādās, nekā tamlīdzīga..
Vislielākie uz "valdošo kliķi" ķērcēji un valdības darba kritizētāji ir tieši tie, kas visus šos 30 gadus paši ir bijuši visīstākā kliķe un, kas visus 30 gadus to vien darīja, kā pieņēma stulbus likumus.
Izrādās, ka tieši zagļa un oligarha Lemberga žurnaļugas no NRA, kura saimnieks ir izzadzis valsti un novedis līdz katastrofai, ir lielākie ar pirkstu rādītāji un kritizētāji.
Izrādās, ka oligarhs Šlesers, kas Rīdzenē ar Lembergu sprieda, kā nozagt lābāk valsti un, kurš ir tieši pielicis roku, lai mūsu valsts būtu tur, kur pašlaik ir..ir viskvēlākais valdības lamātājs.
Pie Šlesera pieslējies ir vēl viens "nevainīgais", kurš izliekās, ka no Marsa atlidojis.. tas ir Krištopāns. Tieši Krištopāns, šis Lemberga rokaspuisis, palīdzēja Lemberga sistēmai uzbūvēt "Muļķu zemi"..pats šajā "Muļķu zemē" kļuva par miljonāru, aizlaidās uz ASV un tagad, kad nauda aptrūkusies, nolēmis savā un visu mūsu oligarhu "Muļķu zemē" laimi pameklēt un zeltu pasmelt.
Tātad..visi šīs valdības kritizētāji un mācītāji nav nekādi teicamnieki un izcilnieki, tieši otrādi - ir šī visa mūsu valsts bardaka radītāji.
Tagad paskatīsimies, kāds tad ir tās "valdošās kliķes" sastāvs?
Tas arī nav viendabīgs..
Līdzās JKP, kas 2 gadus ir tikai pie šprices, atrodās lemberga sistēmas kloni Vienotība un tās satelīts Att/Par kopā ar nacionāļiem. Tās ir Sistēmas partijas, kas visus šos Neatkarības gadus ir kopā ar oligarhu partijām izzagušas mūsu valsti.
No malas tas, tēlaini izsakoties, izskatās apmēram šādi -
Mūsu nepareizi uzceltajā mājā jauna brigāde cenšās veikt remonta darbus, ko lepni sauc par reformām.
Protams, nekas pratīgs nesanāk..nepietiek ar to, ka nomaini krānus, jo ūdens tā pat dzeltens nāks.
Visa cauruļu sistēma ir nepareizi izbūvēta.
Nomaina atejā klozetpodu..jauns un spīdīgs..bet smirdoņa tā pat mājā..jo visa kanalizācija beigta.
Un apkārt mājai kritizētāju tūkstoši, visi apsmej, rāda ar pirkstiem un, galvenais..MĀCA, KĀ DARĪT!
Komiskums un traģēdija ir tajā apstāklī, ka paši kritizētaji un no siles patreiz atsumtie, ir šo šķībo māju uzbūvējuši un vēl arī izzaguši!
JKP nav par ko apskaust..pārbūvēt māju kopā ar Vienotību , Att/Par, kas ir šīs šķībās mājas līdzautori, nav nekāds prieka darbs.
Vienvārsakot, dārgie draugi..
Vislielākais vaininieks mūsu valsts nelaimēs ir atrasts..tā ir divus gadus vecā "valdošā kliķe" un nevis trīsdesmit gadus valdījušie 3A un viņu satelīti.
Arī oligarhi vecie "pēkšņi" ir izčābējuši..tos nomainījis neuzvaramais, visuvarenais Meroni.
Tagad Šlesers, kuram KGB nodrošināja "Pelnrušķītes stāstu" Norvēģijā kopā ar Krištopānu mēģinās atjaunot "Muļķu zemi" un iedot tai otro elpu.
Ar Covid19 tīkliem tiks saķerti lielākie no visiem valsts muļķiem un oligarhu sistēma mēģinās gūt revanšu..šoreiz ar SC palīdzību.
Visu laiku bija mazliet pietrūcis, lai sistēma varētu ņemt koalīcijā SC.
Projekts ar Sudrabu izčābēja..tagad Šleseram ir kudī lielākas "šances" savākt nenormālo balsis un "sapņu komanda" - SC, Svētā cietēja Aivara liecinieki kopā ar Šlesera - Krištopāna "Muļķu zemes" meklētājiem ķersies pie darba.
Tad nu varēsim redzēt..kas ir kas mūsu valstī..
Tad nu varēsim redzēt, kas ir kas arī JKP..jo viena lieta ir sēdēt pie pilna galda valdībā, bet pavisam kas cits, kad cien. Bordāna kunga partija nonāks opozīcijā.
Būs jāatsakās no saldajām, ērtajām vietām...un tad tik redzēsim, kuriem JKP ir tie principi un partijas uzstādījumi, bet kuriem svarīgāki ir amati.
JL un cien. Zatlera kunga partijas biedri, kā zinām, ātri vien "atslaucījās" ar savu līderu uzstādījumiem, kad vajadzēja izšķirties - palikt pie siles un turpināt strēbt, vai būt uzticīgiem partijas principiem, sēdot opozīcijā.
Būs interesanti.

