Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laila Rudzite atkal piketes pie straujumas namdurvim !

30.10.2015. 16:10

Laila Rudzite novembri pirms izbrauksanas no latvijas atkal piketes pie ministru kabineta namdurvim.jautajums ir viens vai vejonim un straujumai (ja netiks padzita) izdosies samazinat latvijas iedzivotaju skaitu lidz 1,5 miljonu limenim ? veiksmes stasts- dombrovskis veiksmigi padzina no latvijas 500 000 iedzivotajus un parvareja simbolisko 2 miljonu samazinajuma robezu.

Atbildēt

Alfrēds

27.10.2015. 20:59

»

Alexa

Es PAR izstāšanos no ES. Arī, tad kad notika balsošana par vai pret iestāšanos ES, es balsoju PRET. Jau tad man bija sajūta, ka mūsu valsts jebkādiem līdzekļiem tiks iznīcināta. Es redzu, ka pa šiem gadiem, tā arī notiek. Un tagad notiek pēdējais piliens atlikušo latviešu iznīcībai. Teorētiski un praktiski...


Kāds tur sakars ar ES.ES līmenī tiek pieņemti tikai tādi lēmumi, kurus apstiprina ES dalībvalstu valdības. Pie tā, kas notiek Latvijā ir vainīga tikai Latvijas iedzīvotāju ievēlētie Saeima deputāti un Latvijas valdība, kura īsteno plānveidīgu Latvijas iedzīvotāju diskriminācija. Lūk tas ir īstais MK "Veiksmes stāsts". Un šo "Pašizredzēto" izveidoto "valsti" valstī un viņu Visatļautību var iznīdēt tikai pati tauta.

Atbildēt

Alexa

27.10.2015. 13:23

Es PAR izstāšanos no ES. Arī, tad kad notika balsošana par vai pret iestāšanos ES, es balsoju PRET. Jau tad man bija sajūta, ka mūsu valsts jebkādiem līdzekļiem tiks iznīcināta. Es redzu, ka pa šiem gadiem, tā arī notiek. Un tagad notiek pēdējais piliens atlikušo latviešu iznīcībai. Teorētiski un praktiski sāk notikt nākamā Latvijas okupācija (tikai paskatoties uz okupantu nacionālajām īpatnībām, šī būs visasiņainākā no visām un baismīgākā okupācija, ar galvu griezšanu neticīgajiem utt). Mēs strādāsim arvien vairāk un vairāk, maksāsim nodokļus katru gadu lielākus. Un šie te sēdēs apmaksātos dzīvokļos, apmaksātā siltumā, pie apmaksāta tv, un tas, ka tika noteikts šāds pabalsts neizsaka pilnīgi neko, jo viņiem aiz bezdarbības tāpat nebūs ko darīt kā skraidīt pa ES tiesām un sūdzēties, kā viņi ar maziem pabalstiem tiek diskriminēti un pazemoti. Un viņi panāks savu! Viņiem tiks maksāti milzīgi pabalsti, tikai lai okupantiem būtu labi, lai tikai ES ir apmierināta. Ir pienācis laiks parakstu vākšanai, par to, lai gāztu valdību, kamēr nav par vēlu. Vienotība nedrīkst palikt pie teikšanas.

Atbildēt

Balts etniskais

26.10.2015. 11:27

Lasot komentārus, ta jocīgi paliek! Vai nu ir sadzēries, vai sapīpējies. Pilns ar vaimanātājiem. Nekādas perspektīves, nekādas nākotnes. Teikšu vienu: Latvieši ir slimi ar "Stokholma sindromu". Nu es varu saprast, 1991. gads, visi bijām eiforija. Bet tagad, kas notiek? Viens otru par aizdomās turamo dēvē!Skaidrs, ka Latvijas valsts tiek postīta un posta.Un ne jau Latviesi. Godmanis, Šķēle,Repše, un daudzi citi ir citas tautības pārstāvji. Kas jau paša sakuma apzaga, likvidēja visu ko vien var! Pat slaveno latvijas flagmani VEFu! Un vēl par maz! Latvijā esam palikuši 800 000 latvieši! Tātad, izbraukuši labākas dzīves meklējumos 700 000. Un komentāros atlaujamies muldēt visādus mēslus! Tas vien jau norāda uz daudz ko! Kā jau rakstu: "Stokholmas sindroms" + alkaholisms!

Atbildēt

Teku Jānis

26.10.2015. 09:33

šis raksta autors var būt gan patriots, gan provokators, kas zin. Cik nav pieredzēts pagātnē. Un tie, kas komentējot gāna gan latviešus gan tautu, tie nav pelnījuši, lai viņiem kāds oponētu!

Atbildēt

isti latviska kartiba !

25.10.2015. 17:52

»

gudrinieki

Vācu baroni un krievu cars kopa zemi un baroja latviešus


tagad dzive latvija notiek pec dombrovska parakstito slepeno protokolu scenarija ar svf ! un so kartibu apsarga asv tanki Adazos .

Atbildēt

Alfrēds

24.10.2015. 21:17

»

Na-na, na-na, na-na

Alfrēda mēģinājums Nr. 2 vai Nr. 3...


Savu īsto seju un sev līdzīgu latvietīšu trollīšu bezsmadzeņu radījumus vari ieraudzīt stulbeņkreica skribelējuma titulbildē.

Atbildēt

Alfrēds

24.10.2015. 21:08

»

Feiss

Ja jau bijušais pulkvedis, tad droši no krievu armijas atliekām Latvijā! Vai izsūtāmo sarakstus veidos? Pretīgs revolucionārs


Idiots. Savu īsto seju un citu latvietīšu trollīšu bezsakarīgos murgojumus vari ieraudzīt stulbeņkreica skribelējuma titulbildē.

Atbildēt

farm

24.10.2015. 19:16

»

lauķis

Vai mēma taisies palikt , vai kā


multikulturālam lauķim suņņi rej gaf gaf un runči kaķu laikā slavina mao

Atbildēt

vnkex

24.10.2015. 17:14

aplausi Kreicam!

Atbildēt

lauķis

24.10.2015. 15:04

»

sence

Un beigās vēl pazaudēsi savu valodu. Lai citiem ērtāk


Vai mēma taisies palikt , vai kā?

Atbildēt

mēris

24.10.2015. 14:47

17.gadsimtā Baltu tauta 90% nomira,sanāca dzeltenā rase kuri pirmie bija gan skolotāji,gan ārsti,gan aptēķnieki,gan valsts vīri u.t.t.... Vajadzīgos dokumentus viņi izgatavoja paši (tāpat kā tagad....
Vai domkājat ka pie musulmaņiem būs sliktāk.....

Atbildēt

Kreics

24.10.2015. 11:47

Pat pārāk neiedziļinājos autora rakstītajā. Nav jēgas tam ziedot ne savu laiku, ne domas. Kārtējais ūdens gabals. Teksti itkā pareizi, fakti visiem zināmi. Nu un? Un nekas. Kuram, kuriem to vajag? Kādu tas interesē? Kāds vel tic ka var ko mainīt? Vai kādam ir vispār redzējums kā un ko mainīt? Gadu desmitiem mildlandē ar to vien nodarbojas visi, kā konstatē gan šo gan to.
Ak jā, kādreiz savācas kāds bariņš ar kartona plakātiem un uzdzied kungiem. Tā saucamais dziedošais protests.
Bet lielākā daļa no tā saucamās arāju tautas vispār ne aizdomājas ne saprot kas notiek un uz kurieni viss virzās. Nožēlojamie cilvēciņi.
Diemžēl jāpiekrīt Priedīš Artūram tajos viņa spriedumos par Latvijas tautas, kā etnosa nolemtībai.
Kādam ja ir šaubas par latviešu nolemtību iznīcībai, nu paskatieties uz tiem viepļiem, kuri pēdejos divdesmit gadus ir valdījuši par šo zemi. Tāpat paskatieties uz tiem pis nesmeņiem, kuri ir nesātīgi rijuši no kopējā katla. Un uz tiem, kuri ir izpārdevusi Latvijā visu un pārdevuši visus, tā saucamās investoru piesaistes programmas ietvaros.
Begās paskatieties uz sevi "tautieši". Tieši jūs taču atļāvāt un pat atbalstījāt visus šos izdzimteņus. Un turpinat atbalstīt. Aiz bailēm, aiz sava truluma, aiz sava slinkuma vai vel kāda iemesla.
Kautko mainīt nu jau nevar. Viss, par vēlu. Var situāciju mainīt tikai tad, ja tā saucamā tauta izvirza prasības valdošajiem ultimatīvā formā. Kura neizpildes gadījumā valdošos uzrauj pie laternu stabiem. Tikai tad varētu kas mainīties. Bet tam ir vajadzīgi patiesi līderi un vismaz pāris simti cilvēki, ne biomasas.
Tomēr kā jau teicu, tas nenotiks. Par vēlu. Tā saucamā tauta nepavilksies līdzi lai kautko mainītu. Drīzāk pati "sabiedrība" šiem "revolucionāriem" pirmā izlaidīs zarnas. Jo bezdomu biomasai var un arī iestāsta valdošie vienalga kādus murgus.
Te komentāros viens plānprātiņs, kuru izmeta pa durvīm, bet tas iesvempās pa logu, tb, ontūns mazs pisējs katreiz visus mēģina pārliecināt ka galvenais esot ievērot "likuma burtu". Un atnākšot laime nedzirdēta līdz šim. Un tādu maz-lielpisekļu Latvijā simti tūkstoši. Kuriem pat nepietiek smadzeņu lai aizdomātos ka tieši visādi grūtupi, šķēles, godmaņi un citi tāda pašā veida salašņas arī izstrādāja likumus lai baurus nodīrātu un pakļautu.
Ir pilnīgi skaidrs ka "likumīgā" ceļā neko Latvijā mainīt nevar. Izspārdīt izdzimteņus no viņu siltajam vietām arī nevar, jo nav kas to dara. Un nu jau nebūs.
Tātad biedri, iekārtojieties ērtāk savos krēslos un noskatieties šīs bēdu lugas pēdējo cēlienu. Vai arī variet mēģināt sarunāt ar režisoru lai jums iedala kādu lomu. Bet neceriet uz neko lielāku kā statista lomu. Kautkur skatuves ēnā. Starp citu, visādi dombrovski,piebalgi,straujumas un citi tiem līdzīgie "aktieri" jau ir iejutušies izrādē. Tas nekas ja tiem jābradā pa savu tautiešu kauliem un jātērpjas teātra kostīmos no līdzpilsonu ādām. Nu tā gribas būt piederīgiem šai izrādei. Tā lūk tas nu ir........

