Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TYT

15.08.2018. 16:44

Zīmīgi, ka līdzīgs ekstra klases auto ir Lembergam un Saskaņas kasierim - Ušakova advokātam Dzanuškānam.

Atbildēt

reklāma

15.08.2018. 14:31

Mašīna, kura masēja tik daudzu eiropas centrālo banku vadītāju xxx. Iegādājies tūlīt, nenokavē!

Atbildēt

sekss masāža

12.08.2018. 02:20

Vienmēr gatavs .........

Atbildēt

NACIKI

11.08.2018. 16:50

...kad ta nu beidzot kapitulēs Latvijas finansu "karalīts"...kā tā,nevar ar vienu ķēmu tikt galā...vai ta stiprāks par prezidentu,vai kā...:)

Atbildēt

bomba

11.08.2018. 13:32

»


Šis bija par Ventspili? Perfekti trāpīts.

Atbildēt

Nez

11.08.2018. 13:04

»


Tās ir homo rudos un savjetikos tradīcijas. Nav jau jābrauc uz Āfriku, paskaties tepat aiz robežas austrumu virzienā....

Atbildēt

Nez

11.08.2018. 13:01

»


Tu vienkārši par PSRS laika činovņikiem neko īsti nezini

Atbildēt

jautājums

11.08.2018. 10:28

»


Tad kam tur pieder tā Latvijas Banka?

Atbildēt

to Tereza Mendoza

11.08.2018. 10:23

»

Tereza Mendoza

Ļoti neattīstīta tauta sastāv no ļoti neattīstītiem primātiem


Ja zemākie primāti ar lieko hromosomu, homo russicus ir "tauta", tad jau tiešām laikam saule riņķo ap zemi un divreizdivi ir pieci.

Atbildēt

Tereza Mendoza

11.08.2018. 09:33

Ļoti neattīstīta tauta sastāv no ļoti neattīstītiem primātiem.

Atbildēt

ha

11.08.2018. 08:39

Šis autiņš liecina par Rimševica negausību un izrādīšanos.

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 08:36

Smilšu pulkstenis tuvojas beigām un katram kurš savu turīgumu būvējis uz citu posta, nāksies atbildēt par katru tautai nozagto santīmu,par katru zoodārzā sarunāto lēmumu.

Atbildēt

to A.P.

11.08.2018. 08:33

»


Latvieši, maukas bērns, neko nav pārvērtuši, tās ir tavējo blusaino fašistisko izdzimteņu, masu slepkavu, sadistu, marodieru, izvarotāju, kapu un pieminekļu apgānītāju un pederastu okupācijas sekas.

Atbildēt

jautājums

11.08.2018. 07:55

»

viens no tautas

Par sodu lai Rimšēvičs arī izpērk to auto,ja viņam tik ļoti vajadzēja vēdināt pakaļu


Bet kāds sakars Latvijai ar šo limuzīnu?Latvijas Banka ir ECB filiāle , kas savukārt ir FRS filiāle.

Atbildēt

viens no tautas

11.08.2018. 07:49

Par sodu lai Rimšēvičs arī izpērk to auto,ja viņam tik ļoti vajadzēja vēdināt pakaļu...

Atbildēt

bomba

11.08.2018. 07:46

Ta jau ir,jaunais prezidents jau neliks savu maigo pecpusi kautkada veca,lietota auto,ja rengedaji kungam var nopirt pilnigi jaunu,vel labaku limuzinu. Bravo!!

Atbildēt

Phe

11.08.2018. 07:42

Padomājiet, cik tas auto maksāja jauns un svaigs! :)

Atbildēt

Euro zonas degradācija

11.08.2018. 06:53

Pāreja uz EUR ir radījusi nevajadzīgas nacionālās centrālbankas, kurām par vajadzīgu roku pacelšanu ECB sēdēs ir atļauts tērēt, tērēt, tērēt. Likumīgie trani bišu stropā. Kurš pateiks STOP. Eirozonas valstu rādītāji jau sāk atpalikt .... Vai trani tam piekritīs.

Atbildēt

Uldis

11.08.2018. 02:39

Lielam kuģim dziļa iegrime. Ja to komjaunieti turētu aiz restēm, kur tam pienāktos būt, tas jau daudz būtu pastāstījis par Krievijas organizētās noziedzības un čekas banku, Vienotības ziedotāju un stipendiju maksātāju, lomu starptautiskā terorisma finansēšanā un naudas mazgāšanā.

Atbildēt

Pirdaroža, pirdatekle, ka pacêla pûra våku, tūdi vien i nosmird

10.08.2018. 23:04

Īpaši neglīts auto, pat, ja sēdekļiem ir ventilators bezdeļu izkliedēšanai pa visu kvadratûru

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft