Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vienreiz

19.08.2021. 22:50

Tā Kažoka jāsūta ratā ar visām savām Sorosa idejām(brīvā tirdzniecība, nost ar vietējo nacionālismu/biznesu/kultūru, tautas jāsajauc u.tt.) Izprecināt viņas kārtīgam musulmanim, lai uzmet pārvalku galvā un iekausta katru vakaru.

Atbildēt

gunars

19.08.2021. 16:11

»

Tas nav tik vienkārši

Man ļoti patīk šī sieviete. Ja oponētāji ķeras pie cilvēka izskata, tad skaidrs, ka viņiem nav citu argumentu kā prasti nolamāt, apsaukāt utt. . Bet Kažoka ir inteliģents cilvēks un sapratīs,ka par šiem prastajiem komentētājiem var tikai pasmaidīt un viņus nožēlot. Manis teiktais nenozīmē, ka atbalstu...


Viss ir vienkarsi. Pirmkart Kazokai ir izglitiba un inteligence, bet nav pasa svarigaka, proti INTELEKTA. Otrkart, iepludinat pilnigi citas mentalitates cilvekus tada skaita ir noziegums pret pamatnaciju, kas dzivo saja valsti.

Atbildēt

Soģis

18.08.2021. 07:04

»

Tas nav tik vienkārši

Man ļoti patīk šī sieviete. Ja oponētāji ķeras pie cilvēka izskata, tad skaidrs, ka viņiem nav citu argumentu kā prasti nolamāt, apsaukāt utt. . Bet Kažoka ir inteliģents cilvēks un sapratīs,ka par šiem prastajiem komentētājiem var tikai pasmaidīt un viņus nožēlot. Manis teiktais nenozīmē, ka atbalstu...


Visi robežpārkāpēji ir noziedznieki, jo pēc konvencijām bēglis ir tas, kurš prasa patvērumu pirmajā drošajā valstī.Latvija nevar pieņemt nevienu viltus "bēgli", jo pašu cilvēki daudzviet dzīvo kā bēgļi un vēl sliktāk.Bet Jūs, 7 organizācijas, turpinat parakstīties.Adreses savas ari norādiet.Nebūs jūs ilgi jāmeklē, tas brīdis ir tuvu, kad sorosa žurkas spiedzot mēģinās tikt pie papiņa.

Atbildēt

Franklins

18.08.2021. 05:58

Lai šitie lielie bļāvēji uzņem pie sevis mājās šos bēglīšus ar visām ģimenēm! Domāju ka pēc nedēļas bļaus, ka vajag stingrākus likumus par bēgļu uzturēšanos lv. Vai arī visas tās bļāvējas ir noilgojušās pēc bēglīšu metamajiem, lai piejaucētu kā buļļus.

Atbildēt

Tas nav tik vienkārši

17.08.2021. 21:40

Man ļoti patīk šī sieviete. Ja oponētāji ķeras pie cilvēka izskata, tad skaidrs, ka viņiem nav citu argumentu kā prasti nolamāt, apsaukāt utt. . Bet Kažoka ir inteliģents cilvēks un sapratīs,ka par šiem prastajiem komentētājiem var tikai pasmaidīt un viņus nožēlot. Manis teiktais nenozīmē, ka atbalstu Kažokas un pārējo 'parakstītāju viedokli. Šīs lietas nedrīkst tā vienkāršot.Visi robežpārkāpēji nav bēgļi...

Atbildēt

Pievienojos

17.08.2021. 19:24

Tiesības meklēt patvērumu nenozīmē tiesības meklēt šo patvērumu jebkurā valstī pēc personas izvēles.
Lukašenko režīms irākiešus nekādā veidā neapdraud, tas viņiem ir izsniedzis legālai ieceļošanai nepieciešamos dokumentus, tātad viņiem ir visas tiesības prasīt patvērumu Baltkrievijā!

* Pirmkārt un vienīgi Baltkrievijā!

** Nelikumīga robežas šķērsošana ir krimināli sodāma.
Šādas rīcības atbalstīšana un veicināšana arī.
Attiecīgi šī teksta autorei un aiz viņas stāvošām organizācijām jāsāk rūpēties par sausiņiem...

Atbildēt

Liesais

17.08.2021. 18:25

»

Art

Vai, kāda atbaidoši neglīta sieviete


Nav neglītu sieviešu, par maz ir kosts!

Atbildēt

Liesais

17.08.2021. 18:24

Šausmīgs gan tas ģīmis bildē!

Atbildēt

Latvijas valsts nodevēji

17.08.2021. 16:12

Iegaumēsim šos vārdus - agrāk vai vēlāk pierādīsies, ka viņi ir hibrīdkara pret Latviju un tās iedzīvotājiem instrumenti, kuru netīrie darbi tiek apmaksāti no Latvijas ienaidnieku kabatām.. Un tā- Latvijas nodevēji un nākotnē- tiesātie ar mantas konfiskāciju un bargāko sodu par valsts nodevību: Inese Vaivare, Egils Grasmanis, Miks Celmiņš, Anhelita Kamenska,
Kristīne Zonberga, Daniela Utāne.
Visticamāk, ka šiem necilvēkiem ģimenēs nav ieaudzināts nedz kauns, nedz gods, viņiem nav saprotams vārds Dzimtene, Tēvu mājas, Latviešu valoda, Latvija. Viņiem ir saprotams tikai žvadzošais - Jūdasa graši, par ko var pārdot gan savu māti, gan tēvu, gan valsti. Šiem necilvēkiem, visticamāk, nelieši ir vecāki un citi radinieki, ja nav apturējuši šo noziedzīgo, pret Latviju un tās iedzīvotājiem vērsto darbību no šo "personu" puses. Viņiem ir jāliek visi iespējamie šķēršļi, lai savu kaitniecisko darbību viņi nevarētu veikt un lai justos visur sabiedrībā nevēlami - kā izdzimteņi. Lai viņi vācas uz citu valsti sludināt savu sektantisko reliģiju, kas grauj Latvijas ilgtspēju. Šie izdzimteņi piesauc Eiropas savienibas dažādus likumus- izpildiet to,bet tikai savos dzīvokļos, guliet ar musulmaņu liekēžiem kopā uz dīvāniem... Manas mājas , mans dzīvoklis ir Latvija un tajā es nevienu svešu nelaidīšu, jo mana ģimene ir latviešu tauta un man viņa jāsargā. Protams, minētie izdzimteņi nav manas ģimenes locekļi, tieši otrādi - pret viņiem ir jācīnās kā pret pašiem kaitīgākajiem insektiem. Bez tā, ka šie izdzimteņi grib sagraut Latvijas kā latviešu valsts pastāvēšanu, viņi to grib darīt par pašu latviešu naudu!!!! Ko par tādiem var vēl pateikt....Izdzimteņi ir un paliks izdzimteņi.

Atbildēt

Ivars

17.08.2021. 16:07

Varoņu vārdi un organizācijas ir zināmas, tagad draudzīgi visus šos migrantus pie viņiem, lai izmitina pie sevis, uztur u.t.t. un tad prasa no valsts, savādāk interesanti sanāk - gudri raksta un skaļi klaigā, bet reāli neko nedara.

Atbildēt

west

17.08.2021. 15:35

Tipiska pretīga žīdu deģenerāte.
Kas šos sorosa maitas laiž pie vārda???

Atbildēt

Aga

17.08.2021. 15:26

Cik labi, ka tiek publicēts ienaidnieku saraksts ar uzvādiem. Vēl piemetiet adreses.

Atbildēt

Art

17.08.2021. 14:32

Vai, kāda atbaidoši neglīta sieviete!

Atbildēt

Šitā dauņu slimniece jāsavalda

17.08.2021. 13:15

Kāpēč dauņiem tiek piešķirta patiesības tribīne?
Vai ne tādēļ, lai valstī radītu haosu un tās sabrukumu?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

17.08.2021. 12:17

»

laba bilde!

Nezināju, ka nīlzirgiem arī brilles ir! ... Ko, vai pie raksta pieliktā bilde ir Latvijas zoodārzā taisīta


...
Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

(…)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

lapsa atkal uzdots

17.08.2021. 12:11

organizēt kārtējo ,,kulturālo nospārdīšanu,,

Atbildēt

Q

17.08.2021. 10:46

Nu gan ir cūkpurns, droši vin arī iekšējais saturs tāds pats kā ārējais veidols!

Atbildēt

Tīre rebe

17.08.2021. 10:39

Interesanti cik cilvēku kopā ir šajās 7 sabiedriskajās organizācijas un cik daudz cilvēku viedokli viņas pārstāv? Divas klimaksainas tantes nodibina organizāciju "Gribu mello starp kājām" un lieta darīta. soros tik piemet naudu?!

Atbildēt

Migrantiem sociālie pabalsti lielāki

17.08.2021. 09:55

»

Pensija

Viņi jautā, vai LV viņi saņems pensijas


nekā mūsu minimālās pensijas.