Atbildēt

tā ir

19.08.2021. 15:30

»

Es

Latvijā vara pārvēršas par organizēto noziedzību


Zog ne mazāk, kā kādreiz SC Rīgā. Izskatās, ka Covid ir vērienīgs bizness ne tikai farmācijai, bet arī krievus mīlošām utubungām: Kariņam un Pavļutam un to bandām.

Atbildēt

xxx

19.08.2021. 15:18

man ir vienalga, kā viņi dabon savu galu, galvenais, ka drīz

Atbildēt

XXX

19.08.2021. 14:43

»

Ojārs Paceplītis

Igaunijā pat četras reizes...


Ojār redzu tev ir samaksāts, atnākšu pēc savas daļas.

Atbildēt

Lieciet statistiku mierā!

19.08.2021. 14:11

»

Ojārs Paceplītis

Igaunijā pat četras reizes...


Cik norādīs , vajadzēs , tik satestēs ! Bizness noregulēts. Latvijā arī drīz būs gadījumu statistika, jo augusta beigās visur testēs skolniekus. Saslimušo statistika vēl daudz maz atspoguļo reālo situāciju , gan arī tikai virspusēji.
Igaunijā un Lietuvā ir uz valsts robežas pārbaudīto statistika. Mums starptautiskais tūrisms praktiski ir miris , ko tad tur testēt .

Atbildēt

voila

19.08.2021. 14:10

ļoti sakarīgi un argumentēti. Attiecībā par zinātnes vārda izmantošanu ir analogi kā ar Dieva, kristīgo vērtību un citu labu lietu piesaukšanu vietās un lietās, kur tas konkrētajā gadījumā ir izdevīgi. Diezgan liela daļa ļaužu ir liekuļi, divkoši un tur nu neko nevar darīt. Bet, attiecībā par nākošajām vēlēšanām var notikt arī "brīnumi", jo arī vēlētāji ir no tās pašas "sugas" tā, ka skatīsimies

Atbildēt

gf

19.08.2021. 14:01

»

Ojārs Paceplītis

Igaunijā pat četras reizes...


Kā var būt risks, ja gala rezultātā atbild VIENA UN TĀ PATI IMUNITĀTE?
Vakcīnu tirgotāji arī gala rezultātā CER uz indivīda IMUNITĀTES atbildi.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

19.08.2021. 13:57

»

Anrijs

Tik Igaunija un Lietuva Covid gadijumu ir divreiz vairāk nekā Latvīja, tas par ierobežojumiem, raksta autoram zināšanai


Igaunijā pat četras reizes...
Par Izraēlu. Tās pieredze parāda, ka kombinācija vakcinēšana + viegla izslimošana (tie 40% saslimušo) ir visdrošākais gan katram indivīdam, gan sabiedrībai. Tiem 60% saslimušo ir daudz, daudz lielāks risks imunitāti tā arī nekad nesagaidīt un mājās no stacionāra vairs neatgriezties.

Atbildēt

Pie raksta nevar nobalsot

19.08.2021. 13:55

ar plusu.

Atbildēt

Valstnegribis...

19.08.2021. 13:54

Katra valdība, ir savas tautas spogulis. Negaidiet ka muļķiem radīsies gudra valdība. Ja mums nav politiķi, bet ir, pie siles līdēju komandas, tad nekas gaiši nespīd! Lielā veiksmes stāsta sludinātāji, audzējot ārējos parādus, vienkārši muļķo savus vēlētājus, taču mēs tā ticam...

Atbildēt

gf

19.08.2021. 13:04

»

lauķis

Tad pārstāj barot parazītus


ne es, ne tu viņus nebarojam!
viņi pret LV cilvēkresursu paņemdaudz uzzīmētas bezseguma naudas un ierobežo jebkuru normālu, labticīgu saimniecisko darbību :)

Atbildēt

Es

19.08.2021. 12:59

Latvijā vara pārvēršas par organizēto noziedzību.

Farmācijas uzņēmumi ir nevis zinātnieku bariņš, bet gan investīciju forma ar mērķi nopelnīt pēc iespējas ātrāk un vairāk.

Atbildēt

lauķis

19.08.2021. 12:55

»

gf

Ko dod šī atziņa, ja nauda nāk caur viņiem


Tad pārstāj barot parazītus.

Atbildēt

Secinājums

19.08.2021. 12:54

»

Anrijs

Tik Igaunija un Lietuva Covid gadijumu ir divreiz vairāk nekā Latvīja, tas par ierobežojumiem, raksta autoram zināšanai


Apniki ar afēras atreferējumiem.Tā "pandēmija" ir tik postoša ka pēdējo desmit gadu laikā mirstība nav mainījusis,vidēji 75 cilvēki dienā.Igaunijā un Lietuvā ir tieši tas pats.

Atbildēt

Anrijs

19.08.2021. 12:34

Tik Igaunija un Lietuva Covid gadijumu ir divreiz vairāk nekā Latvīja, tas par ierobežojumiem, raksta autoram zināšanai....

Atbildēt

gf

19.08.2021. 12:21

Ko dod šī atziņa, ja nauda nāk caur viņiem?
Par to var nopirkt jebkuru ''jauno/progresīvo/alternatīvo'' politisko spēku :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...