Atbildēt

gudrinieki

24.10.2015. 10:59

Vācu baroni un krievu cars kopa zemi un baroja latviešus.

Atbildēt

Dakša

24.10.2015. 10:44

»

sence=>dakša

Tas, ka Latvija ir izpārdota velns zina kam,un latviešiem jāmeklē darbu ārzemēs, nenozīmē, ka latvieši ir zagļi. Kas visvairāk sēž cietumos


Vai tad cietumos sēž par zagšanu? Vai tad latvietis liek cietumā latvieti zagli, ja tas nozagtajā ir dalījies ar pārējiem? Cik daudz latviešu budžeta zagļi sēž cietumā? Vai vari nosaukt kādu latviešu budžeta zagli, kurš ir notiesāts? Latvietis zaglis ciena latvieti zagli, ja tas dalās nozagtajā. Ja nedalās, tad ir cita runa. Bet visi latviešu zagļi ir profesionāļi zagļi-dalās, jo gēnos ir teikts, ka jāzog un jādalās. Citādi būs sūdi.

Atbildēt

=>man patīk

24.10.2015. 10:26

Ne tikai latviešiem, bet vecajām Eiropas tautām vispār var pienākt gals, diemžēl.
Bet par mūsu pēcatmodas vadoņiem - vai nu tīri latvieši vien? Gorbunovi, Godmaņi, Kristovski, Šadurski, Dombrovski galu galā - nemaz neizklausās latviski, ko? Poļu laiki Vidzemē bijuši nelāgi (tas tā, pa jokam:-))

Atbildēt

sence=>dakša

24.10.2015. 10:10

Tas, ka Latvija ir izpārdota velns zina kam,un latviešiem jāmeklē darbu ārzemēs, nenozīmē, ka latvieši ir zagļi. Kas visvairāk sēž cietumos?

Atbildēt

Man patīk

24.10.2015. 09:19

»

Dakša

Nav nav tā. Latvieši nevienu nav barojuši. Arī tagad nebaro, jo ir zaglīgi sliņķi. Visu būvē, tirgo, ražo ne latvieši, bet ārzemnieki - zviedri, krievi, baltkrievi, leiši, igauņi, dāņi. Latvieši tikai zog un uzjautrina savus resnos vēderus un idiotu galvas. Priedītim Artūram ir taisnība. Bet taisnība...


Tautas sabrukumam ir piemērota augsne un vide. Tautas sabrukums virzās reizē ar rases sabrukumu. Neapšaubāmi, ģenētiski lumpeniskajā un plebejiskā Austrumeiropā tas izpaužās reaktīvāk nekā Rietumeiropas zemēs. Latviešu jaunās un izteikti ģenētiski vienkāršās tautas sabrukums nav apturāms tāpēc, ka ir šī kopējā drūmā virzība ar pārējām tautām. Tautas viena no otras mācās sabrukt, mācās to visu, kas veicina sabrukumu. Latviešu tautas kolapss vairs nav hipotēze, bet visskaudrākā realitāte. Latviešu tautas kolapsam nav nekādas alternatīvas – centieni kaut ko saglābt: jaunatni, kādu sociālo grupu, inteliģenci, intelektuāļus. Jebkuras tautas glābēji – elite – paši ir sabrukuma visspilgtākie piemēri. Teiksim, izglītības ministre ir visīstākais vieplis, kas pati ar savu piemēru diktē tautas (izglītības satura) sabrukumu. Tautas sabrukuma liecība ir tā, ka tauta pat vienu cilvēku nevar atrast savas dzīves koriģēšanai. Pat valsts prezidents ir amorāls un krimināls tips ar pelēkām smadzenēm. Latviešu tautas šodienas vēsturiskā posma tukšums un bezjēdzība ir tik riebīga, ka riebīgāka vairs nemaz nevar būt. Tautā nav pat stihiska un intuitīva reakcija paglābties no kolapsa. Visur priekšplānā ir neadekvāti viepļi ar šļāpiniskām sejām. Visur dominē kolapsa mentalitāte un no tās atvasinātie dzīves formāti – izvirtība, nelietība, bezidejiskums, vulgaritāte sintēzē ar eksaltētu pašpārliecinātību, augtsprātību un idiotisku iedomu par savas dzīves izvēles pareizību un milzīgo vērtību. Var pat teikt, ka latviešu tauta sabrūk, nesasniedzot savā attīstībā zināmu briedumu. Tā teikt, nomirst jaunībā.

Atbildēt

Dakša

24.10.2015. 09:10

»

sence

Atkal A.P. ar savu latofobiju. Latviešu tauta gadsimtiem ilgi ir kopusi zemi un barojusi visus, kas te gājuši pāri, arī visādus profesorus. Tauta vis nenovāc savus vadoņus, vai nu viņi paši aptaukojas vai viņus novāc citi "resnie putni


Nav nav tā. Latvieši nevienu nav barojuši. Arī tagad nebaro, jo ir zaglīgi sliņķi. Visu būvē, tirgo, ražo ne latvieši, bet ārzemnieki - zviedri, krievi, baltkrievi, leiši, igauņi, dāņi. Latvieši tikai zog un uzjautrina savus resnos vēderus un idiotu galvas. Priedītim Artūram ir taisnība. Bet taisnība latviešiem par sevi nepatīk, jo ir stulbi bez mazākās paškritikas.

Atbildēt

24.10.2015. 08:54

Raksts dīvaini sākas ar domu par „Latvijas iedzīvotāju diskrimināciju ..”- ja pareizi ticam autora patiesajiem mērķiem, tad virsrakstā bija jābūt citam tekstam – „Pret latviešu diskrimināciju”.

Atbildēt

sence

24.10.2015. 07:55

Atkal A.P. ar savu latofobiju. Latviešu tauta gadsimtiem ilgi ir kopusi zemi un barojusi visus, kas te gājuši pāri, arī visādus profesorus. Tauta vis nenovāc savus vadoņus, vai nu viņi paši aptaukojas vai viņus novāc citi "resnie putni".

Atbildēt

interese esot !

24.10.2015. 00:20

»

Feldweibel Gedroics

Cīņai sveiks


latvija dzimummainas operacijas izmaksajot ap 18 000 eiro.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

23.10.2015. 22:08

Gan jau onkam galvenais ir deokupācija, uz salda dzīve saviem bērniem, pie viena apmierināt naidu un noslaktēt dažus simtus krievu ja sanāks

Atbildēt

Edge

23.10.2015. 21:43

»

Na-na, na-na, na-na

Alfrēda mēģinājums Nr. 2 vai Nr. 3...