Atbildēt

Šo Sorosa krokodilene

17.08.2021. 09:54

cietumā uz nārām.

Atbildēt

ivo

17.08.2021. 09:48

...kāda nekopta sieviete brrrrrr...

Atbildēt

Ncx

17.08.2021. 08:39

Lai sitaa nobarotaa pati sava dzīvokli tur melnas cukas, biju rigaa nesen pamesta pilseta un pretīga nekādas Ziemassvētku lampiņas vairs nelidzees

Atbildēt

Tak...

17.08.2021. 08:27

Tak pastaigājiet vakara stundās pa Rīgas centru. Bolt un Wolt darbinieku šobrīd jau ir vairāk kā Rīdzinieku. Kur ta vēl vairāk? Hasana kebabu nesalīdzināmi vairāk kā latviešiem piederošu ēstuvju. Tiešām vēl vairāk vajag?

Atbildēt

Pensija

17.08.2021. 08:09

Viņi jautā, vai LV viņi saņems pensijas?
Ja, noteikti! Mes strādasim vairāk un pensiju viņi saņems.

Atbildēt

hi-hi

17.08.2021. 08:08

»

Nu

Lieciet gan izskatam mieru! Tas nav paša cilvēka varā! Runājiet par darbiem, ja prāta pietiek! Nez kāds Klausai pašai ģīmis


Nav gan dzirdēts,ka tāda Klausa pati būtu skaistumkonkursā piedalījusies?

Atbildēt

Žulis

17.08.2021. 06:42

Šajā rakstā trūkst būtiskas informācijas. Šeit nav ietvertas ziņas, cik lielu naudas summu katra šī vēstuli parakstījusī organizācija un tās locekļi personīgi ir gatavi ziedot tā saukto bēgļu uzņemšanai un labiekārtošanai. Izskatās, ka viņi savu pārliecību un vēlmes grib realizēt rīkojoties ar svešu naudu. Lai šādam mērķim izmantotu nodokļu maksātāju naudu, vispirms tas ir jāpajautā pašiem nodokļu maksātājiem. Un nekas taču netraucē sarīkot balsošanu par to, vai mēs vēlamies Latviju padarīt par patvēruma zemi visiem Āfrikas migrantiem. Ja cilvēki nobalsos par šādu priekšlikumu, tad tik uz priekšu. Bet, ja nē, tad par šādām idejām ir jāmaksā pašiem enuĀzistiem no savas kabatas. Bet, ja tie negrib maksāt, tad lai tur muti.

Atbildēt

Slims

17.08.2021. 03:46

»

Linards

Miers virs zemes


esi,vai?Par mūsu nodokłiem uzturèt nekad nestràdàjošus vecàkus ar min.5-6 bērniem,viņu sociālo dzīvokli,bezrindas,bezmaksas ārstēšanu,zobārstus,ar tulkiem,bērnu skološanos ar asistentiem un tulkiem,valodas apmācības,integrēšanas pasākumus un ģimeņu apvienošanu ar veselu ciemu,jo viņiem viens uzvārds ir veseliem ciematiem.Tas viss par mūsu nodokļu naudu tādu zemju iedzīvotāju uzturēšanai,kurās ir nafta,dabasgāze,auglīgas zemes.Ņemot vērā,ka mēs visi esam “neticīgie”,kuru dzīvības nav nekā vērtas.Šos”glābējus”jau neskars ikdienas sadzīve ar šiem,tā saucamajiem,bēgļiem,jo lielākajai daļai nav meitas,ko apdraud šo”bēgļu”pasaules izpratne,kā arī Eiropas algu līmenis var nodrošināt samērā drošu vidi.Ko nevarēs teikt par Latvijas iedzīvotāju parasto.

Atbildēt

Saprotiet

17.08.2021. 01:58

Mums vajag vīrus!!! Latviešu večum mums neskatās un nekāpj virsū!!

Atbildēt

laba bilde!

17.08.2021. 00:36

Nezināju, ka nīlzirgiem arī brilles ir! ... Ko, vai pie raksta pieliktā bilde ir Latvijas zoodārzā taisīta?

Atbildēt

motorhead 1916

16.08.2021. 21:53

»

motorhead 1916

Es personiski iesaku kaajnieku miinas. Starp citu, apveemos, ieraugot to drausmiigo purnu bildee. Notiiriishos un uzrakstiishu veel par risinaajumiem


Taa, drusku atgaaja. Ja nu miinas nav briiv ( kaut gan man shkjiet, ka taas aizliegtas tikai karadarbiibaa ), rokam maskeetas bedres ar smailiem mietiem apakshaa. To DRIIKST. Nu, upuru galvas peec tam var nogriezt un gliiti izkaartot uz robezhas. Taa jau pie vinjiem pienjemts. Galvenais - es NEAICINU uz vardarbiibu! Bedre ir tikai bedre, neviens nav spiests tajaa krist, ja nelien, kur navajag, vai ne?

Atbildēt

pašpuika

16.08.2021. 21:41

Tās nevalstiskās organizācijas ir biznesa projekts ar visām no tā izrietošajām sekām.Latvijā tā bija brīva niša.Tad nu ķērc pa visu naudu...

Atbildēt

Хм

16.08.2021. 21:26

Почему бы этим организациям на выделить финансирование из своих бюджетов на мигрантов? У них же все хорошо, столько денег получают по разным программам, что могут только и заниматься семинаоамт, конференциями, поездками. Вот вместо этого и по жертвуют деньги

Atbildēt

Ādolfs Bērziņš

16.08.2021. 20:56

Dubultzoda mau*a!

Atbildēt

Nu

16.08.2021. 20:45

»

Renāte Klausa

Kas ir šī cūkveidīgā būtne attēlā


Lieciet gan izskatam mieru! Tas nav paša cilvēka varā! Runājiet par darbiem, ja prāta pietiek! Nez kāds Klausai pašai ģīmis?!

Atbildēt

mazpisāns

16.08.2021. 20:13

izlasīju dalībnieku sastāvu. viss zoodārzs savākts - paviāni, klaburčūskas, begemoti un begemotienes, makaki u.t.t. neviena saprātīga būtne!!!

Atbildēt

motorhead 1916

16.08.2021. 20:01

Es personiski iesaku kaajnieku miinas. Starp citu, apveemos, ieraugot to drausmiigo purnu bildee. Notiiriishos un uzrakstiishu veel par risinaajumiem...

Atbildēt

Bubulis

16.08.2021. 19:52

Ar šitādu seju , varētu , bērnus biedēt!:))))

Atbildēt

Fēlis

16.08.2021. 18:59

»

Fēlis

Kad Dievs grib sodīt cilvēku, Tas atņem tam prātu


P.S. Ja šitā cer, ka kāds čurka šitajā pretīgajā feisā ieliks čibriku, tad smagi kļūdās. Viņi alkoholu nelieto. Pat latviešu čalis tik daudz izdzert nevar. Aplūzīs.

Atbildēt

hm

16.08.2021. 18:56

Velns vienmēr slēpjas detaļās.Ja nu bēgļi nonākuši Latvijā, vai viņus var turēt aiz dzeloņstieplēm, teltīs, kad laukā jau būs - temperatūra, vai var atstāt bez medicīniskās palīdzības, uzrīdīt suņus, smacēt ar sasaru gāzi. Starp bēgļiem taču ir sievietes un bērni! Vai kāda nevalstiska organizācija pārbauda šo cilvēku nebrīvē turēšanas apstākļus? Vai pēc šādas pārbaudes nevar izrādīties tā, ka esošā bēgļu izmitināšanas nometne neko daudz neatšķiras no fašistu izveidotās kādreiz Salaspilī?
Patiesībā ir jautājums par valsti un humānismsu. Neaizmirsīsim, ka mūsu pašu tautieši ir līdzīgi imigranti ļoti daudzās valstīs.

Atbildēt

Fēlis

16.08.2021. 18:46

Kad Dievs grib sodīt cilvēku, Tas atņem tam prātu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.08.2021. 18:38

»

vēsture

Visi bēgļi ir WWII netaisnīgā iznākuma sekas, kas izjauca ierasto pasaules kārtību, kuras dēļ Lielbritānija un Francija zaudēja aizjūras teritorijas, kur sākās neiedomājams haoss...


WWII beidzās taisnīgi un tavs elks Hitlers ir sen jau kā sadedzis elles ugunīs, bet bēgļi ir rietumu agresijas pret Irāku un Sīriju rezultāts. Šajās valstīs iebruka ASV un ES un no šīm valstīm tāpēc bēg cilvēki.

Atbildēt

Nu i morda...

16.08.2021. 18:38

Tik daudz nevar pat neviens utains vatņiks izdzert lai šādu krokodilam tuvotos...

Atbildēt

kas to lai zin.

16.08.2021. 18:30

»

xXx

Tas tā pārāk skarbi teikts, bet novēlu Kažokai paņemt kādu bariņu pie sevis


Varbūt viņai patīk DP, TP, DAP un TAP.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...