.....un vēlreiz kā trakās jaunības laikā, kad dziesmoto "revoļūciju nomenklatūras triumfam" (J.Peters, Rīgas Laiks, 1998, nr.11) īstenoja.
Auseklīšu-veterāni, sasaucas:
"Viss notika ļoti ātri, bet tas bija pareizi. Pēteris Laķis – ciniķis pēc dabas – reiz teica: “Meitenes un zēni, mums vajag sagraut visu un izmētāt akmeņus tā, lai neviens vairs nevar salasīt.” Viņš domāja padomju režīmu, protams. “Un tad,” viņš teica, “vajag kājas pār pleciem un pievienoties kam citam.”
Esmu laimīgs cilvēks. Saruna ar Daini Īvānu 60. dzimšanas dienas priekšvakarā (LA, 24.09.2015)

Atbildēt

Na-na, na-na, na-na

23.10.2015. 21:20

Alfrēda mēģinājums Nr. 2 vai Nr. 3.
Labi, aug Alfrēds. Nu jau ir kkas drusku vairāk par "jāpanāk", "jācīnās", utt.
Tik' nav norādīts galamērķis koordinācijas padomes darbībai. Runa tikai par procesu, bet kam jāizmainās galarezultātā - ne vārda. Nu, sadarbosies un koordinēs. Un?

Atbildēt

Feldweibel Gedroics

23.10.2015. 19:51

Cīņai sveiks !

Atbildēt

Feiss

23.10.2015. 19:43

Ja jau bijušais pulkvedis, tad droši no krievu armijas atliekām Latvijā! Vai izsūtāmo sarakstus veidos? Pretīgs revolucionārs!

Atbildēt

Eduards Lunis

23.10.2015. 19:35

--Pie varas esošie noziedznieki ir izdarījuši visu, lai neviens Patiess vārds netiek nekur publicēts vai parādīts ! Neviens lielāks pārkāpums nav ticis atbilstoši izvērtēts, tāpēc jau ari'ir ieteikums -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU!
TE TAS NAV IESPĒJAMS, LAI GAN PAR NOZIEGUMIEM PRET LATVIJU UN TĀS TAUTU , KURUS IR IR IZDARĪJUŠAS PIE VARAS NELIKUMĪGI ESOŠĀS PARTIJAS, PIENĀKAS VIBARGĀKAIS SODS!

Atbildēt

Lauku pāķis

23.10.2015. 19:29

Vēl svaigā atmiņā Grantiņa publiskā aģitācija un tās sekas...pie šī režīma tikai pagrīde kko var mēģināt...

Atbildēt

Lauku pāķis

23.10.2015. 19:24

Rīkoties vajadzēja kad bijāt zemessargu komandieris..tagad izskatās kā alkas pēc varas...vai ari vienk. provokācija ar mērķi apzināt to personu loku kuri x stundā iespējams var apdraudēt "sili"....

Atbildēt

jurka

23.10.2015. 18:37

8 gadus esmu arodinvalīds.Jebkāda ārstēšana vai rehabilitācija ir atteikta.Nenotiek nekādas veselības pārbaudes vai kontroles.Ar MK noteikumiem irppārtraukta apdrošināšanas atlīdzības izmaksa.Totāls cilvēktiesību pārkāpums sākas 2009.gadā un vērsts pret pensionētajiem arodivalīdiem.

Atbildēt

A.P.

23.10.2015. 17:56

Citāts: "Ir vajadzīga pašu Latvijas iedzīvotāju aktīva rīcība savas Tēvzemes sakārtošanai. Tāpēc aicinu Latvijas pensionārus, inteliģences pārstāvjus, studējošo jaunatni, strādniekus, barikāžu dalībniekus un ārrindas zemessargus apvienoties kopīgai cīņai pret tautas varas uzurpatoriem. Sagraut (demokrātiskā veidā bez vardarbības) „pašizredzēto” radīto Visatļautības impēriju/valsti valstī var tikai pati tauta." Diemžēl šis kokteilis ir ļoti negaršīgs, jo tajā iemaisīti diskriminācijas fani (latviešu sapuvusī inteliģence), ūdensgalvas ar trulības papīriem (augstskolu diplomu pircēji), neeksistējoša un arhaiska parādība (proletariāts), vīreļi, kuri nav spējīgi pacelt mēslu dakšu (ārrindas "sargi"). Savukārt "pensionāri" un "barikāžu dalībnieki" ir viens un tas pats. Taču pats galvenais, "tauta" bez īstiem tautas vadoņiem ir aitu bars. Ja būtu latviešiem īsti tautas vadoņi, tad Latvijai un latviešiem būtu pilnīgi cita reputācija. Tautai nemaz nepatīk īsti tautas vadoņi. Arī tas ir ļoti būtiski. Tauta tautiešu īstos vadoņus novāc pirmos no savām aitu bara takām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...